Page 517 of 1249 FirstFirst ... 174174675075135145155165175185195205215275676171017 ... LastLast
Results 12,901 to 12,925 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #12901
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Opet se vraćaš na priču - vjernik SPC mora da se divi četnicima, što je i uvredljivo i generalizacija. Ali dosta o tome.

    Za 1941-45 imaš dosta izvora, čujem da se radi ozbiljan rad na tu temu, trebalo bi da izađe brzo. Evo par stvari koje sam našao online:
    Ne govorim o vjernicima SPS generalno. Govorim o vrhu SPC u Crnoj Gori. Mitropolit Joanikije Lipovac je saradjivao s italijanskim fasistima i cetnicima. Cetnici su saradjivali s italijanskim fasistima. Cetnici su pocinili masovne zlocine. SPC na predlog Amfilohija Radovica je neke od cetnickoh zlocinaca proglasila za svece. Zadravko Krivokapic je, izmedju ostalog, poznat kao vjerni pristalica Amfilohija Radovica. Zdravko Krivokapic je uslikan da prisustvuje nekom "cetnickom" skupu.

    Pametnom dosta. Krivokapic je pametan pa je ucutao kad mu je skrenuta paznja. Shvatio je da je usao na klizav teren.

    Ovo sto si naveo za zlocine komita, ja lijepo napisah, postoje li neki dokumenti, ili je "rekla-kazala"?
    ...bivši partizan, potonji poznati „društevno-politički radnik“, mnogo decenija potom,
    Auh. Neki besposleni penzioner koji je bio u partizanima, "mnogo decenija potom". Jes pouzdano, ka... Dok se ne prezentiraju validni dokazi i dokumente, tu pricu mozes macku o rep.

    Nasao sam i ja taj izvor na koji se pozivas: https://www.antenam.net/index.php/is...-od-pogibije-8

    Iz odluke Drzavne komisije za utvrdjivanje zlocina okupatora u slucaju Krsta Popovica se navode samo dva ostecena lica, Bozo Markovic i Milica Dobrkovic, koji su bili predati Italijanima. Nijesu ubijeni, nego su rat prezivjeli i vratili se doma. Za ta ubistva o kojima pise taj "bivsi partizan" izgleda Drzavna komisija nije znala? A on zna "nekoliko decenija potom"? Mozda je Drzavna komisija imala neki razlog da stiti Krsta?

    Kazes da se radi neki ozbiljan rad. Nadam se da to rade ozbiljni istoricari, a ne likovi koji su ideoloski pristrasni, kao onaj Rakovic ili Stamatovic. Tek kad se prezentiraju validni dokumenti i dokazi mozemo govoriti o zlocinima za koje je odgovoran Krsto Popovic i njegovi komiti. Dotad se sve svodi na "rece mi jedan bivsi partizan mnogo decenija potom". Ako je on slagao, onda...Bolje batali takve "argumente". Neozbiljno je.

    Treba biti realan da, iako su komite pocinile neke zlocine, a to tek treba da se utvrdi, tesko da to moze biti i priblizno zlocinima koje su pocinili cetnici, pa i partizani. Tesko je povjerovati da su komite klali zene i djecu a da se za to do danas nije saznalo. Ako su zlocini cetnika i partizana poznati, kako to da se o zlocinima komita prakticno nista ne zna? Ako se komite i cetnici i mogu staviti u istu ravan, kad je u pitanju saradnja s fasitima, tesko da mogu biti i priblizno u istoj ravni kad se radi o zlocinima pocinjenim protiv civila. Nije i ne moze biti isto.

    Naravno, vec sama saradnja sa fasistima jeste jedna vrsta zlocina, izdaja svoje zemlje. No, Krsto Popovic vjerovatno kraljevinu Jugoslaviju i nije smatrao svojom zemljom.

    Mozda bi moderator mogao da ovo prebaci na neko drugo mjesto da ne gusimo temu o vladi ovim istoriskim naklapanjima. Da nam se kimmi ne ljuti

  2. #12902
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,054
    Thanks Thanks Given 
    3,862
    Thanks Thanks Received 
    3,160
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Ode priča predaleko. Kao neko ko je na neki način inicirao ovu digresiju, dao bih doprinos povratku na sadašnjost iako i dalje u of topicu.
    Dakle, imamo situaciju da se gradonačelnik Nikšića javno divi četnicima.
    Imamo situaciju da "građanske" partije glasaju za takvog gradonačelnika. I da ga podržavaju posle svega, čak i posle opravdanja lošom prostatom lokalnog pijanca za pišanje po Čupićevom spomeniku.
    Dok je tako, smatram da se sa punim pravom mogu koristiti navodnici i URA i DCG nazivati "građanskim partijama".
    Usput, znamo što su ovi moderniji četnici napravili 90-tih. A opet partneri građanskih partija staju iza njihovih nedjela. Da li je DPS pomagao "moderne četnike"? Da, jeste. Ali je makar rekao da je griješio. Partneri "građanskih partija" i dalje stoje iza "modernih četnika". Ali su sasvim OK za partnere.
    I sve je to politika, koalicija i savezništava bješe svakakvih kroz istoriju.
    Nego, gdje bi trebala da bude granica? Što su sve partneri spremni da tolerišu argumentom "može i ovo samo da se DPS ne primakne vlasti"?
    Ovo nije retoričko pitanje da poentiram, nego me zaista zanima gdje je bi trebala da bude crvena linija URA i DCG prema DF.
    Može se poltički hendlovati izjednačavanjem crnogorskog i sprskog nacionalizma, samo za potpunu jednakost nedostaje makar jedna hladnjača sa leševima i makar jedan masakrirani gradić sa crnogorske strane tokom 90-tih.

  3. The Following User Says Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  4. #12903
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Bravo evo ka da smo u skupstini samo prazna prica od prije vijeka sto se desilo, oce li se pokrenut tuzba protiv knjaza Danila i silovanja ??? no.nece zato ga je platio glavom

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  5. #12904
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...a-stizu-otkazi

    Dobro, zna li se je li Katnic posao u penziju 12. juna?

  6. #12905
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,638
    Thanks Thanks Given 
    956
    Thanks Thanks Received 
    1,165
    Thanked in
    624 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kauboj24 View Post
    Sto bi nocas po podgorici , jel opet neki protest ?

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
    Da.

    Protestovali oni sto su mirno predali vlast.

  7. #12906
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    ...Treba biti realan da, iako su komite pocinile neke zlocine, a to tek treba da se utvrdi, tesko da to moze biti i priblizno zlocinima koje su pocinili cetnici, pa i partizani...
    Ja stvarno mislim da je ispod svakog nivoa da ljudima koji su osuđeni ratni zločinci i saradnici okupatora prebrojavamo jesu li manje ubili od drugih ratnih zločinaca i saradnika okupatora, pa da nam ih to nekako čini manje neprihvatljivim.

    Isto mislim da je Gagarinovo prebrojavanje mrtvih ispod svakog nivoa, jer na isti način srpski nacionalisti tvrde da nisu istorijski toliko pobili koliko hrvatski (ili njemački) pa ih to čini boljim. Tako eto Gagarinu crnogorski nacionalisti nemaju kamion leševa prije 20 godina, pa su zato danas prihvatljivi ljudi poput Draginje ili Thompson hora ostarjelih dječaka.

  8. #12907
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    833
    Thanks Thanks Received 
    793
    Thanked in
    533 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...-test-za-vlast

    Danas o smjeni Leposavića...

    Njemu je presuđeno svakako, ali ja čekam da presudim Demokratama ako glasaju protiv samo zato što je DPS za. WAIT WHAT ??? WTF
    Podmuklost, foliranstvo i licemjerstvo na neki novi level. Muda bez ili što ja kažem za takve slučajeve "smrde".
    A Zdravka će da odjebu brzo, samo ako osnuje stranku, zapamtite.
    Love, peace and respect.

  9. #12908
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...-test-za-vlast

    Danas o smjeni Leposavića...

    Njemu je presuđeno svakako, ali ja čekam da presudim Demokratama ako glasaju protiv samo zato što je DPS za. WAIT WHAT ??? WTF
    Podmuklost, foliranstvo i licemjerstvo na neki novi level. Muda bez ili što ja kažem za takve slučajeve "smrde".
    A Zdravka će da odjebu brzo, samo ako osnuje stranku, zapamtite.
    Daleko je interesantnije hoće li "antifašistički" DPS da bojkotuje glasanje samo zato što misle da će to vladi da napravi problem. Podmuklost, foliranstvo i licemjerstvo na neki novi level. Muda bez ili što ti kažeš za takve slučajeve "smrde".

  10. #12909
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Ja stvarno mislim da je ispod svakog nivoa da ljudima koji su osuđeni ratni zločinci i saradnici okupatora prebrojavamo jesu li manje ubili od drugih ratnih zločinaca i saradnika okupatora, pa da nam ih to nekako čini manje neprihvatljivim.

    Isto mislim da je Gagarinovo prebrojavanje mrtvih ispod svakog nivoa, jer na isti način srpski nacionalisti tvrde da nisu istorijski toliko pobili koliko hrvatski (ili njemački) pa ih to čini boljim. Tako eto Gagarinu crnogorski nacionalisti nemaju kamion leševa prije 20 godina, pa su zato danas prihvatljivi ljudi poput Draginje ili Thompson hora ostarjelih dječaka.
    Koliko sam razumio iz odluke Drzavne komisije, Krsto Popovic je proglasen za zlocinca jer je Italijanima predao dvoje, pretpostavljam, partizana, koji su odvedeni u zarobljenistvo u Italiju. Oboje su se zivi vratili iz zarobljenistva. Ne moze biti to isto i odgovornost, racimo, Pavla Djurisica za masakr civila.

    Sto se principa tice, zlocin je i jedna nevina zrtva.

    Problem s zlocinima jeste da obicno pobjednicka strana osudjuje porazene za zlocine.

    Jedan od najtezih zlocina u istoriji pocinile su SAD bacanjem atomskih bombi na Hiroshimu i Nagasaki.

  11. #12910
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    833
    Thanks Thanks Received 
    793
    Thanked in
    533 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Daleko je interesantnije hoće li "antifašistički" DPS da bojkotuje glasanje samo zato što misle da će to vladi da napravi problem. Podmuklost, foliranstvo i licemjerstvo na neki novi level. Muda bez ili što ti kažeš za takve slučajeve "smrde".
    Njima je win win situacija kako god okreneš.

    A Demokrate npr. ako ne dođe DPS kako će glasati ? Glasaće onda ZA ? HAHAHAHAHAHA Kakve pikice šta je ovo.
    Ovo je stvarno žalosno. Iskreno ova sprdnja me vrijeđa i ide mi na živce. Pih.
    Love, peace and respect.

  12. #12911
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,878
    Thanks Thanks Given 
    1,644
    Thanks Thanks Received 
    2,819
    Thanked in
    1,223 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Daleko je interesantnije hoće li "antifašistički" DPS da bojkotuje glasanje samo zato što misle da će to vladi da napravi problem. Podmuklost, foliranstvo i licemjerstvo na neki novi level. Muda bez ili što ti kažeš za takve slučajeve "smrde".
    Znaci ako dps dodje i glasaju onda - mrze ga jer je srbin

    Ako dps ne dodje i ne glasaju onda - prave vladi problem jer naravno SRB


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  13. #12912
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Njima je win win situacija kako god okreneš.

    A Demokrate npr. ako ne dođe DPS kako će glasati ? Glasaće onda ZA ? HAHAHAHAHAHA Kakve pikice šta je ovo.
    Ovo je stvarno žalosno. Iskreno ova sprdnja me vrijeđa i ide mi na živce. Pih.
    Nisam ja rekao da im nije win win situacija, samo da je još daleko licemjernije i podmuklije njihovo ponašanje od Demokrata.

    Su čim će sjutra izać pred Miloša, čuš mene Trampovu domaćicu, i objasniti što nisu htjeli da glasaju za smjenu Leposavića

  14. #12913
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Malo i ovo od čega se živi. Da ne podsjećam koliko se DPS i DF rugali ovom pregovaranju o refinansiranju.

    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...neskog-kredita

    Ministarstvo finansija i socijalnog staranja (MFSS) pregovara sa partnerima iz Evropske unije u vezi sa refinansiranjem nepovoljnih kredita iz prošlosti, saznaju "Vijesti".

    Ministarstvo finansija i socijalnog staranja (MFSS) predložiće Skupštini amandman na prijedlog Zakona o budžetu za ovu godinu, kako bi se stvorile pravne pretpostavke za reprogramiranje i refinansiranje starih kreditnih aranžmana, među kojima je i kredit u dolarima kod Eksim banke od 945 miliona dolara, saznaje Dan iz izvora bliskih Vladi. Kredit kod Eksim banke je uzet za finansiranje autoputa, koji još nije završen.


    Prijedlog zakona o budžetu je u skupštinskoj proceduri od 31. marta, a poslanici bi o njemu trebalo da se izjasne sjutra.


    “Ministarstvo finansija, na čijem čelu je Milojko Spajić, pregovara sa partnerima iz Evropske unije u vezi sa refinansiranjem nepovoljnih starih dugova”, potvrdilo je Danu više izvora bliskih Vladi.


    Prema nezvaničnim informacijama, procjena resora Vlade je da će to donijeti uštedu od preko 100 miliona eura državi Crnoj Gori. Među tim kreditima, najveći dio se odnosi na kineski kredit koji je u dolarima. Vlada pregovara da taj kredit zamijeni sa kreditom u eurima, koji bi imao povoljnije uslove od sadašnjeg. Zbog toga će i predložiti amandman kako bi imali i zakonsko pokriće ukoliko dođe do dogovora, da realizuju refinansiranje. Takođe, ukoliko se desi da se amandman ne prihvati od strane parlamentarne većine, Vlada će nastaviti pregovore o refinansiranju.

  15. #12914
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Nisam ja rekao da im nije win win situacija, samo da je još daleko licemjernije i podmuklije njihovo ponašanje od Demokrata.

    Su čim će sjutra izać pred Miloša, čuš mene Trampovu domaćicu, i objasniti što nisu htjeli da glasaju za smjenu Leposavića
    Licemjerno ti je sto DPS nece da da vecinu novoj vladi hahahhsha
    Zamisli kad pozivas opoziciju sto nece da glasa za predlog vlade koju nije izabrala
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  16. #12915
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Licemjerno ti je sto DPS nece da da vecinu novoj vladi hahahhsha
    Zamisli kad pozivas opoziciju sto nece da glasa za predlog vlade koju nije izabrala
    Što ja imam da je prozivam, meni je svejedno, samo se smijem njihovom licemjerju da su tobož protiv fašizma ali bojkotuju glasanje za smjenu ministra koji negira genocid u Srebrenici.

    Pare bih dao da slušam kako to objašnjavaju Zapadnjacima

  17. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  18. #12916
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,934
    Thanks Thanks Given 
    4,773
    Thanks Thanks Received 
    9,791
    Thanked in
    3,714 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Licemjerno ti je sto DPS nece da da vecinu novoj vladi hahahhsha
    Zamisli kad pozivas opoziciju sto nece da glasa za predlog vlade koju nije izabrala
    Ovo mi nikad neće biti jasno, valjda glasaš za predlog u odnosu na svoja uvjerenja a ne u odnosu na to ko je taj predlog dao na glasanje. Ako DPS sjutra ne dođe i ne glasa za ovu smjenu (šanse za to su 1%) mogu slobodno da gase mješalicu i motaju kablove.
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  19. #12917
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Ne vjerujem da ce DPS napraviti takav kiks da ne glasa za smjenu Leposavica. Mislim da je Milo nedje najavio da ce DPS glasati za smjenu.
    Mislim da bi i Demokratama bilo glupo da ne glasaju za smjenu. Glupo bi to bilo pravdati time sto bi glasali isto kao i DPS.

    Za nesto se glasa, ili ne glasa zbog ubjedjenja u ispravnost sopstvenog stava, a ne zbog toga sto neko glasa ovako, ili onako.

  20. #12918
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Ovo mi nikad neće biti jasno, valjda glasaš za predlog u odnosu na svoja uvjerenja a ne u odnosu na to ko je taj predlog dao na glasanje. Ako DPS sjutra ne dođe i ne glasa za ovu smjenu (šanse za to su 1%) mogu slobodno da gase mješalicu i motaju kablove.
    Slažem se, mada DPS i principijelnost.





    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  21. #12919
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Ne vjerujem da ce DPS napraviti takav kiks da ne glasa za smjenu Leposavica. Mislim da je Milo nedje najavio da ce DPS glasati za smjenu.
    Mislim da bi i Demokratama bilo glupo da ne glasaju za smjenu. Glupo bi to bilo pravdati time sto bi glasali isto kao i DPS.

    Za nesto se glasa, ili ne glasa zbog ubjedjenja u ispravnost sopstvenog stava, a ne zbog toga sto neko glasa ovako, ili onako.
    Demokrate ne smiju da glasaju za smjenu zbog kontrole političke štete. Jednostavno kalkulišu da se zamjere što manjem broju glasača. Ovo priča neće jer će DPS da glasa je za malu đecu iskreno.

    DPS bi takođe izvršio političko samoubistvo da ne glasa za rezoluciju o Srebrenici.

    Mada su oni politički mrtvi svakako. Ekipa koja je predložila reformisanje DPSa, kako bi se omogućio koalicioni kapacitet na nekim budućim izborima, je politički penzionisana (isključena iz organa stranke).





    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  22. #12920
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Mada su oni politički mrtvi svakako. Ekipa koja je predložila reformisanje DPSa, kako bi se omogućio koalicioni kapacitet na nekim budućim izborima, je politički penzionisana (isključena iz organa stranke).
    Nisam ovo ispratio, ima li đe ko je isključen, je li to ova Duškova zdrava struja? Ko još fali?

  23. #12921
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Ako Demokrate ne budu glasali za smjenu, to nece biti zbog DPS-a, nego zbog DF-a.

  24. #12922
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,582
    Thanks Thanks Given 
    3,540
    Thanks Thanks Received 
    8,582
    Thanked in
    4,635 Posts

    Default

    24 osobe imaju neki protest ispred skupštine, navodno vezano za Botun i poneko za smjenu ministra. i zbog njih je blokiran bulevar. kakvi divljani

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  25. #12923
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    833
    Thanks Thanks Received 
    793
    Thanked in
    533 Posts

    Default

    To su ti ovi sa trobojkama...
    Love, peace and respect.

  26. #12924
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Samo Niksic View Post
    Nisam ovo ispratio, ima li đe ko je isključen, je li to ova Duškova zdrava struja? Ko još fali?
    Ovo čuh od jednog starog DPSovca, a koji se nadao da će vrh stranke shvatiti da je upravo taj vrh smetnja za nekakvu buduću političku saradnju sa drugim političkim činiocima. Da je krajnje vrijeme za remont i sklanjanje kompromitovanih ljudi i saniranje štete. Da je bolje da padnu sa rejtingom odlaskom vrha ali da budu za međunarodnu zajednicu poželjan partner.

    Ti koji su takvu taktiku predložili su posljednjim kadriranjem u DPSu sklonjeni sa strane. Da, Duško je među njima.





    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  27. #12925
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ovo čuh od jednog starog DPSovca, a koji se nadao da će vrh stranke shvatiti da je upravo taj vrh smetnja za nekakvu buduću političku saradnju sa drugim političkim činiocima. Da je krajnje vrijeme za remont i sklanjanje kompromitovanih ljudi i saniranje štete. Da je bolje da padnu sa rejtingom odlaskom vrha ali da budu za međunarodnu zajednicu poželjan partner.

    Ti koji su takvu taktiku predložili su posljednjim kadriranjem u DPSu sklonjeni sa strane. Da, Duško je među njima.
    Tim ljudima nije opomena ni 30. avgust. I tim ljudima nije bilo malo iako su decenijama po raznim funkcijama. Valjda budu prisilno penzionisani.

Page 517 of 1249 FirstFirst ... 174174675075135145155165175185195205215275676171017 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 11 users browsing this thread. (0 members and 11 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •