View Poll Results: Ko će osvojiti ABA Ligu 2018/19 ?

Voters
108. You may not vote on this poll
  • Budućnost VOLI

    57 52.78%
  • Mornar

    7 6.48%
  • Cedevita

    0 0%
  • Cibona

    1 0.93%
  • Zadar

    0 0%
  • Crvena zvezda mts

    26 24.07%
  • Partizan NIS

    14 12.96%
  • FMP

    0 0%
  • Mega Bemax

    0 0%
  • Petrol Olimpija

    1 0.93%
  • Krka

    1 0.93%
  • Igokea

    1 0.93%
Page 125 of 149 FirstFirst ... 2575115121122123124125126127128129135 ... LastLast
Results 3,101 to 3,125 of 3720

Thread: ABA Liga 2018/19

  1. #3101
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by običan View Post
    Sve i da "progutamo" ovaj nevesti pamflet mene interesuje po kojoj formuli, po kom kljucu si upario Vucica i Covica sa Kosovskim problemom?
    Btw, koja je to sprava koja odredjuje ko koliko voli klub i kojim intenzitetom navija za njega.
    Manje "peni" a vise se drzi cinjenica plz.

    Послато са GT-I9515 уз помоћ Тапатока
    Evo pise vas portal o tome, da ne bude da ja lupam.

    "Kao što su Vučić i SNS uspeli da stvore neprijatelje od gotovo svakog režima u regionu koji im se nije „divio“, i da podele samo srpsko društvo na one koji su za i protiv njih, tako je i sam Čović podigao ulog na „običnom“ košarkaškom finalu."

    Uspio da podijeli isti narod istu krv, a ne tim iz druge drzave, kako bi vi rekli ALBANSKI tim, a navijace i igrace tog tima nazivate Siptarima.

  2. #3102
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    485
    Thanks Thanks Given 
    711
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wooly View Post
    Evo pise vas portal o tome, da ne bude da ja lupam.

    "Kao što su Vučić i SNS uspeli da stvore neprijatelje od gotovo svakog režima u regionu koji im se nije „divio“, i da podele samo srpsko društvo na one koji su za i protiv njih, tako je i sam Čović podigao ulog na „običnom“ košarkaškom finalu."

    Uspio da podijeli isti narod istu krv, a ne tim iz druge drzave, kako bi vi rekli ALBANSKI tim, a navijace i igrace tog tima nazivate Siptarima.
    Ja nisam ni KK Budućnost a ni jedan klub iz Crne Gore nazivao "albanskim" niti ih zvao Šiptarima. Nego ne odgovori suštinu mog pitanja, kako tj kojom formulom ste uparili AVa i NČa u problem oko Kosova?
    Balša je izneo lični stav politički e sada da li je on jedan od 5 miliona ne znam ili je jedan iz crno bele porodice kao i onaj Koprivica koji bi "navijao za 11 Hitlera" pre nego za Zvezdu - ni to ne znam ali znam da je to jedan običan pamflet što je čudo za politikologa.
    Ovo je sportski pdf ali da dodam da je to skandiranje više upućeno kao recidiv, kao reakcija na odluke zvanične politike RCG (republike Crne Gore) i priznanje Kosova kao nezavisne države, za Srbe i Srbiju vrlo škakljivo pitanje pogotovo neočekivano od braće i najbližih komšija, i bez obzira na to ja ne opravdavam takav način navijanja (ne opravdavam ni upad huligana - majmuna na teren).

  3. #3103
    Join Date
    May 2018
    Posts
    585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default


    Momak je objasnio sve.... ..kakva retrospektiva moralne nakaze i sistema vrijednosti, kakvo razotkrivanje sprege medija i politike koji su spremni zapaliti siroke narodne mase, i kluba tj prvog necovjeka kluba koji nema moralnih normi i koji je spreman na sve kako bi eto osvojio nesto. Nabijem ga na onu rabotu i njega i sve koji ga podrzavaju.

    Sto se tice "fijaska u Zagrebu" prvi su objavili to naravno Kurir i Informer koji su medijsko krilo te ,neznamkakodaihnazovem, Coviceve i "laznopatriotske" mafije. Naravno onda je uslijedilo copy/paste od 98% medija. Iako ne znaju ni sto se pricalo na tom bez potrebnom sastanku. Iskreno znajuci demokratski kapacitet ljudi sa ovog podrucja, veliki sam pesimista i mislim da ce , NA ZALOST, ovo biti kraj Aba lige. Lige koja potrebna prije svega nama ali isto tako mislim i svima u regionu.
    Last edited by CikoPero; 09-05-19 at 08:08.
    Nema toshkale prije rupe!!!!

  4. #3104
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    485
    Thanks Thanks Given 
    711
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CikoPero View Post
    Momak je objasnio sve.... ..kakva retrospektiva moralne nakaze i sistema vrijednosti, kakvo razotkrivanje sprege medija i politike koji su spremni zapaliti siroke narodne mase, i kluba tj prvog necovjeka kluba koji nema moralnih normi i koji je spreman na sve kako bi eto osvojio nesto. Nabijem ga na onu rabotu i njega i sve koji ga podrzavaju.

    Sto se tice "fijaska u Zagrebu" prvi su objavili to naravno Kurir i Informer koji su medijsko krilo te ,neznamkakodaihnazovem, Coviceve i "laznopatriotske" mafije. Naravno onda je uslijedilo copy/paste od 98% medija. Iako ne znaju ni sto se pricalo na tom bez potrebnom sastanku. Iskreno znajuci demokratski kapacitet ljudi sa ovog podrucja, veliki sam pesimista i mislim da ce , NA ZALOST, ovo biti kraj Aba lige. Lige koja potrebna prije svega nama ali isto tako mislim i svima u regionu.
    Kratkim pregledom neta i negove fb stranice nađoh:
    grobar (a kakvi su oni, poznato je...)
    homofob...
    Ne zna gde udara, pa na akademika..
    i na kraju, kao što sam i pretpostavljao, grobar, jedan od 5 miliona (ambiciozno) i osoba sa predrasudama, takav sigurno ne može da bude moralna vertikala, samo nakaza.

  5. #3105
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,518
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Je li što slagao možda ?
    Ne postoji jadnija stvar nego biti Čovićev bot.

  6. #3106
    Join Date
    May 2018
    Posts
    585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Nicim nisi pobio njegove navode, tako da ti je post potpuno promasen. To je ta mantra o kojoj je on i pisao.
    Nema toshkale prije rupe!!!!

  7. #3107
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,758
    Thanks Thanks Given 
    170
    Thanks Thanks Received 
    297
    Thanked in
    99 Posts

    Default

    A ne mogu da vjerujem da je i Mornar ispalio Bokana za ovaj sastanak u Zagreb.

    Nije fer.

  8. #3108
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    485
    Thanks Thanks Given 
    711
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Navijač Partizana očekivano napada NČ, smeta mu i AV jer eto jbg iako je kum Andreje u upravnom odboru, iako je SNS kadar predsednik ne daju dovoljno para i favorizuju Zvezdu.
    1 od 5 miliona (opozicija) koja napada poziciju, ovde iskorišćeno samo kao smernica da pokaže namere i objektivnost.
    Homofobija nije baš odlika moralnih gromada.
    Napad na akademika, pesnika...
    Malo o pamfletu:
    Nije da nisam želeo da izbegnem ali nije za odbaciti, grobar, rođeni Baranin logično ne može da vidi sve objektivno. Da je pomenuo treću utakmicu, da je napomenuo i zapitao ko je udario Borišu Simanića u tunelu, da je osudio o što ste (organizatori) vozali sat vremena tim i stručni štab do hotela i što su ostali bez večere, što nisu imali toplu vodu ni u hotelu ni u svlačionici, da je osudio izgrede na trećoj utakmici i ugroženost stručnog štaba i igrača ja zaista ne bih imao ništa protiv, bio bih za taj njegov lični pogled.
    ALI on samo i isključivo targetuje Nebojšu Čovića kao problem.
    Kada je tako, da li je u prošlogodišnjoj seriji u BG bilo navijača KKB?
    Da li je u 3 i 4 bilo navijača KK CZv u Morači?
    Da li je billo tada napada na igrače KK CZv u hotelu?
    vogodišnja serija je krenula u BG i šta se to desilo u prve dve utakmice (osim poraza na terenu), Jasko kaže popljuvan mu sako, zar niko nije imao telefon da nimi taj antologijski rekao bih sako? Bilo je vređanja, koja stvarno ne opravdavam (šiptari...)upaljača na terenu i tu bih stavio tačku.
    Navijača KKB nije bilo jer iz prethodnog finala znamo da se nije poštovao reciprocitet.
    Šta se desilo u trećoj to niko ne želi da kaže jer eto, kazna je bila i kraj (bio je pokušaj linča).
    Nije NČ nevin u svemu tome, apsolutno stoji do krivice na njemu ali za drugi deo je krivac Bokan ili da ti objasnim, na brvnu su potrrebna dva ovna, jedan ne može da se bode sam sa sobom.
    Dakle politički pamflet dotičnog stoji kao lični stav ali ne i kao apsolutna istina, on ne želi ili nije sposoban(što je za mladog naučnika čudno) da vidi širu sliku.
    Mogao bih malo i o petoj utakmici da krenem od Noris Kola, izašao na zagrevanje slušalice na ušima, tribine polupopunjene i onda (možda mu je nešto rekao kamerman) tražii loptu od nekog i gađa kamermana??? Šta bi se desilo da je to uradio Bili Beron na trećoj utakmici? Ovde su odmah policija i funkcioner Zvezde odstranili kamermana a Kol i neki tip iz KKB su se napušavali sa navijačima na tribini i opet pitanje, šta bi se desilo da su recimo Topić i Bili napušavali nekog na tribini?
    Da li je bilo u to petoj tekmi fizičko kontakta sa igračima, unkcionerima od strane navijača? Bila je ona stolica koja nije nokg (srećom) zakačila, hoćemo o fizičkom kontaktu u trećoj utakmici i otimanju mobilnog telefona?
    Za šta konkretno krivite Nebojšu Čovića?
    Za krivicu i ****** su potrebne dve strane, a vi naastavite kako hoćete (ako vam je tako lakše).

  9. #3109
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,518
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Isak View Post
    Je li što slagao možda ?
    Ne postoji jadnija stvar nego biti Čovićev bot.
    ......

  10. #3110
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    485
    Thanks Thanks Given 
    711
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Isak View Post
    ......
    dok je zauzvrat njoj trebalo da pripadnu svi u međuvremenu osvojeni trofeji. Šta je bio Čovićev motiv da žrtvuje brend koji je gradio decenijama ne znamo, ali znamo da su već sledeće godine u predsedništvo kluba birani Andrej Vučić i Goran Veselinović, dok je u Upravni odbor ušao i Predrag Mali, brat Siniše Malog.
    Kako su ovi ljudi bili u mogućnosti da pomognu klubu možemo samo da nagađamo, ali su ostale upamćene reči Aleksandra Vučića nekoliko dana pre formiranja vlade u kojoj je bio prvi potpredsednik:
    Jedino što mogu da kažem jeste da lično pružam punu podršku gospodinu Nebojši Čoviću u onome što čini za klub i bori se za povratak Crvene zvezde na vrh srpske košarke. Zvezda nikad ne sme da se zadovoljava drugim mestom. Ako budem u prilici da na bilo koji način pomognem gospodinu Čoviću, ja ću to i učiniti.
    Ovo je bilo, sada je Andrej preko kuma i Ostoje u klubu, a sada ti zamisli da Aleksandar podržava CZv a ne podržava Partizan..
    Jedna nedoslednost, rekao bih pokušaj obmane.
    Tokom iste godine, posle sastanka koji je Aleksandar Vučić organizovao u Vladi Srbije, Čović ulazi i u upravu FK Crvena zvezda.

    Nenavikao na autoritete, sa mesta potpredsednika kluba ubrzo je ušao u sukob sa predsednikom kluba Draganom DŽajićem, pa su mediji spekulisali da je uvek smireni DŽajić i fizički nasrnuo na njega. Kako se Čović preko noći našao u uskom krugu ljudi od poverenja Aleksandra Vučića ne znamo, ali se i na političku scenu vratio 2013. kao član privremenog veća Beograda u koje ga je birala Srpska napredna stranke.
    Spekulacije nisu istina...NČ je vrlo brzo izašao iz FK.
    Tako je prošlogodišnji završetak finalne serije regionalne lige više ostao upamćen po otrovnim saopštenjima koja su razmenjivala dva kluba nego po košarci.
    A ne po napadu na košarkaše, po bacanju svinjskih (kotleta, šnicli...čega već) po pljuvanju, otkidanju zaštitne ograde kod klupe KKCZv...i njemu je najupečatljivije ovo...moralna mizerija i lažljivac.
    Ovogodišnje podizanje tenzija Čović je pokrenuo nakon februarskog poraza u finalu kupa od Partizana, da bi vrhunac napravio svojim putujućim cirkusom na jutarnjim programima sa nacionalnom frekvencijom u kojima je uspeo da nakupi tuce gostovanja u manje od mesec dana.
    Boli čišćenje u polufinalu, nadali su se da je kuppokazatelj, da mogu....
    Sve što je napisao je propagandno i ostrašćeno...100 puta ponovljena laž = istina.
    Bot nisam ničiji ali ne trpim laži i nepravdu a ti od mržnje prema Crvenoj Zvezdi ne možeš drugačije, samo nastavi ja više neću učestvovati u ovoj prepisci.

  11. #3111
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    803
    Thanks Thanks Given 
    16
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by običan View Post
    Navijač Partizana očekivano napada NČ, smeta mu i AV jer eto jbg iako je kum Andreje u upravnom odboru, iako je SNS kadar predsednik ne daju dovoljno para i favorizuju Zvezdu.
    1 od 5 miliona (opozicija) koja napada poziciju, ovde iskorišćeno samo kao smernica da pokaže namere i objektivnost.
    Homofobija nije baš odlika moralnih gromada.
    Napad na akademika, pesnika...
    Malo o pamfletu:
    Nije da nisam želeo da izbegnem ali nije za odbaciti, grobar, rođeni Baranin logično ne može da vidi sve objektivno. Da je pomenuo treću utakmicu, da je napomenuo i zapitao ko je udario Borišu Simanića u tunelu, da je osudio o što ste (organizatori) vozali sat vremena tim i stručni štab do hotela i što su ostali bez večere, što nisu imali toplu vodu ni u hotelu ni u svlačionici, da je osudio izgrede na trećoj utakmici i ugroženost stručnog štaba i igrača ja zaista ne bih imao ništa protiv, bio bih za taj njegov lični pogled.
    ALI on samo i isključivo targetuje Nebojšu Čovića kao problem.
    Kada je tako, da li je u prošlogodišnjoj seriji u BG bilo navijača KKB?
    Da li je u 3 i 4 bilo navijača KK CZv u Morači?
    Da li je billo tada napada na igrače KK CZv u hotelu?
    vogodišnja serija je krenula u BG i šta se to desilo u prve dve utakmice (osim poraza na terenu), Jasko kaže popljuvan mu sako, zar niko nije imao telefon da nimi taj antologijski rekao bih sako? Bilo je vređanja, koja stvarno ne opravdavam (šiptari...)upaljača na terenu i tu bih stavio tačku.
    Navijača KKB nije bilo jer iz prethodnog finala znamo da se nije poštovao reciprocitet.
    Šta se desilo u trećoj to niko ne želi da kaže jer eto, kazna je bila i kraj (bio je pokušaj linča).
    Nije NČ nevin u svemu tome, apsolutno stoji do krivice na njemu ali za drugi deo je krivac Bokan ili da ti objasnim, na brvnu su potrrebna dva ovna, jedan ne može da se bode sam sa sobom.
    Dakle politički pamflet dotičnog stoji kao lični stav ali ne i kao apsolutna istina, on ne želi ili nije sposoban(što je za mladog naučnika čudno) da vidi širu sliku.
    Mogao bih malo i o petoj utakmici da krenem od Noris Kola, izašao na zagrevanje slušalice na ušima, tribine polupopunjene i onda (možda mu je nešto rekao kamerman) tražii loptu od nekog i gađa kamermana??? Šta bi se desilo da je to uradio Bili Beron na trećoj utakmici? Ovde su odmah policija i funkcioner Zvezde odstranili kamermana a Kol i neki tip iz KKB su se napušavali sa navijačima na tribini i opet pitanje, šta bi se desilo da su recimo Topić i Bili napušavali nekog na tribini?
    Da li je bilo u to petoj tekmi fizičko kontakta sa igračima, unkcionerima od strane navijača? Bila je ona stolica koja nije nokg (srećom) zakačila, hoćemo o fizičkom kontaktu u trećoj utakmici i otimanju mobilnog telefona?
    Za šta konkretno krivite Nebojšu Čovića?
    Za krivicu i ****** su potrebne dve strane, a vi naastavite kako hoćete (ako vam je tako lakše).
    Ili je sendvič u pitanju ili jednostavno nisi objektivan.kako te nije sramota da kažeš ds nije bilo u petoj utakmici fizičkog kontakta?

  12. #3112
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,518
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by običan View Post
    dok je zauzvrat njoj trebalo da pripadnu svi u međuvremenu osvojeni trofeji. Šta je bio Čovićev motiv da žrtvuje brend koji je gradio decenijama ne znamo, ali znamo da su već sledeće godine u predsedništvo kluba birani Andrej Vučić i Goran Veselinović, dok je u Upravni odbor ušao i Predrag Mali, brat Siniše Malog.
    Kako su ovi ljudi bili u mogućnosti da pomognu klubu možemo samo da nagađamo, ali su ostale upamćene reči Aleksandra Vučića nekoliko dana pre formiranja vlade u kojoj je bio prvi potpredsednik:
    Jedino što mogu da kažem jeste da lično pružam punu podršku gospodinu Nebojši Čoviću u onome što čini za klub i bori se za povratak Crvene zvezde na vrh srpske košarke. Zvezda nikad ne sme da se zadovoljava drugim mestom. Ako budem u prilici da na bilo koji način pomognem gospodinu Čoviću, ja ću to i učiniti.
    Ovo je bilo, sada je Andrej preko kuma i Ostoje u klubu, a sada ti zamisli da Aleksandar podržava CZv a ne podržava Partizan..
    Jedna nedoslednost, rekao bih pokušaj obmane.
    Tokom iste godine, posle sastanka koji je Aleksandar Vučić organizovao u Vladi Srbije, Čović ulazi i u upravu FK Crvena zvezda.

    Nenavikao na autoritete, sa mesta potpredsednika kluba ubrzo je ušao u sukob sa predsednikom kluba Draganom DŽajićem, pa su mediji spekulisali da je uvek smireni DŽajić i fizički nasrnuo na njega. Kako se Čović preko noći našao u uskom krugu ljudi od poverenja Aleksandra Vučića ne znamo, ali se i na političku scenu vratio 2013. kao član privremenog veća Beograda u koje ga je birala Srpska napredna stranke.
    Spekulacije nisu istina...NČ je vrlo brzo izašao iz FK.
    Tako je prošlogodišnji završetak finalne serije regionalne lige više ostao upamćen po otrovnim saopštenjima koja su razmenjivala dva kluba nego po košarci.
    A ne po napadu na košarkaše, po bacanju svinjskih (kotleta, šnicli...čega već) po pljuvanju, otkidanju zaštitne ograde kod klupe KKCZv...i njemu je najupečatljivije ovo...moralna mizerija i lažljivac.
    Ovogodišnje podizanje tenzija Čović je pokrenuo nakon februarskog poraza u finalu kupa od Partizana, da bi vrhunac napravio svojim putujućim cirkusom na jutarnjim programima sa nacionalnom frekvencijom u kojima je uspeo da nakupi tuce gostovanja u manje od mesec dana.
    Boli čišćenje u polufinalu, nadali su se da je kuppokazatelj, da mogu....
    Sve što je napisao je propagandno i ostrašćeno...100 puta ponovljena laž = istina.
    Bot nisam ničiji ali ne trpim laži i nepravdu a ti od mržnje prema Crvenoj Zvezdi ne možeš drugačije, samo nastavi ja više neću učestvovati u ovoj prepisci.


    Bot nijesi , nego botčina.
    Braniš neodbranjivo.
    Ništa slagao nije , čak i te spekulacije su tačne.
    A o tebi dovoljno govori što braniš mafijaša i kriminalca.

  13. #3113
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,494
    Thanks Thanks Given 
    1,638
    Thanks Thanks Received 
    1,726
    Thanked in
    1,034 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by autoput View Post
    A ne mogu da vjerujem da je i Mornar ispalio Bokana za ovaj sastanak u Zagreb.

    Nije fer.
    To se odavno zna,da vlasnici Mornara nisu u "dobrim" odnosima sa upravom Buducnosti,dugi niz godina....

  14. #3114
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,465
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    Činjenica je da stvari koje su se događale ove godine u plejofu ne smiju da se ponove sledeće jer će se ABA liga fino raspasti i onda se svi mogu vratiti u svoje torove od liga.Cudno je da neki timovi ne žele Olimpijakosa u ABA ligi, pa jel cilj da liga bude što jača i timovi sa ovih prostora dobiju mogućnost da igraju na regularnom nivou sa velikanom evropske košarke i time sami podignu nivo svoje igre i steknu iskustvo kao i da se u tom pogledu podigne reputacija lige a možda i zakuči još jedno mjesto u EL ili je želja da se nastavi divljanje određenih individua svake godine bez smetnji sa strane.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  15. #3115
    Join Date
    May 2018
    Posts
    585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Kakav Covicev bot je Obican....za nevjerovati. Jednostavno, sa moralnim nakazama koje on pokusava da brani nema price.
    Nema toshkale prije rupe!!!!

  16. #3116
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    485
    Thanks Thanks Given 
    711
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Kada ovde navijači Partizana i Budućnosti kažu "bot" ja se razgalim jer znam da ni jednu ne mogu opovrgnuti.
    Slušam "Ne pokušavaj mjenjat me" i uživam...
    Već sam pominjao: mladost je prolazna kategorija, lepota je pak relativna kategorija a glupost, glupost je večita.

  17. #3117
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    788
    Thanks Thanks Given 
    35
    Thanks Thanks Received 
    120
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    I Crvena Zvezda je prolazna kategorija. Ovo danas je drugo privredno društvo, sa drugim PIB - om. Stara je pošla u stečaj, a vi se smislite za koga navijate.

  18. #3118
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ja se istinski divim svima Vama, koji imate jos snage, zelje, volje, da odje nesto jedno drugim dokazujete, ukazujete, objasnjavate, provocirate, napadate, branite...

    Svaka cast
    F.C.F.

  19. #3119
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,255
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    767
    Thanked in
    534 Posts

    Default

    Ovo sam gledao do sad milion puta i svaki put do sad uzivao.


  20. #3120
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Uzivaj i dalje jutjub navijacu
    F.C.F.

  21. #3121
    Join Date
    Feb 2018
    Location
    Podgorica
    Posts
    370
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ko gubi...

  22. #3122
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by lazar6 View Post
    Ko gubi...
    Ako je ko odje sportski cestitao ja sam ... nego ajde

    Kao sto rekox dolje, divim se svima koji jos imate snage da se odje prepucavate, provocirate, pravdate, napadate, branite... Liga je zavrsena, mislim da odje odavno treba da ide LOCK, a da se otvori nova za sledecu sezonu, da vidimo ko sa kakvim snagama ulazi u istu...

    Veliki pozdrav za sve navijace, simpatizere, fanove, jutjubere, blogere, forumase i ostale dobre momke Zivjeli
    F.C.F.

  23. #3123
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,255
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    767
    Thanked in
    534 Posts

    Default

    Traže svudje karambol.


  24. #3124
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,786
    Thanks Thanks Given 
    620
    Thanks Thanks Received 
    1,002
    Thanked in
    522 Posts

    Default

    Evo i da mi je milo sto ovaj lik ima isto misljenje kao sto sam ovdje davno napisao da je okidac za ovo ludilo koje se desilo bila Repesina izjava posle utakmice broj 2 u Beogradu-slazem se sa ovim 100% od rijeci do rijeci.


    "TREĆA UTAKMICA NEREGULARNA" Petrović o finalu ABA lige: Nesrećna Repešina rola je animozitet pretočila u političku sferu

    Prva dva meča bila su regularna u svakom smislu. Kad izgubiš 20 i 40 razlike, logično je da nemaš ništa, ništa nije bilo sporno sudijski", kaže Petrović


    Aleksandar Petrović, bivši košarkaš i sadašnji selektor Brazila, dao je svoje viđenje situacije u finalnoj seriji ABA lige između Crvene zvezde i Budućnost Volija.
    Petrović je bio prilično oštar kada je pomenuo bivšeg trenera Budućnosti Jasmina Repešu.


    "Jasminu Repeši nije bilo potrebno onakvo ponašanje nakon dva ubjedljiva poraza u Beogradu. Prva dva meča bila su regularna u svakom smislu. Kad izgubiš 20 i 40 razlike, logično je da nemaš ništa, ništa nije bilo sporno sudijski. Sudije nisu u pet utakmica imale nikakav uticaj na rezultat, pobijedila je ekipa koja je bila bolja", kaže Petrović:
    Pričao je o "folkloru" iz osamdesetih godina u Beogradu i Zagrebu...
    "Na prve dvije utakmice desio se taj, uslovno rečeno, folklor koji je bio... Ja se sjećam i 1983, 1984, kada je Cibona gostovala u Beogradu, Zvezda u Zagrebu. Tamo smo bili ustaše, oni četnici, bio je zvučni teror, koji po meni svaki igrač mora da prebrodi ako hoće da bude najbolji. To motiviše svakog. Prva dva meča u Beogradu su bila relativno regularna. Međutim, jedna nesrećna rola Jasmina Repeše poslije 2. utakmice dovela je do toga da se animozitet pretoči u političku sferu. Koji je bio motiv Jaska da opravda minus 60 razlike, da prebaci na drugo polje? Treća utakmica je bila neregularna! Tu zamjeram menadžmentu ABA lige, prvom sudiji Hordovu, što nisu ispraznili dvoranu. Da je ispražnjena dvorana, ne bi imali više nikakvih problema", istakao je Petrović.
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  25. #3125
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,255
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    767
    Thanked in
    534 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kurogane View Post
    Evo i da mi je milo sto ovaj lik ima isto misljenje kao sto sam ovdje davno napisao da je okidac za ovo ludilo koje se desilo bila Repesina izjava posle utakmice broj 2 u Beogradu-slazem se sa ovim 100% od rijeci do rijeci.


    "TREĆA UTAKMICA NEREGULARNA" Petrović o finalu ABA lige: Nesrećna Repešina rola je animozitet pretočila u političku sferu

    Prva dva meča bila su regularna u svakom smislu. Kad izgubiš 20 i 40 razlike, logično je da nemaš ništa, ništa nije bilo sporno sudijski", kaže Petrović


    Aleksandar Petrović, bivši košarkaš i sadašnji selektor Brazila, dao je svoje viđenje situacije u finalnoj seriji ABA lige između Crvene zvezde i Budućnost Volija.
    Petrović je bio prilično oštar kada je pomenuo bivšeg trenera Budućnosti Jasmina Repešu.


    "Jasminu Repeši nije bilo potrebno onakvo ponašanje nakon dva ubjedljiva poraza u Beogradu. Prva dva meča bila su regularna u svakom smislu. Kad izgubiš 20 i 40 razlike, logično je da nemaš ništa, ništa nije bilo sporno sudijski. Sudije nisu u pet utakmica imale nikakav uticaj na rezultat, pobijedila je ekipa koja je bila bolja", kaže Petrović:
    Pričao je o "folkloru" iz osamdesetih godina u Beogradu i Zagrebu...
    "Na prve dvije utakmice desio se taj, uslovno rečeno, folklor koji je bio... Ja se sjećam i 1983, 1984, kada je Cibona gostovala u Beogradu, Zvezda u Zagrebu. Tamo smo bili ustaše, oni četnici, bio je zvučni teror, koji po meni svaki igrač mora da prebrodi ako hoće da bude najbolji. To motiviše svakog. Prva dva meča u Beogradu su bila relativno regularna. Međutim, jedna nesrećna rola Jasmina Repeše poslije 2. utakmice dovela je do toga da se animozitet pretoči u političku sferu. Koji je bio motiv Jaska da opravda minus 60 razlike, da prebaci na drugo polje? Treća utakmica je bila neregularna! Tu zamjeram menadžmentu ABA lige, prvom sudiji Hordovu, što nisu ispraznili dvoranu. Da je ispražnjena dvorana, ne bi imali više nikakvih problema", istakao je Petrović.
    Pa svako normalni ovo zna i prica > repesa je izgubio 100 razlike u BG

    Prva sprdanje pa pusten gas i izgubili samo 20 razlike

    Komentarisao je kakvo je vrijeme bilo u BG

    Druga 30+ razlike koliko li izgubi komentarisao je kako ima dosta prijatelja u Srbiju.....
    Da nema smisla to sto su mu pjevali > a oni se sprdali MVP MVP itd bacali fore a igraci se primali.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    5ta u BG nadam se da ce nas fino docekati - posle meca samo dao ostavku..

    u prevodu uzeo pare na brzinu i posao.

Page 125 of 149 FirstFirst ... 2575115121122123124125126127128129135 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. UEFA Liga Šampiona, sezona 2017/2018
    By Vlado in forum Fudbal
    Replies: 1918
    Last Post: 11-06-18, 10:12
  2. Replies: 1346
    Last Post: 19-05-18, 13:05
  3. Replies: 2056
    Last Post: 07-06-17, 12:38
  4. EX-YU fudbalska liga - 2018
    By chucknorris in forum Fudbal
    Replies: 65
    Last Post: 20-12-16, 18:18
  5. Replies: 5732
    Last Post: 04-06-13, 19:50

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •