Page 143 of 176 FirstFirst ... 4393133139140141142143144145146147153 ... LastLast
Results 3,551 to 3,575 of 4397

Thread: Majstori svog zanata

  1. #3551
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    396
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    1 Post

    Default

    majstor koji moze da zamijeni 4 prozora, sarke na vratima i cijev od lavaboa?
    lako cemo..

  2. #3552
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    885
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    135
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Ima li gdje u PG da se kupe WIFI tajmeri (montaza na DIN sinu, programabilni/on/off/kontrola preko lokalne WIFI konekcije - po mogucnosti bez cloud servisa), i mjeraci potrosnje (montaza na DIN sinu) na bazi indukcije (senzor oko provodnika, bez direktne konekcije na putanji potrosaca - primjer uredjaja PZIOT-E01)?

  3. #3553
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,910
    Thanks Thanks Given 
    1,345
    Thanks Thanks Received 
    1,636
    Thanked in
    929 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    A meni trebe neko ko bi postavio laminat?

    Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
    +382 67 209202

    Saša…

    Meni je radio u poslovni, dobar je.. i tad bio povoljan

  4. #3554
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    216
    Thanks Thanks Given 
    978
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Ima li neko makar 1 crijep Kanjiža Continental 09.00?
    Ne mogu da ga nadjem u prodaji.

  5. #3555
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    5,939
    Thanks Thanks Given 
    509
    Thanks Thanks Received 
    1,812
    Thanked in
    657 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by iLaki View Post
    Ima li neko makar 1 crijep Kanjiža Continental 09.00?
    Ne mogu da ga nadjem u prodaji.
    Mislim da imam ja na tavanu dvadesetak komada. Šta je 09.00, neka posebna serija? Imaju li na pozadini ispisanu tu oznaku?

  6. #3556
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    216
    Thanks Thanks Given 
    978
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djed_Djuro View Post
    Mislim da imam ja na tavanu dvadesetak komada. Šta je 09.00, neka posebna serija? Imaju li na pozadini ispisanu tu oznaku?
    Ne znam, moguće, pukla jedna nagrdi me kiša. Javi se ako su ovakve.

  7. #3557
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,893
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    21
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Đe se može kupit u Pg baš ovakav ventilator?




    Sent from Apartaments Dalila

  8. #3558
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,622
    Thanks Thanks Given 
    10,577
    Thanks Thanks Received 
    5,018
    Thanked in
    2,338 Posts

    Default

    Možda Elkotim,PG

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  9. The Following User Says Thank You to joni For This Useful Post:


  10. #3559
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    782
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    80
    Thanked in
    40 Posts

    Default

    Električar za neke manje kucne radove, ima li preporuka?

  11. #3560
    Join Date
    Mar 2016
    Posts
    78
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ima li bilo ko iskustva sa zamjenom gume u rerni. Ne znam kako se strucno zove ali guma koja ide iza vrata rerne
    Ako bilo ko ima iskustvo gdje moze da se zamijeni ili naruci preko interneta hvala unaprijed!

  12. #3561
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    1,464
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    289
    Thanked in
    190 Posts

    Default

    Ako je sporet gorenje onda trazi gumu u frigo elektro vujovic

  13. The Following User Says Thank You to kikiriki For This Useful Post:


  14. #3562
    Join Date
    Mar 2016
    Posts
    78
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by kikiriki View Post
    Ako je sporet gorenje onda trazi gumu u frigo elektro vujovic
    Ipak je beko

  15. #3563
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,031
    Thanks Thanks Given 
    79
    Thanks Thanks Received 
    855
    Thanked in
    537 Posts

  16. The Following User Says Thank You to Dutch For This Useful Post:


  17. #3564
    Join Date
    Mar 2022
    Posts
    72
    Thanks Thanks Given 
    43
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Da li je neko radio emajliranje (farbanje) stare kade? Bilo kakva iskustva su dobrodosla. Ne bih da razvaljujem cijelo kupatilo jer je zazidana a strasno mi bode oci.

    Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

  18. #3565
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    3,659
    Thanks Thanks Given 
    570
    Thanks Thanks Received 
    296
    Thanked in
    182 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Moracki zet View Post
    Da li je neko radio emajliranje (farbanje) stare kade? Bilo kakva iskustva su dobrodosla. Ne bih da razvaljujem cijelo kupatilo jer je zazidana a strasno mi bode oci.

    Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
    Evo jedno iz kategorije "bilo kakva iskustva". U okovu kupio emajl sprej za kadu, počistio kadu i osušio sve dobro,isprskao sprejom dva puta sa nekim razmakom od 4 sata. Prvi pokušaj (kao i inače sve što majstorišem) nije bio dobar,nisam ravnomjerno nanosio sprej i taj sloj je relativno brzo počeo da se skida,nakon nekih 20-ak dana. Da dodam da se kada "sušila" par dana nakon nanošenja drugog sloja spreja.

    Drugi pokušaj odrađen ljetos po istom principu uz ravnomjernije nanošenje dao je bolje rezultate, kada se nije koristila nekih 15 dana od nanošenja drugog sloja spreja (i izgledala je kao nova ) ali sada nakon 6 mjeseci opet počinje da se skida boja na pojedinim mjestima oko odvoda i opet se neke tačkice javljaju (pretpostavljam da je do majstora)... Planiram i pokušaj broj 3,naravno ako ti neko ne odgovori nešto bolje od "bilo kakvog iskustva" po ovom pitanju

    ...I’ll always be that kid
    With the rolled up socks...





  19. The Following User Says Thank You to ToJeMojBrat For This Useful Post:


  20. #3566
    Join Date
    Mar 2022
    Posts
    72
    Thanks Thanks Given 
    43
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Jel zaista neophodno toliko dana susenja, bas nemam iskustva sa tim?
    Ako niko ne bude imao iskustva, da mu je neko ko se bavim tim radio, moracu i ja pokusati sam, na sta ce to liciti, mogu samo pretostaviti... ali tako se uci.

    Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

  21. #3567
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    3,659
    Thanks Thanks Given 
    570
    Thanks Thanks Received 
    296
    Thanked in
    182 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Moracki zet View Post
    Jel zaista neophodno toliko dana susenja, bas nemam iskustva sa tim?
    Ako niko ne bude imao iskustva, da mu je neko ko se bavim tim radio, moracu i ja pokusati sam, na sta ce to liciti, mogu samo pretostaviti... ali tako se uci.

    Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
    Nije nego mi je tako ispalo, ljetos sam to ja odradio pred odmor pa nismo bili u stanu nekih 15 -ak dana i nismo koristili kadu. Mislim da je na spreju pisalo 48 sati.

    ...I’ll always be that kid
    With the rolled up socks...





  22. The Following User Says Thank You to ToJeMojBrat For This Useful Post:


  23. #3568
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,031
    Thanks Thanks Given 
    79
    Thanks Thanks Received 
    855
    Thanked in
    537 Posts

    Default

    Probao i ja. Vodobrusnim skinuo rđu oko slivnika(makao ga prethodno, naravno). 4-5 puta isprskao okolo(zaštitio ostalo trakom i papirom) uz pauze od 15-20minuta. Pola godine ima, nije otpalo ništa al rđa probila tj vide se crvene tačkice tj nijesam dobro očistio. Isto emajl sprej iz Okova.

  24. #3569
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    1,464
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    289
    Thanked in
    190 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Moracki zet View Post
    Da li je neko radio emajliranje (farbanje) stare kade? Bilo kakva iskustva su dobrodosla. Ne bih da razvaljujem cijelo kupatilo jer je zazidana a strasno mi bode oci.

    Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
    ja sam radio ljetos farbanje kade,do sad je boja kao i prvog dan,kupio sam farbu za kadu u radnju kameleon na zabjelo kod zgrade splicanke .kadu sam brusio masinom slajfericom sa papirom p150 i p220 (to su oznake granulacije)jer sitniji ne moze nista emajlu koji je na kadu ,moja kada je imala nekoliko sitnih tackica rdje na dno pa sam to morao obrusit brusilicom,posle sam namazao wurth korektor za rdju da ne bi ponovo probijala.
    osusio je i ocistio sa antisilikonom a ti mozes sa bilo cim sto ce odmastit kadu ako je nesto ostalo posle brusenja,posle farbanje sa bojom u dvije ruke
    imas da kupis onaj mali sundjer za lak za mali valjak i treba ti cetka jer ne moze da pridje svudje valjak ( oboje po dva komada)
    prvi dan pripremis kadu i ofarbas jednu ruku (mora da se susi 24h) i sjutra drugu (isto se susi 24 h) posle toga se moze upotrebljavat

  25. The Following 3 Users Say Thank You to kikiriki For This Useful Post:


  26. #3570
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Znachi Mesić postavi bojler,novi,sa novim crijevima.prije mjesec i po,sad ulazim u wc,vidim curi niz desno crijevo,voda,zapravo kaplje,otvorih chesmu i nakon par sec stade,o chemu se radi...?
    Sve zaboravim,ili nemam volje da napishem,ne znam...

    Uglavnom dodje majstor uz Frigoelektra,jer je pod garancijom,i veli sve je tebi ovdje ispravno,a sigurnosni ventili cure kod svih Ariston bojlera zbog jakog pritiska,i upucuje me na Vodovod,da njima kazem da nekakvu klapnu otvore u shahti i tako se kao smanji pritisak,e da,i daje mi uputstvo tj. kaze mi da stavim bojler na 2 da grije,i ajde rekoh ok...i nakon par dana ja primijetim da dok dodje do dvojke treba mu najmanje sat vremena,a prije mozda 40ak min,a sa tom kolichinom zagrijane vode se moze istushirati samo jedna osoba...

    Da li da ih zovem ponovo,da li da mijenjam bojler poshto sam pun para pa da ih bacham na bojlere,ne znam.
    ...

  27. #3571
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,041
    Thanks Thanks Given 
    2,191
    Thanks Thanks Received 
    2,348
    Thanked in
    1,213 Posts

    Default

    Totalno isto su nama rekli kada smo ih u poslovni zvali. Visok pritisak i ćao. Čitlala sm an anet pa sam smanjila temperaturu sa 80 na 50 i ne curi sad.

  28. #3572
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,419
    Thanks Thanks Given 
    1,624
    Thanks Thanks Received 
    4,383
    Thanked in
    1,907 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Sve zaboravim,ili nemam volje da napishem,ne znam...

    Uglavnom dodje majstor uz Frigoelektra,jer je pod garancijom,i veli sve je tebi ovdje ispravno,a sigurnosni ventili cure kod svih Ariston bojlera zbog jakog pritiska,i upucuje me na Vodovod,da njima kazem da nekakvu klapnu otvore u shahti i tako se kao smanji pritisak,e da,i daje mi uputstvo tj. kaze mi da stavim bojler na 2 da grije,i ajde rekoh ok...i nakon par dana ja primijetim da dok dodje do dvojke treba mu najmanje sat vremena,a prije mozda 40ak min,a sa tom kolichinom zagrijane vode se moze istushirati samo jedna osoba...

    Da li da ih zovem ponovo,da li da mijenjam bojler poshto sam pun para pa da ih bacham na bojlere,ne znam.
    Neka ti zamijene bojler jer nidje kod cijene nije sigurno pisalo da kod Ariston bojlera cure siguronosni ventil i da za dodatne info zoves vodovod. Mater li im njihovu. Kod koga si to kupio ? A ti iz Frigoelektro bi kliker pokvarili, eto takvi su majstori. Znam jer sam imao problem sa termostatom u frizider, 5 puta su dolazili. Na kraj veli ne mozemo naci drugi a ovaj jedino na jednu temp da radi. Ok, reko' napisi mi ti to napismeno iza priznanice i potpisi. Sa tim u radnju, okrenuli ih ovi iz radnje da potvrde i kraj. TAKO DA NEKA TI NAPISE DA MORAS VODOVOD DA ZOVES I DA SU TAKVI VENTILI pa neka ti gospoda daju bojler sa ventilima koji nisu takvi. ***** jedna bezobrazna.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  29. The Following User Says Thank You to Pasha For This Useful Post:


  30. #3573
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Totalno isto su nama rekli kada smo ih u poslovni zvali. Visok pritisak i ćao. Čitlala sm an anet pa sam smanjila temperaturu sa 80 na 50 i ne curi sad.
    Curi on i na toj manjoj temp,pustish chesmu bilo koju,prestane curiti,ali ta kolichina kao shto rekoh je dovoljna za jednu osobu i posle opet ukljuchuj da grije...

    Quote Originally Posted by Pasha View Post
    Neka ti zamijene bojler jer nidje kod cijene nije sigurno pisalo da kod Ariston bojlera cure siguronosni ventil i da za dodatne info zoves vodovod. Mater li im njihovu. Kod koga si to kupio ? A ti iz Frigoelektro bi kliker pokvarili, eto takvi su majstori. Znam jer sam imao problem sa termostatom u frizider, 5 puta su dolazili. Na kraj veli ne mozemo naci drugi a ovaj jedino na jednu temp da radi. Ok, reko' napisi mi ti to napismeno iza priznanice i potpisi. Sa tim u radnju, okrenuli ih ovi iz radnje da potvrde i kraj. TAKO DA NEKA TI NAPISE DA MORAS VODOVOD DA ZOVES I DA SU TAKVI VENTILI pa neka ti gospoda daju bojler sa ventilima koji nisu takvi. ***** jedna bezobrazna.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Kips,nece da zamijene,kazu da je i ventil ispravan,nego pritisak vode je jak...nemam ja zivaca sa njima da pregovaram.
    ...

  31. #3574
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,622
    Thanks Thanks Given 
    10,577
    Thanks Thanks Received 
    5,018
    Thanked in
    2,338 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Curi on i na toj manjoj temp,pustish chesmu bilo koju,prestane curiti,ali ta kolichina kao shto rekoh je dovoljna za jednu osobu i posle opet ukljuchuj da grije...



    Kips,nece da zamijene,kazu da je i ventil ispravan,nego pritisak vode je jak...nemam ja zivaca sa njima da pregovaram.
    Možda ću lupiti glupost(jer se tim potezom vjerov. ne mijenja pritisak u sistemu) ali jesi li probao,ako imaš načina,da na neki ventil prije bojlera zavrneš malo i tako smanjiš dotok vode(ne znam da li i pritisak ujedno)?

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  32. #3575
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    216
    Thanks Thanks Given 
    978
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Imam isti problem, Ariston bojler crkao grijač posle mjesec dana, jedva su se dovukli da naprave, curi mi na ventil isto, imam ventil za smanjivanje pritiska vode i to ne pomaže, majstor veli to je normalno, i ako smanjim još pritiska neće pomoći, nije normalno ali šta da se radi.
    Uglavnom tvrdi da je problem u nepovratni ventil i ko to ima tocice mu, taj sistem za smanjivanje pritiska nije isto što i nepovratni ventil ali kome to objasniti?

Page 143 of 176 FirstFirst ... 4393133139140141142143144145146147153 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Majstori NON STOP?
    By Corwin in forum Centralni
    Replies: 4
    Last Post: 18-07-10, 02:41
  2. majstori u bd ?
    By swinger in forum Primorski
    Replies: 6
    Last Post: 17-08-09, 10:44
  3. Majstori za Pezo
    By Krsto Zrnov Popovic in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 2
    Last Post: 21-06-08, 21:13
  4. Cetinjski majstori
    By gabol in forum Centralni
    Replies: 10
    Last Post: 09-11-06, 16:29
  5. Majstori foliranti
    By Splinter in forum Ostali sportovi
    Replies: 2
    Last Post: 07-08-06, 11:24

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •