Page 148 of 1249 FirstFirst ... 48981381441451461471481491501511521581982486481148 ... LastLast
Results 3,676 to 3,700 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #3676
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Rodione odgovaraš li ti na mailove?

  2. The Following User Says Thank You to Director For This Useful Post:


  3. #3677
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,542
    Thanks Thanks Given 
    7,409
    Thanks Thanks Received 
    4,496
    Thanked in
    1,747 Posts

    Default

    On komunicira pomoću goluba pismonoše, pa mu je čudno korišćenje mail-a...

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  4. #3678
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Vidi ovo, ne moj me pogresno shvatit, al ne gledam ja ovo iz licnog ugla, djece nemam jos, tako da mene to licno ne pogadja, al ja gledam u globalu za dobrobit ovog drustva sta je pravedno, a sta ne.
    ***** ja tu drzavu dje ti moras da se snalazis da kupujes po okolnih zemalja ne bi li usparao 20-30-50e, idi u Albaniju za bebi opremu, idi u Trebinje za gorivo, Srbiju za ne znam ni ja sta.
    Nije li onda lakse i isplativije spustit PDV i da sve te pare istanu odje?
    NE zezaj svi u Evropi idu po drugih drzava da trguju,snalaze se a mi ko Velika Britanija

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  5. #3679
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Ne znam, rekoh već da je to teško izračunati. Isto kao što je teško izračunati koliko života nas je koštala politička priča NKT-a koja je srozala javno povjerenje u državne mjere protiv pandemije.

    S druge strane, broj života koje odnosi kašnjenje početka vakcinacije je lako izračunati.
    koliko su nas kostale zivot litije, sahrana Amfilohija, razne liturgije i sl.
    mozes li mi to izracunati , pitam za druga
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  6. The Following User Says Thank You to lepetanac For This Useful Post:

    A+A

  7. #3680
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,864
    Thanks Thanks Given 
    1,632
    Thanks Thanks Received 
    2,809
    Thanked in
    1,217 Posts

    Default

    Ne cujes li, samo uticaj nkt da narod ne postuje mjere ovog sad i hrapovic.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  8. #3681
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    koliko su nas kostale zivot litije, sahrana Amfilohija, razne liturgije i sl.
    mozes li mi to izracunati , pitam za druga
    Ima li statistickih podataka koliko su osoba preminulo poslije 31.08?

    Ne kazem da se "apostol/apostolica za zdravstvo" trebala imenovati pod hitno (jer tko sam), ali ipak, ne razumijem zasto se cekalo do pocetka prosinca?

    Slazem sa kolegom SKOJ-em da prethodna vlast snosi odgovornost za zrtve kovida DO tog dana, ali tko ce snositi odgovornost za sve sto se desilo/NEdesilo POSLIJE tog datuma?
    Last edited by A+A; 19-01-21 at 18:49.

  9. #3682
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,542
    Thanks Thanks Given 
    7,409
    Thanks Thanks Received 
    4,496
    Thanked in
    1,747 Posts

    Default

    Obnovi gradivo iz škole, možda ti se razjasni kako funkcioniše predaja vlasti...

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  10. The Following User Says Thank You to MeDo_JE For This Useful Post:


  11. #3683
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Radi se ipak o tvojim sugradjanima ... a i mojim susjedima, tako da bih te zamolio da pricas o ztvama kovida s malo vise postovanja

  12. #3684
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,542
    Thanks Thanks Given 
    7,409
    Thanks Thanks Received 
    4,496
    Thanked in
    1,747 Posts

    Default

    Misliš o žrtvama sa kojima pokušavaš da manipulišeš na najprizemniji način...?

    Ili si baš toliko neznaven da ne znaš kako funkcioniše "demokratski" sistem vlasti...?

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  13. #3685
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    A kako ćemo za ovo?

    Ponuda bila 5% godišnjih prihoda, a zaključen ugovor na 5% neto dobiti, pa je osnovica za varijabilni dio zakupa 10 puta manja. Ponudom predviđeno 800 hotelskih jedinica, a date dozvole za 113 jedinica i ostalo stambene jedinice za prodaju?

    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...entexchange.me

    Jel bi i hapšenja za ovo bile gluposti i revanšizam??



    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  14. #3686
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Misliš o žrtvama sa kojima pokušavaš da manipulišeš na najprizemniji način...?

    Ili si baš toliko neznaven da ne znaš kako funkcioniše "demokratski" sistem vlasti...?

    Sent using Tapatalk
    Pokusavam manipulirati velis?
    Ja u RUS suradjujem sa zdravstvenim ustanovama za lijecenje pacijenata s kancerom. I svaki Bozji dan svjedok sam toga kako oni umiraju zbog poslijedica zarazenja kovidom ... osim sveg ostalog.
    Mozes ti to to etiketirati manipilacijom, ali nikako ne zelim da se nesto tako desi u CG jer vam je zdravstvena zastita na razini Somalija ili Zimbabwea ili je cak i gora
    Last edited by A+A; 19-01-21 at 19:27.

  15. #3687
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    3,841
    Thanks Thanks Received 
    3,110
    Thanked in
    1,591 Posts

    Default

    @SKOJ danas imamo 425 inficiranih, a 5.12. na izbor Vlade bilo je 410. Zemlje iz okruženja su za taj period smanjile dnevni broj zaraženih za 60-70%. Ako ćemo ići tvojom logikom od 5 umrlih ministrica i direktor IJZ su krivi za 4 i trebaju u zatvor.
    Kao što je Hrapović kreten i nezanlica, ovi Bojović Borovinić i Galić su možda samo neznalice i budale. A za to se ne ide u zatvor. Ali, OK, za sve je kriv NKT, ovi super znaju posao. ne krije nam rezultat.
    Mada, imajući u vidu kako je ministrica upala na to mjesto umjesto Kadića, spremna je za dosta stvari preko leševa.
    @Director Preferirao bih vakcine iz EU po[to pretpostavljam da će biti neki Covid pasoš pa ne znam oće li druge biti "validne" u EU. A djeci sam obećao Euro Disney "kad prođe virus". Zajebani su to igrači da bi mogao da ih slažem

  16. #3688
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,956
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    moze li mi neko reci kad je bio zadnji konkurs za direktora uprave policije prije ovog aktuAlnog?
    nothing comes from violence and nothing ever could

  17. #3689
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,542
    Thanks Thanks Given 
    7,409
    Thanks Thanks Received 
    4,496
    Thanked in
    1,747 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by A+A View Post
    Pokusavam manipulirati velis?
    Ja u RUS suradjujem sa zdravstvenim ustanovama za lijecenje pacijenata s kancerom. I svaki Bozji dan svjedok sam toga kako oni umiraju zbog poslijedica zarazenja kovidom ... osim sveg ostalog.
    Mozes ti to to etiketirati manipilacijom, ali nikako ne zelim da se nesto tako desi u CG jer vam je zdravstvena zastita na razini Somalija ili Zimbabwea ili je cak i gora
    Tako je, ili pokušavaš manipulisati ili toliko ne poznaješ sistem parlamentarne demokratije, da nijesi znao da je ministar zdravlja do 5.12. tj do imenovanja nove Vlade bio isti onaj koji je bio i 30.08. i 31.08.

    Ako ne poznaješ sistem, bilo bi ljudski prvo da pitaš kako funkcioniše, a ne da donosi zaključke na osnovu krivih pretpostavki.


    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  18. #3690
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    @SKOJ danas imamo 425 inficiranih, a 5.12. na izbor Vlade bilo je 410. Zemlje iz okruženja su za taj period smanjile dnevni broj zaraženih za 60-70%. Ako ćemo ići tvojom logikom od 5 umrlih ministrica i direktor IJZ su krivi za 4 i trebaju u zatvor.
    Kao što je Hrapović kreten i nezanlica, ovi Bojović Borovinić i Galić su možda samo neznalice i budale. A za to se ne ide u zatvor. Ali, OK, za sve je kriv NKT, ovi super znaju posao. ne krije nam rezultat.
    Mada, imajući u vidu kako je ministrica upala na to mjesto umjesto Kadića, spremna je za dosta stvari preko leševa.
    @Director Preferirao bih vakcine iz EU po[to pretpostavljam da će biti neki Covid pasoš pa ne znam oće li druge biti "validne" u EU. A djeci sam obećao Euro Disney "kad prođe virus". Zajebani su to igrači da bi mogao da ih slažem
    Narod u CG se ne pridržava mjera. Nije za to kriva samo Vlada CG, bivša i sadašnja iako su i oni kumovali mnogim nevjerovatnim stvarima. Od početka pandemije smo svjedoci raznih skupova, ljudi zbijeni čekaku u redovima za sbiženja, a I danas kada izbjegneš da bačiš ruku da se pitaš, već to uradiš pesnicom, gledaju te ka krvnika i uvredu. Previše je ođe sirovina. Skoro će godina kako slušam likove tipa "neće mene korona" a onda isti se zaraze i sa sobom povuku 30 ljudi jer su bili u kontaktu. Mi jesmo teška sredina, ođe je sve isprepletano prokletom politikom, prokletim označavanjem, previše neotesanih itd...

  19. The Following User Says Thank You to Director For This Useful Post:


  20. #3691
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Tako je, ili pokušavaš manipulisati ili toliko ne poznaješ sistem parlamentarne demokratije, da nijesi znao da je ministar zdravlja do 5.12.tj do imenovanja nove Vlade bio isti onaj koji je bio i 30.08. i 31.08.

    Ako ne poznaješ sistem, bilo bi ljudski prvo da pitaš kako funkcioniše, a ne da donosi zaključke na osnovu krivih pretpostavki.


    Sent using Tapatalk
    Ono boldirano ti je kljucna recenica.
    Zar epidemija kovida nije bila dovoljno ozbiljni razlog za malo ... ubrzati proces imenovanje nove Vlade?
    Promatrao sam desavanja u CG sa strane i ponekad mi se cinilo da se radi o nekoj laganoj kazalisnoj predstavi ... i to u doba smrtonosne zaraze!
    Ono sto sam vidio bilo je: Zakon o vjeroispovijesti PA sve ostalo ukljucujuci zarazu!
    A jos i imenovanje ministarice zdravlja cije je prethodno djelovanje bilo vise nego sumnjivo sto se tice postovanja protukovidnih mjera.
    I ne, ne poznajem sistem parlamentarne demokracije ... samo znam kako umiraju oni, ciji bi se zivote mogli (vjerojatno) sacuvati
    Last edited by A+A; 19-01-21 at 20:09.

  21. #3692
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Narod u CG se ne pridržava mjera. Nije za to kriva samo Vlada CG, bivša i sadašnja iako su i oni kumovali mnogim nevjerovatnim stvarima. Od početka pandemije smo svjedoci raznih skupova, ljudi zbijeni čekaku u redovima za sbiženja, a I danas kada izbjegneš da bačiš ruku da se pitaš, već to uradiš pesnicom, gledaju te ka krvnika i uvredu. Previše je ođe sirovina. Skoro će godina kako slušam likove tipa "neće mene korona" a onda isti se zaraze i sa sobom povuku 30 ljudi jer su bili u kontaktu. Mi jesmo teška sredina, ođe je sve isprepletano prokletom politikom, prokletim označavanjem, previše neotesanih itd...
    pominjes ljude zbijene u redovima za snizenja ne pominjes litije, pricescivanje istom kasicicom ili liturgije a da ne pricamo o sahrani Amfilohija.
    zasto?
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  22. #3693
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Ovi Bosnjaci veoma ozbiljno su shvatili promjenu vlasti, a pogotovo ovi bez licne samo mi se zale kako moze da im se desi da ih vrate u Priboj....
    ....budale....

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  23. #3694
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    @SKOJ danas imamo 425 inficiranih, a 5.12. na izbor Vlade bilo je 410. Zemlje iz okruženja su za taj period smanjile dnevni broj zaraženih za 60-70%. Ako ćemo ići tvojom logikom od 5 umrlih ministrica i direktor IJZ su krivi za 4 i trebaju u zatvor.
    Kao što je Hrapović kreten i nezanlica, ovi Bojović Borovinić i Galić su možda samo neznalice i budale. A za to se ne ide u zatvor. Ali, OK, za sve je kriv NKT, ovi super znaju posao. ne krije nam rezultat.
    Mada, imajući u vidu kako je ministrica upala na to mjesto umjesto Kadića, spremna je za dosta stvari preko leševa.
    @Director Preferirao bih vakcine iz EU po[to pretpostavljam da će biti neki Covid pasoš pa ne znam oće li druge biti "validne" u EU. A djeci sam obećao Euro Disney "kad prođe virus". Zajebani su to igrači da bi mogao da ih slažem
    Ima li potrebe za tolikim whataboutismom ili si baš sasvim bez argumenata?

    Hrapović nije Poljskoj odgovorio na mail o vakcinama četiri mjeseca. Crna Gora kasni sa dobijanjem vakcina. Srbija je kupila iste te vakcine od Poljske. Mislim da je situacija kristalno jasna.

    Ako hoćeš da odvojeno od toga dokazuješ da su drugi ljudi takođe krivi i treba da odgovaraju - svakako. Ali nemoj to koristiti kao neku vrstu argumenta koji Hrapovića oslobađa krivice.

  24. #3695
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    pominjes ljude zbijene u redovima za snizenja ne pominjes litije, pricescivanje istom kasicicom ili liturgije a da ne pricamo o sahrani Amfilohija.
    zasto?
    Apsolutno sam protivnik toga, napisao sam "razni skupovi". Nisam pomenuo ni patriotske skupove, niti sahranu, niti slavlja i druga okupljanja. Išao sam na litije, osjećao sam potrebu da izrazim protest mirnom šetnjom zbog pritiska bivše vlasti. Apsolutno sam svjestan svega i lično ne vidim normalnim da su se u ovakvim stvarima pravili bilo kakvi skupovi i sahrane ignorišući mjere. 30 godina sam čekao pad DPS-a, nisam izašao da slavim već sam pošao na Ostrog kada nije bilo 5 ljudi tog dana.

  25. #3696
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,350
    Thanks Thanks Given 
    3,485
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    kratak li je put od toga da se skandira Dritanu i onog šerovanja govora iz Parlamenta do prozivanja svu noć jer je privedena ova. sad im je sve što ne valja. ali dobro, to je odraz plemena jel

    https://m.cdm.me/hronika/dara-radonj...rpske-zastave/


    Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  26. #3697
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Apsolutno sam protivnik toga, napisao sam "razni skupovi". Nisam pomenuo ni patriotske skupove, niti sahranu, niti slavlja i druga okupljanja. Išao sam na litije, osjećao sam potrebu da izrazim protest mirnom šetnjom zbog pritiska bivše vlasti. Apsolutno sam svjestan svega i lično ne vidim normalnim da su se u ovakvim stvarima pravili bilo kakvi skupovi i sahrane ignorišući mjere. 30 godina sam čekao pad DPS-a, nisam izašao da slavim već sam pošao na Ostrog kada nije bilo 5 ljudi tog dana.
    isao si na litije a onda kazes da je narod neodgovoran, hoces da kazes da si svjesno ugroavao druge a ovamo drzis pridiku.
    kazes licno ti to nije normlno ali si isao, jesi to kondradiktoran sam sebi ili mi se cini.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  27. #3698
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    isao si na litije a onda kazes da je narod neodgovoran, hoces da kazes da si svjesno ugroavao druge a ovamo drzis pridiku.
    kazes licno ti to nije normlno ali si isao, jesi to kondradiktoran sam sebi ili mi se cini.
    Kako sam mogao da ugrozim kada su litije prekinute sa pojavom prvih zaraženih polovinom marta? Nisam te razumio? Ponovo su obnovljene kada smo postali korona free zemlja i tada je sve bilo čisto. Ti si prespavao izgleda prošlu godinu ili si ostarao čim se ne sjećaš svojih stavova od mnogo godina ranije, pa se pereš kroz postove kako si veliki demokrata u odnosu na nas "stare liberale".

  28. The Following User Says Thank You to Director For This Useful Post:


  29. #3699
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    539
    Thanks Thanks Given 
    310
    Thanks Thanks Received 
    500
    Thanked in
    183 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    kratak li je put od toga da se skandira Dritanu i onog šerovanja govora iz Parlamenta do prozivanja svu noć jer je privedena ova. sad im je sve što ne valja. ali dobro, to je odraz plemena jel

    https://m.cdm.me/hronika/dara-radonj...rpske-zastave/


    Tapatalk
    Izgleda policija nije vidjela strane zastave na Cetinju kad je bio skup nvo.


    Budite relaksirani.

  30. The Following User Says Thank You to Joksim For This Useful Post:


  31. #3700
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Joksim View Post
    Izgleda policija nije vidjela strane zastave na Cetinju kad je bio skup nvo.


    Gadluk druže.

Page 148 of 1249 FirstFirst ... 48981381441451461471481491501511521581982486481148 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 10 users browsing this thread. (0 members and 10 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 23:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 12:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 11:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 10:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 06:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •