Page 146 of 213 FirstFirst ... 4696136142143144145146147148149150156196 ... LastLast
Results 3,626 to 3,650 of 5314

Thread: [DILEMA] Starogradnja / novogradnja

  1. #3626
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Jedan drug je kupovao stan Zetagradnje u City kvart po 1180€ kvadrat. Cijenu je dogovorio prije nego što je zgrada počela da se gradi, a dogovorio je i da bira hoće li stan u City kvart ili onamo iza Ruske kule. Inače je već ranije kupovao stan od Zetagradnje pa mu je kao dat popust 20 eura po kvadratu. Kad sam ja gledao neke stanove iza Ruske kule, cijena je bila 1250 u izgradnji i to mi je tada bilo mnogo, pogotovo jer sam tražio jednosoban stan a tamo ih tada nije bilo na raspoloaganju a da su ispod 50 kvadrata.

  2. #3627
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    464
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    76
    Thanked in
    47 Posts

    Default


    Ja sam vala zavrsio sa svakim pisanjem na ovom forumu.
    Za slucaj da stvarno nijesi razumio i da ne karikiras, 1150 eura je bila cijena u izgradnji za stan u vazduhu i BEZ garaznog mjesta. Ako si ti gledao stan u oglasima to znaci da su radovi vec bili odmakli, mozda i provizija agenata i sl.
    Sto se cijena tice, meni bi mozda i odgovaralo da cijene skoce u nebo, ali smatram da ce za godinu da padnu za nekih 20%.
    Svako dobro vam zelim, da budete lagani skroz i ako kupujete stanove za zivot kupujte stan za svoj merak koji vam se dopada u svakom smislu, a ne tamo neke Mega,Giga,King i Urban kvartove jer ce za 15 godina kvadrat mozda da vrijedi 100e vise a do tada da se mucite i patite bez ikakvog sadrzaja. Pricamo o betonjerci sa 4 zida a samo se jednom zivi.

  3. #3628
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Javljaj onda da uzmemo po stan za 750 eura svi.

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  4. #3629
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Daako ovaj moj post odgnonetne cijene po kvartovima, a do tada se nadam da ce Director kupit stan, i Gando dočekat da je bio u pravu sa prognozama pa da možemo diskutovat na ovu temu kršteno.
    Uglavnom:
    Central point prva zgrada - Koleginica kupila 1250€ m2 2017/2018 godine.
    Čelebić City kvart pored Per Semprea ulaz 2010 godine koleginica platila 1,150€ m2.
    Zetagradnja City kvarta, zgrada gdje je hangar bar kum platio po 1,150€ m2.
    Zetagradnja Blok 6 koleginica 1,400€ m2 2012 koleginica kupila.
    Zetagradnja na Pobrežje (KidsLand) oktobar 2020 po 1,100€ m2.

    Interesantno je kako pojedini sad vjeruju Monstatu kad su npr cijene stanova u pitanju, a ne vjeruju kad obajave nesto drugo. Ali dobro.
    U cijenu ovih stanova je uslo dosta stavnoa koje je radio Fond za solidarno stambenu iygradnju gdjeje kvadra od 450 do 650 eura, odatle tako značajan pad ako to ikoga uopšte zanima u cijeloj ovoj raspravi.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  5. The Following 3 Users Say Thank You to hercules For This Useful Post:


  6. #3630
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    2010 godine? Pa tada su cijene bile na minimumu. Kolika je bila cijena nakon normalizacije stanja u državi poslije krize? Poenta je o realnim tržišnim cijenama.

    Ja evo jedva čekam da cijene budu "realne" po 750 i tako to. Inače bez brige, ne tražim ja stan, diskutujemo, ne tjeramo nikog da učestvuje. BTW dobro su prosli neki koje si naveo sa cijenama 1150 za te djelove grada , onda je 95% kupaca tamo koji su plaćali skuplje zapravo bile avetinje, ne znam što bi drugo rekao. Ja samo uopšte ne vjerujem u priče da su tek tako bili ponuđeni cijenama o kojima se govori. Central point je 1250 jedina tačna cijena i to za veće kvadrature. U izgradnji jednosoban stan 1300 bez spuštanja naravno. 1400 za Blok 6 djeluje previše...

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  7. #3631
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Ja sam samo prilčao o onome što znam kao činjenicu i u vrijeme kad se kupovina dešavala. Nisam tvrdio da su uvijek bile iste cijene i da su takve cijene i sada niti tvrdim da su bile relane ili ne jer o tome ne znam baš ništa.

  8. #3632
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    2010 godine? Pa tada su cijene bile na minimumu. Kolika je bila cijena nakon normalizacije stanja u državi poslije krize? Poenta je o realnim tržišnim cijenama.

    Ja evo jedva čekam da cijene budu "realne" po 750 i tako to. Inače bez brige, ne tražim ja stan, diskutujemo, ne tjeramo nikog da učestvuje. BTW dobro su prosli neki koje si naveo sa cijenama 1150 za te djelove grada , onda je 95% kupaca tamo koji su plaćali skuplje zapravo bile avetinje, ne znam što bi drugo rekao. Ja samo uopšte ne vjerujem u priče da su tek tako bili ponuđeni cijenama o kojima se govori. Central point je 1250 jedina tačna cijena i to za veće kvadrature. U izgradnji jednosoban stan 1300 bez spuštanja naravno. 1400 za Blok 6 djeluje previše...

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
    Ccccc. Napisa li ti ovo ili me oči varaju?

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Ne radi se o izbjegavanju stanova od podizvođača već da često ne odgovara zbog kvadrature, pozicije, spratnosti(što bi uzimao stan na poslednjem spratu recimo bez obzira na nižu cijenu)

    U City kvartu bio kvadrat 1150? Ja ti mogu garantovati da je to netačna informacija. Ako je možda bio jedan stan za hitnu prodaju po toj cijeni i pitanje koje kvadrature. Ja se sjećam kada je počeo prvi 1000+ da se tada u toj krizi kretala cijena 1300 za jednosobne stanove.

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
    Nemojmo više o tome.

    Veliš 2010 cijene bile na minimum? Evo što veli Monstat (link):




    P.S. Za Kidsland zgradu treba 2010 da stoji a ne 2020 moja greška a stan u zgradu gdje je Hangar bar je bilo 2015.
    Last edited by hercules; 22-05-20 at 14:06.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  9. #3633
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Ne varajute oči. Ako je u prvom projektu 1000+ cijena bila 1100 eura u Zetagradnji, Cijevni komerc čak isto, vremenom je Cijevni pala cijena jer je bio u finansijskom problemu dok je Zetagradnji skočila, kvalitet je takođe na strani Zetagradnje. Govorimo o tržišnim cijenama koje nisu uzrokovane nikakvim krizama. Pričati o 2010 i 2018 nije isto. Takođe , cijene nekretnina u City kvartu o kojima se ovdje piše ne odgovaraju cijenama koje se duži niz godina održavaju. City kej je nudio cijenu od 1070 eura po kvadratu za prvu zgradu , kasnije su se uključili u projekat 1000+ ako se sjećam pa ne znam kolika cijena bi mogla biti ljudima u tom projektu koji su učestbovali.


    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  10. #3634
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,979
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Director odma da otvori neki hedz fond za nekretnine

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  11. #3635
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,268
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,632
    Thanked in
    1,275 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Neće doći po brdima baš. Skočiće u Kolašinu za početak, a autoput će imati veliki značaj i za sjever CG, predviđam da će živnuti i poljoprivreda i stočarstvo , Podgorica i primorje će biti zanimljivi i kupcima u Srbiji kojima ćemo biti na 4 ipo sata vožnje, posebno primorje. Nisam pominjao centar PG ali je PG fakat centar Crne Gore kao glavni grad i ubijeđen sam da će doći do porasta cijena kako bude rastao kvalitet života. Ne može se sve posmatrati negativno i misliti da će nas snać jad i čemer

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
    uf, to što ti pišeš to su mnogo spori procesi, a Srbijanci koji su htjeli da kupe stan u PG (a takvih je jako malo) su to već uradili...njima tamo nažalost tek slijede crni dani još gore no nama tako da se ne treba previše nadat u to
    She is only here to annoy herself!

  12. #3636
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,979
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    U Pg da raste kvalitet zivota... Moze li ovo na viceve da se prebaci

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  13. The Following User Says Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  14. #3637
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    464
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    76
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    Napisao sam da je cijena u City kvart kod Celebica bila 1150e
    Odmah sam se ogradio da ne mogu garantovati za tu cifru, bilo je davno i to me nije interesovalo, ali sam cuo od nekoliko ljudi da je bila ta cijena.
    To su potvrdili Djed Djuro i Herkules.

    Prijatelj-poznanik je kupio stan 1250 u Central point. To je bila najniza cijena u samoj izgradnji, stan u vazduhu, kasnije je rasla. Ni za to ne mogu da se zakunem, samo sam bio prisutan kad je govorio momak da je kupio stan za tu cijenu ali bez garaze, nije imao para za istu ali da mu to svakako ne treba jer stan planira da rentira.
    Potvrdjuje Herkules i sami Direktor da su bile te cijene.

    Ali za ovaj stan u zgradu Zetagradnje kod Volija mogu zivotom da se zakunem da je placen 1150e i ni centa vise. Taj stan nije uzeo tamo neki poznanik, rodjak, komsija ili svijet bijeli pa da rece covjek da je to prica rekla-kazala i da se ogradi, vec je kupac moj najbolji drug sa kojim sam nerazdvojan od vrtica.
    Uzeo je stan dok tamo nije bukvalno nista bilo. Pitao je za popust, Baca ga je lagano odjebao iako se kao "poznaju" jer je tolika traznja da ce do kraja dana taj stan da bude prodat. Dan danas prica kako nije htio centa da mu spusti stan i to dvosoban.
    Sjeli smo u kafanu da proslavimo kupovinu stana, pokazao mi je predugovor dje sam rodjenim ocima vidio da je cijena 1150 eura po kvadratu. Zapamtio sam cifru jer ga stalno zezamo kako mu stan vrijedi 500 eura vise.
    Ne mora niko da mi vjeruje na rijec ali kazem da nije nikakav problem sa okacim ovdje ugovor (samo ne znam kako da precrtam licne podatke), jeste da je glupo i smijesno ali to nije nikakav problem jer se radi o takvom drugu od kojeg sam u zivotu trazio da ucini mnogo cudnije stvari.
    I covjek onda napise da to nije tacno i da su to gluposti, tj da mu je Baca dao neki popust.
    Da mi je neko pricao da je ovo moguce ne bih vjerovao
    Niti znam zbog cega je ova prica uopste bitna, ali eto, neka bude da smo svi u krivu i da je samo Direktor u pravu.
    A ja mislio da je ovo ozbiljan forum

  15. #3638
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    889
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    135
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Neće doći po brdima baš. Skočiće u Kolašinu za početak, a autoput će imati veliki značaj i za sjever CG, predviđam da će živnuti i poljoprivreda i stočarstvo , Podgorica i primorje će biti zanimljivi i kupcima u Srbiji kojima ćemo biti na 4 ipo sata vožnje, posebno primorje. Nisam pominjao centar PG ali je PG fakat centar Crne Gore kao glavni grad i ubijeđen sam da će doći do porasta cijena kako bude rastao kvalitet života. Ne može se sve posmatrati negativno i misliti da će nas snać jad i čemer

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
    Za koga ce imati znacaj neki tamo autoput, bez ikakve prikljucne tacke sa velikim Evropskim brzim cestama. Ajde recimo hipoteticki da se neki tamo autoput gradi da bi se sjutra potopili kanjoni dvije rijeke i izgradilo vise hidrocentrala na istima. Hoces li i onda da kazes da ce imati znacaj, kad se uradi samo takva devastacija prostora koji je neprocjenjiv. Nema tih para kojima se moze takva priroda kupiti vise.
    Last edited by techlinkit; 22-05-20 at 15:49.

  16. #3639
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    @Totalno Lagan

    Ja nisam rekao da ne vjerujem nego sam u startu napisao da po toj cijeni je imao itekako neku urgenciju, da li je to bilo neko dobro poznanstvo ili nešto drugo , jer znajući po pričama da Baća nije baš tako "široke ruke" čisto sumnjam da je svako imao takvu cijenu. Zgrada o kojoj govoriš je solidna i neka je čovjeku srećno kako god. Odatle i moj stav da ne vjerujem da su ljudi tek onako ispregovarali takvu cijenu bio ti on drug ili ne.

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
    Last edited by Director; 22-05-20 at 15:51.

  17. #3640
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    464
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    76
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    Vjeruj mi da nikakve urgencije i spustanja cijene nije bilo.
    Taj drug je jedva skrpio pare za stan, sve mu je to ispricao ali ovaj nije htio ni da cuje za popust. Rekao mu je da kad izadje iz kancelarije, do kraja dana ce stan da bude prodat. Jedino mu je preporucio spratnost i poziciju stana.
    Dan danas prica kako je Baca Jevrej, tolike je pare zaradio a tako je tvrd na paru.
    Toliko toga sam prosao sa tim covjekom kojeg znam bukvalno cijeli zivot tako da ne sumnjam ni zere da bi mi bilo sto prikrio a kamoli takvu glupost da je dobio neki popust oko stana.
    Zato sam ovako reagovao.
    Kupio je dvosoban stan, dok nidje nista nije pocelo da se radi, cak ni temelji, mozda su manji stanovi stvarno bili nesto skuplji.
    Zgrada kao zgrada je ok, udoban, topao stan, sve su ispostovali kako je i predvidjeno bilo, samo kaze da je zvucna izolacija ocajna, iako je tobos bolja nego kod Celebica.
    Last edited by Totalno Lagan; 22-05-20 at 16:20.

  18. #3641
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Lijepe su te zgrade kod hangara, ulazio sam. Doduše štekao je na dosta stvari. Običan okrečen zid u hodnicima, pločice u hodnicima, neki detalji poput srednje klase tarketa...veoma je dobro proračunat Baća. U zgradama ostavi prostor za stepenice za evakuaciju a ne ugradi ih itd. Zato smatram da je dobro ako se proguraju drugi investitori za koje navijam zbog zdravije konkurencije i mogućeg podizanja kvaliteta.

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  19. #3642
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,650
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    Zet je kupio stan iznad ulixa. 1200e je bio kvadrat(sami pocetak) kasnije je vec krenulo na 1300. On ga je uzeo od podizvodjaca za 1170.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  20. #3643
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    5,951
    Thanks Thanks Given 
    515
    Thanks Thanks Received 
    1,816
    Thanked in
    661 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Totalno Lagan View Post
    Napisao sam da je cijena u City kvart kod Celebica bila 1150e
    Odmah sam se ogradio da ne mogu garantovati za tu cifru, bilo je davno i to me nije interesovalo, ali sam cuo od nekoliko ljudi da je bila ta cijena.
    To su potvrdili Djed Djuro i Herkules.

    Prijatelj-poznanik je kupio stan 1250 u Central point. To je bila najniza cijena u samoj izgradnji, stan u vazduhu, kasnije je rasla. Ni za to ne mogu da se zakunem, samo sam bio prisutan kad je govorio momak da je kupio stan za tu cijenu ali bez garaze, nije imao para za istu ali da mu to svakako ne treba jer stan planira da rentira.
    Potvrdjuje Herkules i sami Direktor da su bile te cijene.

    Ali za ovaj stan u zgradu Zetagradnje kod Volija mogu zivotom da se zakunem da je placen 1150e i ni centa vise. Taj stan nije uzeo tamo neki poznanik, rodjak, komsija ili svijet bijeli pa da rece covjek da je to prica rekla-kazala i da se ogradi, vec je kupac moj najbolji drug sa kojim sam nerazdvojan od vrtica.
    Uzeo je stan dok tamo nije bukvalno nista bilo. Pitao je za popust, Baca ga je lagano odjebao iako se kao "poznaju" jer je tolika traznja da ce do kraja dana taj stan da bude prodat. Dan danas prica kako nije htio centa da mu spusti stan i to dvosoban.
    Sjeli smo u kafanu da proslavimo kupovinu stana, pokazao mi je predugovor dje sam rodjenim ocima vidio da je cijena 1150 eura po kvadratu. Zapamtio sam cifru jer ga stalno zezamo kako mu stan vrijedi 500 eura vise.
    Ne mora niko da mi vjeruje na rijec ali kazem da nije nikakav problem sa okacim ovdje ugovor (samo ne znam kako da precrtam licne podatke), jeste da je glupo i smijesno ali to nije nikakav problem jer se radi o takvom drugu od kojeg sam u zivotu trazio da ucini mnogo cudnije stvari.
    I covjek onda napise da to nije tacno i da su to gluposti, tj da mu je Baca dao neki popust.
    Da mi je neko pricao da je ovo moguce ne bih vjerovao
    Niti znam zbog cega je ova prica uopste bitna, ali eto, neka bude da smo svi u krivu i da je samo Direktor u pravu.
    A ja mislio da je ovo ozbiljan forum
    Ne raspravljaj se sa sinisom, nema svrhe

  21. #3644
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default



    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  22. #3645
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Prosječni kvadratni metar stambenog objekta u maju 2008. godine je koštao 1.738,3 eura, (prosječne cijene kuće i stana po kvadratnom metru su bile skoro identične). U strogom centru Podgorice (ulica Njegoševa i Hercegovačka) je kvadratni metar dostizao i cijenu do 4000 eura što je na nivou sa centrom Zagreba, Beograda i Ljubljane.

    Budva

    Prosječni kvadratni metar stana u opštini Budva je iznosio 3232,40 eura. Prosječna cijena stana je bila 3353,14 eura, a kuće 2802,13 eura. Posmatrajući period od 2004-2008 cijena kvadratnog metra je porasla za 223.07%.



    Šta je uticalo na rast cijena nekretnina?



    Proglašenje nezavisnosti, i otvaranje Crne Gore prema inostranstvu je snažno uticalo na rast nekretnina na cijelom crnogorskom primorju. Pored Rusa koji su bili najčešći strani kupci na cijeloj teritoriji Crne Gore danas su prisutni kupci iz Turske, Engleske, a nije rijedak slučaj da se među stranim kupcima nalaze i Arapi. To su uglavnom kupci visoke platežne moći pa su predmeti kupoprodaje luksuznije nekretnine.

    Prema podacima Monstata, prosječna cijena kvadratnog metra stana u novogradnji u Crnoj Gori u 2019. godini iznosila je 1.024 eura i manja je za 11,9 odsto u odnosu na isti period 2018.

    Prosječna cijena je varirala zavisno od regiona tako da je u primorskom regionu iznosila 1.433 eura, središnjem regionu 590 eura, dok se kvadratni metar stana u sjevernom region prodavao u prosjeku za 795 eura.
    Cijena nekretnina će i dalje da zavisi od regije, potom lokacije u gradovima i kvaliteta gradnje, a onda stepena opremljenosti.

    Do sada je cijena kvadrata u Podgorici u prosjeku od 1100-1400 eura po metru kvadratnom. Što se tiče Budve, cijena po kvadratnom metru je u prosjeku od 1200-2000 eura. U Tivtu su cijene nekretnina u prosjeku od 2820 eura po metru kvadratnom za novogradnju uz rast od 0,47%. Što se tiče starogradnje, cijene su u prosjeku od 1200 eura do 1350 eura po metru kvadratnom.
    Last edited by Gandalf_White; 22-05-20 at 18:59.
    One Ring to Rule them all...

  23. #3646
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Sad će to da se surva na 750 eura po m2 a burazere?

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  24. #3647
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Nidje nijesan rekao da će doći do 750 nego da je to realna cijena u PG.
    Cijene će u PG da dodju na 900-1000 eur. To je vec malo realnije.

    Nije isključeno još dolje kad krene frka
    One Ring to Rule them all...

  25. #3648
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,603
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    362
    Thanked in
    269 Posts

    Default

    E ako ce biti ispod 1000 sanse nema ili jedino da je lokacija bog zna dje

    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

  26. #3649
    Join Date
    Feb 2019
    Location
    Niksic
    Posts
    918
    Thanks Thanks Given 
    1,423
    Thanks Thanks Received 
    348
    Thanked in
    156 Posts

    Default

    Garosnjere se po city kvartu prodaju za po 1500€ kvadrat. Ja nisam vjerovao, ali imam poznanike kojo su kupili takvu garsonjeru.

  27. #3650
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    To je godinama tako i nema ih za prodaju , stan jednosoban je bio preko 70.000 eura i prodao se. Jednosobni stanovi su majka nekretnina(ko ima para da sa nekretninama radi) . E sad kada sam ja pisao da je City kvart atraktivna lokacija, imali su mi oči izvadit

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Page 146 of 213 FirstFirst ... 4696136142143144145146147148149150156196 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Dilema E730-D500
    By NETMAN in forum Android
    Replies: 14
    Last Post: 07-04-06, 13:57
  2. dilema
    By podgoricanka in forum Sex i erotika
    Replies: 51
    Last Post: 05-12-05, 07:50
  3. DVB Dilema.. help needed
    By NexusVI in forum Hardware
    Replies: 1
    Last Post: 20-09-05, 11:59
  4. Dilema oko procesora , sta kupiti ?
    By monteboy in forum Hardware
    Replies: 49
    Last Post: 14-11-04, 15:49

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •