Page 145 of 1249 FirstFirst ... 45951351411421431441451461471481491551952456451145 ... LastLast
Results 3,601 to 3,625 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #3601
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Da bi Crna Gora napredovala treba joj pomirenje a ako umisljeni "pobjednici" insistiraju na pricama koja ne da dijele Crnu Goru nego je dovode do usijanja i sa njom su poceli bukvalno prvi dan poslije izbora na sveopsti sok kod poslanika URA i prolongirali sastavljanje Vlade tri mjeseca onda...

    Postoji linija iza koje nema dalje, nema uzmicanja. Dzabe sve puste utopije postpejdovaca i zabadanje glave u pijesak.
    Kako smo se popalili samo na sitnobalkanski nacionalizam 300.000 ljudi. Malta je za nas velesila. Ali se mora država braniti od sitnobalkanskog nacionalizma od 10 miliona ljudi. Oba statističke greške na nivou Evrope.

    "Usijanje, linije iza kojih nema dalje, nema uzmicanja," sve to u odbranu svete istorije i identiteta stanovništva pola poljskog grada Vroclava.

    Slušaš li sebe?

  2. #3602
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Kako smo se popalili samo na sitnobalkanski nacionalizam 300.000 ljudi. Malta je za nas velesila. Ali se mora država braniti od sitnobalkanskog nacionalizma od 10 miliona ljudi. Oba statističke greške na nivou Evrope.

    "Usijanje, linije iza kojih nema dalje, nema uzmicanja," sve to u odbranu svete istorije i identiteta stanovništva pola poljskog grada Vroclava.

    Slušaš li sebe?
    Slusas li ti sebe ili cemo i popu Maci da dizemo kapelu po tvojoj inicijativi za cije falsifikovanje istorije se zalazes? Zbog izmisljene brige za svetinje a po ideoloskim plastom velikosrpskih nacionalista se tancovalo po ulicama bez ijedne zamjerke a sad nalazite zamjerku odbrane od cina koji treba da predstavlja zatiranje crnogorskog nacionalnog bica!? Cujes li ti sebe? Ima li dalje od toga, ima li nazad? Da nekad ne pomislite sta da kazete ovima koji porucuju da ce da dodju "dogodine"?

  3. #3603
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    posebno što branioci DPS-a non stop palamude o tome da je Crkva ta koja nam određuje sudbinu i slične neistine
    Čuveni sastanak pod Ostrogom. Ovo je samo jedan intervju od direktnog učesnika, a ima mnogo pokazatelja da je crkva učestvovala u sastavljanju pojedinih lista za izbore, kao i samih učesnika u Vladi posle.
    https://www.vijesti.me/tv/emisije/48...nom-knezevicem


  4. #3604
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,479
    Thanks Thanks Given 
    60
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    289 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Nisi morao nista.

    Kapela koju je sagradio Njegos je bila ostecena i onda se mimo prakse a sto govori i insistiranje da se tzv "obnova" napravi od kamenja Aleksandrove, e to kamenje od Njegoseve koje je on osvestao je oburdano niz Lovcen u jezero nepovratno od strane srpske okupacione vlasti sto najbolje govori koliko im je znacio amanet. Kapela koju je sagradio Aleksandar nije ni bila na istom mjestu kao Njegoseva vec je zbog vece konstrukcije koju je nosila spustena nize. Tu kapelu je posvetio Svetom Djordju i svome sinu Petru II Karadjordjevicu. Ta kapela je trebala da predstavlja samim svojim bicem i namjerom tacku na crnogorski nacionalni identitet, ispunjenje Garasaninovog Nacertanija i osedlavanje Lovcena od strane Karadjordjevica. Obnova te i takve kapele se nece desiti nikad.
    Ne znam kako te nije sramota pisati ove izmišljotine.
    Ali bukvalno,svaka rečenica sadrži laž i izmišljotine.
    Svaka čast, osvojio si kviska. Nije to lako.

  5. The Following User Says Thank You to Massaro For This Useful Post:


  6. #3605
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Ako mi nije žao ovog Ljora, ne pomaka' se.
    Jes dzukac zbog ovog sa autom, al opet kad neko najebe jer ne laže meni po defaultu žao.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  7. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  8. #3606
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,479
    Thanks Thanks Given 
    60
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    289 Posts

    Default

    Čim stupi na snagu zakon sa izmjenama, crkva će se vratiti u svoje okvire i baviće se svojim poslom kao i ranije.

  9. #3607
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,943
    Thanks Thanks Given 
    3,215
    Thanks Thanks Received 
    5,621
    Thanked in
    2,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ako mi nije žao ovog Ljora, ne pomaka' se.
    Jes dzukac zbog ovog sa autom, al opet kad neko najebe jer ne laže meni po defaultu žao.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Nemoj i ti... Pokra milione, obezbijedio uzu i siru familiju, unistio opstinu, i da ih zalimo...
    Dozivotno da radi u komunalno i cisti ulice ulcinja svaki dan, i da tu platu uplacuje gradu, tako bih ga zalio, nema vajde da lezi u ziks.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  10. The Following User Says Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  11. #3608
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Massaro View Post
    Ne znam kako te nije sramota pisati ove izmišljotine.
    Ali bukvalno,svaka rečenica sadrži laž i izmišljotine.
    Svaka čast, osvojio si kviska. Nije to lako.
    Vidim bas si se potrudio da obrazlozis. Iza mene slike i dokumentacija iza tebe kvisko.

    Ne znam koliko zaba treba da pojedu postpejdovci ali nema te vi toliki zeludac koliko ima zaba. Na trazite opravdanje za besmislice nego kazite sta mislite jer cutanjem ce hor biti jaci a ne glasniji. Jedini nacin da se zaustavi sovinizam je da mu se suprostavite do tada je za njih to legitimni vid borbe koji ispoljavaju na svakom koraku. Sada su vam prodali pricu o izdusenju i kritici svega crnogorskog pa i onog odbrambenog a izdusenje im traje decenijama i ne jenjava.

  12. #3609
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Nemoj i ti... Pokra milione, obezbijedio uzu i siru familiju, unistio opstinu, i da ih zalimo...
    Dozivotno da radi u komunalno i cisti ulice ulcinja svaki dan, i da tu platu uplacuje gradu, tako bih ga zalio, nema vajde da lezi u ziks.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Ok, nek se dokaže to što pričaš.
    Izgleda da su priznali sve. Plač.

    Samo kažem na nivou principa, da su lagali on i ona žena, ne bi nahebali. I onda vele laganje se ne isplati. Evo sad i priznali izgleda.





    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  13. #3610
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,479
    Thanks Thanks Given 
    60
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    289 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Vidim bas si se potrudio da obrazlozis. Iza mene slike i dokumentacija iza tebe kvisko.
    Ne vidjeh nikakve slike i dokumentaciju iza tebe. Samo nebuloze, laži i jeftinu patrijotsku patetiku.
    Ne pada mi na pamet da ti obrazlažem ovdje bilo što, jer sam već dobio ban zbog opmnea i sličnih odgovora na istorijske fantazmagorije.

    Ja bih zbog takvih zabranio istoriju u javnom diskursu.

  14. The Following 2 Users Say Thank You to Massaro For This Useful Post:


  15. #3611
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ti ni da će pare da ostanu ođe ako se kod nas u prodavnici kupi. Ionako oni to sve uvoze, što znači pare idu vani.




    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Pa opet ima nesto i domacih proizvodjaca, imas trgovine i direktnog kod poljoprivrednika i stocara tako da pare ostaju odje, a i u prodavnicama iako je dominantna roba iz uvoza, ima ponesto i domaceg asortimana, onda opet kad kupis u prodavnicu zaradio si plat7 tome radniku na kasi, magacinu, transportu, racunovodji, platio si PDV.
    Forever young, i want to be forever young

  16. #3612
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,943
    Thanks Thanks Given 
    3,215
    Thanks Thanks Received 
    5,621
    Thanked in
    2,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ok, nek se dokaže to što pričaš.
    Izgleda da su priznali sve. Plač.

    Samo kažem na nivou principa, da su lagali on i ona žena, ne bi nahebali. I onda vele laganje se ne isplati. Evo sad i priznali izgleda.





    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Ada sve se lako da dokazati, tu je toliko vratolomija na vrat na nos, nepostovanje zakona, prigovora DRI, tuzbi MANSa koje su u fioke...

    Samo sto do sad niko nije htio da se bavi tim...

    U svaku opstinu postoje stotine miliona pokradenih...

    Pa samo iz aerodroma ispade 14 miliona iz vedra neba,a ko zna sto nas sve jos ceka...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  17. #3613
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Massaro View Post
    Ne vidjeh nikakve slike i dokumentaciju iza tebe. Samo nebuloze, laži i jeftinu patrijotsku patetiku.
    Ne pada mi na pamet da ti obrazlažem ovdje bilo što, jer sam već dobio ban zbog opmnea i sličnih odgovora na istorijske fantazmagorije.

    Ja bih zbog takvih zabranio istoriju u javnom diskursu.
    Pa kad za nesto kazes da je laz to i obrazlozis. Dakle koji dio je neistinit posto osim kviska, koji je bio jak adut u tvom rukavu, ne saznasmo na sta se tacno odnose tvoje upadice a inace ti si grubo prekrsio pravilnik ovog foruma implicirajuci da neko nesto laze a pritom ne pruzajuci nikakvo obrazlozenje svoje tvrdnje i koristeci se neprihvatljivim rjecnikom jer kad kazes da neko laze jedini motiv ti je da uvrijedis a slabost jer ne mozes da opovrgnes. U suprotnom bi rekao da je gore navedeno neistina i opovrgao tvrdnje sto bi bio vraski tezak posao.

    No, kako je ovdje vecini Slavko Perovic hodajuca legenda ako lazem ja laze i on jel te.

    Kad smo kod Vlade CG a ova prica oko kapele je nesto sto ce potezati odredjene strukture ispitujuci njenu stabilnost. Jedan od dzokera u rukavu DF i SPC u ostvarenju svojih nacionalistickih i ideoloskih ciljeva a kojima je ova Vlada tek jedan stepenik ka tom cilju.

    Inace jedna crtica iz proslosti. U ono vrijeme 90 ih i uzdizanja sovinizma na ovim prostorima i uz podrsku jedinstvenog DPS, crkve i srpkih nacionalista u parlamentu krenulo se u "obnovu" kapele, cak je i nekakav odbor napravljen. Jedini koji je branio Lovcen bio je Slavko Perovic i Lovcenske straze. Kad ga tada odbranismo, odbranicemo ga i sada.

  18. The Following User Says Thank You to Rodion Romanovich For This Useful Post:


  19. #3614
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Opasan si ti Rodione, vidi se to.

  20. The Following User Says Thank You to Director For This Useful Post:


  21. #3615
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ček ček, pušti kapelu... ali zastave i jezim. Ako to ne riješimo ne možemo naprijed. I Popis! Prvo popis da se dobro prebrojimo pa onda ekonomija... i tako život prođe!!!

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    prvo crkva da se rijesi pa popis pa onda kapela , poslije toga da se vrati sve na cirilici pa opet malo oko crkve.
    pa dok dodje sve to da se rjesi onda su novi izbori i evo opet DPS jase , novi zakon o crkvi , rusi se kapela zida se nova, vrace se latinica i tako dalje.4
    a to sto se partijski ljudi zaposljavaju to tako treba, sto na aerodrom sin Radulovica umjesto sina Orlandica nema veze.
    vidis da ne smetaju kadrovi po dubini dokle kod ispunjavaju kvotu, ne smeta ni po sirini ako teba.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  22. #3616
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post

    Dnevno nam oko pet ljudi umre od kovida. Hrapović četiri mjeseca (od avgusta do kraja decembra) nije odgovarao na mail u kojem je Poljska nudila vakcine na prodaju.
    Citao sam o tome na forumu. Rekao bih da Hrapovicem bi se trebalo baviti Drzavno odvjetnistvo upravo zbog onog boldiranog.
    Nego kakvo je trenutno stanje stvari? Je li "apostolica" poduzela ozbiljne mjere za prelomiti situaciju otkad je zauzela fotelju?
    Last edited by A+A; 19-01-21 at 06:13.

  23. #3617
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Pa prema njenim tvrdnjama, manja kolicina bi trebala da stigne krajem mjeseca ili pocetkom februara. Racunam da je to valjda do 12.tog
    CDM je imao tekst oko problema tzv hladnog lanca za Phizerovu vakcinu i da zbog toga mozda budemo kupili ruske vakcine.
    Tu imaju dva problema. Ko je radio sa fabrikama zna da se kupovina u proizvodnji radi po lancu narudzbi. S obzirom da su pregovarale drzave mi smo izvisili za iste. Sad mozes li krivicno goniti Hrapovica.... Pa ne bas. Mozda nesto povucemo iz ove COVAKS inicijative, ali to je to. Mislim da ce se na kraju taman svesti na kineske, ruske i mozda moderna jer se nailazi na alergijske reakcije pa ce se smanjiti potraznja.
    Sto se hladnog lanca tice, opet MZ tvrdi da ga imaju kakav takav i da mogu drzati Phizer.
    Zakasnilo se pola godine i sada mozes da kupis jedino preko reda za 2 ili 3 puta vecu cijenu. A mi para za te ekskurzije jednostavno nemamo
    Last edited by Hell Raiser; 19-01-21 at 07:22.

  24. #3618
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,393
    Thanks Thanks Given 
    386
    Thanks Thanks Received 
    136
    Thanked in
    88 Posts

    Default

    Ne piši gluposti, nama treba oko 450.000 doza vakcine, da uzmemo najskuplju to je 9 mil.€ tako da nisu problem pare nego što smo zbog ovakvog pregovaranja vjerovatno poslednji na listu čekanja...

  25. #3619
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,880
    Thanks Thanks Given 
    1,644
    Thanks Thanks Received 
    2,832
    Thanked in
    1,224 Posts

    Default

    mislim da su oni pravili prognoze da nam treba oko 230-280 hiljada a na osnovnu brojke koliko je relano ljudi prelezalo. naravno ubaci tu 5g teorije i to ti je to.
    f6

  26. #3620
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,393
    Thanks Thanks Given 
    386
    Thanks Thanks Received 
    136
    Thanked in
    88 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    mislim da su oni pravili prognoze da nam treba oko 230-280 hiljada a na osnovnu brojke koliko je relano ljudi prelezalo. naravno ubaci tu 5g teorije i to ti je to.
    230-280 hiljada da se vakcinise puta 2 doze...

  27. #3621
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by loodilo View Post
    Ne piši gluposti, nama treba oko 450.000 doza vakcine, da uzmemo najskuplju to je 9 mil.€ tako da nisu problem pare nego što smo zbog ovakvog pregovaranja vjerovatno poslednji na listu čekanja...
    Ne pisem. To je cijena po kojoj se kupuje kad cekas red. Ako ces da uzmes tu kolicinu preko reda, nece kostati 20 dolara vec 40 ili 60
    Ne mozes uzeti zvanicnu cijenu trenutno najtrazenijeg proizvoda i traziti preko reda po istoj cijeni.
    Ovako su kao ti i ovi do sad ekonomiju vodili

  28. #3622
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,393
    Thanks Thanks Given 
    386
    Thanks Thanks Received 
    136
    Thanked in
    88 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Ne pisem. To je cijena po kojoj se kupuje kad cekas red. Ako ces da uzmes tu kolicinu preko reda, nece kostati 20 dolara vec 40 ili 60
    Ne mozes uzeti zvanicnu cijenu trenutno najtrazenijeg proizvoda i traziti preko reda po istoj cijeni.
    Ovako su kao ti i ovi do sad ekonomiju vodili
    e da su vodili ekonomiju kao sto je ja vodim drugacije bi nam pjesme pjevale, nego su bili demagozi stručni odprilike kao ovo ti...
    Izrael je prva drzava na svijetu koja je kupila odjednom kolicinu vakcina za cijelu populaciju i za to je platila jednu dozu 30$. Dakle pare nisu problem nego kad se uslo u pregovaranje, da smo dogovorili na vrijeme i dogovorili cijenu po 40 dolara to je opet 18 mil.€ Što je i za našu slabu ekonomiju promil u budžetu, a rješava se gorući problem...

  29. #3623
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Pa da si procitao, vidio bi sta sam rekao. Sva ekonomija funkciinise na isti nacin, pa i Pfizer i ostali.
    Ja sam napisao da ako hoces danas da ih kupis za kraj januara, naravno da ce ti prodati. Po kolikoj cijeni... Pa naravno ko najvise plati.
    Kupise li amerikanci kompletnu proizvodnju medicinske opreme u Lombardiji dok su ih snimali kako umiru po bolnicama.
    Ides pretpostavkom potpuno pogresnom.
    Na danasnji dan da kupimo vakcine da ih imamo za 15 dana, mislim da ih mi jednostavno nemamo. I nije 9 miliona nego ce prije biti jedno 25 ili 30
    Oko drugog se slazem.
    Tih 30 miliona je ulaganje koje ce restartovati "ekonomskog tigra". Ovako se agonija produzava sa vjerovatno vecom stetom
    Last edited by Hell Raiser; 19-01-21 at 07:56.

  30. #3624
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Pa prema njenim tvrdnjama, manja kolicina bi trebala da stigne krajem mjeseca ili pocetkom februara. Racunam da je to valjda do 12.tog
    CDM je imao tekst oko problema tzv hladnog lanca za Phizerovu vakcinu i da zbog toga mozda budemo kupili ruske vakcine.
    Tu imaju dva problema. Ko je radio sa fabrikama zna da se kupovina u proizvodnji radi po lancu narudzbi. S obzirom da su pregovarale drzave mi smo izvisili za iste. Sad mozes li krivicno goniti Hrapovica.... Pa ne bas. Mozda nesto povucemo iz ove COVAKS inicijative, ali to je to. Mislim da ce se na kraju taman svesti na kineske, ruske i mozda moderna jer se nailazi na alergijske reakcije pa ce se smanjiti potraznja.
    Sto se hladnog lanca tice, opet MZ tvrdi da ga imaju kakav takav i da mogu drzati Phizer.
    Zakasnilo se pola godine i sada mozes da kupis jedino preko reda za 2 ili 3 puta vecu cijenu. A mi para za te ekskurzije jednostavno nemamo
    Nasi su pominjali da rade na prosirenju kapaciteta za cuvanje na niskoj temperaturi.

    Zar nemamo odredbu za krivicno gonjenje kad neodgovornim vrsenjem (tj nevrsenjem) svoje duznosti izazoves smrt gradjana?

  31. #3625
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Pa prema njenim tvrdnjama, manja kolicina bi trebala da stigne krajem mjeseca ili pocetkom februara. Racunam da je to valjda do 12.tog
    CDM je imao tekst oko problema tzv hladnog lanca za Phizerovu vakcinu i da zbog toga mozda budemo kupili ruske vakcine.
    Tu imaju dva problema. Ko je radio sa fabrikama zna da se kupovina u proizvodnji radi po lancu narudzbi. S obzirom da su pregovarale drzave mi smo izvisili za iste. Sad mozes li krivicno goniti Hrapovica.... Pa ne bas. Mozda nesto povucemo iz ove COVAKS inicijative, ali to je to. Mislim da ce se na kraju taman svesti na kineske, ruske i mozda moderna jer se nailazi na alergijske reakcije pa ce se smanjiti potraznja.
    Sto se hladnog lanca tice, opet MZ tvrdi da ga imaju kakav takav i da mogu drzati Phizer.
    Zakasnilo se pola godine i sada mozes da kupis jedino preko reda za 2 ili 3 puta vecu cijenu. A mi para za te ekskurzije jednostavno nemamo
    Ruski Sputnik V aka Putinol cuva se na hladnoci od 18 stupnjeva. Pise se da postoji i suva verzija tog cijepiva ali, cini mi se, ona se ne proizvodi u dovoljnoj kolicini.
    Dva druga cijepiva jos nisu dobila uporabne dozvole.

Page 145 of 1249 FirstFirst ... 45951351411421431441451461471481491551952456451145 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 18 users browsing this thread. (0 members and 18 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •