Page 2 of 304 FirstFirst 1234561252102 ... LastLast
Results 26 to 50 of 7598

Thread: Vlada Crne Gore, 43. saziv

  1. #26
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Vidjeli smo na djelu 30 godina eksperte DPS, SDP, BS. Otac nacije sa prosjekom na Vakultetu 6.25, ni poslije 30 godina nije uspio da nauči engleski jezik, a kamoli da uspije da nešto unaprijedi osim da presijeca svečano vrpce hangara, trotoara i teretana. Ovi učeniji od njega poput Vesa Vukotića, Petra Ivanovića, iskorišteni su da zadaju poseban udarac šklepanju države. Zato imaju imovinske kartone na kojima Toni Bler i Bil Klinton mogu pozavidjeti, a sposobnost magova ekonomije se vidi po Plantažama koje tonu od kada su se na njih "zakačili"...
    Prozivati Jakova i Mikija poslije 30 godina svaštočinstva DPS-a je najbjedniji pokušaj branjenja najnakaradnijeg režima Evrope zvanog DPS i sateliti čijoj porodici slugu se pridružila avangarda od URA-e.

    ??????????


    Koji ti je....vrag? Pokusaj branjenja DPS-a? Nemoj se ljutiti, ali moram da pitam: Jesi ti pri cistoj svijesti? Mozda alkoholisan, ili si na nekim drogama? Ovo su sasvim legitimna pitanja nakon ovog sto si napisao. Par hiljadu postova sam napisao na ovom forumu. Ako nadjes jedan pozitivan o DPS-u, odmah se samobanujem. Onih drugih, u kojima prozivam DPS, naci ces gomilu. Prije par dana sam upravo za Petra Ivanovica napisao da je rijetko gadan lik i da cu castiti ako zavrsi u Spuzu. I ti mi sad njega nabijas na nos?!

    Zasto pises ovakve gluposti? I ja sad treba da cutim? Bilo bi lijepo od tebe ako bi se izvinio. Znacilo bi da su u stanju da nesto razumijes. Makar sa zadrskom.

    Zbog ovakvih likova ne volim da pisem odje. Sad treba da se svadjam i prepirem zbog budalastina?

    Over & Out

  2. #27
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,882
    Thanks Thanks Given 
    219
    Thanks Thanks Received 
    859
    Thanked in
    501 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Vidim da Jakov Milatovic i Milenko Spajic osnivaju pokret. ZK bi mogao da se pridruzi. Svi su dosli kao eksperti, bez politickog iskustva. Eto sto znaci kad neko osjeti slast vlasti. Zaraza.

    Uvijek sam se cudio zasto neko ko je uspjesan u svom poslu zeli da se bavi politikom.
    Pa mozda ako razmisljas normalno, oni zele boljitak CG gradjanima, ja to tako vidim, niti jednim potezom (Jakov i Spaka) nisu pokazali suprotno i punu podrsku imaju da nastave sa ekonomskim i socijalnim programima koje su zapoceli...
    E sad, nas narod je cudan, kad je neko uspjesan (i to sam postigao) odma pljuje po njemu, tako da mene nista ne cudi sto ima toliko zlonamjernih komentara oko njih dovjice...

  3. #28
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    ??????????


    Koji ti je....vrag? Pokusaj branjenja DPS-a? Nemoj se ljutiti, ali moram da pitam: Jesi ti pri cistoj svijesti? Mozda alkoholisan, ili si na nekim drogama? Ovo su sasvim legitimna pitanja nakon ovog sto si napisao. Par hiljadu postova sam napisao na ovom forumu. Ako nadjes jedan pozitivan o DPS-u, odmah se samobanujem. Onih drugih, u kojima prozivam DPS, naci ces gomilu. Prije par dana sam upravo za Petra Ivanovica napisao da je rijetko gadan lik i da cu castiti ako zavrsi u Spuzu. I ti mi sad njega nabijas na nos?!

    Zasto pises ovakve gluposti? I ja sad treba da cutim? Bilo bi lijepo od tebe ako bi se izvinio. Znacilo bi da su u stanju da nesto razumijes. Makar sa zadrskom.

    Zbog ovakvih likova ne volim da pisem odje. Sad treba da se svadjam i prepirem zbog budalastina?

    Over & Out
    Ne znam zašto si planuo i krenuo sa vrijeđanjem(za ovo napisano računaj da sam ti napisao i adekvatan odgovor) ali nedefinisani stavovi koje imaš, svakako najviše sliče onima koji brane DPS. Sada posebno od kako je URA postala privjezak DPS-a, počinje opanjkavanje Jakova i Mikija, pa eto i ti osporavaš njihov angažman, dovodeći ih u vezu sa političkim neiskustvom. Što to govori? Čas si pisao kako ne može na brzinu, a onda se brljaju osobe koje su imale konkretne namjere za boljitak "običnih smrtnika" ,jer nemaju zamisli političkog iskustva. A ko ima političko islustvo? Dritan koji je obično potrčkalo ambasada ili kasapin Pavićrvić, Bojanić, Sekulović? Šteta što nisu nosili komitske zastave Miki i Jakov, možda bi ih dizali u nebo?

  4. #29
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,622
    Thanks Thanks Given 
    952
    Thanks Thanks Received 
    1,150
    Thanked in
    618 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Vidim da Jakov Milatovic i Milenko Spajic osnivaju pokret. ZK bi mogao da se pridruzi. Svi su dosli kao eksperti, bez politickog iskustva. Eto sto znaci kad neko osjeti slast vlasti. Zaraza.

    Uvijek sam se cudio zasto neko ko je uspjesan u svom poslu zeli da se bavi politikom.
    Pa čekaj, kuka se što nam politiku vode godinama jedni te isti dinosaurusi kojima su interesi građana posljednja rupa na svirali i onda se pojavi kakvo takvo osvježenje u vidu mladih i stručnih ljudi i opet ne valja zašto ulaze u politiku?

    Ne mislim isključivo na tebe već generalno mi nije jasno što se njima prebacuje, ne računam ove fanatične vođine fanove kojima su svi osim DPS-a neprijatelji države.

  5. #30
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,481
    Thanks Thanks Given 
    2,518
    Thanks Thanks Received 
    2,396
    Thanked in
    1,360 Posts

    Default




    Vise ima istine u ovom videu nego na sceni politickoj a realnost je...

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  6. The Following User Says Thank You to NetworkMaster For This Useful Post:


  7. #31
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,428
    Thanks Thanks Given 
    154
    Thanks Thanks Received 
    1,228
    Thanked in
    629 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dzi View Post
    Pa čekaj, kuka se što nam politiku vode godinama jedni te isti dinosaurusi kojima su interesi građana posljednja rupa na svirali i onda se pojavi kakvo takvo osvježenje u vidu mladih i stručnih ljudi i opet ne valja zašto ulaze u politiku?

    Ne mislim isključivo na tebe već generalno mi nije jasno što se njima prebacuje, ne računam ove fanatične vođine fanove kojima su svi osim DPS-a neprijatelji države.
    Ako tako gledaš eto mladih ljudi u parlamentu i po strankama koliko hoćeš no nešto mi niko od njih ne obećava kao ni ova dvojica u koju se gleda kao da su Mesije da ne bi programa Evropa sad ne bi im za godinu dana i par mjeseci moga naći ništa čime bi se mogli pohvaliti
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  8. #32
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    Ako tako gledaš eto mladih ljudi u parlamentu i po strankama koliko hoćeš no nešto mi niko od njih ne obećava kao ni ova dvojica u koju se gleda kao da su Mesije da ne bi programa Evropa sad ne bi im za godinu dana i par mjeseci moga naći ništa čime bi se mogli pohvaliti

    Pa jeste, samo su osmislili program Evropa sad. Sitnica. Prethodne vlade i ministri su desetine takvih programa osmislili i sproveli

  9. #33
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,864
    Thanks Thanks Given 
    1,632
    Thanks Thanks Received 
    2,809
    Thanked in
    1,217 Posts

    Default

    skoj pretpostavljam da si nakon Zdravkovog odlaska, ti sad vec ,, stari ,, glasac mikijev i jakovov?
    f6

  10. #34
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,428
    Thanks Thanks Given 
    154
    Thanks Thanks Received 
    1,228
    Thanked in
    629 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Pa jeste, samo su osmislili program Evropa sad. Sitnica. Prethodne vlade i ministri su desetine takvih programa osmislili i sproveli
    Jeste i usput su pogasili pet šest velikih firmi, sproveli 0 investicija i doveli 0 investitora od čijih ulaganja će se taj program podržati ali dobro da navijamo da nam ljetnja turistička sezona bude sunčana u protivnom biće veselo.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  11. #35
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Da li je moguće da o 0 investicija pričaju oni koji aplaudiraju političarima koji su otvarali svečano teretane, trotoare i magacine i to punih 30 godina? Svečano otvaranje trotoara i semafora u Bijelom Polju je vrhunac svega.

  12. #36
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    ??????????


    Koji ti je....vrag? Pokusaj branjenja DPS-a? Nemoj se ljutiti, ali moram da pitam: Jesi ti pri cistoj svijesti? Mozda alkoholisan, ili si na nekim drogama? Ovo su sasvim legitimna pitanja nakon ovog sto si napisao. Par hiljadu postova sam napisao na ovom forumu. Ako nadjes jedan pozitivan o DPS-u, odmah se samobanujem. Onih drugih, u kojima prozivam DPS, naci ces gomilu. Prije par dana sam upravo za Petra Ivanovica napisao da je rijetko gadan lik i da cu castiti ako zavrsi u Spuzu. I ti mi sad njega nabijas na nos?!

    Zasto pises ovakve gluposti? I ja sad treba da cutim? Bilo bi lijepo od tebe ako bi se izvinio. Znacilo bi da su u stanju da nesto razumijes. Makar sa zadrskom.

    Zbog ovakvih likova ne volim da pisem odje. Sad treba da se svadjam i prepirem zbog budalastina?

    Over & Out

    Je li razumijes da nije dovoljno da mrzis dps i da pises protiv njih, potrebno je da mrzis Crnu Goru i onda odje dodjes i caskas bez problema

  13. The Following 2 Users Say Thank You to opmne For This Useful Post:


  14. #37
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    Kojih to 5 ili 6 velikih firmi.
    KAP je nerentabilna firma kako god okrenes. Funkcionisala jer nije imala nista sa radnicima. Nije placala poreze i doprinose, nije placala beneficirani radni staz. Zivjela od niske cijene struje i pretovara vozova da ne bi platili. Prodavala CO2 slotove drzavi, iako ih drzava ima.
    Cim su usli u regularno poslovanje..... Kriv neko.
    Adriatic propertis. Iza svega se krije to da je gradnja stanova u parku istorija. Da od toga sto je obecao Pajovic nema nista. Izvlacenje para.
    Veca je sansa da platimo DK za 7x vecu stetu nego Statisa. A to vidi sa Katnicem.
    I koja je to jos velika investicija.....
    Naspicali smo kineze za Luku, pa ond Cehe, pa Srbe....

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  15. #38
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Whisperer View Post
    Pa mozda ako razmisljas normalno, oni zele boljitak CG gradjanima, ja to tako vidim, niti jednim potezom (Jakov i Spaka) nisu pokazali suprotno i punu podrsku imaju da nastave sa ekonomskim i socijalnim programima koje su zapoceli...
    E sad, nas narod je cudan, kad je neko uspjesan (i to sam postigao) odma pljuje po njemu, tako da mene nista ne cudi sto ima toliko zlonamjernih komentara oko njih dovjice...
    Molim te pojasni kakav to zele boljitak CGgradjanima, a prisustvovali su u sobi dje je razradjena taktika napada na gradjane Cetinja ?

  16. #39
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    Istu koju je imao Veljovic kad je obacivao djeci suzavac na trening.
    Nego, vrati li onog litijasa.... Smanjile su mu se rapidno sanse da se zaposli

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  17. #40
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Whisperer View Post
    Pa mozda ako razmisljas normalno, oni zele boljitak CG gradjanima, ja to tako vidim, niti jednim potezom (Jakov i Spaka) nisu pokazali suprotno i punu podrsku imaju da nastave sa ekonomskim i socijalnim programima koje su zapoceli...
    E sad, nas narod je cudan, kad je neko uspjesan (i to sam postigao) odma pljuje po njemu, tako da mene nista ne cudi sto ima toliko zlonamjernih komentara oko njih dovjice...
    Nemam ja nikakav problem s ovom dvojicom. Naprotiv, osvjezenje je da ih imamo u CG. Samo sam postavio pitanje motiva angazmana u politici, obzirom da se politikom nikad nijesu bavili, a imali su fine karijere. Ako sam dobro zapamtio, Milenko je primao 20.000 $ mjesecno u Singapuru, bio playboy. Navodno je dosao zbog brige za "svetinje" na poziv ZK. Nakon zakona usvojenog prije jedno godinu, problem svetinja je rijesen. Da sam na njegovom mjestu, pokupio bi se iz CG i radio ono sto znam za fine pare i cerao zenske kroz Aziju No, svako bira za sebe. Ono sto sam zapazio, znajuci dosta politicara, jeste da jednom kad "udjes u kolo", nije iz njega lako izaci. Ako je njemu lijepo u CG i motiv mu je zelja da doprinese boljitku CG, kapa dolje. Svaka cast.

  18. The Following User Says Thank You to Ostoja For This Useful Post:


  19. #41
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,428
    Thanks Thanks Given 
    154
    Thanks Thanks Received 
    1,228
    Thanked in
    629 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Kojih to 5 ili 6 velikih firmi.
    KAP je nerentabilna firma kako god okrenes. Funkcionisala jer nije imala nista sa radnicima. Nije placala poreze i doprinose, nije placala beneficirani radni staz. Zivjela od niske cijene struje i pretovara vozova da ne bi platili. Prodavala CO2 slotove drzavi, iako ih drzava ima.
    Cim su usli u regularno poslovanje..... Kriv neko.
    Adriatic propertis. Iza svega se krije to da je gradnja stanova u parku istorija. Da od toga sto je obecao Pajovic nema nista. Izvlacenje para.
    Veca je sansa da platimo DK za 7x vecu stetu nego Statisa. A to vidi sa Katnicem.
    I koja je to jos velika investicija.....
    Naspicali smo kineze za Luku, pa ond Cehe, pa Srbe....

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    To možeš da pričaš onima koji su ostali bez posla zbog toga što se niko nije ni potrudio da pronađe rješenje, možemo mlatiti tu priču jel što plaćano ili nije dokaze da li je ili nije nemaš ni ti ni ja, a kafanske istine me ne interesuju.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  20. #42
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,428
    Thanks Thanks Given 
    154
    Thanks Thanks Received 
    1,228
    Thanked in
    629 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Da li je moguće da o 0 investicija pričaju oni koji aplaudiraju političarima koji su otvarali svečano teretane, trotoare i magacine i to punih 30 godina? Svečano otvaranje trotoara i semafora u Bijelom Polju je vrhunac svega.
    Aplaudiram na obećanih milijardu investicija iz Japana ili pola milijarde ulaganja na sjever ili puštanje auto puta pod naredbom premijera u Januaru
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  21. #43
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    Aplaudiram na obećanih milijardu investicija iz Japana ili pola milijarde ulaganja na sjever ili puštanje auto puta pod naredbom premijera u Januaru
    A inače investicije dođu pritiskom na taster. Hahaha. Pakao...

  22. #44
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Istu koju je imao Veljovic kad je obacivao djeci suzavac na trening.
    Nego, vrati li onog litijasa.... Smanjile su mu se rapidno sanse da se zaposli

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Odakle tebi to da sam ja napisao ili pomislio da Veljovic zeli dobro gradjanima CG ?

    Nije on otpusten zato sto je litijas... trazio je i dobio otpremninu. Mislis da treba kao Sava Paracu da ga stimulisemo ?

  23. #45
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,699
    Thanks Thanks Given 
    467
    Thanks Thanks Received 
    843
    Thanked in
    322 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Nemam ja nikakav problem s ovom dvojicom. Naprotiv, osvjezenje je da ih imamo u CG. Samo sam postavio pitanje motiva angazmana u politici, obzirom da se politikom nikad nijesu bavili, a imali su fine karijere. Ako sam dobro zapamtio, Milenko je primao 20.000 $ mjesecno u Singapuru, bio playboy. Navodno je dosao zbog brige za "svetinje" na poziv ZK. Nakon zakona usvojenog prije jedno godinu, problem svetinja je rijesen. Da sam na njegovom mjestu, pokupio bi se iz CG i radio ono sto znam za fine pare i cerao zenske kroz Aziju No, svako bira za sebe. Ono sto sam zapazio, znajuci dosta politicara, jeste da jednom kad "udjes u kolo", nije iz njega lako izaci. Ako je njemu lijepo u CG i motiv mu je zelja da doprinese boljitku CG, kapa dolje. Svaka cast.
    Iz Singapura dodjes da bi ti otporasi pravili stranku u CG...cudan neki hedonizam.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  24. The Following User Says Thank You to Sidewinder For This Useful Post:


  25. #46
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    538
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    201
    Thanked in
    142 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    Iz Singapura dodjes da bi ti otporasi pravili stranku u CG...cudan neki hedonizam.
    Rado bi ti posao u singapur nego ti je znanje vjerovartno dovoljno za mozda neki magacin...

  26. #47
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dzi View Post
    Pa čekaj, kuka se što nam politiku vode godinama jedni te isti dinosaurusi kojima su interesi građana posljednja rupa na svirali i onda se pojavi kakvo takvo osvježenje u vidu mladih i stručnih ljudi i opet ne valja zašto ulaze u politiku?

    Ne mislim isključivo na tebe već generalno mi nije jasno što se njima prebacuje, ne računam ove fanatične vođine fanove kojima su svi osim DPS-a neprijatelji države.
    Odgovorio sam Whispereru, pa mozes vidjeti sto mislim. Ali da ti odgovorim, obzirom na korektnost tvog posta. Naravno da su Milatovic i Spajic osvjezenje. Malo je neuobicajeno u CG da u politiku ulaze ljudi tog kova. Neko prije neki dan odje napisa da u CG u politiku ulazi "najgori mulj", sto je blizu istini (kad se vide neki politicari). Kod nas se obicno ulazi u politiku da bi se rijesili neki egistencijalni problemi, ljudi u CG vole moc, vrlo cesto ljudi koji nijesu bili uspjesni u svojoj struci odluce da udju u politiku. Treba li bolji primjer od Mila? Meni na kraj pameti ne bi bilo da ulazim u blato crnogorske politike. Iz te perspektive sam i postavio pitanje. Koji ce im vrag da se bave politikm u CG? Ako je iz zelje da pomognu CG, skidam kapu. Ako im je omililo da budu u politici, a to je jedna vrsta strasti, i to razumijem. Nista lose pomislio nijesam.

    Nadam se sad jasnije.

    Uzgred, masu put sam napisao da je DPS najvise zlo koje je zadesilo CG. Zato sam malo ostrije reagovao u jednom od gornjih postova.

  27. The Following 2 Users Say Thank You to Ostoja For This Useful Post:


  28. #48
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    Iz Singapura dodjes da bi ti otporasi pravili stranku u CG...cudan neki hedonizam.
    Pa i ja rekoh, ta odluka za ulazak u politiku mi je pomalo zagonentna. Mozda je dosao da zakljucka da su Crnogorke bolje ribe od Azijatkinja?

  29. #49
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,428
    Thanks Thanks Given 
    154
    Thanks Thanks Received 
    1,228
    Thanked in
    629 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    A inače investicije dođu pritiskom na taster. Hahaha. Pakao...
    A ne dođu uopšte ali niko te ne ćera da obećavaš nemoguće.Još manje nekoga da vjeruje u to.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  30. #50
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    To možeš da pričaš onima koji su ostali bez posla zbog toga što se niko nije ni potrudio da pronađe rješenje, možemo mlatiti tu priču jel što plaćano ili nije dokaze da li je ili nije nemaš ni ti ni ja, a kafanske istine me ne interesuju.
    Izvini, koje kafanske istine.
    Je li sad bila prica o tome da pojedini ne mogu da idu u penziju jer po zakonu o stecaju nije imao obavezu. Takodje po istom zakonu i ugovoru sa vladom nije bio u obavezi da ispunjava sve iz granskog ugovora o radu.
    Nije kafanska prica, nego cinjenice. Isto kao sto postoji tuzba za krsenje ugovora sa montecargo o pretovaru vagona.
    A radnici dobijaju po zakonu iz 2012 od 15 do 22 hiljade eura od drzave. Tako da nije bas da su prosli toliko lose, u perspektivi kako su ostali prolazili.
    Tako da te paosalne ocjene, kafanska istina, to je ono cime se vi bavite. Ko koga trpa u kancelariji i ko je ***** a ko nije....
    Imas kolega za takve prepiske koliko volis

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Page 2 of 304 FirstFirst 1234561252102 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 23
    Last Post: 05-02-14, 07:07
  2. Replies: 12
    Last Post: 15-06-09, 05:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •