Page 14 of 17 FirstFirst ... 41011121314151617 LastLast
Results 326 to 350 of 424

Thread: Isplativ privatni biznis u CG

  1. #326
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    A đe druže 40 k Dobre vode ?
    Bolje sebi u koljena pucaj odmah...


    Ne znam o kojim se apartmanima radi ali računam da preko 50eur dan nijesu u full sezoni(baš teško).

    Efektivna seozona u Dobrim vodama je kratka jer se oslanjaš na Ruse i Srbe.
    Evo ti neki input da sam izračunaš približno, sledeće nedelje sam u CG a kao kolega forumaš imaš slobodu da me nazoveš za besplatne konsultacije


    Popunjenost(dobar scenario):

    Maj - 20%
    Jun - 50%
    Jul - 75%
    Avgust - 90%
    Septembar - 50%


    16 apartmana uz cjenovni flux gore dolje ako si mislio da popunjavas(različite cijene različiti mjeseci)to ići će cijena od 35 do 50 po Apt znači nekih 40ak eur prosjek.

    To je Max od 640 eur dan na 100% popunjenost što je 19.200 eur maximalna obrt mjesečno u sezoni(Za avgust možda i 24 000).
    Što će reći ugrubo ovo ti je projektovani obrt za mjesece u najboljem scenariju :

    Maj - 3800
    Jun - 9600
    Jul - 12 800
    Avgust - 17 000
    Septembar - 9600

    Ukupni obrt - 52.600

    Oduzmi od ovog 15% provizije bukinga ili agencije - 7900 eur ostaje ti 44.700.

    Ako hoćeš da prijaviš makar trećinu gostiju to ti je još jedno 1000-1500 na boravišnu taksu ili kazne pa šta ti je lakše.

    Racunaj prosjek po apartmanu jul/avgust 70 eur struja(opet improvizujem da su apt oko 50 kvadrata) to je 2500 eur za ova dva mjeseca i još uzevši u obzir popunjenost 1500 za ova 3 ostala mjeseca....

    Da skratim...

    Tebe nidje nema druže, a dje ti je internet/kablovska - voda - smeće - možda jedna čistačica - nepredviđeni troškovi itd itd

    Bez obzira kakvi su apartmani - cijena koju sam postavio gore je realna (možda čak i previsoka ). Konkurencija u Baru brutalna (obaraju se cijene, hiljade apartmana na tržištu).
    Vrlo ograničeno tržište u Dobrim vodama - uglavnom domaći gost i Rus.
    Da je ovo Kotor - Dobrota - Muo ta bi cijena bila top. Ovako taj prijatelj pokušava da te prevari i navuče.
    Jer da bi ti imao zaradu prosječna cijena apartmana (ne Max nego prosječna ) mora biti makar 70-80 eur a baš teško to tamo možeš izvući
    Last edited by Gandalf_White; 24-01-20 at 20:14.
    One Ring to Rule them all...

  2. The Following 3 Users Say Thank You to Gandalf_White For This Useful Post:


  3. #327
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,401
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Da ozivim malo temu, a i da ne otvaram novu bez potrebe, treba mi mala pomoc.

    Dobio sam ponudu, jer se kao znam za covjekom cija je kuca, za ostale je "kao" veca cijena i "prvo" je mene pitao.

    Radi se o kuci na 5 spratova + velika terasa na krovu, ima podzemnu garazu za 18 automobila, na prizemlju su lokali, pekara, prodavnica i suvenirnica, 1, 2, 3 i 4 sprat imaju po 4 apartmana/stana, 5 sprat je veliki stan koji u ovom slucaju nije bitan, jer tu zivi gazda, na krovu kao sto rekoh velika terasa, nema suncobrana, samo vedro nebo, ima mali sank i par stolova, stolica, lift do petog sprata, odatle stepenicama do terase. Svaki stan/apartman ima kuhinju (spojenu sa dnevnim), kupatilo, terasu i sobu, svaki apartman prima 4 osobe, ukoliko je nuzda postoji i ona fotelja na razvlacenje za petu osobu, ali uzmimo da su apartmani za 4 osobe, u prizemlju ima malu recepciju i veseraj sa 2 velike ves masine, 2 susilice i 2 valjka, svaki stan ima po 2 posteljine (tako da ni za to ne bih morao da brinem), lcd tv, kablovsku i internet.
    Kuca je nova, zavrsena pocetkom 2018. prve godine su veoma malo gostiju imali jer nisu nidje dali oglase, prosle godine su imali posla, na booking-u im je ocijena 9.0, ali imaju samo 12 recenzija, slike su katasrofalne, uradjene mobilnim telefonom, opis apartmana isto tako los, itd. uglavnom covjek se slabo razumije u te stvari, a opet je uspio da dobije prosjecnu ocijenu 9 i vecinom su to bili stranci.
    Kuca je u Dobre Vode (ili Dobrim Vodama, Dobru Vodu, Dobroj Vodi kako hocete) 200 metara od plaze.
    Dao mi je ponudu da mu unarijed dam neku manju sumu novca, ponudio sam mu 5000, pristao je na to i do kraja ljeta jos 35000.
    Prosle godine je izdavao apartmane u prosjeku 70 eura po danu, pogledao sam malo po bookingu, uglavnom se za takve apartmane na slicnoj lokaciji sa slicnom ponudom cijene krecu od 60 do 90 eura.
    Imam malo iskustva na ovu temu, ali mi je potrebna pomoc nekog ko ovo radi vec duze vrijeme, da mi kaze koliko bih imao troska samo na struju, vodu, hemiju, zene koje bi cistile itd. I da li bi ova investicija mogla da se islati, ne ocekujem neku veliku sumu na kraju, ali eto "ispala" mi je da kazem prilika, iako nisam nista planirao da radim preko ljeta, jer sam evo skoro godinu dana na brod i postoji jos jedan mali nazovimo problem, dolazim kuci polovinom marta, da li je kasno za otvaranje novog profila na bookingu ili sam 'pak na vrijeme?

    edit - do sad sam za apartmane koje posjedujem radio airbnb i booking, ali s obzirom da imam samo 5 apartmana nisam imao problem da sam zatvaram termine itd, da li preporucujete koriscnjenje vise ovakvih oglasivaca ili preferirate booking? Ukoliko postoji neka olaksica tipa - kad se rezervise apartman broj 10 na bookingu, da neki program/aplikacija sama zatvori na airbnb-u datume ili sve mora rucno?

    Hvala.
    Prijatelju, ponudi ti njemu sledeće: kolko si uzeo para prošle godine? Nek ti da neki dokaz. Kaži daj da ti to vodim i uzeću ti 50% od onog što bude preko cifre od prošle godine. Ako bude ko prošle godine, džabe si mu radio a on se ratosiljao obaveza gratis. Ovo naravno ako misliš da on ne zna da radi, a da ti znaš. Ako pristane traži ugovor na 5 godina.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  4. #328
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    A što se tiče iste lokacije i 60-90eeur, ne znam dje si gledao ali ima top stanova u full avgustu u Dobre Vode ispod 50 eur(čak i mini hotela)
    Tako dok se oni ne popune možeš da zaboraviš na goste.



    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  5. #329
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Prijatelju, ponudi ti njemu sledeće: kolko si uzeo para prošle godine? Nek ti da neki dokaz. Kaži daj da ti to vodim i uzeću ti 50% od onog što bude preko cifre od prošle godine. Ako bude ko prošle godine, džabe si mu radio a on se ratosiljao obaveza gratis. Ovo naravno ako misliš da on ne zna da radi, a da ti znaš. Ako pristane traži ugovor na 5 godina.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Ne može mu dati dokaz kad nije bio online(12 recenzija).

    Nego treba da mu vjeruje na riječ



    Tačno vidim kako gazda ovaj kreirao cijenu 45 dana full sezona x 60 eur x 16 apartmana 43 000eur.

    I to bruto ahhahahah

    A iziju šta ostane - izi ode u dugove ne ostade za troškove a ne da se zaradi



    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  6. #330
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    210
    Thanks Thanks Given 
    245
    Thanks Thanks Received 
    78
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    Nek se drzava preimenuje u De Lux apartmani Crna Gora

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

  7. #331
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,581
    Thanks Thanks Given 
    7,487
    Thanks Thanks Received 
    4,579
    Thanked in
    1,773 Posts

    Default

    Klasični CG vlasnik apartmana... Traži veću rentu nego što može sam zaraditi odirući se od posla cijelo ljeto...



    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  8. #332
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,016
    Thanks Thanks Given 
    3,952
    Thanks Thanks Received 
    6,512
    Thanked in
    3,105 Posts

    Default

    podjoh ja jedno ljeto u utjehu na par dana, iznajmili apartmane u nekoj zgradi iznad magistrale, poljak sa zenom uzeo zgradu i kucu od crnogorca iz svedske(cini mi se) i veli nece niko da radi.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  9. #333
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Klasični CG vlasnik apartmana... Traži veću rentu nego što može sam zaraditi odirući se od posla cijelo ljeto...



    Sent using Tapatalk
    Nerealno je potpuno da su svi na isti kalup.
    Znači 99% CG misli - build it and they will come.
    Ako je napravio kuću/apartman to je to. Gost sam dolazi.
    A ne razumije koliko rada poslije toga treba da se to promoviše, dočekaju gosti, cijela jedna sezona prodje dok se komentari ne odrade i stvori ime pa da bucas cijenu.
    Koliko je teško održavati čistoću, popravljati.

    Znači evo primjer samo jedan. Garantujem životom po apartmanu se u godinu mora makar česma promijeniti... Tj. Ako ne česma onda onaj plastični mješač u česmi koji je 3eur. Ali ako ga ne znaš promijeniti na primorje ti uzmu 20-30eur da ti promjene.

    Pa onda Klima ode, gost nezadovoljan, dok dodje neko da napravi its itd


    A ovaj veli Daj ti mene 40k i ne brigaj.

    Nekih 20-25 Max bi bila realna cijena za ovo

    Koliko mi se puta desilo u Kotoru i Žb dodjem da pogledam kuću, svidi mi se a onda gazda ošašavi i kaže mi prošle godine sam zaradio 15 000 od kuće toliko tražim ne isplati mi se ispod toga. A to je neki maximum koji ta kuća moze da napravi i ti mu kažeš to. A on kaže pa ti je onda nemoj uzeti i ti je ne uzmeš i on napravi ispod 5000 jer je lijeno ***** koje ne zna ništa o turizmu.
    Ali je tebi ne da za 5000-7000
    Last edited by Gandalf_White; 24-01-20 at 21:49.
    One Ring to Rule them all...

  10. #334
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,954
    Thanks Thanks Given 
    1,359
    Thanks Thanks Received 
    1,668
    Thanked in
    946 Posts

    Default

    Ne jer nas narod odma računa koliko ćeš ti da zaradis pa mu bude krivo

  11. The Following 2 Users Say Thank You to stefke For This Useful Post:


  12. #335
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,495
    Thanks Thanks Given 
    5,334
    Thanks Thanks Received 
    3,829
    Thanked in
    1,517 Posts

    Default

    Aj taman mene malo posavjetujte
    Ja sam skockao vikendicu u kolasinu za izdavanje.
    Nije jos na booking jer cekam dozvolu za izdavanje pa nisam htio ni poznanicima/kolegama da je izdam jer sve meljem kako treba da se narod promijeni pa da ne bude da sam ja lopinger mile nam crne gore i ne placam taxe
    Dakle iskustvo booking/airbnb mi je 0
    Citam, gledam. Imam neki okvirni plan, mislim da sam se zeznuo jer sam je bas namjestio po meraku. Kapiram da mi nece niko pazit stolicu trepezarijsku, ebat ce im se sto sam je u enza home uzimao i krevete rucno radjene...
    Cak sam evo i gramofon 50 godina star uzeo da tamo ubacim da to bude kao cool mjesto
    Obzirom da je nov smjestaj, kako targetirati ljude, kako odrediti cijenu, kao predstaviti smjestaj? Da li ima neko da se tim bavi ozbiljno jer cijenim da su slike, predstavljanje smjestaja i cistoca tri glavne stavke za gosta...
    Ako imate savjeta, sibajte. Vracam u pivu i kobasicama

    Sent from my Redmi 6 Pro using Tapatalk

  13. #336
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Aj taman mene malo posavjetujte
    Ja sam skockao vikendicu u kolasinu za izdavanje.
    Nije jos na booking jer cekam dozvolu za izdavanje pa nisam htio ni poznanicima/kolegama da je izdam jer sve meljem kako treba da se narod promijeni pa da ne bude da sam ja lopinger mile nam crne gore i ne placam taxe
    Dakle iskustvo booking/airbnb mi je 0
    Citam, gledam. Imam neki okvirni plan, mislim da sam se zeznuo jer sam je bas namjestio po meraku. Kapiram da mi nece niko pazit stolicu trepezarijsku, ebat ce im se sto sam je u enza home uzimao i krevete rucno radjene...
    Cak sam evo i gramofon 50 godina star uzeo da tamo ubacim da to bude kao cool mjesto
    Obzirom da je nov smjestaj, kako targetirati ljude, kako odrediti cijenu, kao predstaviti smjestaj? Da li ima neko da se tim bavi ozbiljno jer cijenim da su slike, predstavljanje smjestaja i cistoca tri glavne stavke za gosta...
    Ako imate savjeta, sibajte. Vracam u pivu i kobasicama

    Sent from my Redmi 6 Pro using Tapatalk
    Kad se vratim u CG sledece nedelje( pošto je sad vremenska razlika 10sati), pusti poruku da se ispricamo jer ću ja zaboraviti

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  14. #337
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,495
    Thanks Thanks Given 
    5,334
    Thanks Thanks Received 
    3,829
    Thanked in
    1,517 Posts

    Default

    Hvala gando, i ja sam u cg od sedmog pa se javljam. Hvala puno

    Sent from my Redmi 6 Pro using Tapatalk

  15. #338
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,359
    Thanks Thanks Given 
    1,337
    Thanks Thanks Received 
    1,470
    Thanked in
    595 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    evo i biznismen ce ti reci
    A mozda da se udruzimo, to bi bio pun pogodak!

    Quote Originally Posted by StefannPG View Post
    Imas sinhronizaciju kalendara na aplikacije, tj da sa airbnb-a zatvori booking i obratno.


    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    hvala

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    A đe druže 40 k Dobre vode ?
    Bolje sebi u koljena pucaj odmah...


    Ne znam o kojim se apartmanima radi ali računam da preko 50eur dan nijesu u full sezoni(baš teško).

    Efektivna seozona u Dobrim vodama je kratka jer se oslanjaš na Ruse i Srbe.
    Evo ti neki input da sam izračunaš približno, sledeće nedelje sam u CG a kao kolega forumaš imaš slobodu da me nazoveš za besplatne konsultacije


    Popunjenost(dobar scenario):

    Maj - 20%
    Jun - 50%
    Jul - 75%
    Avgust - 90%
    Septembar - 50%


    16 apartmana uz cjenovni flux gore dolje ako si mislio da popunjavas(različite cijene različiti mjeseci)to ići će cijena od 35 do 50 po Apt znači nekih 40ak eur prosjek.

    To je Max od 640 eur dan na 100% popunjenost što je 19.200 eur maximalna obrt mjesečno u sezoni(Za avgust možda i 24 000).
    Što će reći ugrubo ovo ti je projektovani obrt za mjesece u najboljem scenariju :

    Maj - 3800
    Jun - 9600
    Jul - 12 800
    Avgust - 17 000
    Septembar - 9600

    Ukupni obrt - 52.600

    Oduzmi od ovog 15% provizije bukinga ili agencije - 7900 eur ostaje ti 44.700.

    Ako hoćeš da prijaviš makar trećinu gostiju to ti je još jedno 1000-1500 na boravišnu taksu ili kazne pa šta ti je lakše.

    Racunaj prosjek po apartmanu jul/avgust 70 eur struja(opet improvizujem da su apt oko 50 kvadrata) to je 2500 eur za ova dva mjeseca i još uzevši u obzir popunjenost 1500 za ova 3 ostala mjeseca....

    Da skratim...

    Tebe nidje nema druže, a dje ti je internet/kablovska - voda - smeće - možda jedna čistačica - nepredviđeni troškovi itd itd

    Bez obzira kakvi su apartmani - cijena koju sam postavio gore je realna (možda čak i previsoka ). Konkurencija u Baru brutalna (obaraju se cijene, hiljade apartmana na tržištu).
    Vrlo ograničeno tržište u Dobrim vodama - uglavnom domaći gost i Rus.
    Da je ovo Kotor - Dobrota - Muo ta bi cijena bila top. Ovako taj prijatelj pokušava da te prevari i navuče.
    Jer da bi ti imao zaradu prosječna cijena apartmana (ne Max nego prosječna ) mora biti makar 70-80 eur a baš teško to tamo možeš izvući
    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Nerealno je potpuno da su svi na isti kalup.
    Znači 99% CG misli - build it and they will come.
    Ako je napravio kuću/apartman to je to. Gost sam dolazi.
    A ne razumije koliko rada poslije toga treba da se to promoviše, dočekaju gosti, cijela jedna sezona prodje dok se komentari ne odrade i stvori ime pa da bucas cijenu.
    Koliko je teško održavati čistoću, popravljati.

    Znači evo primjer samo jedan. Garantujem životom po apartmanu se u godinu mora makar česma promijeniti... Tj. Ako ne česma onda onaj plastični mješač u česmi koji je 3eur. Ali ako ga ne znaš promijeniti na primorje ti uzmu 20-30eur da ti promjene.

    Pa onda Klima ode, gost nezadovoljan, dok dodje neko da napravi its itd


    A ovaj veli Daj ti mene 40k i ne brigaj.

    Nekih 20-25 Max bi bila realna cijena za ovo

    Koliko mi se puta desilo u Kotoru i Žb dodjem da pogledam kuću, svidi mi se a onda gazda ošašavi i kaže mi prošle godine sam zaradio 15 000 od kuće toliko tražim ne isplati mi se ispod toga. A to je neki maximum koji ta kuća moze da napravi i ti mu kažeš to. A on kaže pa ti je onda nemoj uzeti i ti je ne uzmeš i on napravi ispod 5000 jer je lijeno ***** koje ne zna ništa o turizmu.
    Ali je tebi ne da za 5000-7000
    Ja sam mu ponudio 30 000, on ni da cuje, veli prosle godine uzeo 57000 a nije se mnogo cimao, mada to sam se i sam uvjerio kad sam vidio oglas na booking, ali da je 57000 uzeo cisto e to mu nisam vjerovao...
    Rado bih se posavjetovao, no nisam kuci jos mjesec dana Bice prilike, jer kao sto vi kazete, sagrade kucu i misle to je to. Bas rekoh drugu za ovo on kaze imam ti i ja isto (preko nekog nbt) hoce covjek da izda citavu kucu preko ljeta 30 000 de lux 😂 apartmani, 11 apartmana, izgleda bi svi da uzmu na 10 apartmana za 3 mjeseca po stan i to jos da leze u dubokom hladu...
    Kao sto rekoh imam i sam apartmane i nema sezone da ne crkne nesto tipa bojler, tv, zapusi se wc solja itd...
    Ne znam razmislicu jos imam vremena, ponudicu mu ponovo 30k ili na procenat pa da oboje uzmemo po stan poslije ljeta hahaha
    Hvala vam, pa se javljam ako saznam sto novo.
    Ps gando vidio sam na bookingu po 60-70 eura slicne apartmane u avgustu, kako ne znam ni sam, sad nemam dobar net pa ne mogu pretrazivat...
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  16. #339
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Ne sumnjam da si vidio. Samo što postoji fora... Oni ih drže sad toliko a onda krene obaljivanje kad ne mogu da se popune ...

    Javi se kad dođeš ako ti bude trebala pomoć
    Mnogo je 30k burazere za rentu

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  17. The Following User Says Thank You to Gandalf_White For This Useful Post:


  18. #340
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Hvala gando, i ja sam u cg od sedmog pa se javljam. Hvala puno

    Sent from my Redmi 6 Pro using Tapatalk
    Mozete li mi pejstovati kinverzaciju pošto bih i ja izdavao na zabljaku ? Hvala

    Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk

  19. #341
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,495
    Thanks Thanks Given 
    5,334
    Thanks Thanks Received 
    3,829
    Thanked in
    1,517 Posts

    Default

    Moze pumba naravno

    Sent from my Redmi 6 Pro using Tapatalk

  20. The Following User Says Thank You to kaemSe For This Useful Post:


  21. #342
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,740
    Thanks Thanks Given 
    2,107
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Sta je ovo, svi po 10 nekretnina, ja jedva i krov nad glavom i to koji sam naslijedio.
    I ne valja drzava, ne, ne. :-D
    Forever young, i want to be forever young

  22. #343
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    A ovo ti je kod mene klasicna borba kaemse je mnogo pametnije birao profesiju, rekao bih ma prvu. A gando je obrnuo igricu

    Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk

  23. #344
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,740
    Thanks Thanks Given 
    2,107
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    A borim se i ja, toga ne fali.
    Nema mi druge no u partiju da se ubacim da i ja nesto zakucim.
    No, kakve sam srece pali bi odma kad bi im se ja prikljucio. :-D
    Forever young, i want to be forever young

  24. #345
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,954
    Thanks Thanks Given 
    1,359
    Thanks Thanks Received 
    1,668
    Thanked in
    946 Posts

    Default

    Hahahaha, najjače počela drugarica u jednu od najjacih firmi u CG na pripravnicki i odma joj rekli fataj vezu ako imas koga u dps

  25. #346
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,016
    Thanks Thanks Given 
    3,952
    Thanks Thanks Received 
    6,512
    Thanked in
    3,105 Posts

    Default

    to je nemoguce
    nothing comes from violence and nothing ever could

  26. The Following 5 Users Say Thank You to goozica For This Useful Post:


  27. #347
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,495
    Thanks Thanks Given 
    5,334
    Thanks Thanks Received 
    3,829
    Thanked in
    1,517 Posts

    Default

    Te stvari me ubijaju, to kad cujem umrem

    Sent from my Redmi 6 Pro using Tapatalk

  28. #348
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    E imam lijepe primjere dvoje koji su kvalitetom i dobrim radom zasluzili poziv da iz privatnih predju u drzavne firme za solidan novac. To me je bas obradovalo...

    Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk

  29. #349
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    186
    Thanks Thanks Given 
    34
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Da li je ovdje mjesto ili ne, ali je biznis u pitanju!
    Da li moze kontakt nekog ko bi slikao apartman na moru, napravio booking i airbnb progile i u primopredaji me upoznao kako da odrzim neki nivo civilizovanog vodjenja biznisa u toku turisticke sezone!?
    Hvala.

  30. #350
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Bar
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    721
    Thanks Thanks Received 
    479
    Thanked in
    246 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by _joco_ View Post
    Da li je ovdje mjesto ili ne, ali je biznis u pitanju!
    Da li moze kontakt nekog ko bi slikao apartman na moru, napravio booking i airbnb progile i u primopredaji me upoznao kako da odrzim neki nivo civilizovanog vodjenja biznisa u toku turisticke sezone!?
    Hvala.
    Ja mogu da ti dam kontakt nekoga ko bi slikao prostor, znam da dosta to radi ovuda kod nas(Br, Bd, Ul), i da je povoljan u odnosu na ove velemajstore fotkanja sto izuvaju kad ih pitaš za slikanje, kao da crtaju!
    Za vođenje posla cekaj preporuku od ostalih kolega.

    Poslato s Jadrana

Page 14 of 17 FirstFirst ... 41011121314151617 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Privatni reumatolog?
    By Pterodaktil in forum Medicina
    Replies: 10
    Last Post: 18-10-16, 09:10
  2. Usluge Privatni casovi
    By B-qL in forum Ostali oglasi
    Replies: 12
    Last Post: 31-03-13, 12:48
  3. Privatni biznis u Baru?
    By konzul in forum Primorski
    Replies: 34
    Last Post: 06-04-11, 08:12
  4. Privatni vrtići
    By tiburon in forum Centralni
    Replies: 6
    Last Post: 11-12-08, 21:48
  5. Privatni fakultet
    By Hari Krisna in forum Sve i svašta
    Replies: 1
    Last Post: 13-10-04, 21:47

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •