Page 101 of 278 FirstFirst ... 5191979899100101102103104105111151201 ... LastLast
Results 2,501 to 2,525 of 6939

Thread: Uefa Champions League 2012/2013

  1. #2501
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Znaci oce da ga prodaju. Pricam ja pricam ali kome? Kome posluku porati? Vide i oni iz Reala da to nije to, nisu desert.
    pričao je oko nove godine kako će razmislit ovih par mjeseci, da bi volio da se vrati u Englesku, i da neće ostat u Realu ukoliko osjeti kako ne pruža partije kao ranije.
    znači, rekli su mu da nije to - to, dosta je bilo.

  2. #2502
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Kotor
    Posts
    5,847
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Znaci ako boldovani to kazu onda je tako?
    Alonso iz Liverpula i Reala su nebo i zemlja. Tad mlad, pun snage, a sad...
    Alonsovih pretrčanih 500 metara vrijede koliko i nečija 3 kilometra.
    Murinjova tvrdoglavost će skupo koštati Real.To što su Ozili i Di Maria sposobni da pune Rekreativno ništa ne znači na ovom nivou.Junajtedovi štoperi (Rio posebno) su imali milion propusta noćas.I to niko od ljudi oko kojih se vrta ofanzivna koncepcija Murinja nije vidio.Kaka bi im ne pomjerivši se prozvijukao 5-6 samo takvih pasova.Dođavola,bolje i Modrića ili Alonsa da je stavio na Ozilovo mjesto.
    Raise my hammer,take my aim

  3. #2503
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    30ak šuteva ka golu Mančester Junajteda, totalna dominacija tokom čitavog meča, liše 3-4 šanse koje je Junajted stvorio... i opet ne pobijediše.
    Konstantno gledam isti scenario - Real krene silovito, ali ako ne pogode iz prve 2-3 šanse, automatski primaju go i onda im je đavo odnio rabotu. Dobro su igrali noćas, možda i najbolji meč ove sezone. Raznijeli su Junajted na sredini, i po lijevoj strani bačali fore na Rafaelov račun.

    Što se tiče samog rezultata, ja mislim da je Real Madrid noćas jednom nogom van Lige Šampiona. Preteško je pobijedit Junajted na Old Trafordu, posebno jer su u dobroj pozicji i ne moraju ništa da jure. Kod Reala odlični Dijego Lopez, Koentrao, Ronaldo i Di Maria, ostali prosječni, a Ozil i Benzema loši.

    Pitam se oću li ikad dočekat da Benzema jednom krene ka lopti i zagradi se, momak izgleda kao da igra fudbal pod nekom prinudom. Stvarno ne znam koji mu se ku*ac dešava u životu, ali tako je blijed svaki put kad igra da je to postalo iritantno.

    Kagava... kesa.

  4. #2504
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Што чини Лопез са оним његовим излијетањима е паа. Сваки пут помислим ево гола.

  5. #2505
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by desert de Lleó View Post


    Ne zezam se ja nista. No je meni stvarno crno pisati i objasnjavati zasto je Alonso bolj fudbaler od Busketsa. Nadjite postove Dzoa i Need2Rock-a o njemu. Pa se onda zapitajte kako bi Buskets igrao u Sosijedadu (Alonso bio najbolje ocijenjeni igrac sredine terena pored Zidana, Xavia, i co.), i u Liverpulu gdje je uz Maskerana i Gerarda gazio.

    No, odje izgleda igrac Barselone mora biti najbolji na svijetu i nisi navijac Barselone ako to ne pricas.
    A nije ti crno pisat' moj kolega,no ne znaš što bi napisa..A onda se pojave Del Boske i Gvardiola i za Buskeca kažu da im je prvi na listu kad prave sastav za tekmu i da je najbolji zadnji vezni na planeti...Samo mi reci o čemu dalje da se priča?..Kako može iko bolje znat',od 2 najboljih trenera planete..Nikako.

  6. #2506
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Fin meč večeras.

    Prvi dio, mislim da je Ferguson iznenadio svakoga otvorenošću, čak i sebe samog. Junajted je krenuo da grize i ostalo je otvoreno prostora na sve strane za rala i volove, lopte su stizale od odbrane do napada (što se Reala tiče) za sekund i čini mi se da su i igrači bili frapirani kako im sve ide od ruke. Da je ušao onaj Koentraoov (Koentraovljev?) šut, gledali bi debakl Junajteda. Junajted je dao go mimo toka igre, klasična krtola a kako Real nije dao pet zatvoreno drugo poluvrijeme je bilo očekivano.

    Očekivano nemam potrebe da komentarišem, Junajted ima idealan rezultat za Old Toilet, ali sam i dalje poprilično siguran da tamo Real neće promašit' ovo što je promašivao večeras. Istini na volju, tamo nemaju prostora za grešku.

    Di Marija za Dečić.
    "And if they didn't believe me, they believe me now."

  7. #2507
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,159
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by MaR10 View Post
    Aj vala...

    Real-Manchester 2:1
    Shakhtar-Dortmund 1:1 ili 2:2
    Pustite vi pricu, ja zamalo strefih konacne rezultate. Da me je ispostovao De Gea, tako bi i doslo.

  8. #2508
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Veli Kustudic ocajni Runi. Valjda nije ukapirao da je igrao desnog beka maltene 65 minuta, a od kad je tamo presao Rafaelu je svanulo. Bas steta sto ga upropastava SAF, genijalan igrac koji zasluzuje da ima slobodu i igra u napadu. Ne smijem ni da zamislim sto bi cinio u Barseloni ili Realu.
    Kakva je Velbek masina, em zna sa loptom, em oce da crkne za tim, koliko samo pretrci, odradi zadataka. Takvog igraca nikad SAF nece pustit', znamo koliko ih cijeni.
    Dzons je zivotinja, samo je pretanak kad se krene u napad. Ako ne dovedemo Vanijamu valjda bit' prvi izbor na poziciji zadnjeg veznog. Ako dovedemo nekog(a nadam se da ce to bit' Vanijama) neka igra stopera sa Videcem.
    Mozda i bolje sto Nemanja nije igrao, vec smo vidjali da ga zestoko gube brzi igraci.
    Jaci je Real nema sto i samo odbranom, kontaktima i kontrama smo mogli do rezultata. Na kraju i do pobjede da Persi nije promasio ono sto ne promasuje. U svakom slucaju odlican posao, Koentraoove sanse su bile velike, ovi sutevi iz daljine ce svakako tesko proci protiv jednog od najboljih golmana sto se crte tice na svijetu. Jos kad bi umio samo da procijeni centarusuteve, da boksuje i ispucava odlicno bi bilo....
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  9. #2509
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Pogotovo poslije sinocnjeg meca sam siguran u Realov prolaz.

  10. #2510
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,556
    Thanks Thanks Given 
    1,956
    Thanks Thanks Received 
    2,560
    Thanked in
    1,100 Posts

    Default

    Samo mi je zao sto najveci majstor na terenu sinoc nije dao onaj go kad ga Alonso zaboravi na 5m....
    A Junajtedu sinoc nije bilo igraca za kreaciju, malo su mi se ponasali ko Catania, pa cim dodje lopta na 20m nabij sto dalje...
    I opet mi je nejasno kako, igracki gledano, 2 puta jaci Real nije dobio... Def misim da ih murinjo gusi.

    Xaxax, Velbek je napravio zurku sinoc od Reala, ubica smrti. A ozil... pa dobro, mogao sam i ja dodavati najblizem sebe loptu, ali dje je tu ta klasa... nema?
    Tu es mon héro!

  11. #2511
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    8,528
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    483
    Thanked in
    218 Posts

    Default

    Odlican Real sinoc.

    Par igraca odigralo malo ispod ocekivanja, ali generalno dobro. Kod prvog gola i Varan i Ramos pokrivaju istog igraca koji je i nizi od njih, i opet skace najvise i daje go.

    Ozil imao par dobrih driblinga i finti, ali opet los procenat tacnih pasova za njega, ispod svakoga nivoa.

    Koentrao solidan, nije stajao citav mec. Kedira sinoc, jedan od rijetkih slucajeva, bio korisniji od Alonsa, koji je ipak spasio onu loptu da ne udje u go..

    CR7 - avion.


    Ubijedjen sam da ce Real dobit u Mancester.
















    "LIFE IS ABOUT PASSIONS. THANK YOU FOR SHARING MINE." - Michael Schumacher



  12. #2512
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,556
    Thanks Thanks Given 
    1,956
    Thanks Thanks Received 
    2,560
    Thanked in
    1,100 Posts

    Default

    Xexe, vidi CR na zadnjoj slici, ko iz PES-a
    Tu es mon héro!

  13. #2513
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Ne gusi ih Murinjo nego su momci prenervozno usli u mec. Izgleda da je citava ekipa pod velikim pritiskom, sto nije slucaj sa Mancesterom, koji ima mnogo iskusnih igraca, dobro guraju u Engleskoj i nijesu previse optereceni ovim dvomecom reklo bi se.
    Ako Real povede u Engleskoj, dace 5 golova , ali bogomi se bojim da opet nece nac rjesenje za onu odbranu i da ce ga primit iz kontre...kao sto rekoh, ako ga daju rano, a Mancester se otvori...5 ce im dat.

    EDIT: Kako me nervira skupljanje poena kod sireg auditorijuma sa ovim donacijama i cudima...Sto mora svako da zna da si ti donirao pare? Pa moras li da se slikas sa checkom, majku mu jbm? Ajde da to objavis zbog postavljanja primjera, ali da to koristis u licnu promociju, neukusno je, brate. Najgore od svega je sto ima ovih koji kazu kako je Cristiano Ronaldo je dobar, donirao je toliko i toliko love...
    Last edited by Sandor Kolar; 14-02-13 at 07:34.

  14. #2514
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Polako srnetine, dočekali ste Ozilovu lošu utakmicu poslije 5 mjeseci, i odma' krenuli da ga osporavate. Okej, najbolji AMF planete je sinoć bio loš, ali đe je Šinđi?

    Fil Džons vam je sinoć bio ubjedljivo najjači igrač. Ne znam koji se ku*ac kurčite sa van Persijem kad je momak promašio apsolutno svaki zicer koji je imao. Velbek je gore bio najopasniji, Valensija kad je ušao - nebitan. Da je go bio metar dalje kod Ronaldovog slobodnog sa 40 metara, prosuo bi De Heu, pa bi bilo priče ''jedan od najboljih golmana...''.

    80% ste prošli u 1/4, zahvaljujući ludoj sreći sinoć. Đuskali smo vas jedno 78 minuta, a jedno 12 ste vi igrali. Reala čeka paklen posao na Old Trafordu, ali ako tamo izbore prolaz, onda su definitivno spremni da idu do kraja.

    Meni je samo žao što su nam špicevi malo bolji od Juventusovih, što ne znači da nisu tragični. Da je onamo sinoć npr jedan Luka Toni bio, 4:1 bi vas ispratili.

  15. #2515
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Dobro, Vlado, ono je stvarno bila haubica...

  16. #2516
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Odlična utakmica sinoć. Real je bio mnogo bolji u prvom pol. Ništa se tu ne zna, po meni su šanse i dalje 50:50 %. Biće pakao u revanšu

  17. #2517
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    I još jedna stvar, oće li mi neko objasnit Ronaldovu lijevu nogu?

    Momak JEDNAKO šutira i desnom i lijevom, ko je gledao sinoć utakmicu, zna o čemu pričam. Šutira momak slobodni, onesvijesti van Persija, odbi mu se lopta, on je strefi lijevom jednako ka desnom. Kakav haos od fudbalera, ono je nevjerovatno.

    Najjača fora, i mi smo sinoć na termin odigrali X (riješeno posle penala). :mrgreen:

    Pred revanš ćemo isto igrat onaj termin, s tim što ćemo morat nekako ovo da riješimo prije produžetaka/penala, za svaki slučaj.
    Last edited by Vlado; 14-02-13 at 07:46.

  18. #2518
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,556
    Thanks Thanks Given 
    1,956
    Thanks Thanks Received 
    2,560
    Thanked in
    1,100 Posts

    Default

    Sinoc dok sam gledao prvo poluvrijeme samo mi je proslo kroz glavu kakvu bi sprdnju napravila Barsa sa realom i mu.
    Tu es mon héro!

  19. #2519
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    I to smo nedavno gledali, kad je igrala odbrana u sastavu Karvaljo - Varan, pa su bili izđuskani i 1:1 spašavali. No, ne mogu o tome opet...

  20. #2520
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    8,528
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    483
    Thanked in
    218 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Xexe, vidi CR na zadnjoj slici, ko iz PES-a
    Zapazanje za 10, original polozaj
    "LIFE IS ABOUT PASSIONS. THANK YOU FOR SHARING MINE." - Michael Schumacher



  21. #2521
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Prelos mec bez Radovana. Bolji je bio Seltik - Juve. Ono sinoc se nije znalo ko je gori. Real puca po savovima, ne zna se ko pije ko placa. Sutnu 28 puta Mancesteru a daju samo 1 go. Mancesteru koji pojma o pojmu nije ima sinos. Ne daj Boze da ga je Barsa dje srela sinoc s onakvom odbranom i onakvim postavljanjem. Obrukala bi ga minimum za jednu petardu. Ne moze Real s Murinjom, nije to trener za kraljevski klub. Nije zvaka za seljaka.
    Ne moze s igracima tipa Kedira. Taj se trka sa Kagavom ko je veca kesa. Prakticno. Di Maria igra sad pa za po godine opet. Bravuljan klasicni, u nekom normalnom svijetu nikad ne bi zaigra za veci klub od Porta.
    Benzema i Iguain da su samo zdravo. Zali Boze, bolji su fudbal igrali prije 5 godina no sad. A mrceni Iguain napuni 6-7 godina u Real. Ozil stravican igrac, ali isto tako zesca *****. To mu je u fiziologiju jebiga definitivno. Ne moze protiv toga, limitiran je. Murinjo je ***** koja bi prije umrla no priznala gresku. Da je sinoc metnuo Rikarda Leita ovaj bi se pockio po Junajtedovoj malaksaloj odbrani. Modric samo daje za pravo Barsi za ono kad ga nije niposto htjela kad su joj ga svi nudili i preporucivali prije 5 godina.
    Junajted ni kriv ni duzan prakticno ismijava Reala. Jos odlijeze pjani engleski grohot. Fergi stari maculjan, jebe pa ne vadi, niko ne zna kako on to radi.
    Neki manje zbunjen tim od Reala bi sinoc haos cinio. Rafael ispada ka da je na federe, Dzoni Evans, decko promasio profesiju, tu je sa Smolingom nedje ocajan. Ri o matufio ali radi posa kolko idje moze. Naprijed nisu bili losi. Daleko od toga da su imali igru, i go su dali iz nicega, ali imali su podsota sansi. Persijev onaj ocajni sut je hajlajt meca a od ovih manje bitnih stvari ono slanje Kedire za burek no Vukcevic bjese zatvorio. Ima Fergi tu neku igru koju sve cesce forsira to je nesto bez krila sa tvrdom sredinom i Runijem kao ofanzivnim veznim, zato se Velbek naigra ovoliko. I fina je to zamisao daje to rezultate. Ali dje Kagava rodjace? Ne kesa momci, no kutija od cipela iz Agave.
    Fil Dzons kako taj momak plodi jebote. Kakav ragbista, besumnje odlican igrac, stasao za velika dela. Zmaj od prvog dana. Tacno ga je Fergi postavio dje treba u vezu. Velbek dobar, bice igrac od njega jednog dana. Runi je gazda, najkompletniji igrac na svijet sto posto. Sve moze. Persi petlja cesto ali ima decko fudbal u prste svakako. Realno uklopio se u Junajted bolje nos to je iko mogao da zamisli. Djuska decko sto bi se reklo,jelte? Posle je sef ubacio krila ali bilo je odvec kasno i vreme da se ide krevet.
    Uglavnome real je prosuo sansu. U Englesku ima da ga DJ odradi do stanja besvesti.Nece da zna odakle mu puca. Fergi je Fergi, zajebite vi to.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  22. #2522
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Budva
    Posts
    2,064
    Thanks Thanks Given 
    122
    Thanks Thanks Received 
    134
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Albatros View Post


    Inače Milan su osnovala 2 Engleza, ko nije znao.
    Kao i Genou, Barcelonu, Athletic Bilbao... zato ovi timovi imaju "engleske" nazive, Milan umjesti Milano, Genoa - Genaova, Atheltic - Atletico i krst sv. Đorđa (engleska zastava) na grbu.

  23. #2523
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Barselonu je osnova Djoan Gamper da si ti mene zdravo.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  24. #2524
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    ovaj decko sa pepovim avatarom se pojede ziv...ne zna vise sto prica i kud udara. prije meca smara sve zive nekom pricom o djuskanju a onda nakon meca, redovno, mu nijesu jasni neki igraci reala.

    druze, sveznajuci, shvati da je ozil najbolji AMF ali kad igra protiv ekipa koja su za 3 koplja slabija od reala. u velikim mecevima njega nema - mane ga brate. utuvi to u vugla. on ne moze nikako bit najbolji igrac na toj poziciji jer lik vise usere akcija no sto ih napravi. cak i dugo osporavani klempo je sinoc bio 3 puta bolji od njega.

    cim krene ronaldo da se vrce da uzima tj. vuce loptu sa polovine onda je gotova rabota. imaju odlicne sutere i i imaju ubitanu kontru ali ima fali pas. alonso odlican pregled igre ali covjek non stop mijenja stranu i daje lopte na krilo ali nece da uputi pas vertikalno ka golu - pa to je bruka... i onda mora kedira da krene sa loptom naprijed.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  25. #2525
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Nikako ne mogu da pojmim osporavanje Ozila gledajući jedan meč. I posebno priča kako ga nema u velikim mečevima...dovoljan je bio jedan jedini savršeni pas Ronaldu protiv Barse u pretprošlom derbiju(rekao bih). Takvi trenuci genijalnosti u velikim mečevima dijele igrače na dvije dobro poznate kategorije.

    Sinoć nije imao svoju noć, kao ni cijeli Real uglavnom, ali momak je genije.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

Page 101 of 278 FirstFirst ... 5191979899100101102103104105111151201 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Uefa Champions League 2011/2012
    By laciale in forum Fudbal
    Replies: 4590
    Last Post: 22-05-12, 18:29
  2. UEFA Champions League 09/10
    By Vlado in forum Ostali sportovi
    Replies: 11
    Last Post: 08-08-09, 15:08
  3. UEFA Champions League 2007/08
    By Katunjanin in forum Ostali sportovi
    Replies: 1728
    Last Post: 27-05-08, 21:51
  4. UEFA Champions league
    By Barbarian in forum Ostali sportovi
    Replies: 546
    Last Post: 11-06-05, 10:12

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •