Page 138 of 197 FirstFirst ... 3888128134135136137138139140141142148188 ... LastLast
Results 3,426 to 3,450 of 4906

Thread: [HARDWARE] Pitajte...

  1. #3426
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    trebali ste se iskominovat, sastavit od ta 2 jedan funkcionala, pa nedelju kod tebe, nedelju kkod njega. prastajte...
    Forever young, i want to be forever young

  2. #3427
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,224
    Thanks Thanks Given 
    2,765
    Thanks Thanks Received 
    4,549
    Thanked in
    2,408 Posts

    Default

    Acer je generalno smece.

    Ovaj laptop je prastar ali eto... moze nekome po kuci sluzit' za neke gluposti..

    U svakom slucaju bi volio da vratim neke podatke prije nego ga se trsim...


    Quantum ne bi dosao u obzir jer vec rekoh da ne bi davao pare za nov punjac. Pogotovu Qunatum kojeg generalno izbjegavam... Evo im sad otvorih sajt i vidim da nemaju ni cijene nego samo vlasnici prodavnica mogu da naprave nalog i da vide cijene...

    Uzecu polovni kad naidje, nije frka nikakva.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  3. #3428
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Hero Rift
    Posts
    5,710
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    82
    Thanked in
    48 Posts

    Default

    Za Acer sve posaljite meni. Posalji mi serijski broj laptopa pa cu ti javiti za punjac.

    Acer smece? Imaju neke od najboljih laptopova na planeti

    @Mexico, donesi ga da ga vidimo.
    Although my heart may become stone cold, my sword and my honor will last forever.
    067-733-723

  4. #3429
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,224
    Thanks Thanks Given 
    2,765
    Thanks Thanks Received 
    4,549
    Thanked in
    2,408 Posts

    Default

    Mozda sad... koliko pamtim, ovaj je bio kanta i kad je uzet

    Nije mi pri ruci, saljem sjutra nevece ali sam mislio da po modelu laptopa i rupi mozes da se zna koji mu punjac treba...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  5. #3430
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,800
    Thanks Thanks Given 
    2,224
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Acer je generalno smece.

    Ovaj laptop je prastar ali eto... moze nekome po kuci sluzit' za neke gluposti..

    U svakom slucaju bi volio da vratim neke podatke prije nego ga se trsim...


    Quantum ne bi dosao u obzir jer vec rekoh da ne bi davao pare za nov punjac. Pogotovu Qunatum kojeg generalno izbjegavam... Evo im sad otvorih sajt i vidim da nemaju ni cijene nego samo vlasnici prodavnica mogu da naprave nalog i da vide cijene...

    Uzecu polovni kad naidje, nije frka nikakva.
    Ja imam ovaj Aspire V5-123, pa kao ti odgovara adapter, da makar skines te podatke, mogu tipozjamiti.

    Quote Originally Posted by JungleBoy View Post
    Za Acer sve posaljite meni. Posalji mi serijski broj laptopa pa cu ti javiti za punjac.

    Acer smece? Imaju neke od najboljih laptopova na planeti

    @Mexico, donesi ga da ga vidimo.
    Ovaj moj nece da radi bez kad je prikljucen na struju. Nov, ali se nije koristio pa su valjda baterije ostarale i nevaljaju. A imam i jos jedan, taj se upalio par puta isto na adapter i sad nece ni to.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  6. #3431
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Hero Rift
    Posts
    5,710
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    82
    Thanked in
    48 Posts

    Default

    Meni je najlakse da ga lociram po serisjkom broju laptopa a mogu i po modelu ali mi nije najlakse
    Acer ima milion djelova koji, ako se razlikuju u jednom slovu, znaju da ne odgovaraju.

    @ Mexico: Ovaj moj nece da radi bez kad je prikljucen na struju. Nov, ali se nije koristio pa su valjda baterije ostarale i nevaljaju. - donesi da odradim dijagnostiku, servis je u PG. Ako si vam PG, javi se na PM.
    Although my heart may become stone cold, my sword and my honor will last forever.
    067-733-723

  7. #3432
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,224
    Thanks Thanks Given 
    2,765
    Thanks Thanks Received 
    4,549
    Thanked in
    2,408 Posts

    Default

    Vazi, saljem PP sjutra vece, kad vidim serijski...

    Mexiko, zahvaljujem.. za sad nije frka. Ako bude trebalo, javljam.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  8. #3433
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,927
    Thanks Thanks Given 
    4,774
    Thanks Thanks Received 
    9,796
    Thanked in
    3,715 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Acer je generalno smece.
    Uh, za ovo su dosta krivi i naši dobavljači i era raspalih netbukova, đe je Acer prednjačio. I dan danas se uglavnom uvoze entry lvl plastikaneri od Acera pa narod misli da je Acer generalno smeće.
    Acer ima sjajnih rješenja a posljedni u nizu je ovaj biser od samo 860 grama:

    War. War never changes.

  9. #3434
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,224
    Thanks Thanks Given 
    2,765
    Thanks Thanks Received 
    4,549
    Thanked in
    2,408 Posts

    Default

    Zanimljiv je ovaj ali definitivno previse 'ultralight'...

    Rekose li da ima 3200mAh? Pa danasnji telefoni imaju vise. Mozda nisam dobro cuo a na netu niko ne pominje kapacitet baterije...

    Elem, kad pominjes nase dobavljace... da se nadovezem i pretpostavim da ce ovaj laptop stic' nedje oko nove godine i bit' blizu 2000 eura...

    Kad odem u neku prodavnicu i pogledam kakva su sranja izlozena (modeli koji su u svijetu prevazidjeni prije par godina ili ih uopste nema nego su samo za nase bijedno trziste) a cijene paprene...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  10. #3435
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Benchmarkove recenzije su plaćeni pamfleti uvoznika , oni od flagšita obavezno naprave flagšip , naglasiće tu i tamo neki nedostatak preko kojeg se lako prelazi a sakriti sve ono zbog čega bi svaki kupac odustao od kupovine.

  11. #3436
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Zanimljiv je ovaj ali definitivno previse 'ultralight'...

    Rekose li da ima 3200mAh? Pa danasnji telefoni imaju vise. Mozda nisam dobro cuo a na netu niko ne pominje kapacitet baterije...

    Elem, kad pominjes nase dobavljace... da se nadovezem i pretpostavim da ce ovaj laptop stic' nedje oko nove godine i bit' blizu 2000 eura...

    Kad odem u neku prodavnicu i pogledam kakva su sranja izlozena (modeli koji su u svijetu prevazidjeni prije par godina ili ih uopste nema nego su samo za nase bijedno trziste) a cijene paprene...
    Ovo je jedno obično goono , 3500mah nije malo za 7Y75 , procesor troši od 3,5-4,5 w ali takve su mu i perfomanse , OČAJNE! Za te pare je čak i apple air bolja kupovina od njega.

  12. #3437
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,224
    Thanks Thanks Given 
    2,765
    Thanks Thanks Received 
    4,549
    Thanked in
    2,408 Posts

    Default

    Pa dobro, vidi se da je placena recenzija... Mada je to normalno u danasnje vrijeme... Moras ih pogledat' 10 da bi svako od njih pomenuo po jednu manu i skontao sto mu sve fali...

    Pominje savrsen ekran a ne pominje rezoluciju koliko mi se cini... Danas je vecina panela 4K a ovo je 1080p. Ne kazem ja da mi treba 4K na 14" ali eto.. nacin recenzije... Pominje kameru a ne prikazuje kako mu dlacice iz nosa izgledaju preko iste... Pominje da nije bas za gejmere a ne pominje koliko je slab da 'Y' CPU.. 'Dongle' pominje kao pozitivnu stvar iako je 'dongle life' pakao za vecinu... Pominje osvjetljenje koje je kao idealno a ustvari je maksimalno 300 nits... uvjerava koliko je cvrst i jak dok mu cijeli panel igra pred kamerom... pominje odlicnu bateriju od 5-6 sati iako je Acer cini mi se deklarisao na 10 sati a vjerujem da ne moze izdrzat' ni pola od toga normalnim radom... ne znam jel' cijenu pomenuo, njihovu na domacem trzistu sigurno nije... itd. itd.

    Eto, malo ishejtovah ali to je to...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  13. #3438
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,927
    Thanks Thanks Given 
    4,774
    Thanks Thanks Received 
    9,796
    Thanked in
    3,715 Posts

    Default

    Neke recenzije jesu, neke nisu, nekad pogode suštinu, nekad se proseravaju, u svakom slučaju nije akcenat bio na njima. Recenziju sam gledao jednom čim je izašla i koliko mi se čini jasno su naglasili da je u pitanju "office" model, da nije namijenjen gamerima, mada s obzirom na dimenzije valjda niko nije ni očekivao izdvojenu grafiku i non-štedljivi procesor? Što se njegovog ekrana tiče, u pitanju je FullHD rezolucija, ne bih se baš složio da je većina panela 4K, pa jedan XPS Dell koji godinama caruje u ovoj kategoriji ima i 1080p ekran a nema ga ispod 1500 EUR. Što se cijene tiče, mislim da i u regionu nije ispod 1500-1600 EUR
    Last edited by BiTrAtE; 27-05-19 at 13:25.
    War. War never changes.

  14. #3439
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default



    Dobar Acerov NB za pristojnu cijenu, jes da je kod nas 200 eur skuplji nego vani ali izgleda da samo mi plaćamo carinu i pdv ostali ne.

  15. #3440
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Neke recenzije jesu, neke nisu, nekad pogode suštinu, nekad se proseravaju, u svakom slučaju nije akcenat bio na njima. Što se konkretno ovog modela tiče tj. njegovog ekrana, u pitanju je FullHD rezolucija, ne bih se baš složio da je većina panela 4K, pa jedan XPS Dell koji godinama caruje u ovoj kategoriji ima i 1080p ekran a nema ga ispod 1500 EUR. Ovaj model ja mogu da nabavim realtivno brzo ali i u INO nije ispod 1500-1600 EUR...
    Ako su pogodili "suštinu" i za to su dobili pare.

  16. #3441
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Pa dobro, vidi se da je placena recenzija... Mada je to normalno u danasnje vrijeme... Moras ih pogledat' 10 da bi svako od njih pomenuo po jednu manu i skontao sto mu sve fali...

    Pominje savrsen ekran a ne pominje rezoluciju koliko mi se cini... Danas je vecina panela 4K a ovo je 1080p. Ne kazem ja da mi treba 4K na 14" ali eto.. nacin recenzije... Pominje kameru a ne prikazuje kako mu dlacice iz nosa izgledaju preko iste... Pominje da nije bas za gejmere a ne pominje koliko je slab da 'Y' CPU.. 'Dongle' pominje kao pozitivnu stvar iako je 'dongle life' pakao za vecinu... Pominje osvjetljenje koje je kao idealno a ustvari je maksimalno 300 nits... uvjerava koliko je cvrst i jak dok mu cijeli panel igra pred kamerom... pominje odlicnu bateriju od 5-6 sati iako je Acer cini mi se deklarisao na 10 sati a vjerujem da ne moze izdrzat' ni pola od toga normalnim radom... ne znam jel' cijenu pomenuo, njihovu na domacem trzistu sigurno nije... itd. itd.

    Eto, malo ishejtovah ali to je to...
    Normalno je kad na početak videa naglase da je PLAĆENA RECENZIJA, onda to uzimaš sa dozom rezerve, a ovi su lažovi i mutljage samo takve. Zajebali su mnoge kupce koji su vjerovali njihovim hvalospjevima.

  17. #3442
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,927
    Thanks Thanks Given 
    4,774
    Thanks Thanks Received 
    9,796
    Thanked in
    3,715 Posts

    Default

    Odosmo u off, javih se samo na opasku da je Acer smeće. Imaju oni konja za trku u skoro svakoj klasi, mislim da jedino oni (ili su bar prvi u tome) sa notebook ekranom od 21"
    War. War never changes.

  18. #3443
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Pa dobro, vidi se da je placena recenzija... Mada je to normalno u danasnje vrijeme... Moras ih pogledat' 10 da bi svako od njih pomenuo po jednu manu i skontao sto mu sve fali...

    Pominje savrsen ekran a ne pominje rezoluciju koliko mi se cini... Danas je vecina panela 4K a ovo je 1080p. Ne kazem ja da mi treba 4K na 14" ali eto.. nacin recenzije... Pominje kameru a ne prikazuje kako mu dlacice iz nosa izgledaju preko iste... Pominje da nije bas za gejmere a ne pominje koliko je slab da 'Y' CPU.. 'Dongle' pominje kao pozitivnu stvar iako je 'dongle life' pakao za vecinu... Pominje osvjetljenje koje je kao idealno a ustvari je maksimalno 300 nits... uvjerava koliko je cvrst i jak dok mu cijeli panel igra pred kamerom... pominje odlicnu bateriju od 5-6 sati iako je Acer cini mi se deklarisao na 10 sati a vjerujem da ne moze izdrzat' ni pola od toga normalnim radom... ne znam jel' cijenu pomenuo, njihovu na domacem trzistu sigurno nije... itd. itd.

    Eto, malo ishejtovah ali to je to...
    Čuš nije za gejmere a pasijans leti na njega!

  19. #3444
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Odosmo u off, javih se samo na opasku da je Acer smeće. Imaju oni konja za trku u skoro svakoj klasi, mislim da jedino oni (ili su bar prvi u tome) sa notebook ekranom od 21"
    Nije smeće, "smeće" koji oni prodaju prodaju svi ostali proizvođaći u drugačijem pakovanju.

  20. #3445
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,224
    Thanks Thanks Given 
    2,765
    Thanks Thanks Received 
    4,549
    Thanked in
    2,408 Posts

    Default

    Pa zar ovaj moze da parira kralju Dell-u sa slabijim performansama i jacom cijenom?

    Ok, necemo vise o ovome... zenimljiviji mi je osvrt na ocajan izbor kod nas i paprene cijene koje su visocije nego bilo dje drugo...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  21. #3446
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Pa zar ovaj moze da parira kralju Dell-u sa slabijim performansama i jacom cijenom?

    Ok, necemo vise o ovome... zenimljiviji mi je osvrt na ocajan izbor kod nas i paprene cijene koje su visocije nego bilo dje drugo...
    Nije ni dell nekad što je bio.

  22. #3447
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,224
    Thanks Thanks Given 
    2,765
    Thanks Thanks Received 
    4,549
    Thanked in
    2,408 Posts

    Default

    Nije nista sto je nekad bilo... a ni cijene

    Cak i u US ne pamtim da su i najbolji laptopovi bili ovako papreno skupi... Sad se gadjaju ciframa i preko 2000 dolara kao 'dobar dan'...

    Nego da se vratim na moj laptop i punjac...

    Dje mu je taj serijski broj? (da nije izbrisan vremenom)



    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  23. #3448
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,800
    Thanks Thanks Given 
    2,224
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Sudeci po ovoj slici, meni se cini da je bio na toj gornjoj izlizanoj naljepnici. Probaj mozes li iz biosa ocitat, system information...ili tako nesto.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  24. #3449
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,224
    Thanks Thanks Given 
    2,765
    Thanks Thanks Received 
    4,549
    Thanked in
    2,408 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    Sudeci po ovoj slici, meni se cini da je bio na toj gornjoj izlizanoj naljepnici. Probaj mozes li iz biosa ocitat, system information...ili tako nesto.
    A kako kad nemam punjaca? :lolblue:
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  25. #3450
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,581
    Thanks Thanks Given 
    7,493
    Thanks Thanks Received 
    4,579
    Thanked in
    1,773 Posts

    Default

    Kad su telefoni po 1k, mogu i ultrabook-ove da cijene 2k+...

    Da neće padat cijena Matebook-ovima sad, kad je nastala ebada sa Microsoft-om...

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

Page 138 of 197 FirstFirst ... 3888128134135136137138139140141142148188 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. [AUTOMOBILIZAM] Pitajte...
    By cvxcomputers in forum Automobilizam
    Replies: 56926
    Last Post: Yesterday, 22:55
  2. Pitajte
    By cvxcomputers in forum Internet
    Replies: 20
    Last Post: 05-05-18, 05:44
  3. Pitajte
    By POBR0 in forum Fudbal
    Replies: 5
    Last Post: 15-09-11, 11:59
  4. Pitajte...
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 7187
    Last Post: 17-03-11, 01:00

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •