Page 735 of 1249 FirstFirst ... 2356356857257317327337347357367377387397457858351235 ... LastLast
Results 18,351 to 18,375 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #18351
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    To mi je prvo prošlo kroz glavu kakvo ludilo
    Posle vijesti da je Amfi posthumno nagrađen komunističkom nagradom, ne čudi me vala ništa.. Samo da mi je znati da li svi koriste istog dilera jer ovo je mnogo jaka roba izgleda..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  2. #18352
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    3,659
    Thanks Thanks Given 
    570
    Thanks Thanks Received 
    296
    Thanked in
    182 Posts

    Default

    "Ako smijete, oborite vladu" - upućeno više puta DF-u (između ostalog valjanja u blatu oko para, potčinjenosti i sluganstvu vezano za lokalne izbore uz tirade da su oni samostalni i na svoj mišiće ostvarivali izborne rezultate, nagutali se uvreda od DF-a, ni pas s maslom to ne bi pomirisao...) a nedavno i URI. Koji zaokret jbt, na "rekonstruišimo vladu, dajte nam nekoliko ministarskih mjesta". Na stranu što mislim da su demokrate klasični demagozi u javnim pojavama a politički oportunisti kada se o beneficijama radi, mislim da je ovo potez neviđene sujete pojedinaca iz te stranke koji iznova i iznova kalkulišu i imaju neku izbornu chehk listu sa minusima i plusevima, garantovano razmišljaju "uzdigao se Dritan" ajmo sad sa DF-om da ga spustimo...

    A što se tiče poziva manjinskim partijama zar one nisu juče bile na sastanku opozicije gdje je usvojen zaključak (nisam čitao već pretpostavljam da se radi o cjelokupnoj opoziciji) da su prijevremeni izbori rješenje? I njima se navodno nudi ulazak u vladu a da šutnu URU... Po meni je ovaj tajming koji su sigurno birali demokrate (osim elementa ključnog i fatalnog, ipak je sve "oko ponoći") toliko paradoksalan (i osjećam zakasnio kao da je bila neka trka sa vremenom...) pa već danas ili sjutra očekujem izjavu za javnost tipa "jesmo li mi u ponoć dali izjavu da hoćemo rekonstruisanu vladu? Izvolite, obalite vladu ako smijete" , upućeno, ne znam ni sam više kome...

    ...I’ll always be that kid
    With the rolled up socks...





  3. The Following User Says Thank You to ToJeMojBrat For This Useful Post:


  4. #18353
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,699
    Thanks Thanks Given 
    467
    Thanks Thanks Received 
    843
    Thanked in
    322 Posts

    Default

    Kakvo svesrpsko pomirenje na dan zastave...neko od tamo daleko likes that
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  5. #18354
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,210
    Thanks Thanks Given 
    732
    Thanks Thanks Received 
    2,137
    Thanked in
    1,618 Posts

    Default


    ... Eto tako.
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  6. #18355
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,534
    Thanks Thanks Given 
    1,932
    Thanks Thanks Received 
    2,527
    Thanked in
    1,089 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Becic to i hoce jer su klasicna uhljeb stranka. Nista bolji nisu od DF-a i i Dps-a kad je nepotizam u pitanju. Mada da ne grijesim dusu, ni Bozena iz Ure ne zaostaje. Sad se makar situacija iskristalisala ko je ko na politickoj sceni i da su SVI ISTI, osim bez senzusa URA koja se pravi postena. Ja iako znam da nema postenih u politici i da su svi ista goovna, glasacu DPS zbog programskih nacela i zbog Mila Djukanovica jer je jedini on sposoban da ih ustopuje. Mnogo su se osilili


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    A ti si car najjaci vazda bio, niti mozga niti brige i treba da glasas mila.

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  7. The Following 5 Users Say Thank You to no-mercy For This Useful Post:


  8. #18356
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,864
    Thanks Thanks Given 
    1,632
    Thanks Thanks Received 
    2,809
    Thanked in
    1,217 Posts

    Default

    Cekamo zdravka
    f6

  9. #18357
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    3,841
    Thanks Thanks Received 
    3,110
    Thanked in
    1,591 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Posle vijesti da je Amfi posthumno nagrađen komunističkom nagradom, ne čudi me vala ništa.. Samo da mi je znati da li svi koriste istog dilera jer ovo je mnogo jaka roba izgleda..
    Raskuboše onu tonu i po, sva je prilika. Od kad je panula, svi se pomamili.

    Izgleda jedan pop bješe u pravu...


  10. The Following User Says Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  11. #18358
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,674
    Thanks Thanks Given 
    1,248
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    570 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    A ti si car najjaci vazda bio, niti mozga niti brige i treba da glasas mila.

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    A ne no koga cu? Becica, DF ili Abazovica koji bi opet posao sa cetonjama da mu moze bit?
    Taman ljudi bez mozga mogu glasati ove persone. Ili ne daj Boze Zdravkovu partiju koji vjerom pomjera planine. Svasta se nakupilo na cg pol sceni, mora Lomi to da rascisti


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  12. #18359
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,758
    Thanks Thanks Given 
    170
    Thanks Thanks Received 
    297
    Thanked in
    99 Posts

    Default

    Nadam se da ce vise naroda shvatiti da imamo samo JEDNU gradjansku partiju u Crnoj Gori.

  13. The Following User Says Thank You to autoput For This Useful Post:


  14. #18360
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,722
    Thanks Thanks Given 
    2,090
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Svaka im čast za ovo, nek ni mrvu ne popuste.


    Forever young, i want to be forever young

  15. #18361
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,791
    Thanks Thanks Given 
    828
    Thanks Thanks Received 
    783
    Thanked in
    528 Posts

    Default

    Jedna subliminalna poruka @kimmi

    Studija DFC: Rusija preko Srbije i SPC destabilizuje Crnu Goru

    https://www.antenam.net/politika/214...zuje-crnu-goru


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Love, peace and respect.

  16. #18362
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,351
    Thanks Thanks Given 
    1,326
    Thanks Thanks Received 
    1,468
    Thanked in
    593 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    A ne no koga cu? Becica, DF ili Abazovica koji bi opet posao sa cetonjama da mu moze bit?
    Taman ljudi bez mozga mogu glasati ove persone. Ili ne daj Boze Zdravkovu partiju koji vjerom pomjera planine. Svasta se nakupilo na cg pol sceni, mora Lomi to da rascisti


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ili loMi sto je posmrka vise kila no sto si ti riba po primorju izje8a.

    Sto bi rekli od svih zla biramo manje zlo.

    No bas je osvjezilo, evo godinu dana prodje, eskperti dolaze iz srbije iako veze sa ekspertima nemaju, ne uhapsise nikog (iz dpsa) a toliko je bilo price o tome, drzavna aviokompanija u ogromnom minusu cak je i to drzavna tajna postala, ne mogu se dogovoriti oko vlade itd itd, vraca se lomi jaci nego ikad to je sigurno
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  17. #18363
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Niksic/Podgorica
    Posts
    622
    Thanks Thanks Given 
    306
    Thanks Thanks Received 
    284
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Očekivao se nastup ovog tipa, ali nikako partije da nauče da pišu zvučnija saopštenja, sve je nekako prozivački, agresivno i ultimativno.

    U trenutnim okolnostima bi mekši i asertivniji pristup bio mnogo produktivniji, no da vidimo šta će bit' ishod.
    "The best argument against Democracy is a five-minute conversation with the average voter."

  18. #18364
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,722
    Thanks Thanks Given 
    2,090
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    A ti si car najjaci vazda bio, niti mozga niti brige i treba da glasas mila.

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Xaxaxa, što bi rekli "mozak na ispašu", srećan čoek kunem ti se

    Quote Originally Posted by aLaPaCha View Post

    ... Eto tako.
    Veseli se ti, samo znaj da oni tvoji nepomenici nikad više vlast neće primirisat.
    Forever young, i want to be forever young

  19. #18365
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    Kakav si ti komedijaš druže.
    Opozicija ne može biti kočnica jer se ne pita. Kočnica može biti samo neko u parlamentarnoj većini.
    A lijepo kažu će otvorena pitanja biti riješena dogovorom dva najveća politička subjekta a da ostali neće bit kočnica. (ostali su URA)

    Što znači:
    a) Sami misle da odlučuju a na URU svale pritisak da moraju sve da isprate, inače će da ih gaze
    b) URA je pristala da se ne miješa i dala im odriješene ruke (mnogo manje vjerovatno, ali ukoliko tačno, konačno političko samoubistvo)


    Međutim, sami momenat đe se rekonstrukcija namješta na istovremeno glasanje sa tužilačkim savjetom ti govori da se ovo drugo nije desilo.
    Radi se o goloj ucjeni i šiljenju spolovila na Uru.
    I, što se može desiti sem da URA odbije?

    Isto kao kad su DF i URA pokušali da natjeraju Demokrate da odobre onog idiota u Tužilačkom savjetu. I Demokrate rekle "ne".

    Ponašate se kao da postoji ikakav način da se natjera bilo URA, bilo Demokrate, bilo Zdravko da prihvate nešto što neće.

  20. #18366
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Shvatam da je u Crnoj Gori najčešće najpametnije se ne istrčavati, sačekati da se slože kockice pa onda iznijeti stav. Ali majku mu ebem, živimo u najzanimljivijem političkom dobu odkako se ja sjećam politike.

    Neđe i meni dođe, prilično često, kad vidim o kakvim se besmislicama raspravlja na pol. sceni, a sljedstveno i na forumu, da se isključim. I fakat isključim se povremeno.

    Ali ovo što se ovih dana dešava su baš tektonski poremećaji.

    Da se vratim na situaciju, mislim da je klasično pecanje u pitanju. Dogovorili su se oni oko TS milion posto (ako i to nisu dogovorili onda su politički imbecili, a što baš i ne vjerujem).

    Dakle pecaju URA sa TS i da kad URA kaže dajte TS oni da kažu evo ga TS ajmo rekonstrukcija.

    Sa druge strane, mana ovom razmišljanju je uslovljavanje izbora TS (u saopštenju) jer to je baš klasično prosipanje.

    Odnosi su toliko poljuljani da je ovo zastiđe. Ajde dok je ono bio DF vs vlada URA i Demokrate, pa ajde čoek da istrpi, u DF su teški diletanti. Ovo sad se ne zna ko koga kerebeči.

    Ono što je sigurno je da i DPS/SD/SDP sa jedne i DF/Demokrate bi da CnB SATRU.

    Zašto je to tako? Ne znam. Očigledno je biti umjeren, iskreno građanski i proEU orjentisan i ne biti zakopan u nacionalne rovove najveći grijeh na političkoj sceni Crne Gore.

    URA ima priliku da odigra baš jako:

    -da kaže da je povjerenje poljuljano (tačno)
    -da kaže da su oni stekli utisak da njihovi koalicioni partneri ne bi da mijenjaju sistem, već gledaju kako da ga uzjašu (tačno)
    -da je interes građana da se sistem mijenja a ne da dođe kurta umjesto murte (tačno)

    Da kao uslov za rekonstrukciju traže:
    -da traže izmjene TS
    -da se izglasa Zakon o porijeklu imovine
    -da traže izmjene zakona o školstvu (znam da je ovo suštinski nebitan zakon, ali izmjenama zakona u smislu decentralizacije će biti ispunjeno obećanje svih činilaca nove većine, a ono što je bitnije pokazaće volju da se sistem mijenja).

    Ako su im ti uslovi prihvatljivi može da se sjedne i da se priča o rekonstrukciji vlade na bazi principa.

    Znam da mnogima ovo zvuči kao naučna fantastika, imajući u vidu političke činioce, ali CnB platforma je realno deceniju ispred svih ostalih i što je najjače svi očekuju da oni sa 5.5% pokrenu dugo očekivane promjene sistema. Evo im je prilika, makar da ih traže i stave na sto, a na nama svima je da ih nagradimo podrškom kasnije, na sve izvjesnijim novim izborima.

    P.S.
    Najjače je što od ovoga gore nema ništa i što će DF da traži MUP 1/1, a dobiće .

    Tako da.... samo jako






    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  21. The Following 2 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  22. #18367
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Nebitni su detalji, političkog cjenjkanja će uvijek biti, to je suština funkcionisanja demokratskog sistema.

    Tragična je ta neodgovornost što se pregovori (jer ovo je očigledno rana faza pregovora, gdje svako priča šta bi želio) obavljaju u medijima, umjesto na sastancima koalicionih partnera.

  23. #18368
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,791
    Thanks Thanks Given 
    828
    Thanks Thanks Received 
    783
    Thanked in
    528 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Očigledno je biti umjeren, iskreno građanski i proEU orjentisan i ne biti zakopan u nacionalne rovove najveći grijeh na političkoj sceni Crne Gore.
    Ok ti si sebe izgleda ubijedio u ovo, ali u ovo ti niko ne vjeruje poslije 30.08. od potencijalnih novih glasača.
    Ajde da čisto neke stvari pređemo suštinski.
    Građanski - šta je do sada bilo građanski ? Desila se katastrofa, građani nikad više nijesu bili podijeljeni na svim osnovama kao što su nacionalno, religijski itd. Ajde što su DF i DCG takvi, ali URA koja je sve odluke, izjave, saopštenja podržavala nema pravo da priča o ovome. Direktni krivci za ovakve podjele u društvu. Kako može biti građanski išta kad se Vlada popunila ljudima koji su bliski crkvi. Da to je to, nije ekspertska nego crkvena Vlada. Bila od prvog do sadašnjeg dana. Šarena laža.
    ProEU - Slijedeći ruske i srpske uticaje, politike i interese nikada ne može biti proEU. Može na priču, djela su pokazala suprotno. Opet kažem i da se ponovim, Vlada koja je sastavljena u SPC ne može biti proEU nego proruska i prosrpska. To je svima jasno.
    Nacionalni rovovi - Upravo nas je URA zakopala u rovove, stajući samo na jednu stranu, a ignorišući onu koju su trebali da podrže. Ne moraju ni da podrže, ali da izvagaju. A izvagali su ga vala nema šta, ali samo na jednu stranu i dobro je Dritan rekao niko više nije uradio za pravoslavni narod od njega. Ovo shvatam kao izjavu da je radio za ruske i sprske interese jer SPC...


    Kratko, ali jasno.
    Love, peace and respect.

  24. #18369
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,720
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    4,882
    Thanked in
    2,291 Posts

    Default

    Ovo je, kao što već napisah, proizvod događaja poslije 5.9.2021 god., odnosno kada je postalo jasno svim političkim činiocima da je Milo Đukanović ,,pušten niz vodu" od strane EU, pa i od AV. Ta činjenica nemanja straha od ,,prevaziđenig političara" (da, ovaj citat se odnosio na drugog, ali je sada vrlo primenljiv i na osobu koja je ovo izrekla), koji ovom posjetom Zagrebu pokušava da napravi neku ,,kontrolu štete", dala je podstrek za neko prekomponovanje. Šta to znači? DF je sada jedini saveznik (MĐ je bio saveznik, ovi su... da li je prejaka riječ poslušnici?) iz Crne Gore AV, te iz toga crpe političku moć. Samim time priča oko približavanju EU (članstva) je nebitna i onamo gdje gravitiraju to je prvo. Samim tim svi potezi koji budu vukli (i vuku) biće kontra približavanja Crne Gore EU. Demokrate, kao i obično, kalkulišu i ova priča oko rekonstrukcije im dođe kao neka opcija da su oni uvjek za kompromise. Ipak, neki nisu spremni na kompromise i neka bude zapisano, a uslovljavanje ako ne bude ovo, neće biti ono... Pade mi na pamet 2011 god. i kako neće biti novog izbornog zakona ako se ne uvrsti pitanje jezika. Niđe veze, ali to je ta matrica.

    Sent from my moto e5 using Tapatalk

  25. #18370
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,348
    Thanks Thanks Given 
    3,485
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    baš me zanima kako će ambasade i EU reagovati na mogućnost ulaska filijale SNSa u Vladu. jer ta filijala nije baš za ulazak u EU

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  26. #18371
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Ok ti si sebe izgleda ubijedio u ovo, ali u ovo ti niko ne vjeruje poslije 30.08. od potencijalnih novih glasača.
    Ajde da čisto neke stvari pređemo suštinski.
    Građanski - šta je do sada bilo građanski ? Desila se katastrofa, građani nikad više nijesu bili podijeljeni na svim osnovama kao što su nacionalno, religijski itd. Ajde što su DF i DCG takvi, ali URA koja je sve odluke, izjave, saopštenja podržavala nema pravo da priča o ovome. Direktni krivci za ovakve podjele u društvu. Kako može biti građanski išta kad se Vlada popunila ljudima koji su bliski crkvi. Da to je to, nije ekspertska nego crkvena Vlada. Bila od prvog do sadašnjeg dana. Šarena laža.
    ProEU - Slijedeći ruske i srpske uticaje, politike i interese nikada ne može biti proEU. Može na priču, djela su pokazala suprotno. Opet kažem i da se ponovim, Vlada koja je sastavljena u SPC ne može biti proEU nego proruska i prosrpska. To je svima jasno.
    Nacionalni rovovi - Upravo nas je URA zakopala u rovove, stajući samo na jednu stranu, a ignorišući onu koju su trebali da podrže. Ne moraju ni da podrže, ali da izvagaju. A izvagali su ga vala nema šta, ali samo na jednu stranu i dobro je Dritan rekao niko više nije uradio za pravoslavni narod od njega. Ovo shvatam kao izjavu da je radio za ruske i sprske interese jer SPC...


    Kratko, ali jasno.
    Za tebe je građanski podržavati lopove koji su ojadili ovu državu? Ako ti misliš da URA podgrijava tenzije, a ne ovi koje ti braniš (kao da smo slijepi pa ne vidimo što čine njihovi mediji), a zajedno sa satrapima iz drugog tabora, ne znam što ti kažem sem...nemam ti kad.

    Zato, što bi rekli Bosanci

    R.A.Z.G.U.L.I.

    Pa tu propagandu Ljuba Filipovića i Draginje građanke sa terminima "p*srbice" prosipaj tamo u štab. Hrabrite se malo, nije na odmet.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  27. The Following 7 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  28. #18372
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,720
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    4,882
    Thanked in
    2,291 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    baš me zanima kako će ambasade i EU reagovati na mogućnost ulaska filijale SNSa u Vladu. jer ta filijala nije baš za ulazak u EU

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Da bi se to desilo treba 41 glas u parlamentu. Mislim da nemaju taj 41 glas jer sumnjam da su sposobni da dobiju isti za to od nekoga što sada pripada opoziciji. Da obore vladu, to već ne sumnjam da bi se našao 41 glas.

    Sent from my moto e5 using Tapatalk

  29. #18373
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,838
    Thanks Thanks Given 
    1,129
    Thanks Thanks Received 
    1,060
    Thanked in
    512 Posts

    Default

    I ti se sa ovim DPS tetrapakom raspravljas...
    Sate sate sate

  30. The Following 3 Users Say Thank You to nimfa For This Useful Post:


  31. #18374
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,791
    Thanks Thanks Given 
    828
    Thanks Thanks Received 
    783
    Thanked in
    528 Posts

    Default

    Alo kimmi nemoj biti SKOJ.
    U kanal ti je partija, a iz kanala treba da se izvuče. Izgleda da nikada nećeš shvatiti prijateljsku kritiku i savjet.

    Evo jedne istine, a ko bi to rekao, ni manje ni više nego od Medojevića i pazi sad ovo:

    "Vlada koja je formirana nije bila odgovorna građanima, već je bila odgovorna Crkvi i koncernu Vijesti", poručio je Medojević.
    Kakvo razgulivanje...

    Ja niti podržavam lopove, niti podržavam četnike. Ja podržavam samo građansku i evropsku CG, koja nikada ne može to biti sa ovim tvojim partnerima. Što brže shvatiš, brže ćemo se okrenuti državi, građanima...
    Put je kratak, potrebna je samo ruka, a avantura može biti interesantna, fanstastična i na zadovoljstvo svih.
    Love, peace and respect.

  32. #18375
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,838
    Thanks Thanks Given 
    1,129
    Thanks Thanks Received 
    1,060
    Thanked in
    512 Posts

    Default

    Mislio sam na ovaj post Kimmija
    Sate sate sate

Page 735 of 1249 FirstFirst ... 2356356857257317327337347357367377387397457858351235 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 23:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 12:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 11:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 10:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 06:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •