Page 49 of 89 FirstFirst ... 3945464748495051525359 ... LastLast
Results 1,201 to 1,225 of 2201

Thread: Cirkus u Budvi

  1. #1201
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    2,669
    Thanks Thanks Given 
    1,687
    Thanks Thanks Received 
    380
    Thanked in
    190 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Muhadzeri View Post
    niko se ne buni kad tu policiju gadju krsima, tada vam ne smeta. onda ste svi velike demokrate a kad policija uzvrati onda nema demokratije.
    treba mirno stojati i pustati da razni huligana iz Kotora , Novog, Budve i Tivta te samaraju pa im pruziti drugi obraz.
    da vas vidim biste li vi stajali mirno, a prije sveka svaki napad na policiju je napad na drzavu i bila bi smjesna drzava da ne odgovori na to
    Napad na narod je udar na državu... to moraš prvo da shvatiš, to je policija naroda a ne vlasti....

    Sent from my SM-G955F using Tapatalk

  2. The Following 3 Users Say Thank You to Misko Kluni For This Useful Post:


  3. #1202
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,790
    Thanks Thanks Given 
    1,486
    Thanks Thanks Received 
    4,944
    Thanked in
    2,316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Zašto trošite toliku energiju na ovo?

    Stvar je jednostavna.

    Kordon policije je bio previše blizu kriticne i gusto nabijene mase koju je trebalo rastjersti ali ne formacijski već suzavcem.

    Suzavac se uglavnom koristi u situacijama u kojima je broj demonstranata značajno nadjačao broj policije, stoga se "push forward" ne koristi jer na taj nacin policajci mogu biti laka meta. Lako ih je okružiti. Držala se linija, a puška za suzavac kao i težina cs kutije mogli bi da ozbiljno ozlijede nekog direktnim pogotkom, stoga je policajac to gledao da izbjegne pa improvizujući i vjerovatno pod pritiskom naređenja komandira pogrijesio.

    Ako sledeći put vidite da policija baca ručne suzavce to će biti zbog ovoga.

    Dakle, nije namjera bila niti je ko znao da tamo ima nekog. Uostalom ubijeđen sam da je policajac gledao da nekog ne povrijedi a nije mogao da lobuje masu jer je odmah iza bila zgrada i bili su preblizu. Tačnije, možda je to i pokušao.

    Zato sam naglasio domeet puške 100m.

    Ostalo je samo tvrdolinijašenje i politikanstvo. Sve je dobro prošlo, mozda je moglo i gore a definitivno je moglo bolje.

    Ne priznaju prepreke i poraze jer sad nije momenat za to. Generalno sto se njih tice nikad nije ni bio. Ovi drugi će vodu da vade jer se tobože presnijetiše oko te đece.

    Kapsula se aktivirala tek u dvorani i to se vidi o to je nepobitna činjenica. Suzavac niko nije ubacio rukom ili nogom.



    Sent from my Telefunken
    Tačno, grešaka, nije se gađalo u masu, te je onaj u sportskom centru ništa drugo nego tzv. ,,zalutali metak", ipak, dobro dođe da se ,,raspali" iz svih ostalih sredstava... Kakve su sve konstrukcije, izjave... djeca su dobro (to je izgleda manje važno), doduše u šoku.

    Sent from my Motorola 8400

  4. #1203
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Muhadzeri View Post
    niko se ne buni kad tu policiju gadju krsima, tada vam ne smeta. onda ste svi velike demokrate a kad policija uzvrati onda nema demokratije.
    treba mirno stojati i pustati da razni huligana iz Kotora , Novog, Budve i Tivta te samaraju pa im pruziti drugi obraz.
    da vas vidim biste li vi stajali mirno, a prije sveka svaki napad na policiju je napad na drzavu i bila bi smjesna drzava da ne odgovori na to
    Policija ima mehanizam da se odbrani od huligana koji gadjaju kamenjem ili cime vec, kako da se odbrane gradjani koji ne predstavljaju nikakvu opasnost a policija ih tuce?
    "ne prdnjavi, prdnjavo ljudska..."

  5. The Following 3 Users Say Thank You to PavleCL For This Useful Post:


  6. #1204
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    904
    Thanks Thanks Given 
    167
    Thanks Thanks Received 
    289
    Thanked in
    140 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    ...
    Sve jasno, i sam prije rekoh da se ovo moglo riješiti mnogo bezbolnije.

    Na snimku iz dvorane se vrlo jasno vidi (naravno kome ideologija ne daje selektivnu dioptriju) da patron uleće velikom brzinom, udara u zid suprotne strane hale (preko puta prozora), i rikošetira na pod gdje počinje da ispušta gas. Volio bih upoznat junaka koji tom silinom rukom ubacuje bilo šta kroz bilo koji prozor, čak i ignorišući zakašnjelo ispuštanje gasa.
    Na drugom snimku se vidi sve ovo što ti opisuješ, i vjerujem i da je iz razloga koje opisuješ. Suzavac se po svim pravilima ne ispaljuje u visini očiju, jer kanister ne leti malom brzinom, niti je mekan.

    Ono što se mora problematizovati je ovaj dio oko nepriznavanja greške, i još gore i bitnije, hapšenje čovjeka u pokušaju svaljivanja krivice.
    Last edited by LostInHollywood; 25-06-20 at 22:53.

  7. The Following User Says Thank You to LostInHollywood For This Useful Post:


  8. #1205
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,663
    Thanks Thanks Given 
    2,686
    Thanks Thanks Received 
    1,068
    Thanked in
    500 Posts

    Default

    Evo zekovic odma posle odradjenog posla za policiju,ojde u ministarstvo ka drzavni sekretar, da nam jos vise "brani" ljudska prava,pi splacino gadna

    https://www.vijesti.me/v/445843

    Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  9. The Following User Says Thank You to aleksa111111 For This Useful Post:


  10. #1206
    Join Date
    May 2020
    Posts
    54
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Misko Kluni View Post
    Napad na narod je udar na državu... to moraš prvo da shvatiš, to je policija naroda a ne vlasti....

    Sent from my SM-G955F using Tapatalk
    narod da ali ono su juce bili kriminalci , kad si vidio da narod gadje policiju kamenjem.
    odakle ljudi iz Kotora i Tivta tamo? i to sa debelim dosijeima

  11. #1207
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,599
    Thanks Thanks Given 
    3,550
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    ova teorija o suzavcu me podsjetila na onu o brojnosti protesta/litija odje. tad se izvlačio broj ljudi u sekundi klipa, površina prostora i koliko ljudi može da stane tu itd. strane su se pisale o tome iako to nije bilo bitno već nešto drugo


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  12. #1208
    Join Date
    May 2020
    Posts
    54
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PavleCL View Post
    Policija ima mehanizam da se odbrani od huligana koji gadjaju kamenjem ili cime vec, kako da se odbrane gradjani koji ne predstavljaju nikakvu opasnost a policija ih tuce?
    opet izvrcete, ti huligani su prvo krenuli na policiju pa kad su vidjeli da ne mogu onda lele majko.
    kako ta policija ne napada evo litijase ???

  13. #1209
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Sta se izvrce? Ja ne pricam za jedan slucaj vec generalno ponasanje policije i snimke koje smo mogli da vidimo prethnodnih dana.
    "ne prdnjavi, prdnjavo ljudska..."

  14. The Following User Says Thank You to PavleCL For This Useful Post:


  15. #1210
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,425
    Thanks Thanks Given 
    2,989
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Što je danas lijep i sunčan dan...

    https://m.cdm.me/hronika/clanica-dem...rtskog-centra/



    sent from my htc u11 using tapatalk
    Лијеп и сунчан ваистину, само не знам за кога....


    Ко су сплачине које су нашле извршиоца которанина?
    Ко су сплачине које су написале саопштење полиције?


    Телефон тојест камера је постала јача од камена на протестима, снимите не гађите.

    Послато са sm-g950f помоћу Тапатока
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  16. The Following 6 Users Say Thank You to Mstislav For This Useful Post:


  17. #1211
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,255
    Thanks Thanks Given 
    2,776
    Thanks Thanks Received 
    4,564
    Thanked in
    2,412 Posts

    Default

    @Muhadzeri, jesi li procitao moj prethodni post?

    https://forum.cdm.me/showthread.php?...74#post5377774

    Ako je previse dugacak za tvoje kapacitete, evo par relativno kratkih i laganih pitanja za tebe...

    1. Da li je policija na postavljenom snimku isplalila vise suzavaca u pravcu sportskog centra (gdje su djeca radila trening)?
    2. Da li je suzavac koji je zavrsio u sali punoj djece bio ispaljen od strane policije ili nekog "kriminalca sa debelim dosijeom"?
    3. Da li je policija izdala saopstenje za javnost gdje kaze da taj suzavac niko od policije nije ispalio i da su te tvrdje neistine?
    4. Da li je za to djelo optuzen momak sa punim imenom i prezimenom koji je zbog toga i priveden?
    5. Da li je policija izdala saopstenje puno lazi sa namjerom da izmanipulise javnost i optuzi nekog ko nema veze sa konkretnim suzavcem?

    Eto... dovoljno za sada. Kad budes spreman da odgovoris (prvo sebi pa onda i meni/nama) na ova pitanja, javi se.

    A ona se ne odnose samo na tebe nego i na ostale koji su bili jako aktivni jutros ali su se malo utisali, tacnije glas im se ne cuje od kad su ovi snimci pusteni u etar.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  18. The Following 5 Users Say Thank You to Fidel Castro For This Useful Post:


  19. #1212
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Poslije snimka napravljenog spolja na kojem se vidi ispaljivanje suzavca na zgradu MSC mislim da je enigma rijesena. Nije se se radilo o namjeri, vec je gresku napravio neki od policajaca. A to sto je policija "identifikovala pocinioca", to nek ide na obraz policiji. Nije im prvi put da se time sluze.

  20. #1213
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,834
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    800
    Thanked in
    536 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Poslije snimka napravljenog spolja na kojem se vidi ispaljivanje suzavca na zgradu MSC mislim da je enigma rijesena. Nije se se radilo o namjeri, vec je gresku napravio neki od policajaca. A to sto je policija "identifikovala pocinioca", to nek ide na obraz policiji. Nije im prvi put da se time sluze.
    Vidio sam neki snimak na telefon, ako je ono hala, vidio sam da ima neki suzavac na krov, ali ne vidi se da suzavac odatle i upada u halu. Pogledaću malo bolje ujutru...
    Ali to je nebitno, policija je razbijala masu, moraju bacit suzavac i ako je od njih ništa strašno. Bože moj, niti je prvi, a neće biti ni poslednji put da se promaši mjesto pada.
    Da su protesti bili mirni, ne bi se bacao suzavac. Tako da razmislite čija je prava krivica za sve "ovo" vaše tj. moje "ništa".

    Na kraju krajeva diverzija zvana suzavac "is complete".
    Kao i što sam već rekao direktno/indirektno, filozofiranje oko suzavaca neće vratiti Carevića na mjesto gradonačelnika.
    Love, peace and respect.

  21. #1214
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Buduća Autonomna Pokrajina Boka Kotorska
    Posts
    8,262
    Thanks Thanks Given 
    1,356
    Thanks Thanks Received 
    1,816
    Thanked in
    838 Posts

    Default

    Vidim da neki forumaši drže mozak u celofanu i da brane apsolutno svaki postupak vlasti. Bez izuzetka.
    Momci i đevojke, svako ko tako postupa, ili ima neki interes, ono što bi ameri kazali "they have an angle, we just need to see it", ili je prosto zatucano nacioalističko ljudsko *-*-*-*-*. Zato i komešate i spinujete jer osjećate kako vam postajen tvrđe oko guzice. Ali, nema veze. Veliki dio vas će da preleti na kraju, sa raznoraznim izgovorima i obraoženjima kako i zašto, a primjećujem to polako u svom okruženju.
    Svašta mogu da rezonujem i opravdam kod ljudi, osim elementarnog nedostatka dostojanstva, istog onog, primarnog i instiktivnog kojeg čak i životinje imaju.
    Ubijali su vas, a sad su vam drugovi. Kumovali smo, a sad nas ubijaju. Ala vam vjera, pokoljenja će vas se stidjeti.
    Zar vam uši ne gore?

    Sent from my HD1903 using Tapatalk
    Those about to rock, we salute you!

  22. The Following 5 Users Say Thank You to guvarana For This Useful Post:


  23. #1215
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,755
    Thanks Thanks Given 
    10,870
    Thanks Thanks Received 
    2,123
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    Ne pada mi na pamet da se stavljam na bilo koju stranu...ova situacija, počev od akcije koja je izazvala reakciiju a koja je posle isprovocirala sva ova dešavanja je sama po sebi zastiđe a najveća tuga za mene je činjenica da imamo oko sebe mnogo ljudi koji su spremni zarad dnevno političkih interesa, fotelja i svoga ugodnoga života da urade bilo što! I da urliču i da lažu i da podmeću i pritom mislim na sve koji ne daju fotelje počev od onih koji su već počeli izborni rezultat da šteluju pa preko ovih drugih koji kao brane pravo i zakon...a nikoga nije briga za crnogorskoga građanina, ni za zakon ni za pravdu....ako iko misli da je ovo zbog Budve i naroda vara se grdno...ovih dana samo razmišljam sto je to sto našega prvoga komšiju, poznanika, druga pretvori preko noći u zver koja bi bila spremna radi lične koristi ili partijskog interesa da udari na prvoga komšiju, poznanika, druga....ne razumijem.....
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  24. The Following 4 Users Say Thank You to zvoncica For This Useful Post:


  25. #1216
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Misko Kluni View Post
    Napad na narod je udar na državu... to moraš prvo da shvatiš, to je policija naroda a ne vlasti....
    Slučajno sam upoznat sa događajima u Budvi lično. "Narod" su ili zaposleni u opštini za zemana ove DF / Demokrate vlasti ( - Ovaj što kidiše radi u opštini, a žena mu je takođe neki funkcioner u istoj) ili u opštinskim službama, ili bukvalno članovi OKG - Sjekloća Nikola, Kažanegre i sl.

    I te kolovođe su pokupile rodbine i prijatelja, uglavnom interesno uvezanih, i bukvalno krenuli u stampedu da linčuju onoga Bulatovića. E to je bilo strašno gledati.

    Alo, 30. avgusta izbori, već su ih jednom dobili, čak mislim da im nisu loše šanse (makar bile) da ponovo dobiju... I kidišu na nekakvog Bulatovića, bez kojega ne bi ni ovoliko na vlasti sastavili, jer su Krapović i Carević kao rogovi u vreći od prvoga dana. Čemu? Što nisu raspisali prijevremene dok imadoše kakvu takvu većinu, pa ko što ponese?

    Vi sad brinite o đeci u sportskom, tako mi te brige... Imade li ko da brine o đeci kojoj isti OKG protestanti bukvalno dnevno prodaju drogu (nije priča napamet, jedan od članova OKG koristi perionicu auta kao pokriće da diluje na sitno). Dok je taj diskurs, po meni, uopšte se ne treba natezati s pričom. Na silu silom, policija neka gazi, Vijesti neka pišu svoje, niko glave obrnuti neće ni na jedno ni na drugo, pa nađite krštenih 17 ljudi idući put.
    Last edited by Nije bitno...; 26-06-20 at 01:47.

  26. #1217
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Ne pada mi na pamet da se stavljam na bilo koju stranu...ova situacija, počev od akcije koja je izazvala reakciiju a koja je posle isprovocirala sva ova dešavanja je sama po sebi zastiđe a najveća tuga za mene je činjenica da imamo oko sebe mnogo ljudi koji su spremni zarad dnevno političkih interesa, fotelja i svoga ugodnoga života da urade bilo što! I da urliču i da lažu i da podmeću i pritom mislim na sve koji ne daju fotelje počev od onih koji su već počeli izborni rezultat da šteluju pa preko ovih drugih koji kao brane pravo i zakon...a nikoga nije briga za crnogorskoga građanina, ni za zakon ni za pravdu....ako iko misli da je ovo zbog Budve i naroda vara se grdno...ovih dana samo razmišljam sto je to sto našega prvoga komšiju, poznanika, druga pretvori preko noći u zver koja bi bila spremna radi lične koristi ili partijskog interesa da udari na prvoga komšiju, poznanika, druga....ne razumijem.....
    Na drugoj temi sam upravo nesto napisao o demokratizaciji i ulici. Budva je pokazna vjezba iz koje se moze vidjeti sto bi ulica donijela. Nasilje, osvetu, lincovanje....nesto slicno smo vidjeli u Rumuniji. Kolicinia negativnih strasti, pracena najgorim uvredama, urlikanjem, nasiljem (sa obje strane), psovkama, pritiscima na najblize...djeluje mucno i zastrasujuce.

  27. The Following User Says Thank You to Ostoja For This Useful Post:


  28. #1218
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Na drugoj temi sam upravo nesto napisao o demokratizaciji i ulici. Budva je pokazna vjezba iz koje se moze vidjeti sto bi ulica donijela. Nasilje, osvetu, lincovanje....nesto slicno smo vidjeli u Rumuniji. Kolicinia negativnih strasti, pracena najgorim uvredama, urlikanjem, nasiljem (sa obje strane), psovkama, pritiscima na najblize...djeluje mucno i zastrasujuce.
    Istina je. Ali je i to produkt beskrajne, nesmjenjive autokratske vladavine.

    U okruzenju u kojem su institucije endemski korumpirane, u kojem je drzava zarobljena (ne kazem to ja, kazu to Evropljani i Amerikanci). U kome se pokusaji intervencija i ono malo preostalih nezavisnih institucija ignorisu (sudovi) ili im se ministri javno rugaju (ombudsman). U kojem je odgovor policije na javno hvatanje u lazi da dalje i sve providnije laze, te objavi ime baksuznog zrtvenog jarca koga su nasli da preuzme njihovu krivicu.

    To je hvatanje tigra za rep. Drustvo koje nema institucionalnog nacina da smijeni autokratsku vlast neizbjezno poseze za vaninstitucionalnim sredstvima. I sto duze ta vlast nastavlja da drzi tigra za rep to ljuci taj tigar postaje. I haos koji ce na kraju da uslijedi postaje sve veci i veci.

    Sto puta se to vidjelo, i tu blizu - kod Milosevica, i kod istocnoevropskih autokratija. Cak i kod nas - rezimu kralja Nikole su toliki Crnogorci lako okrenuli ledja jer je bio izgubio svaki demokratski legitimitet.

  29. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  30. #1219
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,004
    Thanked in
    1,548 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Vidio sam neki snimak na telefon, ako je ono hala, vidio sam da ima neki suzavac na krov, ali ne vidi se da suzavac odatle i upada u halu. Pogledaću malo bolje ujutru...
    Ali to je nebitno, policija je razbijala masu, moraju bacit suzavac i ako je od njih ništa strašno. Bože moj, niti je prvi, a neće biti ni poslednji put da se promaši mjesto pada.
    Da su protesti bili mirni, ne bi se bacao suzavac. Tako da razmislite čija je prava krivica za sve "ovo" vaše tj. moje "ništa".

    Na kraju krajeva diverzija zvana suzavac "is complete".
    Kao i što sam već rekao direktno/indirektno, filozofiranje oko suzavaca neće vratiti Carevića na mjesto gradonačelnika.
    samo cu kratko. da bi sacuvala "obraz", policija je uhapsila nekoga iako zna da je napravila gresku.
    i onda se prica o povjerenju u institucije. ne kazem da i drugi to ne rade, ali kada ih uhvate u lazi, ostatak svijeta ima neku odgovornost prema biracima. kod nas se samo ucuti i ceka da prodje talas.
    e tako se ne pravi povjerenje izmedju gradjana i drzave, sto je cilj svake drzave koja misli da ima prosperitet

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  31. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  32. #1220
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,778
    Thanks Thanks Given 
    616
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Sva situacija sa tim suzavcem u sportskoj sali daje nam jasnu sliku dje zivimo.I ono saopstenje clanice demokrata pa pronalazenje odgovornog medju opozicijom i naravno svjedoka sve je to slika jednog mraka koji je sveprisutan.
    Da se nije pojavio snimak sigurno bi optuzeni bio pravosnazno osudjen uz sveopstu osudu i zgrazavanje drzavotvorne javnosti.
    Mozda je trebalo sacekati sa snimkom i pustiti sistem da izvede cijelu predstavu sa svjedocima itd pa onda tek objaviti snimak ali ajde.
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  33. The Following 2 Users Say Thank You to kurogane For This Useful Post:


  34. #1221
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,004
    Thanked in
    1,548 Posts

    Default

    kojim svjedocima. neko napisao komentar, ne bi se ta cura nikad vise ni pojavila.
    zasto? pa izgrednik je priznao krivicu, sto ti trebaju svjedoci...

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  35. #1222
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,778
    Thanks Thanks Given 
    616
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    519 Posts

    Default



    Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  36. #1223
    Join Date
    Mar 2020
    Location
    ship
    Posts
    441
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    Policija je bila super dok su Demokrate i DF izigravale policiju i mafiju kroz grad i maltretirali kolege i drzavne sluzbenike i jurili ih po gradu.

    Ispaljeno preko 100 suzavaca i 1 otisao dje ne treba (ili nije kako tvrdi UP i DPS). Greska manja od 1%. Ni u frabrici ne postoji savrsena masina a kamoli covjek.

    Policija da se izvini? A kome cete se Vi izviniti za 97,99,05,09,15,16,20? tj svaki put kad nasilno "branite legitimnu vecinu i volju gradjana"? (cudno se pise manjina)
    Last edited by koronas; 26-06-20 at 13:27.

  37. #1224
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by koronas View Post
    ...

    Ispaljeno preko 100 suzavaca i 1 otisao dje ne treba (ili nije kako tvrdi UP i DPS). Greska manja od 1%...
    Nije problem greska, problem je sistematsko laganje da greske nije bilo. Evo i danas DPS prica da je video lazan i da je ovaj nesrecnik ubacio suzavac.

    Policija i vladajuca stranka te lazu, uhvatis ih u lazi, oni i dalje uporno i pecobrazno lazu. Ajde de i to, ali su nasli nekog nesrecnika ni krivog ni duznog da mu natovare ono sto su oni uradili.

  38. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  39. #1225
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    5,944
    Thanks Thanks Given 
    511
    Thanks Thanks Received 
    1,814
    Thanked in
    659 Posts

    Default

    Primjer poslanika DPS-a iz Berana je jedini ispravni način kako se iskazuje potpuno neslaganje sa politikom svoje partije. Sve drugo je teška zloupotreba nedovršenosti zakona, i treba je spriječiti po svaku cijenu, pa makar i nasiljem.

  40. The Following User Says Thank You to Djed_Djuro For This Useful Post:


Page 49 of 89 FirstFirst ... 3945464748495051525359 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 165
    Last Post: 17-06-15, 20:07
  2. Leteći cirkus Dake Davidovića : )
    By getaway blues in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 181
    Last Post: 23-05-12, 16:41
  3. Za sve vas koji volite cirkus O.o
    By Tom Riddle in forum Kućni ljubimci
    Replies: 6
    Last Post: 10-02-11, 16:46
  4. Cirkus bez gledalaca
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 10
    Last Post: 04-03-10, 09:59
  5. Cirkus
    By GAGA in forum Sve i svašta
    Replies: 24
    Last Post: 17-01-05, 23:28

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •