View Poll Results: Kako je naša Vlada (država) reagovala na COVID-19 prijetnju?

Voters
117. You may not vote on this poll
  • 1. Reakcija je bila adekvatna i pravovremena

    57 48.72%
  • 2. Ništa nije bilo dobro

    12 10.26%
  • 3. Reakcija je bila pretjerana od početka

    13 11.11%
  • 4. Počeli su dobro, ali kratko je trajalo

    35 29.91%
Page 164 of 383 FirstFirst ... 64114154160161162163164165166167168174214264 ... LastLast
Results 4,076 to 4,100 of 9560

Thread: [UPDATE] Crna Gora COVID-19

  1. #4076
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    658
    Thanks Thanks Given 
    358
    Thanks Thanks Received 
    258
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Randy Orton View Post
    Zadnjih 15 dana mi je kuca - poso.2-3x sam otiso do prodavnice.Na poslu u smjeni imam 3-4 kolege.Okle ja znam dje je bio taj kolega danas?
    Okle znam ko je sve pipo one stvari u prodavnicama?Koliko nam je sada radnika MUPA u izolaciji?Koliko nam je Zdravstvenih radnika u izolaciji?
    Sve vam smeta,od setaca pasa,ljudi koji rostiljaju u svoje dvoriste,ljudi koji setaju,ljudi u prodavnicama.

    Ajde da uvedemo 24-voro casovnu zabranu,ali od cega ce ljudi da zive?Pita li se ko,sta ce 80% ljudi da jede za 15-20 dana?
    Nije stvar šta smeta ili ne smeta, već šta nije pameto. Nije vrijeme da se misli samo na svoje dupe, a roštiljanje i okupljanje ljudi koji nisu isto domaćinstvo upravo to jeste, nesojski sebičluk.

    Nego, kao što rekoh, zajeba*ali su se mnogi u raznim zemljama pa disali na cijev. Niko nije imun, niti ima garancije da će ga zaobići, a oni koji ga prizivaju ponašanjem, možda ga i dozovu. Svi ćemo se mi zaraziti, bar 70%, al je veliko pitanje KADA, i da li će TADA zdravstveni sistem biti preopterećen.

  2. The Following User Says Thank You to Stewie For This Useful Post:


  3. #4077
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,758
    Thanks Thanks Given 
    170
    Thanks Thanks Received 
    297
    Thanked in
    99 Posts

    Default

    Svratih da procitam kakva je situacija.

    Uglavnom mjeri se patka oko rostilja.

    Posljedice izolacije sve vidljivije.

  4. #4078
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by autoput View Post
    Svratih da procitam kakva je situacija.

    Uglavnom mjeri se patka oko rostilja.

    Posljedice izolacije sve vidljivije.
    hahahhaha ja posljedice izolacije najvise vidim kad mi neko (koga smatram normalnim/obrazovanim) pocne o teorijama zavjera, a inace nije takav tip

    tacno vidis da mu se vec smucilo pa trazi neko objasnjenje
    Bez potpisa.

  5. The Following User Says Thank You to esimidobar For This Useful Post:


  6. #4079
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    5,241
    Thanks Thanks Given 
    385
    Thanks Thanks Received 
    1,593
    Thanked in
    628 Posts

    Default

    Oni okrivljuju nesavjesne gradjane sto stavise 237+ zdravstvenih radnika...je li ko cuo da je iko rekao da ima i njihove krivice jer od pocetka pricaju da su spremni na najgore, da imaju svega, a onda im zdravstvo radi bez opreme... ?
    Najlakse je optuziti/okriviti te neposlusne gradjane, a takoodje jos uvijek uvoze nase ljude sa svih strana i salju ih doma da se paze....

  7. #4080
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,326
    Thanks Thanks Given 
    263
    Thanks Thanks Received 
    842
    Thanked in
    559 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stewie View Post
    da li će TADA zdravstveni sistem biti preopterećen.
    Cek, cek, da nisi mislio da pitas ovo ispod? xD

    "I da li ce biti dovoljno zdravstvenih radnika koji nisu u izolaciji da pomogne onima kojima treba pomoc?"

  8. #4081
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Njima je i taktika da nas medjusobno optuzuju, dijele na savjesne i nesavjesne, da nas zavade da se skrene paznja sa sustine

    Sent from my SM-A530F using Tapatalk
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  9. #4082
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,326
    Thanks Thanks Given 
    263
    Thanks Thanks Received 
    842
    Thanked in
    559 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by esimidobar View Post
    tacno vidis da mu se vec smucilo pa trazi neko objasnjenje
    Pametan covjek trazi objasnjenje, glup ne preispituje nista i prati kao ovca sve sto mi se servira. Zapamti to.
    Ovo ti dolazi od nekoga ko itekako prezire "klasicne teoreticare zavjere". Druga je prica sto vjerovatno tvoje shvatanje "teorije zavjere" vjerovatno nije isto kao necije drugo.

    Nit pametan, nit obrazovan nije iskljucenje da neko vjeruje svim svojim bicem da je recimo zemlja ravna il' da reptili vladaju svijetom.

  10. #4083
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,428
    Thanks Thanks Given 
    154
    Thanks Thanks Received 
    1,228
    Thanked in
    629 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kliker17 View Post
    Njima je i taktika da nas medjusobno optuzuju, dijele na savjesne i nesavjesne, da nas zavade da se skrene paznja sa sustine

    Sent from my SM-A530F using Tapatalk
    Ja sjedim doma radi sebe familije, prijatelja ne treba ti savjest za ovakve stvari samo razum ili ces postovati ono sto se citav svijet trudi da uradi ili si neodogovorna budala kojoj je njegov komfor bitniji od zdravlja onih blizu njega.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  11. The Following 3 Users Say Thank You to goldfinger For This Useful Post:


  12. #4084
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,956
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    IJZCG je danas pokrenuo mobilnu aplikaciju za prijavu simptoma i zdravstvenog stanja, koja je dio šireg integrisanog sistema za upravljanje informacijama u vezi sa pandemijom virusa korona u Crnoj Gori.

    https://twitter.com/ijzcg/status/124...774273024?s=21
    nothing comes from violence and nothing ever could

  13. The Following User Says Thank You to goozica For This Useful Post:


  14. #4085
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    976
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    Gdje je iko pomenuo DPS? Sto se uhvati odmah njih, ne vrti se ipak ovdje sve oko toga "ko mrzi DPS, a ko ne" i nije "prozivka" protiv njih samo, vec zbog cijelog sistema (ili ti nedostatka istog).

    Krivi smo svi al' prvenstveno oni koji su doveli privredu i zdravstveni sistem do nule pa sad sve polako izlazi na vidjelo (iako slijepi i dalje ne vide).

    poređenje za pandemijom Variola Vera:

    „Upečatljiva je bila disciplina - ljudi su strpljivo čekali u redu, dolazi na vakcinaciju svjesni ozbiljnosti situacije.

    „Mi smo imali zaštitne maske, bili smo sigurni da se vlada situacijom i da tu greške nema: oko nas je sve upućivalo da je sistem veoma uređen jer se jasno znalo ko, kad i gdje može biti vakcinisan, kako se prati uspjeh vakcine, kome je i kako ograničeno kretanje."

    Građani su naučili nešto što je i danas glavno uputstvo za borbu protiv virusa.
    „Naučilo se mnogo o higijeni, da se mora voditi računa", kaže Jelena Mijović.
    Mnogo su naučili i epidemiolozi, ali i cjelokupan zdravstveni sistem.

    Doktor Radovanović kaže da je tadašnja Jugoslavija u mnogim standardima bila čak i relativno bliža zapadnim standardima nego što je današnja .

    „Tada su ljudi vjerovali u zdravstveni sistem, vjerovali su doktorima i autoritetima - i to je bitna razlika.

    „Sada ne vjeruju nikome jer su 30 godina varani i vučeni za nos, pa ne veruju ni doktorima, ni autoritetima, ni zdravstvenim vlastima i, nažalost, ta skepsa često nije neosnovana."

    Jedno od glavnih oružja u pobjedi nad variolom verom ostaje princip koji je univerzalno primenljiv.

    „Ključno je da morate da se držite istine, poštujete građane i ne obmanjujete ih".

  15. The Following 3 Users Say Thank You to aquamarin For This Useful Post:


  16. #4086
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,046
    Thanks Thanks Given 
    2,192
    Thanks Thanks Received 
    2,349
    Thanked in
    1,214 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Randy Orton View Post
    Davno mi je jedan covjek reko da u CG na 3 covjeka ide 1 spijun.Postovi na CDM dokazuju da ih ima i mnogo vise.Gledajte kako ce te ljudima pomoc,a ne odmoc.Moze u prodavnicu 50 ljudi.A oce da prijave komsiju zato sto rostilja doma.Jedva cekate da ovo prodje da ispijate dojc po citav dan.Stidite se guzice kad obraza nemate.Veliki pravednici
    To što ti kažeš nij ešpijun nego odgovoran gradjanin. Zna se dobro u CG što su špijuni, imaš ih dje oćeš, najgori šljam.

    Quote Originally Posted by outline View Post
    naljuti se majkina rodbina na mene jer nisam dozvolio da joj iko od njih dodje u posjetu. žena hronični bolesnik treba da mi dolaze njih 10 na stan. kako da ne


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Pa ja nijesam oca, svekrvu, sestru i sina njenog, zaovu sa djecom vidjela evo 20 dana. Niko do nas nije potencijalni nosilac niti nam je odrejena kakva samoizolacija, samo smatramo da ćemo imati svo vrijeme ovoga svijeta da budemo zajedno i da nas mjesec, dva negledanaj neće ubiti. Eto pomorci po pola godine ne gledaju familiju.
    Išla sam juče do Plane, ispred zgrade zet sa malim, žive blizu ali s ene gledamo iako smo se gledali sedmično dva puta. Mali 2 godine kad me vidio zaletio se da me grli, samo sam se izmakla iza ograde, a suze su mi posle. Sv ekorak po korak oce do mene, ali ujednom momentu kao da je shvatio pa mi je slao poljupce, pokazivao rukama koliko me voli. Srce mi je puklo. Ali kući ima sestricu bebu, babu, treba li ja koja idem narabotu da im prenesem nešto zarad sitnih zadovoljstava? Ne naravno.
    Za seeb se ne bojim, više se bojim da bi mogla biti uzrok da se neko zbog mene razboli.

    Ostanite doma i strpite se, neće vam kapica sa glave.
    Last edited by montenegrina; 03-04-20 at 13:54.

  17. The Following 7 Users Say Thank You to montenegrina For This Useful Post:


  18. #4087
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    464
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    76
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kliker17 View Post
    Kontrolisu li se firme i gradilista?

    Ili radnici nisu ljudi pa se ne mogu zarazit?

    Vi sto idete u firmu i radite... kako odete do toaleta, kako ukljucujete svijetlo, ...
    Nemoguce je da se zastiti onaj koji izlazi iz sopstvene kuce, pa cak ni taj ako mora do prodavnice.

    Necemo uskoro imati mjesta u zatvorima...

    Ja sve vise nesto razmisljam... posto se moramo svi zarazit, da me snadje vec sad da pocinem vise, pa i da umrem ako mi je sudjeno, jer ova briga, strah i paranoja ce sve u ludnicu da nas pocera, a opet cemo se zarazit... a ujedno i poludjet i posvadjat se sa svima zivima....

    Sent from my SM-A530F using Tapatalk
    Vidim da se svuda pominju gradilista kao potencijalni izvor zaraze. Ali da rade jer se stiti gradjevinski lobi.
    Da li je bas tako? Ko se tu stiti najvise? Tacno je da se stite investitori, ali 90% njih je uzelo sav novac prije izgradnje (oni koji su ostali bez para su mahom stopirali gradnju), penale zbog kasnjenja nijesu ugovorili ili bi se pozvali na visu silu.
    Ko tu zapravo gubi? Obican narod koji je kupio stan u izgradnji od cega vecina zive kao podstanari, placaju kiriju, placaju ratu za taj kredit a u ovim okolnostima mnogi ne primaju plate ili su im iste smanjene. I sad bi trebalo obustaviti gradju

    Mnogo veci izvor zaraze su prodavnice, banke i sl, a vec sam pisao ovdje da posao ide dalje, evo ja sam na poslu svaki dan a radim privatno. A najveci izvor prihoda mi je jedna gradjevinska firma tako da znam odlicno o cemu govorim i nisam pristrasan uopste
    Ako treba totalni lock i da se sve zatvori u redu ali ne ovo nek se zatvori a ovo nek radi jer je nuzda. Tom logikom mogu slobodno sve prodavnice da se zatvore, a da se svima podijeli dzak brasna, ulja i osnovnih namirnica da se prehrane naredna 2 mjeseca, nista im nece biti.
    Last edited by Totalno Lagan; 03-04-20 at 13:53.

  19. The Following User Says Thank You to Totalno Lagan For This Useful Post:


  20. #4088
    Join Date
    May 2010
    Location
    Boka Kotorska HN♥️
    Posts
    4,089
    Thanks Thanks Given 
    633
    Thanks Thanks Received 
    656
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    To što ti kažeš nij ešpijun nego odgovoran gradjanin. Zna se dobro u CG što su špijuni, imaš ih dje oćeš, najgori šljam.



    Pa ja nijesam oca, svekrvu, sestru i sina njenog, zaovu sa djecom vidjela evo 20 dana. Niko do nas nije potencijalni nosilac niti nam je odrejena kakva samoizolacija, samo smatramo da ćemo imati svo vrijeme ovoga svijeta da budemo zajedno i da nas mjesec, dva negledanaj neće ubiti. Eto pomorci po pola godine ne gledaju familiju.
    Išla sam juče do Plane, ispred zgrade zet sa malim, žive blizu ali s ene gledamo iako smo se gledali sedmično dva puta. Mali 2 godine kad me vidio zaletio se da me grli, samo sam se izmakla iza ograde, a suze su mi posle. Sv ekorak po korak oce do mene, ali ujednom momentu kao da je shvatio pa mi je slao poljupce, pokazivao rukama koliko me voli. Srce mi je puklo. Ali kući ima sestricu bebu, babu, treba li ja koja idem narabotu da im prenesem nešto zarad sitnih zadovoljstava? Ne naravno.
    Za seeb se ne bojim, više se bojim da bi mogla biti uzrok da se neko zbog mene razboli.

    Ostanite doma i strpite se, neće vam kapica sa glave.
    Odgovoran gradjanin prijavljuje komsiju jer rostilja?

    Vjerovatno se salis,ali nemas neki smisao za humor

  21. #4089
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,046
    Thanks Thanks Given 
    2,192
    Thanks Thanks Received 
    2,349
    Thanked in
    1,214 Posts

    Default

    Ne šalim se naravno i nije mi bio cilj da bude humor.
    Nijesam mislila konkretno na ovaj slučaj, nego uopšteno na kršenje bilo kakvih propisa ovih dana. Mada ako nijesu iz iste kuće, bolje bi bilo da se ne skupljaju ali svakome svoja sloboda.

  22. #4090
    Join Date
    May 2010
    Location
    Boka Kotorska HN♥️
    Posts
    4,089
    Thanks Thanks Given 
    633
    Thanks Thanks Received 
    656
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Ne šalim se naravno i nije mi bio cilj da bude humor.
    Nijesam mislila konkretno na ovaj slučaj, nego uopšteno na kršenje bilo kakvih propisa ovih dana. Mada ako nijesu iz iste kuće, bolje bi bilo da se ne skupljaju ali svakome svoja sloboda.
    Ponavljam po 2x da sam i ja prvi da se zabrane javna okupljanja,ali da neko nekome zabranjuje nesto da radi u svom dvoristu.E to je stvarno dno dna.Mogu sa kolegom da pijem kafu na poslu,ali ne moze kolega kod mene na kafu doc.A sto doktora moze bit po 7-8 u istoj kancelariji,sto policajaca moze bit 10 na jednom mjestu,komunalaca,vatrogasaca,trgovaca.A da zaboravio sam da oni svi imaju zastitna odjela,maske i rukavice.I da oni ne mogu da prenesu virus.E da,nisu ni u kontaktu cesto s' drugim ljudima

  23. #4091
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Wonderland
    Posts
    571
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Randy Orton View Post
    Odgovoran gradjanin prijavljuje komsiju jer rostilja?

    Vjerovatno se salis,ali nemas neki smisao za humor
    Odgovoran građanin prijavljuje sebičnog i bahatog komšiju koji krši mjere jer ga ne interesuje niko do sopstvena stražnjica. Što se mene tiče, takvi - ako će sve grlom u virus, kad su tako moćni i nedodirljivi (sigurno se jako dobro osjećaju u svojoj koži).

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    zbog cega primatima nikad ne iskljucuju elektriku,
    oni u principu ionako rijetko citaju

  24. #4092
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    Људи ја се буквално свађам са оцем и браним му да иде било ђе, мада срећом имамо двориште па може да изађе на ваздух. Није сваком лако психички остати унутра. Ево прегураће мјесец дана, али како ћемо брзо људи остају без пара, а неко је већ. Све ово много ће нас да нас кошта тек.
    Hasta siempre!

  25. #4093
    Join Date
    May 2010
    Location
    Boka Kotorska HN♥️
    Posts
    4,089
    Thanks Thanks Given 
    633
    Thanks Thanks Received 
    656
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Isti ste kao moje komsije,sto su bacali drugima girice u bastinu da im macke iskopaju sve sto su zasadili.Sto su komunalce zvali jer im smeta lavez psa.Sto inspekciju zovu jer je komsija od bastine napravio garazu.
    Sad se samo vadite na cuvanje zivota,jer ce neko nekome da ugrozi zivot zato sto rostilja

    Zavrsavam pricu,ne moze se primitivnim ljudima nista objasnit.

  26. #4094
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,864
    Thanks Thanks Given 
    1,632
    Thanks Thanks Received 
    2,809
    Thanked in
    1,217 Posts

    Default

    Normalno.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  27. #4095
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,624
    Thanks Thanks Given 
    10,577
    Thanks Thanks Received 
    5,019
    Thanked in
    2,339 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Ljudima bala na usta sto rostiljam u dvoriste. Pa ovo je ludnica
    Evo ne mogah da izdržim,pa ću samo jedan odgovor dati,a generalno se odnosi na sve roštiljdžije i špijune:
    Pa,majka mu stara,stari Crnogorci koji su prezirali špijune nisu roštiljali po dvorišta i šatora ka Dragačevci,no su kuvali pure,krtole i išli u ajduke ili otmu jagnje od Turčina AKO MU BASTA pa ga raspali.
    Dakle,ne kri'te se po dvorišta i ne provocirajte špijune,no hrabro u 20h noćas na Trg po čašu medovine,malo kaštradine ponijeti i uz gusle(pa makar i sa BT zvučnika) zapjevati.Samo hrabro momci!

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  28. The Following 4 Users Say Thank You to joni For This Useful Post:


  29. #4096
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Wonderland
    Posts
    571
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Neka si nas na brzinu ubacio u isti koš sa onima prosto malicioznima. Jeste, isto je bacati girice u baštinu da nekome nešto uništiš i prijaviti nekog jer ide protiv svega što se preduzelo da bi se, izmedju ostalog (zamisli) i njegovo zdravlje sačuvalo. Ima taj jedan sjajni mim, isto tako bahati i prepametni momak koji je u "corona challenge" - u polizao wc šolju pa i sam dobio virus.
    Baš mi je krivo što se siroti napatiste bez roštilja cijelih, evo, koliko? Sedam dana? Strašno stvarno.

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    zbog cega primatima nikad ne iskljucuju elektriku,
    oni u principu ionako rijetko citaju

  30. The Following User Says Thank You to Mrlja For This Useful Post:


  31. #4097
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,852
    Thanked in
    704 Posts

    Default

    I dalje se pecate na provokacije forumskih piromana?
    Ni, isto je lijepo čitat' pojedine, kako ih gase...

    No, rečite vi meni jesu li mi se ovo gospoda sa abecedom hepatitisa i gospođe što su više kurč*va, no cigara ispušile, zgražavaju i prepali se da ih ne zarazi neko s Vrela Ribničkih!?

    Šou, života mi...

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    Sell the Vatican, Feed the World!

  32. The Following 4 Users Say Thank You to KRKNA For This Useful Post:


  33. #4098
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,562
    Thanks Thanks Given 
    1,111
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    Ništa ajmo svi da roštiljamo u dvorište,pa da nam uvedu ka u tuze,da ne smijemo iz dvorište izaći...ovo vam govori neko ko najviše mrzi špijune,lopove i slične.
    Ima dosta nelogicnosti nije sporno,ali dajte da ispoštujemo ovo da sto kraće potraje,vidite li da je pola svijeta zatvoreno ljudi...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  34. The Following User Says Thank You to AdO_pG For This Useful Post:


  35. #4099
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    5,241
    Thanks Thanks Given 
    385
    Thanks Thanks Received 
    1,593
    Thanked in
    628 Posts

    Default

    Ne treba se inatiti i raditi nesto sto nije uredu, svakako treba postovati koliko se god moze iako mi i dalje to sve nije logicno, no ajde.
    Ne znam zasto se ljute/bune ovi sto NE rostiljaju, nemojte da vam je krivo sto to drugi rade, ako su vec tako odlucili neka rade sto im je volja, i ako ih kazne opet ce njih a ne mene koji nisam sa njima.
    Evo ja imam porodicu od 5 clanova, svi sjedimo u dvoristu, rostiljamo, rucamo na livadi, pijemo kafu....i onda mi kaze neko da to ne treba tako, ne smije tako, kaznit ce vas, prijavit ce vas... A hoce li nas kazniti kad u 18:55 uljegnemo svo petoro u kucu, istusiramo se u istom toaletu, opet zbijeno veceramo, gledamo tv, spavamo....?
    Kako rekoh, dosta je tu nelogicnosti od prodavnica, doma zdravlja, zastite, zabrane, kaznjavanja, spijavanja ....

  36. #4100
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,711
    Thanks Thanks Given 
    1,471
    Thanks Thanks Received 
    4,351
    Thanked in
    1,680 Posts

    Default

    Koliko ja kapiram primjedbe za roštiljanje se odnose na rotišljanja na koja se okuplja po 10+ ljudi, odnosno na okupljanja društva ili šire familije, i roštiljanja po javnim površinama.

    Ako članovi istog domaćinstva upale roštilj u dvorište svoje kuće ne može da bude ništa sporno.

Page 164 of 383 FirstFirst ... 64114154160161162163164165166167168174214264 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. [COVID-19] S v i j e t
    By ASC in forum COVID-19
    Replies: 7867
    Last Post: 13-01-24, 22:35
  2. Prodajem Nargile Crna Gora, Nargila Crna Gora, Shisha Montenegro
    By nargile crna gora in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 23-09-15, 13:16
  3. Pa da se krene: CRNA GORA - Bugarska; CRNA GORA - Irska
    By ckamalama in forum Ostali sportovi
    Replies: 141
    Last Post: 07-09-08, 13:25

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •