Page 19 of 20 FirstFirst ... 9151617181920 LastLast
Results 451 to 475 of 489

Thread: Moderno doba

  1. #451
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1,736
    Thanks Thanks Given 
    153
    Thanks Thanks Received 
    152
    Thanked in
    99 Posts

    Default

    Ljudi... Nista se bitno nije promijenilo jos od doba stare Grcke...

    Ustvari jeste to da su zenke 'napredovale' uz feministicke pokrete, medjutim uvidjaju da ta 'jednakost' donosi 'neocekivane' nus pojave i u sustini su naravno ponovo nezadovoljne... To se nikad nece promijenit...

    Nije poenta ni u samom nezadovoljstvu vec u ispunjavanju hirova, a to znaci da je sva paznja usresredjena na njih...

    No more, no less...

  2. #452
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pre nekoliko dana cujem komentar kako je jedna devojka izjavila : "Danas je imati silikone stvar kulture" i komentar momka kome je to receno kako je ta devojka obrazovana i jos odlican student i maltene slaganje sa tom izjavom... Pa razmisljam svako ima svoju srodnu dusu . Ta opsednutost sobom tacnije svojim izgledom, svojim statusom, slikom koju ostavljas na drustvenim mrezama postala je bolest ljudske duse...

  3. #453
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,195
    Thanks Thanks Given 
    1,277
    Thanks Thanks Received 
    4,308
    Thanked in
    2,011 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Olja View Post
    Pre nekoliko dana cujem komentar kako je jedna devojka izjavila : "Danas je imati silikone stvar kulture" i komentar momka kome je to receno kako je ta devojka obrazovana i jos odlican student i maltene slaganje sa tom izjavom... Pa razmisljam svako ima svoju srodnu dusu . Ta opsednutost sobom tacnije svojim izgledom, svojim statusom, slikom koju ostavljas na drustvenim mrezama postala je bolest ljudske duse...
    U današnje vrijeme je blagoslov biti neobrazovan/a i neatraktivan/na po aktuelnim standardima. Listam juče ove užase od kanala šta se forsiraju kod nas i nema emisije, priloga, vijesti... bez silikoniranih ljepotica sa masterom, sa svježe objavljenim romanom, političkim stavom.. Pošast silikon inteligencije

    Tapatalk
    The more things change, the more they stay the same.

  4. #454
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,873
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,407
    Thanked in
    2,217 Posts

    Default

    Uvijek su postojale ovakve ili onakve osobe, ali se znalo ko se smio oglasit, a koje morao da se pokrije ušima. Nije problem ako si k***a, ali budi to što jesi i ne dijeli lekcije drugima. Sjeća li se ko Đuhovićke, hapšene sa drogom u gaćama dok ih je svojim klijentima švercovala na jahtu? Ista ta je, nekoliko mjeseci kasnije, napisala kako je glasati za Mila i dps stvar kulture. Toliko o tome koliko su ljudi sposobni da sebe realno sagledaju.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  5. #455
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,266
    Thanks Thanks Given 
    2,760
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Severnjak View Post
    Sami muskarci su zenski izgled stavili iznad svega kao najveci ideal i zene tu nisu nista krive sto to koriste. Zenama izgled mozda nije bas nebitan ali sigurno nije medju najvaznijim prioritetima,
    Totalno pogrešno, pri kupovini auta bicikla itd. žene mnogo više gledaju izgled nego muškarci, tako je i sa izborom partnera. Žene forsiraju svoj izgled/skupo oblačenje ne zbog muškaraca već da bi im zavidjele druge žene što im podiže samopouzdanje, isto je i sa izborom partnera gdje je najbitnija stvar da se isti dopada i ostalim ženama.

    Ovo naravno ne važi za sve ali bar za jedno 80-90% ženskog pola.
    She is only here to annoy herself!

  6. #456
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,873
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,407
    Thanked in
    2,217 Posts

    Default

    Ništa onda...
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  7. #457
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,800
    Thanks Thanks Given 
    2,237
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Silikonske stralete koje se pojavljuju kao autori najprodavanijih knjiga i sole pamet ostatku naroda sa raznih tv su nus proizvod demokratije. Do u nazad nekoliko godina, takvim likovima je bilo najbitnije da izgledaju fatalno, onda im je to bilo malo pa sad oce i da zvuce pametno, bez obzira sto su im Svet i Kurir jedino stivo koje su procitali, osim bukvara. Vrlo brzo cete ih vidjeti u velikom broju kao kandidate na izborima.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  8. #458
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    e moj rakune..
    Šta ? Jel' Rakun možda nešto lupio ?

    Kad izađeš u grad (u lov) da li gledaš izgled ili integritet ?
    Da li se na ulici okrećeš za dobrim dupetom ili za nekom koja nosi 3 knjige sa sobom ?
    Da li je za prodaju bitnije da je prodavac lijep ili da ima ličnost ?
    Quote Originally Posted by NSX View Post
    Totalno pogrešno, pri kupovini auta bicikla itd. žene mnogo više gledaju izgled nego muškarci, tako je i sa izborom partnera. Žene forsiraju svoj izgled/skupo oblačenje ne zbog muškaraca već da bi im zavidjele druge žene što im podiže samopouzdanje, isto je i sa izborom partnera gdje je najbitnija stvar da se isti dopada i ostalim ženama.

    Ovo naravno ne važi za sve ali bar za jedno 80-90% ženskog pola.
    Potpuno prirodno, i tako je kod svake životinjske vrste.
    Pošto je reprodukcija ono što pokreće svaku vrstu, potpuno normalno da će neko prvo tražiti dobar genetski materijal
    Last edited by Rakun; 04-11-18 at 20:35.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  9. #459
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa nece da "budu" pametne, one hoce da zarade novac izdavanjem knjiga koje opet citaju zene koje zele da zive njihovim zivotima jer za njima njihovi muzevi i potencijalni ljubavnici uzdisu listajuci Kurir i ostale "novine".

  10. #460
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    6,074
    Thanks Thanks Given 
    515
    Thanks Thanks Received 
    428
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Šta ? Jel' Rakun možda nešto lupio ?

    Kad izađeš u grad (u lov) da li gledaš izgled ili integritet ?
    Da li se na ulici okrećeš za dobrim dupetom ili za nekom koja nosi 3 knjige sa sobom ?
    Da li je za prodaju bitnije da je prodavac lijep ili da ima ličnost ?
    Sve sto si naveo je tacno.
    Ali pogledam npr neku sto bih je j... ,a npr nikad s njom u zivot ne bih na kafu posao,a kamoli izlazio....
    Onda moze druga stv dzabe joj i ljepota ako je u krevet losa.
    Treca stv ta njena ljepota je prolazna,a moje zlato je vjecno ahahabaha (salim se )
    Vidji nemam drustvene mreze vecc 6godina i danasnje vrijeme je takvo,glupo je pricati ali svaku mogao odvuci u krevet...Samo ako si namazan i ako imas mogucnosti naravno.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

  11. #461
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,576
    Thanks Thanks Given 
    41
    Thanks Thanks Received 
    692
    Thanked in
    217 Posts

    Default

    Zašto su žene izbirljive?
    Ja imam neku teoriju da sex za muškarca i za ženu nije isto. Sex za ženu znači sledeće: ako se dijete napravi ima 9 mjeseci (mučnina, bol u stomaku, postaješ debeo, ružan, počnu sise da rastu (ne da budu lijepe nego da vise) pa sami porođaj je bol koji muškarci ne mogu da zamisle. Znači njima je rezultat sex-a 9 mjeseci fizičke, psihičke, menstrualne promjene (sve se mijenja kod žene), dok kod nas muškaraca se ništa ne dešava, šta ti napraviš dijete i možeš da ideš. Na tebi je dal da ostaneš ili ideš. Zato ona bira, jer mora da nađe onoga ko će da ostane, da joj pomogne, zamisli 9 mjeseci da je sama kroz tu muku i na kraju porođaj. I tu može da se zakomplikuje (al nećemo o tome).
    Kad sve to prođe rodi se dijete, onda idu 2 godine simbiotske veze (dijete trči samo kod majke) tata se pojavi kasnije, on tu do tad služi da donese stvari, da promijeni pelene...
    Dakle imate 9 mjeseci užasa zdravstvenog (manjeg ili većeg), porođaj - ozbiljna operacija (zamislite vade vam bubreg, dio tijela, sjeku nešto važno) i onda imate 2 godine simbiotske veze.

    Kad sve to sagledate muškarci jel bi se onda sexali sa kim stignete? Ili bi i vi bili izbirljivi?

  12. #462
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,800
    Thanks Thanks Given 
    2,237
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djalac View Post
    Sve sto si naveo je tacno.
    Ali pogledam npr neku sto bih je j... ,a npr nikad s njom u zivot ne bih na kafu posao,a kamoli izlazio....
    Onda moze druga stv dzabe joj i ljepota ako je u krevet losa.
    Treca stv ta njena ljepota je prolazna,a moje zlato je vjecno ahahabaha (salim se )
    Vidji nemam drustvene mreze vecc 6godina i danasnje vrijeme je takvo,glupo je pricati ali svaku mogao odvuci u krevet...Samo ako si namazan i ako imas mogucnosti naravno.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
    Niko tako dobro ne laze kao muskarac koji hoce da j.... :lolblue:
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  13. #463
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Kako nekom moze da bude mjerilo uspjeha da svaku manipulacijom odvuce u krevet,pitam se.I ako je to smisao necijeg zivota onda je nekako jadan jer seks zna se ne moze sam po sebi da ispuni niti muskarca niti zenu,moze samo da otupi za zdravu emociju.I to je onda jedno nista.Lazan osjecaj sopstvene velicine.
    Ma rekla bih da mi je hiljadu puta postenija zena koja je dala svakom muskarcu koji je izmanipulisao jer ona je makar i u milisekundi pomislila da je momak iskren dok on sa druge strane manipulacijom cisto radi tog cilja njoj ne misli nista dobro.


    Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока



    "Tiha voda brijeg roni..."

  14. #464
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    6,074
    Thanks Thanks Given 
    515
    Thanks Thanks Received 
    428
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    Niko tako dobro ne laze kao muskarac koji hoce da j.... blue:
    Ne,ne...
    Ne lazem nikad.Stoma je price toga tipa jer one same prave teorije zavjere kako,sto,odakle itd itd...
    Nego ponekad uzmem oddruga nekog tel ili mi pokazuje nesto.
    Na instagram je svaka avion i svi su bogati i srecni
    Rekao sam moram napravit neki profil samo za sponzoruse
    A normalan narod da prica vidji ovog kretena
    P.s nego kad vidim sto sve narod kaci od slike kola,para i ostalih tripova....

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

  15. #465
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nije istina da su sve zene iste, naravno da ima onih devojaka koje traze da se poklope neke stvari kao smisao za humor, teme koje vas zanimaju, knjizevnost bla bla... poenta ne trce zbog novca za momcima niti im je to bitno. To znam jer gledam te ljude oko sebe a devojke su i lepe i obrazovane. Takodje znam da sa strane mnoge veze mogu da se procene kao da su vodjeni interesom a nisu. Tako da opet svako svoj zivot kroji ali naci cete sta trazite sigurna sam.

  16. #466
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,266
    Thanks Thanks Given 
    2,760
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Šta ? Jel' Rakun možda nešto lupio ?
    pa nisi lupio ali imaš i momaka

    1) koji ne moraju da obigravaju oko takvih jer imaju izgled/pare/status i takve obigravaju oko njih
    2) kojima fizički izgled nije primaran a onaj izvještačeni im je i vrlo odbojan
    3) koji su gejevi pa od žena vole lezbejke ili domino dame ili šta god
    She is only here to annoy herself!

  17. #467
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,039
    Thanks Thanks Given 
    3,966
    Thanks Thanks Received 
    6,540
    Thanked in
    3,116 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    pa nisi lupio ali imaš i momaka

    1) koji ne moraju da obigravaju oko takvih jer imaju izgled/pare/status i takve obigravaju oko njih
    kako su ovi nesrećni...
    nothing comes from violence and nothing ever could

  18. #468
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    pa nisi lupio ali imaš i momaka

    1) koji ne moraju da obigravaju oko takvih jer imaju izgled/pare/status i takve obigravaju oko njih
    2) kojima fizički izgled nije primaran a onaj izvještačeni im je i vrlo odbojan
    3) koji su gejevi pa od žena vole lezbejke ili domino dame ili šta god
    1) Naravno da funkcioniše u oba smjera, i prvo si naveo izgled
    2) "izvještačena" ljepota dolazi u paketu sa nadogradnjama u smislu grudi, usana, dupeta itd... To u startu nije bila lijepa cura/žena
    3) mislio sam da peškire ne moraš pominjati


    Da se ne lažemo činjenica je da bez obzira na talent i sposobnosti 7,8 i 9 daleko bolje prolaze u životu i daleko su poželjniji u društvu nego 3,4 i 5 .
    I u tome se slažu apsolutno SVI
    Lutke u buticima nisu pravljene prema prosječnoj osobi već imaju idealne mjere. Zašto ? Ne zato što su modni kreatori glupi, naprotiv. Već zato što su svi ljudi plitki
    na naslovnim stranama nemaš ružnih
    Najpopularniji glumci su lijepi (i pored toga što je za glumu potrebno znanje i talenat)
    Svi pozitivci u filmovima su lijepi, a negativci ružni (otud izraz "ružan kao lopov")
    najpopularniji pjevači su lijepi (i pored toga što je za pjevanje potrebno znanje i talenat)
    itd...

    PS.
    Zaboravih
    Prije emitovanja bilo kakve emisije svi prvo idu kod šminkera. Zašto ?


    PPS
    volio bih da nije tako jer odaavno nisam lijep (nekad 8, danas 3-4) ali je tako kako je i to treba prihvatiti
    Last edited by Rakun; 06-11-18 at 00:12.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  19. #469
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,266
    Thanks Thanks Given 
    2,760
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    trebalo mi je malo da skapiram da su ti ove brojke u stvari ocjene

    btw pod 2) sve su češće one koje su u startu bile lijepe pa su se nagrdile (što je čisto subjektivno, nekome su vjerovatno ljepše sad)
    She is only here to annoy herself!

  20. #470
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,963
    Thanks Thanks Given 
    1,363
    Thanks Thanks Received 
    1,673
    Thanked in
    951 Posts

    Default Moderno doba

    Instagram mi je top...

    Kompleksi masakrirase narod... uzmu tudji iphone da se slikaju u wc, slikanje u tudju kucu/stan i kačenja slika, onda slikanje svega što jedu itditditd ...

    Onda debili raznorazni od djevojaka su se utripovali jer im se javi 10 junaca na dan, oni ne znaju da je budala i postave se prema njoj kao prema kraljici....

    isto tako poludim kad vidim klipove iz pozorista, jer ko ce znati da si otisao ako ne okacis sliku ulaznice ili klip sa predstave...



    Ne velim okacim i ja klip iz auta ako neku pjesmu slusam i bih da je podijelim na story, al ne snimam volan

  21. #471
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa sto koristis kad ti je tako gadan?
    Svijet se menja svaki dan, i mi se moramo prilagodit. Nije sve tako crno, al jes mind **** za nas koji smo 80te, 70te vec pisi propalo, rakun je potvrdio.

  22. #472
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,963
    Thanks Thanks Given 
    1,363
    Thanks Thanks Received 
    1,673
    Thanked in
    951 Posts

    Default

    Moram ti reci da sam makao masu ljudi koje poznajem zbog toga... sad imam nekih 250 normalnih, plus ima opcija mute i to je to

  23. #473
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Isti smo



    Veli mi drug da su mu se pozalili neko njegovo drustvo sto sam ih brisao jbg tada nije bilo mute opcija uglavnom ******

    Najjace kad ih vidim tj vidim notifikaciju is going live ahahaha po 5-6x nedeljno...

    Bas gasi...

    Sto se novog doba tice, najbolje je baviti se kur*vama, opis: ostala si uvjek ista”.

  24. #474
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hombre View Post
    Sto se novog doba tice, najbolje je baviti se kur*vama, opis: ostala si uvjek ista”.
    Barem ti unaprijed kažu cijenu
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  25. #475
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Meni su posebni oni koji kazu,"a ne volim ti ja nesto fb i instagram,rijetko sam tu,malo pogledam kad je dosadno i izbacim 1 sliku u godinu dana"....I zbilja vidi se,nista zanimljivo u profilu osim da se zna da je tu (i prati druge),2 slike sa sirokim osmjehom drustvenost taman kao i u realnom zivotu,samo sto nisu vedri kao osmjeh na slici no crni,teski,i sebi i drugima.
    Stvar je jednostavna.Ako ne zelis da imas profil u kome mozes da biljezis sta ti padne na pamet nemoj ga ni imati.A ciji ti profil ne pase odprati.


    Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока



    "Tiha voda brijeg roni..."

Page 19 of 20 FirstFirst ... 9151617181920 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Živimo u doba usamljenosti
    By septembar in forum Religija i filozofija
    Replies: 12
    Last Post: 23-11-14, 17:30
  2. Najam Garsonjera 28m2 Zabjelo kod Hemomonta, moderno opremljena
    By pettar in forum Nekretnine
    Replies: 7
    Last Post: 11-06-13, 21:10
  3. u koje doba?
    By TiJaNaaaA in forum Sex i erotika
    Replies: 31
    Last Post: 24-09-06, 01:31
  4. Meditacija za novo doba
    By Hari Krisna in forum Religija i filozofija
    Replies: 0
    Last Post: 20-03-04, 15:45

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •