Page 8 of 11 FirstFirst ... 4567891011 LastLast
Results 176 to 200 of 253

Thread: Stambeni projekat "1000+" vol.2

  1. #176
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    oćete li mi sad reći nesto...bracni par, jedno radi (na minimalac ej osigurano) a plata je oko 450 eura, drugoo je na birou i trenutno čeka odluku o onim grantovima za mala preduzeća (oće da otvori scoju firmu, trenutno razvija taj biznis, ali jos je zvanicno na birou dok konkurs ne bude gotov) imaju li pravo da apliciraju???? Ovo je i izmisljeno da mladi bračni parovi riješe stambeno pitanje...ionako plaćaju jednosoban stan privatno....kako banka da da kredit nekome ko je osiguran na 222 eura?!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  2. #177
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,542
    Thanks Thanks Given 
    7,409
    Thanks Thanks Received 
    4,496
    Thanked in
    1,747 Posts

    Default

    Pretpostavljam da imaju pravo, ali max vrijednost mjesečne rate im je 111€, za šta u Pg ne mogu ni garsonjericu uzeti...

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  3. #178
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,871
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    116
    Thanked in
    69 Posts

    Default

    Realno i najveci broj tih ljudi nema rijeseno stambeno pitanje...

  4. #179
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,827
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,292
    Thanked in
    1,833 Posts

    Default

    Možda jedino ovaj iznos na ovu kamatu.
    Sve je veliko možda...


    Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X
    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  5. #180
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,622
    Thanks Thanks Given 
    952
    Thanks Thanks Received 
    1,150
    Thanked in
    618 Posts

    Default

    Rijesavanje stambenog pitanja je jedan od gorecih problema u ovoj drzavi. Ubise banke, ka da je prosjecna plata 2000e.

    Ako izuzmemo gospodu koja dobija stanove za 10 000.
    Last edited by Dzi; 22-09-20 at 08:33.

  6. #181
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,304
    Thanks Thanks Given 
    2,783
    Thanks Thanks Received 
    3,940
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GRUNA'STAR View Post
    Како херкулес брани банке, мора да ради у неку па оправдава све што се рече против...
    Radio ne radio, ovo je klasično piskaranje (da ne upotrijebim neku težu riječ) o nečemu o čemu se vrlo malo ima saznanja.
    Ne reče mi, đe ću pozajmit 50 a da vratim 50 za 10 godina? Nije bitno đe radim, imam ja para da vrnem sigurno. Inflacija i to nije ni bitno, babe i žabe saberemo i idemo dalje.
    Ja bih stvarno uzeo 50 i za 20 godina vratio 50. Obraza mi vratiću.

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Ne moraju uzimat 30 000 iz dzepa ljudima... Neka daju kamatu do 2% i prijatno, niko ne trazi pare za dzabe, ali ne treba ni da su zelenasi.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Kad se država bude jeftinije zaduživala, onda će i građani. Do tada, to nam je što nam je. A rejting države nam je takav kakav je. Je li pravedan ili ne, je nešto o čemu se može diskutovati. Kad je USA bankrotirala, S&P i Moody's joj nisu smanjili bonitet. Ali to nam je što nam je.
    Država nam propisuje zateznu 8%, o čemu dalje da pričamo. Zatezna je često dupla redovna, i to vam je stanje stvari.

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    oćete li mi sad reći nesto...bracni par, jedno radi (na minimalac ej osigurano) a plata je oko 450 eura, drugoo je na birou i trenutno čeka odluku o onim grantovima za mala preduzeća (oće da otvori scoju firmu, trenutno razvija taj biznis, ali jos je zvanicno na birou dok konkurs ne bude gotov) imaju li pravo da apliciraju???? Ovo je i izmisljeno da mladi bračni parovi riješe stambeno pitanje...ionako plaćaju jednosoban stan privatno....kako banka da da kredit nekome ko je osiguran na 222 eura?!
    Svaki 1000+ projekat je imao sljedeće odlike:
    - Preglupa definicija maximalnih prihoda koje bračni par može da ima kako bi kupio stan
    - Definicija max prihoda po samici / samcu, kao i dodatak od nekoliko € za svako dijete
    - Građevinari NIKAD nisu spuštili cijene, za razliku od notara npr.
    - Kupac nije zaštićen od propasti građevinara koji gradi zgradu na dekvatan način - ne dostavljaju nikakve garancije u PROCON da će dovršiti zgradu npr.
    - Banke tim socijalnim katgegorijama ništa nisu ponudile u smislu jeftinijeg održavanja računa npr ili nekih drugih pogodnosti. Vlada je subvencionisala kamatu i to je to.
    - Osiguravajuće kuće nisu dale jeftiniju ponudu za polise npr
    - Katastar nije smanjiuo svoje naknade za upis hipoteke i sl.

    A najveći problem, što ima i gospode koji su uzeli drugi treći stan, pa je socijalni smisao projekta izgbuljen već na početku. Prepisivanje stanova na djecu, roditelje i slično. Ima i sudija koje su to radile, a ne običnih građana.

    U konkretnom slučaju, mislim da bi oni mogli da apliciraju, ali max iznos rate bi bio nedovoljan za išta ozviljnije da se kupi, osim ako nemaju neku značajniju ušteđevinu.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  7. #182
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,432
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    149
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post

    Svaki 1000+ projekat je imao sljedeće odlike:
    - Preglupa definicija maximalnih prihoda koje bračni par može da ima kako bi kupio stan

    Ovo je ipak prvenstveno socijalni projekat, pa su i maksimalni prihodi tome prilagođeni. Bračni par sa dvoje djece može imati mjesečne prihode od 1620 eura (600+420+300+300).

    - Definicija max prihoda po samici / samcu, kao i dodatak od nekoliko € za svako dijete

    300 eura po djetetu nije nekoliko eura.

    - Građevinari NIKAD nisu spuštili cijene, za razliku od notara npr.

    Ovo je najveći minus projekta. Građevinari projekat vide kao šansu za dodatnu zaradu, a ni država se nije baš potrudila da ispregovara povoljnije maksimalne cijene stanova, s obzirom na socijalnu prirodu projekta, nego su išli na tržišne cijene u tom trenutnu.

    - Kupac nije zaštićen od propasti građevinara koji gradi zgradu na dekvatan način - ne dostavljaju nikakve garancije u PROCON da će dovršiti zgradu npr.

    Koliko znam, po zakonu građevinar mora da ima garanciju za dobro izvršenje posla (5% investicije), kao i potvrdu banke da je sposoban da uzme zaduženje do određenog iznosa potrebnog za realizaciju projekta, što garantuje na neki način njegovu finansijsku sposobnost. Ali svakako, to je mala zaštita kupcu. Ali to je slučaj kod svakog objekta u izgradnji, nevezano za 1000+. Kupac nažalost snosi najveći rizik.

    - Banke tim socijalnim katgegorijama ništa nisu ponudile u smislu jeftinijeg održavanja računa npr ili nekih drugih pogodnosti. Vlada je subvencionisala kamatu i to je to.

    Jesu neke, koliko se sjećam, tipa da nema plaćanja obrade kredita i slično.

    - Osiguravajuće kuće nisu dale jeftiniju ponudu za polise npr
    - Katastar nije smanjiuo svoje naknade za upis hipoteke i sl.

    A najveći problem, što ima i gospode koji su uzeli drugi treći stan, pa je socijalni smisao projekta izgbuljen već na početku. Prepisivanje stanova na djecu, roditelje i slično. Ima i sudija koje su to radile, a ne običnih građana.

    U konkretnom slučaju, mislim da bi oni mogli da apliciraju, ali max iznos rate bi bio nedovoljan za išta ozviljnije da se kupi, osim ako nemaju neku značajniju ušteđevinu.
    Svakako bi projekat morao da bude još povoljniji za građane s obzirom na socijalni predznak, ali i pri ovim uslovima ima prednosti nego slična kupovina stana van projekta.
    "K'o mi, kad zovemo velikim čovjeka sitne duše,
    a ko zna koliko je tihih što divovi u njima čuče."

  8. #183
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    1,115
    Thanks Thanks Given 
    426
    Thanks Thanks Received 
    464
    Thanked in
    211 Posts

    Default

    Jedina prednost ovog programa je kamatna stopa... i tu se zavrsavaju sve prednosti...

    Ja bih imao samo jedno pitanje za predstavnike banaka... kako to da im se u ovom projektu isplati dati KS od 2,99% dok na slobodnom trzistu je izmedju 4-5%

    Samo bi ih pitaoo zasto?

  9. #184
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Gledao sam stanove koje su davali u prvom krugu pa nadalje . Ne za mene .
    Ovicno su to stanovi koji se je mogu prosati tj ne mogu po cijenu ostalih staniva . Tipa prizemlhe potrovlje los pogled i slicno . Te stanove onda prodaju po punoj cijeni .
    Jeste manja kamata ali kad se sve stavi na papir vrlo je tesko da cete nesto dobiti u odnosu na klasicni stambeni kredit gdje vi birate stan .
    Samo mi nemojte reci znam ovog sto je tako kupio stan vrhunski . Naravno ali to su oni sa petim ili desetim stanom i sve sto ide uz to . Za obican narod ostanu stanovi koje nikako ne mogu prodati pi punoj cijeni nego ovako .

    Ali ovo je samo moje shvatanje , kao sto nikad nebi kupio stan koji nije 1/1 i koji odmah ne mogu da upisem u katastar . Mozda gladajuci stotine ljudu u BD koji su ostali i bez novca u bez stanova

  10. #185
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,868
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,533
    Thanked in
    2,243 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by brodomaketar View Post
    Gledao sam stanove koje su davali u prvom krugu pa nadalje . Ne za mene .
    Ovicno su to stanovi koji se je mogu prosati tj ne mogu po cijenu ostalih staniva . Tipa prizemlhe potrovlje los pogled i slicno . Te stanove onda prodaju po punoj cijeni .
    Jeste manja kamata ali kad se sve stavi na papir vrlo je tesko da cete nesto dobiti u odnosu na klasicni stambeni kredit gdje vi birate stan .
    Samo mi nemojte reci znam ovog sto je tako kupio stan vrhunski . Naravno ali to su oni sa petim ili desetim stanom i sve sto ide uz to . Za obican narod ostanu stanovi koje nikako ne mogu prodati pi punoj cijeni nego ovako .

    Ali ovo je samo moje shvatanje , kao sto nikad nebi kupio stan koji nije 1/1 i koji odmah ne mogu da upisem u katastar . Mozda gladajuci stotine ljudu u BD koji su ostali i bez novca u bez stanova
    Ovo 1000+ je dobro samo zbog ove kamate, do 3% efektivna. Ja sve preko 2% smatram puno, ali s obzirom da preko regularnih stambenih kredita kamata ispadne 4.5-5.5%, 3% je neka ok sredina.

    Da zadovoljavam uslove, tj da mi plata nije preko 600e, ova ponuda sa 3% bi mi bila prihvatljiva za investiranje u nekretninu.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  11. #186
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    PG
    Posts
    6,681
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    403
    Thanked in
    195 Posts

    Default

    Ne znam za prvi ali za drugi projekat su pravljene zgrade namjenski, plus sto je ostalo trzisno nerealizovano...npr zetagradnja je imala namjenski zabjelo konik i zagoric plus blok 6 autobuska i siti kvart jedinice koje nije prodala ranije, tu je bilo visokih spratova, potkrovlja, vece kvadrature itd

    Послато са SM-N950F помоћу Тапатока

  12. The Following User Says Thank You to radza-madza For This Useful Post:


  13. #187
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Ovo 1000+ je dobro samo zbog ove kamate, do 3% efektivna. Ja sve preko 2% smatram puno, ali s obzirom da preko regularnih stambenih kredita kamata ispadne 4.5-5.5%, 3% je neka ok sredina.

    Da zadovoljavam uslove, tj da mi plata nije preko 600e, ova ponuda sa 3% bi mi bila prihvatljiva za investiranje u nekretninu.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Hm to ako bi ti se recimo posrecilo da ubodes neki dobar stan . Ovo sto su moje prijateljice gledale u Baru nema sanse sa bih platio toliko . Racunao sam da dignu kredit i da kupe stan da ce povoljnije proci . Pogotovo da ne razmisljaju hoce li ili je stanovi biti zavrseni .
    Ako se vec zaduzujem citav zivot ( ne mislim na sebe jer to citav zivot je vrlo kratko ) onda je cak i bolhe platiti nesto vise nego se kajati .
    Ps kad ti vec repliciram nevezano za temu . Dok si setao Juznom Amerikom jesi je zamorce ili kako ih ovdje zovu morske prasice ?

  14. #188
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,304
    Thanks Thanks Given 
    2,783
    Thanks Thanks Received 
    3,940
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by osvajaci pg View Post
    Jedina prednost ovog programa je kamatna stopa... i tu se zavrsavaju sve prednosti...

    Ja bih imao samo jedno pitanje za predstavnike banaka... kako to da im se u ovom projektu isplati dati KS od 2,99% dok na slobodnom trzistu je izmedju 4-5%

    Samo bi ih pitaoo zasto?
    Zato što je Vlada subvencionisala ostatak kamate od te projetkom ponuđene do komercijalne.

    Quote Originally Posted by D.S. View Post
    Svakako bi projekat morao da bude još povoljniji za građane s obzirom na socijalni predznak, ali i pri ovim uslovima ima prednosti nego slična kupovina stana van projekta.
    Pa socijalni projekat i plata viša od prosječne u državi ne ide u istu rečenicu.
    U prvom projektu dijete je bilo čini mi se 150€. Svakako nebitno, jer dijete računaš u prihod a ono ti je trošak realno. Mislim glupost teška.
    Dobro izvršenje posla nije isto što i završetak zgrade. O tome najbolje znaju kupci stanova kod Radenka iz Maše.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  15. #189
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,432
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    149
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post

    Pa socijalni projekat i plata viša od prosječne u državi ne ide u istu rečenicu.
    U prvom projektu dijete je bilo čini mi se 150€. Svakako nebitno, jer dijete računaš u prihod a ono ti je trošak realno. Mislim glupost teška.
    Dobro izvršenje posla nije isto što i završetak zgrade. O tome najbolje znaju kupci stanova kod Radenka iz Maše.
    Ovo boldovano te nisam shvatio što hoćeš da kažeš. 600 eura je maksimalna plata koju može imati samac koji želi da kupi stan preko projekta. Ako domaćinstvo čine dvoje (npr. majka ili otac i jedno dijete), onda roditelj može imati primanja do 900 eura, ako domaćinstvo čine muž i žena, zajednička primanja im mogu biti do 1020 eura (i za svako dijete taj iznos se povećava još 300e). Dio projekta se odnosi na mlade bračne parove, tako da ovakav način obračuna maksimalno dozvoljene zarade odgovara prosječnom mladom bračnom paru.
    "K'o mi, kad zovemo velikim čovjeka sitne duše,
    a ko zna koliko je tihih što divovi u njima čuče."

  16. #190
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    gdje se mogu naci uslovi da se konkurise za projekat?

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Lezalo po zatvora, na sve spremno, sve probalo, na sve nauceno.

  17. #191
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,304
    Thanks Thanks Given 
    2,783
    Thanks Thanks Received 
    3,940
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  18. #192
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  19. #193
    Join Date
    May 2020
    Posts
    498
    Thanks Thanks Given 
    58
    Thanks Thanks Received 
    136
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Ko je upucen mogao bi da mi pomogne da razumijem. Kad 15.novembra objave konkurs za korisnike 1000 plus koliko imas dana da prikupis dokumentaciju? Kome predajes dokumenta? Sta ako banka u kojoj primas platu nije na spisku, moras li mijenjati? Da li stan sa slobodnog trzista istomora odgovarati kvadraturi iz pravilnika koja se predvidja za odredjen broj clanova domacinstva? Ko radi procjenu energetskog dijela za starogradnju? Imate li koji savjet?
    Last edited by Because; 23-10-20 at 19:53.

  20. #194
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,304
    Thanks Thanks Given 
    2,783
    Thanks Thanks Received 
    3,940
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by D.S. View Post
    Ovo boldovano te nisam shvatio što hoćeš da kažeš. 600 eura je maksimalna plata koju može imati samac koji želi da kupi stan preko projekta. Ako domaćinstvo čine dvoje (npr. majka ili otac i jedno dijete), onda roditelj može imati primanja do 900 eura, ako domaćinstvo čine muž i žena, zajednička primanja im mogu biti do 1020 eura (i za svako dijete taj iznos se povećava još 300e). Dio projekta se odnosi na mlade bračne parove, tako da ovakav način obračuna maksimalno dozvoljene zarade odgovara prosječnom mladom bračnom paru.
    Socijalni program ne ide zajedno sa prosjecnom platom. Nego bi valjda socijalno bilo da je plata minimalna.
    Dijete u racunici prihoda je glupost, jer to dijete moras da skolujes, i obuces npr.
    Zato i velim babe i zabe.
    Socijalni projekat a gradjevinari full redovnu cijenu kvadrata drze.
    Nego dobro.

    Quote Originally Posted by Because View Post
    Ko je upucen mogao bi da mi pomogne da razumijem. Kad 15.novembra objave konkurs za korisnike 1000 plus koliko imas dana da prikupis dokumentaciju? Kome predajes dokumenta? Sta ako banka u kojoj primas platu nije na spisku, moras li mijenjati? Da li stan sa slobodnog trzista istomora odgovarati kvadraturi iz pravilnika koja se predvidja za odredjen broj clanova domacinstva? Ko radi procjenu energetskog dijela za starogradnju? Imate li koji savjet?
    1. Postavio si 1000 pitanja u jednu recenicu.
    2. Da si samo procitao link koji je koleginica potovala nasao bi odgovor na pola pitanja.

    Imas oko mjesec dana. Zavisi kako definisu konkursom. U principu bas je tesko zakasnit, osim ako si lijen i nezainteresovan.
    Dokumenta se predaju dio Banci i dio proconu, osim ako ne izmijene a opet ce biti pojasnjeno na dan objavljvianja.
    Kvadratura iz pravilnika tek treba da bude definisana, a vjerovatno ce morati da odgovara broju clanovas domacinstva, ceka se PROCON i objavljvianje poziva za gradjane.
    Procjenu energetskog dijela radi drzavni organ u formi Izvještaja ovlašćenog lica da objekat ispunjava minimalne zahtjeve energetske efikasnosti koji suutvrđeni u skladu Pravilnikom o minimalnim zahtjevima energetske efikasnosti zgrada.

    Savjet - prati sajt 1000plus.me sve ce tamo pisati. Probaj da saznas ko je ponudio stanove, pa kod ivnestitora dogovaraj nekretninu unaprijed.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  21. The Following User Says Thank You to hercules For This Useful Post:


  22. #195
    Join Date
    May 2020
    Posts
    498
    Thanks Thanks Given 
    58
    Thanks Thanks Received 
    136
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    hercules hvala puno.

  23. #196
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,432
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    149
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Socijalni program ne ide zajedno sa prosjecnom platom. Nego bi valjda socijalno bilo da je plata minimalna.
    Dijete u racunici prihoda je glupost, jer to dijete moras da skolujes, i obuces npr.
    Zato i velim babe i zabe.
    Socijalni projekat a gradjevinari full redovnu cijenu kvadrata drze.
    Nego dobro.
    Ovo gore su maksimalno dozvoljeni iznosi zarada, a ne minimalni. Svrha maksimalno dozvoljenih iznosa zarada je da se spriječe ljudi koji imaju veće plate da konkurišu, jer se smatra da u tom slučaju mogu kupiti stan i po tržišnim uslovima. Isto tako, prioritet imaju samohrani roditelji, žrtve nasilja, mladi bračni parovi... tako da se na neki način vodi računa o socijalnoj komponenti. Druga priča je cijena kvadrata.

    @Because
    Mislim da će poziv za građane biti otvoren 20ak dana, ali... moj ti je savjet da prikupiš potrebnu dokumentaciju PRIJE toga. Većina zahtjeva se preda prvog dana (i to rano ujutru) jer je vrijeme predaje zahtjeva često presudno za dobijanje vaučera, makar u prvom krugu.
    "K'o mi, kad zovemo velikim čovjeka sitne duše,
    a ko zna koliko je tihih što divovi u njima čuče."

  24. #197
    Join Date
    May 2020
    Posts
    498
    Thanks Thanks Given 
    58
    Thanks Thanks Received 
    136
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Moze li se nabaviti dupla dokumentacija i probati u dvije banke tj.ima li to smisla?
    I jos jedno glupo pitanje: kopija pasosa obuhvata ona prva dva lista ili cio pasos?
    Last edited by Because; 23-10-20 at 22:57.

  25. #198
    Join Date
    May 2020
    Posts
    498
    Thanks Thanks Given 
    58
    Thanks Thanks Received 
    136
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Plus, koliko su striktni sa tim zbrajanjem plata tipa ako predjes za 30 e maksimum od 1020 za dvoje?

  26. #199
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,432
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    149
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    Nema smisla u dvije banke.
    Striktni su koliko sam upoznat. Pravila su pravila.
    "K'o mi, kad zovemo velikim čovjeka sitne duše,
    a ko zna koliko je tihih što divovi u njima čuče."

  27. #200
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

Page 8 of 11 FirstFirst ... 4567891011 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Hotel "IN" sa Restoranom "iIN" i Streljanom "SOKO" zatvorenog tipa
    By MrColscor in forum Nekretnine
    Replies: 1
    Last Post: 15-07-13, 06:10
  2. "Projekat GORICA"
    By cpu in forum Sve i svašta
    Replies: 56
    Last Post: 20-05-08, 11:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •