Page 381 of 574 FirstFirst ... 281331371377378379380381382383384385391431481 ... LastLast
Results 9,501 to 9,525 of 14337

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2022]

  1. #9501
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,420
    Thanks Thanks Given 
    5,554
    Thanks Thanks Received 
    4,996
    Thanked in
    2,085 Posts

    Default

    Medova prica bi imala smisla da je tip politicara koji nije ogranicen teorijama zavjere. Ako je za gradjane predmet sprdnje, polticari ga vjerovatno vide kao dezurnu budalu.
    Medo je lik koji sve zna. "Sve" "zna".
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  2. #9502
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,454
    Thanks Thanks Given 
    4,230
    Thanks Thanks Received 
    4,542
    Thanked in
    2,203 Posts

    Default

    Ovoga puta Pipun dobar.

    https://www.cdm.me/politika/odbor-da...osnom-sektoru/

    “Sve je počelo spektakularnom objavom ANB-a da je u toku akcija hapšenja navodno ruskih i srpskih agenata u Crnoj Gori kooji sarađuju sa ruskim i srpskim obavještajnim službama. Tu informaciju iz ANB-a odmah je preuzeo jedan broj ministara i imali smo priliku da na sjednici Vlade slušamo ministra odbrane Raška Konjevića koji raspolaže svim informacijama, i Dritana Abazovića koji je na toj sjednici ličio na Vojislava Koštunicu i bio poslovično neobaviješten”, kazao je Knežević.

    Zabrinjavajuće je, dodaje, što je tad izašla informacija SDT da niko nije uhapšen.

    “A onda Raško Konjević na sjednici Vlade saopštava Abazoviću da će se začuditi kad vidi ko je sve uhapšen. Dan nakon te akcije dobijamo informaciju da je protjerano šestoro ruskih diplomata i da je ambasadoru Srbije Vladimiru Božoviću zabranjen ulazak u Crnu Goru i da postoji spisak od 28 Rusa i Srba koji podrivaju nacionalnu bezbjednost i takođe im je zabranjen ulazak u Crnu Goru. U međuvremenu čim se pojavila ta inforamcija, ODT saopštava da su pušteni ovi “ruski agenti” i da će se postupak protiv jednog od njih voditi pred Osnovnim, a ne Specijalnim tužilaštvom, jer je čovjek valjda posjedovao neki pištolj i municiju. Protiv drugog automehaničara nije pokrenut postupak iako je u njegovom auto-servisu pronađen neki akumulator, što je baš bilo indikativno i sumnjivo da u servisu pronađete akumulator. I dok su se jurili Srbi i Rusi, neko je spaljivao zaplijenjene cigarete, ali na način da je u tim pećima spaljivano samo onoliko koliko jedan običan pušač može da popuši u toku dana. Ostalo je procijenjeno da treba da se švercovano izveze iz Crne Gore, a nama po starom dobrom pravilu ostanu pikavci”, rekao je Knežević.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  3. #9503
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,824
    Thanks Thanks Given 
    1,661
    Thanks Thanks Received 
    2,053
    Thanked in
    845 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Medova prica bi imala smisla da je tip politicara koji nije ogranicen teorijama zavjere. Ako je za gradjane predmet sprdnje, polticari ga vjerovatno vide kao dezurnu budalu.
    Medo je lik koji sve zna. "Sve" "zna".
    Naravno, naravno, no se mislim bi li imali vise koristi od njegovog predloga vanrednog stanja ili stete od njegovih teorija zavjera. Eto, toliko sam razocaran situacijom pa Meda prizivam. Ljudi gušteri su super imam osjecaj spram ovih naših ala (fem.pl)


    Sent from आत्मन:
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  4. #9504
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Jeste, Medojevic je pricao uopsteno ili je imenovao ljude koje su spominjali i neke NVO.. Nista sire, samo uopsteno. Dobio je i glasove za Parlamentarne pa je uradio sta? Povukao se i dao svoje mjesto na budzetu svojoj partiji/pokretu da oni slobodno kao fol glasaju za sve kombinacije Vlade.. da bi se jos bolje i sire udomili, a on nastavio da gostuje po MSM..
    Naivni bi slusali njegove price upucene ko zna kome u etru, a oni mahali papirima u skupstini"ajd jos ovaj put da glasamo"..
    Deception na vrhuncu.
    Na pricu FPTP dok se ne uvalise na budzet, a onda tajac. Nista ne prica o onome sto je CG potpisala i sto je medijski ignorisano - "sta zna strina sa sjevera" sto rece Predsjednik jednom. Podrzava one koji su kao fol "prijatelji" Trumpu, a sve je suprotno od toga. Podrzava aktiviste Deep S. cim se pojave na celu bilo gdje...
    Takvih "podrzavalaca" Trumpove svjetske mir politike koji su profitirali sa glasovima na njegov racun ima iha... svaki dan poneko sebe otkrije u pravom svjetlu.
    Jel spomenuo Balkansku Uniju itd itd?
    Sta je uradio za CG za ovo vrijeme a dobio je glasove za uhlebljenje svojih komrada?
    Sarene laze..
    Kontrolisana opozicija.
    Sve neki "borci" mucenici, a svi na budzetski kazan decenijama.

    Da li govori dosta istine? Govori dosta - ono sto ce se i na pijacu cut. Efekat = pozicije i MSM, regionalni i lokalni.

    Hvala Lepo

  5. The Following User Says Thank You to Maja For This Useful Post:


  6. #9505
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,665
    Thanks Thanks Given 
    3,567
    Thanks Thanks Received 
    8,636
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    https://m.cdm.me/politika/u-budvi-pocinje-2bs-forum/

    Kazao je da “srpski nacionalizam postoji” i da je “ukorijenjen u Crnoj Gori”.

    “Postoji stotinama godina. To je dio istorije. Da li imaju političke ciljeve u Crnoj Gori, naravno da ih imaju”, kazao je Abazović.

    Gvoreći o malignom uticaju Srbije, Abazović je kazao da postoje političke opcije koje su bliske strukturama u Srbiji.

    Odgovarajući na pitanje da li je maligan uticaj predsjednika Srbije Aleksandra Vučića, Abazović odgovara da jeste na neki način.

    “Ako gledamo situaciju u medijima, treba da budemo zabrinuti. Gro medija smo prodali i u vlasništvu su Srbije… Da bi mogli tome da se odupremo, treba da jačamo institucije sistema… Mislim da je njegov (Vučićev) uticaj u Crnoj Gori prenaglašen. Mislim da Crna Gora suvereno donosi svoje odluke i da postoje politički subjekti koji su mu blsiki koji su mu favoriti i toga se nećemo osloboditi. Unutar svog političkog bića imamo ljudi koji su mnogo maligniji za Crnu Goru nego što je to bilo koji predsjednik na svijetu. Ne račinam Vladimira Putina”, kazao je Abazović.

    fino se Abazović prema drugovima ponaša. kad mu trebaju da zadrži vlast onda pravac BG. a kad su tu NATO i Ameri onda druga ploča. mada mi nije jasno ovo da srpski nacionalizam postoji i da je ukorijenjen ođe

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  7. #9506
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Prvenstveno lose je kad neznalice laprdaju svasta. Drugo i opasnije je kad oni koji znaju svjesno laprdaju svasta..
    Mneonly je postavio pitanje oko EU koje ga jako brine, a bilo ko ko je bar jednom procitao Ustav CG zna o cemu se radi. Trebalo bi i svako dijete u osnovnoj po obavezi da prostudira sa nastavnicima i roditeljima zajedno..U tom slucaju ne bi djeca bila loseg prosjeka kao sto rece Mr Gospodin Signore. Kreativno razmisljanje u matematici, knjizevnosti, umjetnosti se bazira na opstem obrazovanju, a ne na zatupljenoj ogranicenosti serviranih podataka. No, o prosvetnom radu na drugoj temi.
    Spomenuh Povelju UN... toliko se trci u ustolicenje a veze nemaju sta su odredbe (e moj Mneonly)...
    Ne moze se pricati o polozaju Drzave bez poznavanja osnovnih postulata sa kojima su se oni koje ste izabrali, "znalci" obavezali na vas racun.
    Kako birate lokalno, takve prozaicne likove dovodite u situaciju da vam vladaju zivotima pa i cukun unucadi i dalje...
    Da ja objasnim u par stavki, mislim da bi polomili svoje uredjaje na kojima kuckate, a dosta mi je sto neki ne odu kolektivno na psihicki odmor. Zato se trudim da ukazem da sami pogledate i laganije je kad sami zakljucite a ne da mrzna Maja ide na zivce serviranjem podataka koji su svima na izvolte..

    Jedno je sigurno, sve sto birate iz licnog koristoljublja na lokalu, platice se kolektivno na vecem nivou.
    No, svako ima svoj izbor.. Zlo i manje zlo = zlo u svakom slucaju.

    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 07-10-22 at 12:01.

  8. #9507
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,857
    Thanks Thanks Given 
    837
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Šta su izdajnici ? Ko bira izdajnike ? Ko su izdajnici ?
    Kako izdajnici manipulišu biračima ? Koji su načini ucitaja ? Kako proširiti i targetirati propagandu ?
    Koliko su platili, ko ih plaća ?

    Odgovori će se ređati sami. Nego, prvo da očistimo paprike.

    Love, peace and respect.

  9. #9508
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,665
    Thanks Thanks Given 
    3,567
    Thanks Thanks Received 
    8,636
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    https://m.cdm.me/tehno-nauka/kosmos/...-danilovgradu/

    Crna Gora je jutros u sedam časova lansirala prvi satelit u svemir iz sela Viš, u oganizaciji Montenegro Space Research (MSR). Ovu mladu ekipu čine Nina Drakulić, Nikola Perović i Filip Jovićević koji su pokrenuli prvi projekat svemirskog istraživanja u našoj zemlji.

    malo normalnih i lijepih vijesti i kod nas

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  10. The Following 12 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


  11. #9509
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Šta su izdajnici ? Ko bira izdajnike ? Ko su izdajnici ?
    Kako izdajnici manipulišu biračima ? Koji su načini ucitaja ? Kako proširiti i targetirati propagandu ?
    Koliko su platili, ko ih plaća ?

    Odgovori će se ređati sami. Nego, prvo da očistimo paprike.
    Oni koji glasaju a nemaju pojma za kakvu osobu, za chije ideje, koje ideje i cije interese..
    Jednostavan odgovor?

    Ovdje su se "bili" da propagiraju neke likove a da nisu imali pojma ko je u pozadini tih ljudi i ciji interesi.
    Tesko im procitati Ustav a kao "unutrasnju politiku prate intenzivno", pa nemaju pojma sta je ko potpisao u ime naroda CG jer im se moglo. Ne znaju sta se desava sa pozicijom CG na medjunarodnom planu, al im tesko da procitaju Povelju UN prava i obligacije da bi shvatili sami zasto?
    Na taj nacin ste samo podlozni manipulaciji od strane placenih MSM, od raznoraznih giliptera koji milozvuce, ili glasnozvucni vam uspavljuju mozak. Tek naivcina po CG koliko volja.. Samo iz razloga lijenosti a ne zbog Bogom danih kapaciteta.

    X puta sam ptala licno glasace Ure a neki od njih su i u medijima jako prof. aktivni, kako je moguce da Doktorat Abazovica nije procitao niko od njegovih podrzavalaca (a ja jesam sa zadovoljstvom spoznaje i njega kao licnosti kroz njegove ideje i ciljeve).. Slegnu ramenima, i nastave qqnjavu ovi Srbi, oni Crnogorci, Oni ovakvi, onakvi.. Izgubljeni u vremenu i prostoru.
    E zaista toliko podloznih lakomislenih ljudi u CG zaista, kako kazu u Skupstini - brine..

    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 07-10-22 at 13:16.

  12. #9510
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    https://m.cdm.me/tehno-nauka/kosmos/...-danilovgradu/

    Crna Gora je jutros u sedam časova lansirala prvi satelit u svemir iz sela Viš, u oganizaciji Montenegro Space Research (MSR). Ovu mladu ekipu čine Nina Drakulić, Nikola Perović i Filip Jovićević koji su pokrenuli prvi projekat svemirskog istraživanja u našoj zemlji.

    malo normalnih i lijepih vijesti i kod nas

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Lijepo.
    Zasto pisu "lansirali" kad se lansiraju rakete, a balon se pusta u vazduh? Reporter da ne zna znacenje rijechi... ili s namjerom to? "Svemir".. 15 km visine? Znaci avioni kad polete na tu visinu oni se definisu kao "poletio vojni avion u svemir"?
    Na foto je balon ili grijesim?
    Svaka cast.
    Sprdaju se sa citaocima koji ne ukljucuju mozak.. Sve MK Ultra..

    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 07-10-22 at 13:27.

  13. #9511
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Podgorica Podgoricanima!

  14. #9512
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,857
    Thanks Thanks Given 
    837
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Final episode: Poslednji trzaji izdajnika...



    Last edited by mneonly; 07-10-22 at 14:13.
    Love, peace and respect.

  15. #9513
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    HAHAHHAAHAH, ajjj ovo ne može.

    Eee kad se sjetim lijepih dana, kad smo vjerovali da međunarodni faktor može spriječiti ovoga kriminalca da usvoji loše zakone o tužilaštvu i o javnim službenicima i namještenicima... On mrtav ladan smjenjuje Kenteru...

    Abazoviću se mora zabraniti da napusti zemlju, ovaj čovjek mora da odgovara za ovakvo ponašanje...

    Sent from my SM-S908E using Tapatalk

  16. The Following 2 Users Say Thank You to Nije bitno... For This Useful Post:


  17. #9514
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,665
    Thanks Thanks Given 
    3,567
    Thanks Thanks Received 
    8,636
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    fino je reka

    "U najmanju ruku njihova obaveza je da premijera obavijeste ako su imali neka saznanja da se sa tom robom ne postupa na način na koji je to predviđeno, da daju upozorenje i možda ja ne bih učestvovao u takvim događajima. Čekam da još neke informacije dobijem. Definitivno neki ljudi koji su unutar ANB tu više neće moći da ostanu".


    ne znam kapira li on da će ameri opet nekog bliskog njima postavit a premijer morat da sluša ovo je valjda dovoljan dokaz jel Rade umiješan u sve ovo il ne. brzo će premijer i zapadne partnere počet da napada da rade protiv njega. il da pita svog šefa iz BG kog jutros optuži da se ipak malko miješa u unutrašnje stvari CG

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Last edited by outline; 07-10-22 at 14:19.
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  18. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  19. #9515
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,093
    Thanks Thanks Given 
    543
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Milo Đukanoviću, sve ti je oprošteno.
    In vino veritas

  20. #9516
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,958
    Thanks Thanks Given 
    4,802
    Thanks Thanks Received 
    9,846
    Thanked in
    3,735 Posts

    Default

    Vjeruje li više iko da lik nije "prljav" ?

    Sent from my Galaxy S22+ using Tapatalk
    War. War never changes.

  21. The Following 9 Users Say Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  22. #9517
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,454
    Thanks Thanks Given 
    4,230
    Thanks Thanks Received 
    4,542
    Thanked in
    2,203 Posts

    Default

    Medo, po cijenu zivota ne dozvoli im da ti sad ne daju poziciju koja tebi licno odavno pripada.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  23. The Following 4 Users Say Thank You to avet For This Useful Post:


  24. #9518
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    682
    Thanks Thanks Given 
    1,014
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Kakve dileje i levate upoznasmo, Medo bi zablistao na toj ili bilo kojoj drugoj poziciji.

  25. #9519
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,857
    Thanks Thanks Given 
    837
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Mandić je njegov prvi izbor. Doktor nauka...

    Svaki potez ove bitanke je bio anti državni, anti građanski, anti EU, anti NATO...

    Ne mogu da vjerujem da ovo imamo u 2022. godini.
    Love, peace and respect.

  26. #9520
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Dajte onog kurtija sad, moze kurti, moze dritan, moze crna gora


    “Zaista sam ponosan na sve ono što smo uradili, na ljude iz službe ali i na partnere, sve kako bi napravili zemlju boljom, kvalitetnom i normalnom. Nećemo stati, neće se Crna Gora predati. Ovo je pokazatelj da su rukavice potpuno skinute i niko ne treba da ima dilemu. Sad ćemo i mi igrati, skinuću rukavice pa šta ko ponese”, kazao je Kentera.
    Dodaje i da mu je situacija olakšana jer kao šef službe nije mogao sve da priča, a sada mu je to omogućeno.

    da vidimo sto ce kentera reci
    Last edited by .Bole; 07-10-22 at 14:36.
    Podgorica Podgoricanima!

  27. #9521
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,857
    Thanks Thanks Given 
    837
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    "Abazović nije smio to da mi saopšti u oči, Crna Gora počela da skreće s puta"
    Kentera o smjeni: Kao šef ANB-a nisam mogao da pričam, sada mi je to omogućeno


    https://www.pobjeda.me/clanak/kenter...-skrece-s-puta

    Smijenjeni direktor Agencije za nacionalnu bezbjednost (ANB) Savo Kentera komentarisao je informaciju o njegovom razrješenju koje je inicirao premijer u tehničkom mandatu Dritan Abazović, rekavši da je to još jedan pokazatelj kuda zemlja ide i da neke stvari moraju da se mijenjaju da Crna Gora ne bi skrenula sa puta sa kojeg je, kako kaže, počela da skreće.


    -To je nešto što neće biti dobar znak niti u Crnoj Gori za one koji je vide kao dio zapada i za sve one koji želi one vrijednosti koje ona gaji- kazao je.


    Kentera ističe i da Abazović nije smio u oči da mu kaže da će biti smijenjen.


    -To govori o hrabrosti premijera koji nije mogao to da mi saopšti u oči. Rekao je toliko toga o sebi i kakva je Vlada i kuda zemlja ide, neka mu je sa srećom- poručuje Kentera.


    Dodaje i da je Abazovića jutros pitao na koga misli da će biti smijenjen u ANB-u.


    -Nije mi odgovorio. Znam da su ljudi u službi posvećeni poslu. Ako premijer kaže, a rekao je jutros, da je zadovoljan operacijom onda treba da zna da iza toga stoje ljudi u službi- istakao je.


    Kazao je i da su rukavice skinute i da više nema dileme u Crnoj Gori.


    -Zaista sam ponosan na sve ono što smo uradili, na ljude iz službe ali i na partnere, sve kako bi napravili zemlju boljom, kvalitetnom i normalnom. Nećemo stati, neće se Crna Gora predati. Ovo je pokazatelj da su rukavice potpuno skinute i niko ne treba da ima dilemu. Sad ćemo i mi igrati, skinuću rukavice pa šta ko ponese- kazao je Kentera.


    Dodaje i da mu je situacija olakšana jer kao šef službe nije mogao sve da priča a sada mu je to omogućeno.


    Govoreći o podršci partnerskih službi, Kentera govori da je povjerenje sticano godinama zbog čega je ANB imao rezultate.


    -Ušli smo u kompleksne i osjetljive situacije i dale su rezultate. Ako neko misli da će to povjerenje sada postojati, ajde da vidimo to- ističe Kentera.


    On je kazao da sada treba vidjeti kome ono što ANB radi nije išlo u prilog.


    -Ako imate najveću operaciju raskrinkavanja ruske mreže špijuna, agente GRU, šest protjeranih diplomata, ako posle svega toga neko dođe i kaže niste dobri, a ne navede neki razlog, nego vas samo smijeni onda se postavlja pitanje. Nemojte da iko misli da će Rusija, Srbija ili bilo ko ne želi dobro ovoj zemlji može da pušti pipke, nećemo to dozvoliti. Daćemo odlučan jasan i nedvosmislen odgovor da ovu zemlju niko neće pomjeriti s njenog evroatlatnskog puta. Mi suštinski pripradamo zapadu, to će biti odgovor, kome se sviđa može da ostane i da živi a kome ne neka ide tamo đe mu je ta druga zemlja mila- rekao je Kentera.


    ANB sasjekao ruski maligni uticaj


    Na čelo Agencije za nacionalnu bezbjednost je, kako je rekao na početku panela na 2BS forumu, došao sa namjerom da napravi modernu službu svih građana koja će u potpunosti biti van politke.


    - Cilj nam je da napravimo potpuni otklon od politike. To je ključ i na tome ćemo pokušati da istrajemo do kraja - kazao je Kentera.


    Govoreći o nedavnoj akciji koja je u Crnoj Gori sprovedena po nalogu ANB-a a u kojoj su uhapšene osobe koje se sumnjiče za saradnju sa ruskom obavještajnom službom, Kentera ističe da su počeli operacije sa partnerima da bi iste rezultirale onim što, kako kaže, služba od 1948.godine u Crnoj Gori nije uradila.


    -To je da smo identifikovale agente GRU koji su crnogoroski državljani i da smo razotkrili mrežu ljudi koji su bili logistika i učestvovali u nekim stvarima i bili logistika stranih službi - naveo je Kentera.


    Svi, kako je naglasio, moraju shvatiti da reforma službe ne može da se desi preko noći.


    -To je proces i zahtjeva vrijeme- istakao je Kentera.


    Govoreći o optužbama smijenjenog direktora Uprave prihoda i carina Rada Miloševića, Kentera ističe da svi znaju ko je on i zašto je prihvatio da bude na čelu ANB-a.


    - Kada hoćete da ostavite politiku van službe onda možete da naiđete na problem. Rekao sam da ću se truditi da politiku ostavim van službe. Politička podrška je najveća kada nas puste da radimo svoj posao. Puštite da služba radi svoj posao i operacije koje smo radili. Ne bi stizala priznanja sa međunarodnih adresa da služba ne radi dobro svoj posao. Imamo konkretne rezultate vrlo vidljive. Imamo podršku međunarodne zajednice - rekao je Kentera.


    Rusija je, prema njegovim riječima, vršila maligni uticaj u Crnoj Gori sa svojim proksijima.


    - Onda se pojave službe koje su odlučne da taj uticaj sasjeku i ne dozvole bilo kome da se miješa u unutrašnje stvari, da ne dozvoli da dolazi do podjela, onda naravno postajemo problem. Zato morate imati političku podršku, ako imamo rukovodstvo koje deklarativno podržava ono što radimo - istakao je Kentera.
    Love, peace and respect.

  28. #9522
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,253
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    767
    Thanked in
    534 Posts

    Default

    Na sliku se smiju i ljubu a posle ga smijeni.

    Jeste li čuli sinoc radevu bombu kao Mihajlovic iz slobodnog.

    U jednu peć može da stane 20 paketa
    U drugu peć moze da stane 50 paketa

    To je ukupno 100 paketa.

  29. #9523
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Abazović nije smio to da mi saopšti u oči


    Bukvalno je lik bio na 2bs forum pricao dok ga je ovaj smjenjivao, a on pricao malo prije njega. Sou
    Podgorica Podgoricanima!

  30. #9524
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,417
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Sve ovo vam je pisalo u prepiskama sky ecc aplikacije što je izbacivao Mportal. Tako da... Evo viđećemo šta nas još čeka.
    Bukvalno sve ima tamo objašnjeno.

    A Savo Kentera tek krenuo i samo gazi...

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Sve ti sa abazom u dogovoru radi... moze abaz sjutra da ga smijeni ako oce...



    .

    Kao što rekoh... i tako fino odlece Milov i Raškov pion...
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  31. #9525
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,665
    Thanks Thanks Given 
    3,567
    Thanks Thanks Received 
    8,636
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    znači ANB uz pomoć zapada prvo otkrije ljude koji rade za Rusiju u CG pa onda na to dođe otkrivanje krađe zaplijenjenih cigara od strane sistema. odgovor premijera države na to je da miče šefa ANBa?

    panika je velika kod uraša Zdravko Krivokapić ispade iljadu puta bolji od ovoga


    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

Page 381 of 574 FirstFirst ... 281331371377378379380381382383384385391431481 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)

Similar Threads

  1. 2022.
    By starwalker in forum Forumaški život
    Replies: 69
    Last Post: 06-01-23, 20:32
  2. Iz raznih medija [Edicija 2021]
    By Ben Dover in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13556
    Last Post: 03-01-22, 09:56
  3. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27
  4. Prodajem stereo kondenzatorski mikrofon Audio Tehnica AT 2022, nov. 180 eura.
    By Fernando in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 24-12-13, 11:53
  5. Replies: 1
    Last Post: 24-12-13, 11:51

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •