Page 31 of 42 FirstFirst ... 2127282930313233343541 ... LastLast
Results 751 to 775 of 1049

Thread: Teorije i drugačiji pogledi na COVID-19

  1. #751
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,868
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,533
    Thanked in
    2,243 Posts

    Default

    Ja od vas samo vidim kukanje, a nikakvo resenje, pa i neko osrednjeg kvaliteta da ponudite.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  2. #752
    Join Date
    Jul 2021
    Posts
    57
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    Ali ovo rijesenje gore navedeno je top i visokointeligentni ljudi su ga uveli, mi samo trebamo da ih slijedimo i sve ce proci hahaha
    Sta je sa Izraelom, Engleskom, Japanom, svi vakcinisani preko 95%, a opet imaju najvise zarazenih? Je li to to rijesenje?

    Sent from my SM-A505F using Tapatalk

  3. #753
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,754
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    rješenje je pustit sve i ko hoće da se vakciniše i zaštiti neka se zaštiti ko neće sam će bit kriv za ono što mu se desi
    She is only here to annoy herself!

  4. #754
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,830
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,292
    Thanked in
    1,833 Posts

    Default

    Može i tako, ali kada dođe do hospitalizacije da oni vakcinisani imaju pravo prvenstva.


    Poslato sa škatulice
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  5. The Following 2 Users Say Thank You to Bugi For This Useful Post:


  6. #755
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,868
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,533
    Thanked in
    2,243 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bizdur View Post
    Ali ovo rijesenje gore navedeno je top i visokointeligentni ljudi su ga uveli, mi samo trebamo da ih slijedimo i sve ce proci hahaha
    Sta je sa Izraelom, Engleskom, Japanom, svi vakcinisani preko 95%, a opet imaju najvise zarazenih? Je li to to rijesenje?

    Sent from my SM-A505F using Tapatalk
    Opet nikakvo rjesenje, samo kukanje.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  7. #756
    Join Date
    Jul 2021
    Posts
    57
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Opet nikakvo rjesenje, samo kukanje.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Jbg iq 86,nisam inteligentan kao neki ((

    Sent from my SM-A505F using Tapatalk

  8. #757
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,868
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,533
    Thanked in
    2,243 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    rješenje je pustit sve i ko hoće da se vakciniše i zaštiti neka se zaštiti ko neće sam će bit kriv za ono što mu se desi
    Teorijski da to uradimo...

    Stopa vakcinacije ostane na 40% krene oktobar.
    Mislis da ne bi bilo opet povecan broj hospitalizovanih, 600+ ljudi u bolnice?

    Toliko je bilo kad su.maksimalne restrikcije bile prosle godine. Sto mislis koliko bi.bilo hospitalizovanih i mrtvih bez ikakvih restrikcija?

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  9. #758
    Join Date
    Jul 2021
    Posts
    57
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Može i tako, ali kada dođe do hospitalizacije da oni vakcinisani imaju pravo prvenstva.


    Poslato sa škatulice
    Sto ce vakcinisani u bolnicu? Hahahahahahhaha znaci ti primas vakcinu da bi imao prednost a ne da bi se zastitio od korone hahahahah aooo

    Sent from my SM-A505F using Tapatalk

  10. The Following User Says Thank You to bizdur For This Useful Post:


  11. #759
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,754
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Teorijski da to uradimo...

    Stopa vakcinacije ostane na 40% krene oktobar.
    Mislis da ne bi bilo opet povecan broj hospitalizovanih, 600+ ljudi u bolnice?

    Toliko je bilo kad su.maksimalne restrikcije bile prosle godine. Sto mislis koliko bi.bilo hospitalizovanih i mrtvih bez ikakvih restrikcija?

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    broj imunizovanih(što prirodno što vještački) je nekoliko puta veći nego prošle godine, ne znam kojom matematikom možemo izać na isti broj hospitalizovanih

    a te maksimalne restrikcije mačku o rep izašli smo na 50% zaraženih sa tim "maksimalnim" restrikcijama, to može da fukncioniše samo ako imaš par slučajeva u državi kao ono kad je počela korona čim ti se zarazi određeni procenat stanovništva pozdravi se sa mjerama
    She is only here to annoy herself!

  12. #760
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,868
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,533
    Thanked in
    2,243 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    broj imunizovanih(što prirodno što vještački) je nekoliko puta veći nego prošle godine, ne znam kojom matematikom možemo izać na isti broj hospitalizovanih

    a te maksimalne restrikcije mačku o rep izašli smo na 50% zaraženih sa tim "maksimalnim" restrikcijama, to može da fukncioniše samo ako imaš par slučajeva u državi kao ono kad je počela korona čim ti se zarazi određeni procenat stanovništva pozdravi se sa mjerama
    Ja samo ne zelim da vidim zatvorenu ekonomiju, jer smo ljusnuli 15% ekonomski prosle godine, gurnuli jos 15-20% ljudi u siromastvo... I stvarno ne bih da se kockamo opet da imamo opet 6 mjeseci zatvaranje od oktobra.

    Ove godine, zbog dobre sezone, ako se ovako nastavi do kraja septembra, mozda cak i tokom oktobra, mozemo da imamo rast ekonomije 5-8%, sto bi bilo predobro.

    Ali ako opet od oktobra krenemo sa zatvaranjem, ne znam onda cemu sve ove vakcine i cuda.

    Ja da upravljam drzavom, sigurno se ne bih kockao, i mislio 'aj da pustimo sve, pa da vidimo sto ce bit'.

    Ne znam zasto nam je blize razmisljanje, ajde da se ne vakcinisemo, pustimo sve pa da vidimo sto ce bit, umjesto Ajde da se vakcinisemo 80%, pustimo sve pa da vidimo sto ce bit.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  13. #761
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,830
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,292
    Thanked in
    1,833 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bizdur View Post
    Sto ce vakcinisani u bolnicu? Hahahahahahhaha znaci ti primas vakcinu da bi imao prednost a ne da bi se zastitio od korone hahahahah aooo

    Sent from my SM-A505F using Tapatalk
    Kakvo trošenje te jadne tastature na kojoj kucaš. Daj pokloni je nekom, učini dobro djelo.

    Poslato sa škatulice
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  14. The Following User Says Thank You to Bugi For This Useful Post:


  15. #762
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,754
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Ja samo ne zelim da vidim zatvorenu ekonomiju, jer smo ljusnuli 15% ekonomski prosle godine, gurnuli jos 15-20% ljudi u siromastvo... I stvarno ne bih da se kockamo opet da imamo opet 6 mjeseci zatvaranje od oktobra.

    Ove godine, zbog dobre sezone, ako se ovako nastavi do kraja septembra, mozda cak i tokom oktobra, mozemo da imamo rast ekonomije 5-8%, sto bi bilo predobro.

    Ali ako opet od oktobra krenemo sa zatvaranjem, ne znam onda cemu sve ove vakcine i cuda.

    Ja da upravljam drzavom, sigurno se ne bih kockao, i mislio 'aj da pustimo sve, pa da vidimo sto ce bit'.

    Ne znam zasto nam je blize razmisljanje, ajde da se ne vakcinisemo, pustimo sve pa da vidimo sto ce bit, umjesto Ajde da se vakcinisemo 80%, pustimo sve pa da vidimo sto ce bit.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    i šta smo uradili sa zatvaranjem? Shiftovali smo epidemiološku krivu par mjeseci naprijed pa umjesto da ljudi preleže kad je toplije vrijeme sastavilo nas je na zimu, genijalno zar ne. Nemam ja problem sa vakcinisanjem, ko god želi radi mene treba mu dozvoliti i 10 puta da se vakciniše godišnje, svakako potpisuje da je sam odgovoran za to.
    She is only here to annoy herself!

  16. #763
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,353
    Thanks Thanks Given 
    5,481
    Thanks Thanks Received 
    4,895
    Thanked in
    2,048 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Može i tako, ali kada dođe do hospitalizacije da oni vakcinisani imaju pravo prvenstva.


    Poslato sa škatulice
    Sjajna logika

    Nisi dobrovoljni davalc krvi?
    Sjedi tu i cekaj, prvo ovi sto su davali krv pa onda ti.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  17. #764
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,327
    Thanks Thanks Given 
    263
    Thanks Thanks Received 
    842
    Thanked in
    559 Posts

    Default

    Pisalo se prosle godine u velikoj mjeri sta bi mogla biti potencijalna rjesenja za ublazavanje posljedica COVID19 ali ocigledno, tada je to prozivano kao "Vi ne marite za druge!", sada kada ispada da ni vakcinisani ne mare bas previse za druge (namjerno generalizujem!) vec to rade samo radi sebe, a ustvari i dalje sire virus i ugrozavaju druge (mozda cak i neke koji ne smiju da se vakcinisu) onda nikom nista.

    Al' ne, ne, krivi su nevakcinisani u CG sto broj slucajeva raste a to sto turisti ulaze bez testova, bez ikakvih provjera niko ne pominje. Ok, mozda je i ok da turiste pustamo da ulaze bez icega ali onda barem ne donosi debilne mjere tipa mladji od 18 mogu u kafice bez ikakvih potvrda a stariji ne mogu, ili vakcinisani sa jednom dozom imaju ista prava kao i oni full vakcinisani, ili ljudi sa antitijelima nisu jednakih prava kao oni koji su full vakcinisani il' su prelezali (oficijalno) COVID19... Ne zezajte molim vas.

    Svaka prica se izvrne na to "Onda da zabranimo sve vakcine?" a niko ni ne prica o drugim vakcinama, niti pominje ikakvu zabranu i ukidanje COVID19 vakcina... I onda ti isti imaju obraza komentarisati druge sa opaskama "low IQ"?

    Ja kapiram da mnoge boli cinjenicno stanje da su pojedini forumasi prije skoro godinu dana bukvalno nacrtali crno na bijelo sta ce se desiti, te se to i desilo, ali zar bas to ne bi trebalo da pokaze u kakvom smo haosu i da stvari koje se desavaju vise nemaju nikakvog smisla? Prica se o ponovnim zatvaranjima u svijetu u trenutku kada se vise ne hospitalizuje ni 10% ljudi u poredbi sa situacijom od prosle godine, koja je to logika?

    ---

    Edit

    Samo da dodam da mi je veoma interesantno vidjeti pojedince koji druge prozivaju kako imaju previse vremena ipak postuju i na ovom topicu... Irony at it's finest.
    Last edited by beatnological; 31-07-21 at 11:49.

  18. The Following 3 Users Say Thank You to beatnological For This Useful Post:


  19. #765
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,306
    Thanks Thanks Given 
    2,783
    Thanks Thanks Received 
    3,941
    Thanked in
    1,910 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    Napisao tako, fajzerica se tvori u BioNTechu. Otud tvorac.
    Inače, ako i dalje misliš da se izvlačim, evo ti post iz januara: #6782
    Ma da, i ja svasta pisem. Ne izvlacis se. I Majbah sto se prodaje na licitaciju su napravili Karl Benz i Gotlib Dajmler. Jer se Majbah tvori u fabrici Mercedesa, a ova dvojica su osnovali Meredes.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  20. #766
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,306
    Thanks Thanks Given 
    2,783
    Thanks Thanks Received 
    3,941
    Thanked in
    1,910 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Sjajna logika

    Nisi dobrovoljni davalc krvi?
    Sjedi tu i cekaj, prvo ovi sto su davali krv pa onda ti.
    Drago mi je da vam je prica o davaocima krvi zapala za oko. Daako se vise ljudi animira da donira istu.
    Jer se nadam da vam prica o nepostojanju prednosti za njih, iako se reklamira na sva zvona, nece biti prioritet. Ili ipak hoce.
    Vidjecemo brzih dana.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  21. #767
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,327
    Thanks Thanks Given 
    263
    Thanks Thanks Received 
    842
    Thanked in
    559 Posts

    Default

    Da podsjetim one koji su i dalje u nevjerici sta se desavalo te i dalje desava u svijetu. Veoma interesantan tekst iako poduzi u vremenu kada se pretezno citaju samo naslovi.

    Johnson & Johnson knew for decades that asbestos lurked in its Baby Powder
    https://www.reuters.com/investigates...ohnson-cancer/

    Johnson & Johnson to pay $2.1bn in talc cancer case after Supreme Court rejection
    https://www.ft.com/content/d16d6df6-...f-02ae76b9fca3

    Neko ce pomisliti kakve veze ovo ima sa COVID19 vakcinama ali itekako ima jer se ipak radi o kompaniji cije COVID19 vakcine se primjenjuju u svijetu. Isto bi se moglo pricati i o Pfizeru ali ti linkovi/tekstovi su bili ranije postavljeni.

  22. #768
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,279
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Danas u 19h SVI na protest na TRG NEZAVISNOSTI protiv COVID FASIZMA, ako je iko citao Dzordza Orvela, i njegov masterpeace djelo 1984, sve sto je napisao bukvalno sve sve desilo, ovo veze sa virusom nema, i ako postoji jer je planski stvoren, Novi Svjetski Poredak na velika vrata ulazi, pogledajte vise stranih TV kanala, novinari "slucajno" svako malo upotrebljavaju izraz New World Order, i to da se stari svijet vise nece nikada vratiti i da se spremimo na sve novo.

    Ako vakcine sve rjesavaju, i napreduju kao sto kazu, kako to da NE MOGU i NECE NIKADA rijesiti problem covid-a, da ce on da traje i traje...
    Last edited by BIGa; 31-07-21 at 12:38.

  23. #769
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,754
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    julska subota popodne svi su na moru, na prošlom svratih 5 min nije bilo 100 ljudi, ako se nastavi od septembra možda bude više ljudi
    She is only here to annoy herself!

  24. #770
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,279
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    julska subota popodne svi su na moru, na prošlom svratih 5 min nije bilo 100 ljudi, ako se nastavi od septembra možda bude više ljudi
    Najgori smo narod ikada, miliji nam je dojc i jeftina p***a nego sloboda i pravda. Francuzi su sveti narod, poskupi im hleb 1 cent oni zapale sve do Ajfelovog tornja i to kao opomena da bude...

  25. #771
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,329
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    68
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Najgori smo narod ikada, miliji nam je dojc i jeftina p***a nego sloboda i pravda. Francuzi su sveti narod, poskupi im hleb 1 cent oni zapale sve do Ajfelovog tornja i to kao opomena da bude...
    OVO JE TUZNA ISTINA. COJSTVO I JUNASTVO,HHAHAA KAKO DA NE.DA ME OCE PRAKSA DEMANTOVATI RODIO BI SE.
    Samo kad se demonstrira za crkvu/partiju-tj.sektu-.tj. korporaciju onda moze, za slobodu teze. Valjda od jeseni bude bolje. Jedva cekam da dodjem tada.

  26. #772
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,279
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by napalm View Post
    OVO JE TUZNA ISTINA. COJSTVO I JUNASTVO,HHAHAA KAKO DA NE.DA ME OCE PRAKSA DEMANTOVATI RODIO BI SE.
    Samo kad se demonstrira za crkvu/partiju-tj.sektu-.tj. korporaciju onda moze, za slobodu teze. Valjda od jeseni bude bolje. Jedva cekam da dodjem tada.

    Ljudi ne kapiraju da ko je jednom krenuo da se vakcinise da ce svako malo morati na revakcinaciju, za pola godine ce da kazu ako ne nastavite sa vakcinama korona ce doci u san i silovace vas. Fajzer objavio finansijske rezultate, 33.5 MILIJARDI su zaradili na vakcinama... sto bi rekli stari dok je ovaca bice i novaca...

  27. The Following User Says Thank You to BIGa For This Useful Post:


  28. #773
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,830
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,292
    Thanked in
    1,833 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Sjajna logika

    Nisi dobrovoljni davalc krvi?
    Sjedi tu i cekaj, prvo ovi sto su davali krv pa onda ti.
    Dobrovoljni dacaoci krvi imaju na dosta mjesta prednosti u odnosu na obične građane.
    Ne vidim da se iko ljuti.

    Poslato sa škatulice
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  29. #774
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,830
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,292
    Thanked in
    1,833 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Ljudi ne kapiraju da ko je jednom krenuo da se vakcinise da ce svako malo morati na revakcinaciju, za pola godine ce da kazu ako ne nastavite sa vakcinama korona ce doci u san i silovace vas. Fajzer objavio finansijske rezultate, 33.5 MILIJARDI su zaradili na vakcinama... sto bi rekli stari dok je ovaca bice i novaca...
    Jes jes, kažu kome jednom sipaju drogu u piće taj je narkoman do kraja života.

    Poslato sa škatulice
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  30. The Following User Says Thank You to Bugi For This Useful Post:


  31. #775
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,279
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Jes jes, kažu kome jednom sipaju drogu u piće taj je narkoman do kraja života.

    Poslato sa škatulice
    To sto pokusavas da prebacis na salu ne znaci ti nista. Onaj koji se jednom vakcinisao je vec zbog neke vrste straha ili jednostavno zbog nedostatka inteligencije pristao na pelcovanje, na istu foru ce sa njim da manipulisu stalno, tako da ce biti jos ihaa haa vakcina, prvo je bila jedna, pa revakcina, sad se uveliko pici sa trecom dozom, tako da ce nastaviti da povecavaju broj, svakako su vakcine postale samo broj...

Page 31 of 42 FirstFirst ... 2127282930313233343541 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Novi pogledi kroz stare rupe
    By metuzalem in forum Sex i erotika
    Replies: 103
    Last Post: 20-02-21, 08:23
  2. Prodajem Dječiji kros motor na električni pogon
    By gameaddict in forum Vozila i oprema
    Replies: 1
    Last Post: 20-02-20, 20:46
  3. Dogmatski pogledi
    By funestis in forum Religija i filozofija
    Replies: 14
    Last Post: 22-09-12, 21:04
  4. Luda mjesta za drugačiji seks!
    By tonio11 in forum Sex i erotika
    Replies: 92
    Last Post: 18-05-10, 09:45
  5. Život drugačiji od živog.
    By funestis in forum Nauka generalno
    Replies: 2
    Last Post: 16-08-07, 18:55

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •