Thread: Iz raznih novina III

  1. #28676
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,723
    Thanks Thanks Given 
    2,091
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Jos gore od toga, nama raste BDP jer to finansiramo zaduzujuci se. Placamo Kineze da nam grade autoput, a onda pricamo kako se kod nas puno radi.
    vidi, u redu je zaduzivati se, ali planski, i investirati u nesto odrzivo, razvoj ekonomije, podsticanje poljoprivrede, stocarstva, malih i srednjih preduzeca koja su stub svake ozbiljne ekonomije, pa i razvoj infrastrukture.
    ali ovo sto mi radimo, bukvalno presipanje iz supljeg u prazno, zaduzujemo se da bi vracali prethodne dugove i da se kupi socijalni mir, zato ko god je na i najmanju funkciju gleda sto moze i dje moze da izmuze od drzavne sise dok ne presusi
    Forever young, i want to be forever young

  2. #28677
    Join Date
    May 2019
    Posts
    189
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SERIUS.MNE View Post
    Oni se makar udostoje pa stave i crnogorske zastave, Srbi je ne vole ni vidjet a kamoli postavit. Volio bih da vidim kako izgleda Pluzine ili Savnik (mjesto dje SNP glat dobija) za vrijeme praznika
    U opstinama dje je na vlasti SNP nema lopova i privilegovanih ljudi. Najveci je standard u tim opstinama, Pluzine, Herceg Novi a i Berane se popravlja iako ih sabotirate.

    Vi od svake opstine zelite stvoriti sirotinju da bi ih onda mogli kupiti za 100 eura.

    SNP vama iz DPS-a moze drzati casove iz ljudskosti,postenja i demokratije.

  3. #28678
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    896
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    Nema jos feudalnog no smo mi feudalna drzava u potpunosti, vec je generacija sinova i cerki sadasnjih glavesina pozicionirana na drzavnickim funkcijama ili im se daju milionski poslovi da se igraju biznismena
    Nazalost pa Crna Gora nema naftu ili zlato pa moraju da otimaju prirodne resurse, sumu, zemlju, rijeke, obalu…

    Dokle god padaju mrvice oko trpeze narod ce da trpi.

  4. #28679
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Jos gore od toga, nama raste BDP jer to finansiramo zaduzujuci se. Placamo Kineze da nam grade autoput, a onda pricamo kako se kod nas puno radi.
    Zaduživanje nije tako strašna stavka u slučaju da ima rezultata
    Japan je jedna od zaduženijih zemalja na svijetu pa su po svemu ispred 90% svih
    Hrvati su se zaduživali ali oni mogu da pokažu rezultate tog zaduživanja i sad su 20 godina ispred nas

    Problem je u tome što se mi zadužujemo, a nemamo da pokažemo nikakve rezultate
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  5. #28680
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SERIUS.MNE View Post
    Oni se makar udostoje pa stave i crnogorske zastave, Srbi je ne vole ni vidjet a kamoli postavit. Volio bih da vidim kako izgleda Pluzine ili Savnik (mjesto dje SNP glat dobija) za vrijeme praznika
    Savnik je DPSov grad dje ljudi umiru od gladi.

    Pluzine je SNP grad sa jednom od najvecih prosjecnim plata i najmanjom nezaposlenosti u drzavi
    LOL

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  6. #28681
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Sabljom protiv okupatora, puškom protiv fašista, olovkom za sve gradjane.

    Crna Gora mora biti svih ili će vegetirati kao skup ujedinjenih nacionalnih zajednica i nejednakih pojedinaca - dok nekom ne dosadi.

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  7. #28682
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    419
    Thanks Thanks Given 
    95
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Savnik je DPSov grad dje ljudi umiru od gladi.

    Pluzine je SNP grad sa jednom od najvecih prosjecnim plata i najmanjom nezaposlenosti u drzavi
    LOL

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    Svi zaposleni u Opstinu po partijskoj liniji, kako ce imat nezaposlenosti i kako ce se smijenit gradska vlast?

  8. #28683
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SERIUS.MNE View Post
    Svi zaposleni u Opstinu po partijskoj liniji, kako ce imat nezaposlenosti i kako ce se smijenit gradska vlast?
    Pa vidis recept DPS, SNP ga je u Pluzinama primijenio.
    Samo sto oni nijesu bas toliko sebicni pa ljudi koji zive tamo imaju subvencije od opstine za turizam, poljoprivredu itd itd

    Kao sto rekoh Savnik je jako DPS uporiste nije opozicioni grad.
    Ljudi tamo umiru od gladi jer su sve unistili.
    Sad pokusavaju da im otmu Bukovicu pa onda Bijelu.
    Eto dokle ih je dovela lojalnost DPS i prodaja za 50eur

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  9. #28684
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    419
    Thanks Thanks Given 
    95
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    28 Posts

    Default Iz raznih novina III

    Ada Pluzine je grad u Luksemburgu, znam znam. Ljudi, kaze, umiru od gladi, dokle ide ovolika pristrasnost?

  10. #28685
    Join Date
    May 2019
    Posts
    189
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SERIUS.MNE View Post
    Svi zaposleni u Opstinu po partijskoj liniji, kako ce imat nezaposlenosti i kako ce se smijenit gradska vlast?

    Nije istina da su svi zaposljeni po partijskoj liniji. Bajagic I Jokovic nijesu monstrumi koji samo zaposljavaju svoje clanove, kao sto to radite vi iz DPS-a. Posmatrate stvari po sebi.


    Jokovic ima butik i u njemu je godinama zaposlena radnica koja je clanica Opstinskog odbora DPS-a. I treba tako biti.

    Dje god vi iz DPS-a imate vlast tu niko iz opozicije ne moze ni prismrditi.Toliko o vasem cojstvu. Vi posmatrate drzavu kao plijen. Nakon referenduma ste izgleda ocekivali jos da nam oduzimaju kuce i vama ih poklanjaju.

  11. #28686
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    419
    Thanks Thanks Given 
    95
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Gledaj to sa vedrije strane, zamisli sad da ti je Vucic predsjednik? Sve ima gore od gorega, ali vi bi i najgoreg samo da smo u zagrljaju Srbije. To je jace od vas. Kakvi god da smo, bolji smo od njih, zato ne pominjite i ne osporavajte nezavisnost ni u jednom slucaju

  12. #28687
    Join Date
    May 2019
    Posts
    189
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Depeesovci se osjecaju gradjanima prvog reda. Smatraju da njima pripada vise jer su pobjednicka strana na referendumu.

    Kada neki opozicionar ekonomski prosperira ilI se nekako zaposli(sto je rijetkost), oni tada napadaju DPS jer je to dozvolio. Kriva im se zato sto smatraju da prvo treba biti za njih, pa tek ono sto ostane za gubitnicko-izdajnicku stranu koji optuzuju da su anticrnogorci iako ta strana nije bila protiv CG vec je bila za Federaciju sa Srbijom.

    Vi ste izdajnici, pa posto ste izdajnici onda cemo se mi zaposljavati i dijeliti resurse.

    Stara mantra koju je Hitler primjenjivao prema Jevrejima kada ih je prvo proglasio za izdajnike a onda opljackao.
    Last edited by bonvivan1789; 21-05-19 at 10:14.

  13. #28688
    Join Date
    May 2019
    Posts
    189
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SERIUS.MNE View Post
    Gledaj to sa vedrije strane, zamisli sad da ti je Vucic predsjednik? Sve ima gore od gorega, ali vi bi i najgoreg samo da smo u zagrljaju Srbije. To je jace od vas. Kakvi god da smo, bolji smo od njih, zato ne pominjite i ne osporavajte nezavisnost ni u jednom slucaju
    Mi smo bili za Federaciju sa Srbijom, a ne pod Srbijom.Ne samo sa Srbijom nego sa svim Republikama.

    Vi ste bolji od nas samo u necovjestvu,lopovluku, progonu ljudi,mijenjanju ideologija i kriminala. Tu vam nema ravnih.

  14. #28689
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    419
    Thanks Thanks Given 
    95
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Dok si ti, s druge strane, ostao vjeran Milosevicevoj i Seseljovoj ideologiji. Ja ti opet velim, sve ima goreg od goreg

  15. #28690
    Join Date
    May 2019
    Posts
    189
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SERIUS.MNE View Post
    Dok si ti, s druge strane, ostao vjeran Milosevicevoj i Seseljovoj ideologiji. Ja ti opet velim, sve ima goreg od goreg
    Nista mi iz Crne Gore nijesmo imali sa Milosevicem i Seseljem.Oni su bili predstavnici druge Republike,Srbije. SPS kao partija nije ni postojala u Crnoj Gori.

    Sluzis se jeftinom propagandom.

    Da mozda ne zelis da ti prepisem svoju kucu i automobil jer si ti depeesovac I gradjanin prvog reda? Pocet cete kuce i auta da nam uzimate, lesinari depeesovski. Gori ste od esesovaca.

  16. #28691
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ahahahabab, a dje nicu ovi ljudi, oni jos o Seselju pricaju.

    Dodao bih samo jos radi za Bokana u Voli, i slavi na Cetinje svaki put uz muziku od 300 iljada eura, koja se finansira od lopova koji kradu iste te ljude. Seselj je kriv tako je!




    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  17. #28692
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Ovako se brani drzava

    POGLEDAJTE Kako čuvari rijeke Bukovice slave Dan nezavisnosti
    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...n-nezavisnosti

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  18. #28693
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SERIUS.MNE View Post
    Ada Pluzine je grad u Luksemburgu, znam znam. Ljudi, kaze, umiru od gladi, dokle ide ovolika pristrasnost?
    Quote Originally Posted by SERIUS.MNE View Post
    Gledaj to sa vedrije strane, zamisli sad da ti je Vucic predsjednik? Sve ima gore od gorega, ali vi bi i najgoreg samo da smo u zagrljaju Srbije. To je jace od vas. Kakvi god da smo, bolji smo od njih, zato ne pominjite i ne osporavajte nezavisnost ni u jednom slucaju
    Gando, kojeg prozivas za pristrasnost, je dijete cim se rodilo umotao u crnogorsku zastavu. Datum 21.05.2006. je jedan od dana koji cu vjecno pamtiti po dobru. Naravno da sam bio za nezavisnu drzavu, glasao na referendumu I naravno da je dobro sto nam Vucic sad nije predsjednik.

    Sanjao sam ovu drzavu, ali ne ovakvu. Nijesam sanjao drzavu u kojoj ce institucije sistema biti podredjene interesima vrha partije na vlasti I njihovim prijateljima. Nijesam sanjao drzavu u kojoj ce da prodaju drzavne firme prijateljima za budzasto, u kojoj ce familija I prijatelji da unistavaju prirodna bogatstva I planinske rijeke da bi pravili MHE a da mi gradjani tim prijateljima I familiji placamo harach preko racuna za struju. Nijesam sanjao drzavu u kojoj ce "slobodne" gradjane biti strah da kazu sto misle ili glasaju po sopstvenom nahodjenju iz straha od gubitka posla, odnosno straha od ugrozavanja zivotne egzistencije. Nijesam sanjao drzavu u kojoj ce privatnici morati da daju kesh partiji na vlasti kako bi ta partija na izborima kupovala glasove ili neizlazak nepozeljnih na izborima. Nijesam ni sanjao da kada izadje video snimak takvih radnji da ce nase institucije biti tog "nivoa" da nece ni mrdnuti prstom. Naivno sam mislio da bi makar ti snimljeni trebali biti odmah pohapseni, a ne da se sepure po koktelima I prijemima.

    Iz gore navedenih razloga, a moglo bi se dodati jos dosta toga, ovaj praznik mi ostavlja gorcinu u ustima. Ne zato sto ne volim ovu drzavu, volim je, vec zato sto me boli to koliko smo zdravije I pravednije drustvo mogli biti samo da nasa vlast nije pohlepna I korumpirana do srzi I da ne arce ovu zemlju ko da im je od djeda ostala.

    Srecan praznik kolege I zapamtite ova vlast nije drzava. Ne mrzite drzavu zbog vlasti. Zvace se I ovo nekad juce....


    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 21-05-19 at 12:19.

  19. #28694
    Join Date
    May 2019
    Posts
    189
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Srecan praznik kolege I zapamtite ova vlast nije drzava. Ne mrzite drzavu zbog vlasti. Zvace se I ovo nekad juce....

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

    Ko mrzi drzavu ? Ti se eto slozi sa SeriusMNE, sve ka da neces.

    Zasto mrzimo drzavu Crnu Goru ako smo se zalagali za drzavnu zajednicu ravnopravnih Republika? U krajnjoj liniji i EU je na slican nacin zajednica Republika.

    Tebi izgleda ne smeta sto nas prozivaju izdajnicima I neprijateljima, no ti prvenstveno smeta losa ekonomija.

  20. #28695
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bonvivan1789 View Post
    Ko mrzi drzavu ? Ti se eto slozi sa SeriusMNE, sve ka da neces.

    Zasto mrzimo drzavu Crnu Goru ako smo se zalagali za drzavnu zajednicu ravnopravnih Republika? U krajnjoj liniji i EU je na slican nacin zajednica Republika.

    Tebi izgleda ne smeta sto nas prozivaju izdajnicima I neprijateljima, no ti prvenstveno smeta losa ekonomija.
    E stvarno si ovaj moj post protumacio, alal ti vera.

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  21. #28696
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,868
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,533
    Thanked in
    2,243 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Ovako se brani drzava

    POGLEDAJTE Kako čuvari rijeke Bukovice slave Dan nezavisnosti
    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...n-nezavisnosti

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    Svaka cast za podrsku u vezi bukovice. Ono sto mi bode oci je da ti isti mjestani koji je brane glasaju te iste nesrecnike koji su dosli da im uzmu rijeku. I glasace ih i na naredne izbore. A jos i ako ih podmite s necim konkretnim, ostace samo ovi sa strane da brane tu rijeku.

    Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

  22. #28697
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,868
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,533
    Thanked in
    2,243 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Gando, koga prozivas za pristrasnost, je dijete cim se rodilo umotao u crnogorsku zastavu. 21.05.2006. je jedan od dana koji cu vjecno pamtiti po dobru. Naravno da sam bio za nezavisnu drzavu, glasao na referendumu I naravno da je dobro sto nam Vucic sad nije predsjednik.

    Sanjao sam ovu drzavu, ali ne ovakvu. Nijesam sanjao drzavu u kojoj ce institucije sistema biti podredjene interesima vrha partije na vlasti I njihovim prijateljima. Nijesam sanjao drzavu u kojoj ce da prodaju drzavne firme prijateljima za budzasto, u kojoj ce familija I prijatelji da unistavaju prirodna bogatstva I planinske rijeke da bi pravili MHE a da mi gradjani tim prijateljima I familiji placamo harach preko racuna za struju. Nijesam sanjao drzavu u kojoj ce "slobodne" gradjane biti strah da kazu sto misle ili glasaju po sopstvenom nahodjenju iz straha od gubitka posla, odnosno straha od ugrozavanja zivotne egzistencije. Nijesam sanjao drzavu u kojoj ce privatnici morati da daju kesh partiji na vlasti kako bi ta partija na izborima kupovala glasove ili neizlazak nepozeljnih na izborima. Nijesam ni sanjao da kada izadje video snimak takvih radnji da ce nase institucije biti tog "nivoa" da nece ni mrdnuti prstom. Naivno sam mislio da bi makar ti snimljeni trebali biti odmah pohapseni, a ne da se sepure po koktelima I prijemima.

    Iz gore navedenih razloga, a moglo bi se dodati jos dosta toga, ovaj praznik mi ostavlja gorcinu u ustima. Ne zato sto ne volim ovu drzavu, volim je, vec zato sto me boli to koliko smo zdravije I pravednije drustvo mogli biti samo da nasa vlast nije pohlepna I korumpirana do srzi I da ne arce ovu zemlju ko da im je od djeda ostala.

    Srecan praznik kolege I zapamtite ova vlast nije drzava. Ne mrzite drzavu zbog vlasti. Zvace se I ovo nekad juce....


    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk
    Ovakvo stanje kakvo jeste traje vec od evo skoro 300 godina, od dinastije Petrovica... Samo su se persone promijenile.

    Ja mogu samo rec da smo bili mladi da znamo sto sad znamo i za shvatimo proslost, istoriju, i desavanja na ovim prostorima. Na osnovu toga se samo da zakljuciti da mi za naseg zivota ne mozemo promijeniti sistem koji traje makar 300 godina. Jedino sto mozemo je da pokusamo da nase zivote ucinimo sto kvalitetnijim tako sto cemo posteno raditi i zivjeti, i mozda uspjeti da uticemo na jos 1-10 ljudi oko nas svojim primjerom. I mozda onda, ali mozda, za 50-100 godina se pocnu male promjene nazirati...


    Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

  23. #28698
    Join Date
    May 2019
    Posts
    189
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    E stvarno si ovaj moj post protumacio, alal ti vera.

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

    Samo ocekujem da stanes u odbranu ljudi, sa cisto ljudske strane, kada ih vlast,botovi i razna olos optuzuju da su neprijatelji drzave i izdajnici, a ne da se nadovezujes na njegovu pricu pisanjem "ne mrzite drzavu zbog vlasti". Ko mrzi drzavu?

    A volio bih da sam lose protumacio tvoj post.

    Ti si sanjao nezavisnu drzavu prepun emocija na Trgu, a ja sam sanjao drzavnu zajednica sa Srbijom i svim drugima Republikama. Obojica smo za drzavu, ja za Federaciju ti za nezavisnost.
    Last edited by bonvivan1789; 21-05-19 at 12:15.

  24. #28699
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bonvivan1789 View Post
    Samo ocekujem da stanes u odbranu ljudi, sa cisto ljudske strane, kada ih vlast,botovi i razna olos optuzuju da su neprijatelji drzave i izdajnici, a ne da se nadovezujes na njegovu pricu pisanjem "ne mrzite drzavu zbog vlasti". Ko mrzi drzavu?

    A volio bih da sam lose protumacio tvoj post.
    Pa za ovu vlast su izdajnici svi koji nisi za njih, to je valjda jasno, a to nema veze sa nacionalnim opredjeljenjem ili glasanjem na referendumu. Evo vidji u Andrijevicu dvije trecine za DPS a skoro sve Srbi, pa ih niko ne proziva za izdaju jer su "pravovjerni".

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  25. #28700
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Svaka cast za podrsku u vezi bukovice. Ono sto mi bode oci je da ti isti mjestani koji je brane glasaju te iste nesrecnike koji su dosli da im uzmu rijeku. I glasace ih i na naredne izbore. A jos i ako ih podmite s necim konkretnim, ostace samo ovi sa strane da brane tu rijeku.

    Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

    Samo kroz gradjanske inicijative kao su bile u Baru - Zabljaku - Plavu i evo sada u Bukovici moze se probuditi svijest ljudi.

    Strazarim zajedno sa ovim ljudima preko dana. Ostajao sam 2 noci da spavam pod vedrim nebom, lozimo vatru jer nas je strah da ne navale uvece pod reflektorima jer je ostalo 20 metara do rijeke.

    U svakom trenutku ima 15-30 ljudi makar pola ih je glasalo DPS.

    Dok covjeka ne zaboli ne konta sta se desava. Dok ne krenu "tvoji" na tebe ne znas sta se desava.

    Isto je bilo na Zabljaku.


    Iako sve ove godine ulazem energiju da se nesto promijeni, skontao sam prethodnih mjeseci da je moj pristup bio pogresan. Da osuda SVIH glasaca nije na mjestu.
    Skontao sam i da bez tih ljudi nema promjene.


    Bukovica ce se odbraniti po cijenu zivota, kako mog tako i ovih ljudi tamo. Saglasni smo oko toga.

    Pokusavaju da ih kupe, obilaze kuce, nose koverte, prije 3 dana su docerali 4 krave u selo da "caste" neke od ljudi itd itd

    Doslo je do toga da se neki ljudi vise ne mogu kupiti, doslo je i do toga da se nece prodati.


    Ovo je CG koju sam ja sanjao 2006 kada sam izasao na prvo glasanje.

    Crna Gora gdje se gradjanin pita.


    Nece ga ukaljati DPS.


    POSTOJACE CRNA GORA DOK JE LOVCENA I DURMITORA

    POSTOJACE I POSTOJALE JE I PRIJE I POSLIJE DPS

    U zdravlje nam ovaj Dan.
    One Ring to Rule them all...

Page 1148 of 1402 FirstFirst ... 148648104810981138114411451146114711481149115011511152115811981248 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih novina II
    By BrunoX in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 16634
    Last Post: 30-07-14, 23:19
  2. Replies: 27
    Last Post: 27-07-13, 09:57
  3. Iz raznih novina
    By G R A D in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 8017
    Last Post: 02-10-10, 01:17
  4. Iz raznih novina
    By Zvek_Zivi in forum Religija i filozofija
    Replies: 0
    Last Post: 14-02-06, 00:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •