Page 133 of 142 FirstFirst ... 3383123129130131132133134135136137 ... LastLast
Results 3,301 to 3,325 of 3550

Thread: CINEPLEXX program (www.cineplexx.me)

  1. #3301
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Pa ocjena "kriticara" je znacajno veca nego publike, i na rotten i na metacritic.

  2. #3302
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    8,989
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    160
    Thanked in
    109 Posts

    Default

    Publika uvijek reaguje emotivnije od kritike. Kritičar neće tako lako popljuvati nešto do čega je ljudima stalo jer suštinom posla moraju da daju koliko je moguće balansiranu ocjenu. Ja nisam odavno vidio nešto da je toliko podijelilo mišljenja.

    Meni lično se jako dopao, uz poprilične rezerve kod dosta djelova filma, ali kao cjelina mi je više nego dobar dodatak SW kanonu.

    A recimo meni je Rogue One bio ogromno razočarenje i možda jedini SW film pored prequela koji nemam želje da ikad ponovo gledam, dok vidim potpuno suprotne reakcije od ljudi koji su popljuvali TLJ. Jaaako nema pravila, samo rade emocije.

    Sent from my Mi A1 using Tapatalk
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  3. #3303
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Коралово
    Posts
    2,857
    Thanks Thanks Given 
    455
    Thanks Thanks Received 
    697
    Thanked in
    379 Posts

    Default

    У процесу даље дегенерације Звјезданих Ратова,из сумњивих разлога,а под палицим Дизнија,хладнокрвно је убијена легенда.Лук Скајвокер је прешао у Бозе-Ајнштајнов кондезат,сорт оф,а Дизни је ефектуирао његову готово па безличну смрт у низ нових наставака и спин-оф-ова на,како то већ иде ,произвољно постављеној временској оси.


    "Лет ит го"...


    ТЛЏ је још један класик из популарног серијала филмско бисерје и холивудске свиње.

  4. #3304
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Lukasu se moze svasta zamjeriti ali Star Wars je bila njegova koliko toliko originalna vizija, ovo sad je vizija Boba Igera i Ketlin Kenedi, pa ko voli nek izvoli. Od mene vise para nece gledati, nece propasti od toga ali eto, stvar principa.

  5. #3305
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,244
    Thanks Thanks Given 
    419
    Thanks Thanks Received 
    2,569
    Thanked in
    1,252 Posts

    Default

    Gledah TLJ sinoc ali nisam htio da komentarisem dok se ne presaberem.

    The Last Jedi je ritualno i krajnje sadisticko ubistvo Star Wars fransize. Ne znam odakle da pocnem i da li bih mogao da zavrsim. Ovim filmom je diznifikacija Star Wars-a zavrsena i tamna strana je pobijedila. A kriticari samo neka su zivi i zdravi. Ali nisam siguran da su bas zdravi.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  6. #3306
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,838
    Thanks Thanks Given 
    1,129
    Thanks Thanks Received 
    1,060
    Thanked in
    512 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PavleCL View Post
    Od mene vise para nece gledati, nece propasti od toga ali eto, stvar principa.
    E ovo sam i ja htio da kazem. Forum ujedinjeno protiv Diznija
    Sate sate sate

  7. #3307
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    Ja odustah u zadnjem momentu, sačekaću ga na torente. Kakav god da je, ipak su trebali da ovo odigraju na potpuno drugi način, ne vjerujem da bi im iko zamjerio da su krenuli sa totalno novom pričom koja ima minimalne veze sa orginalom. Ispade da će im ovi spin off filmovi biti 3x bolji od osnovne trilogije(??).
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  8. #3308
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    3,309
    Thanks Thanks Given 
    268
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Je li neko upućen u ovu njihovu nagradnu igru http://www.cineplexx.me/events/_item...b-superheroja/ ?

    Siguran sam da nije uključivala pisanje nekog teksta i slanje na email adresu.

    Lagano promijeniše pravila nagradne igre?

  9. #3309
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,193
    Thanks Thanks Given 
    34
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    ja sam skroz zaboravio na to. sigurno nije kad je počela nagradna igra pisalo da treba da se šalju mejlovi i pišu eseji. pisalo je-ko odgleda 3 od 5 filmova, učestvuje u nagradnoj igri, prva nagrada soni ps4 a ostale privesci, majice...proglašenje pobjednika 03.02.2018.
    vidim ovdje piše i da će ko ima pravo na nagradu biti obaviješten mejlom, ja imam na kartici da sam odgledao 4 od 5 filmova (pogledao sam svih 5 ali za justice league sam dobio karte za dž.) i nisu mi slali da sam stekao pravo da učestvujem u nagradnoj igri).

  10. #3310
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    A kakve bonuse dobijate sa tom karticom inače? Nude mi je svaki put ali mislim da sam ukupno 5 filmova pogledao u prošloj godini..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  11. #3311
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,193
    Thanks Thanks Given 
    34
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    za svaki 10 centi koje potrošiš dobiješ 1 bod, četvrtkom imaš duple bodove...kad skupiš npr. 100 bodova možeš da uzmeš npr. čokoladicu, sa 700 kartu, sa 1100 2 karte...ima na sajtu spisak nagrada. ja sam za prošlu godinu dvaput skupio za po 2 karte. kad neko ide od porodice ili društva u bioskop, dam mu karticu i tako skupljam bodove...mislim glupo je da trošiš više para u bioskopu (važi i za grickalice i sokove) samo da bi skupljao bodove, ali ja svakako dosta često idem u bioskop, pa što da ne iskoristim i to.
    Last edited by masija; 20-01-18 at 19:40.

  12. #3312
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    786
    Thanks Thanks Given 
    33
    Thanks Thanks Received 
    119
    Thanked in
    67 Posts

    Default

    Akcija sa četiri pečata + karta gratis je bila mnoooogo bolja... ali sa bioskopom koji ima monopol na nivou cijele jedne države u 21. stoljeću, daj šta daš.

  13. #3313
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  14. #3314
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,653
    Thanks Thanks Given 
    79
    Thanks Thanks Received 
    186
    Thanked in
    118 Posts

    Default

    Ne pamtim kad me je neki Marvelov film ostavio ravnodusnim kao Black Panther. Usao sam bez ikakvih ocekivanja, a izasao sa nekim 'meh' utiskom. Ne mogu da kazem da je film los, a ni da je dobar vala, jednostavno...film postoji i to je to
    Naravno, suvisno je pominjat da potpuno treba iskulirat hype, kritike i sva ova odusevljavanja filmom, mislim da je to postala tradicija u zadnjih par godina kad god izadnje neki Marvel/Dizni film...cim izadje automatski postaje najbolji Marvel film ikad i ima minimum 90% na rotten. Pih.

    SPOILER:
    Ubise Goluma ka' od sale...Steta, ko zna za Klaw-a iz Marvel stripova, zna da je mogao da bude mnogo bolje iskoristen i da je mogao prerasti u jos zajebanijeg negativca. Scene sa njim su mi bile jedne od boljih u filmu.
    Btw. film ima vise nekih nelogicnosti, ali najvise mi je zasmetala sto, nakon sto Killmonger postane kralj Wakande, nekako se prelako usunjaju i odluce na revoluciju protiv njega, obzirom da covjek nije fakticki nista lose uradio i potpuno na legalan nacin dosao do trona. To sto mu je ideologija i nacin vladanja drugaciji od prethodnih vladara je nebitno, ispostovao je tradiciju i u fer borbi pobijedio T'Challu i postao kralj. Cudno kako se odmah pobunise protiv njega, obzirom na naciju koja izuzetno postuje tradiciju i sve one njihove rituale...
    E da, Panterova sestra, Shuri - ne znam zasto, ali nevjerovatno iritantno/antipaticno stvorenje.

  15. #3315
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Nikšić - Podgorica
    Posts
    1,533
    Thanks Thanks Given 
    241
    Thanks Thanks Received 
    511
    Thanked in
    305 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Screaming Lord View Post
    Ne pamtim kad me je neki Marvelov film ostavio ravnodusnim kao Black Panther. Usao sam bez ikakvih ocekivanja, a izasao sa nekim 'meh' utiskom. Ne mogu da kazem da je film los, a ni da je dobar vala, jednostavno...film postoji i to je to
    Naravno, suvisno je pominjat da potpuno treba iskulirat hype, kritike i sva ova odusevljavanja filmom, mislim da je to postala tradicija u zadnjih par godina kad god izadnje neki Marvel/Dizni film...cim izadje automatski postaje najbolji Marvel film ikad i ima minimum 90% na rotten. Pih.
    Nijesi crnac pa ne razumiješ koliko njima znači ovaj film o izmišljenom crnom super heroju, koji vlada izmišljenom afričkom državom, koja nikad nije bila pokorena i koja je najbogatija država na planeti Zemlji.
    Kad ovaj film bude projektovan širom SAD-a, ima da istrijebi svo siromaštvo i nemaštinu kod svakog crnca. Ima sve da im procvjeta. Naravno, ako je vjerovati njihovoj propagandi vezano za ovo savršenstvo od filma.
    Sama činjenica da si bijelac (pretpostavljam, možda i griješim) i da nijesi dao ovom filmu čistu desetku te čini rasistom. Sram te bilo.

    p.s. A sad malo ozbiljno.
    Film je preventivno dobio sve moguće pohvale i najveće ocjene kod svih kritičara, a tih par što su se usudili da ga kritikuju se aktivno proganjaju i ponižavaju u svim mogućim ljevičarskim medijima u SAD-u.
    Bože sačuvaj da neko kaže svoje iskreno mišljenje da mu se možda ovaj film nije svidio.
    Ja sam do sada pogledao sve Marvelove filmove, neki su bili dobri, a neki čisto smeće snimljeno da bi se uzele pare i proširio malo taj univerzum. Ovaj mi se (iskreno) ne gleda jer mi se smučio sav taj (politički) "hype" koji ga prati.

  16. #3316
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    5-6 dana prije premijere:




    Sad mu je ocjena napumpana na 7.6.

    Ajde na stranu što sam ljubitelj DC-a, jako me nervira što Marvelove filmove napumpaju i na imdb i na roten a filmove iz DC-a objektivno naruže (doduše u većini slučajeva i zasluženo). Znači jedni mogu priuštiti skupi marketing i kritičare a objektivno su im filmovi prosjek..
    Eto šta će i u budućnosti da se dešava, pogotovo posle akvizicije Fox-a..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  17. #3317
    Join Date
    Nov 2016
    Location
    Bar
    Posts
    735
    Thanks Thanks Given 
    92
    Thanks Thanks Received 
    38
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Noćne igre u Cineplexxu ,preporucujem svima...Odlicna komedija

  18. #3318
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,693
    Thanks Thanks Given 
    13
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Red Sparrow odlično drži pažnju!

  19. #3319
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    827
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    212
    Thanked in
    104 Posts

    Default

    Avegers: Infinity War brutalno dobar, svaka cast Marvelu prevazisli su sami sebe, od pocetka do kraja drzi paznju I potpuno je opravdao ocekivanja.

    Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka

  20. #3320
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,244
    Thanks Thanks Given 
    419
    Thanks Thanks Received 
    2,569
    Thanked in
    1,252 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TheGovernor View Post
    Avegers: Infinity War brutalno dobar, svaka cast Marvelu prevazisli su sami sebe, od pocetka do kraja drzi paznju I potpuno je opravdao ocekivanja.
    Opravdao ocekivanja? Prevazisao za dvije klase! Ovo mora da se gleda bar dva puta u bioskopu.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  21. #3321
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,838
    Thanks Thanks Given 
    1,129
    Thanks Thanks Received 
    1,060
    Thanked in
    512 Posts

    Default

    Slazem se potpuno, pre pre dobro odradjeno. i mislio sam da heroja ima previse i da ce glupo to odraditi ali su vrhunski podijelili. Tanos masina
    Sate sate sate

  22. #3322
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    2,453
    Thanks Thanks Given 
    101
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Opravdao ocekivanja? Prevazisao za dvije klase! Ovo mora da se gleda bar dva puta u bioskopu.
    Been there done that. Ali dvije potpuno razlicite situacije. Na premijeri je bilo 230 fanova Marvela i bilo je toliko aplaudiranja, vikanja, navijanja, smijanja, kao da sam gledao finale lige sampiona a ne film. Drugi put je vec bio klasicni bioskop, nekoliko ljudi se smije, nekoliko lista instagram. A film je zasluzio navijanje kad god da se gleda i ko god da ga gleda. Nevjerovatno kakav epic su snimili, pop culture bitnost kao LOTR prije 15 godina..
    -Za ovo nam može pomoć' samo jedan čovjek.
    -A to je Supermen.
    -Ne, to je Savo Bačić.

  23. #3323
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,244
    Thanks Thanks Given 
    419
    Thanks Thanks Received 
    2,569
    Thanked in
    1,252 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    Tanos masina
    Kakav sociopata. Ali bas su ga odlicno napravili. Najbolji negativci su mi uvijek bili oni koji misle da rade ispravnu stvar.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  24. #3324
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,838
    Thanks Thanks Given 
    1,129
    Thanks Thanks Received 
    1,060
    Thanked in
    512 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Kakav sociopata. Ali bas su ga odlicno napravili. Najbolji negativci su mi uvijek bili oni koji misle da rade ispravnu stvar.
    Кад порастем хоћу да будем Танос

    Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
    Sate sate sate

  25. #3325
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Коралово
    Posts
    2,857
    Thanks Thanks Given 
    455
    Thanks Thanks Received 
    697
    Thanked in
    379 Posts

    Default

    Са Бескрајним ратом oвовремени Рим је добио свој Пантеон.

    Вел дан.

Page 133 of 142 FirstFirst ... 3383123129130131132133134135136137 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Program za DVD
    By Poseydon in forum Software
    Replies: 1
    Last Post: 08-03-08, 13:18
  2. Program
    By PubertetBoy*Bigo in forum Software
    Replies: 5
    Last Post: 30-11-07, 00:07
  3. Program
    By LeeiF in forum Software
    Replies: 16
    Last Post: 15-11-07, 20:31
  4. fax program za dsl
    By gagav in forum Software
    Replies: 2
    Last Post: 23-03-07, 13:06

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •