Page 693 of 1249 FirstFirst ... 1935936436836896906916926936946956966977037437931193 ... LastLast
Results 17,301 to 17,325 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #17301
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,426
    Thanks Thanks Given 
    953
    Thanks Thanks Received 
    548
    Thanked in
    306 Posts

    Default

    Ako padne vlada ne očekujem pad URE ali očekujem pad demokrata a rast ekstremnog dvojca DPS-DF

    Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk

  2. The Following User Says Thank You to institucija For This Useful Post:


  3. #17302
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Kad shvatite da na celu policije u ovom mementu ne moze biti neko ko ima porodicu..da tako kazem..bice vam lakse da razumijete neke stvari.

    Da, na Cetinju je bila mafija.

  4. #17303
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Grad N
    Posts
    727
    Thanks Thanks Given 
    116
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    50 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Procjene su mu očigledno nikakve jer se sve lagano završilo. Druga stvar je ta da ne znaš kakva bi rekacija bila druge strane. Trebalo je i to procijeniti. I treća najvažnija ustavom zagarantovana prava. Da spriječiš patrijarha i mitropolita sa sveštenstvom, vjerujućim narodom da krene prema Cetinju jer je tamo neko stavio barikade. Neprijavljeni protest. Saznanja da iza toga stoje i neke kriminalne strukture. I ti aprečavaš ove kojima ustav do dozvoljava? Nije sve tako crno bijelo. Mada mislim da neće biti ništa od tih smjena.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk
    Ako Porfirije kaze da su htjeli da pucaju iz snajpera na njega, ne znam da li dozivljavas da je on plasirao losu informaciju ili ti to nije toliko strasno? Policija je prosula more suzavca, vjerovatno i mnogo vise nego sto bi bilo u granicama dozvoljene upotrebe i morali su da koriste helikopter da bi nama izgledalo sve kao lagana akcija.
    Opet u pravu si za krsenje ustava, tako da ne mogu tu nista da kazem. Znam samo koji bi meni bili prioriteti kada bih odlucivao, a zivot gradjana bi mi uvijek bio prije i ustava i vjerskih sloboda. Na kraju ja sam srecan kako se sve zavrsilo. A Brdjanina podrzavam jer sam ga dosta slusao u poslednje vrijeme i na kontrolnim saslusanjima i kod Komnenica, profesionalan je, nepristrasan, obrazovan. Mogli bi svi da mu pozavide na nacinu na koji prica i odnosi se prema profesiji i poziciji, a prije svega prema gradjanima.

  5. #17304
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,722
    Thanks Thanks Given 
    2,087
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Upiši i mene u te ankete, ne bih više glasa za uru šanse nema, ne vjerujem im ništa pa da golom guzicom na šporet shjednu.
    Ne odslušah Krivokapica do kraja, koliko shvatih on, policajci, vlada i boguugodni narod ispred hrama, koji nije krenuo u oslobađanje Cetinja, su heroji a na CT su bili su kriminalci, šverceri kokaina i narkomani.
    Što bi rekao Kesić, pacovi, zmije i narkomani.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

    Ja ne znam šta ste toliko kidisali na URA-u i šta to tačno rade, odnosno rade kontra od svoga plana i programa prije izbora, čime su vas tačno izdali?
    Druga je stvar što su ljudi imali od njih neka svoja očekivanja koja oni nisu nijendom nidje pomenuli, a kamo li obećali.
    Forever young, i want to be forever young

  6. #17305
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by H1ghLand3R View Post
    Nelojalno kome? Krivokapicu? SPC? Ako njegove procjene kazu da se ne moze bez prolivanja krv organizovati ustolicenje, kome treba da bude lojalan vjerskom fanatizmu ili miru u cg? Nijesu Krivokapic i njegovi ideali i SPC i njihova uvjerenje preci od mira i sigurnosti gradjana ove drzave.
    Posao direktora policije nije da vodi neku svoju tajnu politiku i da dovodi premijera u bezizlaz. Sa procjenama mora da izađe otvoreno i profesionalno, ne da kalkuliše šta sakriti od premijera a šta mu pokazati.

    Kažeš imamo opcije A), B) i C), ja preporučujem opciju B). Ali je odgovornost za izbor između opcija na vladi. Ne puštaš namjerno da situacija eskalira dotle dok ne nestanu opcije A) i C) pa onda kažeš - e sad imamo samo opciju B).

  7. #17306
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,271
    Thanks Thanks Given 
    14,559
    Thanks Thanks Received 
    4,036
    Thanked in
    2,046 Posts

    Default

    Relano teško da postoje pravi glasači ure koji imaju razloga biti razočarani. Ali ovi koji bi da URA bude nacionalna stranka imaju.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  8. #17307
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Grad N
    Posts
    727
    Thanks Thanks Given 
    116
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    50 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Posao direktora policije nije da vodi neku svoju tajnu politiku i da dovodi premijera u bezizlaz. Sa procjenama mora da izađe otvoreno i profesionalno, ne da kalkuliše šta sakriti od premijera a šta mu pokazati.

    Kažeš imamo opcije A), B) i C), ja preporučujem opciju B). Ali je odgovornost za izbor između opcija na vladi. Ne puštaš namjerno da situacija eskalira dotle dok ne nestanu opcije A) i C) pa onda kažeš - e sad imamo samo opciju B).
    Znaci tvoja je logika da se grad drzi 3 dana pod opsadom, da bi on dosao kod premijera sa 3 opcije?

  9. #17308
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,758
    Thanks Thanks Given 
    170
    Thanks Thanks Received 
    297
    Thanked in
    99 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Relano teško da postoje pravi glasači ure koji imaju razloga biti razočarani. Ali ovi koji bi da URA bude nacionalna stranka imaju.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk
    Postoje glasaci dps ali lazno se predstavljaku kao glasaci URE. Od pocetka su kenjali po Uri i Sada su konacno i totalno razocarani i "vracaju se" voljenom dps-u.

  10. #17309
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,722
    Thanks Thanks Given 
    2,087
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Evo Vijesti izbacile snimak navodnog napada Molotovljevim koktelom, to su ti mirni, nenasilni i dostojanstveni protesti, nemaju veze sa mafijom i plaćenicima.

    Forever young, i want to be forever young

  11. #17310
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,452
    Thanks Thanks Given 
    1,907
    Thanks Thanks Received 
    5,151
    Thanked in
    1,776 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Ja ne znam šta ste toliko kidisali na URA-u i šta to tačno rade, odnosno rade kontra od svoga plana i programa prije izbora, čime su vas tačno izdali?
    Druga je stvar što su ljudi imali od njih neka svoja očekivanja koja oni nisu nijendom nidje pomenuli, a kamo li obećali.
    Već rekoh, zakon o porijeklu imovine i lustracija.


    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  12. #17311
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Relano teško da postoje pravi glasači ure koji imaju razloga biti razočarani. Ali ovi koji bi da URA bude nacionalna stranka imaju.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk
    Ako je tacno da su Brdjanin i Dritan garantovali ustolicenje na Cetinju dva dana pred desavanja ona.
    Ako je tacno da je Brdjanin odustao zbog prijetnji porodici. I rekao Joanikiju da ustolicenja ne moze biti.
    Ako je tacno da su odbili on i Sekulic da obezbijede postovanje ustava CG.
    Ako je tacno da su akciju rukovodili Injac i zamjenik policije.
    Ako je tacno da Sekulic citav dan zove strane ambasade i moli.
    Ako je tacno da su time direktno rizikovali gradjanski rat.

    Sta onda?

    Brdjanin je za mene veliko razocarenje, a Sekulovic znamo ko je i sta je. Mala smo zajednica da ne bi znali.

    Sta ako je ovo tacno sto sam rekao?
    A zaboravih i reci, sta ako je tacno da je Brdjanin pod pritickom vec podnio bio ostavku?

  13. #17312
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,271
    Thanks Thanks Given 
    14,559
    Thanks Thanks Received 
    4,036
    Thanked in
    2,046 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by H1ghLand3R View Post
    Ako Porfirije kaze da su htjeli da pucaju iz snajpera na njega, ne znam da li dozivljavas da je on plasirao losu informaciju ili ti to nije toliko strasno? Policija je prosula more suzavca, vjerovatno i mnogo vise nego sto bi bilo u granicama dozvoljene upotrebe i morali su da koriste helikopter da bi nama izgledalo sve kao lagana akcija.
    Opet u pravu si za krsenje ustava, tako da ne mogu tu nista da kazem. Znam samo koji bi meni bili prioriteti kada bih odlucivao, a zivot gradjana bi mi uvijek bio prije i ustava i vjerskih sloboda. Na kraju ja sam srecan kako se sve zavrsilo. A Brdjanina podrzavam jer sam ga dosta slusao u poslednje vrijeme i na kontrolnim saslusanjima i kod Komnenica, profesionalan je, nepristrasan, obrazovan. Mogli bi svi da mu pozavide na nacinu na koji prica i odnosi se prema profesiji i poziciji, a prije svega prema gradjanima.
    Što se tiče svega što se dešavalo ovih dana je strašno. Ako ćemo relano da pričamo krivac je samo jedan. A to je DPS. Da nije bilo njih i Veljovićevih ekipa protest Cetinjana ne bi izgledao onako. Ako bi i bila koja kamenica ili slično ne bi bilo ništa strašno. Ođe se spinuje i traži se neka odgovornost crkve i svih drugih a najveća je odgovorna na predsjedniku države. Predsjedniku svih građana ove države. Znamo naravno da on to nije ali bi trebao biti.
    Što se tiče policije i njihove reakcije. Zašto su Sekulović i Brđanin dozvolili da se prave barikade? Ono se nije smelo dozvoliti. A imali su informacije da će doći do toga. I relano je da se posle svega preispita odgovornost svih u lancu. Na kraju je ispalo sve kako treba ali moglo je i drugačije. I ne treba se zalijećati sa tvrdnjama o bilo čemu dok se situacija ne iskristališe.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  14. The Following 2 Users Say Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  15. #17313
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,714
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    4,880
    Thanked in
    2,289 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Već rekoh, zakon o porijeklu imovine i lustracija.


    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Zakon o porjeklu imovine je gotov, na potezu je skupština, ovaj drugi... Neće ga biti.

    Sent from my moto e5 using Tapatalk

  16. The Following 3 Users Say Thank You to wulfy For This Useful Post:


  17. #17314
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,452
    Thanks Thanks Given 
    1,907
    Thanks Thanks Received 
    5,151
    Thanked in
    1,776 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Zakon o porjeklu imovine je gotov, na potezu je skupština, ovaj drugi... Neće ga biti.

    Sent from my moto e5 using Tapatalk
    Neka sačekaju još koju godinu nije trka.

  18. #17315
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by H1ghLand3R View Post
    Znaci tvoja je logika da se grad drzi 3 dana pod opsadom, da bi on dosao kod premijera sa 3 opcije?
    Logika je da se radi svoj posao. Kažeš - ovo su opcije, ovo su posljedice.

    Ako (a ponavljam, ako, nemamo dokaza da je Zdravkova sumnja validna) je Brđanin namjerno pustio da se pogorša situacija da ne bi bila moguća inauguracija - onda nije profesionalno radio svoj posao.

  19. #17316
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,722
    Thanks Thanks Given 
    2,087
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Već rekoh, zakon o porijeklu imovine i lustracija.


    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Da URA ima 41-og poslanika da može sama da izglasa te zakone, razumio bih te, ovako dje te divlji DF uslovljava svim i svačim i za najobičnije stvari, to je već malo komplikovaniji proces nego što misliš.


    Quote Originally Posted by technus View Post
    Evo Vijesti izbacile snimak navodnog napada Molotovljevim koktelom, to su ti mirni, nenasilni i dostojanstveni protesti, nemaju veze sa mafijom i plaćenicima.


    Pošto nema raspalog edita, da dodam da su ovo uradili u bilo kojoj zemlji evropske zapadne demokratije, u najboljem slučaju bi prošli da ubiju boga u njih od batina i sa višegodišnjom robijom, a o USA da ne pričamo, ako bi im ostala glava na ramenima da to slave ka' drugi rodjendan
    Forever young, i want to be forever young

  20. #17317
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,014
    Thanks Thanks Given 
    3,840
    Thanks Thanks Received 
    3,110
    Thanked in
    1,591 Posts

    Default

    Na Krivokapica su legli sa svake strane, jedni pritiskaju sa mice Sekulica i Brdjanina (DF i DCG), a drugi stisnuli da ne mice (URA i ambasade i jos neki od uticaja).
    Coek napravio press i najavio da ce sve analizirat i uredit. Naravno, bez roka.
    Pa posle Krivi glup. Kako ne…
    Uradio najpametniju stvar, sve odlozio i kupio vrijeme dok se sve ne slegne& zaboravi.
    Samo je kiksa, ali je na vrijeme i dalje, da napravi jednu Komisiju da sve to detaljno istrazi


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  21. #17318
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,722
    Thanks Thanks Given 
    2,087
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Kako tačno Krivi može maći Sekulovića, objasni nama neznavenima?
    Forever young, i want to be forever young

  22. #17319
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Na Krivokapica su legli sa svake strane, jedni pritiskaju sa mice Sekulica i Brdjanina (DF i DCG), a drugi stisnuli da ne mice (URA i ambasade i jos neki od uticaja).
    Coek napravio press i najavio da ce sve analizirat i uredit. Naravno, bez roka.
    Pa posle Krivi glup. Kako ne…
    Uradio najpametniju stvar, sve odlozio i kupio vrijeme dok se sve ne slegne& zaboravi.
    Samo je kiksa, ali je na vrijeme i dalje, da napravi jednu Komisiju da sve to detaljno istrazi


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Rok je nedelja dana.

  23. The Following User Says Thank You to samson For This Useful Post:


  24. #17320
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,722
    Thanks Thanks Given 
    2,087
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    *Sekulica.
    Forever young, i want to be forever young

  25. #17321
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,014
    Thanks Thanks Given 
    3,840
    Thanks Thanks Received 
    3,110
    Thanked in
    1,591 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Kako tačno Krivi može maći Sekulovića, objasni nama neznavenima?
    Hint: Leposavic, bilo nedavno…


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  26. #17322
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,695
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Ođe ljudi dolaze sa informacijama, ni da sjede u vladu po cijeli dan....

    Dajte, predstavite nam se, da znamo sa kim pričamo i ko su izvori ovih "provjerenih informacija".

    Prije bih rekao da ima "masnog" dodavanja i političkog spinovanja, šaptačke politike stranačkih aktivista itd.

    Ali dobro vrijeme će pokazati....

    Znači moraju da lete Sekulović i Brđanin, ali ministar urbanizma sa nelegalnim objektom od 400+ m2 u BD ne treba da leti?

    Pretpostavljam da je Ratko "crkvenougodan" jer mu je brat upravnik hrama, a ova dvojica ne!

    Ako će nam odnos prema SPC uređivat komplet vladu...pišaj ga.





    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  27. The Following 10 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  28. #17323
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,722
    Thanks Thanks Given 
    2,087
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Hint: Leposavic, bilo nedavno…


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    On to može samo da predloži, nema nikakvu odluku u njegovoj smjeni.
    Forever young, i want to be forever young

  29. #17324
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Upiši i mene u te ankete, ne bih više glasa za uru šanse nema, ne vjerujem im ništa pa da golom guzicom na šporet shjednu.
    Ne odslušah Krivokapica do kraja, koliko shvatih on, policajci, vlada i boguugodni narod ispred hrama, koji nije krenuo u oslobađanje Cetinja, su heroji a na CT su bili su kriminalci, šverceri kokaina i narkomani.
    Što bi rekao Kesić, pacovi, zmije i narkomani.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    priznaj remarce, priznaj da si imao zadnje namjere kad si ucestvovao u protestu.
    koji si klan?

    Sent from my XQ-AS52 using Tapatalk
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  30. The Following User Says Thank You to Dejan For This Useful Post:


  31. #17325
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ođe ljudi dolaze sa informacijama, ni da sjede u vladu po cijeli dan....

    Dajte, predstavite nam se, da znamo sa kim pričamo i ko su izvori ovih "provjerenih informacija".

    Prije bih rekao da ima "masnog" dodavanja i političkog spinovanja, šaptačke politike stranačkih aktivista itd.

    Ali dobro vrijeme će pokazati....

    Znači moraju da lete Sekulović i Brđanin, ali ministar urbanizma sa nelegalnim objektom od 400+ m2 u BD ne treba da leti?

    Pretpostavljam da je Ratko "crkvenougodan" jer mu je brat upravnik hrama, a ova dvojica ne!

    Ako će nam odnos prema SPC uređivat komplet vladu...pišaj ga.





    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Treba svi da lete. I ja sam rekao ko je "izvor informacija" onog sta ja kazem na temu desavanja.
    Ali ako cemo biti korektni, odgovornost Brdjanina i Sekulica je veca. Jer zbog njihovog necinjenja mogla je biti ozbiljna guzva.

    Ne bi patrijarh sam na Cetinje isao pjeske.
    Treba li da se pravimo ludi ili da prihvatimo da policija nije uradila sta je uradila..bio bi gradjanski rat?

Page 693 of 1249 FirstFirst ... 1935936436836896906916926936946956966977037437931193 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 12 users browsing this thread. (0 members and 12 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 23:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 12:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 11:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 10:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 06:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •