Page 202 of 229 FirstFirst ... 102152192198199200201202203204205206212 ... LastLast
Results 5,026 to 5,050 of 5707

Thread: Trumpova Amerika sa saveznicima & ostatak svijeta

  1. #5026
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TAKUMI View Post
    Ljudi, ove drustvene mreze i dalje ne zabranjuju slobodu govora, ali jeste promovisanje nasilja, organizaciju puča, dezinformacije koje nekome mogu da dodju glave...
    Pa ne bas. Twiter je npr jako ponosan na organizaciju "arapskog proljeca" preko njihovih servisa.
    Mislim da ce ovo pokrenuti lavinu zakona o njihovom poslovanju, posebno u EU.
    Do sada su se vadili na slobodu govora, ali vidjecemo u godinama koje dolaze kako ce to uticati na regulaciju drustvenih mreza, jer je sad jako labava.
    A da se ne lazemo, zadnjih 3 godine su nanizali afera i afera

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  2. #5027
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,456
    Thanks Thanks Given 
    3,812
    Thanks Thanks Received 
    3,059
    Thanked in
    1,298 Posts

    Default

    Meni je zanimljivo kako mirni protestantni rokaju litrima biber spreja po policiji. Crijevo od 1 cola, kanistar u ruksak, pumpa u ruku i rokaj...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  3. #5028
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Mučno je i ponašanje onih 11 republikanskih senatora koji su najavili da će da osporavaju rezultate, a od tih 11 samo je njih 6 glasalo protiv verifikacije rezultata. Valjda misle da će to da im pomogne na unutastranačkim izborima za predsjedničkog kandidata 2024. jer su procijenili da će Trampova baza da cijeni to što su se držali iste priče do samog kraja. Samo uporedite reakciju Al Gora iz 2000. sa ovom Trampovom i njegovom svitom. I to ja Al Gor u ponovnom glasanju izgubio u samo jednoj državi za minimalan broj glasova. Tada je Buš ukupno imao oko 540 hiljada glasova manje od Al Gora i to je bilo prvi put od 1888. da je predsjednik postao kandidat koji je izgubio popular vote. U prvobitnm glasanju na Floridi je pobijedio Al Gor, ali se Bušova ekipa žalila i vrhovni sud je odobrio da se djelimično ponovi glasanje samo na Floridi. Ne znam tačno ni koji su argumenti Bušovom timu bili za ponavljanje glasanje, ali znam da je bila fora da su isti kriterijumi pri ponovljenom glasanju bili primijenjeni na cijelu državu a ne samo na Floridu, Al Gor bi bio pobjednik.

  4. #5029
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Novi Sad
    Posts
    2,101
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    To sto su Trumpu izbrisali Twitter nalog ce mu jos biti i najmanji od problema, to se vec odavno znalo. Bice srecan i presrecan ako izbegne zatvor zbog ovoga sa Kongresom a najbolje bi mu bilo da gleda da zbrise iz SAD pre Bidenove inauguracije, mada mu nije neki izbor zato sto skoro svaka iole demokratska drzava ima dogovor o ekstradiciji sa SAD. Mozda bi mogao da se izvuce tako sto bi podneo ostavku pa ga Pence pomilovao mada je i sa njim zasrao stvari lazno tvrdeci da Pence moze da ponisti ishod izbora a on zapravo imao samo ceremonijalnu ulogu u saopstavanju ishoda rezultata elektorskih glasova. Prosto je neverovatno koliko je Trump glup i koliko se potrudio da samom sebi maksimalno zagorca zivot.

    Sto se tice onih bilmeza koji su upali u Kongres tek su ga oni ugasili, FBI je vec objavio desetine slika a kada krenu da ih hapse i tovare im optuznice zaglavice visegodisnje robije pa sve i da su usli u zgradu samo da se slikaju za selfije. Video sam snimak u kojem se jasno vidi da policija mirno pusta protestante da udju u zgradu ali opet medju masom ljudi koja je tog dana bila u zgradi Kongresa je svakako bilo i ekstremista koji su se fizicki obracunali su policijom, spominje se da je jedan policajac ubijen aparatom za gasenje pozara. U svakom slucaju, svako ko je tog dana usao u zgradu je bio previse glup da shvati pravne posledice tog postupka, licno po onome sto sam video vecina njih je usla da bi se glupirala i slikala i nisu nameravali da budu nasilni ali ih to nece spasiti a sa sobom ce povuci i gomilu normalnih ljudi posto ce ovo sigurno biti iskorisceno za jos strozu kontrolu gradjana i vrlo verovatno moze dovesti do novog Patriot Acta. Vec godinama se u SAD gura narativ da su najveca unutrasnja pretnja desnicari i beli supremacisti, Charlottesville je godinama koriscen za zaplasivanje a ista prica se gura i sada i ovo sa Kongresom se vec prikazuje kao teroristicki napad belih supremacista. Da oni postoje, to je tacno, da se njihova pretnja preuvelicava i mnogi lazno optuzuju za bele supremaciste i bele nacionaliste zbog nepodobnih politickih stavova koji inace ne podsticu ekstremizam i nasilje, i to je tacno. Ekstremizam postoji na obe strane ali se nasilje i divljanje Antife i BLM-a zataskava a cesto i odobrava. Sam Biden je Antifu nazvao "idejom" cime je ne samo jasno odbio da ih osudi nego ih i implicitno podrzao.

    Bez obzira na sve sto desavalo, nema govora o tome da sve to moze da eskalira u neki rat ili raspad SAD, americko drustvo je previse pacifikovano za tako nesto a u kontinentalnoj SAD se nijedna bitka nije vodila jos od 19. veka. Pola saveznih drzava i dalje strogo glasa za republikance i kome bas postane nepodnosljivo prosto ce se preseliti u sredinu koja mu vise odgovora nego sto ce rizikovati sukob sa zakonom.
    Last edited by Severnjak; 09-01-21 at 15:25.

  5. #5030
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Zaborvih da kažem da je Buš mlađi u ponovljenom glasanju na Floridi pobijedio za 537 glasova. Od 6 miliona važečih glasova, on je imao 537 više i to je rezultat ponovljenog glasanja, inače je bio izgubio. Tramp je imao ukupno 60 hiljada glasova manje u 5 država za koje je vikao da su ga pokrale i imao je ukupno 7 miliona glasova manje. Može li iko i da zamisli šta bi Tramp radio da je pobijedio u državi u kojoj je glasalo 6 miliona ljudi, da se Bajden žalio i da je na kraju Tramp izgubio za 537 glasova i da je to odlučilo izbore? On je 4 godine tvrdio da je pokraden i na prvim izborima i da je pobijedio i popular vote, iako je imao 3 miliona glasova manje. Mislim da je njegovo ponašanje potpuno očekivano jer predstavlja kontinuitet onoga što je radio tokom cijelog mandata. I onda neko njega i njegove drugare naziva patriotama koji rade u korist Amerike...
    Last edited by ćepanica; 09-01-21 at 15:27.

  6. #5031
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,305
    Thanks Thanks Given 
    4,133
    Thanks Thanks Received 
    4,458
    Thanked in
    2,162 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ćepanica View Post
    Što neko reče, možda fb i tw imaju progresivnu priču, ali im je način poslovanja u skladu sa konzervativnim stavovima. Progresvnu priču guraju jer misle da prate trendove, a praćenje trendova bi trebalo da donese pare. Kao i bilo koja druga korporacija, ne žele da ih vlada kontroliše, ne žele da budu regulisani, ne žele da budu podložni antimonopolskim zakonima. Zuckeberg nije bio na saslušanju zbog toga što ovome ili onome ograničava korišćenje fb, nego upravo zbog stvari koje se tiču moguće regulacije pomoću propisa. Antimonopolskim pravilima ga sad ćeraju da Whatsapp i Instagram izmjesti iz fb-a, odnosno da ne narušava konkurenciju tako što će uz jedan proizvod besplatno ponuditi druge proizvode koji imaju konkurenciju u drugim kompanijama.

    Da ponovim, sve kompanije guraju profitabilnu priču, a njima se rukovodi na republikanskim principima. I Amazon je zvanično podržao BLM, ali poreza ne plaća ni deseti dio što bi trebalo jer koristi sve namjenski napravljene rupe u poreskim zakonima. Ugušili su konkurenciju, tako da im ni tu ne odgovara implementacija progresivnih zakona.

    Nije bitno da li fb kontroliše demokrate kad je priča šira, odnosno korporacije kontrolišu političare. Dok god je zakonski dozvoljeno da se stotine miliona upumpava u kampanje, taj uticaj se neće smanjiti.
    Ako pricamo o
    Arizona
    Georgia
    Michigan
    Pennsylvania
    Wisconsin

    Razlika je bila ~380k, a ne 60k.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  7. #5032
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Valjda je razlika bila nešto ispod 270 hiljada. Nebitno, mislim da nisu osporavana sva glasačka mjesta. Moguće da sam i ja promašio cifru.

  8. #5033
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,647
    Thanks Thanks Given 
    2,664
    Thanks Thanks Received 
    1,060
    Thanked in
    496 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    #Mirno_šetaju... #slikaju_se_sa_policajcima

    Barem je ostao ziv,za razliku od onoliko crnaca koji su stradali na najgori moguci nacin gusenjem, koljenima i cizmama za vratom.
    da su ne daj boze crnci krenuli na kapitol,sad bi smo gledali potpuni drugacije scene iz demokratske nam SAD.

    Rece li remark da se gusio gledajuci video ...zamisli kako je bilo porodicama onih crnaca kad su gledali dje im clanovi porodice umiru na najgore moguce nacine.ili su samo vazni zivoti bijelaca...uzasavam se svakog moguceg bespotrebnog nasilja nad bilo kime

    Jedan rasno odgojeni policajac je sigurno nesto naucio iz ovog pokusaja hapsenja



    Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  9. #5034
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,305
    Thanks Thanks Given 
    4,133
    Thanks Thanks Received 
    4,458
    Thanked in
    2,162 Posts

    Default

    Kvotovah ti pogrrsan post ali nije bitno. Bitno je da su u svim drzavama potvrdili pobjedu i republikanci. Izgubio je svaki sudski slucaj. Ali ne, on i Rudi i Sidni Powell su imali bolje podatke od svih njih.

    I didn't just win. I won BIG, by a LOT. By hundreds of thousands.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  10. #5035
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,711
    Thanks Thanks Given 
    1,471
    Thanks Thanks Received 
    4,351
    Thanked in
    1,680 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aleksa111111 View Post
    Barem je ostao ziv,za razliku od onoliko crnaca koji su stradali na najgori moguci nacin gusenjem, koljenima i cizmama za vratom.
    da su ne daj boze crnci krenuli na kapitol,sad bi smo gledali potpuni drugacije scene iz demokratske nam SAD.

    Rece li remark da se gusio gledajuci video ...zamisli kako je bilo porodicama onih crnaca kad su gledali dje im clanovi porodice umiru na najgore moguce nacine.ili su samo vazni zivoti bijelaca...uzasavam se svakog moguceg bespotrebnog nasilja nad bilo kime

    Jedan rasno odgojeni policajac je sigurno nesto naucio iz ovog pokusaja hapsenja



    Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
    U klipu koji sam postavio se masa sukobljava sa policijom samo jer im je ona prepreka da se upadne u parlament.(a ne iz nekih reakcija i revolta na prethodno policijsko nasilje)

    Radi se o događaju koji nema nikakve veze sa ovim dešavanjima koja ti pominješ.
    A i da ima veze, jedno zlo ne pravda drugo.

  11. #5036
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Kvotovah ti pogrrsan post ali nije bitno. Bitno je da su u svim drzavama potvrdili pobjedu i republikanci. Izgubio je svaki sudski slucaj. Ali ne, on i Rudi i Sidni Powell su imali bolje podatke od svih njih.

    I didn't just win. I won BIG, by a LOT. By hundreds of thousands.

    Izgubio je 61 od 62 slučaja na sudu. Taj jedan koji je dobio odnosi se na proceduralnu stvar. Mislim da je Džordžija u pitanju. Uspjeli su da postognu da se ne računaju glasovi koji su poslati poštom prije i na dan izbora a stigli su 9 dana poslije izbora. Taj rok je smanjen na 6 dana i obuhvatio je od 800-1200 glasova. Sve ostalo su glatko izgubuli, pri čemu su svako obraćanje sudu počinjali eksplicitnom tvrdnjom da se slučaj ne odnosi na prevaru ili krađu, nego da gledaju samo proceduralne stvari i da vjeruju da su svi učesnici u izbornom procesu radili pošteno. To je pričao i Rudi Đulijani. Laganje i dizanje tenzija na televziji nema nikakvih posljedica dok bi na sudu krivično odgovarali za svjesno izrečene nedokazane i lažne tvrdnje. Isto tako nema posljedica ni organizacija onih njihovih komičnih saslušanja, đe iznajme neku salu i neki republikanski kongresmeni ispituju navodne svjedoke prevare i krađe. Tu se tek lupetalo svega i svačega.
    Last edited by ćepanica; 09-01-21 at 16:06.

  12. The Following User Says Thank You to ćepanica For This Useful Post:


  13. #5037
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,305
    Thanks Thanks Given 
    4,133
    Thanks Thanks Received 
    4,458
    Thanked in
    2,162 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ćepanica View Post
    Izgubio je 61 od 62 slučaja na sudu. Taj jedan koji je dobio odnosi se na proceduralnu stvar. Mislim da je Džordžija u pitanju. Uspjeli su da postognu da se ne računaju glasovi koji su poslati poštom prije i na dan izbora a stigli su 9 dana poslije izbora. Taj rok je smanjen na 6 dana i obuhvatio je od 800-1200 glasova. Sve ostalo su glatko izgubuli, pri čemu su svako obraćanje sudu počinjali eksplicitnom tvrdnjom da se slučaj ne odpsi na prevaru ili krađu, nego da gledaju samo proceduralne stvari i da vjeruju da su svi učesnici u izbornom procesu radili pošteno. To je pričao i Rudi Đulijani. Laganje i dizanje tenzija na televziji nema nikakvih posljedica dok bi na sudu krivično odgovarali za svjesno izrečene nedokazane i lažne tvrdnje. Isto tako nema posljedica ni organizacija onih njihovih komičnih saslušanja, đe iznajme neku salu i neki republikanski konresmeni ispituju navodne svjedoke prevare i krađe. Tu se tek lupetalo svega i svačega.
    To je to.

    A sad, ako kojim cudom ne zavrsi u zatvor, ce da cijepa republikansku partiju. Da politicki nagrdi sve one za koje misli da su ga izdali. A podrska avetinja desnicara mu nece skoro jenjavati.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  14. #5038
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Ne mislim da će ići u zatvor. Mislim da je Amerikanci misle da im je manji problem za imidž da im istorija ne bilježi da su izabrali kriminalca za predsjednika nego sve ovo što radi. Ako baš bude pravio probleme, mislim da će ga smiriti nekom realnom prijetnjom zatvorske kazne. Da ne pominjeno da tako bogate ljude rijetko stigne bilo kakav vid pravde.

  15. #5039
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,566
    Thanks Thanks Given 
    2,339
    Thanks Thanks Received 
    4,428
    Thanked in
    2,560 Posts

    Default

    2 najveca razloga zasto ce mozda biti uhapsen je da vide buduci predsjednici da ne smiju biti bahati i da bi ga izolovali da ne daje tajne.


  16. #5040
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Koliko god da su ga republikanci gurali da bi završavali svoj posao, mislim da nisu glupi i da su znali koliko je Tramp nepodoban i koje su mu sve mane. Ne mislim da su mu govorili sve što bi govorili drugim predsjednicima, a pitanje je šta je i zapamtio jer ni brifing od 15 minuta nije mogao da sluša ako nisu ubacivali njegovo ime po nekoliko puta na svakoj stranici. Ne vjerujem ni da je ikad imao šifre za lansiranje nuklearnog oružja.

  17. #5041
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Severnjak View Post
    To sto su Trumpu izbrisali Twitter nalog ce mu jos biti i najmanji od problema, to se vec odavno znalo. Bice srecan i presrecan ako izbegne zatvor zbog ovoga sa Kongresom a najbolje bi mu bilo da gleda da zbrise iz SAD pre Bidenove inauguracije,

    kako si konkretno mislio da izvede to kad je secret service stalno uz njega
    She is only here to annoy herself!

  18. #5042
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,305
    Thanks Thanks Given 
    4,133
    Thanks Thanks Received 
    4,458
    Thanked in
    2,162 Posts

    Default

    Aok mene.


    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  19. #5043
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    kako si konkretno mislio da izvede to kad je secret service stalno uz njega
    Teorijski, zar ne može da ode van države zajedno sa tajnom službom dan prije Bajdenovog preuzimanja funkcije? Tajna služba može i sama da se vrati.

  20. #5044
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,600
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TAKUMI View Post
    Ljudi, ove drustvene mreze i dalje ne zabranjuju slobodu govora, ali jeste promovisanje nasilja, organizaciju puča, dezinformacije koje nekome mogu da dodju glave...
    Ja to podržavam. Ali neka pravila važe za sve
    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

  21. #5045
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,452
    Thanks Thanks Given 
    1,908
    Thanks Thanks Received 
    5,151
    Thanked in
    1,776 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aleksa111111 View Post
    Barem je ostao ziv,za razliku od onoliko crnaca koji su stradali na najgori moguci nacin gusenjem, koljenima i cizmama za vratom.
    da su ne daj boze crnci krenuli na kapitol,sad bi smo gledali potpuni drugacije scene iz demokratske nam SAD.

    Rece li remark da se gusio gledajuci video ...zamisli kako je bilo porodicama onih crnaca kad su gledali dje im clanovi porodice umiru na najgore moguce nacine.ili su samo vazni zivoti bijelaca...uzasavam se svakog moguceg bespotrebnog nasilja nad bilo kime

    Jedan rasno odgojeni policajac je sigurno nesto naucio iz ovog pokusaja hapsenja



    Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
    I to sto veliš, bar je osta živ za razliku od ovo dvoje.

  22. #5046
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    kako si konkretno mislio da izvede to kad je secret service stalno uz njega
    Jesu li ono ukinuli da bivše predsjednike doživotno štiti tajna služba nakon isteka mandata? Od Obame ili Klintona zaboravih..

    Mada sve i da Tramp pokuša da se sakrije u neku stranu državu, tu su uglavnom ugovori o izručenju.. Ako dođe do toga, jedino bi mu ostalo da ode kod brata Kimija
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  23. #5047
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,566
    Thanks Thanks Given 
    2,339
    Thanks Thanks Received 
    4,428
    Thanked in
    2,560 Posts

    Default

    Moze da ima secret service a ne mora posle insteka mandata.
    Obama ima secret service stalno oko sebe. I dozivotnu platu od 400 000 godisnje.


  24. #5048
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,305
    Thanks Thanks Given 
    4,133
    Thanks Thanks Received 
    4,458
    Thanked in
    2,162 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Jesu li ono ukinuli da bivše predsjednike doživotno štiti tajna služba nakon isteka mandata? Od Obame ili Klintona zaboravih..

    Mada sve i da Tramp pokuša da se sakrije u neku stranu državu, tu su uglavnom ugovori o izručenju.. Ako dođe do toga, jedino bi mu ostalo da ode kod brata Kimija
    94e su promijenili da bude secret service limit 10 godina. Obama onda vrnuo na dozivotno.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  25. The Following User Says Thank You to avet For This Useful Post:


  26. #5049
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,348
    Thanks Thanks Given 
    3,485
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default Trumpova Amerika sa saveznicima &amp; ostatak svijeta

    evo Medo je to ukratko objasnio, ukoliko nekoga zanima


    https://twitter.com/NebojsaMedojevi/...815651840?s=20

    Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  27. #5050
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    Uh duboka država... Posebnota fotka đe su namontirali pozdrav s rukavicom - pozdrav ljudi koji su se borili protiv rasizma.. Ironije
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

Page 202 of 229 FirstFirst ... 102152192198199200201202203204205206212 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Nekad bio gaming komp,ostatak
    By bole083 in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 2
    Last Post: 10-12-16, 16:36
  2. Replies: 8
    Last Post: 23-04-14, 11:06
  3. Održiva Ekonomija: O Stvaranju Svijeta I Svijeta Novca
    By loken in forum Politika generalno
    Replies: 1
    Last Post: 30-08-09, 22:36
  4. Amerika
    By N_L in forum CG dijaspora
    Replies: 63
    Last Post: 09-03-08, 00:47
  5. Procjena i prodaja, Barton i ostatak
    By alien in forum Ostali oglasi
    Replies: 19
    Last Post: 12-06-07, 13:10

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •