Page 271 of 277 FirstFirst ... 171221261267268269270271272273274275 ... LastLast
Results 6,751 to 6,775 of 6907

Thread: Game Of Thrones

  1. #6751
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,348
    Thanks Thanks Given 
    3,485
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default Game Of Thrones

    čekah epizodu reko’ poslednja je pa ajde. znao sam da će biti loša, jednostavno sezona je takva ali ova epizoda je nadmašila sve prethodne po tome koliko je očajna.
    unsullieda u onoj sceni kad daenerys izlazi ima taman kolko prije borbe sa white walkersima. onda scena john/daenerys kao iz nekog američkog trash filma. ono kao ljubavna scena i ubija je i plače zbog toga. kad zmaj uništi presto je možda i najbolji dio epizode. posle toga odjednom kings landing koji kao da nikada nije bio sravnjen sa zemljom. skup onih glavaša koji treba da rješavaju nešto pa odabraše onoga za kralja. čak i da Sjever ostane nezavisan je glupo odradjen. opet rupa u epizodu koliko ti volja. nije objašnjeno kako Bronn, Davos i Sam postadoše to što jesu. tek Arya i njena ideja da ide u nepoznato nidje veze. Zid opet postoji i Tormund koji dočekuje Johna. tek poslednja scena serije.
    neće mi bit jasno kako nisu iskoristili ovoliku popularnost na pravi način. ako imaju novca da plaćaju glumce po milion po epizodi mogli su ovo napraviti da valja



    ili ovo

    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by outline; 20-05-19 at 13:10.
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  2. #6752
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,711
    Thanks Thanks Given 
    1,471
    Thanks Thanks Received 
    4,351
    Thanked in
    1,680 Posts

    Default

    Vidi se da im je Martin rekao kako će priča da se završi ali im nije rekao kako se do toga kraja dolazi, vjerovatno jer ni sam tačno ne zna nego radi na tome.

    Oni su uzeli kao glavni momenat da će Deneris da poludi i uždi Kraljevu luku i morali su nekako da je dovedu dotle.
    Morali su da je udalje od savjetnika i zato su od Tiriona napravili budalu kojoj je svaka strategija propala, da ga ona ne bi više slušala.
    Ubili su joj zmaja i Misandej na užasno traljave i usiljene načine samo da bi kreirali neku podlogu za njeno prskravanje, i opet im nije pošlo za rukom da to bude uvjerljivo.

    I dobili smo odgovor na pitanje zašto rat sa mrtvima i Noćnim kraljem nije ostavljen za kraj. To je moralo prvo da se otalja.
    Trebalo im je da finale bude "luda Deneris", a da je ona prvo eleminisala Sersi i uzela gvozdeni prijesto, ne bi imali od čega da konstruišu njeno prskavanje nakon pada Noćnog Kralja.

    Šteta za glumce i sve ostale ljude koji su radili u produkciji da im se skoro decenija rada završi fijaskom.

    Peter Dinklage:
    "There are no better writers in television than Dan Weiss and David Benioff. They ended it brilliantly. Better than I could have imagined and you people are in for it."

  3. #6753
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,432
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    149
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    Meni iskreno sudbina većine likova ne smeta, ali mi smeta traljav, zbrzan i nelogičan razvoj priče koja ih je ove sezone dovela do pomenute sudbine, banalan završetak magijskog dijela priče, nevažnost nekih od najvažnijih story arcova koji su razvijani godinama da bi ničemu poslužili i sveukupna površnost u razvoju i prezentaciji priče nakon što više nije bilo knjiga koje će ih voditi. Tu se najbolje vidjela nekompetentnost ova dva ćutuka od autora.

    Tačno bi ih trebalo dovesti u Dubrovnik na jedan walk of shame.
    "K'o mi, kad zovemo velikim čovjeka sitne duše,
    a ko zna koliko je tihih što divovi u njima čuče."

  4. #6754
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,542
    Thanks Thanks Given 
    7,409
    Thanks Thanks Received 
    4,495
    Thanked in
    1,747 Posts

    Default

    Kakav epic fail od sezone... Potonju epizodu sam više gledao telefon nego tv, smeće...

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  5. #6755
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,711
    Thanks Thanks Given 
    1,471
    Thanks Thanks Received 
    4,351
    Thanked in
    1,680 Posts

    Default

    Tirion veli nije pomenut u istoriji ratova nakon smrti Roberta, arhimeštra Ibrosa, iako je rat upravo počeo jer ga je zarobila Ketlin Stark, nakon čega su Lanisteri krenuli vojskom na riječne zemlje i Riverrun.
    Povrh toga je bio ruka Džofrija u Tajvinovom odsustvu, komandant odbrane Kraljeve luke protiv Stanisa, osuđeni ubica kralja Džofrija, ubica Tajvina Lanistera i ruka kraljice Deneris.

    Ali nije pomenut. Hehehe

  6. #6756
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Uhh, ja sam nedje odlagao gledanje GOTa dosta vremena. Prvo nisam planirao da gledam uopste jer sam citao knjige, a posle kad je postalo jasno da ce serija da ide sa radnjom I poslije knjiga nisam mogao vremena da nadjem.

    Nekako sam odgledao do kraja cetvrte sezone I napravio vecu pauzu, a onda sam u zadnjih otprilike mjesec I nesto dana pogledao sve I tempirao da pretposlednju epizodu odgledam prije par dana.

    Posljednja I pretposljednja epizoda seste sezone su bas vrhunske, a ova osma nakon smrti NK bas nesto ispod ocekivanog nivoa.

    Bran na prestolu mi I nije toliko lose rjesenje, odnosno nijesam se iznenadio sto nije bilo nesto ocekivano, odnosno John ili Deneris, to je nekako u duhu cijelog serijala.

    Kraj price o Kleganijevima mi je ok, Sansa, Bron, Tirion, Dzejmi I Sersei isto ok.

    Ipak, toliko su lose odradili neke stvari da ostaje nekako gorak ukus u ustima..... one borbe sa harpunzima (sta li je ono) iz skorpiona I nemanja pojma o sili gravitacije, kraj Arjine price, poenta Nocne straze nakon svega I jos more gluposti I propusta su nekako pokvarili utisak o seriji. Svakako najveca zamjerka je potpuno neuvjerljiva transformacija Deneris I dozvoljavanje da more nelogicnosti ode u etar (broj Neokaljanih, Dotrakija, izgled Kraljeve luke, nepostovanje zakona fizike itd. Itd.)

    Samo da JRR Martin pozivi da zavrsi ovaj serijal pa da procitamo zaokruzene price.

    Za koji sledeci serijal epske fantastike ocekujemo sad ekranizaciju? Tocak vremena? Demonski ciklus? Ime vjetra? Nesto deseto?

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  7. #6757
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,658
    Thanks Thanks Given 
    469
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Demonski ciklus mi je isto sjajno legao...

    Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk

  8. #6758
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pumba View Post
    Demonski ciklus mi je isto sjajno legao...

    Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk
    Sad kad razmislim, pretpostavljam da bi najbolje bilo ekranizovati neki nezavrseni serijal, tipa Arhiva olujne svjetlosti, jer u suprotnom ne bi bilo iscekivanja jer bi se znao kraj.

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  9. #6759
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,658
    Thanks Thanks Given 
    469
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    A vazda mogu sami promijeniti kraj

    Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk

  10. #6760
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Nema smisla ni kritikovati ovako zbrzanu pricu. Mogli su naustrb nekih nepotrebnih troskova i bacanja para na gluposti napraviti deset epizoda i kada su vec placali glumce toliko dati im priliku i da stvarno glume a ne da statiraju u ovom galimatijasu.

    Ja stavljam na stranu samu pricu osme sezone iako mi se ni ona nesvidja vec nacin na koji je jedan visokobudzetni projekat pokusao da tu samu pricu realizuje. Krajnje amaterski, blijedo, plitko i dosadno. Nevjerovatno je da tolike pare bacis za ovo!? Nikad mi se nije desilo kao u ove zadnje dvije epizode da nonstop gledam koliko ima do kraja epizode jer je uzasno dosadno i predvidljivo kao djeca da su scenirala. Uopste me ne interesuju ni eventualni remake, neke price prije i poslije kao ni Martinova knjiga. Uzeli su pare skarabudzili kraj na brzinu i to je to. Kraj price.

  11. #6761
    Join Date
    May 2009
    Posts
    393
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    12
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Top je ovo bravo. Sve teorije pale u vodu hahahhahaha. Hard core fanovi pogodili nista nisu. Hahhahaha aj majko moja. Extra je ovo. Moralo se zavrsiti. Moglo je bolje al i ivo je dobro. Reakcije je izazvalo sto je najbitnije

    100% istina

  12. #6762
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,444
    Thanks Thanks Given 
    5,237
    Thanks Thanks Received 
    3,744
    Thanked in
    1,493 Posts

    Default

    Ne znam jel ko gledao flashforward, nikad mi nece bit jasno sto je ne nastavise. Mada je mozda i bolje ako nisu imali ideja nego sto ovi ucinjese

    Sent from my Redmi 6 Pro using Tapatalk

  13. #6763
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,835
    Thanks Thanks Given 
    4,707
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    Top je Flashforward bio mada je i prilično zaokružiše i sa tom jednom sezonom.

    Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  14. #6764
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Podgoricanin View Post
    Top je ovo bravo. Sve teorije pale u vodu hahahhahaha. Hard core fanovi pogodili nista nisu. Hahhahaha aj majko moja. Extra je ovo. Moralo se zavrsiti. Moglo je bolje al i ivo je dobro. Reakcije je izazvalo sto je najbitnije

    100% istina
    Evo si upravo opisao sta ne valja se serijom, izazvali su reakcije i iznenadili, a to sto je pao kvalitet je nebitno.

  15. #6765
    Join Date
    May 2009
    Posts
    393
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    12
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PavleCL View Post
    Evo si upravo opisao sta ne valja se serijom, izazvali su reakcije i iznenadili, a to sto je pao kvalitet je nebitno.
    Tako je, prioritet su im bili preokreti. Kvalitet i veza sa pricom im nisu bitni bili izgleda. U sustini to je GOT. Uvjek ce svi reci moze bolje, al to je sto je...

    100% istina

  16. #6766
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    827
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    212
    Thanked in
    104 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Nema smisla ni kritikovati ovako zbrzanu pricu. Mogli su naustrb nekih nepotrebnih troskova i bacanja para na gluposti napraviti deset epizoda i kada su vec placali glumce toliko dati im priliku i da stvarno glume a ne da statiraju u ovom galimatijasu.

    Ja stavljam na stranu samu pricu osme sezone iako mi se ni ona nesvidja vec nacin na koji je jedan visokobudzetni projekat pokusao da tu samu pricu realizuje. Krajnje amaterski, blijedo, plitko i dosadno. Nevjerovatno je da tolike pare bacis za ovo!? Nikad mi se nije desilo kao u ove zadnje dvije epizode da nonstop gledam koliko ima do kraja epizode jer je uzasno dosadno i predvidljivo kao djeca da su scenirala. Uopste me ne interesuju ni eventualni remake, neke price prije i poslije kao ni Martinova knjiga. Uzeli su pare skarabudzili kraj na brzinu i to je to. Kraj price.
    Serija je potpuno posla u drugom smjeru u odnosu na knjige, meni se cini da je njima Martin prodao ****** pricu i da tacno je ovo planirao, da vise od pola ce biti potpuno drugacije u knjigama koje treba da objavi ona dzora.

    Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka

  17. #6767
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Budva, Montenegro
    Posts
    224
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Najteze je realno zavrsiti neku pricu, svi su ocekivali vise ali...moralo se nekako zavrsiti ))
    Eto makar i Bran ima neku ulogu, koju necemo vidjeti kako obavlja

  18. #6768
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TheGovernor View Post
    Serija je potpuno posla u drugom smjeru u odnosu na knjige, meni se cini da je njima Martin prodao ****** pricu i da tacno je ovo planirao, da vise od pola ce biti potpuno drugacije u knjigama koje treba da objavi ona dzora.

    Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
    Win win situacija.
    Ovi ce snimiti boga pitaj jos koliko serijala ,a Martin kad izbaci knjige prodavace se kao nikad.



    Sent from my SM-G610F using Tapatalk
    Lezalo po zatvora, na sve spremno, sve probalo, na sve nauceno.

  19. #6769
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    827
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    212
    Thanked in
    104 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djordje1990 View Post
    Win win situacija.
    Ovi ce snimiti boga pitaj jos koliko serijala ,a Martin kad izbaci knjige prodavace se kao nikad.



    Sent from my SM-G610F using Tapatalk
    Dzora Martin je sve planski odradio, provukao neke svoje ideje kroz poslednje 3 sezone i sve sto ne valja ce da sada prepravlja, naravno dosta su knjige drugacije a i tek ce biti posle ovog fijaska.

    Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka

  20. #6770
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,542
    Thanks Thanks Given 
    7,409
    Thanks Thanks Received 
    4,495
    Thanked in
    1,747 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Uhh, ja sam nedje odlagao gledanje GOTa dosta vremena. Prvo nisam planirao da gledam uopste jer sam citao knjige, a posle kad je postalo jasno da ce serija da ide sa radnjom I poslije knjiga nisam mogao vremena da nadjem.

    Nekako sam odgledao do kraja cetvrte sezone I napravio vecu pauzu, a onda sam u zadnjih otprilike mjesec I nesto dana pogledao sve I tempirao da pretposlednju epizodu odgledam prije par dana.

    Posljednja I pretposljednja epizoda seste sezone su bas vrhunske, a ova osma nakon smrti NK bas nesto ispod ocekivanog nivoa.

    Bran na prestolu mi I nije toliko lose rjesenje, odnosno nijesam se iznenadio sto nije bilo nesto ocekivano, odnosno John ili Deneris, to je nekako u duhu cijelog serijala.

    Kraj price o Kleganijevima mi je ok, Sansa, Bron, Tirion, Dzejmi I Sersei isto ok.

    Ipak, toliko su lose odradili neke stvari da ostaje nekako gorak ukus u ustima..... one borbe sa harpunzima (sta li je ono) iz skorpiona I nemanja pojma o sili gravitacije, kraj Arjine price, poenta Nocne straze nakon svega I jos more gluposti I propusta su nekako pokvarili utisak o seriji. Svakako najveca zamjerka je potpuno neuvjerljiva transformacija Deneris I dozvoljavanje da more nelogicnosti ode u etar (broj Neokaljanih, Dotrakija, izgled Kraljeve luke, nepostovanje zakona fizike itd. Itd.)

    Samo da JRR Martin pozivi da zavrsi ovaj serijal pa da procitamo zaokruzene price.

    Za koji sledeci serijal epske fantastike ocekujemo sad ekranizaciju? Tocak vremena? Demonski ciklus? Ime vjetra? Nesto deseto?

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk
    Točak vremena je već ozvaničen da se ekranizuje, Amazon čini mi se..

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  21. #6771
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,348
    Thanks Thanks Given 
    3,485
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    al kako su lik Johna upropastili. od nekoga ko je uspio da se pomiri sa ljudima sa one strane zida, da postane glavni na Zidu, uvijek za pravdu. strašan ratnik koji he nagovorio Daenerys da dodje na Sjever do lika koji ubija osobu koju je volio podmuklo u nekoj verziji loše telenovele. on je samo jedan od primjera naravno


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  22. #6772
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,332
    Thanks Thanks Given 
    512
    Thanks Thanks Received 
    543
    Thanked in
    364 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    al kako su lik Johna upropastili. od nekoga ko je uspio da se pomiri sa ljudima sa one strane zida, da postane glavni na Zidu, uvijek za pravdu. strašan ratnik koji he nagovorio Daenerys da dodje na Sjever do lika koji ubija osobu koju je volio podmuklo u nekoj verziji loše telenovele. on je samo jedan od primjera naravno


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Pa ko ima bolju priču od njega realno
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  23. #6773
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,868
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,533
    Thanked in
    2,243 Posts

    Default

    Mi smo ocekivali ne znam ni ja sto. Ni mi sami ne znamo sto smo ocekivali sad da nas neko pita konkretno... kraj nijedne serije mi nikad nije bio neko ludilo, pa ni ove... mogli su komotno jos koju sezonu da naprave da se ova nije ovako zavrsila.

  24. #6774
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Mi smo ocekivali ne znam ni ja sto. Ni mi sami ne znamo sto smo ocekivali sad da nas neko pita konkretno... kraj nijedne serije mi nikad nije bio neko ludilo, pa ni ove... mogli su komotno jos koju sezonu da naprave da se ova nije ovako zavrsila.
    Ocekivali smo odredjen nivo kvaliteta, da stvari imaju smisla unutar fiktivnog univerzuma u kome se desavaju, nije problem sto je neko ocekivao odredjeni ishod koji se nije desio.

  25. #6775
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,358
    Thanks Thanks Given 
    599
    Thanks Thanks Received 
    611
    Thanked in
    495 Posts

    Default

    Arja moreplovac. haha a ne no kuuu*ac na biciklo.

    Sent from my HUAWEI SCL-L04 using Tapatalk
    Čupatelj

Page 271 of 277 FirstFirst ... 171221261267268269270271272273274275 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Prince of Persia: Two thrones
    By Scythe in forum Game Server CG
    Replies: 10
    Last Post: 08-04-14, 14:01
  2. PC game on DVD
    By montegruja in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 05-04-06, 08:39
  3. Prince of Persia: The Two Thrones
    By Bullseye in forum Game Server CG
    Replies: 19
    Last Post: 24-01-06, 10:34
  4. The game!
    By SHORTY in forum Muzika
    Replies: 16
    Last Post: 07-02-05, 16:11

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •