Page 8 of 543 FirstFirst ... 4567891011121858108508 ... LastLast
Results 176 to 200 of 13557

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2021]

  1. #176
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Miodrag Kalezić (65) saslušan je u Centru bezbjednosti, nakon što su ga policajci zatekli u ispisivanju grafita upućenog potpredsjedniku Vlade Dritanu Abazoviću.
    Jel moguce da ljudi penzioneri crtaju grafite ko tinejdzeri?!?

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  2. #177
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    155 miliona u MA ili 2 mjeseca penzija ))

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  3. #178
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,590
    Thanks Thanks Given 
    7,520
    Thanks Thanks Received 
    4,590
    Thanked in
    1,777 Posts

    Default

    Razočarani Uraši i Stari liberali, kakva ekipa...

    A da ih pitaš kako ih nije sramota da napišu lako provjerljivu laž " najveću moguću kamatu" ili ko to diže tenzije od izbora (znamo svi, a lako je zaključiti letimičnim pogledom na medije), pravili bi se ludi...

    No ajd, kad već mogu svoju riječ da pogaze, i vrate se na "diskriminatorski" forum, ni ostalo ne treba čuditi...

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  4. The Following 2 Users Say Thank You to MeDo_JE For This Useful Post:


  5. #179
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Ovi što kažu da je Carević pucao IZ TOPA su intelektualni ekvivalent onih što su mislili da će na Sinjajevinu TOPOVI I RAKETE da izazovu ekološku katastrofu iz pet trenažnih minobacača. Lik je puaco iz PRANGIJE jer BOŽIĆ JE, BOŽIĆ JE, što bi rekao Baja Mali Krindža. A znate ko npr puca iz pravog topa? Zagreb, svaki dan u podne, al isto puca bez projektila tj samo sagori barut radi zvučnog efekta. Glavni grad jedne države koja je u istu onu EU koja je božanstvo ovima koji ga kritikuju

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  6. #180
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Ako se sa ovakvim žarom ističe da smo se zadužili 750 miliona, da li će se sa istim takvim žarom isticati da smo smanjili dug za 500 miliona kad stare obveznice dođu na naplatu?

  7. #181
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,887
    Thanks Thanks Received 
    3,170
    Thanked in
    1,616 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ćepanica View Post
    Ako se sa ovakvim žarom ističe da smo se zadužili 750 miliona, da li će se sa istim takvim žarom isticati da smo smanjili dug za 500 miliona kad stare obveznice dođu na naplatu?
    Neće se smanjiti za 500 nego za 250 miliona kad dospiju u martu.

  8. #182
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kauboj24 View Post
    Ovi što kažu da je Carević pucao IZ TOPA su intelektualni ekvivalent onih što su mislili da će na Sinjajevinu TOPOVI I RAKETE da izazovu ekološku katastrofu iz pet trenažnih minobacača. Lik je puaco iz PRANGIJE jer BOŽIĆ JE, BOŽIĆ JE, što bi rekao Baja Mali Krindža.
    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Pa sto je prangija nego vrsta topa? Naravno, niko normalan nije pomislio da je Carevic pucao iz topa s bojnom municijom. Ne znam, nego pitam, je li dozvoljeno pucati iz prangije u naseljenom mjestu? Mislim da su petarde zabranjene. Prangije, moguce, nijesu? Znam da se u moje selo na Badnje vece znao bacit i dinamit.

    Je li pucanje na Bozic neka vrsta obicaja koji se praktikuje samo na Balkanu? Samo kod pravoslavaca?

  9. #183
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Γόρδιος δεσμός View Post
    Pucanje smo kao običaj preuzeli od Turaka, to nije naš običaj, pitaj bilo koje svešteno lice. A Turci to vuku još iz paganskih vremena, kada se pucalo jer se vjerovalo da se tako tjeraju zli duhovi.

    Običaj do bola naopak, turski običaj primjenjivati na Božić. A i zakonom zabranjen.
    Znaci, veliki vjernik Bato Carevic na pravoslavni Bozic praktikuje paganske turske obicaje? Uz to radi nesto sto je zakonom zabranjeno?

  10. #184
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,713
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    Pa veli, pristao bih da budemo RS volume 2, samo da imamo svajcarski standard




    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  11. #185
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,414
    Thanks Thanks Given 
    14,886
    Thanks Thanks Received 
    4,180
    Thanked in
    2,114 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Znaci, veliki vjernik Bato Carevic na pravoslavni Bozic praktikuje paganske turske obicaje? Uz to radi nesto sto je zakonom zabranjeno?
    Mislim da ima tema o Budvi i cirkusu. Ovo je o novoj vladi. Ne znam kakve tačno ima veze Bato sa novom vladom. Često ga pomeneš ođe. A ovo nek nam budu najveći problemi.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  12. #186
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,414
    Thanks Thanks Given 
    14,886
    Thanks Thanks Received 
    4,180
    Thanked in
    2,114 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Kao sto sam istakao po pitanju pomirenja nije uradjeno nista jer nema volje kod prosrpskih struktura nove vlasti, prekrsena je iz cistog hira procedura oko zakona o slobodi vjeroispovjesti koji je bas zato sto je bio kamen spoticanja i izvor novih podjela trebalo temeljno i uz ucesce svih kvalitetno izmijeniti a pogotovo uz postovanje propisa i ustava. Ne samo sto je procedura i propisi prekrseni nego je sve uradjeno na krajnje diskriminatoran nacin cime su direktno gurnuli URAi prst u oko i zbog cega se Dritan napatio da bi obezbijedio podrsku u samoj stranci inace bi vec sada pricali o novim izborima. Zaduzili smo se mimo procedure i pravila uz najvecu mogucu kamatu. Bez ikakvog strateskog plana u jednom danu smo ugasili MA pa kad su se sjetili sto su uradili sad rade danonocno da izvade sve fleke zbog svoje ishitrenosti... Ja ne znam jel ista uradjeno od ove Vlade sa smislom i logikom. Kakav je pristup problemima najbolje oslikava to da smo u jeku kovid krize jedina zemlja bez mjera i cije mjere ne da ne znaju njeni gradjani nego ih ne znaju ni oni koji ih donose. Postoji li ijedan potez ove Vlade kojim bi se iko mogao pohvaliti. Ja bi bio zadovoljan da se bar ista uradili po pitanju smirivanja tenzija i pomirenja ali od toga nema nista, niti ce biti. Ova Vlada nema podrsku ni u samom parlamentu i trajace dok Vucic svojim marionetama u parlamentu ne kaze da je dosta a to ce biti do trenutka dok se ne osjete dovoljno snazni za ostvarenje svojih ciljeva u kako evo danima govore spikeri sa srpskih medija vracanje Crne Gore na pocetna podesavanje.
    Većinom ti je već odgovoreno. Kao što sam i očekivao tvoji argumenati nemaju veze sa realnošću. To oduvijek radiš. Po pitanju pomirenja treba da se obratiš na drugoj strani. Onoj patriotskoj koju kontroliše Brano i veliki Veljović. Jer od strane premijera, zamjenika premijera, predsjednika skupštine (nosioca pobedničkih koalicija) dobijaš samo izjave pomirenja. To što ti nećeš tako da ih shvatiš je tvoj problem. Pričati o zaduženjima i MA iz te perspektive je smiješno. Što se tiče zakona o slobodi vjeroispovijesti, URA od početka ima stav da treba izbačiti i izmijeniti problematične članove zakona. A narod je vrlo jako pokazao šta mislim o tome. I ako je po tvom tada brojanju na litijama bilo 20 hiljada ljudi, bilo je puno više. Nisi plakao o diskriminaciji kad je donešen prošli zakon na onakav način. Ali sad je diskriminacija. Licemjerje do bola. I opet ću te pitati koje su to strukture u vladi koje su prosrpski i koje žele RS 2? Baš me interesuje ko su ti.


    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  13. #187
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Neće se smanjiti za 500 nego za 250 miliona kad dospiju u martu.
    Dobro. Da li će se sa žarom isticati da je dug smanjen za 250 miliona? Ili je dps planirao da 800 miliona manjeg prihoda od turizma nadoknadi iz džepa ovih kontroverznih biznismena-patriota?

  14. #188
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,857
    Thanks Thanks Given 
    838
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Rodion stari URAš

    Dobro jutro svima, meni je dobro počelo
    Love, peace and respect.

  15. #189
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,414
    Thanks Thanks Given 
    14,886
    Thanks Thanks Received 
    4,180
    Thanked in
    2,114 Posts

    Default

    Hahaha. @Ostoja izvanjavam se. Zapalo mi je kako ga često pominješ pa...

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  16. #190
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Pa sto je prangija nego vrsta topa? Naravno, niko normalan nije pomislio da je Carevic pucao iz topa s bojnom municijom. Ne znam, nego pitam, je li dozvoljeno pucati iz prangije u naseljenom mjestu? Mislim da su petarde zabranjene. Prangije, moguce, nijesu? Znam da se u moje selo na Badnje vece znao bacit i dinamit.

    Je li pucanje na Bozic neka vrsta obicaja koji se praktikuje samo na Balkanu? Samo kod pravoslavaca?
    Aj ne zajebaj ada imas etno selo kod mojkovca pa kad prave svadbe puca se iz topa, ada nemas djule ili kuglu unutra pa da pucas ejj?!? ne budi bukvalista

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  17. #191
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Ajda i da ti povjerujem da si URA. Što je realno teško. Nego reci mi šta konkretno nova vlada radi pa ti kao glasač Ure nisi zadovoljan? Ko su nosioci velikosrpskog projekata i gdje se to vidi u odlukama nove vlade? Generalizuješ glasače Ure i njihove zahtjeve, možda one iz vrha i oko Civisa, ali to je mali broj.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
    st konretno nova vlada radi, isto sto i DPS vlada.
    ajde mi pronadji rayliku
    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...z-mimo-pravila
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  18. #192
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kauboj24 View Post
    Aj ne zajebaj ada imas etno selo kod mojkovca pa kad prave svadbe puca se iz topa, ada nemas djule ili kuglu unutra pa da pucas ejj?!? ne budi bukvalista

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Pa ja i napisah da niko normalan nije mislio na pucanje iz topa u smislu ispaljivanja projektila. Ono zbog cega sam pomenuo Carevica i pucanje bilo je u kontekstu hapsenja BM. Ako je vec policija tako revnosna da mu stavi lisice na ruke, a tuzlilastvo da mu izrekne pritvor u trajanju od 72 casa (po svoj prilici radilo se o "prekoracenju zakonskih ovlascenja"), zasto policija nije reagovala u slucaju prangijanja u naseljenom mjestu od strane Carevica? Moje konkretno pitanje je bilo da li se s novom vlascu nastavlja sa starom praksom selektivnog primjenjivanja zakona. Samo sto su sada "bijeli medvedi" neki drugi likovi.

  19. #193
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Pa ja i napisah da niko normalan nije mislio na pucanje iz topa u smislu ispaljivanja projektila. Ono zbog cega sam pomenuo Carevica i pucanje bilo je u kontekstu hapsenja BM. Ako je vec policija tako revnosna da mu stavi lisice na ruke, a tuzlilastvo da mu izrekne pritvor u trajanju od 72 casa (po svoj prilici radilo se o "prekoracenju zakonskih ovlascenja"), zasto policija nije reagovala u slucaju prangijanja u naseljenom mjestu od strane Carevica? Moje konkretno pitanje je bilo da li se s novom vlascu nastavlja sa starom praksom selektivnog primjenjivanja zakona. Samo sto su sada "bijeli medvedi" neki drugi likovi.
    Tebra opet pogresno tumacis tj mijesas babe i zabe , Carevic je opalio iz topa svadbarski pored popa,a BM je priveden jer su nasli pistolje sa municijom u cijev ... ili ljudi ne shvataju razliku izmedju pistolja i petarde

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  20. #194
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Većinom ti je već odgovoreno. Kao što sam i očekivao tvoji argumenati nemaju veze sa realnošću. To oduvijek radiš. Po pitanju pomirenja treba da se obratiš na drugoj strani. Onoj patriotskoj koju kontroliše Brano i veliki Veljović. Jer od strane premijera, zamjenika premijera, predsjednika skupštine (nosioca pobedničkih koalicija) dobijaš samo izjave pomirenja. To što ti nećeš tako da ih shvatiš je tvoj problem. Pričati o zaduženjima i MA iz te perspektive je smiješno. Što se tiče zakona o slobodi vjeroispovijesti, URA od početka ima stav da treba izbačiti i izmijeniti problematične članove zakona. A narod je vrlo jako pokazao šta mislim o tome. I ako je po tvom tada brojanju na litijama bilo 20 hiljada ljudi, bilo je puno više. Nisi plakao o diskriminaciji kad je donešen prošli zakon na onakav način. Ali sad je diskriminacija. Licemjerje do bola. I opet ću te pitati koje su to strukture u vladi koje su prosrpski i koje žele RS 2? Baš me interesuje ko su ti.


    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
    Iskreno ja ne znam da li ti uopste citas postove na koje odgovaras ili samo raspravljas sa zamisljenim neprijateljem i pogresno percipiras tudje stavove. Nije problem zakon vec sto je on sam sad rogobatan, donesen bez procedure uz silno krsenje propisa, nije problem gasenje MA vec sto je to uradjeno preko noci bez plana i smisla pa je ucinjena jos vec steta, nije problem zaduzenje vec sto je to uradjeno netransparentno i uz najnepovoljnije uslove, ako treba nekom u CG govoriti ko udara u nacionalisticke bubnjeve i ko prijeti, te ko salje zlokobne poruke "dogodine na Lovcenu" je isto kao tvoje vjerovanje da vas je bilo 100000 hiljada na litijama... Kolike su poruke "pomirenja" dovoljno govori sto se jos uvijek pravdaju celnici URA sa nekim "izdusenjima" i potrebi da se gutaju zabe samo je pitanje koliko ce moci progutati zaba jer to je zabluda da je to kod vas kratkotrajni proces oslobadjanja emocija to je nacin razmisljanja kome nema kraja, to je cijela ideologija u kojoj nema mjesta za nikog osim vasih nacionalistickih ciljeva.

  21. #195
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,414
    Thanks Thanks Given 
    14,886
    Thanks Thanks Received 
    4,180
    Thanked in
    2,114 Posts

    Default

    Zaboravio sam zašto si mi bio na ignor. Uživaj.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  22. #196
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,857
    Thanks Thanks Given 
    838
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Ja bih samo da se podsjetimo Vladine čestitke 2017. godine na današnji dan

    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...je-do-16-centi

    P.S. ubiše vijesti sa registracijom, neću se registrovat sem kad naprave one click registraciju preko googlea
    Love, peace and respect.

  23. #197
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kauboj24 View Post
    Tebra opet pogresno tumacis tj mijesas babe i zabe , Carevic je opalio iz topa svadbarski pored popa,a BM je priveden jer su nasli pistolje sa municijom u cijev ... ili ljudi ne shvataju razliku izmedju pistolja i petarde

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Ja sam pitao da li je pucanje iz topa/prangije u naseljenom mjestu zakonom zabranjeno. Ako jeste, zasto policija nije reagovala? Kakve veze ima sto je pop bio pored? Uzgred, bacanje petardi je zakonom zabranjeno.

    Ne izjednacavam nosenje pistolja s pucanjem u naseljenom mjestu. Nego nejednaku primjenu zakona.

    Za BM ce se, vjerovatno, utvrditi da ne postoji nikakva krivicna odgovornost, buduci da on nije nosio pistolj. On je proveo dva dana u pritvoru, iako je pretpotstavka da nije uradio nista suprotno zakonu, dok prema Carevicu nije nista preduzeto, iako je uradio nesto sto je suprotno zakonu. Mada, da ne prejudiciram, moguce je da ce biti podnijeta neka prekrsajna prijava. A ne vjerujem da ce se to desiti.

  24. #198
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,590
    Thanks Thanks Given 
    7,520
    Thanks Thanks Received 
    4,590
    Thanked in
    1,777 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Iskreno ja ne znam da li ti uopste citas postove na koje odgovaras ili samo raspravljas sa zamisljenim neprijateljem i pogresno percipiras tudje stavove. Nije problem zakon vec sto je on sam sad rogobatan, donesen bez procedure uz silno krsenje propisa, nije problem gasenje MA vec sto je to uradjeno preko noci bez plana i smisla pa je ucinjena jos vec steta, nije problem zaduzenje vec sto je to uradjeno netransparentno i uz najnepovoljnije uslove, ako treba nekom u CG govoriti ko udara u nacionalisticke bubnjeve i ko prijeti, te ko salje zlokobne poruke "dogodine na Lovcenu" je isto kao tvoje vjerovanje da vas je bilo 100000 hiljada na litijama... Kolike su poruke "pomirenja" dovoljno govori sto se jos uvijek pravdaju celnici URA sa nekim "izdusenjima" i potrebi da se gutaju zabe samo je pitanje koliko ce moci progutati zaba jer to je zabluda da je to kod vas kratkotrajni proces oslobadjanja emocija to je nacin razmisljanja kome nema kraja, to je cijela ideologija u kojoj nema mjesta za nikog osim vasih nacionalistickih ciljeva.
    I dalje nastavljaš da širiš dezinformacije...

    Pod kojim to povoljnijim uslovima smo se mogli zadužiti i kod koga...? Pod kojim uslovima smo se zaduživali u zadnjih 10 godina, kad nije bilo korone i krize...?

    Doprinose li tvoje laži pomirenju i smirivanju tenzija...?

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  25. #199
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Γόρδιος δεσμός View Post
    Ogromna je razlika, u ovom pasusu.

    "Sagovornici “Vijesti”, između ostalog, tvrde i da je akt o sistematizaciji svojevremeno i izrađen sa tako strogim kriterijumima, kako bi ih što manje ljudi iz struke mogli ispuniti. Navode i da te kriterijume ispunjava tek nekoliko ljudi, te da su gotovo svi bliski bivšem režimu."

    Radiće se sistematizacija, polakote.
    znaci dok se ne uradi nova sistematizacija krsicemo zakone, to je tebi normalno???
    sad ce raditi sistematizaciju da bi bili ljudi bliski novom rezim, opet koj je razlika????
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  26. #200
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    I dalje nastavljaš da širiš dezinformacije...

    Pod kojim to povoljnijim uslovima smo se mogli zadužiti i kod koga...? Pod kojim uslovima smo se zaduživali u zadnjih 10 godina, kad nije bilo korone i krize...?

    Doprinose li tvoje laži pomirenju i smirivanju tenzija...?

    Sent using Tapatalk
    Evo covjek smisleno i kulturno odgovorio. Zamisljam njegov post kako bi zvucao da je DPS vlada uradila isto. Sta bi sa transparentnosti i podnosenja izvjestaja Skupstini i pojasnjenja svojih poteza? Ovo je isto kao kad ovima objasnjavas da nije problem zakon o slobodi vjeroispovjesti i da niko ne osporava potrebu njegove izmjene u cilju smirivanja tenzija vec je problem da njje ispostovana procedura i da je uradjeno bahato i iz cistog hira da bi se drugima gurnuo prst u oko a potpuno nesvjesni da su gurnuli prst u oko samoj drzavi. Nismo mijenjali vlast da bi se sprdali sa drzavom isto kao i oni prije vec da bi je osnazili.

    No kao sto rekoh gore vec uzmite matricu razmisljanja postovanog kolege forumasa pa uzmite bilo koji akt ove Vlade pa zamislite da je to uradila prosla Vlada i samo zamislite sta bi on napisao u tom slucaju. E to je ono sto su ovdje ljudi vecinom populisti, propagandisti i navijaci a tu smislenosti u diskusijama nema.

Page 8 of 543 FirstFirst ... 4567891011121858108508 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27
  2. Prodajem Kolekciju knjiga iz Vijesti (edicija Milenijum)
    By Rakun in forum Ostali oglasi
    Replies: 7
    Last Post: 31-08-12, 15:08
  3. Replies: 3
    Last Post: 09-12-11, 11:11
  4. I: Edicija "Roman u Crnoj Gori"
    By liquido in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 13-11-10, 21:55
  5. Nova edicija "Politike", bestseleri svakog mjeseca
    By Alhemichar in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 10
    Last Post: 29-09-04, 00:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •