Page 271 of 487 FirstFirst ... 171221261267268269270271272273274275281321371 ... LastLast
Results 6,751 to 6,775 of 12160

Thread: Parlamentarni izbori 2020

  1. #6751
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default


  2. #6752
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Obistinila se priča da kad uđemo u NATO vlast će morati da se mijenja zbog demokratizacije. Imati u EU i NATO zemlju u kojoj se vlast nije promijenila suštinski od 45te je totalni non-sense za Zapad.
    Stoga vjerujem možda u varijantu da je Zapad naredio Milu da mora da se miče, tražili su mu da to uradi na što mirniji način i da izgleda bez sumnje.
    Britanija je vjerovatno odigrala ključnu ulogu.

  3. The Following 2 Users Say Thank You to autodijagnostika For This Useful Post:


  4. #6753
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,681
    Thanks Thanks Given 
    1,084
    Thanks Thanks Received 
    444
    Thanked in
    263 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PavleCL View Post
    Zamolio bi dpsovce i ove sto brinu za dzavu da napisu prirucnik "Kako biti dobar Srbin u CG". Da bi ljudi znali kako treba da se ponasaju, hvala unaprijed.
    To vec znamo kako je biti "dobar" Srbin - tako sto cemo dizat zastavu druge drzave Srbije(ili Albanske, Bosnjacke itd) u nasu Crnu Goru, tako sto cemo dizat tri prsta, tako sto cemo lomit lokale i urlat "Ovo je srpsko"!

    Cast pojedincima.

    Vi mislite sad ovi sto dodju novi na vlast da nece zaposljavat stranacki kao sto je DPs? Mislite da nece punit svoj dzep? Evo i ja bi volio da vjerujem u to, ali jbg.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. The Following User Says Thank You to HaRRyy For This Useful Post:


  6. #6754
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Switzerland
    Posts
    1,933
    Thanks Thanks Given 
    66
    Thanks Thanks Received 
    83
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by HaRRyy View Post
    jes sigurno, isto ko sto su iz DPS-a pisali u Berane po muslimanskim kucama *ebem vam majku Tursku? Sad sve rade DPS-ovci,... ooo kukuuu
    Znam licno oba momka koji su crtali to
    Jovan R. I Zoran C.
    Ima po fb dosta slika i statusa dje se vidi za koga rade (naravno da je dps)

  7. The Following User Says Thank You to bo8an For This Useful Post:


  8. #6755
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    i.
    Druže evo javno da ti kažem, ako ikad budeš došao u situaciju da ti se prijeti seljenjem, da te šikaniraju kao tvoji što su, ja ću ustati da te branim. Lično. Mogu sa svima vama "preko puta" u oči da gledam, jer živim častan život. To što želim tebi , želim i sebi, želim drugačiju državu bez ovog ludila, bolji standard i samo poltroni da odu u istoriju. Živio ti meni za koga god da si ali nisi pravičan jer se ođe godinama protivnicima režima prijeti, hapse se itd. Svako dobro. Nadam se da ćeš imati prilike da shvatiš da niko od nas nema istetoviranu kokardu na glavi i da smo veće patriote nego 99% političara.
    Last edited by zvoncica; 03-09-20 at 10:28. Reason: brisanje citata

  9. The Following 6 Users Say Thank You to Director For This Useful Post:


  10. #6756
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,681
    Thanks Thanks Given 
    1,084
    Thanks Thanks Received 
    444
    Thanked in
    263 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bo8an View Post
    Znam licno oba momka koji su crtali to
    Jovan R. I Zoran C.
    Ima po fb dosta slika i statusa dje se vidi za koga rade (naravno da je dps)
    Dobro, a one trobojke jesu li oni isto crtali?

    Dizu li oni zastavu druge drzave u Berane(da ne recem Srpske) ili ovi Srbi?

    Zivis u drzavi u kojoj se hranis a pljujes po njoj, je li to normalno?

    Svejedno mi je ko ce bit na vlast iskreno, nikakve koristi nemam od nikog, ali ovo se preceralo, umjesto da se pokazu svi da su bolji nego ovi sad, oni su poceli nekim postupcima koji su uzas.

    Sto izbise onog momka muslimana iz Pljevalja? Zato sto se zove Emir a ne Marko?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. The Following User Says Thank You to HaRRyy For This Useful Post:


  12. #6757
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    284
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    15
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    E pa moji crnogorci sacete morati vezati zastave da pokazete tu toleranciju i demokratiju jer jelde kako su se oni osjecali zadnjih 30 godina. Nigdje u svijetu nema ovo al eto biće u CG. Kace li ovako u Srbiji CG zastave pored svojih, ne boga mi....

    Uzivajte u slobodi

    https://postimg.cc/0KvF4pc3

  13. The Following User Says Thank You to FoSte95 For This Useful Post:


  14. #6758
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Druže evo javno da ti kažem, ako ikad budeš došao u situaciju da ti se prijeti seljenjem, da te šikaniraju kao tvoji što su, ja ću ustati da te branim. Lično. Mogu sa svima vama "preko puta" u oči da gledam, jer živim častan život. To što želim tebi , želim i sebi, želim drugačiju državu bez ovog ludila, bolji standard i samo poltroni da odu u istoriju. Živio ti meni za koga god da si ali nisi pravičan jer se ođe godinama protivnicima režima prijeti, hapse se itd. Svako dobro. Nadam se da ćeš imati prilike da shvatiš da niko od nas nema istetoviranu kokardu na glavi i da smo veće patriote nego 99% političara.
    Meni pricas!? Covjece, svjestan nisi. Ja se zato i sprdam i nije mi problem biti i DPS i sto god hoces u forumskim nadgornjavanjima jer onaj koji istinski prodje kroz sikanu internet logoreja i losi agitpropovi, mimovi i karikiranja mu dodju kao zabava a tu sminku "ugrozenih i potlacenih" ostavljam vama za internet vojevanja jer vam to lijepo zvuci i mislite da je strasan argument. Eh da mi je biti potlacen i sikaniran kao par "opozicionara" sa ovog foruma sam bi se nudio... udrite, udrite...



    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Što rade ovi Srbi, oće da zapale državu.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
    Samo navedi izvor i da je preuzeto sa mim stranice DF koja se zove bunt CG i nikakav problem.
    Last edited by Rodion Romanovich; 01-09-20 at 10:02.

  15. #6759
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,824
    Thanks Thanks Given 
    108
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    97 Posts

    Default

    Bravo za Bata!


    “Zbog pokušaja odlazećeg režima da izazove incidente na okupljanjima građana na kojima se slavi pobjeda demokratije, u Budvi se otkazuje skup koji je bio zakazan za večeras ispred Starog grada u 21 h kao i litija od crkve Sv Petke do crkve Sv Trojice. Svjedoci smo da bivši režim pokušava da izazivanjem incidenata ugrozi izbornu volju građana što niko od nas ne smije dozvoliti. U ovom trenutku najvažnije je da se proces smjene vlasti dovede do kraja i uspostavi demokratska vlast koja će raditi u interesu građana”, navodi se u saopštenju Izborne lista "Marko Bato Carević- Za budućnost Budve!"

  16. The Following 11 Users Say Thank You to nenocopy For This Useful Post:


  17. #6760
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,681
    Thanks Thanks Given 
    1,084
    Thanks Thanks Received 
    444
    Thanked in
    263 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by FoSte95 View Post
    E pa moji crnogorci sacete morati vezati zastave da pokazete tu toleranciju i demokratiju jer jelde kako su se oni osjecali zadnjih 30 godina. Nigdje u svijetu nema ovo al eto biće u CG. Kace li ovako u Srbiji CG zastave pored svojih, ne boga mi....

    Uzivajte u slobodi

    https://postimg.cc/0KvF4pc3


    U Srbiju pale zastavu Crne Gore, ali neka to su nasa braca Srbi

    Ajde da pale zastavu DPS-a razumijem, ali zasto CRNE GORE?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  18. The Following User Says Thank You to HaRRyy For This Useful Post:


  19. #6761
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,824
    Thanks Thanks Given 
    108
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    97 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by HaRRyy View Post
    Dobro, a one trobojke jesu li oni isto crtali?

    Dizu li oni zastavu druge drzave u Berane(da ne recem Srpske) ili ovi Srbi?

    Zivis u drzavi u kojoj se hranis a pljujes po njoj, je li to normalno?

    Svejedno mi je ko ce bit na vlast iskreno, nikakve koristi nemam od nikog, ali ovo se preceralo, umjesto da se pokazu svi da su bolji nego ovi sad, oni su poceli nekim postupcima koji su uzas.

    Sto izbise onog momka muslimana iz Pljevalja? Zato sto se zove Emir a ne Marko?


    Sent from my iPhone using Tapatalk


  20. The Following 6 Users Say Thank You to nenocopy For This Useful Post:


  21. #6762
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,951
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    912
    Thanked in
    486 Posts

    Default

    https://m.facebook.com/story.php?sto...13006358903165

    Послато са SM-N986B помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  22. #6763
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    476
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Koliko političkih diletanata.

    Par retoričkih pitanja :

    - šta mislite đe će ovi silni birači DPS-SD da se preliju onog trenutka kada se isti raspadnu?
    Vjerovatno će potražiti spas u Dritanu Abazoviću. Svi znamo da su oni uz vlast bili zbog plate za ležanje, sitnih privilegija a i onoga "bolje da me teren prepoznaje". Nema tu nikakvog ideološkog momenta.

    Gledano iz ove situacije koja je danas na snazi, ovo je čak i dobro, jer bi teoretski Dritan mogao kroz 3-4 godine da raste i do 15% sa uhljebima koji bi mu pristupili. Kako će on odreagovati na rast moći danas ne možemo znati, ali je realno da budemo optimistični.

    Quote Originally Posted by safra
    - šta mislite, da li će DF morati da se mijenja i krene za početak ka desnom centru da bi opstao jer više neće imati prostora da jašu trojanskog konja podjela?
    Ja mislim da DF u obliku koji danas poznajemo za 4-8 godina uopšte neće postojati. Imaćemo vlast sa 4-5 partija sa po 8-12% glasova. Nestabilna vlast koju će narod lako rušiti ako ne bude dobra. Takođe plus.

    Quote Originally Posted by guest
    - mislite li zaista da njihovi politički dinosaurusi i šizofreničari na čelu sa Bulatovićem, Mandom i Medom mogu biti dio nove podmlađene proevropske političke budučnosti?
    Kao što rekoh, ovi ljudi će otići u istoriju, zajedno sa onima koji su ih stvorili, a to je DPS.

    [guote=guest]- mislite li da se SDP neće mijenjati? [/quote]

    Mislim da će oni biti uvijek tu sa nekih 3-4% i priklanjati se vlastima zato što će uvijek imati jedan dio ekstremnih nacionalizmom opijenih glasača koji će mrzjeti Srbe i glasati za one koji bi ih se po kratkom postupku riješili.


    [guote=guest]- mislite li za 4 godine građanska opcija nakon svega što sam nabrojao zajedno sa manjinama neće imati većinu?[/quote]

    Možda ne većinu, ali će građanski blok u godinama koje su pred nama jačati. To je prirodan slijed događaja kad između dvije nacionalističke ideologije ona koja je vladala 30 godina izgubi.

    [guote=guest]- mislite li da će biti teško smijeniti novu vlast? [/quote]

    Smijeniti vlast nećemo na već prvim narednim izborima, ali mislim da će se prekomponovanje procenata unutar same koalicije sigurno desiti. To je neminovno.

    [guote=guest]Malo se izopuštajte.[/quote]

    Oćemo, ali bih preporučio i vama DPSovcima da se malo opuštite, a ne da smišljate planove kako da produbite podjele, ukradete 41. mandat ili bilo što slično. Umjesto toga mnogo bi pametnije bilo da krenete u neki progres, kako lični tako i profesionalni. Ovako kako ste navikli do sad sigurno neće moći. Ne zbog toga što bi neko da vam se revanšira, nego zbog toga što je to ekonomski i ljudski neodrživo.

    Quote Originally Posted by guest
    Treba razumjeti situaciju do kraja. Treba pružiti ruku svima osim kriminalu, korupciji i poltronima. Bez revanšizma i 2 godine bez otvaranja bilo kakvih nacionalnih pitanja. Treba dobro razmisliti, ako ima pravnog osnova, organizovati popis nakon kraja mandata ekspertske vlade. Znamo dobro kakva se kampanja vodila prilikom prvog popisa. To nam sada ne treba. Ne treba nam prostor za Milačiće, krstove i korita u momentu moralnog ekonomskog i svakog drugog oporavka.
    Za ovo se slažem, osim za popis za koji smatram da ga treba uraditi onda kad je i originalno planiran, na krilima slobode koju ovaj narod osjeća. Ako je nekog i bilo sramota što je glasao DPS, a sigurno ga neće biti sramota da se izjasni kao Crnogorac kad naspram sebe vidi novu vlast koja nema apsolutno nikakav problem sa tim.

    [guote=guest]Jedino čega imate da se plašite jeste upravo ova garnitura političara koja je sada u DF-u u sjenci i par njih koji su u vrhu liste a u kojima čuče fašisti i kreteni. [/quote]

    Ne znamo kakvi su, daćemo im šansu. Ali, šta god radili neće im biti teško da budu manji fašisti i lopovi od svojih prethodnika.

    Quote Originally Posted by guest
    Ako bude kao sto Krivokapić želi, ima sansi za opozicioni sporazum i svaki drugi oporavak i prosperitet.
    Slažem se.

    Svako dobro i srećna ti sloboda!

  23. The Following 3 Users Say Thank You to Babbo Natale For This Useful Post:


  24. #6764
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    Зна се које људе тјерао 30 година што силом, што тако што их остављао без хлеба па морали да бјеже трбухом за крухом. Нажалост они који су најпогођенији тиме су опет гласали за ДПС.
    Србин сам ово је моја држава и никоме на бијелом свијету не признајем да је воли више од мене. Није Србија моја држава нити било која друга. Такође 90% Срба који живе у ЦГ могу потписати да у Србији немају ништа осим родбине и пријатеља. А колико људи из одлазеће власти и ових који бране државу од Срба имају некретнина по Београду и Новом Саду? Такође годинама се од њиховог србовања није могло живјети, чак и најекстремнијима је то било превише.

  25. #6765
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    37
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Evo samo kratak primjer koliko je ta "demontaza sistema" sa jednim mandatom u Skupstini viska daleko od realnosti i na kakve sve teskoce moze da naidje.

    Zamislimo ovakvu, dosta logicnu, situaciju. Sve ovo od sinoc se smiri, opozicija se dogovori a Djukanovic kao sto je i najavio nakon objave zvanicnih rezultata da im mandat da sastave vladu. Za mandatara dodje Krivokapic, recimo. Covjek je profesor i naucnik i ima definitivan ekspertski pedigre i jos je nosilac liste najjace koalicije nove vecine. Potpuno logican izbor. I vlada se formira, pocne da radi i sprovodi politiku, postave se ministri, donose se zakoni, sve regularno, demokratija na djelu.

    Kad odjednom, u recimo decembru, stigne presuda Apelacionog suda da Mandic i Knezevic za drzavni udar moraju po 5 godina u zatvor a Medojevic za pranje novca dvije godine. Za ove koji nijesu pravnici napomena da su presude Apelacionog suda izvrsne, dakle dalje zalbe ne odlazu odlazak u zatvor.

    Sta ce onda da uradi mandatar tj premijer i njegov ministar i direktor UP? Interesantna dilema, zar nije? A potpuno realna mogucnost.

  26. The Following User Says Thank You to Povratnik86 For This Useful Post:


  27. #6766
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Srbija da budem iskren je pokazala veću zrelost jer godinama trpe svakakve gadosti i optužbe našeg odlazećeg režima. A zrelost je pokazala jer čak i Vučić više ne haje na kefćanja režima u CG koji otvara teretane, samoposluge i trafo stanice.

  28. #6767
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Ijaaaoooo komite na aparatima. Raduj se Crna Goro

    https://www.vijesti.me/v/465349

  29. The Following 3 Users Say Thank You to Director For This Useful Post:


  30. #6768
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,031
    Thanks Thanks Given 
    3,961
    Thanks Thanks Received 
    6,523
    Thanked in
    3,110 Posts

    Default

    nothing comes from violence and nothing ever could

  31. #6769
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Sve duševni bolovi dan za danom za "patriote"



    "Crna Gora je dobro napredovala u procesu pridruženja, ali mora da ubrza reforme, pogotovo one iz vladavine prava", napisao je Varhelji

    A sada širenje Spuškog zatvora poručuje Varhelji

  32. #6770
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    539
    Thanks Thanks Given 
    310
    Thanks Thanks Received 
    500
    Thanked in
    183 Posts

    Default

    E to brate samo da se sto prije uspostavi vladavina prava.

    Uh evo ponovo najezda novih botova.
    Ako nisu kao najezda skakavaca u Africi.
    Last edited by Joksim; 01-09-20 at 10:21.

  33. #6771
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  34. The Following 4 Users Say Thank You to laciale For This Useful Post:


  35. #6772
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,597
    Thanks Thanks Given 
    3,550
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default Parlamentarni izbori 2020

    veliki gospodin Dritan Abazović

    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by outline; 01-09-20 at 10:25.
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  36. #6773
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,758
    Thanks Thanks Given 
    170
    Thanks Thanks Received 
    297
    Thanked in
    99 Posts

    Default

    Svaka cast Dritanu.

    Koliko je samo nedostajao ovakav jedan covjek zadnjih godina. Napokon se i on pita!

  37. #6774
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    134
    Thanks Thanks Given 
    54
    Thanks Thanks Received 
    53
    Thanked in
    32 Posts

    Default

    Valjda ćemo sada ući u EU do 2024.godine jer ćemo ispuniti sve uslove. I čim udjosmo u NATO vlast se promijenila pa pričajte šta hoćete. NATO je velika sigurnost a nijesam tako mislio kad smo ulazili. Donio je mir u našu državu, to jest garancije da nema rata.

  38. The Following 2 Users Say Thank You to Mladi_Werther For This Useful Post:


  39. #6775
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    veliki gospodin Dritan Abazović


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    On je moderni momak i politicar, onaj becic i demokrate mi isto djeluju kao neko ko oce naprijed. Ovaj krivokapic je dobar lik ali iza njega se ne mogu primirit bijesni psi.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  40. The Following 5 Users Say Thank You to laciale For This Useful Post:


Page 271 of 487 FirstFirst ... 171221261267268269270271272273274275281321371 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1578
    Last Post: 14-10-12, 09:51
  2. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 20-09-12, 00:43
  3. prijevremeni parlamentarni izbori
    By bojankov in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 18-07-12, 09:48
  4. "Parlamentarni izbori 2007"
    By Kris in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 74
    Last Post: 21-05-07, 17:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •