Page 356 of 567 FirstFirst ... 256306346352353354355356357358359360366406456 ... LastLast
Results 8,876 to 8,900 of 14167

Thread: Jeftine avio karte

  1. #8876
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,392
    Thanks Thanks Given 
    386
    Thanks Thanks Received 
    136
    Thanked in
    88 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dr hellfire View Post
    Kakva su vam iskustva sa agodom za smjestaj? Nasa sam neke fine ponude...
    ja imam odlicno iskustvo, izreda su mi nudili povoljnije ponude nego booking za hotele po Italiji..

  2. #8877
    Join Date
    Sep 2015
    Location
    podgorica
    Posts
    2,070
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    142
    Thanked in
    92 Posts

    Default

    Odlicno rezervisa sam preko njih smjestaj pa cemo vidjeti kako ce ic
    ПОДГОРИЧКА БУДУЋНОСТ !

  3. #8878
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,849
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Generalno se teško daju preporuke, evo npr ja sad gledam hotel koji sam plaćao 70e noć da je 130e... Sve zavisi od termina i popunjenosti, prati booking i možda upane nešto ispod cijene, ali se ne nadaj puno ispod cijene sličnih smještaja da će biti...

    Kad ides...? U oktobru su hoteli oko 100e noć, a i airbnb je slično ako želiš privatno kupatilo... Gledaj ocjene i komentare, ako šta pristojno ispane oko 70-80e bukiraj odma...

    Ako voliš muzeje, imaš dosta povoljno kartice da uzmeš, pa biraš za šta ćeš koji kupon iskoristiti, samo dobro pročitaj uputstva...

    P.S. U Amst su najjeftiniji droZa i alkohol, ostalo je u krv...

    Sent from Tapatalk
    Droza,alkohol i kurave

    Plan je mozda kraj oktobra i novembar. Ali za oktobar je smjestaj preskup. Nista ispod 80e.

  4. #8879
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,864
    Thanks Thanks Given 
    1,632
    Thanks Thanks Received 
    2,809
    Thanked in
    1,217 Posts

    Default

    drozu alkohol i kurave ste imali i u pg ili bg za dosta manje pare. ne mora se u amsterdam ici (samo) zbog toga
    f6

  5. #8880
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,227
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    daj broj tih u Pg za dosta manej pare hahaha

    Agoda je jeftinija za Aziju...ne znam bas za Evropu.

  6. #8881
    Join Date
    Aug 2018
    Posts
    42
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mc_esseny View Post
    Kad sam htio da se natezem sa EasyJetom, mozda sam trebao jos neke racune da imam, tipa taxi, smjestaj, hrana i tako to.
    Jer sam od njih htio da dobijem bar neke vaucere u vrijednosti 150-200e, kako mi oni nijesu nista na to odovorili pisao sam refund.me

    Kako je refund.me preuzeo stvari, nije mi nista trebalo bez: broj leta, karta, pasos, licna, IBAN
    Pasos i licna? Ja sam imala kasnjenje iz Londona 4 sata, rekli su mi da bi moglo da ide do 400e refund, pd cega oni naravno uzmu oko 30%, ali sad kad citam sto je od dokumenata trebalo ne znam da l da ulazim u to... Ne bih bas da saljem kopiju pasosa "tamo.nekom" sajtu

  7. #8882
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    30
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Pa kako mislis da neko posreduje onda za tebe?

    Druga opcija ti je da se sama naganjas sa kompanijom, a treca da nista ne preduziamas povodom svega toga.
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  8. #8883
    Join Date
    Aug 2018
    Posts
    42
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mc_esseny View Post
    Pa kako mislis da neko posreduje onda za tebe?

    Druga opcija ti je da se sama naganjas sa kompanijom, a treca da nista ne preduziamas povodom svega toga.
    Znam da se ne moze posredovati bez toga, nego trazim da me uvjeris da je refund.me legit 😂😂😂😂 Dobio si novac na kraju?

  9. #8884
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    365
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Ne znam gdje bih stavio ovu zanimljivu statistiku koliko se putuje, pa sam odabrao najživlju temu na podraspravniku Putovanja. Imam statističke podatke za Sloveniju i Hrvatsku, a u Crnoj Gori je onda sigurno još daleko lošije.

    Hrvati su strašno loši putnici. Kada sam u siječnju i veljači bio 28 dana u Kambodži, nitko od mještana ni u jednom mjestu nikad nije ni čuo za Hrvatsku. Nisam nikoga vidio iz Hrvatske, a vidjeh jednog hrvatskim govorećeg čovjeka. Rusa iz Murmanska koji je bio živio u Novom Sadu pa poznaje hrvatski. Prijevoznik od Siem Reapa do Banlunga rekao mi je da sam prvi Hrvat koji putuje s njim. U evidencije svih prenoćišta, Nacionalnog parka Kep, prijevoznika za Koh Tonsay, upisuje se svoje podatke. Među njima i državljanstvo. Baš sam pregledavao je li se itko osim mene upisao da je iz Hrvatske. Doslovno nitko! Sve Njemačka, Francuska, UK, Španjolska, SAD, Kanada, Australija. Vidjeh i neke iz Danske, Italije i čak iz Kostarike. Samo pripadnici najbogatijih nacija puno putuju. Od svih mještana koje sam pitao, niti jedan nije nikad maknuo iz Kambodže. Točnije jest jedna obitelj, u Francusku u rodbine.

    https://www.tportal.hr/biznis/clanak/do ... o-20180703

    Dok se za Rusiju traži karta više, većina Hrvata ne može si priuštiti nijedno putovanje godišnje

    Hrvatska je u skupini zemalja Europske unije čiji stanovnici najmanje putuju, a glavni razlog za to je besparica.

    Prema podacima Europskog statističkog ureda, gotovo dvije trećine stanovnika Europske unije (62 posto) starijih od 15 godina barem jednom godišnje priušti si višednevno putovanje. Pritom njih polovica provede odmor na nekom od domaćih turističkih odredišta, a oko trećine (32 posto) otputuje u inozemstvo.

    Turistički neaktivno bilo je 37,9 posto stanovnika EU-a, a glavni razlog zbog kojeg nisu putovali je nedostatak novca. Manji dio stanovnika se na turistička putovanja ne odlučuje zbog zdravstvenih razloga, nedostatka motivacije, obiteljskih okolnosti te poslovnih obaveza.

    Financijski problemi navode se kao glavna prepreka za sve dobne skupine, osim onih u dobi od 65 godina, kod kojih su zdravstveni razlozi najčešće spomenuta prepreka.

    Među građanima EU-a najmanje putuju Rumunji, od kojih je tek svaki četvrti 2016. godine proveo odmor izvan mjesta stanovanja. Kod kuće je ostalo i više od 70 posto stanovnika Portugala i Bugarske te više od 50 posto Grka, Talijana i Hrvata.

    Pritom je nedostatak novca kao prepreka za putovanje najizraženiji u Grčkoj, Portugalu i Hrvatskoj. Čak 61,6 posto Hrvata koji nisu putovali nedostatak novca navelo je kao glavni razlog neodlaska na put. Slika je još poraznija kada se promotri struktura putovanja prema vrsti smještaja. Naime, i onaj manji dio hrvatskih građana koji se uspije maknuti od kuće čak 71,5 posto noćenja provede u neplaćenom smještaju, odnosno kod rodbine i prijatelja ili u vlastitim vikendicama. To znači da si putovanje s plaćenim smještajem može priuštiti samo desetak posto hrvatskih građana.

    U općoj besparici najmanje je sretnika koji mogu uživati u inozemnim destinacijama. O tužnoj slici hrvatskog turističkog standarda najbolje svjedoče podaci Svjetskog putničkog i turističkog vijeća UN-a koji prate razliku između turističkih prihoda i troškova u pojedinim državama.

    Od 45 najposjećenijih svjetskih turističkih destinacija Hrvatska ima najveću razliku između količine novca koju dobiva od turizma i one koju njeni građani ostavljaju u stranim destinacijama.

    Naime, prihodi od turizma čak su 12 puta veći od količine novca koju Hrvati ostavljaju u drugim europskim i svjetskim destinacijama, što svjedoči o izrazito niskoj aktivnosti Hrvata što se tiče inozemnih putovanja.

    Dok smo prema statistici Svjetskog putničkog i turističkog vijeća u 2016. godini od turizma uprihodili 9,8 milijardi američkih dolara, istodobno smo u stranim zemljama ostavili samo 0,8 milijardi dolara, što je u apsolutnim brojkama najmanji iznos od svih zemalja EU-a.

    Uvjerljivo najaktivnija europska turistička nacija su Finci s udjelom putnika od čak 91,4 posto. Na barem jedno putovanje otišlo je više od 80 posto Nizozemaca, Luksemburžana i Čeha, a putovalo je i više od tri četvrtine Danaca, Nijemaca, Austrijanaca i Šveđana.

    Udio stanovništva koji ne putuje
    *Finska - 8.6%
    *Nizozemska - 14.7%
    *Luksemburg - 19.1%
    *Češka - 19.2%
    *Danska - 20.2%
    *Švedska - 21.2%
    *Austrija - 23.2%
    *Njemačka - 24.6%
    *Irska - 25.8%
    *Francuska - 26.9%
    *Cipar - 31%
    *Estonija - 31.3%
    *Slovenija - 33.4%
    *Slovačka - 33.9%
    *Španjolska - 34.3%
    *UK - 35.9%
    **EU generalno - 37.9%
    *Malta - 40.3%
    *Latvija - 41%
    *Belgija - 41.5%
    *Litva - 42.7%
    *Poljska - 43.2%
    *Mađarska - 44.8%
    *Hrvatska - 56%
    *Italija - 58.1%
    *Grčka - 64.4%
    *Bugarska - 70.2%
    *Portugal - 74.4%
    *Rumunjska - 76%

    Čudi me da Italija, koja je u G7 najbogatijih država, ima manji udio putujućih državljana od Hrvatske. Portugalci, upamćeni kao istraživači, pustolovi i kolonizatori, danas su druga najlošija putnička nacija u Europskoj uniji.

  10. #8885
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    4,985
    Thanks Thanks Given 
    784
    Thanks Thanks Received 
    431
    Thanked in
    349 Posts

    Default

    Do kad mogu da se ce cekiram besplatno online za let sa wizzairom u nedelju u 17 za Milano?

  11. #8886
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,868
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,533
    Thanked in
    2,243 Posts

    Default

    Kombinacija je vise faktora, naravno da je novac jedan od bitnijih, ako ne i najbitniji, ali ima i kultura veze s tim. Kod nas ce narod prije kupit makserice i ajfon za 1000e, nego poc nedje, ili porodica koja ce potrosit 2000e na novu garnituru za dnevni boravak.

    90% naseg naroda sigurno ne putuje, a i od ovih 10% koji putuju, 5% idu do srb, bih, alb, hrv... znaci ako 5% putuje u inostranstvo iskljucujuci ex yu je top, sto je nekih 33000 ljudi. I to je masu cini mi se.

  12. #8887
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,279
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Dobro ali taj iphone ce koristit svaki dan (po cio dan) par godina, garnituru deceniju i vise jbg, jesu putovanja sjecanja i iskustvo za cio zivot ali je takodje luksuz danas pa neka stvar kao aj ne telefon ali druge stvari, tipa rata za kredit za stan/auto mogu itekako uticat da se smanji zelja i mogucnost za putovanjem.
    A inace jos podijeli tih 5% na one sto idu van ovih "standardnih" destinacija po Evropi onda ti je procenat 0.1% :P
    Mada vise danas mladi, ne raucnaj stare oni nece nidje, bez jezika i sa malim platama a izdrzavaju djecu sa po 30 god ili male penzije pa ne mogu na kruzere ili ture i eto, iz ovog drustva 25-30 bogami od kad je ovih low costova dosta njih koji su slabije putovali obidjose te destinacije

    P.S. Isto je fora zasto se ne putuje, eo npr vikednom ja iz BG mogu da odem za par sati u Zagreb, Bec, Budimpestu i jos neke druge destinacije okolo za koji sat gore dolje, dok iz PG za vikend odoes do Skadra ili Trebinja da se najedes jer ces vremenski tesko sta uspjet. I sa godisnjim od 20 dana, oces da se okupas malo, oces neko mjesto da obidjes al *****, iskoristis neki dan odmora kad ti zatreba i nema se vremena za fino putovanje.
    Last edited by N_L; 13-09-18 at 18:06.
    rm -rf /

  13. #8888
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,542
    Thanks Thanks Given 
    7,409
    Thanks Thanks Received 
    4,496
    Thanked in
    1,747 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Apolo View Post
    Do kad mogu da se ce cekiram besplatno online za let sa wizzairom u nedelju u 17 za Milano?
    Kod Wizza čini mi se tek 48h prije leta se otvara free check in... Ako imaš povratni let možeš i taj chekirati u isto vrijeme ako nije više od 15 dana između letova...

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  14. #8889
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    738
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by neoss View Post
    Ono koliko sam ja uspijevao da se raspitam - Amerikanci ne prepoznaju pojam "medjunarodne" vozacke dozvole. Mislim da je vecinom to izmisljen pojam koji je nas AMS izmislio ne bi li se namlatio para od ovog crnog naroda.
    Ja sam vozio na nasu vozacku. Bogu hvala, nijesam imao priliku da provjerim da li je policija zaista priznaje - a ne daj Boze, ako dodjes u takvu situaciju, svakako ce ti cinjenica imas li nasu ili medjunarodnu vozacku biti najmanji problem

    I da, sto se tice rent-a-car-a u Americi - ogromna preporuka za Turo. Airbnb like service, samo za auta. Moze se ubosti jako jeftino, a nema zajebancija kao sto su placanje depozita i ostalih nameta koje imaju klasicne rent-a-car agencije.
    Sto se Amerike tice zavisi od drzave do drzave, al uglavnom sa nasom vozackom mozes voziti mjesec dana(naravno ako te ne zaustave mozes kolko hoces) a za vise da bi bio siguran mozes kod njih da izvadis vozacku koja vazi 5god s kojom mozes vozit bez problema... inace da bi uzeo rent a car zavisi do kompanije al dosta su zahtjevni... nisam cuo za ovo sto si ti napisao pa mi mozes taman pojasniti iskustvo sa njima

  15. #8890
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    738
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Je li uzimao ko rent a car u USA? Vidim na Hotwire bas neki dzabaluk, 15 dana 470 eura... kakve su procedure sa vozackom, osiguranjem i sl, ako neko ima info iz prve ruke?
    Ja sam uzimao preko Hertz-a trazili mi da platim karticom, i uzeli mi depozit 500$ za neke gluposti tipa ako pusis u autu 100$ dan i ne znam ni ja sto, to ti normalno vracaju kad vratis vozilo i ako ti bude sve ok... a meni su dali na nasu vozacku inace medjunarodnu ti ne priznaju tamo... a sto se osiguranja tice u istu agenciju dan prije mi lik kaze da moram platit jos 30-40$ neko dodatno osiguranje a sjutra dan kad sam uzeo vozilo nisam
    Placao nista tako da vjerovatno je to kako naletis

  16. #8891
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    90% naseg naroda sigurno ne putuje, a i od ovih 10% koji putuju, 5% idu do srb, bih, alb, hrv... znaci ako 5% putuje u inostranstvo iskljucujuci ex yu je top, sto je nekih 33000 ljudi. I to je masu cini mi se.
    Eto od te 33k oduzmi ove sto podju u Tursku za bubreg ili neku drugu operaciju, par hiljada srednjoskolaca sto kroz ekskurzije i sportske ekipe skoknu nedje, poslovna putovanja, par hiljada radnika sa kruzera, par stotina ovih sto uzimaju meleone na plantaze trave po kaliforniji, i na kraju par desetina hiljada sto na obdan odu u Milano da opale selfi sa aerodroma i eto 33k



    Quote Originally Posted by N_L View Post

    P.S. Isto je fora zasto se ne putuje, eo npr vikednom ja iz BG mogu da odem za par sati u Zagreb, Bec, Budimpestu i jos neke druge destinacije okolo za koji sat gore dolje, dok iz PG za vikend odoes do Skadra ili Trebinja da se najedes jer ces vremenski tesko sta uspjet. I sa godisnjim od 20 dana, oces da se okupas malo, oces neko mjesto da obidjes al *****, iskoristis neki dan odmora kad ti zatreba i nema se vremena za fino putovanje.


    Od BG do Beca je 7-8 sati i do zagreba 5-6. Za to vrijeme se moze do BG - Krfa - Dubrovnika - Sarande - Vlore - Splita - Mostara - Sarajeva - Skoplja - do Kosova do svetinja - kopaonika/zlatibora/stare planine/jahorine...

    Neka lagana voznja trajektom 50eur do Barija po farmerke, 20ak low costova...

    Ne moze se od 300eur plate putovati na zalost... A ovi sto imaju love su uglavnom ljakse koji misle da ih svi gledaju, oni svakako ni ne treba da izlaze iz zemlje - nista im jasno ne bi bilo


    P.S.

    Najbolje se vidi koliko smo kao drzava izgubljen slucaj kad se puste ovi sto nikada nijesu izasli da izIDju

    Slijetanje vriska odmah i dranje, a "stoe ovo druze", selfi time, dje mi je torba druze (3 dana ide spakovala kao da se u Milano doselila)skace na karusel ka' da je ringispil da joj ne utekne torba da je ne vrNu za CG, ide de u najjace butike, jede se kineska pica jer je ta najjaca, rijeci engleskog ne znade, taxiem svuda da se u metro ne bi sjelo slucajno, vriska na recepciU....
    Last edited by Gandalf_White; 13-09-18 at 23:26.
    One Ring to Rule them all...

  17. #8892
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,279
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    7-8 jedino ljeti kad se guzve stvore tamo, stize se za 5 sati lagano do Beca, isao sam vise puta, aj i da je 6 u vrh glave opet je ok da krenes poslije posla i stignes uvece u hotel. Te lokacije sto si nabrojao su ok ali nije to moj fazon, ja ocu da odem do Evrope, do kulture, cistoce, da mogu i u shopping malo, opera, pozoriste i razne druge stvari da ne nabrajam sad. Ti izleti oko nas su ok otic jednom i obisao skoro sve to ali za moje potrebe nije to to. Imas i etno sela i svih tih matraka, nije da nemas odavde nego meni taj dodir sa sredjenim i normalnim zivotom fali i tamo dje je "sve" dostupno, pogotovo sto nema kod nas, a i ne mora Bec, Budimpesta je par sati bliza.

    Low costovi jesu spas al opet nije to vikend varijanta jer vrlo rijetko su polasci petak poslije posla dolazak nedljelja pa i dosta ranije kartu uzet a nikad ne znas, barem ja, dje cu bit i sta cu cinjet tad..
    I trajekt je blize 100 povratna sa kabinom meni se cini, 50 je bilo na sjedista ona gore ako se dobro sjecam, i vise ako ces autom pa da setas malo ili rentacar uzmes ali opet isti *****.
    Last edited by N_L; 14-09-18 at 02:29.
    rm -rf /

  18. #8893
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    4,985
    Thanks Thanks Given 
    784
    Thanks Thanks Received 
    431
    Thanked in
    349 Posts

    Default

    Tako je.

  19. #8894
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    30
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pohvala Ludosti View Post
    Znam da se ne moze posredovati bez toga, nego trazim da me uvjeris da je refund.me legit  Dobio si novac na kraju?
    Skroz legit, dobio sam 175e na kraju. Oni su uspjeli da dobiju 250e od Easyjeta (i uzeli svoj dio).
    E sad mozda su oni dobili i vise od njih, to ne ti ne mogu garantovati
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  20. #8895
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,227
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    meni da mogu dobiti ovo ja bih im dao 50% a ne 30

  21. #8896
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    265
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Zna li neko mozda treba li nam tranzitna viza u Svedsku, treba da idem u Gdanjsk pa sam nasao neki jetniji let preko Stockholm-a? Ako ima neko neku informaciju da podjeli. Hvala

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

  22. #8897
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cradoje View Post
    Zna li neko mozda treba li nam tranzitna viza u Svedsku, treba da idem u Gdanjsk pa sam nasao neki jetniji let preko Stockholm-a? Ako ima neko neku informaciju da podjeli. Hvala

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    Ne treba

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  23. #8898
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    265
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Hvala

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

  24. #8899
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    9,155
    Thanks Thanks Given 
    1,013
    Thanks Thanks Received 
    1,620
    Thanked in
    837 Posts

    Default

    je li nalijetao ko na kakve ponude za jeftine karte sad krajem septembra, pocetak oktobra?

    treba da budem slobodan desetak dana, mislio sam da skitam nedje...destinacija nije bitna



  25. #8900
    Join Date
    Aug 2018
    Posts
    42
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nece nesto screenshot fino da se uploaduje. Imas preko Max Travel prejeftine opcije za Budimpestu i Milano, put i smjestaj

Page 356 of 567 FirstFirst ... 256306346352353354355356357358359360366406456 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. I: Jeftine avio karte
    By nirre in forum Putovanja
    Replies: 26
    Last Post: 05-05-20, 19:05
  2. Avio karte
    By Mojsije in forum Putovanja
    Replies: 3
    Last Post: 14-03-11, 21:37
  3. Jeftine Avio karte i Aranzmani!
    By BOKI in forum Putovanja
    Replies: 120
    Last Post: 02-02-11, 21:12
  4. Avio karte
    By rain_wind_storm in forum Putovanja
    Replies: 8
    Last Post: 22-04-09, 17:35
  5. Centavia - avio karte za BG od 9-79 eura
    By ice in forum Sve i svašta
    Replies: 68
    Last Post: 13-11-06, 13:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •