Page 103 of 285 FirstFirst ... 3539399100101102103104105106107113153203 ... LastLast
Results 2,551 to 2,575 of 7104

Thread: Banke u Crnoj Gori

  1. #2551
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,690
    Thanks Thanks Given 
    769
    Thanks Thanks Received 
    223
    Thanked in
    172 Posts

    Default

    1.5% je provizija za konverziju ako je placanje u drugoj valuti (non eur).


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #2552
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,229
    Thanks Thanks Given 
    2,770
    Thanks Thanks Received 
    4,562
    Thanked in
    2,410 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by brodomaketar View Post
    Zar nije to 0,5% samo pri uplati ? Nema toga kad placas ili kad je povrat . Bar ga nije bilo . Imas li elektronsko placanje ? Ako inas samo pogledas izvod gdje mora da pisu sve transakcije .
    Jer njihove kartice koristim od prvog dana sto kod nas sto nekafa vani i nikad nije bilo neslaganja .
    Jedino sto mi je par puta bila blokirana kartica zbog sumnjivih placanja . Sto podrzavam znaci da brinu o korisnicima .
    Iskreno, ne znam.

    Ja sam mislio da je ovako kako si ti napisao. Tj. tako su mi rekli prije 3 godine kad sam vadio karticu (taman istice u septembru) ali pricajuci sa drugima sam shvatio da je zapravo ono drugo - da ti pri placanju uzimaju 0.5% (najmanje 0.5e)

    Nisam nikad pitao niti se previse opterecivao jer svakako racunam da placam tih 0.5e na 100e i to mi je ok. Pa sad jel' pri uplati ili placanju, meni je nebitno. Zato se i nisam cimao za minimalna neslaganja (kojih je svakako bilo) ali ovih 11.45e izmedju dvije transakcije (izmedju koje nije bilo ni odliva ni priliva niti uplate) je ipak previse.

    Da je srece, ta informacija bi bila dostupna na stranici za tu karticu ali o tome apsolutno nista ne pise --- https://www.nlb.me/me/stanovnistvo/p...sa-san-kartica
    Last edited by Fidel Castro; 23-08-19 at 09:31.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  3. #2553
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Sad sam gledao i skidaju onoliko koliko platim bez toga 0,5 posto . Meni su placanja sitna po nekoliko evra pa bi vidjeo do sada .
    Samo iznosim svoje misljenje . Do sada je bilo sve ok kad ne bude idemo dalje . Tako su me “ otjerali “ iz erste banke kada su mi poslali zabranu na platu zbog 0,81 cent . I to na odrzavanje kartice koje su povecali a ha godisnje placao . I jos mi kaze direktor poslovnice kako imaju hrpu duznika kao ja ( valjda banka propada zbog duga ispod evro . Pretpostavljam da su i preko izvrsitelja htjeli ali nije nijedan htio da se blamira .

  4. #2554
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Bar
    Posts
    1,666
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    150
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Koristim i ja istu karticu bas za trgovanje preko interneta i kada sam u inostranstvu. I nikad mi nije skinuto vise od cifre koja je pisala. Zadnji put prije dvije veceri. Podji do banke i trazi izvod. To su tvoje pare. Nije bitno koja je cifra u pitanju

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    Always,forever and beyond ...

  5. #2555
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,229
    Thanks Thanks Given 
    2,770
    Thanks Thanks Received 
    4,562
    Thanked in
    2,410 Posts

    Default

    Ja sam sa ERSTE davno zavrsio, moguce da sam o tome i posao ovdje, odavno.

    Ukratko, otvorio sam racun u vrijeme kad nije bilo odrzavanja. Koristio karticu vrlo kratko (tad sam povlacio pare par puta sa tadasnjeg MoneyBookers-a) i onda batalio zbog prevelike provizije. Fast forward par godina, ja cujem za famozno 'odrzavanje' i idem od banke do banke da vidim kakvo je stanje, s' obzirom da imam otvorenih racuna u vise njih. ERSTE tvrdi da im dugujem 50-60e za odrzavanje za racun koji godinama ne koristim. Najveci problem je bio sto ja o tome nikad nisam bio obavjesten niti sam se ikad slozio sa placanjem odrzavanja (nikad nista potpisao nisam).

    Odbijam da platim a oni pocinju da prijete tuzbama i sl. Zahtjevam da mi se ugasi racun i da me tuze ako oce jer sam prilicno siguran da mogu da me uFate za onu rabotu. Odustaju od tuzbe ali odbijaju zatvaranje racuna dok ne izmirim dug. Na kraju je racun ostao otvoren a meni je navodno zabranjeno koriscenje te banke (na nekoj sam kvazi crnoj listi kod njih). Ko zna postoji li taj racun i dalje i koliko (stotina) eura sad dugujem...

    Imam svu dokumentaciju, ugovor potpisan bez odrzavanja, mail-ove i pisma u komunikaciji sa tadasnjim direktorom filijale i "koordinatorom regije" tako da ako se kad odluce na tuzbu... ja sam spreman. Naybeace kao zuti mada su vjerovatno toga i oni svjesni pa ce to tako ostat'.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  6. #2556
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    5,027
    Thanks Thanks Given 
    797
    Thanks Thanks Received 
    445
    Thanked in
    356 Posts

    Default

    Da uveli su odrzavanje prije 5-6 godina bez obavjestavanja. Moze im se kad nas potrosace niko ne stiti. Ja ga dzim i dalje valja mi po nekad za nesto.

  7. #2557
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Mislim da banke mogu da okače obavještenje o promjeni tarifa na svoj sajt i time su ispunili svoju zakonsku obavezu obavještavanja klijenta. Meni je to suludo, ali je tako kako je. U ugovoru vjerovatno stoji da postoji mogućnost promjene tarife i da će klijent biti obaviješten o tome. A obavještavaju tako što okače nove tarife na sajt. Kad sam uzimao paket u podgoričku banku, koštao je 2.8 eura. U međuvremenu su poskupili dva puta po 50 centi.

  8. #2558
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    5,027
    Thanks Thanks Given 
    797
    Thanks Thanks Received 
    445
    Thanked in
    356 Posts

    Default

    Ma da klijenti svako jutro treba da otvaraju sajtove banaka u kojima imaju racune i da citaju oglase da bi vidjeli da li im se neka usluga bilo kog tipa poskupila. Toliko o tome koliko smo zasticeni. Ali ne sumnjam da ce se na ovom forumu naci likovi koji ce da odmah oponiraju i kazu to je sasvim ok predji u drugu banku ili mozda cak predji u drugu drzavu.

  9. #2559
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,229
    Thanks Thanks Given 
    2,770
    Thanks Thanks Received 
    4,562
    Thanked in
    2,410 Posts

    Default

    Vidi, ako mogu SVAKOM klijentu da salju promotivne gluposti na Viber/SMS, mogu i da ih obavijeste o vaznim promjenama u samoj banci, oko njihovog racuna, promjene tarifa i sl.

    Znaci tu ne postoji nikakvo opravdanje da se korisnik ne obavijesti. Uz to, smatram da bi kod takvih promjena korisnik cak trebao da se slozi sa novim tarifama potpisom na novi ugovor ili aneks istog a ne samo da se obavijesti. Ali je to u ovoj drzavi misaona imenica jer kao sto je receno, ne postoji niko ko stiti potrosace a jedini koji su to na papiru su CEZAP koji su kancer koji stiti iskljucivo kompanije, na stetu potrosaca.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  10. #2560
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Slažem se sa vama, samo kažem kako stvari stoje.

  11. #2561
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Vidi, ako mogu SVAKOM klijentu da salju promotivne gluposti na Viber/SMS, mogu i da ih obavijeste o vaznim promjenama u samoj banci, oko njihovog racuna, promjene tarifa i sl.

    Znaci tu ne postoji nikakvo opravdanje da se korisnik ne obavijesti. Uz to, smatram da bi kod takvih promjena korisnik cak trebao da se slozi sa novim tarifama potpisom na novi ugovor ili aneks istog a ne samo da se obavijesti. Ali je to u ovoj drzavi misaona imenica jer kao sto je receno, ne postoji niko ko stiti potrosace a jedini koji su to na papiru su CEZAP koji su kancer koji stiti iskljucivo kompanije, na stetu potrosaca.


    slazem se u potpunoti, pogotovo to da spamaju u vezi svakakvih gluposti na SMS i Vajber, al tako vazne stavke poput pocetka naplacivanja nekih usluga koje su bile besplane ili poskupljenje nekih usluga, ma kakvi, tu je dovoljno da se okaci na sajt, i to vjv nedje u nekom cosku ili podstranici.
    s obzirom da gradjanske aktivnosti i peticije se rasplamsavaju zadnje pola godine oko svega i svacega, ja mislim da bi se trebalonesto uraditi povodom raspalog CEZAP-a u koji likovi primaju masneplate, a boli ih tuki za potrosace, skoro pa otvoreno.
    Forever young, i want to be forever young

  12. #2562
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    5,942
    Thanks Thanks Given 
    511
    Thanks Thanks Received 
    1,813
    Thanked in
    658 Posts

    Default

    Platih neku taksu u NLB banku 3€, za ministarstvo pravde, provizija 1 €. Je li moguce to???

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

  13. #2563
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pg
    Posts
    2,943
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    254
    Thanked in
    137 Posts

    Default

    po zvaničnom cjenovniku:
    Gotovinske i bezgotovinske uplatena račune kod drugih banaka: 0,35% od iznosa (min 1 EUR / max 200 EUR)

    https://api.nlb.me/files/1562950361-...d-03072019.pdf

  14. #2564
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,018
    Thanks Thanks Given 
    45
    Thanks Thanks Received 
    46
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Meni se desilo da sam na bankomatu Hipotekarne pritisnuo da podignem 20 eura, koje nisam uzeo iz bankomata, i nakon par sekundi pistanja (pricao sam na telefon) bankomat je vratio pare nazad. Kako nisam bio siguran da li sam podigao pare ili ne, odradim to jos jednom s tim sto sada namjerno gledam kako se ponasa bankomat kada ne preuzmes pare. Opet ih je vratio.

    U oba slucaja stigao mi je SMS kako sam podigao novac.

    Novac nije vracen dokle nisam zvao banku nedjelju dana kasnije (ocekujuci da ce sami da vrate) i objasnio im situaciju. I sto se toga tice, call centar Hipotekarne raznosi koliko dobro radi. Svaki put kada sam zvao, za sve razlicite usluge, uvijek su znali odgovor odmah iz glave... Cak i kada su bili problemi sa e-banking aplikacijom npr...
    Last edited by djiha; 23-08-19 at 15:50.

  15. #2565
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    5,027
    Thanks Thanks Given 
    797
    Thanks Thanks Received 
    445
    Thanked in
    356 Posts

    Default

    To je ok. I ja imam isto iskustvo sa Ckb bankom. Ali iskustva sa Nlb bankom koja je proglasena najboljom bankom u Cg su losa. Evo i ova provizija cujes 1 euro minimum. Znaci na 3 eura su mu uzeli 33% provizije za prenos novca u zemlji. Katastrofa.
    Last edited by Apolo; 23-08-19 at 15:09.

  16. #2566
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,353
    Thanks Thanks Given 
    2,794
    Thanks Thanks Received 
    3,989
    Thanked in
    1,929 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djiha View Post
    Meni se desilo da sam na bankomatu Hipotekarne pritisnuo da podignem 20 eura, koje nisam uzeo iz bankomata, i nakon par sekundi pistanja (pricao sam na telefon) bankomat je vratio pare nazad. Kako nisam bio siguran da li sam podigao pare ili ne, odradim to jos jednom s tim sto sada namjerno gledam kako se ponasa bankomat kada ne preuzmes pare. Opet ih je vratio.

    U oba slucaja stigao mi je SMS kako sam podigao novac.

    Novac nije vracen dokle nisam zvao banku nedjelju dana kasnije (ocekujuci da ce sami da vrate) i objasnio im situaciju. I sto se toga tice, call centar Hipotekarne raznosi koliko dobro radi. Svaki put kada sam zvao, za sve razlicite usluge, uvijek su znali odgovor odmah iz glave... Cak i kada su bili problemi sa e-banking aplikacijom npr...

    To su opcije koje se podešavaju na samom bankomatu. Mislim da ako pola minuta (zavisi koliko podese) ne podigneš pare bankomt ih povlači nazada, i odvaja u zasebnu fioku. Tebi se proknjiži odliv i stigne ti poruka.
    Ovo iz razloga ako se ti udalji od bankomata da se pokušaju tvoje pare sačuvati od ljudi koji bi ti se zahvalili i stavili ih u novčanik.
    Kasnije kada se radi dopuna bankomata ili kontrola, tih 20€ bi se njima pojavila kao višak i onda bi išlo utvrđivanje ko je mogao da zaboravi da ih podigne. Obično se taj neko već javi.

    Dodatno, bankomati imaju kamere, neki bolje neki slabije, ali se i tu vidi da li si podigao pare ili ne. Osim toga ta kamera može da upoređuje da npr ženska osoba pokušava da podigne pare sa kartice koja se vodi na mušku osobu, i to je vid predostrožnosti jer se sumnja da je neko ukrao tvoju karticu i da pokušava. Onda se može lako desiti da dobiješ poziv iz Banke i pita te da li ste izgubili karticu ili možda nekome posudili.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  17. #2567
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Apolo View Post
    To je ok. I ja imam isto iskustvo sa Ckb bankom. Ali iskustva sa Nlb bankom koja je proglasena najboljom bankom u Cg su losa. Evo i ova provizija cujes 1 euro minimum. Znaci na 3 eura su mu uzeli 33% provizije za prenos novca u zemlji. Katastrofa.
    Masu stvari se razlikuje od banke do banke. Drug mi prima platu preko Addiko banke i tamo se 1 euro naplaćuje podizanje bilo kog iznosa sa šaltera, dok je podizanje novca sa bankomata besplatno. Kada plaćam elektronskim bankarstvom na račun kod druge banke, provizija mi je 0.2% od vrijednosti transakcije, a minimum je 30 centi. Moj ulaz ima račun za održavanje u ckb. Kad ga plaćam preko elektronskog bankarstva, provizija mi je 30 centi. Ako pođem na šalter ckb-a i platim gotovinom, provizija mi je 40 centi.

  18. #2568
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,018
    Thanks Thanks Given 
    45
    Thanks Thanks Received 
    46
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post

    To su opcije koje se podešavaju na samom bankomatu. Mislim da ako pola minuta (zavisi koliko podese) ne podigneš pare bankomt ih povlači nazada, i odvaja u zasebnu fioku. Tebi se proknjiži odliv i stigne ti poruka.
    Ovo iz razloga ako se ti udalji od bankomata da se pokušaju tvoje pare sačuvati od ljudi koji bi ti se zahvalili i stavili ih u novčanik.
    Kasnije kada se radi dopuna bankomata ili kontrola, tih 20€ bi se njima pojavila kao višak i onda bi išlo utvrđivanje ko je mogao da zaboravi da ih podigne. Obično se taj neko već javi.

    Dodatno, bankomati imaju kamere, neki bolje neki slabije, ali se i tu vidi da li si podigao pare ili ne. Osim toga ta kamera može da upoređuje da npr ženska osoba pokušava da podigne pare sa kartice koja se vodi na mušku osobu, i to je vid predostrožnosti jer se sumnja da je neko ukrao tvoju karticu i da pokušava. Onda se može lako desiti da dobiješ poziv iz Banke i pita te da li ste izgubili karticu ili možda nekome posudili.
    Svjestan sam ja da je to stavljeno kao stvar koja je bolja za korisnika, moja konstatacija se vise odnosila na to da neko ko je vidio da ima vise para u bankomatu nije nista uradio po tom pitanju cak i posle nesto duze od nedjelju dana. Sve ostalo mi je OK...

    S tim sto je bankomat nakon sto sam testirao drugi put, otisao u "out of order" cim je povukao pare nazad...

  19. #2569
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,229
    Thanks Thanks Given 
    2,770
    Thanks Thanks Received 
    4,562
    Thanked in
    2,410 Posts

    Default

    Pa vjerujem da je i za karticu ista stvar - ako je ne povuces ubrzo nakon sto je 'izbaci', "proguta" je nazad.

    Samo sto se onda naravno lako utvrdi ko je nije uzeo na vrijeme.

    Kad je novac u pitanju to teze ide. Jedini nacin bi bio provjera sigurnosnih kamera ali racunaju da ce takva osoba sama da se javi. Ne vjerujem da se to cesto desava.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  20. #2570
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,229
    Thanks Thanks Given 
    2,770
    Thanks Thanks Received 
    4,562
    Thanked in
    2,410 Posts

    Default

    Sto se tice ovog nepodudaranja racuna i sl. sad su me ubijedjivali da te SMS poruke u vezi stanja na racunu mogu slobodno da iskuliram. Da su one iskljucivo "sigurnosnog karaktera" i da to jasno pise u ugovoru koji svako potpisuje (moguce, nisam citao cijeli ugovor kad je izdavanje kartice od 5e u pitanju)...

    Znaci SMS-ovi koji dolaze apsolutno ne moraju da se podudaraju sa stvarnim stanjem samog odliva niti stanja na racuna vec su samo sigurnosnog i informativnog karaktera.

    Blago nama.

    Svakako cu provjerit' listing jer su mi onda neki odlivi bili veci nego sto pise iako ne bi trebali da budu.

    Vidjecu da li je ovo slucaj i kod drugih banaka a ako nije NLB cu pozdravit' brzih dana...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  21. #2571
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Sto se tice ovog nepodudaranja racuna i sl. sad su me ubijedjivali da te SMS poruke u vezi stanja na racunu mogu slobodno da iskuliram. Da su one iskljucivo "sigurnosnog karaktera" i da to jasno pise u ugovoru koji svako potpisuje (moguce, nisam citao cijeli ugovor kad je izdavanje kartice od 5e u pitanju)...

    Znaci SMS-ovi koji dolaze apsolutno ne moraju da se podudaraju sa stvarnim stanjem samog odliva niti stanja na racuna vec su samo sigurnosnog i informativnog karaktera.

    Blago nama.

    Svakako cu provjerit' listing jer su mi onda neki odlivi bili veci nego sto pise iako ne bi trebali da budu.

    Vidjecu da li je ovo slucaj i kod drugih banaka a ako nije NLB cu pozdravit' brzih dana...
    Ja sa Hipotekarnom nijesam imao problema. Stanje koje kaže da je po SMS porukama je uvijek isto kao stvarno stanje na računu. Dobijaš SMS i za odlive i za prilive, pa čak i za refund.
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  22. #2572
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Prvi put ti cuh da sms nije kako treba . Desi se ponekad da ne stigne neka poruka ali jos se nije desilo da stigne sa pogresnim iznosom ali eto izgleda da moze i to .

  23. #2573
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,942
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,330
    Thanked in
    1,862 Posts

    Default

    Evo sam ja sada računao SMS poruke od početka mjeseca.
    Ne slaže mi stanje sa odlivom za 2.4e.. Ovdje sam uračunato održavanje kartice i svega ostalog...

    Poslao sam mail Hipotekarnoj sa zahtevom za listing. Mada ću sjutra ako mi ne odgovore poći u poslovnicu.

    Poslato sa kompaktne pisaće mašine Note 8 x2

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  24. #2574
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,477
    Thanks Thanks Given 
    1,632
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    1,032 Posts

    Default

    Tako je mene bilo ista stvar sa Sms porukama,da mi se nije poklapalo sa stanjem u banci. Svaki put neki minus.
    I na kraju sam pitao u banci Ckb,svako podizanje gotovine na bankomatima njihovima uzimaju proviziju. A ja sam cesto dizao po 20-30e jer tada zivio u kolektivnom smeštaju. Uzas. Od tada bas rijetko dizem na bankomatima

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  25. #2575
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,229
    Thanks Thanks Given 
    2,770
    Thanks Thanks Received 
    4,562
    Thanked in
    2,410 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    Ja sa Hipotekarnom nijesam imao problema. Stanje koje kaže da je po SMS porukama je uvijek isto kao stvarno stanje na računu. Dobijaš SMS i za odlive i za prilive, pa čak i za refund.
    Dobijam i ja isto SMS poruke i za odlive i za prilive medju kojima je u 'refund' (povrat novca)

    Ali izgleda SMS informacije su onako... "ofrlje" i nemaju nikakve veze sa pravim stanjem nego je taj SMS servis iskljucivo iz "sigurnosnog i informativnog karaktera"...

    Quote Originally Posted by brodomaketar View Post
    Prvi put ti cuh da sms nije kako treba . Desi se ponekad da ne stigne neka poruka ali jos se nije desilo da stigne sa pogresnim iznosom ali eto izgleda da moze i to .
    Ako je NLB u pitanju onda sad znas.. nikako se ne oslanjat' na SMS poruke. Navodno smo svi to potpisali u ugovoru (ne kazem da nisam)...

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Evo sam ja sada računao SMS poruke od početka mjeseca.
    Ne slaže mi stanje sa odlivom za 2.4e.. Ovdje sam uračunato održavanje kartice i svega ostalog...

    Poslao sam mail Hipotekarnoj sa zahtevom za listing. Mada ću sjutra ako mi ne odgovore poći u poslovnicu.

    Poslato sa kompaktne pisaće mašine Note 8 x2

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    Meni kad je gospodj(ic)a pocela da cita listing nista mi se nije podudaralo sa SMS-ovima koje sam uporedo gledao na telefonu pa sam je prekinuo jer sam vidio da to ne vodi nicemu i zatrazio listing na mail umjesto toga, da sam provjerim sto je i kako je...

    Quote Originally Posted by miovrag View Post
    Tako je mene bilo ista stvar sa Sms porukama,da mi se nije poklapalo sa stanjem u banci. Svaki put neki minus.
    I na kraju sam pitao u banci Ckb,svako podizanje gotovine na bankomatima njihovima uzimaju proviziju. A ja sam cesto dizao po 20-30e jer tada zivio u kolektivnom smeštaju. Uzas. Od tada bas rijetko dizem na bankomatima

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
    To je nesto drugo, tj. tebi su SMS poruke bile tacne nego ti nisi znao za proviziju. Kod mog slucaja (ili bilo koga u NLB banci izgleda) jednostavno SMS informacije o odlivu i stanju na racunu nema veze sa pravim odlivom i stanjem na racunu... Sto je meni nevjerovatno ali eto... slabo me vise sto moze zacudit' kod nas...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


Page 103 of 285 FirstFirst ... 3539399100101102103104105106107113153203 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. BIG BUD u Crnoj Gori
    By Chevalier in forum Muzika
    Replies: 22
    Last Post: 12-06-08, 12:54
  2. dvb-t u crnoj gori
    By dejan86 in forum Internet
    Replies: 7
    Last Post: 12-01-08, 14:16
  3. UCK u Crnoj Gori?!!!
    By Sidewinder in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 124
    Last Post: 24-03-06, 04:28
  4. da li ko u crnoj gori ...
    By dylan|stark in forum Software
    Replies: 26
    Last Post: 04-08-05, 12:19
  5. Hip Hop u Crnoj Gori...
    By SpeedFreak in forum Muzika
    Replies: 89
    Last Post: 19-02-04, 17:56

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •