Page 330 of 1249 FirstFirst ... 230280320326327328329330331332333334340380430830 ... LastLast
Results 8,226 to 8,250 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #8226
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Podśetite me, jel ono jednoglasna bila odluka za povećanje plata poslanicima...? Kako mogaše sa DPS-om zajedno dići ruke...?

    Sent using Tapatalk
    Je li stvarno bila jednoglasna? To jest svi zajedno? Dusko & Alexandra, Manda, Pipun i Slaven, Marko M., Medo & Branka, Alexa i svi ostali?
    Last edited by A+A; 05-04-21 at 18:41.

  2. #8227
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Čobane vrati se, ovce tvoje ne mogu bez tebe.

  3. The Following User Says Thank You to Saruman For This Useful Post:


  4. #8228
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,498
    Thanks Thanks Given 
    5,348
    Thanks Thanks Received 
    3,841
    Thanked in
    1,520 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Pa što brate ne izađeš pa ih mlatiš? Brani li ti ko?

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
    Brani mi dostojanstvo kolega. Nikad nisam bio neciji insttument upravljanja kao taj narod po ulica. Nemoj molim te da moralises ovdje. Ja sam rekao za sve strane i mahace zastavama. Pojasnio bih stvarno vama koji ste odlutali mislima da je ovo ipak crna gora. Da se pokusa mislit malo na prosperitet djece nase i buducnosti. Mislim da bi to pametnije bilo. Mnogo pametnije od ovoga. Sad su izasli ljudi da brane covjeka za kojeg nisu znali do sad. Ali izasla slika crnkinje i tri prsta ispred kipa slobode i sad je on srpski heroj. San svih svojih je ispunio. Da ljudi, genocid je ama bas svako ubistvo nevinoga covjeka i djeteta. Bilo je genocida na sve strane ali to nije takmicenje. Priznaj svoje greske i idi dalje. Kao njemacka,belgija itd. Ali ne, vi bi ideologiju starih ratnika. Shedite molim vas i pustite vise da narod zivi.

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  5. The Following 4 Users Say Thank You to kaemSe For This Useful Post:


  6. #8229
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Treba li vise ikome objasnjavati da ideoloskoj matrici "srpskog sveta" ne odgovara nikakvo pomirenje vec zatiranje crnogorske drzave, zastave i jezika i zakljucno sa popisom samo postojanje Crnogoraca i da se do tada nece smirivati?

    URA je napravila kiks sto im je dopustila sve pozicije u Vladi i po dubini umjesto sto nije trazila podrsku svih za manjinsku i tehnicku Vladu. Ovako im je dala krila i da su neki pobjednici koji treba da pokore i zatru.

    Samo novi izbori i da svi izadju pojedinacno da se izmjere. Umjesto od 30 avgusta da se spustaju tenzije i da se razvija zajednistvo i pomirenje ovaj eksperiment je doveo do nikad zavadjenijoj Crnoj Gori.

  7. The Following 3 Users Say Thank You to Rodion Romanovich For This Useful Post:


  8. #8230
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,498
    Thanks Thanks Given 
    5,348
    Thanks Thanks Received 
    3,841
    Thanked in
    1,520 Posts

    Default

    Da se razumijemo direktore. Nisam citao postove. Ovaj pocetak mojeg posta je odgobor tebi. U nastavku vec pisem svima koji subpotpuno posli sa kursa.

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  9. #8231
    Join Date
    Apr 2021
    Posts
    20
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    dakle od 30. avgusta stvari idu ovako - slavimo po ulicama sad smo slobodni, pa onda branimo državu po ulicama jer će možda nestati. Abazović junak, skandira mu se ime, Krivokapić pravi profesor, Bečić odličan. onda DFu nekako ne odgovara da Krivokapić bude mandatar, ali znaju da moraju to podržati. prvo zasijedanje Skupštine u novom sazivu, svi gledaju, vau imamo odlične poslanike sve top. to je ta promjena koju smo čekali. sastavlja se Vlada, DF hoće sve što može, Demokrate se ne glaskaju, URA hoće ekspertsku Vladu. onda izlazi spisak tada još potencijalnih ministara. ovaj iz SPCa, ovaj Srbin za ovu nikad nisam čuo. drugoj strani ministri top. dolazi biranje te Vlade, tri dana DF i DPS udruženim snagama pljuju Krivokapića. Vlada izabrana, idemo slavimo opet. svi odjednom prate Vladu na društvenim mrežama, gleda se Skupština kao nikad. onda napadamo Jelušićku jer ne voli Srbe i neće biti za novi zakon i ona će nešto zahtijevati, žena sve normalno odradi, iako su svašta pisali za nju. dolazimo do situacije od prije neki dan, kada prvo DF udara na Bečića iz svih oružja a danas na Krivokapića. sad su izdajnici sva trojica. izdali srpstvo. za ove druge su izdali crnogorostvo.

    svaki obični građanin ove države je izdan, ali to nema veze izgleda. nema veze što ljudi nemaju posla, što učeni karijere prave van Crne Gore. što da bi dobio posao moraš da glasaš za nekog, nije bitna kvalifikacija. nije bitno što je frižider prazan, računi neplaćeni, đeci se knjige ne mogu kupiti. bitne su parade sa ovim ili onim zastavama

    u to ime, citat čovjeka koji je htio da napravi ođe nešto ali mu nisu dali
    Bih ovo boldovano malo da izkomentarišem. Zar moja karijera zavisi od političara? Ako želimo da postanemo evropska zemlja onda ne bi trebali od političara da zavisimo, već da sami stvaramo svoj hljeb. Meni ni od jednog političara ne zavisi moja školska sprema i znanje koje želim da steknem, niti mi zavisi od njih oću li posao dobiti u Telenor, Telekom ili u Jugopetrol. MOŽDA mi zavisi od veze oću li posao dobiti i da se zakačim na državne jasle, ali kakav smo mi to narod kad nam je to cilj u životu?

  10. The Following User Says Thank You to Presidente For This Useful Post:


  11. #8232
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,596
    Thanks Thanks Given 
    3,550
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    Okupljeni negiraju genocid u Srebrenici i ispred zgrade Vlade skandiraju "Crna Goro gorska vilo genocida nije bilo".

    odličan pokazatelj svega. sa tim što su ovo skandirala i đeca. e sad, zamislite vi te roditelje koji su ovako vaspitavali svoju đecu. i onda se posle pitaju zašto nam je ovako. sve smo loše zaslužili. nismo mi kao narod da nam Krivokapić bude premijer. mi smo taman za Meda ili Mandu

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    CDM
    Protest ispred crnogorske Ambasade u Beogradu, demonstranti bacaju dimne bombe


    Evo, malo bi Beograd da se pita oko ministara crnogorske vlade...
    kako upire Vučić da pogura prijatelje svoje ođe. zamisli protest u BGu zbog odluke vlade, druge nezavisne države? žao mi je ljudi gore, nisu oni zaslužili da im za 30 godina zapanu dvojica psihopata

    Тapatalk
    Last edited by outline; 05-04-21 at 19:03.
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  12. #8233
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,737
    Thanks Thanks Given 
    1,481
    Thanks Thanks Received 
    4,402
    Thanked in
    1,698 Posts

    Default

    CDM
    Protest ispred crnogorske Ambasade u Beogradu, demonstranti bacaju dimne bombe


    Evo, malo bi Beograd da se pita oko ministara crnogorske vlade...

  13. #8234
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Treba li vise ikome objasnjavati da ideoloskoj matrici "srpskog sveta" ne odgovara nikakvo pomirenje vec zatiranje crnogorske drzave, zastave i jezika i zakljucno sa popisom samo postojanje Crnogoraca i da se do tada nece smirivati?

    URA je napravila kiks sto im je dopustila sve pozicije u Vladi i po dubini umjesto sto nije trazila podrsku svih za manjinsku i tehnicku Vladu. Ovako im je dala krila i da su neki pobjednici koji treba da pokore i zatru.

    Samo novi izbori i da svi izadju pojedinacno da se izmjere. Umjesto od 30 avgusta da se spustaju tenzije i da se razvija zajednistvo i pomirenje ovaj eksperiment je doveo do nikad zavadjenijoj Crnoj Gori.
    Ae, sad bi izbori protekli u svečarskoj atmosferi, vala... Vučić i DF petokolonaši bi opet probali "Nikšić 2", ali se bojim da bi naišli na tvrdo, jer ove patriotske kolone i služe za dizanje morala i uspostavljanje infrastrukture, pa ga onda đavo ponese.

    Pušti još dva tri mjeseca, đa'ole, da se ovo demokratski rastoči...

  14. #8235
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,640
    Thanks Thanks Given 
    960
    Thanks Thanks Received 
    1,166
    Thanked in
    625 Posts

    Default

    Dok se vi bavite genocidom, SDT vrijedno radi svoj posao

    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...a-zvucna-imena

  15. #8236
    Join Date
    Apr 2021
    Posts
    20
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    Newa se zarekla

    Sent from my SM-G985F using Tapatalk
    Bukvalno Ćirovićka pokušava da djela Ratka Mladića svali na srpski narod. Još joj fali transparent "Svi smo mi Ratko Mladić"

    Bruka

  16. #8237
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    CDM
    Protest ispred crnogorske Ambasade u Beogradu, demonstranti bacaju dimne bombe


    Evo, malo bi Beograd da se pita oko ministara crnogorske vlade...
    Негдје сам видио да то је то због дербија.

    Иначе све више мислим да ће ДПС брзо назад. Онда слободно нека изборе укине никада се више неће скинути.
    @Presidente
    Нормално да Срби нису геноцидан народ и ако се то покушава свалити на Србе.
    Као што нису ни други народи. И ја тако схватам Невинким пост. Иза сваког злочин постоји име и презиме, и ти људи треба да одговарају а не народи.
    Last edited by Brk; 05-04-21 at 19:13.

  17. #8238
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,089
    Thanks Thanks Given 
    542
    Thanks Thanks Received 
    750
    Thanked in
    377 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    Okupljeni negiraju genocid u Srebrenici i ispred zgrade Vlade skandiraju "Crna Goro gorska vilo genocida nije bilo".

    odličan pokazatelj svega. sa tim što su ovo skandirala i đeca. e sad, zamislite vi te roditelje koji su ovako vaspitavali svoju đecu. i onda se posle pitaju zašto nam je ovako. sve smo loše zaslužili. nismo mi kao narod da nam Krivokapić bude premijer. mi smo taman za Meda ili Mandu



    kako upire Vučić da pogura prijatelje svoje ođe. zamisli protest u BGu zbog odluke vlade, druge nezavisne države? žao mi je ljudi gore, nisu oni zaslužili da im za 30 godina zapanu dvojica psihopata

    Тapatalk


    Zaista misliš da Krivokapić nema identičan (ako ne i tragičniji) stav kao Leposavić?

    Jesu li ga na poziciju ministra pravde, ljudskih i manjinskih prava predložili Mandić i Medojević ili Krivokapić?


    Da li je predložen zbog vrhunskih pravnih dostignuća ili možda baš zato što je na "litijama" bio jedan od ovih koji sada "protestuju" na ulicama?
    In vino veritas

  18. The Following User Says Thank You to johnny bravo For This Useful Post:


  19. #8239
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,596
    Thanks Thanks Given 
    3,550
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brk View Post
    Негдје сам видио да то је то због дербија.

    Иначе све више мислим да ће ДПС брзо назад. Онда слободно нека изборе укине никада се више неће скинути.

    Нормално да Срби нису геноцидан народ и ако се то покушава свалити на Србе.

    neće se vratiti jer to neće dozvoliti EU i Amerika. profo je ovim od jutros zacementirao svoju poziciju. a ova okupljanja od noćas su samo plus za njega. samo idiot može proglasiti Srbe genocidnim narodom zbog činjenja Karadžića i Mladića.

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post


    Zaista misliš da Krivokapić nema identičan (ako ne i tragičniji) stav kao Leposavić?

    Jesu li ga na poziciju ministra pravde, ljudskih i manjinskih prava predložili Mandić i Medojević ili Krivokapić?


    Da li je predložen zbog vrhunskih pravnih dostignuća ili možda baš zato što je na "litijama" bio jedan od ovih koji sada "protestuju" na ulicama?
    ja zaista ne znam lične stavove Krivokapića. od mnogih sam čuo da je vrhunski pravnik, neki od njih su okorele pristalice DPSa. misliš li da pola DPSa nema slično mišljenje kao Leposavić? što su oni namazani pa znaju da ćut je druga stvar

    Тapatalk
    Last edited by outline; 05-04-21 at 19:17.
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  20. #8240
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    "Okupljeni ispred Vlade vrijeđaju Bečića: Izdao si Kosovo"

    Ne znam sa cime bih uporedio trenutnu vladajucu vecinu ali misli da ce ova cijepanja izucavati psiholozi i sociolozi godinama.

  21. #8241
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Treba li vise ikome objasnjavati da ideoloskoj matrici "srpskog sveta" ne odgovara nikakvo pomirenje vec zatiranje crnogorske drzave, zastave i jezika i zakljucno sa popisom samo postojanje Crnogoraca i da se do tada nece smirivati?

    URA je napravila kiks sto im je dopustila sve pozicije u Vladi i po dubini umjesto sto nije trazila podrsku svih za manjinsku i tehnicku Vladu. Ovako im je dala krila i da su neki pobjednici koji treba da pokore i zatru.

    Samo novi izbori i da svi izadju pojedinacno da se izmjere. Umjesto od 30 avgusta da se spustaju tenzije i da se razvija zajednistvo i pomirenje ovaj eksperiment je doveo do nikad zavadjenijoj Crnoj Gori.
    Gluposti.

    Ono što se jasno pokazalo je DPS laž o "srpskom svetu", jer crnogorski Srbi očigledno ne žele da njima upravlja Vučić i Beograd. Zbog toga i ovolika kampanja po srpskim medijima protiv vlade i Krivokapića i Demokrata.

    Takođe se jasno pokazalo da DPS nije nikakava građanska partija, već jedna čisto nacionalistička opcija.

  22. #8242
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dzi View Post
    Dok se vi bavite genocidom, SDT vrijedno radi svoj posao

    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...a-zvucna-imena
    A niko ne pominje kako je država potpisala aneks ugovora 2009. godine čini mi se što je Deripasku zaštitilo od bilo kakvih posljedica ili mogućnosti raskidanja ugovora zbog neispunjavanja svih stavki iz tog ugovora, zbog izostanka 100 i kusur miliona investicija koliko je bilo ugovorom obavezano da se uloži i slične stvari. Zbog tog aneksa se i zaletio da tuži državu koja ga je aneksom zaštitila kao bijelog međeda.

  23. #8243
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,948
    Thanks Thanks Given 
    3,219
    Thanks Thanks Received 
    5,626
    Thanked in
    2,279 Posts

    Default

    E kako nas DPS popali sa spicom... Po***** nam se usta.

  24. #8244
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,146
    Thanks Thanks Given 
    1,126
    Thanks Thanks Received 
    580
    Thanked in
    339 Posts

    Default

    E moj brate....
    I nama treba da bude bolje...?
    Hahahahaha, uf...
    Ne zaslužujemo NIŠTA.

  25. #8245
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,596
    Thanks Thanks Given 
    3,550
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    počelo da se prijeti

    Šef barskog odbora Prave Crne Gore Saša Golubović poručio je da će radikalizovati protest ako Leposavić bude smijenjen.
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  26. #8246
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Nece biti hapsenja za ove transparente i poruke? Krsi se zakon, negiranje genocida itd
    Podgorica Podgoricanima!

  27. #8247
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,557
    Thanks Thanks Given 
    1,957
    Thanks Thanks Received 
    2,560
    Thanked in
    1,100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    E kako nas DPS popali sa spicom... Po***** nam se usta.
    Katastrofa kako se primi lik i sta se napravi

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  28. #8248
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Nije tu dps ništa kriv. Kad je mozak pojedinima toliko zatrovan da banalne stvari ne shvataju i još su toliko nesvjesni svoje ministarske uloge i šta to znači i da lični stavovi ne mogu da se iznose kad se nastupa u ime vlade tu sreće nema. Sad je dobar trenutak da se ponovo izbaci onaj spisak tačaka koje su potpisali lideri sve tri koalicije poslije izbora. Ako se nisu slagali sa tim tačkama nisu ga trebali ni potpisivati. Koliko god da je df canjao da ih niko nije konsultovao oko sastavljanja tačaka, da su oni za to da se povuče priznanje Kosova, da se ukinu sankcije Rusiji i slične stvari, ipak su potpisali i oni. A Leposavić je mogao te tačke da pročita i da se obavijesti šta sve podrazumijeva preuziamanje međunarodnih obaveza, da malo pročita Ustav i pogleda koje pravo ima prednost u odnosu na domaće. Ako mu to nije odgovaralo, mogao je da kaže da ne može da bude u vladi sa čijom se politikom ne slaže. Ali nije i sam je kriv za sve što se dešava.

  29. #8249
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Kriv je dps sto je ogroman procenat ljudi umobolan pa dijele stavove ovakve i imaju ovakav karakter. Od ovakvih ljudi sto negiraju genocid, sto treba da ocekujemo sledece. Zna se kakav je vrijednosni sistem ljudi koji dijele stav leposavica, a ogroman ih je broj
    Podgorica Podgoricanima!

  30. The Following User Says Thank You to .Bole For This Useful Post:


  31. #8250
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Brani mi dostojanstvo kolega. Nikad nisam bio neciji insttument upravljanja kao taj narod po ulica. Nemoj molim te da moralises ovdje. Ja sam rekao za sve strane i mahace zastavama. Pojasnio bih stvarno vama koji ste odlutali mislima da je ovo ipak crna gora. Da se pokusa mislit malo na prosperitet djece nase i buducnosti. Mislim da bi to pametnije bilo. Mnogo pametnije od ovoga. Sad su izasli ljudi da brane covjeka za kojeg nisu znali do sad. Ali izasla slika crnkinje i tri prsta ispred kipa slobode i sad je on srpski heroj. San svih svojih je ispunio. Da ljudi, genocid je ama bas svako ubistvo nevinoga covjeka i djeteta. Bilo je genocida na sve strane ali to nije takmicenje. Priznaj svoje greske i idi dalje. Kao njemacka,belgija itd. Ali ne, vi bi ideologiju starih ratnika. Shedite molim vas i pustite vise da narod zivi.

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk
    Iz ovog napisanog, stičem utisak da je najveći problem crnkinja i podignuta 3 prsta... Inače, kada se priča o moralisanju, ponoviću da je osuđivanje samo jedne strane u paklu raspada SFRJ išlo na ruku isključivo produbljivanju podjela i porastu animoziteta među narodima ovih prostora, a to je tako očigledno i poslije svih decenija. BTW može li pojašnjenje ovog "Pojasnio bih stvarno vama koji ste odlutali mislima da je ovo ipak crna gora."

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Page 330 of 1249 FirstFirst ... 230280320326327328329330331332333334340380430830 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 10 users browsing this thread. (0 members and 10 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •