Page 12 of 50 FirstFirst ... 2891011121314151622 ... LastLast
Results 276 to 300 of 1241

Thread: Anime

  1. #276
    Join Date
    May 2006
    Location
    PG/DG
    Posts
    746
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Slažem se. Taman da se čovjek malo relaksira uz kvalitetnu mangu. Sad je naša jagodica postala moodo žešće. Očekujem da će uskoro da krenu sa retrospekcijom. A u animi mirišem nove filere.

  2. #277
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,428
    Thanks Thanks Given 
    154
    Thanks Thanks Received 
    1,228
    Thanked in
    629 Posts

    Default

    Dobro je što su krenuli napokon sa nekom epskom borbom u Bleachu.Onaj se Aizen na sve njih izređa toboš svako ga nešto povrijedi a niko mu ništa ne može.Sad je Ičigo postao zajeban lik pa se Aizen malo uzvrzma.Biće svašta.Nego i Naruto je postao opasan u zadnjim mangama ali su i tamo razvukli nikako da dođe do toga rata svi se nešto pripremaju i operemaju.

  3. #278
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Cam rip je available za download - Naruto shippuuden movie 4 - The Lost Tower

    dvd kazu da nece prije aprila sledece godine pa ako ne mozete da chekate eto vi
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  4. #279
    Join Date
    May 2006
    Location
    PG/DG
    Posts
    746
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Ova zadnja epizoda Claymore mange me nije previše oduševila, jer su radnju previše zakukuljili i zakomplikovali, a pogotovo mi smeta to što na ovako debilan način strada Miria.

    Odgledah kompletan Tenchi Muyo serijal, i nije loš, a iznenadilo me je kako je dobro odrađena zadnja epizoda odnosna OVA Tenchi Muyo Forever. Toliko je smirena radnja u odnosu na samu seriju koja je komičnog karaktera, i uopšte ne obiluje komičnim elementima, a pri tom drži pažnju.

  5. #280
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nedjon View Post
    Ova zadnja epizoda Claymore mange me nije previše oduševila, jer su radnju previše zakukuljili i zakomplikovali, a pogotovo mi smeta to što na ovako debilan način strada Miria.

    Odgledah kompletan Tenchi Muyo serijal, i nije loš, a iznenadilo me je kako je dobro odrađena zadnja epizoda odnosna OVA Tenchi Muyo Forever. Toliko je smirena radnja u odnosu na samu seriju koja je komičnog karaktera, i uopšte ne obiluje komičnim elementima, a pri tom drži pažnju.
    jes malo glupo ali mi se svidja shto chovjeka ne interesuje je li glavni lik ili ne,roka svakoga brate,bio to easley,ili najblize clair-ine "druzbenice" samo cepa kao lud

    to dodje kao da u narutu roknu nekog poznatog i odma posle 2je epizode josh jednog
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  6. #281
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    3,309
    Thanks Thanks Given 
    269
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    RIP Kisame

  7. #282
    Join Date
    May 2006
    Location
    PG/DG
    Posts
    746
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DeViLiSh|Je$$uS View Post
    jes malo glupo ali mi se svidja shto chovjeka ne interesuje je li glavni lik ili ne,roka svakoga brate,bio to easley,ili najblize clair-ine "druzbenice" samo cepa kao lud

    to dodje kao da u narutu roknu nekog poznatog i odma posle 2je epizode josh jednog
    Sigurno je da je to jedini način da se postava likova pročisti, a ne kao u drugim animama-mangama, da ih nagomilaju 200-300, pa nikada da završe. Mada za Miriu mi je nekako glupo ovo ispalo, jer je ona jedna od Claymora stare škole, i motiv zbog kojeg nije povela ispomoć koja bi je sigurno izvukla - jer treba da ubija čistokrvne ljude, što je moto organizacije protiv koje se one bore. Priča sa njom, doduše, još nije završena, samo se vide na kraju svi iz poslednjeg ogranka Claymora kako kasape Miriu, ali ne i kako je ubijaju. Pretpostavljam da još ima nade.
    Nešto mi govori da je i Raki postao jedan od Claymora. I baš me zanima kako će se sad situacija okrenuti. Priča govori da su Claymori stvoreni kao testna vojska za borbu protiv zmajeva na velikom kontinentu, ali se priča previše zapetljala na samom ostrvu organizacije. Kako priča traje dalje, već vidim da će cijela Klerina grupa da pređe na Abussal stadijum jer su borbe već sada na visokom nivou.

  8. #283
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    edit ; prepadoh se...ipak nije....bleach radio special epizodu povodom 10godina od izdavanja....ja se prepao da nisu filleri
    Last edited by DeViLiSh|Je$$uS; 07-09-10 at 19:44.
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  9. #284
    Join Date
    May 2006
    Location
    PG/DG
    Posts
    746
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Nikad ne reci nikad . Vidim da je onemanga.com prestao sa izbacivanjem novih izdanja povodom onog protesta manga autora o kom sam neđe ranije pričao. Bleach7.com je ugašen. Nadam se da ovo neće uzeti većeg maha.

  10. #285
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nedjon View Post
    Nikad ne reci nikad . Vidim da je onemanga.com prestao sa izbacivanjem novih izdanja povodom onog protesta manga autora o kom sam neđe ranije pričao. Bleach7.com je ugašen. Nadam se da ovo neće uzeti većeg maha.
    mangastream djaole :P pushti one mangu
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  11. #286
    Join Date
    May 2006
    Location
    PG/DG
    Posts
    746
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Nije ni važno koja je dok ima

  12. #287
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nedjon View Post
    Nije ni važno koja je dok ima
    vazan je kvalitet scanova
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  13. #288
    Join Date
    May 2006
    Location
    PG/DG
    Posts
    746
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Zato ja više preferiram da ih skinem arhivirane, nego da ih čitam u online modu. Online manga sadržaj je u većini slučajeva donekle oslabljenog kvaliteta.

    Sad iskopah sa mangashare poslednje epizode od berserka. Ovi, kod kojih sam ga dosad pratio, na theblackswordsman.com, nisu davali ništa od 312 epizode, a treba 316 da izađe. Oduševilo me je to da sam naletio u pravo vrijeme da vidim da je Guts ušao opet u jednu kolosalnu borbu i prešao u Berserk stanje. Slijedi klanje epskih razmjera u epizodama koje nailaze.
    Last edited by nedjon; 10-09-10 at 07:00.

  14. #289
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    meni se neshto nije svidio...sa strane pricha...ali imam utisak da chovjek pravi RPG od anime - Berserk,elf,thief,mage.....malo providno

    kakva su vam mishljenja u vezi novog bleacha...chini mi se da ce ichigu da izraste K**** i da ce da iskurchinja aizena u vazduh...malo preseravaju...al eto - jedva se cheka sledeca nedelja da vidimo shta to ichigo ima u rukavu.....ili gacama....

    ali zato je crtez ichiga premashio svaki moguci....definitvno najbolje nacrtan lik do sad u mangi za mene(ova poslednja "coolerska" forma)
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  15. #290
    Join Date
    May 2006
    Location
    PG/DG
    Posts
    746
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Ičigo se zajebava sa Aizenom, a ovaj kukavac kao najači, deset formi izmjenja do sada, i opet ne može ništa Ičigu, koji opet do sada ništa od tehnika nije koristio. Jeste vala, kao da najednom žure da završe mangu. Ali su stvarno nagrdili priču sa odnosom snaga: Ičigo je bio u stanju da pobijedi svakog kapetana, a opet je svaki kapetan kasnije bio u stanju da išamara Ičiga, da bi opet svakog kapetana sredio Aizen, i najednom Ičigo stiče moć izvan pojmnjivog i šamara Aizena okolo kao mekenjče. I opet će svi kapetani na kraju biti u nivou sa Ičigom.

    Slažem se za berserk, priča je izgubila u postavi likova.

  16. #291
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,428
    Thanks Thanks Given 
    154
    Thanks Thanks Received 
    1,228
    Thanked in
    629 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nedjon View Post
    Ičigo se zajebava sa Aizenom, a ovaj kukavac kao najači, deset formi izmjenja do sada, i opet ne može ništa Ičigu, koji opet do sada ništa od tehnika nije koristio. Jeste vala, kao da najednom žure da završe mangu. Ali su stvarno nagrdili priču sa odnosom snaga: Ičigo je bio u stanju da pobijedi svakog kapetana, a opet je svaki kapetan kasnije bio u stanju da išamara Ičiga, da bi opet svakog kapetana sredio Aizen, i najednom Ičigo stiče moć izvan pojmnjivog i šamara Aizena okolo kao mekenjče. I opet će svi kapetani na kraju biti u nivou sa Ičigom.

    Slažem se za berserk, priča je izgubila u postavi likova.
    Mislim da neće biti kraj Bleacha poslije ove borbe koliko se sjećam u nekim ranijim epizodama pominjali su neke vasto lordove koji su jači i od espada i od shinigamija a kojih je veoma malo.Inače ovo sa Aizenom je postalo predugačko dvadeset brojeva se mlate i filozofiraju i mijenjaju forme ka čarape
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  17. #292
    Join Date
    May 2006
    Location
    PG/DG
    Posts
    746
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Vasto lordovi i jesu espade, samo mislim da se to ime konkretno odnosilo na ovih deset glavnih espada, pod Aizenovim vođstvom. Ali po trenutnoj situaciji, ni u Hueco Mundo, kao ni u soul society, nema jačih osoba od Aizena i Ičiga.

  18. #293
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,428
    Thanks Thanks Given 
    154
    Thanks Thanks Received 
    1,228
    Thanked in
    629 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nedjon View Post
    Vasto lordovi i jesu espade, samo mislim da se to ime konkretno odnosilo na ovih deset glavnih espada, pod Aizenovim vođstvom. Ali po trenutnoj situaciji, ni u Hueco Mundo, kao ni u soul society, nema jačih osoba od Aizena i Ičiga.
    Ne mislim da nije tako Vasto lordovi se pominju nezavisno od espada ima ih manje i nalaze se u udaljenim krajevima Hueco Mondo.Takođe smatraju se jači od kapetana nivo 13.Ima jedan broj mange đe se opisuje njihovo postojanje mada niko ne zna njihov izgled
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  19. #294
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mozhe li kako da se napishe upozorenje na spoiler ili neshto slichno tome jer vjerujem da nisam jedini koji ne chita mangu od naruta/bleacha...ako nije problem

    Poshto ovako kad chitam postove krenem i prochitam neshto shto nisam josh htio da znam a pogotovo shto se to u anime nece desit josh par desetina epizoda :P

  20. #295
    Join Date
    May 2006
    Location
    PG/DG
    Posts
    746
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tz-ObeLiX View Post
    Mozhe li kako da se napishe upozorenje na spoiler ili neshto slichno tome jer vjerujem da nisam jedini koji ne chita mangu od naruta/bleacha...ako nije problem

    Poshto ovako kad chitam postove krenem i prochitam neshto shto nisam josh htio da znam a pogotovo shto se to u anime nece desit josh par desetina epizoda :P
    Već se desilo i u mangi i u animi da ne brigaš

    A evo linka koji potvrđuje moju pretpostavku za vasto lordove.
    http://bleach.wikia.com/wiki/Hollow
    Oni su po ovome najači oblici hollowa u Hueco mundo. Arankari su šinigamizirani oblik hollowa, a prvih deset Aizenovih arankara osim jednog (sjećam se da je bio jedan koji je bio adjuhas po ovoj podjeli gore) svi su Vasto lordovi. U animi je davno prikazana transformacija Grimmjawa i jednoj od skorijih Harribel i Barragana. To u mangi nisu ni opisivali koliko se nešto sjećam.
    Last edited by nedjon; 14-09-10 at 12:06.

  21. #296
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,428
    Thanks Thanks Given 
    154
    Thanks Thanks Received 
    1,228
    Thanked in
    629 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nedjon View Post
    Već se desilo i u mangi i u animi da ne brigaš

    A evo linka koji potvrđuje moju pretpostavku za vasto lordove.
    http://bleach.wikia.com/wiki/Hollow
    Oni su po ovome najači oblici hollowa u Hueco mundo. Arankari su šinigamizirani oblik hollowa, a prvih deset Aizenovih arankara osim jednog (sjećam se da je bio jedan koji je bio adjuhas po ovoj podjeli gore) svi su Vasto lordovi. U animi je davno prikazana transformacija Grimmjawa i jednoj od skorijih Harribel i Barragana. To u mangi nisu ni opisivali koliko se nešto sjećam.
    Code:
    da ne otkrivamo radnju za one koji nisu čitali ili gledali u pravu si ali djelimično niđe u mangi se ne pominje da su svi oni vasto lordovi već se sumnja da neki od njih to jesu.U jednom broju mange u priči o klasama hollowa vide se samo sjenke vasto lordova koji podsjećaju na neke espade ali ne sve.Takođe niko ne zna tačan broj vasto lordova kaže se da je Aizen skupio desetoricu koji mogu ugroziti soul society što znači da ih vjerovatno postoji više.
    Last edited by goldfinger; 14-09-10 at 15:27.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  22. #297
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nedjon View Post
    Već se desilo i u mangi i u animi da ne brigaš

    A evo linka koji potvrđuje moju pretpostavku za vasto lordove.
    http://bleach.wikia.com/wiki/Hollow
    Oni su po ovome najači oblici hollowa u Hueco mundo. Arankari su šinigamizirani oblik hollowa, a prvih deset Aizenovih arankara osim jednog (sjećam se da je bio jedan koji je bio adjuhas po ovoj podjeli gore) svi su Vasto lordovi. U animi je davno prikazana transformacija Grimmjawa i jednoj od skorijih Harribel i Barragana. To u mangi nisu ni opisivali koliko se nešto sjećam.
    Ne velim za to konkretno nego imalo je i prije nekih takvih postova pa chisto velim ako vam nije crnjak naznachite ili neshto tome slichno da prichate za mangu

  23. #298
    Join Date
    May 2006
    Location
    PG/DG
    Posts
    746
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Nema problema. Slažem se da je red da za druge koji nisu u toku sa radnjom ne treba otkrivati pojedinosti, samo što mi se čini da malo ko posjećuje ovaj dio foruma, i opet, isto je crnjak otvarati novi topik za pojedinu animu/mangu koji će se brzo izgubiti u guzvi ostalih topika. Ovaj je posvećen animama, pa se i on slabije posjećuje, tako da mi se čini da će taj neko, kome bi nešto bilo konkretan spoiler, doći na stranu koja nema veze sa datom animom/mangom. A teško da ima takvih koji bi topik od 10+ strana čitali od samih početaka, već bi pročitali par zadnjih postova, i eventualno, par sa prethodne stranice. Sem ako nemaju baš toliko slobodnog vremena .

    Svejedno, ne bi smetalo da se i na forumu implementira skripta za spoilere. Umnogome bi nam olakšala život

    Od skora sam počeo da pratim animu Broken Blade:
    http://en.wikipedia.org/wiki/Broken_Blade
    U pitanju su meše, ovde zvane golemima. A radi se o svijetu u kome nema nafte, ali ljudi imaju moć da kontrolišu mislima kvarc, i to zovu magijom. Na bazi kvarca bazira se čitava tehnologija toga svijeta, između ostalog i ratne meše - goleme. Glavni junak je jedan koji se po legendi rađa jednom u milion godina, i on nema tu moć, a takve ljude zovu un-sorcerer.

  24. #299
    Join Date
    May 2007
    Location
    Republika
    Posts
    2,876
    Thanks Thanks Given 
    105
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Mladene citaj mangu ne zaostaj
    Živio mi Srđane Aleksiću!

  25. #300
    Join Date
    May 2006
    Location
    PG/DG
    Posts
    746
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Manga mu dođe kao ublaženje neizvjesnosti. Ko bi izdržao par godina da vidi što će biti dalje, samo da bi pratio ekranizovanu verziju?

Page 12 of 50 FirstFirst ... 2891011121314151622 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Anime,Manga collectors
    By DeViLiSh|Je$$uS in forum Film
    Replies: 187
    Last Post: 21-03-08, 23:12
  2. Traze se anime
    By trancecooler in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 21-05-07, 17:34
  3. Anime,Manga Collectors....AGain
    By DeViLiSh|Je$$uS in forum Film
    Replies: 0
    Last Post: 01-10-05, 20:52
  4. Anime
    By HAVOC in forum Film
    Replies: 24
    Last Post: 10-02-05, 22:39

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •