Page 97 of 99 FirstFirst ... 478793949596979899 LastLast
Results 2,401 to 2,425 of 2466

Thread: Vaterpolo :)

  1. #2401
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    UnDeRgRoUNd
    Posts
    3,253
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    znaci u srijedu je docek nasih crvenih ajkula ?
    Viktorija Badza! um zu sehen,dich nacktauf dem Nordpol !

  2. #2402
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,297
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by sarafr View Post
    Ne znam u cemu je problem,ko smatra da je docek "smijesan,cirkus,sprdnja" neka lijepo ostane kuci,niko ga nece puskom ni vilama tjerati da dodje..No bi valjalo da se onda lati gacica i kapice,pa trk u bazen da nam pokaze kako se to radi...

    Zna li se kad dolaze nasi?
    Misliš da je to pametno? Misliš da bi doček na kojem bi se okupilo stotinjak ljudi bio svrsishodan i produktivan.
    Prema tome, tvoji pozivi da ljudi ne dođu na doček je apsurdan jer koja je poenta dočeka ako nema masovnosti???

    Ja iskreno mislim da je potpuno bespotrebno praviti doček, na stranu to jesu li ga zaslužili ili nisu. Da su donijeli kući medalju doček bi bio opravdna, ovako mislim da će biti više nego smiješan. A u tom slučaju je bolje jednostavno ga ne organizovati.

  3. #2403
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    3,365
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Plejmejker View Post
    ja bih napravio docek samo Vladi Gojkovicu ,hehe salim se,ma cijeloj ekipi
    eee, taman sam se spremio na najavljeni popust u "Val" (za slučaj da CG osvoji medalju na OI), ali nema od toga ništa.

    Šalu na stranu - borili su se lavovski, a što je bilo boljih ekipa - bilo je, ali bi svakako valjalo zahvaliti se na neki način pristojnim dočekom, pa da se otpočne nova etapa vaterpola u CG. Do novih OI - CG možda iznjedri još kakvog Janovića u perspektivi (makar za juniorsku selekciju). Eto, bazeni su još u fazi obećanja - i treba pritisnuti čelnike da obećanja počnu da realizuju, zajedno sa onim da se Porobić svim silama zadrži u CG...

    Vidjećemo hoće li, po povratku naših "crvenih ajkula", političari pjevati istu pjesmu kao po povratku sa EP (što se obećanja tiče)...

    Ništa slabiji doček ne zaslužuje ni Mrvaljević koji bi na toj pozornici (ako je bude) trebalo da stoji rame uz rame sa vaterpolistima, da se CG i njemu pristojno zahvali na gotovo nevjerovatnom zalaganju!
    Last edited by Djoks; 25-08-08 at 12:18.

  4. #2404
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    naravno i Srdjanu....

  5. #2405
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Ja mislim da ni njima kukavcima nije do doceka.
    Mogu mislit kako su emotivno skrhani i unisteni nakon svega.
    A opet, ne mogu a da im ne cestitam na lavovskoj i srdacnoj borbi!
    Ako se tim momcima bude pravio docek, naravno da cu biti tamo! Prvi red!

  6. #2406
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,297
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    Ja mislim da ni njima kukavcima nije do doceka.
    Mogu mislit kako su emotivno skrhani i unisteni nakon svega.
    Pa naravno!!!

  7. #2407
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    Ja mislim da ni njima kukavcima nije do doceka.
    Mogu mislit kako su emotivno skrhani i unisteni nakon svega.
    A opet, ne mogu a da im ne cestitam na lavovskoj i srdacnoj borbi!
    Ako se tim momcima bude pravio docek, naravno da cu biti tamo! Prvi red!
    pa zato im i treba pokazati da smo ponosni na njih, zbog njihove pozrtvovanosti i borbe u ime crne gore

    organizovao se docek ili ne, ja znam da cu bit tamo sa ramosom i dosta momaka, i to sigurno, a sto nas vise bude bolje je!
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  8. #2408
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Montenegro
    Posts
    689
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Katunjanin View Post
    Misliš da je to pametno? Misliš da bi doček na kojem bi se okupilo stotinjak ljudi bio svrsishodan i produktivan.
    Prema tome, tvoji pozivi da ljudi ne dođu na doček je apsurdan jer koja je poenta dočeka ako nema masovnosti???

    Ja iskreno mislim da je potpuno bespotrebno praviti doček, na stranu to jesu li ga zaslužili ili nisu. Da su donijeli kući medalju doček bi bio opravdna, ovako mislim da će biti više nego smiješan. A u tom slučaju je bolje jednostavno ga ne organizovati.
    Easy,samo bez nervoze,nije dobro za ten...

    Ja nesto ne vidim dje sam spomenula velelepan i bljestav docek sa binom 100mX100m...Mislila sam na nesto pristojno,da sestra,brat,otac,majka,supruga..ne budu sve sto ce ovi momci vidjeti kad slete na aerodrom...

    ..I potpuno je besmisleno da se sad nesto ubjedjujemo,niti mi je namjera,jer ne bi stigli bas nikuda...

  9. #2409
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja idem na aerodrom da ih čekam i da im pružim podršku a kroče nogom iz aviona!
    A za doček na trgu ne znam. I ja mislim da ga je možda suvišno organizovat, ko zna koliko i oni uopšte žele to poslije jučerašnjeg poraza...Da smo uzeli bronzu doček bi bio kao poslije Malage ja vjerujem, ovako...

  10. #2410
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,297
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by sarafr View Post
    Easy,samo bez nervoze,nije dobro za ten...

    Ja nesto ne vidim dje sam spomenula velelepan i bljestav docek sa binom 100mX100m...Mislila sam na nesto pristojno,da sestra,brat,otac,majka,supruga..ne budu sve sto ce ovi momci vidjeti kad slete na aerodrom...

    ..I potpuno je besmisleno da se sad nesto ubjedjujemo,niti mi je namjera,jer ne bi stigli bas nikuda...
    E to je druga stvar.
    To nije organizovani doček.
    Na aerodorm može da ode svako ko želi, smatra da je potrebno i ima vremena za to.

  11. #2411
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI
    pa zato im i treba pokazati da smo ponosni na njih, zbog njihove pozrtvovanosti i borbe u ime crne gore
    Pa upravo zbog toga i kazem, ali to moze da ima kontraefekat.
    Sta? Sjutra kad budu peti, a budu igrali srcem takodje treba praviti docek? Zbog toga sto su izgarali na terenu?
    Da je srece, ne bi trebalo pravit doceke i festu kako bi nekog motivisao da da 100% svojih mogucnosti u bazenu ili na terenu, no je ovo takvo podrucje i takva psiha ljudi, i svi bi uvijek da izmisle nesto novo i pokazu da su drugaciji.
    Momci zasluzuju da im se cestita, i da im se organizuje docek - ali ovo definitivno treba da bude posljednji put da se slavi nesto sto nije medalja.
    Ipak smo sampioni Evrope, to ima svoju tezinu, svaka slava ima svoju tezinu.

    Po toj filozofiji, Milan bi posle svake utakmice trebao da organizuje neki docek za Gatuza posto covjek trci svaku utakmicu kao da je na zivot i smrt.
    Glupo je, a i ne moze izac na dobro. Ali je ovaj put zasluzeno, sljedeci put se ne mozemo vaditi na neiskustvo, neuigranost ili nespremnost.
    Evropski sampion u svakom trenutku mora da bude nezadovoljan sa bilo cim sto nije medalja. Jedino cemo tako izrasti u vaterpolo silu.

  12. #2412
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Montenegro
    Posts
    689
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Za slucaj da bude kakvog doceka,znam sta mi je ciniti i svakako necu

    traziti neciju dozvolu,odobravanje ili misljenje...

  13. #2413
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Gdje mogu da skinem meceve iz Malage ???

  14. #2414
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,910
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ramos View Post
    Ja idem na aerodrom da ih čekam i da im pružim podršku a kroče nogom iz aviona!
    A za doček na trgu ne znam. I ja mislim da ga je možda suvišno organizovat, ko zna koliko i oni uopšte žele to poslije jučerašnjeg poraza...Da smo uzeli bronzu doček bi bio kao poslije Malage ja vjerujem, ovako...
    pa da na aerodrom je i OK, ali na trg...nisam siguran koliko je to adekvatno-mislim koliko god mislim da su se oni dosta borili i sve, ipak nema medalje,..

    a pljuvanje po njima svakako nije u redu-njima svaka čast potrošili su svaki atom snage tamo, gojković rizikovao karijeru, ali jbg ipak je trebalo i malo sreće (posebno protiv mađara)
    ....

  15. #2415
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    ...ovo definitivno treba da bude posljednji put da se slavi nesto sto nije medalja.
    E sad procitaj sta cvrcak pise kakvi su obicaji kod nekih drugih naroda
    Quote Originally Posted by cvrchak View Post
    Sjutra je docek Britanskih sportista iz Pekinga. Idem tamo s djetetom. Ne mogu propustiti taj velicanstveni trenutak kada ce svi ucesnici i dobitnici medalja Velike Britanije pojaviti pred narodom. Tako malo ostrvo a toliko medalja!!!
    To je postovanje i hvala sportistima koji su srcem i znanjem najbolje sto su umjeli i mogli predstavljali svoju zemlju. U jednoj Velikoj Britaniji sretaju i pozdravljaju i one koji nijesu donijeli medalje, a mi smo choche navikli samo na pobjednike pa nam mozda ponizenje cetvrto mjesto????
    U Britaniji bi vjerovatno u ludnicu spratili onoga koji bi se hvalio da navija protiv svoje drzave, a kod nas....., Nego bez obaziranja na taj otpad poenta je u tome sto kaze Didi da ih treba sresti i pokazati da smo ponosni na njih, zbog njihove pozrtvovanosti i borbe u ime Crne Gore uz dodatak da su nam sportisti bolji od nas samih.
    I naravno
    Last edited by DIDI; 25-08-08 at 14:16.

  16. #2416
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    229
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    25
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Iskreno, lagao bih kad bih rekao da sam zadovoljan jucerasnjim rezultatom, ali kad se sve malo bolje sagleda ne treba biti nezadovoljan učinkom nasih vaterpolista koji je ostvaren ovog ljeta. Ipak, stekao sam utisak da naši momci nisu shvatili značaj bronzane medalje. Porobić je uvijek navodio da je prava ekipa ona koja je sposobna da podnese poraz, a isto tako da ostane na zemlji i kada pobjedjuje. Pero je veliki trener, a i odličan je psiholog, ako on nije uspio da ih motivise , onda je jasno kakva je atmosfera bila. U bazenu se vidjelo da su smušeni i nervozni, ostalo je sve poznato. Ako bronza na OI nije motiv, onda nisu bili velika ekipa u tom mecu za medalju. Mogli su i Madjari da iskuliraju bronzu na EP, jer imaju gomilu medalja, ali nijesu. Neko reče da će se madjarska reprezentacija raspasti sada, velika greška, jer do Londona mogu oni dva extra tima oformiti, a motiv uvijek imaju. Jasno je da nema nista od onog 'lako cemo'. Spremice i Hrvati novi tim, da ne pominjem USA i sve ostale reprezentacije. Olako smo propustili ovu sansu, a ko moze garantovati da ćemo je opet dobiti na olimpijadi 2012, jer nećemo ni tada imati podrsku sudija – jedna sudijska greska, jedan promašen peterac na nekom meču i krah generacije.
    Ipak, sve je ovo samo sport. Nema potrebe nekog osudjivati, a nece nikom skoditi pozitivna ili negativna kritika, ako nije zlonamjerna. Vjerujem da ce nasi vaterpolisti izvuci pouke iz ovog neprijatnog, ali njima veoma vaznog iskustva.
    Tamo gdje postoji volja, postoji i način...​

  17. #2417
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,146
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    E sad procitaj sta cvrcak pise kakvi su obicaji kod nekih drugih naroda

    To je postovanje i hvala sportistima koji su srcem i znanjem najbolje sto su umjeli i mogli predstavljali svoju zemlju. U jednoj Velikoj Britaniji sretaju i pozdravljaju i one koji nijesu donijeli medalje, a mi smo choche navikli samo na pobjednike pa nam mozda ponizenje cetvrto mjesto????
    U Britaniji bi vjerovatno u ludnicu spratili onoga koji bi se hvalio da navija protiv svoje drzave, a kod nas....., Nego bez obaziranja na taj otpad poenta je u tome sto kaze Didi da ih treba sresti i pokazati da smo ponosni na njih, zbog njihove pozrtvovanosti i borbe u ime Crne Gore uz dodatak da su nam sportisti bolji od nas samih.
    I naravno
    Britanija donosi medalje, a mi ne donosimo, samo toliko
    Nick potiche iz doba Counter-a,
    Chisto da ne bi doshli do pogreshnog zakljuchka :P

  18. #2418
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,297
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    E sad procitaj sta cvrcak pise kakvi su obicaji kod nekih drugih naroda

    To je postovanje i hvala sportistima koji su srcem i znanjem najbolje sto su umjeli i mogli predstavljali svoju zemlju. U jednoj Velikoj Britaniji sretaju i pozdravljaju i one koji nijesu donijeli medalje, a mi smo choche navikli samo na pobjednike pa nam mozda ponizenje cetvrto mjesto????
    U Britaniji bi vjerovatno u ludnicu spratili onoga koji bi se hvalio da navija protiv svoje drzave, a kod nas....., Nego bez obaziranja na taj otpad poenta je u tome sto kaze Didi da ih treba sresti i pokazati da smo ponosni na njih, zbog njihove pozrtvovanosti i borbe u ime Crne Gore uz dodatak da su nam sportisti bolji od nas samih.
    I naravno
    To nema nikakve veze sa dočekom naših vaterpolista o kojem je ovdje rasprava.
    Velika Britanija dočekuje svoj olimpijski tim koji je donio 19 zlatnih, 13 srebrnih i 15 bronzanih medalja i koji je bio na 4 mjestu po broju osvojenih medalja od ukupno nekih 206 zemalja učesnika.
    I to je bogme rezultat za koji treba da ih dočeka cijela nacija. I pravi se jedinstveni doček i naravno da će biti svi sportisti tu, ne bi bilo fer skloniti ove koji nisu donijeli medalju.

    E sad, nazad na Crnu Goru, pošto je nama najbliže medalji bio vaterpolo, tj. četvrto mjesto, i pošto smo ostali bez medalje, nema potrebe za nikakvim grandioznim dočekom.
    Neka ih na aerodromu čeka ko god hoće, i dabogda ih dočekalo na stotine ljudi, što bi meni bilo krivo.
    Ali, nemojmo da lažemo sebe, nismo ostvarili rezultat zbog kojeg bi trebalo praviti bilo kakav organizovani doček.
    Ni u vaterpolu, a još manje u drugim sportovima u kojim su nastupali naši olimpijci.

  19. #2419
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Crnogorski vaterpolo funkcioneri pokušavaju da svoju reprezentaciju pojačaju nekim srpskim asovima, piše "Sportski žurnal", pozivajući se na nezvanične izvore.

    Izveštač tog beogradskog lista iz Pekinga navodi da su "nekolicini srpskih igrača ponuđeni odlični uslovi da promene državljanstvo i da kroz dve godine steknu pravo igranja za novu selekciju".

    U toj vesti se ne navode imena srpskih reprezentativaca kojima je to nuđeno.

    Uz tu informaciju, list zaključuje da će Vaterpolo savez Srbije morati spremno da dočeka i ovakve situacije.

    U crnogorskim vaterpolo klubovima igra veliki broj srpskih igrača. Denis Šefik i Aleksandar Ćirić su članovi Budvanske rivijere, ovog leta došao je i Slavko Gak, Danilo Ikodinović je trebalo da bude veliko pojačanje Jadrana iz Herceg Noog (na žalost saobraćajna nesreća ga odvojila od sporta), u novosnovanom Kataru iz Kotora igraće Gojko Pijetlović, doskorašnji golman Partizana i nekadašnji igrač crno-belih Đorđe Filipović...

    Crna Gora je ovog leta osvojila titulu evrpskog prvaka u svom debiju na velikim takmičenjima, a na Olimpijskim igrama bila je četvrta.

    Inače, za bronzanu medalju srpski vaterpolo reprezentativci biće nagrađeni kao da su osvojili zlatnu - podeliće 400.000 evra.

  20. #2420
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Naravno, Hari Krisna. Znam da se osjecas kao veliki govornik kad pricas o nekom crkavanju u nemoci i koristis se ostalim provokatorskim forama, na koje jednostavno slabo ko nasijeda.
    Nije ovdje stvar u tome da se dokaze ko je veci patriota.
    Britanci izlaze da proslave medalje, da im se uprilici docek. Takodje, tu ce prisustvovati svi sportisti, glupo bi bilo pravit docek samo za one sa medaljom, zar ne? Diskriminacija.

    Ono sto ja pokusavam da kazem je da od nasih sportista niko nije uzeo medalju, tako da se nema sta ni proslavit. Moze se samo pokupit nasi momci na bini i svaki reci da ce iduceg puta biti bolje, Petar Porobic da kaze da je buducnost pred nama, a gradonacelnik jos jednom da najavi gradnju bazena i stvaranje boljih uslova za napredak ovog sporta.

    To je ustvari sve ono sto vec znamo, i sta ce biti posle toga? Da se slavi i pjeva zbog toga sto smo uopste otisli na olimpijske igre i tamo se borili?

    Mislim da nismo tako mali.

  21. #2421
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    Da se slavi i pjeva zbog toga sto smo uopste otisli na olimpijske igre i tamo se borili?
    Za tebe je to malo??? Meni je dovoljno da se nasi sportisti izbore da se nasa zastava pojavi na Olimpijskim igrama.
    Meni je dovoljno da imamo sportiste kao Vlado ili Mrvaljević jer pokazuju kako se bori za svoju drzavu, rizikuju i zdravlje i buducu karijeru jer su otisli da se tamo posteno bore. Ako je to tebi malo prihvatam kao tvoje misljenje bez ikakve zelje da te ubjedjujem u suprotno. Da su meni vazne medalje navijao bih za Kineze ili Amere, ali nekako mi je ovo srce nasih draze od svih medalja i jednih i drugih.
    Da se slabo nasijada na provokacije i nijesi bas u pravu jer dje ces bolji dokaz nego na nasem portalu. Nas forumski drugar prenosi i komentarise sta pisu iskompleksirane budale sa nekog drugog foruma umjesto da ignorise.

  22. #2422
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,192
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Pa samo kad vidim nekog naseg na olimpijadu, meni je to dovoljno. I ako nemko rece da ne misli da mo mi toliko mali, jesmo!!! 700000 stanovnika, znate li sto je to , nista. Svuda u svijet se gradovi koji imaju toliko stanovnika smatraju osrednjim, ako ne i malnjim gradovima. I za mene je uspjeh kad se neko nas plasira na olimpijadu. Meni je to dovoljno, da mogu kad ga vidim na olimpijadu da navijam za njega svim srcem, kao sto oni igraju za nas svim srcem!!!!!!!!! Pokazali su svi koliko vole svoju zemlju i koliko se bore za nju i sad mi treba da pokazemo da smo uvijek uz njih i kad gube i kad dobijaju, UVIJEK!!!! I zato cu ih ja uvijek docekivat pa makar zadnji bili, jer znam da uvijek daju sve od sebe.
    Onaj Mrvaljevic se sa slomljenim prstom borio, Gojkovic je igrao sa povrijedjenom rukom dvije utakmice i zar nemislite da ih zbog toga ne trebamo docekat?

  23. #2423
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,411
    Thanks Thanks Given 
    4,198
    Thanks Thanks Received 
    4,511
    Thanked in
    2,186 Posts

    Default

    Docek se treba napraviti. Ne samo za vaterpoliste i ne zbog cetvrtog mjesta (za koje bi i oni sami vjerovatno rekli da je neuspjeh i ispod njihovih ocekivanja)....nego za sve 19 sportista koji su posli da, po prvi put, predstavljaju nasu drzavu pod nasom zastavom.

  24. #2424
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,192
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ja mislim da nije neuspjeh 1. mjesto na EP i 4. na OI u jednoj godini!!!Za jednu godinu je to veliki uspjeh!!! Ljudi , ovo su nama tek prve OI, polako bice jos Oi i nadam se da cemo imat vise predstavnika

  25. #2425
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,411
    Thanks Thanks Given 
    4,198
    Thanks Thanks Received 
    4,511
    Thanked in
    2,186 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igor R View Post
    Ja mislim da nije neuspjeh 1. mjesto na EP i 4. na OI u jednoj godini!!!Za jednu godinu je to veliki uspjeh!!! Ljudi , ovo su nama tek prve OI, polako bice jos Oi i nadam se da cemo imat vise predstavnika
    nijesam mislio rec neuspjeh, jer zaista nije....nego ispod njihovih ocekivanja.

    poslije malage stvarno nijesu imali vremena da se psihicki spreme ni fizicki odmore. to se u poslednje dvije utakmice na OI i pokazalo.

Page 97 of 99 FirstFirst ... 478793949596979899 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Vaterpolo CG...himna
    By gatsbyy in forum Ostali sportovi
    Replies: 7
    Last Post: 13-07-08, 18:54
  2. Vaterpolo
    By cattaro in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 13-10-07, 22:08
  3. Izvanredno !!! :)
    By Avetinjak in forum Sve i svašta
    Replies: 29
    Last Post: 08-12-06, 13:50
  4. Počinje vaterpolo Svetski kup
    By CoGeR in forum Ostali sportovi
    Replies: 4
    Last Post: 18-06-06, 23:34

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •