Page 205 of 225 FirstFirst ... 105155195201202203204205206207208209215 ... LastLast
Results 5,101 to 5,125 of 5620

Thread: Varvari & FK Buducnost

  1. #5101
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dida122 View Post
    nešto mi se čini da bi ždrijeb mogo ovako ispast:
    recco - primorac
    jadran - vasas
    olym - jug
    part - mlad
    Za malo pa da jednu pogodis

  2. #5102
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Ne slazem se, neporazeni su ostali na oba gostovanja u Madjarskoj, cak su Vasasa i dobili... Mislis da bi se jadran ili Oly prosetali tako kroz tu grupu?
    Pa i mi smo prosle godine dobili Vasasa gore, jos su oni bili jachi no ove godine, a mi slabiji

  3. #5103
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,910
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PERPER View Post
    PRIMORAC JADRAN 1/4 finale LS
    pih...nadao sam se da će se ovo izbjeći
    šteta..biće mi baš žao ko god da ispane.

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    O ovome sam i govorio...
    Partizan, koji je svojim igrama zasluzio najbolji moguci status u 1/4 finale - ide u Dubrovnik... Bas nemaju srece. 'bem ti pravila!
    Mada, nisu bez sansi, pogotovo jer je Jug bez Jokovica.
    po čemu je zaslužio najbolji mogući status-jel što je imao smiješnu grupu?
    nemoj mi samo reći da je vašaš jak, ili eger. mislim nisu baš slabi, ali realno su ispod nivoa mladosti, juga, budvana, primorca, jadrana,...

    sad ćemo da vidimo kolika je njegova prava snaga!

    naravno ja bih više volio duel prijmorac-partizan (više nego primorac-jadran), al jbg.
    ....

  4. #5104
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,910
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Sto se Mladosti tice - nevjerovatno koliko srece imaju!
    Ne samo da su dobili najbolji moguci zrijeb u 1/4 finale, vec u eventualno 1/2 finale idu vjerovatno na Juga (a oni sa Jugom mogu da igraju jer se dobro znaju).

    No, prosli smo i mi super, da smo izvukli Partizan ili Recco, uz revans na strani...bila bi to gotova prica.
    ne vjerujem da bi bila baš gotova priča. mislim da precjenjuješ partizana. e sad reko..ko zna-to je već pitanje.
    ....

  5. #5105
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by db View Post
    pih...nadao sam se da će se ovo izbjeći
    šteta..biće mi baš žao ko god da ispane.


    po čemu je zaslužio najbolji mogući status-jel što je imao smiješnu grupu?
    nemoj mi samo reći da je vašaš jak, ili eger. mislim nisu baš slabi, ali realno su ispod nivoa mladosti, juga, budvana, primorca, jadrana,...

    sad ćemo da vidimo kolika je njegova prava snaga!

    naravno ja bih više volio duel prijmorac-partizan (više nego primorac-jadran), al jbg.
    Ovo za Partizanovu grupu sam objasnio u prethodnom postu.
    Ne mogu vjerovat da smijesnom grupom zovete grupu dje su 2 madjarska kluba. Iskreno, meni je laksa grupa (tj. lakse po pitanju prolaska dalje) bila ova dje smo mi bili...
    P r i m o r a c

  6. #5106
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by db View Post
    ne vjerujem da bi bila baš gotova priča. mislim da precjenjuješ partizana. e sad reko..ko zna-to je već pitanje.
    Slazem se

  7. #5107
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Ovo za Partizanovu grupu sam objasnio u prethodnom postu.
    Ne mogu vjerovat da smijesnom grupom zovete grupu dje su 2 madjarska kluba. Iskreno, meni je laksa grupa (tj. lakse po pitanju prolaska dalje) bila ova dje smo mi bili...
    Laksa je bila, ali ti madjarski klubovi su totalno prosjecne ekipe, nema veze sto su madjarske.

  8. #5108
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by db View Post
    ne vjerujem da bi bila baš gotova priča. mislim da precjenjuješ partizana. e sad reko..ko zna-to je već pitanje.
    Po nekim tvojim postovima sticem utisak da ti vaterpolo pratis na osnovu novinskih izvjestaja ili foruma...
    Bez ljutnje, ali pogledaj utakmice Eger-Partizan i Vasas-Partizan.
    Ja nisam pola sezone bio doma, ali sam sve to naknadno odgledao.
    Partizan je trenutno najjaci tim u Evropi. Gotovo da nemaju slabu tacku. Mozda je to jedino trener...
    P r i m o r a c

  9. #5109
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,935
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dajte ne laprdajte tu, kakve su to procjene, ovaj ovamo, onaj onamo! Alo ova nasa 2 tima slobodno mogu da konkurisu za titulu prvaka Evrope, ne mozes ti tu da se plasis nekog, svi su protivnici nezgodni, tu je 8 najboljih ekipa u Evropi, svi su dobri, neko je malo jaci! Ali ako vec idemo pobjednickim mentalitetom, tu nema za nas nezgodnih protivnika, no svaki treba da se samelje!!!

  10. #5110
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by umek View Post
    dajte ne laprdajte tu, kakve su to procjene, ovaj ovamo, onaj onamo! Alo ova nasa 2 tima slobodno mogu da konkurisu za titulu prvaka evrope, ne mozes ti tu da se plasis nekog, svi su protivnici nezgodni, tu je 8 najboljih ekipa u evropi, svi su dobri, neko je malo jaci! Ali ako vec idemo pobjednickim mentalitetom, tu nema za nas nezgodnih protivnika, no svaki treba da se samelje!!!
    Primorac SHAMPION !!!

  11. #5111
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,935
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Cattaro brate Partizan je evo vec trecu godinu za redom najjaci tim u Evropi, i svake godine pricaju "ako ove godine ne osvojimo necemo nikad"! Ja sam gledao nekolko njihovih meceva, ali ne moze se reci da su bas perfektni! Ja mislim da ispadaju od Juga, posto se revans igra u Dubrovniku, atmosfera ce bit ludilo, Partizan ce bit pod velikim pritiskom, a vjerujem da ce i sudjenje bit domacinsko!

  12. #5112
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,910
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Ovo za Partizanovu grupu sam objasnio u prethodnom postu.
    Ne mogu vjerovat da smijesnom grupom zovete grupu dje su 2 madjarska kluba. Iskreno, meni je laksa grupa (tj. lakse po pitanju prolaska dalje) bila ova dje smo mi bili...
    da si to rekao prošle/pretprošle i prethodnih godina složio bih se, ali trenutno mađari nisu nešto.

    a ova grupa gdje je bio primorac je bila nešto malo jača. šibenik na primjer je dobio egera u sred mađarske u kvalifikacijama (što svakako nije bila nevažna utakmica-odlučivalo se o prolazu)..partizan je isto u egeru igrao, ali neriješeno, a olimpijakos je kući veoma neugodan (a i prošle godine za malo da izbaci juga) ). brešu ne računam jer je ona ove godine isto slaba (ali opet bolja od marseja). no primorac je eto bio potpno van forme kad se odlučivalo o prvom mjestu (ali ipak je grupa nešto teža od partizanove).
    ....

  13. #5113
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,935
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tako je Perper, jedino tako mogu se osvajati titule! Ovo nisu neki mali klubovi, nego najveci u Evropi!!! Naprijed nasi! Pa ko bude bolji neka prodje na f4, da bi osvojio konacno ovu Euroligu!!! Mislim da ce to bit Primorac, posto momci stvarno ulaze u top formu veoma brzo!!!

  14. #5114
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja tu ne mogu nista prognozirat, Jug je bez Jokovica, jes da imaju vrhunsku ekipu, ali mogao bi njih Partizan iznenadit.

  15. #5115
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by umek View Post
    Cattaro brate Partizan je evo vec trecu godinu za redom najjaci tim u Evropi, i svake godine pricaju "ako ove godine ne osvojimo necemo nikad"! Ja sam gledao nekolko njihovih meceva, ali ne moze se reci da su bas perfektni! Ja mislim da ispadaju od Juga, posto se revans igra u Dubrovniku, atmosfera ce bit ludilo, Partizan ce bit pod velikim pritiskom, a vjerujem da ce i sudjenje bit domacinsko!
    1. Ja nikad ranije nisam govorio da je Partizan najjaci u Evropi, ove godine jeste.
    2. Ako si gledao nekoliko njihovih meceva i ako nisu perfentni - kazi sto to kod njih ne valja.
    3. Ostalo, vezano za ispadanje od Juga... Tu se uglavnom slazemo.
    P r i m o r a c

  16. #5116
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Josh da dobiju plate

  17. #5117
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,910
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Po nekim tvojim postovima sticem utisak da ti vaterpolo pratis na osnovu novinskih izvjestaja ili foruma...
    Bez ljutnje, ali pogledaj utakmice Eger-Partizan i Vasas-Partizan.
    Ja nisam pola sezone bio doma, ali sam sve to naknadno odgledao.
    Partizan je trenutno najjaci tim u Evropi. Gotovo da nemaju slabu tacku. Mozda je to jedino trener...
    ma ne ljutim se. i ja sam gledao kako igra partizan (ono što se nije potpuno poklapalo sa CG timovima) i uopšte nisam stekao utisak da su jaki. čak štoviše često su se mučili-osim u prvoj utakmici protim francuza. protiv mađara su uglavnom tokom čitavog meča bili u egalu-ponekad i gubili po 1-2 razlike i obično u finišu preokrenuli (bar ono što sam ja gledao)..mialim mnogo su se mučili!


    a trener je ogromna slaba tačka (i nikako ne mogu da ga izostavim kad pričam o ekipi)!

    evo vidi na primjer kako je primorac loše igrao prije dolaska perovića. i čim je on došao počeli su da igraju sve bolje i bolje.
    ....

  18. #5118
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Po propozicijama LEN-a pobjednik meca Prim-jhn u 1/2 finalu igra sa pobjednikom meca Oly-Mladost.
    Mada, koliko se sjecam, mislim da je i dalje na snazi pravilo da se u 1/2 finalu moraju sastanut dvije ekipe iz iste zemlje (pricam u slucaju da prodju Mladost i Jug).
    Svejedno, cekamo novljane... :dring:
    P r i m o r a c

  19. #5119
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,935
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kad kazes da je nesto perfektno moras paziti! Ja sam sad mozda previse zahtjevan, ali da bi neki tim bio perfektan, on mora imat igru u kojoj postoji milion kombinacija, dje se zna sto se radi i kako se radi u svakoj situaciji, to Partizan nema, da im je drugi trener, sa onim fondom igraca bi sigurno bili glavni favorit za osvajanje titule!

    Eto ja sam sad malo isto izlupa, ali nije ni bitno )

  20. #5120
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,935
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Uf kako bi to bilo jako, znaci ni Mladost ni Olymiakos nisu ni do koljena ni Primorcu ni Jadranu, barem ove godine! ) Tako da bice super, imacemo jedan tim u finalu!

  21. #5121
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by db View Post
    ma ne ljutim se. i ja sam gledao kako igra partizan (ono što se nije potpuno poklapalo sa CG timovima) i uopšte nisam stekao utisak da su jaki. čak štoviše često su se mučili-osim u prvoj utakmici protim francuza. protiv mađara su uglavnom tokom čitavog meča bili u egalu-ponekad i gubili po 1-2 razlike i obično u finišu preokrenuli (bar ono što sam ja gledao)..mialim mnogo su se mučili!


    a trener je ogromna slaba tačka (i nikako ne mogu da ga izostavim kad pričam o ekipi)!

    evo vidi na primjer kako je primorac loše igrao prije dolaska perovića. i čim je on došao počeli su da igraju sve bolje i bolje.
    Dolazak Perovica se poklapa sa dolaskom Mandica (finansijka inekcija koja je bila prijeko potrebna u tom trenutku), mada je Chaprov doprinos nemjerljiv, svakako.

    Primorac dize formu, a cini mi se da novljani rade isto sto i lani (dizanje forme u novembru-decembru, blagi pad do aprila i onda opet dizanje forme), mozda su blagi favorit zbog revansa doma.
    P r i m o r a c

  22. #5122
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by umek View Post
    Uf kako bi to bilo jako, znaci ni Mladost ni Olymiakos nisu ni do koljena ni Primorcu ni Jadranu, barem ove godine! ) Tako da bice super, imacemo jedan tim u finalu!
    Primorac

  23. #5123
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    wherever whores go
    Posts
    3,308
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by the_sorrow View Post
    Partizan osvaja mada prvi favorit je Jug po meni jer ce imati najvecu podrsku na F4 , tako da bih najvise bio zadovoljan da nam dodje odma Jug u cetvrtfinalu ili da ga neko drugi izbaci prije F4...
    Rekoh ja ko ce nam doci
    Zadovoljan sam zrijebom , ako ne mogu da dobiju Juga u dva meca , ne zasluzuju da osvoje Euroligu... Da nije ovo retardirano pravilo i da je revans u Bg , bio bih siguran u prolaz , a ovako ... bice cupavo .
    Sto se atmosfere na tribinama tice , bice dobra i na Banjici , vErujte mi
    Kreč, kolica i mešalica.

  24. #5124
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,935
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Je li Partizan ide na Recca ako prodje Juga? Da, stvarno mu je zrijeb dobar ) ja racunam da je jedan nas tim vec u finalu ) posto ni Mladost ni Oly nemaju ama bas nikakve sanse protiv nasih timova!!! Finale: Jadran-Jug ! Eto tako, iako vise simpatisem Primorac, ali nesto mi bas ova kombinacija pade na pamet, ne znam zasto!

  25. #5125
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jezik pregrizo na pola

Page 205 of 225 FirstFirst ... 105155195201202203204205206207208209215 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Fond CdMa, za buducnost Crne Gore
    By milovan in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 25
    Last Post: 08-06-06, 12:27
  2. Buducnost Crne Gore i Kvislinzi
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 111
    Last Post: 07-05-05, 02:13
  3. Varvari, Milo, TVCG i mala grupa *****a
    By Janko23- in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 20
    Last Post: 02-12-04, 16:10
  4. super liga
    By big giant head in forum Ostali sportovi
    Replies: 751
    Last Post: 04-10-04, 10:17
  5. A forum se zove Buducnost Crne Gore
    By Savindan in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5
    Last Post: 11-05-04, 03:43

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •