Page 84 of 200 FirstFirst ... 347480818283848586878894134184 ... LastLast
Results 2,076 to 2,100 of 4987

Thread: Načisto / Reflektor - teme, gosti... [reakcije]

  1. #2076
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,121
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aleksa111111 View Post
    Ovo je katnic N°2
    Nepismen
    Anti elokvetan
    Nestrucan
    -Krsi zakone koje treba da brani
    -Rezimski igrac, prethodne vlade ,samo promjenio dres a igra za prethodnike i sadasnje...znaci povrace mi se ko je ministar ovako jakog resora

    Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
    Kako rezimski igrac kad je covjek na fresci oslikan u Sabornom hramu a koji je prvi zvanicnik koji je posjetio patrijarha Porfirija?

  2. #2077
    Join Date
    May 2018
    Posts
    164
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    30
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Amfilohijevo rješenje za ministra. Baš me čudi...

  3. #2078
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    1,127
    Thanks Thanks Given 
    426
    Thanks Thanks Received 
    467
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Ovaj vam je cisto za info predavao na americkim univerzitetima 90ih

  4. #2079
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,850
    Thanks Thanks Given 
    1,145
    Thanks Thanks Received 
    1,064
    Thanked in
    515 Posts

    Default

    Е па јел могуће, гледам снимак а ни 15 минута није прошло а већ ми се повраћа од овог типа. Па како је овај дошао ту ?? Чека се потез Кривокапића после све су прилике великог дебакла

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Sate sate sate

  5. #2080
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by osvajaci pg View Post
    Ovaj vam je cisto za info predavao na americkim univerzitetima 90ih
    A i Ljubo Filipović je bio angažovan u US čini mi se kod nekog mayora, pa je takav kakav je.


    Prije bih nekoga iz Kane stavio na to mjesto, nego ovog nelegalnog graditelja i bivšeg suvlasnika u MHE.

    https://m.facebook.com/story.php?sto...56494&sfnsn=mo

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 13-05-21 at 23:24.

  6. The Following 2 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  7. #2081
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,387
    Thanks Thanks Given 
    4,188
    Thanks Thanks Received 
    4,504
    Thanked in
    2,184 Posts

    Default

    Xaxaxa a sto je ovo kukala ti majka. Ali ovo stvarno ne moze!
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  8. #2082
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,161
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    561
    Thanked in
    272 Posts

    Default

    Bijase nocas (sinoc) i ministar pravde na Prvu.
    Voli Leposavic Srbe i srpstvo. Mozda od toga jedino vise voli DPS. A ni voditelj emisije Zivkovic nije bolji. Nesto kao i Gojko Raicevic IN4S.
    Svi ti oni vole srpstvo. Ali uvijek nekako prevagne ta prokleta ljubav prema DPS-u.
    Ali pomeni malo ugrozenu cirilicu, svjetsku zavjeru protiv Srba, eto ti njima najfanaticnije podrske.
    "Ali Zivkovica i Raicevica je hapsio bivsi rezim!!!"
    Oh, yeah..
    Drzava univerzalnog normativnog morala i obrazovanja

  9. #2083
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    1,688
    Thanks Thanks Given 
    127
    Thanks Thanks Received 
    622
    Thanked in
    276 Posts

    Default

    Mitrovića treba poslati kući....i dati mu demižanu kao otpremninu.
    Ako ne pristane, dati mu dvije.
    Kada mozak ne koristiš, čekaš da ti kažu
    tada misliš da sve znaš, ne vidiš da lažu

  10. #2084
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    bukvalno je obrisao pod sa njim...
    ni Nurkovic onda kad je gostovao i branio neodbranjivo nije bio ovako ocajan. da ima gram dostojanstva sam bi podnio ostavku posle ovoga.

  11. #2085
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,029
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Još od Pobjede ( ne znam za vrijeme prije ) novine i televizija su se koristili za disciplinovanje društva u svrhu nečijeg intresa !!! U vrijeme komunizma to je bilo u intresu komunističke partije a danas je to u intresu kapitalista pa stoga postoje "nezavisni" mediji !!! Duboko vjerujem da se na neku poziciju odlučivanja ne može doći čistih ruka jer bi to zapravo bio ogroman problem pri realizaciji neke ideje ( danas je to neki investicioni plan kapitaliste ) i takvog čovjeka nećemo naći na političkoj sceni !!! Sjećam se da su npr. Vijesti bile na vrhu dužnika za porez pa u emisiji Načisto nije gost bio vlasnik koncerna dje ga Petar razapinje sa pričom kako je nemoguće koristiti medije i širiti svijest o državi a ne izmiruju se obaveze prema istoj !!! Zbog toga i najviše odgovaraju ministri kao ovaj što mu sin nije član porodice i biće tu koja god vlast dodje ...
    deuscroix

  12. #2086
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,894
    Thanks Thanks Given 
    219
    Thanks Thanks Received 
    871
    Thanked in
    508 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    Nisam ja vlasnik nelegalnog objekta niti bilo ko iz moje porodice.To je u vlasnistvu mog sina koji zivi sad u drugom domacinstvu
    Bice da nije njegov hahahaahah

  13. #2087
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    297
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by osvajaci pg View Post
    Ovaj vam je cisto za info predavao na americkim univerzitetima 90ih
    Da bi mogao da predajes na americkom univerzitertu, pored ostalog, potrebno je znanje engleskog jezika.
    Nikada nije predavao ni na jednom USA univerzitetu - to nije bilo moguce zbog navedenog preduslova. Bio godinu dana u USA kao na fol nekom usavrsavanju (prije toga je vec doktorirao ovdje).

  14. #2088
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Da ne bi gatali, evo sto pise u zvanicnoj biografiji:
    "Ratko Mitrović je rođen 1956. godine. Diplomirao je na Arhitektonsko-građevinskom fakultetu Univerziteta u Nišu 1981. godine. U toku studija završio je dva odsjeka: Odsjek za izgradnju i projektovanje objekata visokogradnje i Odsjek za izgradnju i projektovanje građevina infrastrukture.
    Postdiplomske studije završio je na Građevinskom fakultetu u Beogradu 1991. godine.
    Doktorsku disertaciju završava na Tehničkom fakultetu u Novom Sadu 1994. godne, a od 1997. do 1998. godine pohađa postdoktorske studije na Arhitektonskom fakultetu Univerziteta Florida u Geinsvilu, Florida, SAD."

    Diplomirao u Nišu, doktorirao u Novom Sadu, pohađao postdoktorske studije na Arhitektonskom fakultetu Univerziteta Florida u Geinsvilu.

    Predavao u SAD? Zašto neko izmišlja stvari koje su lako provjerljivo netačne? Nije ga blam?

    Nisam ja vlasnik nelegalnog objekta niti bilo ko iz moje porodice.To je u vlasnistvu mog sina koji zivi sad u drugom domacinstvu
    Legenda

    I kaze, objekat je sagradjen prije 20-30 godina. Drugo domacinstvo? Kakav blam...

    Ko ovoga predloži za ministra? Ekspert?

    Ugasi ga Petar. U stvari, ugasi on sam sebe.

    Ako ne da ostavku, postace ozbiljan teret za ovu vladu.

  15. #2089
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by osvajaci pg View Post
    Ovaj vam je cisto za info predavao na americkim univerzitetima 90ih
    Nije te sramota da ovako izmisljas?

  16. #2090
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Nemojmo sad da vrijeđamo. Čovjek na papiru ima sasvim solidnu akademsku i stručnu biografiju, što se može i očekivati od redovnog profesora univerziteta. Jako mi je ružno što u CG ljudi sebi daju za pravo da sude o tome da li je neko ekspert ili ne, a da pritom nisu iz te oblasti, niti imaju stepen obrazovanja koji bi mi dao za pravo da donose takve sudove.

    Što se tiče samog njegovog nastupa, nisam ga slušao sem možda par minuta - i bilo mi je neprijatno. Kao da odgovara za 2, a Komnenić oće da ga ostavi na polaganje, pa samo nalazi razlog da mu upiše 1 za kraj godine, iako je imao konstantnu dvojku tokom godine.

    Kako radi, ne znam - ali vjerujem da mora biti bolje nego što priča.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  17. #2091
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,390
    Thanks Thanks Given 
    5,517
    Thanks Thanks Received 
    4,936
    Thanked in
    2,066 Posts

    Default

    Sa ovakvim likom na celu ministarstva, nasi tajkuni su sigurni.

    Cim se DPS-ovci ne bune i ne traze smjenu ovog lika sve je jasno.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  18. #2092
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Viscount View Post
    Nemojmo sad da vrijeđamo. Čovjek na papiru ima sasvim solidnu akademsku i stručnu biografiju, što se može i očekivati od redovnog profesora univerziteta. Jako mi je ružno što u CG ljudi sebi daju za pravo da sude o tome da li je neko ekspert ili ne, a da pritom nisu iz te oblasti, niti imaju stepen obrazovanja koji bi mi dao za pravo da donose takve sudove.

    Što se tiče samog njegovog nastupa, nisam ga slušao sem možda par minuta - i bilo mi je neprijatno. Kao da odgovara za 2, a Komnenić oće da ga ostavi na polaganje, pa samo nalazi razlog da mu upiše 1 za kraj godine, iako je imao konstantnu dvojku tokom godine.

    Kako radi, ne znam - ali vjerujem da mora biti bolje nego što priča.
    Solidnu? Diplomirao u Nišu, doktorirao u Novom Sadu. Ipak je profesor univerziteta i ministar. Očekivao bih više.

    I zaista ne vidim razlog da se iznosi tvrdnja da je predavao u SAD, a to očigledno nije tačno. Kako to nazvati?

    A kako tek nazvati tvrdnju da nije vlasnik nelegalnog objekta niti bilo ko iz njegove porodice. Nego da je u vlasnistvu sina.

    Zašto se brani nešto što je neodbranjivo?


    Najjači utisak koji sam stekao nakon gledanja emisije jeste: smrdi na korupciju.

    Stvar je ličnog odnosa. Mene bi bilo sramota da me neko uhvati u laži. Nekom je slagati kao popiti čašu vode.

  19. #2093
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,010
    Thanks Thanks Given 
    5,021
    Thanks Thanks Received 
    2,428
    Thanked in
    1,308 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Sa ovakvim likom na celu ministarstva, nasi tajkuni su sigurni.

    Cim se DPS-ovci ne bune i ne traze smjenu ovog lika sve je jasno.

    Sa ovim bi manipulisao i neko uzrasta do 4-og osnovne,jbg,
    Znash shto je meni najveca misterija,kako je ovaj nauchio kako se veze kravata???
    ...

  20. #2094
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Solidnu? Diplomirao u Nišu, doktorirao u Novom Sadu. Ipak je profesor univerziteta i ministar. Očekivao bih više.

    I zaista ne vidim razlog da se iznosi tvrdnja da je predavao u SAD, a to očigledno nije tačno. Kako to nazvati?

    A kako tek nazvati tvrdnju da nije vlasnik nelegalnog objekta niti bilo ko iz njegove porodice. Nego da je u vlasnistvu sina.

    Zašto se brani nešto što je neodbranjivo?
    Ja ne branim 'neodbranjivo', nego samo ukazujem da je jako ružno pljuvati po nečijoj radnoj biografiji, a da pritom onaj koji ocjenjuje niti dolazi iz te struke, niti je detaljno analizirao njegov rad. Posebno je ružno nipodoštavati škole na kojima je stečeno znanje, naročito kada takve škole nisu postojale u Crnoj Gori.

    O njegovom javnom nastupu sam jasno rekao šta mislim.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  21. #2095
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,564
    Thanks Thanks Given 
    3,536
    Thanks Thanks Received 
    8,572
    Thanked in
    4,628 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Sa ovakvim likom na celu ministarstva, nasi tajkuni su sigurni.

    Cim se DPS-ovci ne bune i ne traze smjenu ovog lika sve je jasno.
    za ovih pola godine rada nove vlade naučismo iduće - ako te kritikuju DPS i DF, znači da radiš dobar posao. ako ćute u vezi tebe znači da si loš
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  22. #2096
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Viscount View Post
    Nemojmo sad da vrijeđamo. Čovjek na papiru ima sasvim solidnu akademsku i stručnu biografiju, što se može i očekivati od redovnog profesora univerziteta. Jako mi je ružno što u CG ljudi sebi daju za pravo da sude o tome da li je neko ekspert ili ne, a da pritom nisu iz te oblasti, niti imaju stepen obrazovanja koji bi mi dao za pravo da donose takve sudove.

    Što se tiče samog njegovog nastupa, nisam ga slušao sem možda par minuta - i bilo mi je neprijatno. Kao da odgovara za 2, a Komnenić oće da ga ostavi na polaganje, pa samo nalazi razlog da mu upiše 1 za kraj godine, iako je imao konstantnu dvojku tokom godine.

    Kako radi, ne znam - ali vjerujem da mora biti bolje nego što priča.
    I Veso Vukotić ima dobru biografiju, pa nećeš valjda zamjeriti što ga pljujemo, iako nemamo reference ko Veso.

    Što se mene tiče glavna mu je "referenca" to što se radi o osobi koja se prihvatila mjesto ministra urbanizma i ekologije, a dao je pare sinu da zida nelegalni objekat i lično je projektovao MHE.

    Izvlači iz gomile i potpisuje saglasnosti Cijevni Komerc, Batu Careviću ne smije da pošalje inspekciju....

    Ako će da se ćuti samo zato što mu je brat paroh i jer je bio upravnik gradilišta hrama....ne znam šta da kažem.

    U čemu je razlika u ponašanju DPSovaca koji su na sve ćutali jer .... država i nezavisnost bla bla, i ovih što sad ćute jer ..... crkva bla bla.

    METLA!!!!




    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 14-05-21 at 13:33.

  23. The Following 3 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  24. #2097
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Viscount View Post
    Ja ne branim 'neodbranjivo', nego samo ukazujem da je jako ružno pljuvati po nečijoj radnoj biografiji, a da pritom onaj koji ocjenjuje niti dolazi iz te struke, niti je detaljno analizirao njegov rad. Posebno je ružno nipodoštavati škole na kojima je stečeno znanje, naročito kada takve škole nisu postojale u Crnoj Gori.

    O njegovom javnom nastupu sam jasno rekao šta mislim.
    Nijesam "pljuvao po biografiji". Samo sam skrenuo pažnju da ne treba lagati. Da je dotični predavao na američkim univerzitetima, kad to očigledno nije tačno. Čemu laganje? To je jedino moje "pljuvanje".

    Ministar je sam sebe mnogo više nagrdio svojim nastupom nego ga bilo koji kritičar može nagrditi. Da ima malo morala, podnio bi ostavku.

    Uzgred, kako navede kolega kimmi na drugoj temi, taj objekat "na selu na sina" vrijedi 2,850,000 eura.

    Razumijem zelju da CG s novom vladom krene u boljem pravcu. Dijelim tu zelju. Zato mislim da ministar Mitrovic treba da podnese ostavku.

  25. #2098
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Nijesam "pljuvao po biografiji". Samo sam skrenuo pažnju da ne treba lagati. Da je dotični predavao na američkim univerzitetima, kad to očigledno nije tačno. Čemu laganje? To je jedino moje "pljuvanje".

    Ministar je sam sebe mnogo više nagrdio svojim nastupom nego ga bilo koji kritičar može nagrditi. Da ima malo morala, podnio bi ostavku.

    Uzgred, kako navede kolega kimmi na drugoj temi, taj objekat "na selu na sina" vrijedi 2,850,000 eura.

    Razumijem zelju da CG s novom vladom krene u boljem pravcu. Dijelim tu zelju. Zato mislim da ministar Mitrovic treba da podnese ostavku.
    A nije to taj objekat, da ja znam. Možda i jeste, ali čisto sumnjam.

    Poenta je da je minustar rekao ds je to neko selo, ko da mi svi ne znamo što je Komoševina.
    Katastarske opštine Prijevor I i II

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  26. #2099
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    A nije to taj objekat, da ja znam. Možda i jeste, ali čisto sumnjam.

    Poenta je da je minustar rekao ds je to neko selo, ko da mi svi ne znamo što je Komoševina.
    Katastarske opštine Prijevor I i II

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    OK, nesporazum. Mislio sam da se na to odnosi. Bez obzira na to, radi se vrijednom objektu (ako sam dobro razumio radi se o objektu od 300 m2 - nije neka "garaza"). Glavni problem s izjavom ministra jeste da je tvrdio da se nije radilo o objektu koji pripada njegovoj porodici, vec njegovom sinu koji ne zivi u istom domacinstvu. A da je projekat izgradjen prije 20-30 godina.

    Mislim, stvarno...Samo ovo je dovoljan razlog za ostavku.

  27. #2100
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    1,688
    Thanks Thanks Given 
    127
    Thanks Thanks Received 
    622
    Thanked in
    276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Solidnu? Diplomirao u Nišu, doktorirao u Novom Sadu. Ipak je profesor univerziteta i ministar. Očekivao bih više.

    I zaista ne vidim razlog da se iznosi tvrdnja da je predavao u SAD, a to očigledno nije tačno. Kako to nazvati?

    A kako tek nazvati tvrdnju da nije vlasnik nelegalnog objekta niti bilo ko iz njegove porodice. Nego da je u vlasnistvu sina.

    Zašto se brani nešto što je neodbranjivo?


    Najjači utisak koji sam stekao nakon gledanja emisije jeste: smrdi na korupciju.

    Stvar je ličnog odnosa. Mene bi bilo sramota da me neko uhvati u laži. Nekom je slagati kao popiti čašu vode.
    Saglasan sa boldovanim iako nisam još ni pogledao cijelu emisiju. Pogledao sam prvih 20-tak minuta.

    Pita ga za nelegalno sagrađenu zgradu u PG. On ne zna kako se to desilo, nije provjerio šta su radili njegovi inspektori, nisu mu poznati baš detalji, nema nikakvu ideju kako to riješiti....ALI zna da su se neki ljudi uselili. Sve što bio kao ministar treba da zna....on pojma nema. Jedino zna ono što ne treba da ga interesuje.

    Priča oko Carevića identična.....opet nije obaviješten, inspekciju nije slao jer nema pojma da se tamo nešto radilo ( hahahhaha,) ALI zna da je podnio zahtjev za legalizaciju.

    Ovaj čovjek je original kao DPS tužioci koji su se umjesto prikupljanja dokaza za kriminalne aktivnosti bavili dokazivanjem da kriminal ne postoji.
    Izašao bih na protest na kome bi se tražila smjena ovakvog lika.
    Kada mozak ne koristiš, čekaš da ti kažu
    tada misliš da sve znaš, ne vidiš da lažu

  28. The Following User Says Thank You to high For This Useful Post:


Page 84 of 200 FirstFirst ... 347480818283848586878894134184 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Neželjene reakcije na antibiotike
    By BiTrAtE in forum Medicina
    Replies: 15
    Last Post: 10-06-16, 20:14
  2. Gdje su gosti?
    By monitor in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 17
    Last Post: 04-06-06, 15:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •