Page 54 of 160 FirstFirst ... 44450515253545556575864104154 ... LastLast
Results 1,326 to 1,350 of 3982

Thread: Sta se igra ?

  1. #1326
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    By The Rivers Dark (Leonard Cohen)
    Posts
    2,113
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Evo vidim jutros da je izasao pre-order za Rising Storm 2 Vietnam, 17e. Od kad je trejler izasao imam je u wish list, bruka kako dobro uzgleda . Odoh uz kafu razmislim isplati li se ili ne, ipak je to preorder

  2. #1327
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,282
    Thanks Thanks Given 
    423
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,280 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Danilo... View Post
    Evo vidim jutros da je izasao pre-order za Rising Storm 2 Vietnam, 17e. Od kad je trejler izasao imam je u wish list, bruka kako dobro uzgleda . Odoh uz kafu razmislim isplati li se ili ne, ipak je to preorder
    Ja ne sumnjam da ce biti dobra igra. Problem kod ovakvih igara je koliko ce igraca da ima posle prvih pola godine. Manje pucacine koje nisu AAA ne prolaze bas najslavnije i procenat igraca drasticno i brzo opada. Ja sam volio Insurgency da igram ali danas jedva da ima igraca. Kad bi ih bilo kao na CS:GO po pola miliona na dan pa da znas da ces uvijek imati sa kime da igras uzeo bih bez pitanja (doduse CS:GO igram jednom u pola godine). Ali ove godine treba i Quake Champions da izadje (koji kupujem 1000% iako moze i f2p da se igra) i Destiny 2 za PC, CoD WW2 za noobove i Star Wars: Battlefront 2. A da ne pricamo da je Battlefield 1 i dalje i vise nego aktuelan, pa Overwatch itd. Tako da me brine koliko ce uopste igraca Rising Storm 2 da ima prvog dana.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  3. #1328
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,459
    Thanks Thanks Given 
    159
    Thanks Thanks Received 
    1,260
    Thanked in
    637 Posts

    Default

    Ljudi ko voli multiplayer pucacine probajte Playerunknows Battlegrounds krljacina u battle royal stilu svako protiv svakoga, nema kampovanja, 90 igraca na mapi igra je trenutno u early acessu ali je vec dovoljno ispolirana da moze da se igra bez problema
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  4. #1329
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    1,864
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    217
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Danilo... View Post
    Evo vidim jutros da je izasao pre-order za Rising Storm 2 Vietnam, 17e. Od kad je trejler izasao imam je u wish list, bruka kako dobro uzgleda . Odoh uz kafu razmislim isplati li se ili ne, ipak je to preorder
    Misliš 20€ preko Steam?

    Послато са D6503 уз помоћ Тапатока

  5. #1330
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    By The Rivers Dark (Leonard Cohen)
    Posts
    2,113
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    13 Posts

  6. #1331
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    49
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default



    Izvanredno...

  7. #1332
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    61
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Limbo je bio odlican, i Inside takodje. Ali ne bih preporucio da se uzme igra po punoj cijeni, bolje cekati sale ili ima ovo jos par dana na Humble Bundle, Inside i Dirt Rally za 12e, plus dobijete jos par igara.

  8. #1333
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1,213
    Thanks Thanks Given 
    120
    Thanks Thanks Received 
    95
    Thanked in
    69 Posts

    Default

    Nakon vise od 10 godine DOTA-nja jedinice.. Moralo se preci na DOTA 2.
    Here I opened wide the door,
    Darkness there, and nothing more.

  9. #1334
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,850
    Thanks Thanks Given 
    1,146
    Thanks Thanks Received 
    1,064
    Thanked in
    515 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nista View Post
    Nakon vise od 10 godine DOTA-nja jedinice.. Moralo se preci na DOTA 2.
    Ја још нисам спреман на тај корак

    Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
    Sate sate sate

  10. #1335
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    By The Rivers Dark (Leonard Cohen)
    Posts
    2,113
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Nikad dvojka nece biti kao jedinica, nikad! Ima par mjeseci kako se presaltah na dvojku, jbg, vise nema nikakvog smisla da se igra jedinica zbog citera i malo igraca, i odigrah nekih 10-15 partija dvojke, sanse nema da mogu da se naviknem. I onda sta cu, igram cs

  11. #1336
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Goodsprings
    Posts
    1,839
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Igra li još ko CS:GO, bilo nas je na forum prije koju godinu jedno desetak aktivnih sigurno. Ja prije pola godine obrisah sve prijatelje sa steama i batalih da igram dd2 mrtvi. Čisto da vidim dokle ću dogurat solo na Cache, Mirage i Inferno.

    Ne mogu preko LEM-a jer nisam toliko aktivan, nemam kad za warmup mape ili DM i onda ako ne igram par dana odma ispadnem iz forme, crosshair placement ka' silveru. Na LEM se stvarno primjećuje razlika ali koliko ima dobrih gejmova toliko i loših. Zna često da mi dođe solidan tim koji daje dobar info i svi su iskulirani i imaju normalan ping, ali mi se nekad zaređa po deset preloših gejmova. Ili se pokolju u prve tri runde, ff i kikovanje, vriska na mic, ili je u protivnički tim lik koji te buši sa tt na ct kroz zid i na steam komentare mu je 20 strana -rep wh. Džaba report kad ga ne banuju po pola godine. Trudim se stvarno u taj Overwatch da doprinesem ali ima ih baš masu čak i na veće rankove i to bez srama ikakvog. Zbog tih toksičnih izfrustriranih likova i ne mogu da rankujem pa onda često padnem na LE na koji se odma vidi razlika. Smurferi su mi čak i ok ali toliko sam skeptičan kad vidim lika sa 200h a ima 40 killova, počeo sam posle svake partije demo da gledam. Duže nekad provedem gledajući demo nego što mi je partija trajala, čisto da se uvjerim da lik nema wh, a neki ga mnogo dobro kriju. U zadnje vrijeme više gledam turnire nego što igram, lakše je.


  12. #1337
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,875
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    120
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    evo ja igram par dana i isti osjecaj imam... sve mi je nekako sterilno i organizovno

    nema vise rusenja fontane, cini mi se da je neunistiva sada? I kad se okupimo pred kraj partije oko fontane da uberemo po koji kill
    look right through me

  13. #1338
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,282
    Thanks Thanks Given 
    423
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,280 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Danilo... View Post
    Nikad dvojka nece biti kao jedinica, nikad! Ima par mjeseci kako se presaltah na dvojku, jbg, vise nema nikakvog smisla da se igra jedinica zbog citera i malo igraca, i odigrah nekih 10-15 partija dvojke, sanse nema da mogu da se naviknem. I onda sta cu, igram cs
    Ovako sam ja za CSGO mislio u pocetku. Nema sanse da moze da zamijeni stari dobri CS 1.6 itd. Ali tesko da bih se na CS 1.6 vratio. Doduse vrlo rijetko igram CS. Prakticno nikad ovih dana. Ali obicno me ljeti uhvati volja pa racunam da ce mi se volja povratiti taman negdje kad izbace modifikovanu verziju de_dust2 da vidim sta su napravili od nje i kad izbace dugoocekivani Panorama UI update.

    Quote Originally Posted by Maleni View Post
    U zadnje vrijeme više gledam turnire nego što igram, lakše je.
    Ista stvar. Mada turniri su mi generalno zanimljiviji uvijek bili. To je prakticno sport koji se gleda kao i bilo koja druga utakmica. Obozavam CS turnire da pratim.
    Last edited by VanjaTheMan; 02-05-17 at 21:14.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  14. #1339
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Maleni add me bloksam.
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  15. #1340
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Goodsprings
    Posts
    1,839
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Limited mi je acc ne mogu te add


  16. #1341
    Join Date
    Dec 2016
    Location
    Montenegro, Podgorica
    Posts
    529
    Thanks Thanks Given 
    299
    Thanks Thanks Received 
    239
    Thanked in
    56 Posts

    Default

    Ja sam igrao prije 2 god bas intenzivno, znao sam i po i 8 sati dnevno da igram dok je raspust... Sad poslije 2god bas sam slabo aktivan, zadnja 2 mjeseca nijesam igrao uopste, rank sam izgubio naravno, ali se tjesim jer sam bio dmg toliko od mn 😁

    Sent from my EVA-L09 using Cafe Del Montenegro mobile app

  17. #1342
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    By The Rivers Dark (Leonard Cohen)
    Posts
    2,113
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Ma CSGO je odlican, ali kad nema drugova za igru onda je malo monotono... A Dota 2 je totalno drugacija od keca, drugi heroji, itemi dok se provale prodje vjecnost, drugi sistem igranja - sve nesto po sumi i tamo dje je onaj zlatnik pa onda samo u gomilu po onoj vodi makljaza i lane vise prakticno ne postoji . A sto neko pomenu lomljenje izvora, dozivio sam da lik igra sa Bladsikerom koji je btw nenormalno uradjen, i na 16-17 lvl ulijece kod naseg izvora i ubija nas 4oricu i lagano ode nazad (doduse jedva je pretekao ali prezivje). Recimo, takve stvari se na jedinicu nijesu mogle desiti...

  18. #1343
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,279
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Tek su relativno skoro ubacili te izvore, bounty runes itd jer je mimo toga igra bila maltane ista od dote 1, i krajem 2014 roshana sto su pomjerili
    rm -rf /

  19. #1344
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    UL-HN-PG-AMS-BG
    Posts
    4,107
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Ma kakva WC3 Dota... Čak i ko ne igra više dotu, prati ove turnire u Doti 2 (a mislim da nema ovih compendiuma i battle pass-ova, da bi bilo još manje aktivnih igrača). Iz godine u godinu skill level je sve veći, kako se dobra dota igra, to je nevjerovatno. Na ovaj Kiev Major skoro sve BO3 partije u glavnoj fazi takmičenja su završene sa 2-1. Finale BO5 sa 3-2.
    I respect your wrong opinion.
    Lukaj

  20. #1345
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,216
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    762
    Thanked in
    532 Posts

    Default

    Stize.


  21. #1346
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    By The Rivers Dark (Leonard Cohen)
    Posts
    2,113
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Trgovah Rising Storm 2 za 12.99e , ne mogu iscekati da izadje za 7 dana. Tako realna, zvuk perfektan, prava ratna pucacina, mape za 64 igraca sa vrhunskim zadacima... Bas msm da ce biti dobra igra!

  22. #1347
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,933
    Thanks Thanks Given 
    4,777
    Thanks Thanks Received 
    9,809
    Thanked in
    3,719 Posts

    Default

    Forza.Horizon.3.Ultimate.Edition "bajpasovana". Jes da imam legalnu standard kopiju, ali u ovu Ultimate svašta nešto dođe...
    War. War never changes.

  23. #1348
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Danilo... View Post
    Trgovah Rising Storm 2 za 12.99e , ne mogu iscekati da izadje za 7 dana. Tako realna, zvuk perfektan, prava ratna pucacina, mape za 64 igraca sa vrhunskim zadacima... Bas msm da ce biti dobra igra!
    Javljaj utiske, možda i ja uskočim.
    Što reče Vanja, problem sa ovim ''lijevim'' izdavačima (ako nije EA, Ubisoft i tako te jače firme) što nemaju popularnost koju bi trebalo da imaju. Ima recimo Squad (na steamu) koja je top u svakom pogledu, samo što nije popularna toliko i malo je igrača.. Da skratim - samo da im posle mjesec dana ne opane broj igrača..

    Evo pikam u poslednje par dana opet ovaj BF4, svega desetak servera, još si uslovljen da uzmeš premium verziju da bi imao pristup svim mapama.. Interesantno je što je tih par servera često full (posebno 32vs32)..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  24. #1349
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Javljaj utiske, možda i ja uskočim.
    Što reče Vanja, problem sa ovim ''lijevim'' izdavačima (ako nije EA, Ubisoft i tako te jače firme) što nemaju popularnost koju bi trebalo da imaju. Ima recimo Squad (na steamu) koja je top u svakom pogledu, samo što nije popularna toliko i malo je igrača.. Da skratim - samo da im posle mjesec dana ne opane broj igrača..

    Evo pikam u poslednje par dana opet ovaj BF4, svega desetak servera, još si uslovljen da uzmeš premium verziju da bi imao pristup svim mapama.. Interesantno je što je tih par servera često full (posebno 32vs32)..
    Squad je strasna igra,jedina igra koju igram neprestano. Preko 1000 sati u njoj imam.
    Stalno dodaju contenta,ocekuju se tankovi posle ljeta i helihopteri oko nove godine. Pred ljeto dolazi kompletni novi animation system zajedno sa jednim sistemom koji ce da promijeni gameplay i weapon customization.
    U najvecem klanu sam tamo RIP,pa ako igrate uskocite na server. Mi svake nedelje igramo clan matcheve,40vs40. To je pravi gust,jer je tu teamwork na najvecem nivou
    Podgorica Podgoricanima!

  25. #1350
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Jel ima naroda tamo.. Na slatkim sam mukama, ona ili rising storm

    Nekako me generalno CS smorio, to je sjajna igra za vježbanje koordinacije oka i ruku, poboljšavanje zapažanja itd itd ali je ograničena, možeš samo par stvari da radiš i to je to.
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

Page 54 of 160 FirstFirst ... 44450515253545556575864104154 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. igra ga batica igra ga....
    By Proximus in forum Game Server CG
    Replies: 26
    Last Post: 26-02-07, 18:46
  2. Sta se igra?
    By Luna in forum Game Server CG
    Replies: 29
    Last Post: 11-12-05, 23:56

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •