Page 60 of 64 FirstFirst ... 1050565758596061626364 LastLast
Results 1,476 to 1,500 of 1588

Thread: Waterpolo

  1. #1476
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    PINK PANTER - jedina crnogorska ekipa koja iz Londona može da donese zlato )))
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  2. #1477
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    PINK PANTER - jedina crnogorska ekipa koja iz Londona može da donese zlato )))

    E medalju ovome ko je ovo smislio !!!!
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  3. #1478
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    to je fora sa Njuz-a dje je ona Srpkinja sto osvoji zlato u tekvandou 'otkrivena' kao ustvari clan Pink Pantera...


  4. #1479
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    @cattaro
    konkretno ja necu zvizdati Capru na utakmice reprezentacije i traziti ostavke i sl.
    ja sam poredio iz razloga sto ni Capro nista bolje nije donio u odnosu na Porobica. mozda je jedino ekipa spremnija, sve ostalo je isto.
    i dalje vladaju klanovi i dalje se ne podnose igraci medju sobom.
    po meni treba totalno nova krv ali ne od Capra poceti od je zadnja karika tu. pocet od vrha, od saveza pa polako ka dole.
    ja znam da ti je on drag ali realno ovu olimpijadu je totalno kiksao, a ne govorim samo o tom jednom time outu koji ne bi nista promjenio.
    jedini lijek je sve iz pocetka, pa neka kiksamo jedno prvenstvo ili dva ali kao i u rukometu treba uraditi. mlade snage i nove pa da krenemo od pocetka.
    Last edited by lepetanac; 13-08-12 at 12:39.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  5. #1480
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Bijela/HN/MNE
    Posts
    1,206
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne vjerujem da u reprezentaciji ima klanova, losa atmosfera nije razlog neuspjeha, nego losa taktika kod 11-8 i nedostatak srece. Nema tu filozofije, treba ovo zaboravit i gledat naprijed. A buducnost ne obecava, klubovi su nam u rasulu, dva super-talenta odose za Srbiju, bruka...

  6. #1481
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Leka naravno u idealnom timu.

    Pavić, Dobud, Prlainović, Filipović, Felugo, Perone.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  7. #1482
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    @cattaro
    konkretno ja necu zvizdati Capru na utakmice reprezentacije i traziti ostavke i sl.
    ja sam poredio iz razloga sto ni Capro nista bolje nije donio u odnosu na Porobica. mozda je jedino ekipa spremnija, sve ostalo je isto.
    i dalje vladaju klanovi i dalje se ne podnose igraci medju sobom.
    po meni treba totalno nova krv ali ne od Capra poceti od je zadnja karika tu. pocet od vrha, od saveza pa polako ka dole.
    ja znam da ti je on drag ali realno ovu olimpijadu je totalno kiksao, a ne govorim samo o tom jednom time outu koji ne bi nista promjenio.
    jedini lijek je sve iz pocetka, pa neka kiksamo jedno prvenstvo ili dva ali kao i u rukometu treba uraditi. mlade snage i nove pa da krenemo od pocetka.
    Ne lupetaj lepetanac i ne iznosi neistine. Kakvi klanovi? To što je isfrustrirani Tičić, ljubomoran što nije pošao na igre, napisao da je Boris kriv što smo ispali je tebi pokazatelj da postoje klanovi u reprezentaciji?? Kakva nebuloza.

    Neposredno pred odlazak reprezentacije za London, vidio sam se sa Paskovićem i dobro se ispričao s njim o svemu. Ono što mi je posebno naglasio je da je atmosfera u reprezentaciji nikad bolja i da su igrači maksimalno spremni, što smo mogli i da vidimo tokom čitavog turnira. Tako da bih te zamolio da ne pišeš nešto što ne znaš, dovoljno smo se nasafrili od onog meča juče za dobar naredni period...

  8. #1483
    Join Date
    May 2010
    Posts
    772
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Fidimose View Post
    nece igrati EL, ali ce igrati jadransku ligu, koja je mnogo bolja za razvoj mladih igraca, jer se cesce igraju utakmice.
    znam, al sam samo naveo kao dobar pokazatelj stanja klubova

    fin li je forum danas kad su dežurne patijote počinule

  9. #1484
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Klasika: jos se nisu ni osusili posle meca za bronzu, neki vec znaju da je razlog slabog rezultata losa atmosfera unutar tima!
    Iato kao na temu o rukometu kad neko juce napisa da je kaca napustila reprezentaciju jer je neko silovao! :eek:
    p.s. Zivim u nadi i zelim da vjerujem da se covjek salio!

  10. #1485
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Englezi su izracunali da njih jedna medalja kostala prośecno 5 miliona funti :!: Sva ulaganja u nas sport nijesu tolika i oni koji su ulozilu svu snagu i zelju u borbi za nacionalni grb nijesu zasluzili nista osim postovanja. 80 zemalja je dobilo medalje a medju njima je i nasa drzava Razmisliti koliko i visih i bogatijih se vraca bez medalje prije nego budete zvizdali onima za koje smo navijali i za koje ćemo navijati vazda nevezano da li će pobjedjivati ili gubiti. Kome su medalje najvaznije neka jednostavno bude Kinez.
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  11. #1486
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,526
    Thanks Thanks Given 
    5,395
    Thanks Thanks Received 
    3,883
    Thanked in
    1,534 Posts

    Default

    Niko nece ljudi zvizdat, ja sam prvi poludio juce ali kad se covjek ohladi i razmisli treba im se zahvalit. Mada nije da se samo igralo i za drzavu ljudi su mogli i fine penzije sebi obezbijedit a nije bas da ce u vaterpolu milione zaradit.
    Capro od kad je dosao mi sa igracem vise se ne mozemo pofatat, ostale selekcije kad dobiju igraca vise odmah te guraju prema golu nabijaju u 4 metra a nasi ka i bez igraca vise, ista meta isto odstojanje

  12. #1487
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nickname View Post
    Klasika: jos se nisu ni osusili posle meca za bronzu, neki vec znaju da je razlog slabog rezultata losa atmosfera unutar tima!
    Iato kao na temu o rukometu kad neko juce napisa da je kaca napustila reprezentaciju jer je neko silovao! :eek:
    p.s. Zivim u nadi i zelim da vjerujem da se covjek salio!

    Malo malo, pa se sjetim one pok.Branka Ćopića: ZNAM JA NAS, JE*O JA NAS!

    PRIMJENLJIVO TAKO ČESTO NA ŽIVOT U JUGOISTOČNOJ EVROPI, POSEBNO EX YU.
    Pa Srbija nas tuče u poslednjih 3-4 meča, a prekjuče su sudije bile otvoreno nama naklonjene, valjda da isprave veliku nepravdu nanijetu na rukometu, pa udarili po jos manje cijenjenoj zemlji...neka se Srbi ne ljute, ali to je iz drugih razloga TAKO ( to je njihov "minuli rad").

    Pozdrav,
    Last edited by Old Bone; 13-08-12 at 14:23.
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  13. #1488
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nickname View Post
    Klasika: jos se nisu ni osusili posle meca za bronzu, neki vec znaju da je razlog slabog rezultata losa atmosfera unutar tima!
    Iato kao na temu o rukometu kad neko juce napisa da je kaca napustila reprezentaciju jer je neko silovao! :eek:
    p.s. Zivim u nadi i zelim da vjerujem da se covjek salio!
    Hahahahahahaha a nego što no sam se šalio ali da budem iskren šala je pala na pamet zbog predhodnog slučaja Bulatović-Bošković jer se pojavila baš informacija da je ona zlostavljana od strane rukovodstva kluba i ne samo da neće igrat finale nego će da napušti CG u rekordnom vremenu u pratnji svog brata koliko se sjećam ...
    deuscroix

  14. #1489
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    @cattaro
    konkretno ja necu zvizdati Capru na utakmice reprezentacije i traziti ostavke i sl.
    Nisam to ni trazio, vec da budes konkretan i da napises odje. Opet to nisi uradio. A niko ni ne zna ko se krije iza tog nicka...

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    ja sam poredio iz razloga sto ni Capro nista bolje nije donio u odnosu na Porobica. mozda je jedino ekipa spremnija, sve ostalo je isto.
    Cekaj malo, jel' prosli selektor otisao nakon Pekinga ili su se sa njim desili Rim, Zagreb i Sangaj (iako smo u Sangaju bili toliko oslabljeni da mu to i ne racunam toliko...)?
    Opet si profulao.


    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    i dalje vladaju klanovi i dalje se ne podnose igraci medju sobom.
    Netacno, ispostavilo se da je bio problem izmedu igraca koji nije bio na Igrama, sa onim koji je tamo bio.


    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    po meni treba totalno nova krv ali ne od Capra poceti od je zadnja karika tu. pocet od vrha, od saveza pa polako ka dole.
    ja znam da ti je on drag ali realno ovu olimpijadu je totalno kiksao, a ne govorim samo o tom jednom time outu koji ne bi nista promjenio.
    jedini lijek je sve iz pocetka, pa neka kiksamo jedno prvenstvo ili dva ali kao i u rukometu treba uraditi. mlade snage i nove pa da krenemo od pocetka.
    Pusti to jel' mi on drag ili nije, ne dam za to ni pet para! Odgovornost treba da snose svi!

    Ti bi da mijenjas Savez, ali ti se naravno metode koje smo mi koristili nisu svidjele. Ne znam kako mislis...da ih zamolimo da odu?
    Znas i sam da su svi u DPS...

    Sa novim i mladim ljudima moramo (te predlozih da Vlado Gojkovic odma' bude prikljucen strucnom stabu), ali Savez ce raditi kako bude htio.
    Da se bavim nekim konkretnim kadrovskim rjesenjima za sad necu, ali je sramota sto se cini u i oko reprezentacije i mladjih kategorija. Rezultati se vide...
    P r i m o r a c

  15. #1490
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Old Bone View Post
    Malo malo, pa se sjetim one pok.Branka Ćopića: ZNAM JA NAS, JE*O JA NAS!

    PRIMJENLJIVO TAKO ČESTO NA ŽIVOT U JUGOISTOČNOJ EVROPI, POSEBNO EX YU.
    Pa Srbija nas tuče u poslednjih 3-4 meča, a prekjuče su sudije bile otvoreno nama naklonjene, valjda da isprave veliku nepravdu nanijetu na rukometu, pa udarili po jos manje cijenjenoj zemlji...neka se Srbi ne ljute, ali to je iz drugih razloga TAKO ( to je njihov "minuli rad").

    Pozdrav,
    Prvo, nije bas da su otvoreno bili na nasoj strani. E'o i momci sa foruma sa mal analizirali to...
    Drugo, i ako je bilo nekog blago naklonjenog sudjenja u nekim situacijama sumnjam da su nam vracali za rukomet. Valjda nisu toliko neozbiljni da zbog jedne kradje, srljaju u drugu kradju da bi ispravili prvu...

  16. #1491
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Podgoritza
    Posts
    2,322
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    pljuvat te momke je glupost. ja nikad nista grdno ne bih rekao za njih. znam da koliko god meni juce i danas tesko bilo, a i svakome od nas, da je njima teze bilo milion puta. trudili su se, dali koliko su mogli, i eto taj neki pad koncentracije je presudio. sigurno nikome od nas ta brozna ne bi bila milija nego njima, je l'? i to zvizdanje je isto glupost. nego ka' nas narod. jedva se ceka da se desi nesto ovako, da bi moglo da se pljuje do iznemoglosti. svaka njima cast i za ovo. neka se sad okrenu buducnosti, neka se posvete mladjima, pa dako opet iznjedrimo sampione, a znam da ocemo. i milo mi je sto su u reprezentaciju sve momci koji srcem igraju za Crnu Goru, a ovi koji su odavde, a Crna Gora im tudja drzava, siroko im polje.

  17. #1492
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bulit View Post
    trudili su se, dali koliko su mogli,
    To je jedino što me nervira. NISU SE NI TRUDILI, A KAMO LI DALI SVE OD SEBE. Svi ovdje znamo njihove mogućnosti. Da li su ih ispoljili jedan jedini put na OI ? Navedi koju su to utakmicu odigrali sa tim tvojim "koliko su mogli" ?
    Zabolje me živo što nisu donijeli medalju ali me boli što se ni malo nisu potrudili za svoju zemlju, mada su zlatni u odnosu na džukele koje su otišle da igraju za reprezentaciju druge zemlje.

    A nemam ni najmanju želju da ih izviždim, jednostavno ću ih ignorisati. Ko ode tamo da ih izviždi je seljačina neiživljena, a ko ide da viče "naši zlatni momci" i "naprijed Ajkule!!!" je najblaže rečeno ćutuk koji se nada da će ih pecnuti ona stvar za ovu zemlju (nisu izuzetak u tome)
    Last edited by Rakun; 13-08-12 at 16:59.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  18. #1493
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,525
    Thanks Thanks Received 
    4,600
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Šta podrazumjevaš ti pod terminom trudili...? To što nijesu imali mu*a da šutnu ne znači da se nijesu trudili... Da imaš imalo pojma o vaterpolu primjetio bi da su igrali svom snagom i ginuli koliko su mogli... To što u glavi nijesu najčistiji i što im koncentracija nije na nivou nema nikakve veze sa trudom i zalaganjem...
    #fakenews

  19. #1494
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Aooo

    Nije vam valjao Porobić, sad Čapro...

    Kriv onaj, kriv ovaj... neko se ne podnosi, ono ovo... sve neke neistine... jednostavno nismo najbolji ali možemo biti uz volje i truda... pomirite se sa tim... Pogledajte koliko je mala Crna Gora, koliko ulažemo u taj sport, ne samo taj nego uopšte sport, a ima toliko dobrih vaterpolista, gdje sve igraju, a kolika je USA, Australija itd, pa trt ni primać nama u vaterpolu...

    Zato svi na trg!
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  20. #1495
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by the_lady_marianna View Post
    Aooo

    Nije vam valjao Porobić, sad Čapro...

    Kriv onaj, kriv ovaj... neko se ne podnosi, ono ovo... sve neke neistine... jednostavno nismo najbolji ali možemo biti uz volje i truda... pomirite se sa tim... Pogledajte koliko je mala Crna Gora, koliko ulažemo u taj sport, ne samo taj nego uopšte sport, a ima toliko dobrih vaterpolista, gdje sve igraju, a kolika je USA, Australija itd, pa trt ni primać nama u vaterpolu...

    Zato svi na trg!

    USA je osvojila zlato u ženskoj konkurenciji tako da ...

    Ne kažem ja da ovaj uspjeh nije dobar , sigurno je mogao bit bolji ali i gori tako da je ovo taman dobar uspjeh
    Last edited by night_silence; 13-08-12 at 17:26.
    deuscroix

  21. #1496
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,647
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nije Capro toliko los, ali se po meni on ne moze poredit sa Porobicem. PEURO jeste poludio posle 2009 , ali je opet dvije klase iznad Capra.

    Ja vjerujem u Capra i on ima moju veliku podrsku.
    Gialla come er sole, Rossa come er core mio!

    https://www.youtube.com/watch?v=K7iNbKZkY5Q

  22. #1497
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Dubrovnik, Hrvatska
    Posts
    2,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Hvala na čestitkama :sentimental:

  23. #1498
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Ljudi kako to nijesu sutirali,kako se nijesu trudili.Pa ***** mu mater kad god su izradili akciju sutnuli su,borili su se momci.Pred kraj su eto sutirali 3 puta ali nije ih htjelo.I nije fora sutnut treba da se napravi idealna pozicija za sut,Srbija je kraj odigrala bolje i odbranu i napad i to je to..
    Nemojte da smo neskromni..

  24. #1499
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by night_silence View Post
    USA je osvojila zlato u ženskoj konkurenciji tako da ...

    Ne kažem ja da ovaj uspjeh nije dobar , sigurno je mogao bit bolji ali i gori tako da je ovo taman dobar uspjeh
    Mislila sam na muski vaterpolo jer nemamo zenski vaterpolo, a ni reprezentaciju ... samim tim i ne pratim iskreno ...

    svakako poenta je bila u tome da oni svoje ne kude toliko kad ne osvoje neku medalju pored svih ulaganja u njih itd...

    Nerviraju me ovi što kad osvajaju medalju onda ih vole , a kad ne onda drvo i kamenje po njima... jbg ima boljih... što kažeš uvijek može gore...

    e da kažu nisu se trudili, da njih je baš briga bilo hoće li osvojiti bronzu...

    ps. Bracodubrovnik... Čestitke... navijala sam za vas vec kad mi nismo dosli do toga... u i rukometu
    Last edited by the_lady_marianna; 13-08-12 at 17:45.
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  25. #1500
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    1,808
    Thanks Thanks Given 
    85
    Thanks Thanks Received 
    51
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Svakako je samim vaterpolistima najgore. Nisu za stub srama niti bilo šta slično. Njima treba jedno dobro preispitivanje i psihička analiza.

Page 60 of 64 FirstFirst ... 1050565758596061626364 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Waterpolo
    By cattaro in forum Ostali sportovi
    Replies: 150
    Last Post: 06-07-05, 15:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •