View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #27801
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Mirko Vučinić neće igrati u San Marinu, zbog povrede mišićnog vlakna zarađene na treningu dan uoči utakmice protiv Poljske.
    Nije trebao da igra ni u petak - da je poslušao savjet, ili naredbu, doktora Juventusa, koji je od njega tražio da ne igra.
    "Igrao sam na svoju ruku, nisam imao dozvolu Juventusa da zaigram. Bojim se da je otišlo nekoliko vlakana, ali hvala doktoru Ašaninu i fiziotarapeutima što su mi pomogli da zaigram", rekao je Vučinić.

    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  2. #27802
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,647
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Mirko Vučinić neće igrati u San Marinu, zbog povrede mišićnog vlakna zarađene na treningu dan uoči utakmice protiv Poljske.
    Nije trebao da igra ni u petak - da je poslušao savjet, ili naredbu, doktora Juventusa, koji je od njega tražio da ne igra.
    "Igrao sam na svoju ruku, nisam imao dozvolu Juventusa da zaigram. Bojim se da je otišlo nekoliko vlakana, ali hvala doktoru Ašaninu i fiziotarapeutima što su mi pomogli da zaigram", rekao je Vučinić.

    Damjanovic je onda u prvih 11 sigurno. Nije on los, bolji je od Delibasica 2 puta.
    Gialla come er sole, Rossa come er core mio!

    https://www.youtube.com/watch?v=K7iNbKZkY5Q

  3. #27803
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    840
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da ne bi sve ovo tek tako proslo.

    Jasno nam je svima da nemamo igru. Nije Brnovic kriv sto su igraci nespremni, sto ne igraju, sto prave kikseve,sto promasuju zicere sto dobijaju crvene ...to se slazem, ali kriv je on za druge stvari od kojih je veca steta.

    Kriv je prvenstveno sto mu igraju Kasalica i Volkov, sto mi najvise oci bode, koji igraju da bi se prodali a ne igra jedan Fatos Beciraj kojeg oni nikad ni polovicno nece doseci sto se tice fudbalskih kvaliteta.

    Kriv je sto nema muda da izvede Jovetu kad ga ne ide.

    Kriv je sto nije sposoban da proizvede igru iz jednog objektivno kvalitetnog sastava.

    Kriv je sto su mu izjave i ponacanje pecki.

    Itd...

    Malo je grub ovaj izraz ''kriv je'', ne znam ni sto mi bi da ovo sve ovako napisem i taksativno navedem kao da se radi o nekakvoj optuznici, oprostite molim vas, ali cilj opravdava sredstvo.

    Ono sto je najvaznije i preko cega se ne smije preci, to je da nemamo igru i da ne dozvolimo da nam se mazu oci individualnim kvalitetima i akcijama Jovetica, Vucinica i jos par igraca i da se to predstavlja kao neka dobra, organizovana igra i kvalitetan pritisak na protivnika.

    Fali nam vezni red a odbrana je sacuvaj Boze. Od one cvrste i uigrane odbrane kod Kranjcara dosli smo do toga da u svakom mecu primamo po dva gola.
    Ranije se cijela ekipa branila i bila je postavljena defanzivno sto je odbrani olaksavalo posao ali nije samo problem u tome sto sad manje akcenat stavljamo na defanzivu na nivou cijele postavke nego i to sto je sama odbrana kao odbrana u katastrofalnom stanju. Savic se ruku na srce raspada, cijelo je vrijeme bio neozbiljno daleko od Levandovskog. Bogu hvala sto na mjestu Levandovskog nije bio neki raspolozeniji spic jer bismo primili 3 gola samo od njega. Basa i Savo odlicni dok je Milan Jovanovic imao dosta propusta ali srecom nije to kaznjeno.
    Dakle, odbrana rastrzana, nesigurna, kao iz doba Filipovica. A to naravno da nije samo krivica pojedinih igraca i njihove losije forme.

    Najveca rak rana naseg tima nalazi se na sredini terena. Nedostatak organizatora igre. Drincic se klacka izmedju prvih 11 i klupe. Ovu utakmicu je odigrao mnogo bolje nego sto je to do sad obicno radio. Medjutim nedovoljno je sve to sto on radi. Nemamo igraca pasera koji ce da proigra nase napadace, koji ce da rukovodi igrom. Drina jednostavno nije dorastao tome a izgleda da boljeg od njega nemamo.

    Zverotic to takodje nije i ne moze biti. Izvanredan na mjestu drugog veznog ali nazalost ni on nije toliko dobar da uzme ulogu glavnog igraca na sredini. Ja sam dugo gajio nadu, poslije onih losih izdanja Drincica, da ce Milorad Pekovic zauzeti njegovo mjesto i objasniti par stvari na sredini terena kao sto je to i ranije znao da uradi. Ustvari, sada se doslo do toga da je on sada rezerva, alternativa. Ipak je mnogo njegovih godina iako je i dalje majstor sa loptom.
    Znaci, sa Drinom nije bas najsjajnije a bez njega se izgleda ne moze. Nije ni to sasvim tacno, ali kod Brnovica jeste. Bez Drine se ne moze.

    Pokusavam da zamislim na sto bi licila sredina Pekovic-Zverotic. Kako sada stvari izgledaju ni to takodje ne mirise na dobro ali ja i dalje mislim da bi to funkcionisalo sa jednim kreativcem ispred njih. Jedna od stvari koje najvise mrzim u fudbalu su igraci iz kojih ne moze da se izvuce maksimum, koji ne pruze sve do kraja. Ne u smislu trke i pozrtvovanja, vec ono kad vidite i znate da taj igrac moze prilicno bolje ali to nikad ili rijetko prikazuje. E to vam je dragi moji, Nikola Drincic.

    Nas plejmejker ne provocira dovoljno, ne ''ubada'' protivnicku ekipu. Dosta puta sinoc su Basa ili Milan Jovanovic imali loptu u nogama na poziciji organizatora. U istom smjeru, nasi ofanzivni igraci imaju ogranicen radijus kretanja i nedovoljno doprinose dinamici akcija. Da napomenem da ne mislim na Jovetica i Vucinica niti na nekakvo nezalaganje koje bi neko mogao protumaciti iz ove opaske. Koliko su samo puta sinoc Jovetic-Volkov-Kasalica smetali jedan drugom. Trecem!
    Kada Zverotic i Drincic odu u zavrsnicu obavezno, ali obavezno se stvori neka opasna situacija. Iz jedne takve je i pao prvi gol. Problem je sto oni to rade rijetko a jos veci problem je sto kad to urade, pozadi ostaje promaja reda velicine Cemovskog polja.

    Napadi nam se svode ili na mukotrpne pokusaje prodora po krilima ili nezgrapno gadjanje Mirka dugim loptama gdje se on sinoc snalazio i vise nego dobro. Samo sto nema teorijske sanse da se gol moze postici gadjanjem Mirka dugom kad se on nalazi na 40 metara od gola okruzen trojicom poljaka, zatim on uspijeva da spusti loptu najcesce Joveticu koji mu je jedini blizu u krugu od 20 metara a ovaj pokusava opet da mu je vrati. To vam je dragi moji silovanje igre a Brna misli da je to sasvim dovoljno i da moze da se oslanja na to.

    Volkov je igrac manje. On je nesposoban da predje igraca. To odma' usporava igru. Jovetic se uopste ne kapira sa njim. Zamislite samo koliko je nas savez plitkouman kad se zavarava da je Volkov na lijevom krilu resenje svih nasih problema i dovoljno pojacanje za napredak u odnosu na rezultat iz proslih kvalifikacija. Predstavili su to kao revolucionaran i spasonosan poduhvat, a nama i dalje puca sa svih strana.

    Simon mora da pocne vec jednom da iskoriscava svoje kvalitete. Reprezentacija bi trebalo da se pozabavi njegovom klupskom karijerom, kad vec otac ne moze ili nece. Steta je da tako vazan i kvalitetan igrac propada.

    Da sumiram, nama fali organizator koji ce vise uticati na igru i fali nam produktivno lijevo krilo.

    Fali nam vise igraca u zavrsnici, jednako kao sto nam fali da se ekipa krece istim korakom, homogeno.

    Priznajem da je za ovo potrebno vise kondicije nego sto je oni imaju sada. I da zavrsimo vec jednom tu pricu oko kondicije. Isto tako manjak kondicije nije jedini problem vec je po meni najveci problem nedostatak taktickog osmisljavanja igre.

    Ne mogu da prebolim cinjenicu da Drina ima loptu na sredini a nema kome da je proslijedi nego je gubi pod pritiskom. Zasto nema nikog? Zasto su svi daleko jedni od drugih? Zasto nema vertikalnih pasova po sredini terena a imamo igrace koji to znaju da iskoriste.

    Takodje ne mogu da shvatim da u 94. minutu Basa ima loptu na pola terena i nema kome da je da. Ne mozemo se vaditi na umor. Jednostavno ne mozemo.
    Lopta mora da ide.

    Poljaci kvalitetom pripadaju donjem dijelu evropskih reprezentacija. Jedna nemocna reprezentacija Ceske je daleko kvalitetnija od njih.

    Levandovski je bruka dobar igrac dok dolazi u priliku ali mu treba mnogo sansi da poentira.

    Nasa reprezentacija od prije 2 god. bi ovaj mec rutinski rijesila rezultatom 2-0.

  4. #27804
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,647
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto psujete toliko Kasalicu? Odlican fudbaler i najbolji nas napadac pored Vucinic i Jovetica, i jos je mlad.
    Gialla come er sole, Rossa come er core mio!

    https://www.youtube.com/watch?v=K7iNbKZkY5Q

  5. #27805
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Cetinje
    Posts
    1,020
    Thanks Thanks Given 
    183
    Thanks Thanks Received 
    83
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Odličan post, i dobra analiza. Imao bi +1 od mene da nije prve rečenice u tvom postu:
    Quote Originally Posted by Jovan081 View Post
    Jasno nam je svima da nemamo igru.
    Ipak smo im dali tri gola,ako računamo i onaj poništeni, imali par zicera i jedno odlično odigrano poluvrijeme.
    Imamo igru, malo smo tanki psihički i malo više fizički, i to je to.

  6. #27806
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Ovo za Vlaisavljevića se slažem. Izagnat ga, i postavit Branislava Milačića za trenera mlade reprezentacije.
    To bi bila dva daleko najpametnija poteza.

    Volkov je predobar fudbaler, iako meni dosta antipatičan. Samo što on treba da igra lijevog beka, Jovanović u sredini sa Bašom, a Savić desno (manje je štetan tamo). Savo Pavićević više definitivno nije materijal za reprezentaciju.

    Nama trebaju tri fudbalera na sredini, to se sinoć jasno vidjelo. Trebaju nam Zverotić, Drinčić i Peković istovremeno. Šteta što nemaju sva trojica snage za 90 minuta. Naprijed normalno, Jovetić, Vučinić i Bećiraj.

    Mislim da je 4-3-3, s obzirom na igrački kadar, naša najproduktivnija formacija.

  7. #27807
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    469
    Thanks Thanks Given 
    16
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Dobro je sad rješenje,kakvo je bilo prije... Sjećate li se kad je Božović igrao beka,sve reprezentacije su nas napadale po toj strani jer smo bili ranjivi.

  8. #27808
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    pg
    Posts
    2,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    Ovo za Vlaisavljevića se slažem. Izagnat ga, i postavit Branislava Milačića za trenera mlade reprezentacije.
    To bi bila dva daleko najpametnija poteza.

    Volkov je predobar fudbaler, iako meni dosta antipatičan. Samo što on treba da igra lijevog beka, Jovanović u sredini sa Bašom, a Savić desno (manje je štetan tamo). Savo Pavićević više definitivno nije materijal za reprezentaciju.

    Nama trebaju tri fudbalera na sredini, to se sinoć jasno vidjelo. Trebaju nam Zverotić, Drinčić i Peković istovremeno. Šteta što nemaju sva trojica snage za 90 minuta. Naprijed normalno, Jovetić, Vučinić i Bećiraj.

    Mislim da je 4-3-3, s obzirom na igrački kadar, naša najproduktivnija formacija.
    potpisujem samo bih ovo 4-3-3 pretvorio u 4-5-1 (Joveta i Mirko krila u veznom redu,upadao bi i Simon,a Mirko u spic u toj varijanti)

    ser Brano za trenera mlade repke!

  9. #27809
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    735
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jovan081 View Post
    Da ne bi sve ovo tek tako proslo.

    Jasno nam je svima da nemamo igru. Nije Brnovic kriv sto su igraci nespremni, sto ne igraju, sto prave kikseve,sto promasuju zicere sto dobijaju crvene ...to se slazem, ali kriv je on za druge stvari od kojih je veca steta.

    Kriv je prvenstveno sto mu igraju Kasalica i Volkov, sto mi najvise oci bode, koji igraju da bi se prodali a ne igra jedan Fatos Beciraj kojeg oni nikad ni polovicno nece doseci sto se tice fudbalskih kvaliteta.

    Kriv je sto nema muda da izvede Jovetu kad ga ne ide.

    Kriv je sto nije sposoban da proizvede igru iz jednog objektivno kvalitetnog sastava.

    Kriv je sto su mu izjave i ponacanje pecki.

    Itd...

    Malo je grub ovaj izraz ''kriv je'', ne znam ni sto mi bi da ovo sve ovako napisem i taksativno navedem kao da se radi o nekakvoj optuznici, oprostite molim vas, ali cilj opravdava sredstvo.

    Ono sto je najvaznije i preko cega se ne smije preci, to je da nemamo igru i da ne dozvolimo da nam se mazu oci individualnim kvalitetima i akcijama Jovetica, Vucinica i jos par igraca i da se to predstavlja kao neka dobra, organizovana igra i kvalitetan pritisak na protivnika.

    Fali nam vezni red a odbrana je sacuvaj Boze. Od one cvrste i uigrane odbrane kod Kranjcara dosli smo do toga da u svakom mecu primamo po dva gola.
    Ranije se cijela ekipa branila i bila je postavljena defanzivno sto je odbrani olaksavalo posao ali nije samo problem u tome sto sad manje akcenat stavljamo na defanzivu na nivou cijele postavke nego i to sto je sama odbrana kao odbrana u katastrofalnom stanju. Savic se ruku na srce raspada, cijelo je vrijeme bio neozbiljno daleko od Levandovskog. Bogu hvala sto na mjestu Levandovskog nije bio neki raspolozeniji spic jer bismo primili 3 gola samo od njega. Basa i Savo odlicni dok je Milan Jovanovic imao dosta propusta ali srecom nije to kaznjeno.
    Dakle, odbrana rastrzana, nesigurna, kao iz doba Filipovica. A to naravno da nije samo krivica pojedinih igraca i njihove losije forme.

    Najveca rak rana naseg tima nalazi se na sredini terena. Nedostatak organizatora igre. Drincic se klacka izmedju prvih 11 i klupe. Ovu utakmicu je odigrao mnogo bolje nego sto je to do sad obicno radio. Medjutim nedovoljno je sve to sto on radi. Nemamo igraca pasera koji ce da proigra nase napadace, koji ce da rukovodi igrom. Drina jednostavno nije dorastao tome a izgleda da boljeg od njega nemamo.

    Zverotic to takodje nije i ne moze biti. Izvanredan na mjestu drugog veznog ali nazalost ni on nije toliko dobar da uzme ulogu glavnog igraca na sredini. Ja sam dugo gajio nadu, poslije onih losih izdanja Drincica, da ce Milorad Pekovic zauzeti njegovo mjesto i objasniti par stvari na sredini terena kao sto je to i ranije znao da uradi. Ustvari, sada se doslo do toga da je on sada rezerva, alternativa. Ipak je mnogo njegovih godina iako je i dalje majstor sa loptom.
    Znaci, sa Drinom nije bas najsjajnije a bez njega se izgleda ne moze. Nije ni to sasvim tacno, ali kod Brnovica jeste. Bez Drine se ne moze.

    Pokusavam da zamislim na sto bi licila sredina Pekovic-Zverotic. Kako sada stvari izgledaju ni to takodje ne mirise na dobro ali ja i dalje mislim da bi to funkcionisalo sa jednim kreativcem ispred njih. Jedna od stvari koje najvise mrzim u fudbalu su igraci iz kojih ne moze da se izvuce maksimum, koji ne pruze sve do kraja. Ne u smislu trke i pozrtvovanja, vec ono kad vidite i znate da taj igrac moze prilicno bolje ali to nikad ili rijetko prikazuje. E to vam je dragi moji, Nikola Drincic.

    Nas plejmejker ne provocira dovoljno, ne ''ubada'' protivnicku ekipu. Dosta puta sinoc su Basa ili Milan Jovanovic imali loptu u nogama na poziciji organizatora. U istom smjeru, nasi ofanzivni igraci imaju ogranicen radijus kretanja i nedovoljno doprinose dinamici akcija. Da napomenem da ne mislim na Jovetica i Vucinica niti na nekakvo nezalaganje koje bi neko mogao protumaciti iz ove opaske. Koliko su samo puta sinoc Jovetic-Volkov-Kasalica smetali jedan drugom. Trecem!
    Kada Zverotic i Drincic odu u zavrsnicu obavezno, ali obavezno se stvori neka opasna situacija. Iz jedne takve je i pao prvi gol. Problem je sto oni to rade rijetko a jos veci problem je sto kad to urade, pozadi ostaje promaja reda velicine Cemovskog polja.

    Napadi nam se svode ili na mukotrpne pokusaje prodora po krilima ili nezgrapno gadjanje Mirka dugim loptama gdje se on sinoc snalazio i vise nego dobro. Samo sto nema teorijske sanse da se gol moze postici gadjanjem Mirka dugom kad se on nalazi na 40 metara od gola okruzen trojicom poljaka, zatim on uspijeva da spusti loptu najcesce Joveticu koji mu je jedini blizu u krugu od 20 metara a ovaj pokusava opet da mu je vrati. To vam je dragi moji silovanje igre a Brna misli da je to sasvim dovoljno i da moze da se oslanja na to.

    Volkov je igrac manje. On je nesposoban da predje igraca. To odma' usporava igru. Jovetic se uopste ne kapira sa njim. Zamislite samo koliko je nas savez plitkouman kad se zavarava da je Volkov na lijevom krilu resenje svih nasih problema i dovoljno pojacanje za napredak u odnosu na rezultat iz proslih kvalifikacija. Predstavili su to kao revolucionaran i spasonosan poduhvat, a nama i dalje puca sa svih strana.

    Simon mora da pocne vec jednom da iskoriscava svoje kvalitete. Reprezentacija bi trebalo da se pozabavi njegovom klupskom karijerom, kad vec otac ne moze ili nece. Steta je da tako vazan i kvalitetan igrac propada.

    Da sumiram, nama fali organizator koji ce vise uticati na igru i fali nam produktivno lijevo krilo.

    Fali nam vise igraca u zavrsnici, jednako kao sto nam fali da se ekipa krece istim korakom, homogeno.

    Priznajem da je za ovo potrebno vise kondicije nego sto je oni imaju sada. I da zavrsimo vec jednom tu pricu oko kondicije. Isto tako manjak kondicije nije jedini problem vec je po meni najveci problem nedostatak taktickog osmisljavanja igre.

    Ne mogu da prebolim cinjenicu da Drina ima loptu na sredini a nema kome da je proslijedi nego je gubi pod pritiskom. Zasto nema nikog? Zasto su svi daleko jedni od drugih? Zasto nema vertikalnih pasova po sredini terena a imamo igrace koji to znaju da iskoriste.

    Takodje ne mogu da shvatim da u 94. minutu Basa ima loptu na pola terena i nema kome da je da. Ne mozemo se vaditi na umor. Jednostavno ne mozemo.
    Lopta mora da ide.

    Poljaci kvalitetom pripadaju donjem dijelu evropskih reprezentacija. Jedna nemocna reprezentacija Ceske je daleko kvalitetnija od njih.

    Levandovski je bruka dobar igrac dok dolazi u priliku ali mu treba mnogo sansi da poentira.

    Nasa reprezentacija od prije 2 god. bi ovaj mec rutinski rijesila rezultatom 2-0.
    Posto pratis toliko nase fudbalere kazimi koi igrac ne igra osim Savica, Vukcevica.

  10. #27810
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    735
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Daj ne sprdajse, bolji od Beciraja i Dordjevica, iskusnok Damijanovica, sta ti pises majketi.

  11. #27811
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    Ovo za Vlaisavljevića se slažem. Izagnat ga, i postavit Branislava Milačića za trenera mlade reprezentacije.
    To bi bila dva daleko najpametnija poteza.

    Volkov je predobar fudbaler, iako meni dosta antipatičan. Samo što on treba da igra lijevog beka, Jovanović u sredini sa Bašom, a Savić desno (manje je štetan tamo). Savo Pavićević više definitivno nije materijal za reprezentaciju.

    Nama trebaju tri fudbalera na sredini, to se sinoć jasno vidjelo. Trebaju nam Zverotić, Drinčić i Peković istovremeno. Šteta što nemaju sva trojica snage za 90 minuta. Naprijed normalno, Jovetić, Vučinić i Bećiraj.

    Mislim da je 4-3-3, s obzirom na igrački kadar, naša najproduktivnija formacija.
    sto se tice Brana mislim da se svi slazemo sa tobom ovdje za Duska je vec ispricano. meni nisu jasne kritike prema Volkovu. meni je momak bas ok, vidi se da je donio nesto na tu stranu. vise napadamo sada sa te strane . momak trci dosta, centrira dosta lijepo. u zadnje dvije utakmice ucestvovao je u akcije za gol tako a i u odbrani je solidan.
    sto se tice Sava Pavicevica ne moze on igrati protiv jacih reprezentacija, nije vise taj kalibar.
    po meni obaveznu ukljuciti Vesovica u reprezentaciju, formacija je ok samo bi ja Beciraja isturenog dok Jovetu i Mirka po bokovima, stim sto tu uvijek moze doci do nekih rotacija izmedju njih trojjice.
    isto mislim da je Brnovic pogrijesio kod izmjene sa Kasalicom, bolje da je Beciraja uveo umjesto Vukcevica.
    Kad smo vec kod Vukcevica meni je on dobar za klupu kao neki dzoker. previse petlja sa loptom i sto godina jednu te istu fintu radi. previse se lako cita i ima previse driblinga , zagusi loptu i dok on sprovede to sto je zamislio sesnaesterac pun nema se vise kome ni dati lopta.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  12. #27812
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nadam se da ce protiv San Marina ekipa izgledati ovako:

    Blazic; Savic-Basa-Dzudovic-Volkov; Vukcevic-Pekovic-Drincic-Boljevic; Jovetic-Djordjevic
    Deserve's got nothing to do with it.

  13. #27813
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    Nadam se da ce protiv San Marina ekipa izgledati ovako:

    Blazic; Savic-Basa-Dzudovic-Volkov; Vukcevic-Pekovic-Drincic-Boljevic; Jovetic-Djordjevic
    igrace ti damjanovic to ti je sigurno, a kasnije ako bude sve kako treba tj budemo vodili uci ce Djordjevic. nadam se da ce staviti Blazica za prvog golmana, poce je Bozovic sve vise da me iritira, svakim danom postaje sve veca kanta od golmana

    Hrabri igra koju smo pokazali u drugom poluvremenu, jer vjerujte da uopšte nije lako igrati u Podgorici, sigurno da će i Engleska i Ukrajina imati problema na tom malom terenu. Crna Gora je u prethodnim kvalifikacijama pokazala kvalitet, uz to ima i jako strasne navijače koji uvijek stvaraju pritisak, ne samo na protivnika, već i na sudije", dodao je Blaščikovski.


    opsti utisak svih ekipa koji su igrali pod goricom je da je to veoma tesko gostovanje i da su navijaci ti koji prave pritisak. izgleda da pored svih nasih mana mi ne zvucimo lose.
    jedino mi smjesno kad pocne da se pjeva sudija p... i sl. stvari. ja uvijek prasnem od smjeha jer ako nije neki sa balkana totalno je glupo to pjevati. jedino ako onom Islandjaninu majka nije crnogorka pa razumije.
    Last edited by lepetanac; 09-09-12 at 10:35.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  14. #27814
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Celjust View Post
    Sto psujete toliko Kasalicu? Odlican fudbaler i najbolji nas napadac pored Vucinic i Jovetica, i jos je mlad.
    Ja ne pljujem njega no trenera sto ga je ubacio.Ima na klupu Beciraja on ubaca Kasalicu iz Zvijezde nesretne.Ako mu trebaju ti prosjecni napadaci iz ovih 16 liga ima Koraca iz nase lige paneka mu igra.

  15. #27815
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Cetinje
    Posts
    1,020
    Thanks Thanks Given 
    183
    Thanks Thanks Received 
    83
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    Nama trebaju tri fudbalera na sredini, to se sinoć jasno vidjelo. Trebaju nam Zverotić, Drinčić i Peković istovremeno. Šteta što nemaju sva trojica snage za 90 minuta. Naprijed normalno, Jovetić, Vučinić i Bećiraj.

    Mislim da je 4-3-3, s obzirom na igrački kadar, naša najproduktivnija formacija.
    Slažem se, treba taj jedan borac više i defanzivac na sredini, kao što je to bio u prošlim kvalifikacijama Peković,da učvrstimo sredinu terena. Snažan, iskusan igrač, koji śečé akcije i kontre protivnika odma na sredini i igrač koji umije stati na loptu,a i umije da šutne itekako dobro sa njegovom ljevicom.
    S obzirom da je prilično stariji od ove dvijice, ima i više nego odličnu kondiciju.
    Drinčić i Zverotić ispred a Peković pozadi. Još bolje - Peković i Zverotić iza, isturen Drinčić.

    Ali, da bi se to sprovelo u djelo trebalo bi makar jedno krilo da "otpane" iz formacije koju Brnović trenutno forsira.Po meni, to je Simon, iako u zadnje vrijeme igra bolje nego ikad za reprezentaciju. Volkov se dosta vraća nazad za razliku od Simona,kondiciono je daleko spremniji od njega i on bi se mogao upotrijebiti kao lijevi bek, on ili Jovanović, dok Simon čini mi se da ne može da pokriva neku alternativnu poziciju. Trebalo bi da se preispita njegova pozicija u reprezentaciji, to jest da ne igra strogo po toj desnoj strani uz aut liniju.Savo Pavićević bi imao više komocije da se ubača desno, protivnik bi se kidao a ako već mora da igra Simon, bio bi možda ubojitiji kad bi se više kretao po širini i češće prilazio veznim igračima umjesto što se gubi put korner zastavice. Śetimo se samo kako je Savo,kad je raspoložen za igru, itekako koristan kad krene naprijed, slično kao što je nekad bio Milan Jovanović sa utrčavanjima po lijevoj strani.

    Evo kako ja to vidim, kako bi to izgledalo izbalansirano,iako sam pristalica ofanzivnije igre, ali jasno nam je da uz formaciju kakvu trenutno igramo ostavljamo previše prostora za kontre protivnika.
    Sad ćete mi reći kako previše igram PES.


  16. #27816
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    735
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    Nadam se da ce protiv San Marina ekipa izgledati ovako:

    Blazic; Savic-Basa-Dzudovic-Volkov; Vukcevic-Pekovic-Drincic-Boljevic; Jovetic-Djordjevic
    A zasto ne Zverotic u mesto Drincica?.

  17. #27817
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    971
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    Nadam se da ce protiv San Marina ekipa izgledati ovako:

    Blazic; Savic-Basa-Dzudovic-Volkov; Vukcevic-Pekovic-Drincic-Boljevic; Jovetic-Djordjevic
    Boljevic je sa mladom reprezentacijom, samo je trenirao sa A selekcijom. A Bonja ce sigurno branit', to se ne nadajte da ce mijenjat Brnovic. U spicu ce stavit Damjanovica ili eventualno Beciraja, Volkova vratit nazad na beka a na lijevu stranu ce stavit Kasalicu ili Djordjevica, nazalost prije ovog prvog ,rekao bih. Desno standardno Vukcevic, a centralno ce biti Pekovic + Zverotic ili Drincic, koji god da bude spremniji za mec, posto su obojica lipsala ono vece pod Goricom.

    Sto se Vlaisavljevica tice, davno sam ja rekao da taj nema namjeru da napusti mjesto selektora. Opet, dje bi drugo radio? Jedino nedje kao domar kakav, jer za trenera definitivno nije. Citam danas u Areni izjavu pred Jermene, parafraziram :" Ukoliko pobijedimo imacemo 13 bodova, a to iako nije nesto sto sam prizeljkivao ipak je uspjeh". U tom smislu. Tacno me svaka njegova izjava do ludila dovodi. Kakva gnjida. Treba ga pocerat u ponedjeljak, inace propade jos jedna generacija.

  18. #27818
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by xxxx007 View Post
    A zasto ne Zverotic u mesto Drincica?.
    Zalio se na neku povredu valjda, a i Drincic je bolji za utakmice protiv ovakvih protivnika-tu ima prostora i vremena koliko hoce, tako da se njegova spora igra ne kaznjava.
    Deserve's got nothing to do with it.

  19. #27819
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Ja ne znam sto pricate za volkova da je mnogo lose igrao,meni je igrao dobro,dobro je spartao lijevom stranom nema stajanja,imao je par dobrih pasova....

  20. #27820
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Henkel, sve te formacije padaju u vodu jer mi nemamo niti jednog kreativnog igrača u timu, osim malog Bakića koji tek treba da ''poraste''.

  21. #27821
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Prodje 2 dana a ja ne mogu vjerovat da nismo pobijedili utakmicu !!! Imali smo savršenu uvertiru za meč ... Jovetić dao 3 gola u prva 2 kola ,Vučinić donio Juventusu pehar superkupa ... klubski fudbal napravio najveći uspjeh u istoriji ... fudbaleri po prvi put nesmetano odlazili u velike klubove direktno iz lige ... sve , sve je bilo na našu vodenicu osim jednog detalja a to je odbrana !!! Baša propušta prve mečeve Lila i zaigrava samo na derbi pred našu utakmicu protiv PSŽ (1:2) .... Jovanović igra za Zvijezdu prilično naporan avgust da bi došao na korak do Lige Evrope protiv dosta dobre ekipe Bordo-a ... Savića uzimaju na zub Engleski mediji što rezultira preslaskom u Fiorentinu dje na privatnom planu ( nadamo se kratkoročno ) gubi !!! Očigledno da pažnja svih nas pred duele reprezentacije treba da bude usmjerena prije svega na odbranu i ako ti momci dodju zdravi rezultat će doći sigurno ... očigledno da ni Brnović sa tim nema veze samo što bi trebao razmišljati da taj dio ekipe osnaži sa nekim igračima a ne napad ... to mu je moj prvi savjet jer je poznato da smo najopasniji kad se branimo
    deuscroix

  22. #27822
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,822
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  23. #27823
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by filip__pg View Post
    Svaka čast za info ... vidim ja da neko fali u kidanju protivnika na sredini ali ne mogu da se sjetim
    deuscroix

  24. #27824
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,100
    Thanks Thanks Given 
    103
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    brna je protiv poljaka toliko mijenjao mjesta igračima tokom utakmice, da je zbunio i naše igrače i poljake..

    volkov, zverotić, savić, promijenili su bar po dvije pozicije..

  25. #27825
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    jos da dodam da vise niko nema pravo Mirka da kritikuje, umjesto da ode u Torinu na preglede odlucio je da ide sa reprezentacijom da im bude podrska. pravi kapiten se ponasa kapitenski i sem sto je rizikovao da mu se povreda pogorsa na svoju ruku sto bi rijetko koji igrac njegovog renomea uradio jer opet ga Juvenetus placa on i dalje pokazuje maksimalno postovanje i pozrtvovanost za ovaj grb sto nosi.
    veliki za velikog kapitena
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

Page 1113 of 2202 FirstFirst ... 11361310131063110311091110111111121113111411151116111711231163121316132113 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8624
    Last Post: Today, 20:44
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •