Page 315 of 333 FirstFirst ... 215265305311312313314315316317318319325 ... LastLast
Results 7,851 to 7,875 of 8322

Thread: CdM.

  1. #7851
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,306
    Thanks Thanks Given 
    2,783
    Thanks Thanks Received 
    3,941
    Thanked in
    1,910 Posts

    Default

    Kad se već žališ na infrakciju, a ja sam ti je dodijelio, da podsjetim na par stvari ili kako ti reče prosvijetlim:
    1. 10x smo do sad smo molili da ne pišete o politici, litijama i ostalome na temu o virusima. I bez rekla kazala senzacionalističkih vijesti i informacija.
    2. Tebi, i još nekolikicini starijih forumaša smo tolerisali i brisali besomučno postove i opet molili to da ne radite.
    3. Tebe, i još par forumaša sam konaktirao na PM i pitao da li si realan da poslije n opomena i napomena opet pišeš o politici i litijama na temu o virusima na koju si mi odgovorio radi svoj posao i sve je OK.

    Nakon svega toga ti citiraš Gandalf_White koji piše da niko ne nosi maske ovakvim postom:
    Opozicija kaze da ovo nije virus nego jaca prehlada uperena protiv Trampa, vlast kaze da se drzimo odlicno, MCP kaze da je zbog litija, neki doktori tvrde da nema rizika, narod ima svoju neku verziju od prilike do prilike, hiljade "doktora i epidemiologa" setaju gradom i svako ima svoje neke savjete i preporuke... Tako ako i stradamo bukvalno niko nema prava da krivi nikoga.
    I čudiš se odakle ti infrakcija?
    Stvarno, baš da se neko zapita odakle i zbog čega ti neko dade infrkaciju.
    Valjda sam uspio da te prosvijetlim.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  2. #7852
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Kad se već žališ na infrakciju, a ja sam ti je dodijelio, da podsjetim na par stvari ili kako ti reče prosvijetlim:
    1. 10x smo do sad smo molili da ne pišete o politici, litijama i ostalome na temu o virusima. I bez rekla kazala senzacionalističkih vijesti i informacija.
    2. Tebi, i još nekolikicini starijih forumaša smo tolerisali i brisali besomučno postove i opet molili to da ne radite.
    3. Tebe, i još par forumaša sam konaktirao na PM i pitao da li si realan da poslije n opomena i napomena opet pišeš o politici i litijama na temu o virusima na koju si mi odgovorio radi svoj posao i sve je OK.

    Nakon svega toga ti citiraš Gandalf_White koji piše da niko ne nosi maske ovakvim postom:


    I čudiš se odakle ti infrakcija?
    Stvarno, baš da se neko zapita odakle i zbog čega ti neko dade infrkaciju.
    Valjda sam uspio da te prosvijetlim.
    Sta u konkretnom je neistinito i senzacionalisticko i sta nije u skladu sa temom i kojoj temi bi trebao da pripada post koji komentarise stavove politickih partija iz Crne Gore o koroni? Nisam u pitanju samo ja nego citav niz forumasa kojima bas nisu najjasniji tvoji pogledi u vezi te teme i sta ti smatras da nije ili jeste za nju.

    Ponovio bih pitanje za administratore da li mogu da otvorim temu Kafana za SiS?

  3. #7853
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,542
    Thanks Thanks Given 
    7,409
    Thanks Thanks Received 
    4,496
    Thanked in
    1,747 Posts

    Default

    Neistinita i senzacionalistička je tvrdnja da to kaže opozicija, u pitanju je jedna pol partija i to konkretno jedna osoba...

    Nego, sve i da je istina, toliko puta je sugerisano da se ne politizuje tema o koroni, da nema više smisla ponavljati... Ako želiš da raspravljaš o stavovima političkih partija i vjerskih organizacija o virusu, slobodan si da otvoriš novu temu...

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  4. The Following User Says Thank You to MeDo_JE For This Useful Post:


  5. #7854
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,306
    Thanks Thanks Given 
    2,783
    Thanks Thanks Received 
    3,941
    Thanked in
    1,910 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Sta u konkretnom je neistinito i senzacionalisticko i sta nije u skladu sa temom i kojoj temi bi trebao da pripada post koji komentarise stavove politickih partija iz Crne Gore o koroni? Nisam u pitanju samo ja nego citav niz forumasa kojima bas nisu najjasniji tvoji pogledi u vezi te teme i sta ti smatras da nije ili jeste za nju.

    Ponovio bih pitanje za administratore da li mogu da otvorim temu Kafana za SiS?
    Nisam rekao da je u tvom postu nešto neistinito niti sam to pominjao. Rekao sam da smo vas molili da ne pričate o politici i litijama na temi o virusima. Dodatno sam molio da nema rekla kazala i senzacionalističkih priča. Sad što si od svega toga se zakačio na ono što tebi odgovara i plus dodao epitet koji nisam koristio je tvoj stil i tvoja stvar.
    Kad već pitaš kojoj temi bi trebao da pripada post,da probam da pomognem:

    1. Opozicija kaže... vlast kaže... - politika možda na ovoj temi samo bi valjalo i da citiraš novine i članke https://forum.cdm.me/showthread.php?...ja-2020/page94 ako nemaš linkove onda je senzacionalizam.
    2. Jača prehlada uperena protiv Trampa - senzacionalizam, teorije i zavjere npr ovdje https://forum.cdm.me/showthread.php?...OVID-19/page13
    3. MCP kaže da je zbog litija - Crkva nad crkvama https://forum.cdm.me/showthread.php?...ama%85/page357

    Svakako mu nije mjesto na temi Crna Gora COVID-19.
    Čitav niz forumaša je vas 5-6 koji non stop širite politiku na temi o virusima. A evo sam i pogledao na kakve sam postove ti dao infrkacije, zaključio bih da sam bio blag kakve dobijaš od drugih moderatora za ova 4 posta za koja sam ti ja dao po 1 poen infrkacije. U dva obrisana posta pominješ Srbiju na temu o Crnoj Gori, i dva puta pominješ litije a sve je u u čistoj političkoj konotaciji da izazove pisanje o politici i crkvi na temu o virusima. Srećom brzo reagujemo pa prekinemo takvo pisanje na toj temi.

    Svakako, budi slobodan da se požališ na mene kao moderatora na temi predviđenoj za to https://forum.cdm.me/showthread.php?...a-Lista/page63 pa će neko od viših instanci razmotriti tvoju žalbu/kritiku.
    Last edited by hercules; 02-07-20 at 10:56.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  6. #7855
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post

    Svakako, budi slobodan da se požališ na mene kao moderatora na temi predviđenoj za to https://forum.cdm.me/showthread.php?...a-Lista/page63 pa će neko od viših instanci razmotriti tvoju žalbu/kritiku.
    Sto bi se zalio na tebe!?

  7. #7856
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,351
    Thanks Thanks Given 
    3,485
    Thanks Thanks Received 
    8,466
    Thanked in
    4,567 Posts

    Default CdM.

    može li se nešto uraditi na temi o izborima? danas je toliko nebuloza ispisano od strane par likova (vjerujem da je to jedan te isti pa ima više naloga) da se gubi smisao teme.

    tema je ono bitna, i kad krene da se piše o ozbiljnim stvarima trolovi (ili botovi) ulete i unište istu. možda predlog da se obrišu svi oni nidje veze postovi pa neka bude zaključana na dan ili dva. jednostavnije da se uvede neko pravilo da korisnik mora imati 100 ili 200 napisanih postova prije nego što dobije mogućnost komentarisanja na dijelu forumu o politici


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  8. #7857
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Moze evo sad udjoh i idem tamo
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  9. #7858
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,351
    Thanks Thanks Given 
    3,485
    Thanks Thanks Received 
    8,466
    Thanked in
    4,567 Posts

    Default

    zahvaljujem


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  10. #7859
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    <3 JEDNA JE DOMOVINA, JEDNA JE CRNA GORA <3
    Posts
    6,081
    Thanks Thanks Given 
    1,283
    Thanks Thanks Received 
    255
    Thanked in
    128 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    može li se nešto uraditi na temi o izborima? danas je toliko nebuloza ispisano od strane par likova (vjerujem da je to jedan te isti pa ima više naloga) da se gubi smisao teme.

    tema je ono bitna, i kad krene da se piše o ozbiljnim stvarima trolovi (ili botovi) ulete i unište istu. možda predlog da se obrišu svi oni nidje veze postovi pa neka bude zaključana na dan ili dva. jednostavnije da se uvede neko pravilo da korisnik mora imati 100 ili 200 napisanih postova prije nego što dobije mogućnost komentarisanja na dijelu forumu o politici


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ovo za postove je odlicna ideja zaista, valjalo bi nesto ovako.. ne ucestvujem mnogo tamo al citam redovno, dobro veli coek...

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
    So I will come back from the dead and lay claim to what I am owed. - captain Flint

  11. #7860
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,795
    Thanks Thanks Given 
    828
    Thanks Thanks Received 
    784
    Thanked in
    529 Posts

    Default

    Ubaciti plugin za aktivnost koji npr. mjeri moju posjetu u minutima, satima itd.
    Info o ovome bi pisao ispod nicka, a povećalo bi aktivnost na forumu sigurno. Malo da se takmičimo...

    Reputacija polako gubi bitku sa lajkovima jer pretpostavljam da tamo gdje bi dobio rep +, sad dobijem lajk. Tako da rep - je aktivnija funkcija i pada reputacija... Više lajkova nego rep +

    Hvala

    Sent from my HTC U11 using Tapatalk
    Last edited by mneonly; 26-07-20 at 10:17.
    Love, peace and respect.

  12. #7861
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    može li se nešto uraditi na temi o izborima? danas je toliko nebuloza ispisano od strane par likova (vjerujem da je to jedan te isti pa ima više naloga) da se gubi smisao teme.

    tema je ono bitna, i kad krene da se piše o ozbiljnim stvarima trolovi (ili botovi) ulete i unište istu. možda predlog da se obrišu svi oni nidje veze postovi pa neka bude zaključana na dan ili dva. jednostavnije da se uvede neko pravilo da korisnik mora imati 100 ili 200 napisanih postova prije nego što dobije mogućnost komentarisanja na dijelu forumu o politici


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Malo je komplikovano jer nije uopšte lako na forumu nakupiti 100 ili 200 napisanih postova...ima mnogo pdf gdje se postovi uopste ne racunaju (predostrožnostn uvedena zbog onih koji su da bi nakupili 50 postova spamovali na ex "Sve i svašta")
    Tako da ćemo nešto smisliti i preduzeti, ali ovo definitivno neće ići. Hvala na inicijativi, imamo opcija i poreedloga pa ćemo nešto vidjeti
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  13. #7862
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,789
    Thanks Thanks Given 
    2,209
    Thanks Thanks Received 
    3,406
    Thanked in
    1,500 Posts

    Default

    Je li ovo neki nocni mod, je li ovo promijenjen forum ili se meni nesto sjebaja na telefon? Evo sve nekakva crna pozadina ka da sam na umrli.me
    Last edited by mexiko; 29-07-20 at 00:56.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  14. The Following User Says Thank You to mexiko For This Useful Post:


  15. #7863
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    <3 JEDNA JE DOMOVINA, JEDNA JE CRNA GORA <3
    Posts
    6,081
    Thanks Thanks Given 
    1,283
    Thanks Thanks Received 
    255
    Thanked in
    128 Posts

    Default

    Imas na tapatalk opciju "dark mode" ili nesto slicno mozda si to aktiviro.. ja to svudje dje ima koristim, manje bije ekran u oci.

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
    So I will come back from the dead and lay claim to what I am owed. - captain Flint

  16. #7864
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,795
    Thanks Thanks Given 
    828
    Thanks Thanks Received 
    784
    Thanked in
    529 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    Je li ovo neki nocni mod, je li ovo promijenjen forum ili se meni nesto sjebaja na telefon? Evo sve nekakva crna pozadina ka da sam na umrli.me
    Početna strana tapatalka, pa desni gornji ugao ikonica za account i onda na settings.

    Sent from my HTC U11 using Tapatalk
    Love, peace and respect.

  17. #7865
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,789
    Thanks Thanks Given 
    2,209
    Thanks Thanks Received 
    3,406
    Thanked in
    1,500 Posts

    Default

    Ne koristim TT, preko chroma sam na forum
    Streknuh od ovoga
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  18. #7866
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    Ne koristim TT, preko chroma sam na forum
    Streknuh od ovoga
    Ista stvar. Imas u dnu stranice da odaberes stil prikazivanja. Standardni, oranz, crni...

  19. The Following User Says Thank You to Rodion Romanovich For This Useful Post:


  20. #7867
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,789
    Thanks Thanks Given 
    2,209
    Thanks Thanks Received 
    3,406
    Thanked in
    1,500 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Ista stvar. Imas u dnu stranice da odaberes stil prikazivanja. Standardni, oranz, crni...
    Aaaaa, ne vidjeh, sitnim slovima pise ka na ove ugovore sa provajderima Hvala mladicu.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  21. #7868
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    4,985
    Thanks Thanks Given 
    784
    Thanks Thanks Received 
    431
    Thanked in
    349 Posts

    Default

    Evo da ponovim pitanje posto ga je neko izbrisao. Zasto ne mogu da postujem na temu Cemu se cudite u ovom trenutku. https://forum.cdm.me/showthread.php?t=146921

    Sent from my SM-J510FN using Tapatalk

  22. #7869
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,180
    Thanks Thanks Given 
    1,274
    Thanks Thanks Received 
    4,280
    Thanked in
    1,996 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Apolo View Post
    Evo da ponovim pitanje posto ga je neko izbrisao. Zasto ne mogu da postujem na temu Cemu se cudite u ovom trenutku. https://forum.cdm.me/showthread.php?t=146921
    Dobio si odgovor na PM.

    https://forum.cdm.me/showthread.php?...-%9Aire/page17
    The more things change, the more they stay the same.

  23. #7870
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,351
    Thanks Thanks Given 
    3,485
    Thanks Thanks Received 
    8,466
    Thanked in
    4,567 Posts

    Default

    tema o izborima je uništena od strane par klasičnih nacionalističkih likova koji svoje ekstremne ideje iz 1944. ili 1990. godine izlažu na temi koja za to nije namijenjena. u moru tih nazadno nacionalističkih razmišljanja odraslih ljudi (vrlo tužna činjenica) nema mjesta za neku iole normalnu raspravu


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  24. The Following 3 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


  25. #7871
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    tema o izborima je uništena od strane par klasičnih nacionalističkih likova koji svoje ekstremne ideje iz 1944. ili 1990. godine izlažu na temi koja za to nije namijenjena. u moru tih nazadno nacionalističkih razmišljanja odraslih ljudi (vrlo tužna činjenica) nema mjesta za neku iole normalnu raspravu


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    sredjeno
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  26. The Following 2 Users Say Thank You to zvoncica For This Useful Post:


  27. #7872
    Join Date
    Apr 2019
    Posts
    23
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Da li neko moze od afmina da mi odobri postove na prodaja i kupovina?

  28. #7873
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    6,890
    Thanks Thanks Given 
    1,482
    Thanks Thanks Received 
    774
    Thanked in
    485 Posts

    Default

    Procitaj pravilnik...

    Sent from my VOGLA using Tapatalk
    Satelitski resiveri/oprema

  29. #7874
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  30. #7875
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    9,155
    Thanks Thanks Given 
    1,013
    Thanks Thanks Received 
    1,620
    Thanked in
    837 Posts

    Default

    Je li ovo do foruma ili do mene?
    Ispod svakog drugog posta mi iskacu reklame, od africke sljive do prasadi nekakvih?
    Ne posjecujem neke devete sajtove da bih pokupio kolacice i cuda, jos imam adblock i google dns



Page 315 of 333 FirstFirst ... 215265305311312313314315316317318319325 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •