Page 14 of 30 FirstFirst ... 410111213141516171824 ... LastLast
Results 326 to 350 of 734

Thread: operacija trijumf

  1. #326
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    2,356
    Thanks Thanks Given 
    655
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DaySleeper View Post
    ajde kappiram da neko ko se ne bavi muzikom ili nema namjeru da se bavi muzikom ne moze nabrojat bitlse,ali neko ko treba da se bavi muzikom da ne zna pffff.beatlesi su izmislili pop muziku.
    tacno
    btw Miloš Forman je nedje reko da su Beatles djelimicno zasluzni za pad komunizma

  2. #327
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,806
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,323
    Thanked in
    2,173 Posts

    Default

    I ja msilim da moraju ponešto znat. Slažem se da opšte obrazovanje čovjeka laika ne mora da sadrži pretjerano puno znanja o muzičkim grupama i imenima članova. Ali, muzičari su druga stvar. Zamisli pisca koji nije čuo za Šekspira, Dostojevskog, Puškina, Kamija, Kafku ili Džojsa. Niko ne kaže da moraju da mu se sviđaju, niti da mora bit dramaturg, realista, pjesnik, egzistencijalista ili poštovalac toka svijesti. Sa nekim stvarima iz struke čovjek iz struke mora biti upoznat.
    Ipak je to muzička akademija, a ne muzička osnovna škola ili predškolski uzrast. Ako nikakovog znanja nemaju, onda će spasti samo na izvođače i ništa više. U redu, i tako može da se funkcioniše, ali eto. Valjalo bi da imaju malo širu osnovu.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  3. #328
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by OCTAVIAN View Post
    Ko to odredjuje sta je stvar opste kulture? Evo i ovdje nas dosta ima koji ne smatramo da je obavezno znati ko su Bitlsi.
    Nista nije obavezno znati. Osim, po vazecem zakonu, gradivo osnovne skole (i to za ocjenu "dovoljan").

    Tvoj stav (i stav tvojih istomisljenika) moze biti da "ne moramo" da znamo nista o velikim piscima ili knjigama koje ne citamo, filmovima koje ne gledamo, muzicarima koje ne slusamo, slikarima, itd (jer to fala bogu nije obavezno).

    Ali opste obrazovanje i kultura ne zavisi od preglasavanja na forumu. Ocigledno je da je prag tolerancije na ovom forumu (i u drustvu uopste) za ovakve stvari nezdravo visok.

    Quote Originally Posted by zvoncica
    ...recimo da bi mene mnogo vise impresioniralo da zna da nabroji pet klasicnih kompozitora, medjutim ni to necu nazvati obaveznim gradivom kad je opsta kultura u pitanju, prije je to dobra obavijestenost.
    To je gradivo jednog od posljednja tri razreda osnovne skole (koja jeste obavezna ). Ne znati ko su Bitlsi moze predstavljati nedostatak opsteg obrazovanja / kulture, ali ne znati nabrojati pet klasicnih kompozitora je vec elementarno neznanje.

  4. #329
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Oce ljudi da naprave novog Tosheta od ovog kukavca kako znaju i umiju, pa ga brane svim silama za svo neznanje i neobavijeshtenost...
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  5. #330
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,752
    Thanks Thanks Given 
    10,865
    Thanks Thanks Received 
    2,120
    Thanked in
    1,082 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by d@ggy View Post
    Pa da ,danas vise nisu na cijeni prave vrijednosti,sve je izopaceno,slusa se a malo vise gleda pihtijasta muzika a kljucni muzicki bendovi, se i ne smatraju opstom kulturom,i to jos za nekog ko zeli da se bavi njome..
    Briga Aleksandra ko je Dzeger kad ce njemu Braja da napise tekst,a Graja muziku i svi zadowoljni.
    Upravo to! Za njegovu karijeru su bitni Graja, Braja, Marina, Kon, Kobac...kako li se vec zovu danasnji balkanski hit-mejkeri.

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    Zvonci jesi li to po tija kafana naucila



    Fantastican epitet
    :joint:Aloooooo, znas li ti da je to najboLi fakultet...skola zivota

    Quote Originally Posted by MadGod View Post
    Nista nije obavezno znati. Osim, po vazecem zakonu, gradivo osnovne skole (i to za ocjenu "dovoljan").

    Tvoj stav (i stav tvojih istomisljenika) moze biti da "ne moramo" da znamo nista o velikim piscima ili knjigama koje ne citamo, filmovima koje ne gledamo, muzicarima koje ne slusamo, slikarima, itd (jer to fala bogu nije obavezno).

    Ali opste obrazovanje i kultura ne zavisi od preglasavanja na forumu. Ocigledno je da je prag tolerancije na ovom forumu (i u drustvu uopste) za ovakve stvari nezdravo visok.



    To je gradivo jednog od posljednja tri razreda osnovne skole (koja jeste obavezna ). Ne znati ko su Bitlsi moze predstavljati nedostatak opsteg obrazovanja / kulture, ali ne znati nabrojati pet klasicnih kompozitora je vec elementarno neznanje.
    Lishe Bitlsa, slazem se...medjutim, 90 % ucenika preskoci to gradivo i to znas. Ono sto je najbitnije, povrsno znanje o necemu apsolutno ne smatram relevantnim , a ti (i ne samo ti, nego svi mi) ovdje govoris iskljucivo o povrsnom znanju.To sto je neko CUO za Bitlse, i to je sve sto zna o njima, meni ne daje bolju sliku o toj osobi, a pogotovo me nece ubijediti da je obrazovanija od one koja za Bitlse nije ni cula...
    O tebi sam formirala misljenje na osnovu nekih drugih stvari koje si pisao po ovom forumu (pozitivno, naravno, da ne bude zabune) i cinjenica da znas da su postojali Bitlsi, pa jos poimence, nece me natjerati da kazem WAU (vec sam rekla "wau" na drugim temama)
    Eto tako...
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  6. #331
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,752
    Thanks Thanks Given 
    10,865
    Thanks Thanks Received 
    2,120
    Thanked in
    1,082 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Luximus View Post
    Oce ljudi da naprave novog Tosheta od ovog kukavca kako znaju i umiju, pa ga brane svim silama za svo neznanje i neobavijeshtenost...
    bogomi, talenat mu je mnogo siromasniji nego sto je bio Tosetov, tako da ne vjerujem da ce ikad biti ni blizu...inace, vidite li vi da svi makedonski pop pjevaci pjevaju na potpuno isti nacin kao Tose? Ili bar pokusavaju? ajde izgovor, to cu jos da razumijem, ali boja glasa im je slicna svima...nevjerovatno
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  7. #332
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    niksic
    Posts
    3,295
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    bogomi, talenat mu je mnogo siromasniji nego sto je bio Tosetov, tako da ne vjerujem da ce ikad biti ni blizu...inace, vidite li vi da svi makedonski pop pjevaci pjevaju na potpuno isti nacin kao Tose? Ili bar pokusavaju? ajde izgovor, to cu jos da razumijem, ali boja glasa im je slicna svima...nevjerovatno
    i boja glasa i ponasanje (sto se tice aleksandra)


    mada me ne cudi sto je non stop favorit publike, jer se momak stvarno ponasa,ukupno (makar ono sto sam ja vidio), totalno ok, a i podsjeca na toseta... ne no danijel da pobjedi
    ...

  8. #333
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,752
    Thanks Thanks Given 
    10,865
    Thanks Thanks Received 
    2,120
    Thanked in
    1,082 Posts

    Default

    Ne moze se poreci da je vrlo simpatican, nekonfliktan, svima je drag u kuci...medjutim, ja sam se emotivno vezala za sve studente, tako da mi i Danijel postaje interesantan...doduse ne mogu reci da mi je simpatican, ali priznacete da toliko ide na zivce ostalima da bi bilo dosadno bez njega:joint:
    Nina je moj favorit
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  9. #334
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    427
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nina-Slina...dje je samo nadjose onakvu prosjecnu i neupecatljivu. ni glasa, ni stasa, ni licnosti.

    ocigledno je da kod Emotiona ide fazon da se do finala ili barem do pred sam kraj mora drzati barem po jedan predstavnik svih 5 drzava...

  10. #335
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    at your place, wrecking havoc
    Posts
    2,260
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mirkoislavko View Post
    Nina-Slina...dje je samo nadjose onakvu prosjecnu i neupecatljivu. ni glasa, ni stasa, ni licnosti.

    ocigledno je da kod Emotiona ide fazon da se do finala ili barem do pred sam kraj mora drzati barem po jedan predstavnik svih 5 drzava...
    ako cemo pravo, na dosadasnjih 10 gala (ili koliko ih je vec bilo), ona je dobila svega 2 pjesme koje pripadaju nekom fazonu koji njoj lezi. evo i sad je dobila tamo neku lijevu pjesmu od Jelene Rozge ( :burp: ). a toboz su ih na pocetku pitali koje izvodjace i zanrove preferiraju.... :hammer:

  11. #336
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    TIVAT
    Posts
    1,463
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mirkoislavko View Post
    Nina-Slina...dje je samo nadjose onakvu prosjecnu i neupecatljivu. ni glasa, ni stasa, ni licnosti.

    ocigledno je da kod Emotiona ide fazon da se do finala ili barem do pred sam kraj mora drzati barem po jedan predstavnik svih 5 drzava...
    Trebali su vas dvoje il sta ste? Topla braca poslat gore da nas usrecite koliko ste nadprosjecni i sa tim glasom i stasom. Bjezi jadan

  12. #337
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Quote Originally Posted by mirkoislavko View Post
    Nina-Slina...dje je samo nadjose onakvu prosjecnu i neupecatljivu. ni glasa, ni stasa, ni licnosti.

    ocigledno je da kod Emotiona ide fazon da se do finala ili barem do pred sam kraj mora drzati barem po jedan predstavnik svih 5 drzava...
    Kakav idiotluk od komentara...
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  13. #338
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,752
    Thanks Thanks Given 
    10,865
    Thanks Thanks Received 
    2,120
    Thanked in
    1,082 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mirkoislavko View Post
    Nina-Slina...dje je samo nadjose onakvu prosjecnu i neupecatljivu. ni glasa, ni stasa, ni licnosti.

    ocigledno je da kod Emotiona ide fazon da se do finala ili barem do pred sam kraj mora drzati barem po jedan predstavnik svih 5 drzava...
    Gresis sinak, silno gresis...Je li te naljutila nesto? Da te je nesto gadno nagazila tesko da bi dao ovako ruzan komentar...bezveze
    A sto se tice ovoga drugoga dijela posta, potpuno je logicno da je produkcijskoj kuci bitno da do kraja ima takmicare iz svih zemalja ucesnica. Nijesi valjda ocekivao da su ovo napravili da bi od nekoga napravili zvijezdu i napunili mu dzepove?
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  14. #339
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako čovjek nije u pravu, onda ovdje postoji neko kome bi bila favorit da nije iz Crne Gore?
    Kad god uključim tv, a srećom ga ne gledam puno, samo čujem: "Kako sam se ugojila".

  15. #340
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    1,657
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Don_Sharky View Post
    ako cemo pravo, na dosadasnjih 10 gala (ili koliko ih je vec bilo), ona je dobila svega 2 pjesme koje pripadaju nekom fazonu koji njoj lezi. evo i sad je dobila tamo neku lijevu pjesmu od Jelene Rozge ( :burp: ). a toboz su ih na pocetku pitali koje izvodjace i zanrove preferiraju.... :hammer:

    potpuno se slazem! cinjenica je da pojedine setaju iz jednog stila u drugi, a nekolicini rokera furaju neke stilski slicne pjesme sto je u jednu ruku nekorektno!

    Quote Originally Posted by mirkoislavko View Post
    Nina-Slina...dje je samo nadjose onakvu prosjecnu i neupecatljivu. ni glasa, ni stasa, ni licnosti.

    ocigledno je da kod Emotiona ide fazon da se do finala ili barem do pred sam kraj mora drzati barem po jedan predstavnik svih 5 drzava...
    nevjerovatna kultura, odraz kucnog vaspitanja :burp::burp::burp:

    Quote Originally Posted by [kinetic] View Post
    Ako čovjek nije u pravu, onda ovdje postoji neko kome bi bila favorit da nije iz Crne Gore?
    Kad god uključim tv, a srećom ga ne gledam puno, samo čujem: "Kako sam se ugojila".
    kinetic, valjda znas da se 90% zena (od kojih 60% ima super liniju) na planeti zemlji zali na kilazu

    i sto zvoncica rece, organizaciji je bitno da u finale bude iz svake republike po jedan ucesnik. da u finale ispne recimo nina, pada gledanost, padaju sms glasovi, a sve su to pare!

    p.s. NINA MI JE FAVORIT!

    p.p.s. Takodje se nadam da nece ana ove nedjelje ispanuti jer mi je presmijesna kao neko dijete


  16. #341
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    427
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    uh, kakva redaljaka...

    fascinantno kako ljudi slijepo guraju "svoje" ko programirani roboti... isto je ovako bilo sa onom silikonskom kalasturom Mimi. ok, slazem se da Nina nije freak of nature kao ono cirkusko cudo, ali je medju ljudima na akademiji pri dnu u svakom pogledu. jel se bojite da ce vas optuzit da izdajete rodnu grudu ako priznate ocigledno, sta li?

    kad joj ne bi ispod imena pisalo montenegro niko je od vas licemjera prvi ne bi ni pogleda. mala nije bas skroz najgora tamo (bilo je i losijih kandidata sto jes jes) ali je po svim parametrima (glas, fizicki izgled, scenski nastup, ponasanje u kuci) trebala vec da ispadne (tamo negdje oko Jasmine).

    ama bas ni po cemu nije zanimljiva. ispodprosjecnog je izgleda (da li bi se iko okrenuo za njom na ulici), prosjecnog glasa (katastrofu sa Joksimovicem da i ne pominjem), scenski nastup joj je statican, smoren i nemastovit (plesac ako je i pipne mucenica se unervozi i ukopa ko da joj je 14 a ne 28 ) i ponasanje u kuci joj je OK ali opet nista posebno - nije posebno ni inteligentna, ni mastovita, ni zivog duha... - sve onako puki prosjek ili malo ispod.

    sve u svemu nijedan valjan razlog nema da Nina bude jos uvijek na akademiji osim toga sto bi u slucaju njenog izbacivanja broj Crnogoraca u OT pao na nula - a to je ocigledno presudno pa je zasticena ka bijeli medjed.

    od ljudi koji su trnutno ostali, svi osim nje, Nikole Paunovica i Adnana imaju nesto u cemu su makar malo dobri ili se isticu (neki naravno vise od ostalih)... ali njih troje bas primjetno zaostaju za svima.
    Last edited by mirkoislavko; 05-12-08 at 03:14.

  17. #342
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    1,657
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    da se ne lazemo, Nina tamo nije najbolja, aline moze se osporiti njen muzicki kvalitet. Ne slazem se sto kazes o njenom glasu, ona ima specifican glas koji se ne moze svidjeti svakome, narocito nekome ko ne slusa muziku, recimo rock! ali, ne mozes da kazes da je najlosija i da je odavno trebala da ispane. neko ko je odavno treba da ispane je adnan. nikola p. je dobar u onom fazonu koji gura, a to je rock, opet.

    takodje cu jos nesto da naglasim, nina je bila ucesnica prvog ciklusa intro karaoka i tu mi se jako svidjela, a mislim da ima odje jos ljudi koji je pamte sa intra tako da ne mozes nazvati ovo nase navijanje licemjernim!!!!

    i kad ti je vec tako bio opsiran post sa osvrtom na glas, scenski nastup, izgled, inteligenciju, faktor x, itd. ne znam zasto te ne ubacise umjesto huljica u ziri, vjerujem da bi ima iscrpnije kritike nego on :joint:


  18. #343
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Znate kako, cini mi se da se samo gleda ko kako pjeva Nina bi vjerovatno pobijedila, ali bi imali samo gala veceri i ne bi ih gledali 24/7. A posto ipak ima tu i nesto vise od pjevanja moram rec da mi je Nina dosadna. Zao mi je, tu mi je u komsiluk (TV), naravno da bi volio da pobjedi ali nije moj favorit.
    Najvise mi se svidja Ana Bebic, iako do sad nije pokazala neke velike glasovne mogucnosti, vazda me nasmije
    Bijo si poziw koi se neodbija

  19. #344
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    504
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mirkoislavko View Post
    uh, kakva redaljaka...

    fascinantno kako ljudi slijepo guraju "svoje" ko programirani roboti... isto je ovako bilo sa onom silikonskom kalasturom Mimi. ok, slazem se da Nina nije freak of nature kao ono cirkusko cudo, ali je medju ljudima na akademiji pri dnu u svakom pogledu. jel se bojite da ce vas optuzit da izdajete rodnu grudu ako priznate ocigledno, sta li?

    kad joj ne bi ispod imena pisalo montenegro niko je od vas licemjera prvi ne bi ni pogleda. mala nije bas skroz najgora tamo (bilo je i losijih kandidata sto jes jes) ali je po svim parametrima (glas, fizicki izgled, scenski nastup, ponasanje u kuci) trebala vec da ispadne (tamo negdje oko Jasmine).

    ama bas ni po cemu nije zanimljiva. ispodprosjecnog je izgleda (da li bi se iko okrenuo za njom na ulici), prosjecnog glasa (katastrofu sa Joksimovicem da i ne pominjem), scenski nastup joj je statican, smoren i nemastovit (plesac ako je i pipne mucenica se unervozi i ukopa ko da joj je 14 a ne 28 ) i ponasanje u kuci joj je OK ali opet nista posebno - nije posebno ni inteligentna, ni mastovita, ni zivog duha... - sve onako puki prosjek ili malo ispod.

    sve u svemu nijedan valjan razlog nema da Nina bude jos uvijek na akademiji osim toga sto bi u slucaju njenog izbacivanja broj Crnogoraca u OT pao na nula - a to je ocigledno presudno pa je zasticena ka bijeli medjed.

    od ljudi koji su trnutno ostali, svi osim nje, Nikole Paunovica i Adnana imaju nesto u cemu su makar malo dobri ili se isticu (neki naravno vise od ostalih)... ali njih troje bas primjetno zaostaju za svima.
    A ti lijepo priznaj da mrzis crnogorce i Crnu Goru iz dna dushe...cus licemjeri jer glasaju za crnogorku,koja im je po ponasanju najbliza i najslicnija,i koja pored toga ima i dobar glas...

  20. #345
    Join Date
    May 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    2,173
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    mirkoislavko spusti se sa toga $evera nesretnog nekad na primorje i dodji da cujes kako nina pjeva pa onda reci sto mislis...preko ljeta non stop nedje pjeva i ne vjerujem da bi joj ljudi placali da pjeva da nema veze s mozgom jelte?
    History comes to life when you get involved and do it yourself.

  21. #346
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,019
    Thanks Thanks Given 
    5,028
    Thanks Thanks Received 
    2,431
    Thanked in
    1,309 Posts

    Default

    Nina je bas simpaticna,lijepo pjeva a i nasa je

  22. #347
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,752
    Thanks Thanks Given 
    10,865
    Thanks Thanks Received 
    2,120
    Thanked in
    1,082 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mirkoislavko View Post
    uh, kakva redaljaka...

    fascinantno kako ljudi slijepo guraju "svoje" ko programirani roboti... isto je ovako bilo sa onom silikonskom kalasturom Mimi. ok, slazem se da Nina nije freak of nature kao ono cirkusko cudo, ali je medju ljudima na akademiji pri dnu u svakom pogledu. jel se bojite da ce vas optuzit da izdajete rodnu grudu ako priznate ocigledno, sta li?

    kad joj ne bi ispod imena pisalo montenegro niko je od vas licemjera prvi ne bi ni pogleda. mala nije bas skroz najgora tamo (bilo je i losijih kandidata sto jes jes) ali je po svim parametrima (glas, fizicki izgled, scenski nastup, ponasanje u kuci) trebala vec da ispadne (tamo negdje oko Jasmine).

    ama bas ni po cemu nije zanimljiva. ispodprosjecnog je izgleda (da li bi se iko okrenuo za njom na ulici), prosjecnog glasa (katastrofu sa Joksimovicem da i ne pominjem), scenski nastup joj je statican, smoren i nemastovit (plesac ako je i pipne mucenica se unervozi i ukopa ko da joj je 14 a ne 28 ) i ponasanje u kuci joj je OK ali opet nista posebno - nije posebno ni inteligentna, ni mastovita, ni zivog duha... - sve onako puki prosjek ili malo ispod.

    sve u svemu nijedan valjan razlog nema da Nina bude jos uvijek na akademiji osim toga sto bi u slucaju njenog izbacivanja broj Crnogoraca u OT pao na nula - a to je ocigledno presudno pa je zasticena ka bijeli medjed.

    od ljudi koji su trnutno ostali, svi osim nje, Nikole Paunovica i Adnana imaju nesto u cemu su makar malo dobri ili se isticu (neki naravno vise od ostalih)... ali njih troje bas primjetno zaostaju za svima.
    ti si izgleda neki muzicki znalac...vidim da si se kriticki osvrnuo na Ninin lik i djelo, da si uocio, vrlo profesionalno, sve njene nedostatke i predocio nam ih ovdje...
    prvo- Ninin prvi nastup sa Zeljkom Joksimovicem nije pokazao njeno neznanje i netalenat, nego gresku onih koji biraju pjesme za kandidate. Postoji jasna granica u rasponu glasa koja odredjenog pjevaca svrsta u jedan od glasova koji postoje u toj podjeli...ono sto je Nina dobila da pjeva sa Zeljkom nije bilo u njenim granicama mogucnosti i ne bi bilo ni za jednog zenskog kandidata u kuci, svaka je altovi. Ono sto je za divljenje jeste sto je uopste skupila hrabrost da ostane na toj sceni i nakon takvog debakla...mada me cudi zasto je uopste pristala da to otpjeva tako kako su joj nalozili, zamjeram joj sto se nije snasla...lijepo, za oktavu nize, pa kome se ne svidja, njegov problem.
    drugo-Nina ima vrlo lijepo ponasanje u kuci, izuzetan je vokal, ne mozda po opsegu (koji je veci nego kod ostalih zenskih kandidata, koji su sad u kuci) nego po karakteristicnoj i lijepoj boji...i ako ti ne vidis njene kvalitete, to je ipak samo tvoj problem...pretpostavljam da ti preferiras scenski nastup Seke, Peke, Ciki, Liki...a i glasovne mogucnosti. A i nije dobila ljudsku pjesmu otkako je u toj kuci, pjesmu koju ona voli, koja joj odgovara...mada ona nije losa odradila nista od ovoga sto joj je zadato.

    I na kraju, izuzetno sam srecna sto je kandidat iz moje drzave za primjer, u svakom smislu, u toj kuci i NEGO STO no da glasam za onoga ko mi se svidja?
    Svi su talentovani, nece pobjednik postati zvijezda, zvijezda ce se sama izdvojiti nakon takmicenja, a Nini bi pobjeda donijela SIGURNU sansu da snimi CD...da li ce postati zvijezda to je pitanje, ali joj zelim sansu i zato glasam za nju.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  23. #348
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Nikola S ce pobjedit to je valjda svima jasno

    Potonji ostaju:
    Nikola S
    Igor
    Makedonac
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  24. #349
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bijela, Crna Gora
    Posts
    1,000
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    ti si izgleda neki muzicki znalac...vidim da si se kriticki osvrnuo na Ninin lik i djelo, da si uocio, vrlo profesionalno, sve njene nedostatke i predocio nam ih ovdje...
    prvo- Ninin prvi nastup sa Zeljkom Joksimovicem nije pokazao njeno neznanje i netalenat, nego gresku onih koji biraju pjesme za kandidate. Postoji jasna granica u rasponu glasa koja odredjenog pjevaca svrsta u jedan od glasova koji postoje u toj podjeli...ono sto je Nina dobila da pjeva sa Zeljkom nije bilo u njenim granicama mogucnosti i ne bi bilo ni za jednog zenskog kandidata u kuci, svaka je altovi. Ono sto je za divljenje jeste sto je uopste skupila hrabrost da ostane na toj sceni i nakon takvog debakla...mada me cudi zasto je uopste pristala da to otpjeva tako kako su joj nalozili, zamjeram joj sto se nije snasla...lijepo, za oktavu nize, pa kome se ne svidja, njegov problem.
    drugo-Nina ima vrlo lijepo ponasanje u kuci, izuzetan je vokal, ne mozda po opsegu (koji je veci nego kod ostalih zenskih kandidata, koji su sad u kuci) nego po karakteristicnoj i lijepoj boji...i ako ti ne vidis njene kvalitete, to je ipak samo tvoj problem...pretpostavljam da ti preferiras scenski nastup Seke, Peke, Ciki, Liki...a i glasovne mogucnosti. A i nije dobila ljudsku pjesmu otkako je u toj kuci, pjesmu koju ona voli, koja joj odgovara...mada ona nije losa odradila nista od ovoga sto joj je zadato.

    I na kraju, izuzetno sam srecna sto je kandidat iz moje drzave za primjer, u svakom smislu, u toj kuci i NEGO STO no da glasam za onoga ko mi se svidja?
    Svi su talentovani, nece pobjednik postati zvijezda, zvijezda ce se sama izdvojiti nakon takmicenja, a Nini bi pobjeda donijela SIGURNU sansu da snimi CD...da li ce postati zvijezda to je pitanje, ali joj zelim sansu i zato glasam za nju.
    potpisujem od prvog do poslednjeg slova. osim toga, nina je jaaaako zanimljiva kuci, mozda cak i najzanimljivija. ono sto oni prikazu u pregledima je najgore sto skupe od prethodnog dana. mnogo im je bitnije da prikazu koju svadju nego nesto zanimljivo sto se desilo. ne znam da li je neko od vas gledao "reklamu" sto su danijel i nina izvodili. ako neko oce da se posteno nasmije neka nadje na youtube.
    Put do zvijezda je samo etapa kruznog puta do sebe,i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne,bato.Stigao si cim krenes.Cilj nosis skriven pod kaputom,istetoviran na grudima kao metu.I eto ti.U tome je tajna.U tome je jedini trik.

  25. #350
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    ti si izgleda neki muzicki znalac...vidim da si se kriticki osvrnuo na Ninin lik i djelo, da si uocio, vrlo profesionalno, sve njene nedostatke i predocio nam ih ovdje...
    prvo- Ninin prvi nastup sa Zeljkom Joksimovicem nije pokazao njeno neznanje i netalenat, nego gresku onih koji biraju pjesme za kandidate. Postoji jasna granica u rasponu glasa koja odredjenog pjevaca svrsta u jedan od glasova koji postoje u toj podjeli...ono sto je Nina dobila da pjeva sa Zeljkom nije bilo u njenim granicama mogucnosti i ne bi bilo ni za jednog zenskog kandidata u kuci, svaka je altovi. Ono sto je za divljenje jeste sto je uopste skupila hrabrost da ostane na toj sceni i nakon takvog debakla...mada me cudi zasto je uopste pristala da to otpjeva tako kako su joj nalozili, zamjeram joj sto se nije snasla...lijepo, za oktavu nize, pa kome se ne svidja, njegov problem.
    drugo-Nina ima vrlo lijepo ponasanje u kuci, izuzetan je vokal, ne mozda po opsegu (koji je veci nego kod ostalih zenskih kandidata, koji su sad u kuci) nego po karakteristicnoj i lijepoj boji...i ako ti ne vidis njene kvalitete, to je ipak samo tvoj problem...pretpostavljam da ti preferiras scenski nastup Seke, Peke, Ciki, Liki...a i glasovne mogucnosti. A i nije dobila ljudsku pjesmu otkako je u toj kuci, pjesmu koju ona voli, koja joj odgovara...mada ona nije losa odradila nista od ovoga sto joj je zadato.

    I na kraju, izuzetno sam srecna sto je kandidat iz moje drzave za primjer, u svakom smislu, u toj kuci i NEGO STO no da glasam za onoga ko mi se svidja?
    Svi su talentovani, nece pobjednik postati zvijezda, zvijezda ce se sama izdvojiti nakon takmicenja, a Nini bi pobjeda donijela SIGURNU sansu da snimi CD...da li ce postati zvijezda to je pitanje, ali joj zelim sansu i zato glasam za nju.

    :mrgreen: :mrgreen:

    Castim te pice za ovo, vodim na rucak, samo kazi sta ces!
    Potpisujem svaku tvoju rijec!
    Last edited by Sh0ne; 05-12-08 at 15:36.

Page 14 of 30 FirstFirst ... 410111213141516171824 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. operacija nosa
    By mia in forum Ženski kutak
    Replies: 26
    Last Post: 17-11-12, 09:40
  2. operacija nosa
    By Cuore in forum Medicina
    Replies: 52
    Last Post: 20-10-11, 23:33
  3. Ratni dnevnik Vermahta
    By ihtus777 in forum Istorija
    Replies: 112
    Last Post: 16-09-07, 20:19
  4. Jedina Istina
    By Kralj Tvrtko in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 44
    Last Post: 27-11-04, 12:39

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •