Page 60 of 146 FirstFirst ... 105056575859606162636470110 ... LastLast
Results 1,476 to 1,500 of 3642

Thread: DK Leaks

  1. #1476
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,737
    Thanks Thanks Given 
    2,102
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Pa co'ek-domacin, za to ga treba jos na 30 god uprijet.
    Forever young, i want to be forever young

  2. #1477
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,790
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,313
    Thanked in
    2,165 Posts

    Default

    Tek sad ukapirah zbog čega se žene čude šta im šaljem kad traže Dikpic. Ja sve slao objave sa Dikejevog instagrama.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  3. #1478
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SubWay View Post
    Znači Milo u Dubai sa ženom pukne 30.000 a sa kurvom 6-7. E za ovo mu svaka čast kolko god da ga ne volim.
    Uvijek se sjetim lekcije komšije inspektora u jednom od čestih trenutaka kad je bio pijan. Muzika na uvce, naručuje pjesmu i vadi telefon. Zove suprugu, gle slučaja isto Lidiju, i pjeva joj i šapuće. Nakon toga, dok traje ista pjesma, vadi drugi telefon i zove ljubavnicu i ponavlja rutinu. Kaže nama, sve je to lijepo, ljubavnice, švrljanje, ali ne dozvolite da vas to toliko uhvati da zaboravite ko vam kuću drži. Prava cg moralna lekcija.
    A koje, ne bi Milo ni š Lidom više potrošio no je Gvozdenovića vodio, onaj može potrošit taman ka 5 konkubina.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #1479
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A sto ce Ajronmen s njima u Dubaji? Nije valjda neki blud i nemoral? Milo tvister?

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  5. #1480
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by StefanPG View Post
    A sto ce Ajronmen s njima u Dubaji? Nije valjda neki blud i nemoral? Milo tvister?

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    Znam za svingere, al za tvistere jos ne cuh...

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 07-02-19 at 23:17.

  6. #1481
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Znam za svingere, al za tvistere jos me cuh...

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk
    Zajebah se u brzini kucanja autokorekt.

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  7. #1482
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Da li u CG postoji normalna partija koja nema mrlja ovog tipa, gdje su ljudi koji imaju zdrave eticke kodekse, gdje su normalni gradjani koji se ne diferenciraju po balkanskim razlikama i slicnim glupostima? Ima li iko ko zeli CG dobro - najbolje?
    Gandalf, ima li sta slicno?


    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 07-02-19 at 23:25.

  8. #1483
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Da li u CG postoji normalna partija koja nema mrlja ovog tipa, gdje su ljudi koji imaju zdrave eticke kodekse, gdje su normalni gradjani koji se ne diferenciraju po balkanskim razlikama i slicnim glupostima? Ima li iko ko zeli CG dobro - najbolje?
    Gandalf, ima li sta slicno?


    Hvala Lepo
    Nije problem okupiti 20,30 takvih, no ih ni iz kuće ne bi glasali. Đe takve izrode


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. #1484
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Nema veze.. Koliko toliko. Glas razuma je potreban, pa da je koliko i sapat.
    Samo recite i da prvi put u zivotu uzmem clansku karticu.

    Hvala Lepo

  10. #1485
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Da li u CG postoji normalna partija koja nema mrlja ovog tipa, gdje su ljudi koji imaju zdrave eticke kodekse, gdje su normalni gradjani koji se ne diferenciraju po balkanskim razlikama i slicnim glupostima? Ima li iko ko zeli CG dobro - najbolje?
    Gandalf, ima li sta slicno?


    Hvala Lepo
    Rekao bih da ima. Ali pitaj me opet za 15 dana

    Mnogo ce se stvari rijesiti u sledece 2 nedjelje.



    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  11. #1486
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Mene interesuje sad ima li, a ne necije kalkulacije za 15 dana.. Cim se krije, nesto ne valja.
    Nego ima li ili nema? Ja nisam politicar.
    Ili da pojasnim, ne zanimaju me nicije licne interesne kalkulacije kao sto rekoh, vec interes CG I njenih gradjana. Ima ili ne?
    Ja znam sto pitam I sta hocu da podrzim. Jasno?
    Ako toga nema, ok. Recite.

    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 07-02-19 at 23:50.

  12. #1487
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    E ,kad bi to bilo do partije.. To je do naroda. Pa ne misli valjda neko da će stvari nekad da se promijene?
    Evo vam modeli u okruženju. Srbija je mijenjala vlast 3-4 puta, dobili smo mrtvog premijera , Koštunicu , Tadića i najgoreg od sve dece. Valjda bi trebalo da ide sve na bolje, a ne na gore.
    Hrvati sa Josipovićem, Kosor i sad ovom fašistkinjom. Ta je država navodno ispred nas , pa je opet sebi dozvolila Agrokor.
    Čemu se nadate vi, nije mi jasno.
    Kod nas je najveći društveni iskorak to što jelka na centru pretekne do 15. januara a da je niko ne vandalizuje prije toga. Najveći je grijeh što je nas zapala ova zemlja.

  13. #1488
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sandor Kolar View Post
    E ,kad bi to bilo do partije.. To je do naroda. Pa ne misli valjda neko da će stvari nekad da se promijene?
    Evo vam modeli u okruženju. Srbija je mijenjala vlast 3-4 puta, dobili smo mrtvog premijera , Koštunicu , Tadića i najgoreg od sve dece. Valjda bi trebalo da ide sve na bolje, a ne na gore.
    Hrvati sa Josipovićem, Kosor i sad ovom fašistkinjom. Ta je država navodno ispred nas , pa je opet sebi dozvolila Agrokor.
    Čemu se nadate vi, nije mi jasno.
    Kod nas je najveći društveni iskorak to što jelka na centru pretekne do 15. januara a da je niko ne vandalizuje prije toga. Najveći je grijeh što je nas zapala ova zemlja.
    Postoje zrele osobe koje znaju sta zele I sta u zivotu ljudski podrzavaju. Tu onda nema dileme.
    p.s. Sad vidite razliku izmedju osoba iz biznisa I politicara.. Mi znamo sta hocemo, I momentalno reagujemo, a politicari cinculiraju, nesto kalkulisu.. I nikad posao da zavrse. K'o francuske sobarice. Zvek. Kao da njih ceka svijet? Oce - nece. .. zato nemate x ponudjenih projekata za Cg zavrsenih. Sve je propalo od politickog kalkulisanja. Ne znaju sta hoce.
    Ups... ili grijesim, mozda oni znaju sta hoce cim im je potrebno vrijeme da iskalkulisu, a to je, ne normalni gradjani koji su za naprednu I prosperitetnu Drzavu I zdravo drustvo, vec za "provjerene" preletace iz drugih partija. Njima treba brojnost, a ne kvalitet..
    Dejavu - greska koja je I SDP bacila u propast..
    Trece nema..

    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 08-02-19 at 00:36.

  14. #1489
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Postoje , postoje, ali su u zemlji seljaka na brdovitom Balkanu.
    Let me put it this way..
    Oni, koji odje imaju mozga i zdravo razmisljanje se drze po strani, jer znaju da bilo kakvo petljanje u politiku i pokušaji da nesto promijene, mogu samo da ih unesrece, jer su svijesni da ili nemaju dovoljno saboraca ili dovoljno pratilaca na istoj talasnoj duzini. Svi, koji nesto vrijede, znaju da odje nije privilegija biti političar. Privilegija u nematerijalnom smislu. Covjek sa integritetom i dobro razvijenom svijescu odje ne ulazi u politiku , jer to moze samo da mu narusi kvalitet zivota . Ti ljudi idu odavde, ili razvijaju svoje biznise , koriste ovaj sistem ili se bore sa njim koliko mogu , i svako jutro kad se probude znaju da je bolje zivjeti u tom pokvarenom sistemu i imati 1000 eura mjesecno , nego svako jutro biti prinudjen da budes u kontaktu sa mladima DPS-a i imati "Privilegije". Nije ovo sredjena zemlja , dje ti mozes nekim legalnim politickim tokovima da promijenis stvari. Odje ako oces kao opozicionar da promijenis stvari , moras da oprljas ruke, a kad oprljas ruke , gotovo je, vise nijesi opozicionar, nego si postao isto sto i pozicija, ali se drugacije zoves. Toga su kvalitetni ljudi svijesni, a mediokriteti ne, i zato oni grabe, jer misle da je vrhunac covjekovog bivstvovanja biti ministar i imati autoritet, a ne mogucnost da nesto promijenis na bolje

  15. #1490
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Sandor, procitala sam..
    Ja nemam ambicija ni vremena da se bavim politickim radom (rekoh da ne cijenim politicare?), nisam ni taj profil osobe, a nisam iz tog razloga ni postavila pitanje. Samo zelim da podrzim partiju iz etickih razloga i koja ima ciljeve za koje kao osoba jesam.

    Medjutim.. eto, ima- nema.. Ocigledno je da nemaju ni jednu partiju u CG koju bih ja podrzala. Uopste me ne zanima da li imaju 20-30 clanova sto rece Superhik, ili koliko god. Dosta. To bi bio moj ljudski doprinos, ako vec imam tu mogucnost.

    Da li u CG postoji normalna partija koja nema mrlja ovog tipa, gdje su ljudi koji imaju zdrave eticke kodekse, gdje su normalni gradjani koji se ne diferenciraju po balkanskim razlikama i slicnim glupostima? Ima li iko ko zeli CG dobro - najbolje?
    Ako je ovo nesto tesko ili nemoguce.. Onda zaista…


    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 08-02-19 at 00:53.

  16. #1491
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    cikotic city
    Posts
    1,890
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Kakva partija moja Majo. Jesmo li imali Pozitivnu Crnu Goru koja je zračila novom mladom energijom, bila procrnogorski orijentisana ali nije imala dodira sa ovom bandom što dok svira himna jednu ruku drže na srce a drugu u tuđi džep.
    Viđeli smo da svako ima svoju cijenu, te puče i Pozitivna.
    Sad evo vidimo opoziciju da svi kalkulišu, poneko nešto kaže ali generalno je sve to jako mršavo.
    Naša opozicija ima najbolju poziciju, a to je da ti toboš nešto mlate u prazno, nemaju nikakve odgovornosti i uzimaju pofine pare za to nečinjenje. Ako im gospodar padne oni su ga naebali.

    I za kraj, ko se danas politikom bavi radi naroda?
    Vlast čuvaju isključivo radi svog interesa i svoje guzice

  17. #1492
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,128
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Maja misli na postenje, moral i dostojanstvo koji krase, recimo, americke konzervativce i g-dina Trampa licno. A imamo takvih "postenjacina" koliko hoces, nego ne razumijete Majine standarde po pitanju postenja i etike. ;-)


  18. #1493
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,774
    Thanks Thanks Given 
    1,483
    Thanks Thanks Received 
    4,929
    Thanked in
    2,310 Posts

    Default

    Ne mogu apriori nešto da tvrdm, ali mislim da može da se promjeni na bolje, zato do sada promjenih tri partije: LSCG, Pozitivna i sada URA...

    Sent from my Motorola 8400

  19. #1494
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,725
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Treba narodnu partiju osnovat koja bi predstavila ekonomski program i rješavanje pitanja a ne: crnogorstvo, srpstvo, crkvu i ostala pitanja oko kojih se koljemo (bespotrebno) evo 30 godina skoro.
    Da ima kadra u opoziciji pa da reče čojak evo im prćija, ajte. No kad se vide one iskrivljene face i nazadno razmišljanje iz 19-og vijeka da te jeza ufati. No ni njima ne bi bilo u interesu da preuzmu vlast jer bi imali veću odgovornost.
    Ima tu nekoliko pametnih likova poput: Abazovića, Bečića, Pipuna, Stamatovića i Danilovića ali koji su zastranili nažalost i nakrivo nasađeni za neke stvari ili to što prde, prde radi interesa.

  20. #1495
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Kako stavi Dritana I Pipuna u isti kosh....majku mu. A ko ti je ovaj Stamatovic?? Nije valjda onaj "istoricar"?

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  21. #1496
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,725
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Kako stavi Dritana I Pipuna u isti kosh....majku mu. A ko ti je ovaj Stamatovic?? Nije valjda onaj "istoricar"?

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk
    Pa eto to je problem.
    Što da ih ne stavim u isti koš?
    Da nije s Marsa Pipun?
    Naveo sam likove koji su inteligentni i koji bi mogli śutra činjet neku vladu normalnu i odlučivat o nečemu bitnom (ako isključe neke od avetluka koje propagiraju).

  22. #1497
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,799
    Thanks Thanks Given 
    2,223
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Ako iskljuce nacionalizam i vjeru, mogu slobodno ugasit partije. To je ono sto ih sve drzi u igri. Kad nema rjesenja iizgovara, odma se poteze nacionalizam i vjeroispovijest. Najbolji nacin da se odrzava ovakvo stanje.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  23. #1498
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    Ako iskljuce nacionalizam i vjeru, mogu slobodno ugasit partije. To je ono sto ih sve drzi u igri. Kad nema rjesenja iizgovara, odma se poteze nacionalizam i vjeroispovijest. Najbolji nacin da se odrzava ovakvo stanje.
    Ovo odgovara samo DPS i DF-u kao krajnjim desnicama. Iako se jedna pokusava prodati kao gradjanska a druga kao lijevi centar

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  24. #1499
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,799
    Thanks Thanks Given 
    2,223
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Ovo odgovara samo DPS i DF-u kao krajnjim desnicama. Iako se jedna pokusava prodati kao gradjanska a druga kao lijevi centar

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    Odgovara i BS i Albanskim partijama. Ove partije iz Kristala svako malo srbuju i velicaju cetnike, jer o stvarima koje su bitne za zivot gradjana nemaju sto pametno da kazu. Tu redovno uleti Riki iz Morace sa SPC prdnjavama. BS i albanci imaju istu pricu, samo sto se odze i fratri malo manje glaskaju po tim pitanjima. Sve u svemu ista g..... I jos kad vidis da se ne mogu sloziti ni koji je dan danas, a ne sto drugo, logicno je da vladaju ovi koji vladaju.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  25. #1500
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jokaš View Post
    Ima tu nekoliko pametnih likova poput: Abazovića, Bečića, Pipuna, Stamatovića i Danilovića ali koji su zastranili nažalost i nakrivo nasađeni za neke stvari ili to što prde, prde radi interesa.
    Pipun i Danilović? Neka fala ti. Abazović, Bečić, ima tu dosta likova svakako koji su dobri i kojima vrijedi dati šansu. Sve ove stare olinjale krntiije iz Berkovića (što bi reka pokojni Milovan) nije vrijedno ni pomenut, a ne dati im šansu. A nemojmo ljudi, vrijeme je da ne gledmao više Mandića, Đeljošaja, Sulja, Sekulića i sve ostale "mozgove" i trovače a pod trovačima mislim podjednako na sve veljenacionaliste a koliko vidim ima ih dosta

Page 60 of 146 FirstFirst ... 105056575859606162636470110 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •