Page 453 of 487 FirstFirst ... 353403443449450451452453454455456457463 ... LastLast
Results 11,301 to 11,325 of 12160

Thread: Parlamentarni izbori 2020

  1. #11301
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,646
    Thanks Thanks Given 
    3,564
    Thanks Thanks Received 
    8,608
    Thanked in
    4,653 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ćepanica View Post
    Dosta ljudi ne skida pogled sa Pinka i Happy televizije pa se odatle snabdijevaju informacijama. Ovo na konto lijepog mišljenja o Vučiću.
    vazda se sjetim onog najtužnijeg podatka koji sam pročitao. više je poruka poslato za onu odvratnu zadrugu no za liječenje djece


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  2. #11302
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Vidim fino da ćemo se vratit na fabrička podešavanja, dps-ovci da spašavaju državu a frontovci da pogibaju za prava ugroženih po ko zna koji put, a ti narode bleji i ne prestaj.

  3. The Following 3 Users Say Thank You to remark For This Useful Post:


  4. #11303
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,232
    Thanks Thanks Given 
    785
    Thanks Thanks Received 
    1,517
    Thanked in
    755 Posts

    Default

    Samo ova trojica lidera da se drze zajedno, pa neka kučići laju kolko hoce. Ako budu formirali Vladu posteno, to mora da da rezultate, daebeoca!


  5. #11304
    Join Date
    May 2019
    Posts
    683
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    210
    Thanked in
    107 Posts

    Default

    Amfilohije se ne podnosi sa Vucicem samim tim ni Zdravko, DF je u nekoj sprezi sa Vucicem koji je opet u sprezi sa Milom. Misim sta reci. Demokratija u punom jeku. U normalne zemlje vojska izadje na ulice pa cvrstom rukom normalizuje drzavu. A i crnogorski "gradjani" su problematicni, odnosno njihova biranja.
    Na kraju krajeva, Crna Gora ima i problem sa Zapadom. Jer sve sto je i Milo radio barem od 1997 imalo je njihovu presudnu podrsku. A ANB izgleda jedino ne smije biti procrnogorski, sve ostalo moze.

  6. #11305
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Ne treba zaboraviti da to nisu trojica lidera nego trojica nosilaca izbornih lista. Krivokapić nije lider nijedne partije. Iako je svima jasno da je on povukao dosta glasova, to se ne može dokazati što ne bi izašao na izbore sa nekom svojom partijom. A to do nekih narednih izbora nije moguće. Mandić, Medojević i Knežević mogu sa sebe da tvrde da su nekakvi lideri, iako je pitanje da li bi partije dvojice od njih trojice samostalno prešle cenzus. Kneževićeva sada možda i bi, Medojević bi imao manje glasova od Milačića.

  7. #11306
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,708
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ćepanica View Post
    Ne treba zaboraviti da to nisu trojica lidera nego trojica nosilaca izbornih lista. Krivokapić nije lider nijedne partije. Iako je svima jasno da je on povukao dosta glasova, to se ne može dokazati što ne bi izašao na izbore sa nekom svojom partijom. A to do nekih narednih izbora nije moguće. Mandić, Medojević i Knežević mogu sa sebe da tvrde da su nekakvi lideri, iako je pitanje da li bi partije dvojice od njih trojice samostalno prešle cenzus. Kneževićeva sada možda i bi, Medojević bi imao manje glasova od Milačića.
    Knežević možda i bi, kad drugi na listi ne bi bio Peđa Bulatović

    Iskreno se nadam da će na sljedećim izborima da DF i DPS budu ispod 15%, da malo skalamo od ovih glupih priča branjenja države i srpstva, no da malo počnemo da živimo ko ljudi.

    Nije nerealno uopšte, ako Krivokapić ode od njih sa svojom NVO đe ima stotinjak doktora nauka i profesora kolko čujem i sa SNPom.

    Pa neka bude neka normalna tradicionalna crnogorsko srpska partija centra, a ne ove budaletine što rade za Vučića i što bi i dalje u fokus da drže nacionalnim pitanjima.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 20-09-20 at 21:26.

  8. #11307
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,038
    Thanks Thanks Given 
    5,042
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Vidim fino da ćemo se vratit na fabrička podešavanja, dps-ovci da spašavaju državu a frontovci da pogibaju za prava ugroženih po ko zna koji put, a ti narode bleji i ne prestaj.
    Ne mogu da vjerujem da nemaju ljudskosti da ostanu po strani,da pushte ovu trojicu da rade shto treba da urade,ionako nam je sve poshlo u 300pm.da nas nekako chupaju...danima imam neki ruzan osjecaj da ce sve pokvarit namjerno,i eto i Pipun da me razochara,ma daj,ne znam,vjerujem da ce ipak nekako izac na pravi put a ovakve ostavit na margini,neka laprdaju u prazno posle,koga briga.
    ...

  9. #11308
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,398
    Thanks Thanks Given 
    14,861
    Thanks Thanks Received 
    4,163
    Thanked in
    2,103 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Evo me
    Ne sjekrajte se, nema ni milimetra odstupanja od zacrtanih principa.
    Opcija B (nema dogovora oko tih principa) je da se nađe drugih 41 poslanika za većinu (recimo ZBCG, DCG, SDP, BS i AL) tako da... Relaksirano.
    U srijedu je skupština gdje će biti verifikacija mandata, tu će biti dosta toga jasno (dokle se stiglo).

    Ko bi rekao da će borba.me i portal analitika imati tekstove na istom fonu Pomirenje

    Sent from my Motorola 8400
    Počeo si koja Maja
    Kolike su šanse za B opciju??

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  10. #11309
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Ali "trashed". Mora da su obrisali vijest. Ko je iskopao ovo, da nije i ovo Ljubo F iskopao momenat prije brisanja
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  11. #11310
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Kad vec stucam... a procitah vam komentare usput...
    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Samo pitanje i dosta za danas...
    Kad se konstituise nova Skupstina, i dok se ne formira nova Vlada, kome sadasnja Vlada podnosi izvjestaj?
    Volite se

    Hvala Lepo
    Zna li iko?

    Hvala Lepo

  12. #11311
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,708
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Kad vec stucam... a procitah vam komentare usput...

    Zna li iko?

    Hvala Lepo
    Sad u srijedu 23.09.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  13. #11312
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,708
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Počeo si koja Maja
    Kolike su šanse za B opciju??

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
    Pa računam da bi se uz malo širu ruku manjinama u vidu resora i davanja državnih preduzeća ko što je to DPS radio to moglo i završiti, ali pitanje je kakva bi poruka bila poslata ako bi se URA preskočila.

    Bitnije je da se uglave u fotelje nego da se da struci prednost??

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  14. #11313
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Sad u srijedu 23.09.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Ja sam ustvari to Majino pitanje shvatio kao retoričko "kome postojeća Vlada podnosi izvještaj do momenta formiranja nove?" zbog čega bi stvarno dobro bilo malo sačekati sa formiranjem nove Vlade i pročešljati stvari dok su još odlazeći rukovodioci na svojim mjestima.
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  15. The Following User Says Thank You to Dejan For This Useful Post:


  16. #11314
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Da, hvala ... procitah za datum, ali kome sadasnja Vlada podnosi izvjestaj dok se ne odabere nova?
    Jesu li i dalje na svojim pozicijama, da li su vrsioci duznosti, sta, kako to ide?

    Hvala Lepo

  17. #11315
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,708
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    Ja sam ustvari to Majino pitanje shvatio kao retoričko "kome postojeća Vlada podnosi izvještaj do momenta formiranja nove?" zbog čega bi stvarno dobro bilo malo sačekati sa formiranjem nove Vlade i pročešljati stvari dok su još odlazeći rukovodioci na svojim mjestima.
    Zvati MMF ili neku drugu međunarodnu instituciju da odma odradi presjek javnih finansija, slažem se. Da ne bude sjutra priča to nije tako, mi smo dobro finansije ostavili.

    Inače ona priča sa MMF kreditima i grejsom i dijelom bespovratnim sredstvima, uz njihovu kontrolu javnih nabavki i rada javnih preduzeća, ko što je u Ukrajini dogovoremo, mi se iskreno sviđa. Javne nabavke se pod hitno moraju dovesti u red, a propisati ozbiljna kazna i krivična odovornost za svako dogovaranje u pogledu "dijeljenja plijena" od strane firmi koje učestvuju u tom procesu.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 20-09-20 at 21:43.

  18. #11316
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,712
    Thanks Thanks Given 
    1,258
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    Opet se trubi o spustanju df-a ispod 15% (tako ste i za ove izbore govorili pa zakucase na 33%) a braca nikad jaca. I nije tacno da su ljudi glasali zbog Zdravka jer ja tome covjeku glas nisam cuo tokom kampanje, vidio sam da dobro nazdravlja i to je to. Glavni razlog je taj sto su 100% na strani SPC (odbrana svetinja) i jer su 100% prosrpska opcija i Srbima je najlogicnije da glasaju za njih. Kakav crni Zdravko. On je tek pustio glas posle izbora i vidi se da je normalan covjek (posle ovog snimka dje sjedi pored Milete je jasno i kakva mu je ideologija ali ajde, lijepo prica pa mu se pola prasta) ali zna se zasto su ljudi glasali df.

    Po prvi put sam posle 30. avgusta osjetio i crnogorski nacionalizam i to od ljudi koji nemaju koristi od partije, nego su se plasili za drzavu. Cak su se pozivali i na oruzje (verbalno, uzivo cuo), jebat majku srpsku itd. Ja sam do sad znao samo za srpski nacionalizam ali po prvi put osjetih i ovaj drugi, tako da dps tek nema sanse da padne, cak ce da ojaca.

    Ja sam crnu goru obisao uzduz i poprijeko i znam kako razmislja ovaj narod tako da nema sanse da odje zavlada politika/razmisljanje URE. Vi zivite u nekoj zabludi.
    Podjite malo do Zete, Kuca, Vasojevica, Pive, Grblja i otrijeznite se


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  19. The Following User Says Thank You to Tripleta For This Useful Post:


  20. #11317
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,798
    Thanks Thanks Given 
    1,486
    Thanks Thanks Received 
    4,955
    Thanked in
    2,321 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Počeo si koja Maja
    Kolike su šanse za B opciju??

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
    Da nastavim
    Šanse za opciju B su onoliko kolika je moć Predraga Bulatovića u pregovorima (kako to već opisa izvjesni D.Š. na svom fb profilu).

    Sent from my Motorola 8400

  21. #11318
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,449
    Thanks Thanks Given 
    4,229
    Thanks Thanks Received 
    4,535
    Thanked in
    2,200 Posts

    Default

    Nista onda...bez da se jopet ide na glasanje.

    DF-ovci se garant kaju, pa neka Krivokapic samostalno pokaze snagu.

    Sto se radi. Ne trabaju nikakvi parovi i zadruge pored ove tragikomedije.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  22. #11319
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Zvati MMF ili neku drugu međunarodnu instituciju da odma odradi presjek javnih finansija, slažem se. Da ne bude sjutra priča to nije tako, mi smo dobro finansije ostavili.

    Inače ona priča sa MMF kreditima i grejsom i dijelom bespovratnim sredstvima, uz njihovu kontrolu javnih nabavki i rada javnih preduzeća, ko što je u Ukrajini dogovoremo, mi se iskreno sviđa. Javne nabavke se pod hitno moraju dovesti u red, a propisati ozbiljna kazna i krivična odovornost za svako dogovaranje u pogledu "dijeljenja plijena" od strane firmi koje učestvuju u tom procesu.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Zasto MMF? Koju medjunarodnu instituciju?
    Mislite neku audit agenciju? Nesto kao Luksicevu?

    Hvala Lepo

  23. #11320
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Izvršni direktor srbijanskog Centra za slobodne izbore i demokratiju (CESID), Bojan Klačar, ocijenio je da je radi političke stabilnosti važno da se Vlada u Crnoj Gori formira što prije, kako bi se smanjio institucionalni vakuum i spustila neizvjesnost koja očito postoji.
    Zar ne vidite razlog zasto se "ubise" od muke da natjeraju novu koaliciju na gresku/na sto brze formiranje nove Vlade?
    Nista vam nije cudno?

    move - countermove
    Hvala Lepo

  24. The Following User Says Thank You to Maja For This Useful Post:


  25. #11321
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,232
    Thanks Thanks Given 
    785
    Thanks Thanks Received 
    1,517
    Thanked in
    755 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Po prvi put sam posle 30. avgusta osjetio i crnogorski nacionalizam
    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Ja sam crnu goru obisao uzduz i poprijeko
    Nisi ti obisao nista, mrcio se, cim si mogao da odvalis ovu prvu glupost.


  26. #11322
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Znaci niko ne zna kome sadasnja Vlada podnosi izvjestaj dok se ne formira nova?
    Cudno, a toliko je bilo izbora u CG do sada, i svi ste koliko se sjecam jako dobro ucestvovali u zustrim debatama u toku i nakon izbora, znajuci sve o svemu..

    Hvala Lepo

  27. #11323
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    Čovjek je došao na četnički skup u čast osuđivanom teroristi.

    Da se radilo o ustaškom skupu u čast ustaškom teroristi, kukalo bi se na sva zvona.
    Pa samo velim, budite principijelni.
    Da je dosao na skup u cast osudjivanom saradniku fasistickog okupatora Krstu Zrnovom niko se ne bi okrenuo. Zato da skalamo malo.

  28. #11324
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Treba malo ovoj trojici iz DF dati po usima.

  29. The Following User Says Thank You to samson For This Useful Post:


  30. #11325
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    slazem se. znam da je to sto pricas tako, ali ga minimizovah za potrebe rasprave.
    nedje sam i ja za potpuno rasformiravanje te organiizacije. negdje se mora prestati sa praksom OZNA-e da su bitni politicki protivnici razlog za obradu bezbjedonosnih struktura.
    da sluzba konacno pocne da se bavi ozbiljnim prijetnjama. pranjem novca, narkoticima, terorizmom... ko su ljudi sumnjivih proslosti ili sadasnjosti i za sta oni koriste novac koji je u CG.
    a ne da prekopavaju kafanske rasprave i preko dousnika ili medija vrse kompromitaciju neistomisljenika
    Zato me i zabrinulo ono nedavno Dritanovo zahvaljivanje visokim funkcionerima ANB koji su mu oktrili prijetnje po zivot.

    To je njihov modus operandi, spopadnu te sa hiljadom "tajni" koje ti "otkriju", ubijede te da ti bez njih nema zivota i citava struktura prezivi netaknuta. Da parafraziram Kostunicu, sve to treba u mutnu Maricu, bez ikakve stete po Crnu Goru,

Page 453 of 487 FirstFirst ... 353403443449450451452453454455456457463 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1578
    Last Post: 14-10-12, 09:51
  2. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 20-09-12, 00:43
  3. prijevremeni parlamentarni izbori
    By bojankov in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 18-07-12, 09:48
  4. "Parlamentarni izbori 2007"
    By Kris in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 74
    Last Post: 21-05-07, 17:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •