Page 91 of 442 FirstFirst ... 4181878889909192939495101141191 ... LastLast
Results 2,251 to 2,275 of 11038

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2023]

  1. #2251
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,766
    Thanks Thanks Given 
    827
    Thanks Thanks Received 
    771
    Thanked in
    524 Posts

    Default

    Ne razumiješ ti te čarobne riječi herculese...

    Meni bi ovo bilo okay da dođu iz svih vjera pa svi da se pomole, ali forsiranje jedne te iste uvijek po meni doprinosi negativnom osjećaju onih čija ovo nije vjera. Pa možda možemo govoriti i o drugim temama npr. o diskriminaciji, ali neću da dubim na ovu temu jer sam manjina ovđe i znam da tu nema pomoći još uvijek iako je 2023. godina.

    Meni nebitno, osim što primjećujem da kad god se nešto osvešta bude kontra efekat.

    P.S.

    Molim da me vjernici ne etiketiraju jer nikoga nisam uvrijedio, a vi ćete to naravno tako shvatiti!
    Love, peace and respect.

  2. #2252
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,253
    Thanks Thanks Given 
    4,095
    Thanks Thanks Received 
    4,412
    Thanked in
    2,141 Posts

    Default

    Dobije li popust na polisu od osiguranja ako je vozilo osvestano?
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  3. #2253
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,766
    Thanks Thanks Given 
    827
    Thanks Thanks Received 
    771
    Thanked in
    524 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Je li moguće da vjernicima smeta krst :O

    Ne zanima me koliko košta i ko šta kupuje, ali ovo nije ta ogrlica.

    Love, peace and respect.

  4. #2254
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...a-252-000-eura

    Hrvatska državna brodarska kompanija “Jadrolinija” za “Vijesti” je zvanično saopštila da je 53 godine stari trajekt “Prizna” prodala privatnoj firmi iz te države “AMB Tours” za 252.000 eura.

    Podatak “Jadrolinije” o prodaji ovog trajekta, koji je 13. marta pod novim imenom “30. avgust” zaplovio na liniji Kamenari-Lepetane kao dio flote Javnog preduzeća za upravljanje morskim dobrom, suprotan je podatku koji je direktor ovog državnog preduzeća Mladen Mikijelj ove sedmice u intervjuu “Vijestima” kazao da je “Jadrolinija” trajekt “AMB Toursu” prodala za 340.000 eura (2.373.367,50 kuna). Za ovu cijenu Mikijelj se pozvao na dokument “Izvadak iz upisnika brodova Republike Hrvatske”.
    Uhvaceni u lazi. I sto cemo sad? Dje je razlika od 90.000 evra? Otisla u dim?

    U ovoj državi na snazi je i “Naredba o najvišoj dopuštenoj starosti brodova i tehničkim uvjetima za upis u upisnik brodova u Republici Hrvatskoj” koju je donijelo tamošnje Ministarstvo pomorstva, prometa i infrastrukture, a kojom se preporučuje tamošnjim brodarima da se oslobađaju trajekta za lokalni saobraćaj starijih od 30 godina i da ne nabavljaju polovna takva plovila starija od 25 godina jer to nije u skladu sa direktivama EU.
    Briga Dritana i Morsko dobro za EU. Vaznije je da ova krntija bude osvjestana. Ime ove krntije je dobro pogodjeno: pokazuje sto nam je donio 30. avgust.

  5. #2255
    Join Date
    Oct 2021
    Posts
    814
    Thanks Thanks Given 
    2,081
    Thanks Thanks Received 
    372
    Thanked in
    194 Posts

    Default

    Vozio sam se, top je trajekt

    Poslato sa BLA-L29 pomoću Tapatoka

  6. #2256
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mika123 View Post
    Vozio sam se, top je trajekt

    Poslato sa BLA-L29 pomoću Tapatoka
    Na trajektu “30. avgust” prilikom prve vožnje 13. marta uprkos svježoj boji nije se mogla sakriti nagomilana korozija na brodskim limovima gdje ima i mjesta na kojima je lim probijen od rđe. Trajekt je imao mali, ali primjetan konstantan nagib na desnu stranu, dok su njegovi motori tada ispuštali neuobičajeno veliku količinu bijelo-plavičastog dima.
    Top je, samo malko vise dimi

    Promijenjeni mu kaisevi nakon par voznji.

    Kupljen od Jadrolinije za 250.000, nakon pola godine preprodat za 569.000.

    Morsko dobro tvrdi da je prodat za 340.000.

    Sve ajde, ali sto je trebalo Mikijelju da laze za cijenu? A ko laze taj i...

    Ama sve je top. Taman ka' i ova vlada.

  7. #2257
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Ljudi upalite. Uzivanje najjace ima da se oplemenite u svakom smislu. Danilo Marunovic Bure Baruta.

  8. #2258
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,154
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    555
    Thanked in
    268 Posts

    Default

    Na trajektu “30. avgust” prilikom prve vožnje 13. marta uprkos svježoj boji nije se mogla sakriti nagomilana korozija na brodskim limovima gdje ima i mjesta na kojima je lim probijen od rđe. Trajekt je imao mali, ali primjetan konstantan nagib na desnu stranu, dok su njegovi motori tada ispuštali neuobičajeno veliku količinu bijelo-plavičastog dima.
    Tebi Ostoja nikad udovoljit..
    Sjutra ka brod bude remontovan, ka mu bude uradjeno pjeskarenje, pa antikorozivni, pa antivegetativni premazi, pa ka mu se metne nova farba, recimo oni djelovi gore, dimnjak, kabina i platforma na koju se penju putnici da se protegnu - da budu crvene, trup da pola ide plava, a recimo, eto slucajno nek donja polovina blize moru - bude bijela - i tad bi mu sigurno nasao neku manu!

    Ne vidim ni sto je toliki problem sto brod ponekad i zadimi, naprotiv, turistima koji dodju i posjete Boku, saznaju njenu pomorsku tradiciju i kulturu, osjete i uzive se u ambijent Renesanse, Baroka, generalno proslosti, cijeli dojam voznje na parobrodu u 21. vijeku meze samo pojacat!

    A zapravo bi taj utisak najvjerodostojniji bio kad bi nabavili neke trajekt-galije, sa veslacima/galiotima..

    Evo definicije galiota sa Wikipedie za neupucene..

    Galiot je naziv za veslača na galiji.
    Suprotno uvriježenom mišljenju, svi galioti nisu bili robovi. To je pogotovo bio slučaj kod manjih galija i u antičko doba, kada se od veslača zahtijevala velika vještina. Galioti su tada najčešće služili dobrovoljno, shvaćajući svoju službu kao patriotsku dužnost.
    ..Pa bi to bila idealna prilika da raznorazne kolosalne patriote iz pozicije, opozicije, svih nivoa vlasti, direktore upravnih, izvrsnih odbora, partijskih direktora preduzeca, ustanova, dezurnih postpaid analiticara, NVO demagoga-biznismena, bivsih i sadasnjih funkiconera iz sektora pravosudja - da se uvate vesala! Time na najbolji nacin dokazu svoj patriotizam, a nasu turisticku ponudu obogate necim jedinstvenim u svijetu!


    "...Mlada, lepa i pametna, a opet pomalo nesretna..
    izgledas mi kao neko ko odlazi predaleko..
    Izazovna kao zena, rodjena za zla vremena,
    zatvorena kao knjiga, sama sebi vecna briga..."

    Galija - "Mlada, lepa i pametna"
    Last edited by Platinum; 26-03-23 at 05:52.
    Drzava univerzalnog normativnog morala i obrazovanja

  9. #2259
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,800
    Thanks Thanks Given 
    1,645
    Thanks Thanks Received 
    2,039
    Thanked in
    835 Posts

    Default Iz raznih medija [Edicija 2023]

    Nakon što je prodimio: Osveštan trajekt 30. avgust?

    https://m.cdm.me/drustvo/osvestan-trajekt-30-avgust/

    Ako su neka su. Ja sam Amaroka osveštao i čini mi se da je bolji na ubrzanju na izlazu iz krivina i na trail breaking-u.

    Salu na stranu, osvestanje/krstenje brodova je obicaj i van CG ali neki ne biraju nacin da stvari prikazu ružnim.

    https://en.m.wikipedia.org/wiki/Baptism#Boats_and_ships


    Sent आत्मनः
    Last edited by Caesar; 26-03-23 at 11:57.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  10. #2260
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,356
    Thanks Thanks Given 
    2,455
    Thanks Thanks Received 
    2,329
    Thanked in
    1,331 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Nakon što je prodimio: Osveštan trajekt 30. avgust?

    https://m.cdm.me/drustvo/osvestan-trajekt-30-avgust/

    Ako su neka su. Ja sam Amaroka osveštao i čini mi se da je bolji na ubrzanju na izlazu iz krivina i na trail breaking-u.

    Salu na stranu, osvestanje/krstenje brodova je obicaj i van CG ali neki ne biraju nacin da stvari prikazu ružnim.

    https://en.m.wikipedia.org/wiki/Baptism#Boats_and_ships


    Sent आत्मनः
    samo se na cemovsko vrsi sluzba osvestavanja ....

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  11. #2261
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,356
    Thanks Thanks Given 
    2,455
    Thanks Thanks Received 
    2,329
    Thanked in
    1,331 Posts

    Default

    https://m.cdm.me/hronika/mup-nema-ni...an-helikopter/
    mucenici barem 20 stranaca su spasili za dzabe da su im naplatili bilo bi za djelove , zato mi placamo svude po svijetu

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  12. #2262
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Nakon što je prodimio: Osveštan trajekt 30. avgust?

    https://m.cdm.me/drustvo/osvestan-trajekt-30-avgust/

    Ako su neka su. Ja sam Amaroka osveštao i čini mi se da je bolji na ubrzanju na izlazu iz krivina i na trail breaking-u.

    Salu na stranu, osvestanje/krstenje brodova je obicaj i van CG ali neki ne biraju nacin da stvari prikazu ružnim.

    https://en.m.wikipedia.org/wiki/Baptism#Boats_and_ships


    Sent आत्मनः
    Postojala je praksa "osvjestanja" broda, najcesce prilikom gradnje novog broda. U svim religijama. Kod starih Grka se to radilo vinom, da se umilostivi Posejdon, kod Rimljana je trebalo umilostiviti Neptuna. U muslimanskom svijetu s obicno prinosilo jagnje u zrtvu. U jednom periodu se na novoizgradjeni brod bacala srebrna posuda. Pragmaticni Englezi su zakljucili da je to nerazumno, jer je trosak, pa se presli na bocu viskija, kasnije vina. Na kraju se doslo do sampanjca, jer otvaranje boce sampanjca obicno asocira na neku proslavu. Za nekog ko ce razbiti sampanjac se obicno bira neka poznata osoba, cesto dama. To ne rade popovi. I to vise nema religijski karakter. Vise kao neka proslava. I tradicija.

  13. #2263
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,253
    Thanks Thanks Given 
    4,095
    Thanks Thanks Received 
    4,412
    Thanked in
    2,141 Posts

    Default

    Pomjeri se Šofro da Gośa śedne, oli?

    „Navijam za Crnu Goru, ali to ne znači da sam protiv Srbije“: Da li su moguće nove tenzije između dve države uoči fudbalskog okršaja u ponedeljak?

    https://www.danas.rs/sport/navijam-z...-u-ponedeljak/



    Gojko Perović, bivši rektor Bogoslovije na Cetinju, slaže se da ova utakmica u crnogorskoj javnosti ne izaziva političku napetost, ali dodaje da se ne oseća ni veliko interesovanje ljubitelja fudbala.

    – Crna Gora se nije kvalifikovala, a Srbija se nije proslavila na Mundijalu u Kataru, tako da navijačka atmosfera ne odiše nekim nabojem. Prethodni neuspesi su olabavili raspoloženje prema domaćem fudbalu, tako da će se ova utakmica gledati mirno i bez nekih prevelikih očekivanja, što mislim da je dobro. Tako ostaje šansa da nas fudbaleri oba tima prijatno iznenade, a umanjena je šansa da nas razočaraju – kaže paroh crkve Svetog Đorđa u Podgorici.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  14. #2264
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,685
    Thanks Thanks Given 
    1,460
    Thanks Thanks Received 
    4,849
    Thanked in
    2,274 Posts

    Default

    KOSMOS ISPOD SAČA

    Droga, nasilje i strah

    Svaki put kad uhapse nekog ko je bio zadužen za hapšenje, Crna Gora padne u depresiju. Ko god mislio kako to nema veze sa kolektivno-nesvjesnim, grdno se vara. Dok se gašpar Ban svađa sa Dritanom oko naplatnih kućica, uhapšen je jedan od glavnih ljudi za pravdu u Crnoj Gori. Lik nije iz ministarstva pravde, ali je bio jedan od onih koji su konačno pravdu trebali da uspostave. Od toga izgleda ništa.

    Kad hapse takve, kredibilitet institucija briše se kao gumicom. Niko više nikome ništa ne vjeruje. Svi su sumnjivi, svi su krivi dok se ne dokaže suprotno. Ko nije korumpiran, biće. To je logika. Druge nema. Jer izgleda da u Crnoj Gori niko nije čist. Ili je teško proći neuprljan. To je strategija onih koji ne puštaju vlast. Ako su svi prljavi, nije teško proglasiti kriminal kao legalnu radnju. Kad bude tako, sve bude u redu, kriminal postane redovno stanje.

    Kako će i kakvim očima ljudi gledati čovjeka koji će se valjda nekad pojaviti i početi da radi po zakonu u Crnoj Gori. Gledaće ga kao ludaka, uzaludnika, budalu koja neće pare, idiota koji se izlaže riziku, nesrećnik koji propušta šansu, tako će ga karakterisati.

    Ljudi su gledali filmove poput Man on fire, ili Narkos seriju, gledali kako svinje jedu ljude, sve baš kao da nema veze sa nama. Čudili smo se da postoji “kolumbijska kragna”, da se šalju djelovi tijela poštom, a onda se otkrila afera Belivuk, a evo sad Libertas otkriva da i mi momke za zlostavljanje imamo. Vidjeli smo gušenje, kese na glavi, pištolj u ustima, sve baš kao na filmu.

    Ako pogledamo aktere, sve su to glumci profesionalci, sinovi i službenici, izgleda da znaju što rade, ide im od ruke kao da su imali mnogo proba, kao da su baš dugo vježbali.

    Stvarnost prevazilazi film, prevazilazi krimi-romane. Ogroman novac vrte kriminalne grupe, pronalazimo po neki tovar droge, ali ko zna što sve ne vidimo da prođe. Koliko je to novca, u čije džepove završava i što se sve sa tim novcem plaća, to ne znamo, a i da saznamo, možda ne bi Crna Gora mogla da spava od šoka.

    Za sad su isplivale fotografije. Kad će isplivati tijela, to ćemo da vidimo. Kad će da progovore velike ribe, kome će da progovore i ima li ko da ih zaštiti i kako, to je takođe hipotetičko pitanje, upravo zato jer ne postoji odgovor. Postoji samo konstatacija da za to nismo spremni, da nam je “zaštićeni svjedok” potpuna fikcija, za sad.

    Kad ima droge, kad ima nasilja, mora da bude i straha. Jer, to je naše sveto trojstvo. Ljudi govore, ali do određene granice. Čak i kad žele da kažu, jedva ukažu. Sve je u metaforama, naslućuje se, neodređeno je, zato se i dalje cijela Crna Gora divi ljudima poput Vanje Ćalović. Ne zato što Vanja kaže istinu, već zato što su svi svjesni koliko se izlaže riziku, koliko je hrabro to što kaže, koliko može platiti zbog toga što radi. Isto je i sa Oliverom Lakić, jer njen Libertas kad nešto objavi, trese se i sva Crna Gora i Balkan. Tresu se i gaće velikim igračima.

    Zato valja konstatovati da u Crnoj Gori postoji nekoliko žena koje su hrabrije od većine muškaraca. One su iznijele na viđelo ono što su mužjaci junački skrivali, ili su šaputali po kafanama među sobom, kad je baš glasna muzika i kad dobro popiju. Progovore bez imenovanja, “Onaj onda onome uradio ono.” Kukavice? Upravo to.

    Jer ako u državi u kojoj se sve zna, kad uhapse velikaše svi se prave da nisu znali, to je zaista teška hipokrizija. Još ćemo se mi načekati da se pojavi Eliot Nes.

    izvor: www.vijesti.me


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  15. #2265
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...de-mrvaljevica
    Identifikovati oduzeti dozvolu za rad i u spuz i nadam se da ce jednog dana poci u klinicki da mu konstatuju da je dobrog zdravstvenog stanja

  16. The Following User Says Thank You to Beton For This Useful Post:


  17. #2266
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,766
    Thanks Thanks Given 
    827
    Thanks Thanks Received 
    771
    Thanked in
    524 Posts

    Default

    Directore kako si mi? Doček. Naša đeca koja će navijati protiv naše reprezentacije. Tuga.

    Love, peace and respect.

  18. #2267
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,516
    Thanks Thanks Given 
    1,922
    Thanks Thanks Received 
    2,505
    Thanked in
    1,079 Posts

    Default

    Brate to su svjetske zvijezde, ovo je sve normalno, znas i sam kako se djeca loze...
    Sto si tako zlonamjeran?!

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  19. The Following 2 Users Say Thank You to no-mercy For This Useful Post:


  20. #2268
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,554
    Thanks Thanks Given 
    255
    Thanks Thanks Received 
    322
    Thanked in
    199 Posts

    Default

    I koja je razlika izmedju doceka ovoga, Italijanske ili pak Engleske reprezentacije u PG?

    Napaljena djeca vriste Mitrovicu i Vlahovicu...oh ne, ovo je stvarno haos, propade drzava, ovo je poslednji ekser u kovceg.

    Uzeh kartu za jug i tacno vidim da cu zazalit, ne postoji sansa da odma ne krenu politicki obracuni oko ovoga...pi

    Sent from my Pixel 6a using Tapatalk

  21. The Following User Says Thank You to efamouspg For This Useful Post:


  22. #2269
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,655
    Thanks Thanks Given 
    1,244
    Thanks Thanks Received 
    871
    Thanked in
    568 Posts

    Default

    Hahahah u srpskoj reprezentaciji bukvalno nema jedne zvijezde u pravom smislu te rijeci. Dolazili su u pg i veci igraci pa nije bilo ovakve lozane Polako, SPC radi dobar posao sa asimilacijom, za 20 godina ce biti kako su zacrtali

    Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  23. #2270
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,118
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,674
    Thanked in
    973 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by efamouspg View Post
    I koja je razlika izmedju doceka ovoga, Italijanske ili pak Engleske reprezentacije u PG?
    Podsjeti nas doceka italijanske i engleske reprezentacije pa da uporedimo Oh, wait

  24. #2271
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,791
    Thanks Thanks Given 
    4,682
    Thanks Thanks Received 
    9,651
    Thanked in
    3,652 Posts

    Default Iz raznih medija [Edicija 2023]

    Samo nek ste zdra'o ljudi.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  25. The Following 7 Users Say Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  26. #2272
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,554
    Thanks Thanks Given 
    255
    Thanks Thanks Received 
    322
    Thanked in
    199 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Samo nek ste zdra'o ljudi.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Evo krenuh bukvalno isti komentar da ostavim.

    Sent from my Pixel 6a using Tapatalk

  27. #2273
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,118
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,674
    Thanked in
    973 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by efamouspg View Post
    Evo krenuh bukvalno isti komentar da ostavim.

    Sent from my Pixel 6a using Tapatalk
    Nista scene sa doceka drugih reprezentacija pa da vidimo da razlike nema? Tja... ko bi reko.

  28. #2274
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,554
    Thanks Thanks Given 
    255
    Thanks Thanks Received 
    322
    Thanked in
    199 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Nista scene sa doceka drugih reprezentacija pa da vidimo da razlike nema? Tja... ko bi reko.
    A za kad ti to treba?

    Sent from my Pixel 6a using Tapatalk

  29. #2275
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,118
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,674
    Thanked in
    973 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by efamouspg View Post
    A za kad ti to treba?

    Sent from my Pixel 6a using Tapatalk
    Meni ne treba nista nego kad vec kaza pa da uporedimo ali sta da se radi

    Mada mozes iskoristiti kada su one novinarke jurile Bred Pita. Racunali se to?

Page 91 of 442 FirstFirst ... 4181878889909192939495101141191 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Premier League 2022/2023
    By miovrag in forum Fudbal
    Replies: 213
    Last Post: 19-08-23, 23:38
  2. 2022/2023 NBA Season
    By miha in forum Košarka
    Replies: 2802
    Last Post: 30-06-23, 12:26
  3. Iz raznih medija [Edicija 2022]
    By Kliker17 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 14336
    Last Post: 01-01-23, 11:50
  4. Iz raznih medija [Edicija 2021]
    By Ben Dover in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13556
    Last Post: 03-01-22, 10:56
  5. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 23:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •