Page 211 of 304 FirstFirst ... 111161201207208209210211212213214215221261 ... LastLast
Results 5,251 to 5,275 of 7598

Thread: Vlada Crne Gore, 43. saziv

  1. #5251
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,054
    Thanks Thanks Given 
    3,862
    Thanks Thanks Received 
    3,160
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Znate li za slučaj da je Dritan imao sa nekim dogovor i da nije slagao? Ja ne.
    Ne znam što se abe postojeći partneri. Slaga je i ispalio svakoga sa kim je ima neko patnerstvo i saradnju.
    Usput tri partije za 6 godina. Baš uiiva povjerenje. Ako ga instant jednokratno ne iskoristiš naići će trenutak đe on tebe zajebat. Valjda toliko znaju da procijene ovi ćutuci u politiku. Mada...
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  2. #5252
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Znate li za slučaj da je Dritan imao sa nekim dogovor i da nije slagao? Ja ne.
    Ne znam što se abe postojeći partneri. Slaga je i ispalio svakoga sa kim je ima neko patnerstvo i saradnju.
    Usput tri partije za 6 godina. Baš uiiva povjerenje. Ako ga instant jednokratno ne iskoristiš naići će trenutak đe on tebe zajebat. Valjda toliko znaju da procijene ovi ćutuci u politiku. Mada...
    Ovdje se ne zna ko koga laže i vara. Sad se partije koje su kao dio koalicionog dogovora prihvatile usvajanje temeljnog ugovora abe i prenemažu kao seoska mlada. Samo što ne traže da im se mirišljave soli donese.

  3. #5253
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,582
    Thanks Thanks Given 
    3,540
    Thanks Thanks Received 
    8,582
    Thanked in
    4,635 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Pa je li bolje to pitanje pregurat, nego da ostane otvoreno i podložno podjelama do daljnjega?
    Ili postoji neki poseban datum u kalendaru kad se oko toga treba aganžovat'?
    oće li životni standard da skoči kad se potpiše temeljni? tu temu ođe koriste isključivo samoza jednu stvar. usvojiće u petak i onda će Dritan da priča nema potrebe da se potpiše odma, ima vremena. pa onda opet kad mu bude trebalo da posvađa narod, ima da izađe i kaže neki datum kad će biti potpisivanje

    što je bitnije - činjenica da krše Ustav jer se odlažu izbori? da nam je sve u VD stanju i da sem par hapšenja ništa drugo se ne odradi? ima li đe na svijet da premijer zove ministre fašistima? a njegovi puleni pale narod zadnjih dana
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  4. #5254
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,511
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Laik View Post
    Meni je recimo veoma bitno pitanje SPC, a recimo totalno nebitno ko će da bude premijer, minimalna zarada ili tako neke stvari.
    Ovo mi je hit.
    Ma ko ga jebe da li će se raditi za 50 ili 450 eura , bitno je da je SPC dobro.
    Jebote , đe ja živim.

    Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока

  5. The Following 5 Users Say Thank You to Isak For This Useful Post:


  6. #5255
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,409
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    872
    Thanked in
    517 Posts

    Default

    E kakav je nocas bio dnevnik na dps gradsku tv

    Po njima smak svijeta ako se temeljni potpiše
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  7. #5256
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Znate li za slučaj da je Dritan imao sa nekim dogovor i da nije slagao? Ja ne.
    Ne znam što se abe postojeći partneri. Slaga je i ispalio svakoga sa kim je ima neko patnerstvo i saradnju.
    Usput tri partije za 6 godina. Baš uiiva povjerenje. Ako ga instant jednokratno ne iskoristiš naići će trenutak đe on tebe zajebat. Valjda toliko znaju da procijene ovi ćutuci u politiku. Mada...
    A ono jeste problem, jer su mu trenutni partneri bas poznati kao ljudi od rijeci i kojins3 drze dogovora.
    Nego je Rasko mislio skocice Zeko i 40 komita, malo ce Nikolaidis da napise kolumnu, a twiter ratnici sa drzavnih poslova da se raspisu u slobodno vrijeme, tj dok su nazovi na poslu. Malo ce CDM i Dusevic da pricaju kako su "gradjani zabrinuti" pa se sve to otezati i da se udje u izborni ciklus sa tim nerijesenim pitanjem.
    Pa ce svako da "izdaje", da se nazivamo fasistima, cetnicima, stokom....
    Vidim da vam ne odgovara ako se ne udje u izbore sa pricom o izdajii

  8. The Following 2 Users Say Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  9. #5257
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,564
    Thanks Thanks Given 
    1,112
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    Odje živi dosta mentalno zaostalog naroda,pa ne treba da cudi koje su nam prioritetne teme.
    Nije ni čudo sto smo tako daleko od razvijenih država


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. The Following 4 Users Say Thank You to AdO_pG For This Useful Post:


  11. #5258
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,494
    Thanks Thanks Given 
    5,334
    Thanks Thanks Received 
    3,828
    Thanked in
    1,516 Posts

    Default

    Laik je na hleb i vodu
    Takvi su vazda najjaci za vazale bili i da se klanjaju
    E kukavce sto je ovo. Nije bitna zarada i status bitna je crkva i vjera
    Last edited by kaemSe; 06-07-22 at 18:35.

  12. The Following 3 Users Say Thank You to kaemSe For This Useful Post:


  13. #5259
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,582
    Thanks Thanks Given 
    3,540
    Thanks Thanks Received 
    8,582
    Thanked in
    4,635 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    A ono jeste problem, jer su mu trenutni partneri bas poznati kao ljudi od rijeci i kojins3 drze dogovora.
    Nego je Rasko mislio skocice Zeko i 40 komita, malo ce Nikolaidis da napise kolumnu, a twiter ratnici sa drzavnih poslova da se raspisu u slobodno vrijeme, tj dok su nazovi na poslu. Malo ce CDM i Dusevic da pricaju kako su "gradjani zabrinuti" pa se sve to otezati i da se udje u izborni ciklus sa tim nerijesenim pitanjem.
    Pa ce svako da "izdaje", da se nazivamo fasistima, cetnicima, stokom....
    Vidim da vam ne odgovara ako se ne udje u izbore sa pricom o izdajii
    uz činjenicu da mu je cilj da se samo o ovome priča, Dritan misli da će potpisivanjem ugovora da dobije masu glasača. što dovoljno govori koliki je amater
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  14. #5260
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,564
    Thanks Thanks Given 
    1,112
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    Ma ne znam sto uopšte obraćate pažnju na njegove komentare i onoga vitLsa i ne znam jel se još neko pojavio,samo vrte istu priču odje.
    možda je neko od njih i plaćen da odje forsira tu priču


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  15. The Following User Says Thank You to AdO_pG For This Useful Post:


  16. #5261
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    oće li životni standard da skoči kad se potpiše temeljni? tu temu ođe koriste isključivo samoza jednu stvar. usvojiće u petak i onda će Dritan da priča nema potrebe da se potpiše odma, ima vremena. pa onda opet kad mu bude trebalo da posvađa narod, ima da izađe i kaže neki datum kad će biti potpisivanje

    što je bitnije - činjenica da krše Ustav jer se odlažu izbori? da nam je sve u VD stanju i da sem par hapšenja ništa drugo se ne odradi? ima li đe na svijet da premijer zove ministre fašistima? a njegovi puleni pale narod zadnjih dana
    Neće skočiti životni standard, ali si makao jednu muku sa vrata.
    I nece biti pravo jednom dijelu građana, i bice talasanja i mozda protesta. Ali jednom kad se potpise vise ga niko povuci ne moze.
    Pa za sledece izbore nece biti ko ce i kakav temeljni potpisati nego nesto drugo, jedna briga manje.

    Mislim da je ovo dugorocno dobro za CG koliko god kratkorocno bilo rizicno. Mislim da će ga potpisati krajem jula pa na godisnji. Poslije ce se ohladiti situacija i to je to.
    SDP odigrava iskusno, odlucili su da im je dugorocno mnogo bolje da izađu i Vlade sad posto znaju da je DPS nece obaliti i da uđe u glssace DPS kao Bugari u Sofiju, ovaj put kao "jedina, prava CG opcija".

    Jako zanimljiv razvoj događaja.
    Čujem i neku zanimljivu situaciju neočekivano da Raška i Ranka mogu zamijeniti 2 tipa iz jedne druge partije sa klupe sto ce biti bas interesantno ako se desi.

    Sve karte su na stolu, Ustav je pogažen, Dritan ne zna gdje bije ali zna sta mu je cilj, DPS je primoran da dogovor...
    Vrela će zima ovo biti

    Sent from my SM-S908E using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  17. The Following 2 Users Say Thank You to Gandalf_White For This Useful Post:


  18. #5262
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,740
    Thanks Thanks Given 
    2,107
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    oće li životni standard da skoči kad se potpiše temeljni? tu temu ođe koriste isključivo samoza jednu stvar. usvojiće u petak i onda će Dritan da priča nema potrebe da se potpiše odma, ima vremena. pa onda opet kad mu bude trebalo da posvađa narod, ima da izađe i kaže neki datum kad će biti potpisivanje

    što je bitnije - činjenica da krše Ustav jer se odlažu izbori? da nam je sve u VD stanju i da sem par hapšenja ništa drugo se ne odradi? ima li đe na svijet da premijer zove ministre fašistima? a njegovi puleni pale narod zadnjih dana

    Je li skočio standard kad su se potpisivali ugovori sa svetom stolicom i IZ?
    Jeste li tada grinjali ovoliko da je to nebitna tema i da ne treba potpisivati i zapitkivali oće li skočit životni standard, ili niste ni pomenuli te ugovore nidje nikome, ali je samo sad problem kad treba sa MPC da se potpiše, pakao.
    I tvojom logikom se veće podjele stvaraju kad nešto završiš jednom sa sva vremena, nego kad isto pitanje odlažeš u nedogled i svaki put kad se to pitanje spomene potpališ narod, baš logično.
    Kršenje ustava neraspisivanjem izbora itd. su druge teme, koje nikako ne isključuju jedna drugu, ljudi su najinteligentnija bića na planeti i mogu raditi više funkcija, poput diskusije o više pitanja, zamisli to.
    Forever young, i want to be forever young

  19. The Following 6 Users Say Thank You to technus For This Useful Post:


  20. #5263
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,454
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,154
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Meni je jedino bitno da se svi ravnomjerno rasporede na državne jasle pa da što prije bankrotiramo.

  21. The Following 2 Users Say Thank You to remark For This Useful Post:


  22. #5264
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,582
    Thanks Thanks Given 
    3,540
    Thanks Thanks Received 
    8,582
    Thanked in
    4,635 Posts

    Default

    zašto lažeš da sam iđe napisao da ga ne treba potpisivati?
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  23. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  24. #5265
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,740
    Thanks Thanks Given 
    2,107
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Neka si se ti zakačio za taj dio posta, a suštinu potpuno eskivirao kao egxibicioni bokser, top.
    Forever young, i want to be forever young

  25. #5266
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,054
    Thanks Thanks Given 
    3,862
    Thanks Thanks Received 
    3,160
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Neće skočiti životni standard, ali si makao jednu muku sa vrata.
    I nece biti pravo jednom dijelu građana, i bice talasanja i mozda protesta. Ali jednom kad se potpise vise ga niko povuci ne moze.
    Pa za sledece izbore nece biti ko ce i kakav temeljni potpisati nego nesto drugo, jedna briga manje.

    Mislim da je ovo dugorocno dobro za CG koliko god kratkorocno bilo rizicno. Mislim da će ga potpisati krajem jula pa na godisnji. Poslije ce se ohladiti situacija i to je to.
    SDP odigrava iskusno, odlucili su da im je dugorocno mnogo bolje da izađu i Vlade sad posto znaju da je DPS nece obaliti i da uđe u glssace DPS kao Bugari u Sofiju, ovaj put kao "jedina, prava CG opcija".

    Jako zanimljiv razvoj događaja.
    Čujem i neku zanimljivu situaciju neočekivano da Raška i Ranka mogu zamijeniti 2 tipa iz jedne druge partije sa klupe sto ce biti bas interesantno ako se desi.

    Sve karte su na stolu, Ustav je pogažen, Dritan ne zna gdje bije ali zna sta mu je cilj, DPS je primoran da dogovor...
    Vrela će zima ovo biti

    Sent from my SM-S908E using Tapatalk
    Nisam baš siguran da se potpisani ugovor ne može raskinut.
    Na nekom Ustavnom sudu, neka druga vlada, neko će da odradi izbore baš sa pričom o raskidu i uzme neku glasačku nišu.
    Jedino ako ga Profirije i Dritan munjom u kamen ne uklešu, a imam sumnje u te njihove sposobnosti.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  26. #5267
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,409
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    872
    Thanked in
    517 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Nisam baš siguran da se potpisani ugovor ne može raskinut.
    Na nekom Ustavnom sudu, neka druga vlada, neko će da odradi izbore baš sa pričom o raskidu i uzme neku glasačku nišu.
    Jedino ako ga Profirije i Dritan munjom u kamen ne uklešu, a imam sumnje u te njihove sposobnosti.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Već smo imali priliku da vidimo kako prodju partije koje u programu imaju plan da udare na crkvu. Tako da više nikad niko neće doći u tu poziciju.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  27. #5268
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Nisam baš siguran da se potpisani ugovor ne može raskinut.
    Na nekom Ustavnom sudu, neka druga vlada, neko će da odradi izbore baš sa pričom o raskidu i uzme neku glasačku nišu.
    Jedino ako ga Profirije i Dritan munjom u kamen ne uklešu, a imam sumnje u te njihove sposobnosti.
    Možda sam se pogrešno izrazio...

    Neće biti raskinut. Jedan od razloga je što su SAD rekle svoje po tom pitanju i što je to dio paketa.

    Kasnije možda, ocjena ustavnosti na nekom novom Ustavnom sudu i tome slično, ali to će od strane zapadnih partnera biti viđeno kao pokušaj destabilizacije, a svakako State Department slobodu vjerskih organizacija shvata jako ozbiljno. Tako da ko god bude htio da bude zapadni partner i 'faktor stabilnosti' ovo pitanje neće potezati.

    Ovo je veoma slično kada je 45% građana bilo razocarano ishodom referenduma, ali eto sta ćemo, prvo malo boli pa se onda nastavi.
    Sad više ni najekstremniji ne pričaju o ishodu ili o pripajanju Srbiji.


    Sent from my SM-S908E using Tapatalk
    Last edited by Gandalf_White; 06-07-22 at 19:25.
    One Ring to Rule them all...

  28. The Following User Says Thank You to Gandalf_White For This Useful Post:


  29. #5269
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Mnogo su problematičnije teme odlaganja izbora i reizbora gradonačelnika od TU.

    SDP majstorski igra i nameće taktiku 'Izbori Cetinje' gdje će baš jako da uđe u DPS biračko tijelo.
    Ne sviđa mi se radikalizacija narativa, nadao sam se da će moći da spuste loptu.
    Zanima me kako će dps da objasni svojin glasačima sto ne obaljuje vladu kad Dritan potpiše ugovor.

    Sent from my SM-S908E using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  30. #5270
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,409
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    872
    Thanked in
    517 Posts

    Default

    Odlaganje izbora je klasično silovanje ustava.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  31. #5271
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,582
    Thanks Thanks Given 
    3,540
    Thanks Thanks Received 
    8,582
    Thanked in
    4,635 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Mnogo su problematičnije teme odlaganja izbora i reizbora gradonačelnika od TU.

    SDP majstorski igra i nameće taktiku 'Izbori Cetinje' gdje će baš jako da uđe u DPS biračko tijelo.
    Ne sviđa mi se radikalizacija narativa, nadao sam se da će moći da spuste loptu.
    Zanima me kako će dps da objasni svojin glasačima sto ne obaljuje vladu kad Dritan potpiše ugovor.

    Sent from my SM-S908E using Tapatalk
    niko da pita premijera države kako lagano gradonačelnici i predsjednici opština produžiše mandat. đe je ta čuvena izborna reforma? đe su rješavanja u pravosuđu, pitanje Ustavnog suda.

    ja znam da se @Hell Raiser neće složiti al sdp će trupačke ulećet u biračko tijelo dpsa i urae. pa onda kad Dritan bude na 2% idućeg puta a Spajić i Milatović novi ljubimci Amera i EU, možda se zapita oko nekih stvari. glasači dps su tolike godine podržavali sve što se radilo od države, ka da je neki problem da im sad prospu neke razloge
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  32. #5272
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,054
    Thanks Thanks Given 
    3,862
    Thanks Thanks Received 
    3,160
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Možda sam se pogrešno izrazio...

    Neće biti raskinut. Jedan od razloga je što su SAD rekle svoje po tom pitanju i što je to dio paketa.

    Kasnije možda, ocjena ustavnosti na nekom novom Ustavnom sudu i tome slično, ali to će od strane zapadnih partnera biti viđeno kao pokušaj destabilizacije, a svakako State Department slobodu vjerskih organizacija shvata jako ozbiljno. Tako da ko god bude htio da bude zapadni partner i 'faktor stabilnosti' ovo pitanje neće potezati.

    Ovo je veoma slično kada je 45% građana bilo razocarano ishodom referenduma, ali eto sta ćemo, prvo malo boli pa se onda nastavi.
    Sad više ni najekstremniji ne pričaju o ishodu ili o pripajanju Srbiji.


    Sent from my SM-S908E using Tapatalk
    Sam kažeš “kasnije”.
    Ključni problem našeg naroda je vremenski horizont i “oću odma”. To kao ekolog bar to kapiraš.
    Crkva ima drugačije horizonte i tu je u prednosti. Sada izabrana garnitura će da vozi nekih 30 godina i da tada sagledaba svoj legacy. Možeš li zamisliti nekog od morskih krastavaca naše politike da ima u vidu takve rokove?
    Ono što mene zanima, ako je neko čitao da nam objasni kakve su raskidne klauzule i sudske nadležnosti u slučaju spora, što je elementarni dio svakog ugovora, od operatera i banke sa klijentom, pa naviše.
    Mada, imajući u vidu maloumnost premijera i posledično još veću retardiranost saradnika generisanih negativnom selekcijom ne bi me čudilo da nema takvih klauzula.

    Usput, jedna prilično neutralna osoba iznese neke mane ugovora.

    https://www.portalanalitika.me/clana...ugovoru-sa-spc


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  33. #5273
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    niko da pita premijera države kako lagano gradonačelnici i predsjednici opština produžiše mandat. đe je ta čuvena izborna reforma? đe su rješavanja u pravosuđu, pitanje Ustavnog suda.

    ja znam da se @Hell Raiser neće složiti al sdp će trupačke ulećet u biračko tijelo dpsa i urae. pa onda kad Dritan bude na 2% idućeg puta a Spajić i Milatović novi ljubimci Amera i EU, možda se zapita oko nekih stvari. glasači dps su tolike godine podržavali sve što se radilo od države, ka da je neki problem da im sad prospu neke razloge
    Nema tu prosipanja nekih razloga.

    Cilj ove Vlade je da do kraja godine dobiju završna mjerila i da naravno pomognu pri ovoj igri priznavanja Kosova koja se odigrava kroz OB.
    Stabilizacija prilika ovdje je prioritet. Zapadnjacima je nametnut narativ ala Saša Zeković da se ovdje samo čeka da plane.

    Kako će nas provesti kroz energetsku krizu, inflaciju i sezonu odrediće uspjeh na izborima između ostalog.
    Ako ne dođe do nekih ekstremnih situacija pa ne budu izbori u oktobru parlamenentarni zajedno sa lokalnim naravno.

    Ne podržavam 90% ovoga sto URA radi, ne znaju kako i nisu se snašli. Prije temeljnog su sigurno imali 5% sad sa temeljnim baš teško. Dezintegrisali su glasačku bazu, od civilnog sektora stvorili neprijatelja misleći da će ući u DPS biracko a onda buc Temeljni

    Sent from my SM-S908E using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  34. #5274
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Sam kažeš “kasnije”.
    Ključni problem našeg naroda je vremenski horizont i “oću odma”. To kao ekolog bar to kapiraš.
    Crkva ima drugačije horizonte i tu je u prednosti. Sada izabrana garnitura će da vozi nekih 30 godina i da tada sagledaba svoj legacy. Možeš li zamisliti nekog od morskih krastavaca naše politike da ima u vidu takve rokove?
    Ono što mene zanima, ako je neko čitao da nam objasni kakve su raskidne klauzule i sudske nadležnosti u slučaju spora, što je elementarni dio svakog ugovora, od operatera i banke sa klijentom, pa naviše.
    Mada, imajući u vidu maloumnost premijera i posledično još veću retardiranost saradnika generisanih negativnom selekcijom ne bi me čudilo da nema takvih klauzula.

    Usput, jedna prilično neutralna osoba iznese neke mane ugovora.

    https://www.portalanalitika.me/clana...ugovoru-sa-spc


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    ...

    Sent from my SM-S908E using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  35. #5275
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,582
    Thanks Thanks Given 
    3,540
    Thanks Thanks Received 
    8,582
    Thanked in
    4,635 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Cilj ove Vlade je da do kraja godine dobiju završna mjerila i da naravno pomognu pri ovoj igri priznavanja Kosova koja se odigrava kroz OB.
    Stabilizacija prilika ovdje je prioritet. Zapadnjacima je nametnut narativ ala Saša Zeković da se ovdje samo čeka da plane.

    Kako će nas provesti kroz energetsku krizu, inflaciju i sezonu odrediće uspjeh na izborima između ostalog.
    Ako ne dođe do nekih ekstremnih situacija pa ne budu izbori u oktobru parlamenentarni zajedno sa lokalnim naravno.

    Ne podržavam 90% ovoga sto URA radi, ne znaju kako i nisu se snašli. Prije temeljnog su sigurno imali 5% sad sa temeljnim baš teško. Dezintegrisali su glasačku bazu, od civilnog sektora stvorili neprijatelja misleći da će ući u DPS biracko a onda buc Temeljni

    Sent from my SM-S908E using Tapatalk
    odlično uri ide stabilizacija prilika čoek ne umije posjetu Srbiji da odradi no nas izblamira a ne da nas vodi kroz krizu koja dolazi posle ljeta. jasno je nama trebalo da bude sve kad je dozvolio da Bulajić zaebava dva mjeseca, dok Ameri nisu uzeli stvar u svoje ruke. i sad ima ludu sreću, što se svijet okrenuo totalno pa neće dozvoliti da padne vlada. nisu ni prije ovoga sa ugovorom bili na 5% tek sad su donji. Goran Đurović niđe veze što priča čoek. vjeruj mi, Dritan misli da će privući neke glasače potpisivanjem temeljnog. đe će ljudi da ga slave, kao posle izbora kad su se redovi čekali u Welder da se slikaju sa njim. u dps biračko tijelo najbolje mogu da uđu spd (vidi Cetinje) i možda demokrate
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

Page 211 of 304 FirstFirst ... 111161201207208209210211212213214215221261 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 23
    Last Post: 05-02-14, 06:07
  2. Replies: 12
    Last Post: 15-06-09, 04:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •