Page 127 of 284 FirstFirst ... 2777117123124125126127128129130131137177227 ... LastLast
Results 3,151 to 3,175 of 7087

Thread: Banke u Crnoj Gori

  1. #3151
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    5,027
    Thanks Thanks Given 
    794
    Thanks Thanks Received 
    444
    Thanked in
    355 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jakov_ct View Post
    Evo, i onda narod zbunjen, ili obmanut?



    Sent from my MI 8 using Tapatalk
    Meni moze sa Master iz Ckb.

  2. #3152
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,349
    Thanks Thanks Given 
    2,792
    Thanks Thanks Received 
    3,981
    Thanked in
    1,927 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Because View Post
    hercules, nije napamet iako mozda ne obracam paznju za sta je znam da mi je ranije skidalo 2,99 a sad 2,99+3,49 (naknada za mjesecno odrzavanje paketa- tacno pise), dakle imam mobilnu aplikaciju vec par godina i skidalo je 2,99 za ziro racun i uslugu aplikacije a sada naknada za tekuci racun od 3 i nesto eura (pretpostavljam da je to neka osnova plus sto ga ima na aplikaciji kao i ziro racun odvojeno) Dakle 6 i po eura mjesecno mi skida novca - sto je mnooogo pa za sta god da je.
    Informacija o promjeni tarifa se mora objaviti da klijentima bude dostupna. Banke sve to rade na web site. Ne salju SMS ili pisma zbog troskova. Sve je to sa aminom regulatora.

    Je li to korektno? Licno mislim da nije. Je li zakonito? Jeste. Ako dobro pamtim, 2 mjeseca unaprijed treba da objave tarife koje ce da vaze od tog i tog datuma.

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Nije iz licnog iskustva ali bijah u Addiko banci vise puta u zadnjih par dana i svaki dan je bilo stranaka koje su se zalile na ovo isto a radnice iz banke bi pokusavale da objasne zbog cega se pretplata sama povecala, bez ikakvog potpisa na nove tarife.

    Ako sam dobro cuo (dok su mi kucali 10 uplatnica) nije to od juce nego od prije 2-3 mjeseca, taman nedje od kad je korona pocela, tj. mjere iste sto 'na prvu loptu' moze da zvuci dosta pokvareno od strane te banke ali eto... Korisnici iste ce bolje znat' od mene sigurno.


    P.S. Inace nisam odavno placao nista u banku, pogotovo ne veliki broj uplatnica pa sad 'provalih' da je u NLB banci provizija po uplatnici "samo" 1 euro. Ja za vecu proviziju po uplatnici nisam cuo niti sam je ikad placao pa sam zato i izasao iz banke i u Adikko platio 50c po uplatnici a redovno placam 40c u Ziraat banci.
    Ako dobro pamtim, 2 mjeseca unaprijed treba da objave tarife koje ce da vaze od tog i tog datuma. Sto bi u ovom slucaju bilo da su ih usvojili u februaru.
    Najvece tarife ipak ima Posta Crne Gore.

    Quote Originally Posted by qwert View Post
    2.99e Adikko meni skidaju u zadnja dva mjeseca sad zvah kao oni su to uveli od skoro vidjeli ste na sajtu sve visim na njihovom sajtu i gledam sta ceoni uvesti...samo da mi se povrati neki refund sa interneta i bjezim od njih.
    Opisah gore vec. Je li fer nije. Je li legalno jeste.
    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    O ovim stvarima sam ja odavno pricao i jedan od razloga zbog kojeg sam se razisao sa Erste bankom.

    Mijenjaju uslove ugovora (UVIJEK na gore) a obavjestenje okace nedje na sajtu, kao da to iko gleda.

    I onda pocne naplata, iz mjeseca u mjesec za nesto sto ne znas, nisi informisan niti si ikad pristao.

    Ja sam ubijedjen (nisam pravnik) da ovo ne moze nikako da bude legalno ali se ocigledno radi godinama.

    Ja svoj "dug" nikad nisam platio. Niti cu. A volio bi da vidim kako bi taj sudski proces isao da oni dokazu da im ja dugujem za uslugu koju ja cak nisam ni koristio a nikad se sa njom ni slozio nisam niti ista dodatno potpisivao.

    Kod nas te svako muze kako stigne i ovakvo poslovanje jeste lopovsko i ne treba pristajat' za placanje bilo kakvih troskova nastali ovako pokvarenim odlukama na koje korisnik nikad nije pristao niti se sa izmjenama ikad slozio dajuci potpis na izmjenjen ugovor.

    Da je srece, ovakve stvari bi regulisao i CEZAP, tj. do sada je pokrenuta samo JEDNA kolektivna tuzba protiv CKB-a zbog slicnog problema (ako se ne varam) i ne znam dokle je ta tuzba dosla. A trebalo bi takvih tuzbi pokretat' svako malo, za svaku banku koja koristi ove 'podmukle taktike' koje su protivne bilo kakvom razumu. Ne kazem 'zakonu' jer ponavljam da nisam pravnik. Mozda u zakonu stoji da je njihova obaveza da okace izmjene na sajtu i sa tim postuju zakon. Ali to bi samo znacilo da je zakon nikakav i da takve banke isti zloupotrebljavaju kako bi drali kozu svojim korisnicima.
    Sve zavisi sto si potpisao. CEZAP je drugu vrstu tuzbe pokrenuo protiv CKB-a i to zbo naknade za prijevremnu otplatu kredita.
    Quote Originally Posted by qwert View Post
    Dakle koju uzeti ?
    Blizina filijale i mreza bankomata treba da budu vodilja za oadbir banke. Uz cijenu kostanja naravno.
    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Meni Nerandzasti paket kod Hipotekarne za 2.5e zavrsava posa. Tekuci, Viza i Master premium(50c), e banking i sms... Tu nemam zamjerke. Ok su bili i za neke potrosacke kredite, mada to je lako kad je jaka firma u pitanju...

    Za neke vece kredite 20+k eura, tipa stambeni, nista...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Rijedak primjer da banka u nazivu ima hipoteku a da ne daje stambene kredite ali je tako.
    Quote Originally Posted by jakov_ct View Post
    mora da prodje 2 mjeseca od objave na sajtu da se krenu primjenjivat novi uslovi, ali si svakako u pravu, rijetko ko to prati
    Znaci dobro sam Zapamtio, 2 mjeseca.
    Quote Originally Posted by jakov_ct View Post
    Sve si u pravu, samo mi ovo reci, placam li 2,5e ako uzmem ovaj paket ili 3e? O ovome pricamo, nudi se nesto za 2,5e, ako koristis dio toga ponudjenoga onda je 3e.



    Sent from my MI 8 using Tapatalk
    Brate pise premium paket 2.5 eura Ako ces da koristis HB klik i mHB klik onda je 3 eura
    Quote Originally Posted by jakov_ct View Post
    Dalje, ni ovo nije tacno, ne moze bilo koja kartica u MojNovcanik, mozes sa njom da kupis vaucer pa koristis moj novcanik, ali ne moze da se stavi bez od hb kartica. Ovo je sa zvanicnoga sajta.



    Sent from my MI 8 using Tapatalk
    Moze da se doda, ili ne moze da se placa sa njom. Mozes samo premium prepaid kartice da kupis. Ali ovo je vec marketing
    Quote Originally Posted by jakov_ct View Post
    Evo, i onda narod zbunjen, ili obmanut?



    Sent from my MI 8 using Tapatalk
    Kod nas jos uvijek nije kaznjivo ovako oglasavanje i ovakav vid marketinga. Po zapadu necete vidjeti da banke reklamiraju najmanju kamatnu stopu na bilbord vec prosjecnu kamatnu stopu koji klijenti ostvare kod njih. Kod nas najmanje kamatne stope su uvijek sledovale neke VIP klijente i slicno i to je reklamirano, dok je u realnosti bila veca. CG ce to dobiti za nekoliko godina na zalost.
    Jednostavno ljudi su smatrali da reklamiranje najnize kamatne stope koju obicni klijent ne moze da dobije je dovodjenje u zabludu.


    Dobar primjer racuna i kartica ima Austrija. U toj zemlji bankama je dozvoljeno da samo jednom kvartalno naplate naknadu od klijenata. Nikakvi dodatni troskovi na racun klijenta poput naknada za prenos sa vaseg racuna na racun ECPG na primjer, koriscenje e bankinga, SMS notifikacija i slicno ne smije da se naplati. Banka treba da sracuna koliko ce da ti naplati i da ti to ponudi. Ista je cijena za onoga ko napravi 1 transakciju ili 100 transakcija.
    Dodatno, podizanje novca sa svih bankomata je bez naknada i provizija. Jedino ogranicenje je, da ako podizes novac sa bankomata druge banke a ne tvoje maticne, dnevno limit od 400 eura.

    Osim sto stiti gradjane, Austrija je na ovaj nacin podstakla Banke da se utrkuju ko ce vise usluga u paket da ponudi gradjanima. Kvartalno plati 15tak eura i to je to - to je neka minimalna cijena bila koju sam nasao prije godinu kad sam se bavio ovime. Pa jesi li kao Banka profitirao ili ne zavisi kako si dobro podesio model
    Last edited by hercules; 03-06-20 at 17:05.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  3. #3153
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jakov_ct View Post
    Sve si u pravu, samo mi ovo reci, placam li 2,5e ako uzmem ovaj paket ili 3e? O ovome pricamo, nudi se nesto za 2,5e, ako koristis dio toga ponudjenoga onda je 3e.



    Sent from my MI 8 using Tapatalk
    Ja sam ovo shvatio ovako - uz Premium paket koji košta 2,5 eura dobijaš HB klik ili mHB klik, ti biraš. A ako se odlučiš da koristiš oba servisa, onda ne košta 2,5 nego 3 eura.
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  4. The Following User Says Thank You to Dejan For This Useful Post:


  5. #3154
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,217
    Thanks Thanks Given 
    2,754
    Thanks Thanks Received 
    4,531
    Thanked in
    2,399 Posts

    Default

    Pa ja sam vec rekao da oni vjerovatno ne krse zakon, samo koriste (zloupotrebljavaju) isti posto je ionako los.

    Recimo ta objava od 2 mjeseca je mozda imala smisla nekad davno, prije Viber-a i ostalih cuda koje danas imamo.

    Zasto zakon ne bi obavezao banke da mora da kontaktira SVAKOG korisnika u vezi promjena koje se ticu odredjenih ugovora i sl.?

    Jer ta banka nema nikakav problem da nas smara kad god imaju neku novu ponudu, kad treba da nam jave da sa njihovim karticama u toj i toj prodavnici mozemo da kupujemo na rate, imamo popust ili nesto trece.

    Znaci sredstva postoje, sistem i mehanizam postoji, uz to su i sve te 'moderne komunikacija' potpuno besplatne.

    Ali opet... one meni nece javit' da od sledeceg mjeseca (ili za 2 mjeseca, nebitno) pretplata vise nece bit' 2eur nego 3eur. Ne zato sto im to predstavlja problem nego zato sto znaju da jedan dobar dio korisnika niti prati njihov sajt niti zna da se te promjene na njemu postavljaju nego se nadaju da ce sto vise korisnika zakinut' sa tom poskupljenom pretplatom. O tome ja pricam kad kazem da se vecina (skoro sve) banaka koristi tim 'prljavim forama', sve pod plastom glupog i neazuriranog zakona.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  6. #3155
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,929
    Thanks Thanks Given 
    3,209
    Thanks Thanks Received 
    5,596
    Thanked in
    2,266 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    Ja sam ovo shvatio ovako - uz Premium paket koji košta 2,5 eura dobijaš HB klik ili mHB klik, ti biraš. A ako se odlučiš da koristiš oba servisa, onda ne košta 2,5 nego 3 eura.
    Tako je. mHb klik aplikacija je nepotrebna, jer na telefonu mozes koristiti regularni Hb klik, samo se preko pretrazivaca otvori sajt.
    Inace je neozbiljno da u 2020 naplacuju aplikaciju.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  7. The Following User Says Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  8. #3156
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,925
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,323
    Thanked in
    1,856 Posts

    Default

    Dobar je mHB jer je aplikacija.
    Mnogo je lakše preko app pristupiti bilo čemu na telefonu, evo i forum sa telefona se najviše koristi preko app a ne preko browsera.

    Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  9. #3157
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,950
    Thanks Thanks Given 
    1,359
    Thanks Thanks Received 
    1,665
    Thanked in
    944 Posts

    Default

    Mhb je top, mislim završava posao.

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  10. #3158
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,686
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    221
    Thanked in
    170 Posts

    Default

    Ne moze HB klik (web) na mobilnom... nije upotrebljivo i prilagodjeno mobilnom. Steta sto oba nisu u paketu (osim ovom skupljem), jer izgleda kao in-house rjesenje, pa nemaju vise troskova.

    Za firme je bolje web verzija, zbog copy/paste, preglednosti, izvoda, sablona.

    Za fizicka mHB (app).

    Velika zamjerka za HB - naplacuju odrzavanje stednog / avista racuna 0.5 eur. I ne znam da li ista rade oko uvodjenja Apple Pay...

  11. #3159
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,460
    Thanks Thanks Given 
    1,627
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    1,032 Posts

    Default

    Bih do ckb banke,da nesto zavrsim,i salter do mene neka cura aktivira sms uslugu , koja inace kosta 0.99e mjesecno + 0.07e za svaku sms poruku kaze joj zena koja radi ma salteru. Ja sam ranije koristio tu uslugu i uopste nisam znao da naplacuju svaku poruku, pa sam iskljucio kada sam ostao bez posla.
    Znao sam da su lopovi,al toliki......

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  12. #3160
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,335
    Thanks Thanks Given 
    512
    Thanks Thanks Received 
    544
    Thanked in
    365 Posts

    Default

    Hipotekarna 1,70€ kartica i sms obavjestenja
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  13. #3161
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    6,926
    Thanks Thanks Given 
    1,491
    Thanks Thanks Received 
    790
    Thanked in
    493 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miovrag View Post
    Bih do ckb banke,da nesto zavrsim,i salter do mene neka cura aktivira sms uslugu , koja inace kosta 0.99e mjesecno + 0.07e za svaku sms poruku kaze joj zena koja radi ma salteru. Ja sam ranije koristio tu uslugu i uopste nisam znao da naplacuju svaku poruku, pa sam iskljucio kada sam ostao bez posla.
    Znao sam da su lopovi,al toliki......

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
    Iskreno se plasim sta ce biti s podgorickom bankom kad zvanicno odu pod ckb... Mislim da cu da ih pozdravim ali odma...

    Sent from my P 30 pro using Tapatalk
    Satelitski resiveri/oprema

  14. The Following User Says Thank You to darko cfc For This Useful Post:


  15. #3162
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,460
    Thanks Thanks Given 
    1,627
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    1,032 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by darko cfc View Post
    Iskreno se plasim sta ce biti s podgorickom bankom kad zvanicno odu pod ckb... Mislim da cu da ih pozdravim ali odma...

    Sent from my P 30 pro using Tapatalk
    Taman tako,ja imam tamo stambeni kredit , znam da u Baru ce imati dvije filijale. Jedna na staro jedna u soho city.
    Sredinom decembra prelaze,a sve se mijenja sa klijentima posle nove godine.


    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  16. #3163
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    5,027
    Thanks Thanks Given 
    794
    Thanks Thanks Received 
    444
    Thanked in
    355 Posts

    Default

    Nisam primijetio da naplacuju svaku poruku. Mislim da je prvih 50 poruka besplatno sto je sasvim ok.

  17. #3164
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    129
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Mislim da nije tačno (ovo za prvih 50 poruka). Nego ako imate "paket" tj. potpisan ugovor za: internet i mobilno bankarstvo i SMS servis(2.79€+1.19€ održavanje), da se onda poruke ne naplaćuju.

  18. #3165
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    6,926
    Thanks Thanks Given 
    1,491
    Thanks Thanks Received 
    790
    Thanked in
    493 Posts

    Default

    Ja sam bio kod njih dok nisu poceli da naplacuju tada 50c za 4to podzianje na bankomatima i proviziju da uzimaju za podizanje na salteru nzm kakva je sit sad ali razmisljam o alternativama...

    Sent from my P 30 pro using Tapatalk
    Satelitski resiveri/oprema

  19. #3166
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    5,027
    Thanks Thanks Given 
    794
    Thanks Thanks Received 
    444
    Thanked in
    355 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Syntax Error View Post
    Mislim da nije tačno (ovo za prvih 50 poruka). Nego ako imate "paket" tj. potpisan ugovor za: internet i mobilno bankarstvo i SMS servis(2.79€+1.19€ održavanje), da se onda poruke ne naplaćuju.
    Pa na to sam mislio. Ko hoce mimo paketa uslovi su drugi.

  20. #3167
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    NLB vraća 5% od uplaćenog računa za struju preko njihove kartice (akcija traje do 20.06)

    https://www.racun.epcg.com/placanje-racuna
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  21. #3168
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,217
    Thanks Thanks Given 
    2,754
    Thanks Thanks Received 
    4,531
    Thanked in
    2,399 Posts

    Default

    Zna li neko (da ne listam sve 'cjenovnike' svake banke) koja banka nudi najmanju proviziju za prilive iz inostranstva (USD) racun?

    Ja Podgoricku nisam koristio jedno 2 godine (a za sluzila mi se za to) i sad vidim da je provizija 1% na sve prilive a ko zna i kakva je konverzija USD/EUR.

    Zato sam i planirao da otvorim USD racun ali su mi oni dali samo ove instrukcije kao da je to i za USD primanja...



    Po ovome sto ja vidim, jasno pise da je ovo za EUR transfere ali me gospodjica (koja je zurila na more) ubjedjivala da su to te instrkcije koje meni trebaju... Studio?

    Imaju opciju da ne placas 1% provizije vec 'samo' pola toga (0.5%) ali onda moras da imas "paket za pomorce" koji kosta 4.5 eura mjesecno.

    Kaze da ce tek doci do promjena kada CKB/OTP skroz preuzme (valjda oko nove godine) ali cu bit' obavjesten (bice na dnu neke stranice na njihovom sajtu).

    Izgleda nema druge nego da se svako malo mijenja banka u odnosu na ono sto nude i promjene u ponudama koje imaju svako malo. Nesto kao za operatere koji se takmice koji ce goru i skuplju uslugu da ponudi pa da se taj operater nasutila i predje kod drugog, privremeno.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  22. #3169
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,198
    Thanks Thanks Given 
    34
    Thanks Thanks Received 
    53
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Zna li neko (da ne listam sve 'cjenovnike' svake banke) koja banka nudi najmanju proviziju za prilive iz inostranstva (USD) racun?

    Ja Podgoricku nisam koristio jedno 2 godine (a za sluzila mi se za to) i sad vidim da je provizija 1% na sve prilive a ko zna i kakva je konverzija USD/EUR.

    Zato sam i planirao da otvorim USD racun ali su mi oni dali samo ove instrukcije kao da je to i za USD primanja...



    Po ovome sto ja vidim, jasno pise da je ovo za EUR transfere ali me gospodjica (koja je zurila na more) ubjedjivala da su to te instrkcije koje meni trebaju... Studio?

    Imaju opciju da ne placas 1% provizije vec 'samo' pola toga (0.5%) ali onda moras da imas "paket za pomorce" koji kosta 4.5 eura mjesecno.

    Kaze da ce tek doci do promjena kada CKB/OTP skroz preuzme (valjda oko nove godine) ali cu bit' obavjesten (bice na dnu neke stranice na njihovom sajtu).

    Izgleda nema druge nego da se svako malo mijenja banka u odnosu na ono sto nude i promjene u ponudama koje imaju svako malo. Nesto kao za operatere koji se takmice koji ce goru i skuplju uslugu da ponudi pa da se taj operater nasutila i predje kod drugog, privremeno.
    ja imam u ckb banci, preko 3000 dolara, 0.5%. mislim da je to najpovoljnije.
    https://www.ckb.me/gradjani/platni-p...loro).607.html

  23. #3170
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,686
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    221
    Thanked in
    170 Posts

    Default

    Vidi hipotekarnu


    https://www.hipotekarnabanka.com/faj...od-30052020/79


    A4.1.1.
    U korist računa klijenta za međunarodne platne transakcije
    Bez naknade

    Ali onda onda uzmu nesto za prenos/isplatu.

    Posalji im mail na [email protected] bas brzo odgovaraju.

  24. #3171
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    183
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Kako su ovo praznici i banke ne rade, zanimame ima li nacin kako da uplatim novac na racun? Prvabanka je u pitanju

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  25. #3172
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    5,027
    Thanks Thanks Given 
    794
    Thanks Thanks Received 
    444
    Thanked in
    355 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by varalica3 View Post
    Kako su ovo praznici i banke ne rade, zanimame ima li nacin kako da uplatim novac na racun? Prvabanka je u pitanju

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
    Ako imaju bankomat za uplate ili mozda neko da ti ih neko uplati ebankingom.

  26. #3173
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,686
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    221
    Thanked in
    170 Posts

    Default

    Jedino internim prenosom... ako je iz druge banke to bi leglo tek u srijedu... jer CBCG nema instant sistem placanja.

  27. #3174
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    5,027
    Thanks Thanks Given 
    794
    Thanks Thanks Received 
    444
    Thanked in
    355 Posts

  28. #3175
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,686
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    221
    Thanked in
    170 Posts

    Default Banke u Crnoj Gori

    Pravo “istrazivacko” dnovinaratvo... kao da nisu mogli da pogledaju tarife svih banaka i naprave tabelu... sortiranu po iznosu.

    Mnogi i ne znaju sta placaju - podignu 10 ili 20 eur, a banka ih okrpi 5 eur provizije

Page 127 of 284 FirstFirst ... 2777117123124125126127128129130131137177227 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 6 users browsing this thread. (0 members and 6 guests)

Similar Threads

  1. BIG BUD u Crnoj Gori
    By Chevalier in forum Muzika
    Replies: 22
    Last Post: 12-06-08, 12:54
  2. dvb-t u crnoj gori
    By dejan86 in forum Internet
    Replies: 7
    Last Post: 12-01-08, 14:16
  3. UCK u Crnoj Gori?!!!
    By Sidewinder in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 124
    Last Post: 24-03-06, 04:28
  4. da li ko u crnoj gori ...
    By dylan|stark in forum Software
    Replies: 26
    Last Post: 04-08-05, 12:19
  5. Hip Hop u Crnoj Gori...
    By SpeedFreak in forum Muzika
    Replies: 89
    Last Post: 19-02-04, 17:56

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •