Page 18 of 38 FirstFirst ... 814151617181920212228 ... LastLast
Results 426 to 450 of 939

Thread: SDP - Socijaldemokrate

  1. #426
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 11/11/11 View Post
    U redovima BR SDP-a vlada nervoza i razočaranje... Od 100% sigurnih za Brajana, ispalo da je dobar dio zaokružio Ranka, ha ha ha... Vidio šef barskoga SDPa svojim očima.
    Kažu ''Kad ga srce nije izdalo...''
    Sigurni pred tvoje oči zaokruži nesigurnog.

    Što bi lucke rekao, ''ne smijem u detalje''.
    Znači biće da su i lucketa prevarili glasovi barskih (ne)sigurnih delegata. Koji ste vi prevrtljivci
    Prije desetak dana pitah jednog bivšeg vam uticajnog člana, ko pobjeđuje. Reče da je dobio informaciju od Vujice da je završeno to, da Brajović pobjeđuje, bješe siguran u to. Uđi u detalje, nećete valjda furati sad samoubilačku priču o pomirenju i jedinstvu

  2. #427
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,029
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Realno je po procjenama DPS trebalo da pobijedi Brajović i na taj način preuzme stranku od Krivokapića ali su u SDP ( koliko god su uvjeravali aktiviste Brajovića da je sve pod kontrolom ) procijenili da je mudrije stati uz lidera koji se konfrotira dok ne izgura neku povoljnu ponudu ... pokazali su iskustvo jer čisto sumnjam da vjeruju u priče ko je kome na srcu nego samo konkretna ponuda na stolu ... ipak su to ljudi koji dobro naplate svaki glas na izborima evo 15 god. ...
    deuscroix

  3. #428
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    SRBIJA!
    Posts
    801
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A zapravo je bilo onako kako je odlucio Big Boss tj Brisel uz par direktiva 3 mocna Ambasadora u PG. Narod ce opet: ih kako ih je dobio! Ili: ih kako im je dosa' nenajavljen! Tkdj koalicija sa opoziciom ce biti kada i ako Brisel naredi. Ukoliko Dps ne bude slusao Big Boss-a, odlaze na History Channel. Ovo im je bila javna opomena kojoj su i oni sami morali da prisustvuju, po naredbi Ambasade......... E pa sad...
    ...ashes to ashes, dust to dust.

  4. #429
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,029
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Byk-e View Post
    A zapravo je bilo onako kako je odlucio Big Boss tj Brisel uz par direktiva 3 mocna Ambasadora u PG. Narod ce opet: ih kako ih je dobio! Ili: ih kako im je dosa' nenajavljen! Tkdj koalicija sa opoziciom ce biti kada i ako Brisel naredi. Ukoliko Dps ne bude slusao Big Boss-a, odlaze na History Channel. Ovo im je bila javna opomena kojoj su i oni sami morali da prisustvuju, po naredbi Ambasade......... E pa sad...
    Po tome ispada da je DPS toliko jak da ima svog čovjeka koji je dovoljno moćan da je uzdrma partiju "Brisela"
    deuscroix

  5. #430
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    SRBIJA!
    Posts
    801
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by night_silence View Post
    Po tome ispada da je DPS toliko jak da ima svog čovjeka koji je dovoljno moćan da je uzdrma partiju "Brisela"
    Ok da probamo pjeske. Dps je ovo dobijao 99% preko svojih ljudi. Brisel ih je pustio 3 mjeseca da se igraju macke i misa. A onda im je za 3 dana uoci kongresa pokazao ko je macka a ko mis u cijeloj prici. Dosao je kongres a na kongresu preokret iz 2-1. Prc!
    ...ashes to ashes, dust to dust.

  6. #431
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,580
    Thanks Thanks Given 
    7,486
    Thanks Thanks Received 
    4,579
    Thanked in
    1,773 Posts

    Default

    Ne znam o kakvim preokretima se pricha... Rankova pobjeda je bila izvjesna svo vrijeme... To shto su pojedinci zavaravali sebe i druge, nema veze sa realnoshcu... Bijahu previshe napadni pa ih se najlakshe otarasit ako kazhesh da si "siguran" glas...

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  7. #432
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nje Ranja pobijedio na kongres, nego je Milo izgubio

  8. #433
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Berane
    Posts
    267
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    3% biračkog tijela ... U filmu Shindlerova lista postoji scena kada "on" traži novac od jevreja za investicije , oni se kao slože da daju pare i pitaju ga a kakva je njegova uloga u svemu, on kaže "PRESENTATION"... znaci da koristi tudje resurse i rad i zasluge i sve i da prodaje maglu..da stvori iluziju o bogatsvu i snazi i moci... e tome je posluzio ovaj "Kongres" - "Presentation"

  9. #434
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Ne znam o kakvim preokretima se pricha... Rankova pobjeda je bila izvjesna svo vrijeme... To shto su pojedinci zavaravali sebe i druge, nema veze sa realnoshcu... Bijahu previshe napadni pa ih se najlakshe otarasit ako kazhesh da si "siguran" glas...

    Sent from Tapatalk
    Potpisujem. Znalo se da Ranja pjeske dobija ovo.

  10. #435
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,094
    Thanks Thanks Given 
    2,221
    Thanks Thanks Received 
    2,384
    Thanked in
    1,228 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Najlakse je reci sve je to tako kako jeste i bataliti bilo kakvu komunikaciju o politickoj sceni.Kao, sve znamo, sve pamtimo, i glave na drugu stranu. Jeste da to djeluje "najpametnije", javno i socijalno ignorisati, drzati svoje misljenje za sebe, izolovati se (?), svi biti najpametniji, i to je to. Medjutim, kako su mnogi svjesni da nemaju nikakvog ili veoma malog uticaja na soc desavanja kao pojedinci, ipak vole popricati o tome. Razmijeniti utiske ne znaci "ucestvovati" u unistenju ili pljacki CG. Ni najmanje.
    Suvise je to jaka osuda i za one koji cute "pametno", a i za one koji caskaju o politickom "ambijentu".
    Mozda je "zombi" gradjanin potreban CG drustvu.. Vjerovatno je to tacno, ali eto... ima i drugacijih.

    Hvala Lepo
    Majo, ili se nijesmo razumjele ili se vas stav po pitanju SDP-a promijenio
    Sve znam, sve pamtim, i srecna sma da je tako, a glavu nikada nijesma okretala za 20 godina, pa necu ni sad. I to iskljucivo iz ljubaci prema Crnoj Gori i nicega drugog.
    Kada sma govorila o pljacki i unistavanju Crne Gore, mislila sam jedino i iskljucivo u ovom slucaju na SDP.
    Uvijek sam za rasprave i razgovore, zato i jesma na forum.
    Zombi gradjanin nikome nije niti potreban, niti koristan.

    Znaci SDP je unistitelj Crne Gore, niko i nikada me nece ubijediti u suprotno. Ne mozes biti u vlasti i gledati svo to propadanje, dizati ruku i glasati sa DPS-om, a ovamo pricati o ljubavi za CG, promjenama i slicno.

  11. #436
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Ne znam o kakvim preokretima se pricha... Rankova pobjeda je bila izvjesna svo vrijeme... To shto su pojedinci zavaravali sebe i druge, nema veze sa realnoshcu... Bijahu previshe napadni pa ih se najlakshe otarasit ako kazhesh da si "siguran" glas...

    Sent from Tapatalk
    Sad nastupa taktika 2. DPS masinerija i analiticari će da omalovazavaju rezultat demokratije pricama "...nije ubjedljiva pobjeda, skoro pola pola, ima Brajović da kontrolise, ako bude sto.. eto podijeli se partija.... " i trc ne daj. Ovi koji bi najsrećniji bili da su oba izgubili prosipati pricu kako strani faktori diktirali, a ljudi gusteri pokazivali prekomjernu aktivnost....Dobru pouku bi mogli izvući ovi koji stavraju nove partije - ne dizi dreku već radi svoje jer kad sam sebe sokolis ka' Vujica prodjes.

  12. #437
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,128
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    cudo da porazeni tabor vec nije izasao sa obavjestenjem da su "izbori" pokradeni


  13. #438
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Pa sinoc prije nego sto su izbrojani glasovi, Pink je krenuo sa pricom kako je Brajovic pobijedio. Pravio se scenario, da kad Ranko dobije ne priznaju rezultate. Ali nesto se desilo da sprijeci taj scenario. Ranko Krivokapic bice sledeci CG premijer, jedino je pitanje kao predstavnik Opozicije ili kao predstavnik sadasnje koalicije.

    - Ima podrsku zapada
    - Ima iskustvo - predsjednik partije, skupstine itd itd.
    - Ima pricu
    - Crnogorac je
    - Nacelno se protivio pljackaskim privatizacijama
    - Predsjednik oepsa

    Glavno od svega je sto ce zapad podrzati njegovu kandidaturu, mozda cak i predloziti da on bude premijer pomirenja

    Ja sam i sam pricao i protivio se odredjenim koracima SDP-a, toj nekoj pomirljivoj politici i spustanju glave. Ali kako se slazu kockice proteklo godinu dana ja ih dosta i razumijem.
    Da je SDP krenuo da obaljuje vladu, prvo bi se suocio sa podjelama unutar svoje partije. Pa kad bi se te podjele prevazisle, DPS bi imao placenike kao sto su SNP ili pozitivna da formiraju vecinu. Tako da na kraju izio vuk magarca nista se nije dogodilo.
    Na ovaj nacin pustili su pipke po drzavnim aparatima, imaju perfektu infrastrukturu i lishe ovih cankoliza Milovih, ostatak partije radi.
    Last edited by Gandalf_White; 04-06-15 at 10:40.
    One Ring to Rule them all...

  14. #439
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,128
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    za boljeg i nismo..


  15. #440
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    za boljeg i nismo..
    Zanimljiva anegdota:

    Jedan moj drugar sa Kosova imao sex sa jednom na primorje. I nategne je tip i ona krene da vice "Boliii, Boliii" a Sanel njoj kaze "Nema bolji"

    E isto ti je ovako da pokusamo napraviti neki post-Milo scenario.

    Ko bi bio realan radni premijer posle njega, da sad znamo da bi bio sposoban da preuzme mjesto premijera? Medojevic? Janko Vucinic? Mandic? Becic ili Abazovic bez dana radnog iskustva?
    Zarka Rakcevica bih podrzao da bude premijer. Lekica ne bih jer je covjek previse teorija a nista praksa.
    Onda kad bi se i nasao neki opozicioni premijer, Vlada se ne sacinjava samo do vlasti nego ima i opozicionara, ako nista onda po lokalnim samoupravama. A vjerujem da DPS sa svojom masinerijom ne bi bas lako saradjivao sa novom vlasti, vec bi pokusao na sve nacine da podrije vlast. Kao sto cine u Kolasinu, Beranama i prije u Herceg novom.

    Ranko bi bio balans. Opet ovo je neko moje misljenje, i prelazim preko svih negativnih osjecanja, preko svih pizdarija koje su radili, misleci samo na dobrobit CG....
    One Ring to Rule them all...

  16. #441
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Bijelo Polje
    Posts
    2,401
    Thanks Thanks Given 
    16
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Pa sinoc prije nego sto su izbrojani glasovi, Pink je krenuo sa pricom kako je Brajovic pobijedio. Pravio se scenario, da kad Ranko dobije ne priznaju rezultate. Ali nesto se desilo da sprijeci taj scenario. Ranko Krivokapic bice sledeci CG premijer, jedino je pitanje kao predstavnik Opozicije ili kao predstavnik sadasnje koalicije.

    - Ima podrsku zapada
    - Ima iskustvo - predsjednik partije, skupstine itd itd.
    - Ima pricu
    - Crnogorac je
    - Nacelno se protivio pljackaskim privatizacijama
    - Predsjednik oepsa

    Glavno od svega je sto ce zapad podrzati njegovu kandidaturu, mozda cak i predloziti da on bude premijer pomirenja

    Ja sam i sam pricao i protivio se odredjenim koracima SDP-a, toj nekoj pomirljivoj politici i spustanju glave. Ali kako se slazu kockice proteklo godinu dana ja ih dosta i razumijem.
    Da je SDP krenuo da obaljuje vladu, prvo bi se suocio sa podjelama unutar svoje partije. Pa kad bi se te podjele prevazisle, DPS bi imao placenike kao sto su SNP ili pozitivna da formiraju vecinu. Tako da na kraju izio vuk magarca nista se nije dogodilo.
    Na ovaj nacin pustili su pipke po drzavnim aparatima, imaju perfektu infrastrukturu i lishe ovih cankoliza Milovih, ostatak partije radi.
    Potpisujem!!! Ovo je živa istina i ovo me podsjeća na jedan skup SDP-a na kojem sam čuo da mijenjaju DPS i političku scenu iznutra jeste težak i mukotrpan posao koji traje godinama i koji mnogo neće moći da izdrže ali je tako sigurno da će doći do promjena na bolje.

  17. #442
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Superhik View Post
    Znači biće da su i lucketa prevarili glasovi barskih (ne)sigurnih delegata. Koji ste vi prevrtljivci
    Prije desetak dana pitah jednog bivšeg vam uticajnog člana, ko pobjeđuje. Reče da je dobio informaciju od Vujice da je završeno to, da Brajović pobjeđuje, bješe siguran u to. Uđi u detalje, nećete valjda furati sad samoubilačku priču o pomirenju i jedinstvu
    Haha, a okle, nisam ja tu bitan. Ja sam ti jedna konobarčina obična. :P Samo imam par dobrih izvora, pa povremeno načujem po nešto...

    Mada jutros čitah u Vijesti online... Dobar su članak objavili... Već se zna ko je koga zaokružio.

    EDIT: A to za opušteno čekanje Kongresa i ''završen posao'' su mi konstantno omladinci barski iz SDP ponavljali... I to sve sa pričom ''Znam 100%''... Ja pričah ''Nekate, loži vas neko i diže vam moral, ali jok...''

    Sve u svemu, dobri su to momci i djevojke... Ali, nažalost, biće sad nekih revanšizama, kako čujem, u BR SDP, prema ovima što su ''izdali'', pa zaokružili Ranka.
    Last edited by 11/11/11; 04-06-15 at 11:00.

  18. #443
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,128
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Ko bi bio realan radni premijer posle njega, da sad znamo da bi bio sposoban da preuzme mjesto premijera? Medojevic? Janko Vucinic? Mandic? Becic ili Abazovic bez dana radnog iskustva?
    Zarka Rakcevica bih podrzao da bude premijer. Lekica ne bih jer je covjek previse teorija a nista praksa.
    Onda kad bi se i nasao neki opozicioni premijer, Vlada se ne sacinjava samo do vlasti nego ima i opozicionara, ako nista onda po lokalnim samoupravama. A vjerujem da DPS sa svojom masinerijom ne bi bas lako saradjivao sa novom vlasti, vec bi pokusao na sve nacine da podrije vlast. Kao sto cine u Kolasinu, Beranama i prije u Herceg novom.

    Ranko bi bio balans. Opet ovo je neko moje misljenje, i prelazim preko svih negativnih osjecanja, preko svih pizdarija koje su radili, misleci samo na dobrobit CG....
    Postedite nas, molim ve, sa tim "bez dana radnog iskustva", jer u nasem slucaju to apsolutno nista ne znaci! Ama bas nikakve veze nema sto neko vec do sad nije bio neki ministar, predsjednik, premijer, predjednik skupstine ili sta ti ja znam, samo bi se tim uvecala sansa da taj neko bude diskreditovan, jer biti na bilo kojoj od navedenih funkcija u proteklih 25 godina znaci samo da se taj nije pitao koliko pijan s gacama, vec samo bio figurica obicna, pion.. a to bi bila neka preporuka za njega, jel? U poredjenju sa nekim ko nema "takvog radnog iskustva", svako ko je figurirao na prethodno opisan nacin za mene je cisti skart! Postoji samo jedna osobina koju ja trazim kod covjeka koji treba da pokrene neke promjene: volja! Zelja da se u ovoj drzavi stvari mijenjaju na bolje je najbitnija i itekako jeste vise nego dovoljna, jer strucnjaka nam ne fali, niti bi taj neko sam obavljao sve moguce poslove, vec je njegova uloga da obezbijedi ambijent u kome ce se raditi u korist gradjana, a ne elite. A to, da se ne lazemo, moze i pametni seljak covjek, masinbravar, nikakav doktorat za to ne treba, treba karakter, moral!
    Last edited by ovizionizi; 04-06-15 at 11:04.


  19. #444
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 11/11/11 View Post
    Mada jutros čitah u Vijesti online... Dobar su članak objavili... Već se zna ko je koga zaokružio.
    Znalo se noc prije sve. Zna se i ko su ova 3 nevazeca listica.

    Glavna stvar posle ovog kongresa je to sto su Ranka zaokruzili ljudi koji nemaju sta da izgube. Misleci pri tom, da su to ljudi koji nemaju firme za pranje para, agencije, direktorska mjesta koja su dobili zbog pripadnosti partiji. Posto kad imas Ranka na jednoj strani a cijeli DPS sa svojim tuziocima, sudijama, aparatima na drugoj - glasaces Ranka zato sto vjerujes u njega to pod 1. a pod 2. zato sto i ako krenu da se svete nemaju ti se na sta osvetiti.
    One Ring to Rule them all...

  20. #445
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Ursa Minor
    Posts
    2,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    I dalje sanjate san u kojem Ranko rusi Britvu i trpa ga u zatvor.Aj da vidmo sta ce biti kada se probudite.Navijam za vas.
    Ad astra.

  21. #446
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    SRBIJA!
    Posts
    801
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Ne znam o kakvim preokretima se pricha... Rankova pobjeda je bila izvjesna svo vrijeme... To shto su pojedinci zavaravali sebe i druge, nema veze sa realnoshcu... Bijahu previshe napadni pa ih se najlakshe otarasit ako kazhesh da si "siguran" glas... Sent from Tapatalk
    Vec je neko stranu unazad rekao da je Rankov adut sto ima najjace veze sa Evropom. I da ce zbog toga pobjediti. Na to sam se htio i nadovezati bez omalovazavanja vec naprotiv. Jer koga Pinkov Minut dva blati to znaci da je van price o dpsu i mafiji. A da se Ambasade za sve pitaju to znaju i ptice na grani sem neukog naroda (edit: Poput ovoga iznad) koji gleda rtcg Dnevnik ciji je jedini zadatak da njeguje kult licnosti. Dzaba mijenjaju logo i jingl svakih 6 mjeseci. Uvijek ce biti i ostati mala, smrdljiva Radio Televizija Titograd.
    Last edited by Byk-e; 04-06-15 at 11:12.
    ...ashes to ashes, dust to dust.

  22. #447
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Postedite nas, molim ve, sa tim "bez dana radnog iskustva", jer u nasem slucaju to apsolutno nista ne znaci! Ama bas nikakve veze nema sto neko vec do sad nije bio neki ministar, predsjednik, premijer, predjednik skupstine ili sta ti ja znam, samo bi se tim uvecala sansa da taj neko bude diskreditovan, jer biti na bilo kojoj od navedenih funkcija u proteklih 25 godina znaci samo da se taj nije pitao koliko pijan s gacama, vec samo bio figurica obicna, pion.. a to bi bila neka preporuka za njega, jel? U poredjenju sa nekim ko nema "takvog radnog iskustva", svako ko je figurirao na prethodno opisan nacin za mene je cisti skart! Postoji samo jedna osobina koju ja trazim kod covjeka koji treba da pokrene neke promjene: volja! Zelja da se u ovoj drzavi stvari mijenjaju na bolje je najbitnija i itekako jeste vise nego dovoljna, jer strucnjaka nam ne fali, niti bi taj neko sam obavljao sve moguce poslove, vec je njegova uloga da obezbijedi ambijent u kome ce se raditi u korist gradjana, a ne elite. A to, da se ne lazemo, moze i pametni seljak covjek, masinbravar, nikakav doktorat za to ne treba, treba karakter, moral!
    Ovu smo pricu nedje davno vodili i ja vidim da ti bas ne razumijes sta se podrazumijeva pod iskustvom.

    Balavche od 25 godina ne moze biti ministar. Prvenstveno zbog toga sto ce uvijek imati problem nepostovanja od starijih kolega. Iskustvo ne znaci samo radno iskustvo, nego zivotno iskustvo. Recimo koliko je putovao, radio, sa koliko je zena spavao i piva popio. Koliko je prijateljstava i veza napravio i iz koliko bitaka izasao kao pobjednik.

    Lako je travu pasti i zvakati nego treba progutati. Lako je izaci sa pricom "A daj skidaj vlast, drzh, ne daj, lomi, bacaj" a sta onda? Sta kad ti dodje Janko vucinic da bude ministar Rada? Medojevic ministar odrzivog razvoja? Ili Mandic ministar turizma?
    Kad ode premijer sa svojih 27-8 godina u EU, a oni mu tamo kazu, ae mali sacekaj sad ce topla cokolada za tebe.

    Treba biti realan, to nekad boli ali tako je kako je. Ja sam rekao sam, Becica cu podrzati u trenutku kad podrzi ulazak u NATO. Ali ne bih mogao glasati za njega za premijera, jel bi to bilo pogubno po CG. Jer opet se postavlja pitanja, kako neko bez zivotnog ili radnog iskustva, bez IKAKVOG znanja o organizaciji, menadzmentu ili bilo cemu drugo moze da vodi firmu od 700 000 ljudi.

    Budimo realni
    One Ring to Rule them all...

  23. #448
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Znalo se noc prije sve. Zna se i ko su ova 3 nevazeca listica.

    Glavna stvar posle ovog kongresa je to sto su Ranka zaokruzili ljudi koji nemaju sta da izgube. Misleci pri tom, da su to ljudi koji nemaju firme za pranje para, agencije, direktorska mjesta koja su dobili zbog pripadnosti partiji. Posto kad imas Ranka na jednoj strani a cijeli DPS sa svojim tuziocima, sudijama, aparatima na drugoj - glasaces Ranka zato sto vjerujes u njega to pod 1. a pod 2. zato sto i ako krenu da se svete nemaju ti se na sta osvetiti.
    Da, slažem se... To je više nego očigledno...

    Jedno moramo priznati, jako moćna ekipa je stala iza Brajana bila... Što neko reče, Ranko još nije ni svjestan kakvu je mašineriju pobijedio...

    Ali ipak je demokratija pomogla Ranku, pošteni delegati su glasali za njega i to je to... Ljudi koji iskreno vjeruju u tu ideju i program koji godinama propagira SDP.

    Što se mene tiče, jako sam srećan što je ta strana odnijela pobjedu. Jes' da su mi neki drugari delegati Barani zamjerili što sam javno za Krivokapića, ali jbg... Ja ne umijem drugačije.

    Ali ovdje nije kraj... Nadam se da je ovo Ranka dobro otrijeznilo i da će ga navesti da konačno počne da donosi mnogo odlučnije poteze. Ukoliko sada ne postavi stvari na svoje mjesto, kao da nije ni pobjeđivao.

    Zaključak: Ima još mnogo da se radi.

  24. #449
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    pg
    Posts
    1,672
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Što će se sve ovđe pročitat' ,majko mila- Krivi ''premijer pomirenja'' koji se ''načelno protivi pljačkama'' :lolblue:i ''mijenja dps iznutra''.:lolblue:... i sve to posle 17 god valjanja u svim mogućim privilegijama koje je ova sprdnja od stranke obezbijedila vireći iz debelog crijeva dps-a.

    Kakve su ovo magle i maĐije, bez svIJa..
    Shit has hit the fan !

  25. #450
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,128
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    ali on ima "iskustvo", znas.. :roll:


Page 18 of 38 FirstFirst ... 814151617181920212228 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •