Results 1 to 20 of 20

Thread: Podforum NK vs. NiksicGrad forum

  1. #1
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Podforum NK vs. NiksicGrad forum

    Izgleda da je forum sajta niksicgrad.net pobijedio ovaj podforum sto se tice popularnosti... Koliku kolicinu gluposti tamo vidjeh i kakve sve postove ljudi postuju, to je strashno! Pa takve gluposti nisam ni ja pisao u svom najgorem pubertetu. Salu na stranu, zao mi je sto se "stara garda", koju ovom prilikom pozdravljam slabo pojavljuje odje, a za ove klnince...pa i nije neka steta sto ih nema.
    Ovo je od vazda bila oaza za informacije o svemu sto je vezano za NK, a sad...
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    niksic
    Posts
    3,295
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    ja sam i ranije nedje rekao, prednost dajem kvalitetu nego kvantutetu...

    ranije je bilo vise aktivnih usera na ovom forumu ali su se diskusije uglavnom svodile na chatovanje i glupave postove tipa : vaziiii brateeeeee, taj rad!? i sl.
    ...

  3. #3
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Niksic, Crna Gora
    Posts
    852
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cookie View Post
    ja sam i ranije nedje rekao, prednost dajem kvalitetu nego kvantutetu...

    ranije je bilo vise aktivnih usera na ovom forumu ali su se diskusije uglavnom svodile na chatovanje i glupave postove tipa : vaziiii brateeeeee, taj rad!? i sl.
    Potpisujem
    There are no wrong choices; there are only different choices.

  4. #4
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Batan View Post
    Potpisujem
    Mislis, htio si da napises "taj rad"?! Kvantitetan ti je post Batane. :roll:

    cookie, kad neko kaze taj rad ili vaaaaziii brate, to znaci da se taj neko slaze sa necim. I to je jedan vid diskutovanja.h go Mozda ne bas najkvalitetniji vid diskutovanja, but oooh boze moj... Ljudi smo. Ali tamo na primjer imas topic "Napisite nesto o osobi iznad" ili tako nesto... mosh' mislit' sta sve tu mlate ljudi...
    Last edited by Luximus; 30-09-07 at 13:15.
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    niksic
    Posts
    3,295
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Luximus View Post
    Mislis, htio si da napises "taj rad"?! Kvantitetan ti je post Batane. :roll:

    cookie, kad neko kaze taj rad ili vaaaaziii brate, to znaci da se taj neko slaze sa necim. I to je jedan vid diskutovanja.h go Mozda ne bas najkvalitetniji vid diskutovanja, but oooh boze moj... Ljudi smo. Ali tamo na primjer imas topic "Napisite nesto o osobi iznad" ili tako nesto... mosh' mislit' sta sve tu mlate ljudi...
    ok je to da imas post takovg tipa (da kaze taj rad, potpisujem ili sl. ) ali da je se na svakom mogucem topicu koji ima na pdf postuju jedni te isti likovi na jedan te isti nacin (a ne no bidon, braaaat moj ) to nije ok, slozices se



    bolje ima 5 usera koji imaju stvarno nesto da kazu, nego 50 koji su tu samo da nabijaju br. postova
    ...

  6. #6
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne ne, slazem se ja sa tobom, ne 100% no 101%, samo kazem da je malo mrtvo...
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  7. #7
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Niksic, Crna Gora
    Posts
    852
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Zasto postujes na niksicgrad forumu, ako ti se ne dopada? Elem, zasto bas na te, po tebi smijesne teme, dajes odgovore i ulazis u diskusije? (Bio sam znatizeljan, pa sam provjerio tvoje postove tamo, ne moras mi zahvaljivati )
    Ako ti je nesto strasno bezveze, i po tebi nema smisla, obicno ne zelis da budes dio toga, niti u tome da ucestvujes Jesam u pravu?
    There are no wrong choices; there are only different choices.

  8. #8
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Aj sad budi toliko divan pa provjeri koliko ja imam ukupno postova tamo i kad su i prije koliko postovani, pa napishi... Na te teme koje mi se ne dopadaju nisam ni ulazio u diskusije...
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  9. #9
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pregled profila :: Luximus
    Avatar Informacije o članu Luximus

    Forumaš početnik Pridružio: 10 Jun 2007
    Ukupno poruka: 9

    toliko o tome...
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  10. #10
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Niksic, Crna Gora
    Posts
    852
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Zbilja, zaboravih jos jednu stvar.
    Ako ne osudjujes postove tipa "vazi brateeea, vrh, taj rad" i sl. zasto bi onda osudjivao teme sa tog foruma i govorio da ljudi puno mlate? Izvini, da li si zaboravio da na ovom forumu takodje ima masu glupih postova, pa makar 5 puta glupljih nego na niksicgrad forumu? Zasto se onda nisi i na ovom forumu barem jednom na slican nacin izjasnio?

    Rekao si fino da svako ima pravo da pise u stilu koji njemu odgovara. Naravno, to pravo mu niko ne uskracuje. Pa kad si vec i ti za to i kad kazes ljudi smo, onda poshtuj i te druge ljude na forumu, odosno njihove teme i price u vezi istih
    There are no wrong choices; there are only different choices.

  11. #11
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne osudjujem ja nikog, samo tvrdim da tamo ljudi puno mlate. Nije odje niko doshao da nekog osudjuje, ili da nekom presudjuje. Ja nisam rekao da se odje nije puno mlatilo, mlatilo se ihaaaaha, ali moje misljenje je da se sad to glupiranje preselilo na niksicgrad forum, i da je tu shansa ovog podforuma da na neki novi i kvalitetniji nacin pocne ispocetka. Samo sto nema ljudi, pa ce biti malo tesko.
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  12. #12
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,587
    Thanks Thanks Given 
    7,518
    Thanks Thanks Received 
    4,585
    Thanked in
    1,775 Posts

    Default

    Nijesam posjecivao forum na niksicgrad jedno 2 mjeseca jer se stvarno pishe previshe bespotrebnih stvari... Skoro svaka tema je kako ste danas,shta danas jedete i pijete,shta slushate itd,na takve teme se ne moze ni dati odgovor duzi od par rijechi i onda kad svi krenu da pishu dnevno se sakupi vishe postova od par istih usera tamo nego na cijelom ovom forumu... Nije da se ne moze naci dobrih tema,ali brzo dosadi kad moram da trazim po pola sata neshto normalno da prochitam,shto bi me podstaklo da odgovorim... Jeste da je site relativno skoro pocheo sa radom ali ne treba dozvoljavati sve i svashta samo radi posjecenosti...
    #fakenews

  13. #13
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Parallel Universe
    Posts
    614
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    kako su mi mili likovi koji se 3puju da su neka "stara garda".. ono kao "ja sam isao tamo kad niko nije.." aaa pustite meeee :P

  14. #14
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Astral Projection View Post
    kako su mi mili likovi koji se 3puju da su neka "stara garda".. ono kao "ja sam isao tamo kad niko nije.." aaa pustite meeee :P
    Kume "stara garda" nije taj fazon "ja sam ishao tamo kad niko nije", nego "staru gardu" cine svi oni mili ljudi sa kojima smo se "druzili" i pravili zezanje na ovom podforumu i na monteni godinama! Nemoj da glumish sad neku facicu, ne valja ti to... A tripovi koje si ti pomenuo, mogu da panu na pamet samo nekim malobrijnim userima iz Rubezha... Cudi me to od tebe da si ti prvo na to pomislio... :wink:
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  15. #15
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Niksic City
    Posts
    182
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a vidi ovo prije nego pocnem hm kakve sad veze imaju likovi iz Rubezha...kakva je tebi sreca sto zivis ulaz dva do mene :P salim se naravno..a ne stvarno zasto se cijeli zivot napadaju likovi koji zive sa strane...jesu oni tome krivi jbt sta bi ti radio molim te da zivis nedje sa strane nego ajde da ne mlatim o ovome vise samo mi je krivo sto se potcjenjuju likovi iz prigradskih naselja e sad o ovome sto ste rekli...kao prvo ja prvi mlatim na tom forumu i briga me...ako neko ima sta protiv neka mi kaze...dodjem na posao zavrsim obaveze i onda pocinje smaranje pa se fino udje na nkgrad forum i pisem sta mi prvo pane na pamet jednostavno gubim vrijeme tamo i super mi je...a fora tih kratkih odgovora tipa hahaha ili samo kratki smijesak ili sta znam sta vec...kakve veze ima to? dal se placaju ti postovi ili su ograniceni sa brojem pa ne smijes tako kratko...sto se tice kvaliteta uzasan je i to da se stalno vrti oko istih, potpisujem...ja dodjem ujutru i ulazim samo na 'Pogledaj poruke od tvoje poslednje posete' i tamo nadjem 10tak postova redovno samo na ili ili kaladont i sta mislite o osobi iznad...a i ne znam zasto mislis da je bitno samo da se napucaju postovi...dosta ljudi i dalje ide preko modema i sad znas i sam znas koliko je to skupo trenutno i oces da kazes da ce on da trosi vrijeme i novac nebili njemu neko rekao a vidi ga koliko postova ima...ma daj bre...dolaze ljudi iz zanimacije...kad im je dosadno...i td i td... /me ce i dalje pisati gluposti dje stigne jer me briga sta ce ko reci...jer ipak mislim da smo svi mi odje radi zabave zezanja itd imas tema ozbiljnih pa se ubacis tu i pokrenes malo pricu oko toga zainteresujes ljude...mene konkretno kad nesto bude zanima otvoricu odredjenu temu pokrenuti pricu oko toga al do tada cu da se sprdam jer ne vidim zasto bih stalno ozbiljan bio bar ne na forum...a i niko se nije zalio povodom toga tako da...a jos jedna stvar...ja napravim forum i dam nekim odredjenim ljudima admin rights ili za moderatora a niko to ne radi kako treba al jbg treba dati drugu poznaniku nekoj curi da se ukliza malo a sve likovi koji pojma nemaju al ajde nista novo...sad pocnite paljbu na mene al samo da znate da me briga hihihi

  16. #16
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Luximus View Post
    Izgleda da je forum sajta niksicgrad.net pobijedio ovaj podforum sto se tice popularnosti... Koliku kolicinu gluposti tamo vidjeh i kakve sve postove ljudi postuju, to je strashno! Pa takve gluposti nisam ni ja pisao u svom najgorem pubertetu. Salu na stranu, zao mi je sto se "stara garda", koju ovom prilikom pozdravljam slabo pojavljuje odje, a za ove klnince...pa i nije neka steta sto ih nema.
    Ovo je od vazda bila oaza za informacije o svemu sto je vezano za NK, a sad...
    Pa dobro i sta da radim ja sad povodom toga. Ti ako imas neki konstruktivan predlog slobodno reci, meni ce biti drago da ga razmotrim
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  17. #17
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    2,166
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ja imam jedan komentar da je ovaj forum pun iskomplexiranih moderatora...i da zbog toga smara..!!!!!

  18. #18
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Shmelle View Post
    Pa dobro i sta da radim ja sad povodom toga. Ti ako imas neki konstruktivan predlog slobodno reci, meni ce biti drago da ga razmotrim
    Pocni da naplacujes postovanje!
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  19. #19
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica - Montenegro
    Posts
    1,192
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DigitalMax View Post
    ja imam jedan komentar da je ovaj forum pun iskomplexiranih moderatora...i da zbog toga smara..!!!!!
    Potpisujem... 8)

    edit:


    E sad zaboravih vam i ovo reci... Mislim da je glupost raspravljati oko ovog foruma, kad ljudi koji dolaze na podforum ne mogu da dobiju potpis koje zele za podforum! Eto cisto da se ovo gore sa razlogom potpise...

  20. #20
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja mislim da je glupo da sad raspravljamo o moderatorima i o potpisu. To da treba da stoji drugaciji potpis, stoji! A sa moderatorima stvarno nema problema u zadnje vrijeme. Novi moderatori su i vishe nego korektni. To je neko moje vidjenje stvari trenutno.
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 21
    Last Post: 02-11-07, 12:29
  2. Studentski Forum!
    By Vukićević M. Vladimir in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 58
    Last Post: 15-07-06, 16:38
  3. Ovaj forum...
    By S_K_I_N_H_E_A_D in forum Muzika
    Replies: 21
    Last Post: 15-07-04, 07:55

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •