Page 155 of 189 FirstFirst ... 55105145151152153154155156157158159165 ... LastLast
Results 3,851 to 3,875 of 4723

Thread: PayPal

  1. #3851
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,102
    Thanks Thanks Given 
    2,720
    Thanks Thanks Received 
    4,455
    Thanked in
    2,365 Posts

    Default

    Da, ali kad smaras na pravu adresu.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  2. #3852
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,294
    Thanks Thanks Given 
    64
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Smaracu sve dok ne dobijem adresu pravu. Vidite da mi dobro ide. Ljubi vas brat. Volim vas sve ja, bas ste mi dragi, ali moram ostro, jer ste previse ususkani
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  3. #3853
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,294
    Thanks Thanks Given 
    64
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Do sad sam citao postove na slicnu temu, u SR su tonu puta pokusavali ovo isto pravili peticiju za peticijom i konacno su izmijeni zakon neki koji je kocio citavu pricu, pritisak i smaranje se isplatilo. Tako da sta god ovi sabani iz paypala odgovore, sve zavisi od nas. Napravit tu peticiju i svudje spamovat i sirit je, dok se ne osvijesti ovaj narod i vide da to postoji i da nam moze olaksat zivo zaaaa mnoooogo mnogo.

    Tako da, ko bjese onaj momak sto je pokrenuo bio peticiju da nam vrate sa spustenih 25e na 75e vrijednosti robe da se ne placa porez. Mislim da je to krenulo od nekog clana sa cdm?
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  4. #3854
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    PV
    Posts
    3,522
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    78 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by REALista_05 View Post
    Kakvi likovi sto je bez svakoga..

    Jedva docekaju da recu ne moze nesto. Pa ne moze kad radimo sa takvima ka vi, ne bi vi dali svoj doprinos nicemu pa makar ako postoji bar 1% najlakse je rec ne moze. I citaj gore postove.
    Nemam namjeru da listam 250 poruka dok nadjem odgovor.

    Vas mucenike mucene kojima je sve nemoguce i jedva cekate da recete ne moze, zamolio bi da iskulirate, izadjete na sunce i bar nas 3 koji ovo zele da urade, da pustite sa tom pricom, ako ocete jos jednom to da se pokusa ocete, ako necete, onda lagano po gasu na sunce da vam malo vitamina D u mozak upane.

    Evo ja cu poslat paypalu mejl, da vidim sta ce rec ti smrdovi, i smaracu ih dok neku osnovnu prihvatljivu informaciju ne dobijem. Bar to za pocetak. Moj doprions makar uzaludni cu dat.


    "Aaaali ne mozeeee, ovaj je lood, eo vidjeces, e slusaj mu pricu. " 1℅ sanse postoji da se nesto desi, tako da ne crnjacite me i pravac na sunce
    Mislim da ti malo kulture ne bi bilo na odmet...

  5. #3855
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,294
    Thanks Thanks Given 
    64
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by smfilip View Post
    Mislim da ti malo kulture ne bi bilo na odmet...
    Klosar sam, nema tu pomoci, tako da se ne zamaraj i ne trosi vrijeme na mene.. nego daj svoj doprinos da se ovo pogura malo.
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  6. #3856
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,827
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,292
    Thanked in
    1,833 Posts

    Default

    Realista, tema je starija od tvoje registracije na forumu...

    Poslato sa kompaktne pisaće mašine Note 8 x2

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  7. #3857
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    4,985
    Thanks Thanks Given 
    784
    Thanks Thanks Received 
    431
    Thanked in
    349 Posts

    Default

    Zasto su ljudi protiv pokretanja peticije? Mogu da shvatim da je neko nece podrzati ali da je u startu protiv pokretanja to mi bas i nije jasno.

    Sent from my SM-J510FN using Tapatalk

  8. #3858
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    PV
    Posts
    3,522
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    78 Posts

    Default

    Peticija je vec pokretana, i ne moze se nista uraditi zato sto je to na nivou na kom je peticija smijesna... To je kao da pokrenes peticiju da se otvori farma svinja u Saudijskoj Arabiji...

  9. #3859
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,294
    Thanks Thanks Given 
    64
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Realista, tema je starija od tvoje registracije na forumu...

    Poslato sa kompaktne pisaće mašine Note 8 x2

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    I sta je tu fora ? Sta treba tvoj komentar da znaci ?
    Objasni mi, jer moj mozak ovo sta si napisao ne moze da poveze ni na koji nacin sa mojom zeljom da se pokrene nesto ??

    Iskuliraj ako nisi zainteresovan, zanimaj se necim drugim, ja hocu da se okupim ljude koji se zalazu za ovu peticiju. Peticija ce bit jos ko zna koliko dok neka ne uspije.
    Ako ne mozes dati korisnu info, suncano je pa iskoisti dan..

    Meni i jos mnogima bi zivot mogao biti promijenjen na bolje u slucaju ovo da uspije, tako da oni koji nemaju nista od ovoga , bar neka podrze zbog drugih ljudi..
    Last edited by REALista_05; 09-02-19 at 16:20.
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  10. #3860
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,294
    Thanks Thanks Given 
    64
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by smfilip View Post
    Peticija je vec pokretana, i ne moze se nista uraditi zato sto je to na nivou na kom je peticija smijesna... To je kao da pokrenes peticiju da se otvori farma svinja u Saudijskoj Arabiji...
    Haah koliko ti lupetas, vise necu na ove komentare odgovarat. Pogledaj koliko su peticija u srbiji pokretali dok nije uspjelo.
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  11. #3861
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,827
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,292
    Thanked in
    1,833 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by REALista_05 View Post
    I sta je tu fora ? Sta treba tvoj komentar da znaci ?
    Objasni mi, jer moj mozak ovo sta si napisao ne moze da poveze ni na koji nacin sa mojom zeljom da se pokrene nesto ??

    Iskuliraj ako nisi zainteresovan, zanimaj se necim drugim, ja hocu da se okupim ljude koji se zalazu za ovu peticiju. Peticija ce bit jos ko zna koliko dok neka ne uspije.
    Ako ne mozes dati korisnu info, suncano je pa iskoisti dan..

    Meni i jos mnogima bi zivot mogao biti promijenjen na bolje u slucaju ovo da uspije, tako da oni koji nemaju nista od ovoga , bar neka podrze zbog drugih ljudi..
    Prvi napišeš da ti je mrsko da čitaš sve što je napisano.
    Onda napišeš da drugi nemaju želju nešto da promijene.

    Ja ti nabacim priču da je topic stariji od tebe (na forumu) pa da pročitaš i vidiš kako je priča išla, ali jbg samo si rekao da tvoj mozak ne može da svari....

    Poslato sa kompaktne pisaće mašine Note 8 x2

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  12. #3862
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    PV
    Posts
    3,522
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    78 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by REALista_05 View Post
    Haah koliko ti lupetas, vise necu na ove komentare odgovarat. Pogledaj koliko su peticija u srbiji pokretali dok nije uspjelo.
    nemoj na moje komentare odgovarati,molim te evo i ja,ne znam samo sa koje planete pade ovde... jeste,peticija im je pomogla,paypal se prepade i popusti...
    predlazem da se kandidujes za guvernera cbcg, mozda promjenis nesto

  13. #3863
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,294
    Thanks Thanks Given 
    64
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Prvi napišeš da ti je mrsko da čitaš sve što je napisano.
    Onda napišeš da drugi nemaju želju nešto da promijene.

    Ja ti nabacim priču da je topic stariji od tebe (na forumu) pa da pročitaš i vidiš kako je priča išla, ali jbg samo si rekao da tvoj mozak ne može da svari....

    Poslato sa kompaktne pisaće mašine Note 8 x2

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    Ne mogu, niti zelim da se zamaram citanjem komentara starih 10 godina.

    Novi su ljudi dosli, vise ljudi zna za pp.. to necu da prihvatim da je isita situacija sad i prije 10 godina. Jer nije ista, evo postojim ja, kao novi u internet biznisu kojem bi ovo znacilo i ima takvih jos mnogo. Vama starojsediocima prvi put nije uspjelo i stali ste i digli ruke. Nece se ovo rijesiti samo od sebe, dok neko ne pokrene nesto konkretno.

    Hocu ovo da bude novi plan i pokusaj 2019 god. Ako ne uspije bar ce 500 ljudi vidjet i naucit sta je pp i kakvu korist mogu imat, pa sledeci pokusaj bice 1000, pa kroz 5 godina mozda uspije kad bude jos vise ljudi. Ali ako sad se ne krene nece se nikad ovo rijesit.

    Vi starci, da ste nastavili sa cimanjem do sad bi bar bilo mnogo vise ljudi koji bi znali da pp postoji i iskoristila bi se neka prilika bar sad da se to rijesi. A ovako sad mora iz pocetka.

    Po 47252 put, zelio bi da se okupi par ljudi, iskrena grupa koja ce ovo da pogura, pa dje stignemo stignemo.
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  14. #3864
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,294
    Thanks Thanks Given 
    64
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by smfilip View Post
    nemoj na moje komentare odgovarati,molim te evo i ja,ne znam samo sa koje planete pade ovde... predlazem da se kandidujes za guvernera cbcg, mozda promjenis nesto
    Pa vjerovatno cu prije u tome uspjeti nego sto ces ti za 10 zivota sa takvim razmisljanjem
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  15. #3865
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,827
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,292
    Thanked in
    1,833 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by REALista_05 View Post
    Ne mogu, niti zelim da se zamaram citanjem komentara starih 10 godina.

    Novi su ljudi dosli, vise ljudi zna za pp.. to necu da prihvatim da je isita situacija sad i prije 10 godina. Jer nije ista, evo postojim ja, kao novi u internet biznisu kojem bi ovo znacilo i ima takvih jos mnogo. Vama starojsediocima prvi put nije uspjelo i stali ste i digli ruke. Nece se ovo rijesiti samo od sebe, dok neko ne pokrene nesto konkretno.

    Hocu ovo da bude novi plan i pokusaj 2019 god. Ako ne uspije bar ce 500 ljudi vidjet i naucit sta je pp i kakvu korist mogu imat, pa sledeci pokusaj bice 1000, pa kroz 5 godina mozda uspije kad bude jos vise ljudi. Ali ako sad se ne krene nece se nikad ovo rijesit.

    Vi starci, da ste nastavili sa cimanjem do sad bi bar bilo mnogo vise ljudi koji bi znali da pp postoji i iskoristila bi se neka prilika bar sad da se to rijesi. A ovako sad mora iz pocetka.

    Po 47252 put, zelio bi da se okupi par ljudi, iskrena grupa koja ce ovo da pogura, pa dje stignemo stignemo.
    I ja sam za i tebe predlažem da organizuješ.

    I dobro ti je rekao Filip, previše vrijeđaš (recimo ovo starci itd...),da tim stavom ćeš dogurati ne baš daleko

    Poslato sa kompaktne pisaće mašine Note 8 x2

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  16. #3866
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    4,985
    Thanks Thanks Given 
    784
    Thanks Thanks Received 
    431
    Thanked in
    349 Posts

    Default

    Zamislite da su ljudi tokom njihovog postojanja i borbi za pravdu razmisljali kao neki ovdje rekao bih malo sebicni iz ovih ili onih razloga. Nikad se nista ne bi desilo. Govoriti unaprijed da nesto nece uspjeti i da je to nemguce je potpuno iluzorno. Pa vjerovatno i nece dok je takvih ovdje. Cega se plasite? Konkurencije? Posledica pokretanja?

    Upravo je i ovaj forum i pisanje na njemu nacin borbe a peticija bi imala jos jaci efekat..
    Last edited by Apolo; 09-02-19 at 17:14.

  17. #3867
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,294
    Thanks Thanks Given 
    64
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    I ja sam za i tebe predlažem da organizuješ.

    I dobro ti je rekao Filip, previše vrijeđaš (recimo ovo starci itd...),da tim stavom ćeš dogurati ne baš daleko

    Poslato sa kompaktne pisaće mašine Note 8 x2

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    Izvinjavam se svima zbog mojeg nacina pisanja, ali prosto me emotivno sve ovo pukne, jer bas bas zelim da uspije ova prica ili da se bar pokusa.

    Uvijek dajem svoj doprinos koliko god mogu za bilo sta kad neko hoce da pokrene. Ali me iz takta izbaci kad coek mora da se nateze sa narodom oko gluposti. Da ne duzim.

    - Nisam ja vodja neki koji ce sve ovo napravit sam. Nemam to znanje, ne znam sto sta. Ali bar mogu pocetni pokret dat za pricu.
    - Treba neko sa iskustvom i uticajem. Moj uticaj na ovo da pokrenem je 0 cista. Posebno jer na pitanja odgovaram direktno i drsko i imam iritantan stav. Zato bi volio da se pokrene ova tema, i onda zajedno nadjemo nosioca. Neko ko je vec imao iskustva sa necim slicnim.
    - svi zajedno mozemo nac minimum 100 nacina kako da se ovo izreklamira za 0e a da mnogo ljudi vidi i potpise peticiju. Imamo sveeeee potrebno da olaksamo sebi posao.

    Pa boze moj, mozda kroz 5 god dovedmo pp. Ali nema bolje platforme za pocet od ovog foruma.
    Svako zna svakog, svako zna dje sta moze i kako da se odradi. Svi smo umrezeni i osnovno jezgro pokretanja budemo.. To ce kasnije samo od sebe 1000% uzet zamah, jer ce mnogi novih i jos uticajnijih ljudi prepoznat pricu.. Bosna cini mi se ima pp a mi nemamo aaa maaxe, ono pakao, sve je do nas.
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  18. #3868
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,827
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,292
    Thanked in
    1,833 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Apolo View Post
    Zamislite da su ljudi tokom njihovog postojanja i borbi za pravdu razmisljali kao neki ovdje rekao bih malo sebicni iz ovih ili onih razloga. Nikad se nista ne bi desilo. Govoriti unaprijed da nesto nece uspjeti i da je to nemguce je potpuno iluzorno. Pa vjerovatno i nece dok je takvih ovdje. Cega se plasite? Konkurencije? Posledica pokretanja?

    Upravo je i ovaj forum i pisanje na njemu nacin borbe a peticija bi imala jos jaci efekat..
    Upravo su to većina ljudi radila tokom čitavog postojanja ljudske rase...


    Poslato sa kompaktne pisaće mašine Note 8 x2

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  19. #3869
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    PV
    Posts
    3,522
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    78 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Apolo View Post
    Zamislite da su ljudi tokom njihovog postojanja i borbi za pravdu razmisljali kao neki ovdje rekao bih malo sebicni iz ovih ili onih razloga. Nikad se nista ne bi desilo. Govoriti unaprijed da nesto nece uspjeti i da je to nemguce je potpuno iluzorno. Pa vjerovatno i nece dok je takvih ovdje. Cega se plasite? Konkurencije? Posledica pokretanja?

    Upravo je i ovaj forum i pisanje na njemu nacin borbe a peticija bi imala jos jaci efekat..
    evo recimo pokrenes ti ili ovaj peticiju, potpise xyz ljudi, reci mi nacin na koji bi dostavio istu paypalu?
    da li ti shvatas da ni vrh drzave nije upoznat sta je e-commerce,a ne neko nizi ko se ne pita nista,sto se i vidi u zadnjih par mjeseci od kako je izbilo ovo sa atlasom? oni i dalje misle da je to neka 'sema' koja sluzi samo za pranje para,i automatski je no-no u cg...
    da li mislis da pp ima zivaca da se nateze sa nepismenim ljudima koji bi trebalo da daju odredjene garancije vezano za eventualne prevare? a sve zbog par hiljada ljudi,u najboljem slucaju, koji bi primali neke (za PP) mizerne iznose?
    jedino ako planirate da pisete peticiju za smjenu rukovodstva cbcg ili vlasti...a i to mi se cini da je radjeno i ranije

  20. #3870
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Aj mi objasnite šta je problem u tome što bi neko da se pravi peticija
    Čitam postove tipa
    "ne vrijedi", vrijeđelo je Srbima tako da taj "argument" otpada

    "propala zemlja", Srbija je prapalija tako da i taj "argument" otpada. U ostalom ko je zaslužan za to što nam je zemlja propala, nije Milo i kompanija već narod koji je preduzetljiv taman koliko i oni što pričaju "propala zemlja" i "đe to kod nas"

    Jel' možda nekome od hejtera ide iz džepa, uzima li nekome sem pokretaču peticije više od 3minuta vremena ?

    Nek čoek pokrene peticiju potpisali se vi ili ne, ali ako se ne potpišete apsolutno nikakvo moralno pravo da se žalite jer vam je bilo mrsko kliknuti dva puta
    Last edited by Rakun; 09-02-19 at 17:40.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  21. #3871
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    1,838
    Thanks Thanks Given 
    474
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by smfilip View Post
    evo recimo pokrenes ti ili ovaj peticiju, potpise xyz ljudi, reci mi nacin na koji bi dostavio istu paypalu?
    da li ti shvatas da ni vrh drzave nije upoznat sta je e-commerce,a ne neko nizi ko se ne pita nista,sto se i vidi u zadnjih par mjeseci od kako je izbilo ovo sa atlasom? oni i dalje misle da je to neka 'sema' koja sluzi samo za pranje para,i automatski je no-no u cg...
    da li mislis da pp ima zivaca da se nateze sa nepismenim ljudima koji bi trebalo da daju odredjene garancije vezano za eventualne prevare? a sve zbog par hiljada ljudi,u najboljem slucaju, koji bi primali neke (za PP) mizerne iznose?
    jedino ako planirate da pisete peticiju za smjenu rukovodstva cbcg ili vlasti...a i to mi se cini da je radjeno i ranije
    ovo si u pravu

  22. #3872
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,102
    Thanks Thanks Given 
    2,720
    Thanks Thanks Received 
    4,455
    Thanked in
    2,365 Posts

    Default

    Nek pokrene, podrzace ga sigurno svi sa ove teme. Iako smo mi koji smo duze u ovome malo realniji od novih optimista.

    Ali samo malo da se spusti lopta, da se realnije pristupi svemu tome i da se malo vise postovanja iskazuje uz podrazumijevano manje vrijedjanja i tenzija.

    Evo se ispisase dvije strane koje su skoro pa prepucavanje sto je skroz nepotrebno.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  23. #3873
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    4,985
    Thanks Thanks Given 
    784
    Thanks Thanks Received 
    431
    Thanked in
    349 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by smfilip View Post
    evo recimo pokrenes ti ili ovaj peticiju, potpise xyz ljudi, reci mi nacin na koji bi dostavio istu paypalu?
    da li ti shvatas da ni vrh drzave nije upoznat sta je e-commerce,a ne neko nizi ko se ne pita nista,sto se i vidi u zadnjih par mjeseci od kako je izbilo ovo sa atlasom? oni i dalje misle da je to neka 'sema' koja sluzi samo za pranje para,i automatski je no-no u cg...
    da li mislis da pp ima zivaca da se nateze sa nepismenim ljudima koji bi trebalo da daju odredjene garancije vezano za eventualne prevare? a sve zbog par hiljada ljudi,u najboljem slucaju, koji bi primali neke (za PP) mizerne iznose?
    jedino ako planirate da pisete peticiju za smjenu rukovodstva cbcg ili vlasti...a i to mi se cini da je radjeno i ranije
    Zasto bi peticija isla paypalu? Ja to nisam pominjao. Peticija bi isla onima koji su u nadleznosti da zakonski regulisu i omoguce poslovanje paypala. Ako im je komplikovano a ne vjerujem da je bas toliko neka se informisu u okruzenju sta treba uraditi. Bosna, Srbija Hrvatska itd.
    Nekima izgleda odgovara ovako..https://cloud.tapatalk.com/s/5c5f0dfd...27_12_2018.pdf

  24. #3874
    Join Date
    Sep 2015
    Location
    podgorica
    Posts
    2,071
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    142
    Thanked in
    92 Posts

    Default

    Podjes u dubrovnik ili srbiji otvoris racun u erste povezes sa pp, i ovdje na bankomatima erste dizes pare bez provizije i cao cg.

    Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока
    ПОДГОРИЧКА БУДУЋНОСТ !

  25. #3875
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,329
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    68
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dr hellfire View Post
    Podjes u dubrovnik ili srbiji otvoris racun u erste povezes sa pp, i ovdje na bankomatima erste dizes pare bez provizije i cao cg.

    Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока
    jesi ti ovo uspio? kako kad nisam njihov gradjanin? je li ima fora za strance neka posebna? neko je vec spominjo ovdje otvaranje u SRB. ali valja u Intezi,ali na zenino ime koja ima papire u Srb. koliko se snejam.
    Je li sigurno moze u Cro/Dubrovnik ?

Page 155 of 189 FirstFirst ... 55105145151152153154155156157158159165 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Plaćanje preko PayPal-a
    By Blazeme in forum Internet
    Replies: 211
    Last Post: 21-03-12, 19:18
  2. paypal
    By Nasty_Mind in forum Internet
    Replies: 15
    Last Post: 25-04-09, 11:48
  3. Replies: 21
    Last Post: 21-08-08, 09:22
  4. PayPal
    By Exter.wx in forum Internet
    Replies: 10
    Last Post: 21-11-07, 07:27
  5. Potpisite peticiju za paypal u SCG
    By Ego_and_his_own in forum Internet
    Replies: 91
    Last Post: 30-10-07, 13:28

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •