Page 106 of 163 FirstFirst ... 65696102103104105106107108109110116156 ... LastLast
Results 2,626 to 2,650 of 4060

Thread: Rumors,news,upcoming games

  1. #2626
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Klasicna prica, u saradnji sa hardverskom industrijom.
    Forever young, i want to be forever young

  2. #2627
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    164
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Molim jadan?
    http://www.sk.rs/forum/showthread.php?t=94619&page=7

  3. #2628
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,729
    Thanks Thanks Given 
    1,115
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    M$ zna što radi, ne trebamo ga mi učit.
    Da znamo mi, ne bi bili ovđe đe smo, no kod njih radili.
    Sad će svaka igra tražit 50 gb.
    ******.
    Btw, NBA 2K15 će raditi na max detaljima i na nekom prosječnom I5 procesoru i nekoj GTX 660 (1920x1080 rezoluciji naravno).
    Zahtjevi tipa I7 i neka grafičke tipa GTX 770 su za 4K rezolucije.

  4. #2629
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Donja Lastva
    Posts
    12,526
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Hellgate London možda dolazi na Steam kao free to play. To bi bila dobra novost, meni je to jedna od najdražih igara i još nisam prežalio što sam negdje izgubio CD sa njom jer bih je još igrao.

    Igra je starija ali je bila u to vrijeme prva koja je implementirala lot sistem poput Diabla u FPS, prvi pravi kompletni ARPGFPS (Action Role Play First person Shooter) i po meni to bolje riješila nego recimo Borderlands.

    Ako izađe na Steam eto mene nazad ganjat demone, ovaj put MMO style.






    Last edited by funestis; 27-08-14 at 12:50.

  5. #2630
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,457
    Thanks Thanks Given 
    158
    Thanks Thanks Received 
    1,258
    Thanked in
    637 Posts

    Default

    Ja se Hellgate sjećam kad se pojavila po užasnoj optimizaciji i lagovanju igre koje je bila toliko izraženo nevezano za kofiguraciju PC i u potpunosti kvarila bilo kakvo uživanje u njoj.Vjerovatno je kasnije popravljana ali posle tog prvog utiska ja je više nisam probao .Inače igra predstavlja klasični ambiciozni Diablo klon koji zbog ovoga što sam naveo nikad nije pobrao previše simpatija kod igrača
    Last edited by goldfinger; 27-08-14 at 12:58.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  6. #2631
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,279
    Thanks Thanks Given 
    423
    Thanks Thanks Received 
    2,624
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jokaš View Post
    M$ zna što radi, ne trebamo ga mi učit.
    Ne, stvarno ne znaju. Tumaraju u mraku poslednjih 6 godina, tj. od kad su poceli sa bijednim pokusajima da imitiraju Apple. Sto je prvenstveno krivica Ballmera IMO. Vidjecemo u Septembru da li ce Satya Nadella da promijeni nesto na bolje kad prikazu Windows 9. U svakom slucaju, tvoje povjerenje u obicnu korporaciju je zaista fascinantan fenomen.

    Quote Originally Posted by jokaš View Post
    Da znamo mi, ne bi bili ovđe đe smo, no kod njih radili.
    Ovo nema nikakvog logičkog smisla. To bi značilo da u Microsoftu rade najsposobniji ljudi na svijetu koji nisu u stanju da pogriješe, i pretpostavljaš da samo neko ko radi u Microsoftu može da dodje na ideju koja je bolja od onoga što trenutno rade. To ne može da bude tačno jer smo mogli da prisustvujemo svim pogrešnim odlukama koje su donijeli tokom godina. I ne moze da bude tačno zbog toga što postoje druge korporacije koje rade isto što i Microsoft, samo bolje. Kao Valve, Sony, Apple, Google itd.

    Kad shvatis kako korporacije funkcionišu i kakvi ljudi donose najvažnije odluke i zbog čega, shvatićes zašto ne bi trebalo da budeš M$ fanboy, niti fanboy bilo koje druge korporacije. Ja sam ti rekao, ubijedjen sam da je i Sony imao isti plan kao i Microsoft, ali su se predomislili na vrijeme nakon M$ skandala i zaradili na Microsoftovim greškama. Ne samo kratkoročni novac, nego i dugoročno povjerenje potrošaca. Toliko o tome da M$ zna šta radi. Zaboga, pa nikome normalnom ne bi palo na pamet da onakvu konzolu izbaci ako nemaju monopol na trzištu. To je bila banalna greska. A oni su sa takvim samopouzdanjem predstavili onaj anti-potrošački haos kao da je od zlata.

    A da ne pominjem tek koliko su glupi što su pustili da Valve poraste u najveću silu za PC gaming. Koliko retardiran neko treba da bude da prepusti čitavo tržište jednoj kompaniji, iako operativni sistem koji se koristi za PC dolazi od njih. Još uvijek nisu naučili na tim greškama. I dalje ignorišu PC da bi prodali što više konzola, dok Valve raste iz godine u godinu. Da su imali viziju i malo mozga u glavi, mogli su da ostvare monopol na tom tržištu ili makar da budu ozbiljan konkurent, što bi za nas kao potrošače bilo dobro.

    Slijepo povjerenje u rad korporacije čiji jedini cilj je ostvarivanje profita je u najboljem slučaju naivno.
    Last edited by VanjaTheMan; 27-08-14 at 13:05.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  7. #2632
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Donja Lastva
    Posts
    12,526
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    Ja se Hellgate sjećam kad se pojavila po užasnoj optimizaciji i lagovanju igre koje je bila toliko izraženo nevezano za kofiguraciju PC i u potpunosti kvarila bilo kakvo uživanje u njoj.Vjerovatno je kasnije popravljana ali posle tog prvog utiska ja je više nisam probao .Inače igra predstavlja klasični ambiciozni Diablo klon koji zbog ovoga što sam naveo nikad nije pobrao previše simpatija kod igrača

    Meni se uvijek sviđala, do duše ja sam je uglavnom igrao singleplayer, originalnu igru. Nisam probao free to play verziju koja može da se igra samo online.

    Ali cijeli sistem mi se sviđa, atmosfera igre je odlična, znam da je MMO verzija bila bagovita preko svake mjere, zato nisam ni probao nikad.

  8. #2633
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,729
    Thanks Thanks Given 
    1,115
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Ne, stvarno ne znaju. Tumaraju u mraku poslednjih 6 godina, tj. od kad su poceli sa bijednim pokusajima da imitiraju Apple. Sto je prvenstveno krivica Ballmera IMO. Vidjecemo u Septembru da li ce Satya Nadella da promijeni nesto na bolje kad prikazu Windows 9. U svakom slucaju, tvoje povjerenje u obicnu korporaciju je zaista fascinantan fenomen.


    Ovo nema nikakvog logičkog smisla. To bi značilo da u Microsoftu rade najsposobniji ljudi na svijetu koji nisu u stanju da pogriješe, i pretpostavljaš da samo neko ko radi u Microsoftu može da dodje na ideju koja je bolja od onoga što trenutno rade. To ne može da bude tačno jer smo mogli da prisustvujemo svim pogrešnim odlukama koje su donijeli tokom godina. I ne moze da bude tačno zbog toga što postoje druge korporacije koje rade isto što i Microsoft, samo bolje. Kao Valve, Sony, Apple, Google itd.

    Kad shvatis kako korporacije funkcionišu i kakvi ljudi donose najvažnije odluke i zbog čega, shvatićes zašto ne bi trebalo da budeš M$ fanboy, niti fanboy bilo koje druge korporacije. Ja sam ti rekao, ubijedjen sam da je i Sony imao isti plan kao i Microsoft, ali su se predomislili na vrijeme nakon M$ skandala i zaradili na Microsoftovim greškama. Ne samo kratkoročni novac, nego i dugoročno povjerenje potrošaca. Toliko o tome da M$ zna šta radi. Zaboga, pa nikome normalnom ne bi palo na pamet da onakvu konzolu izbaci ako nemaju monopol na trzištu. To je bila banalna greska. A oni su sa takvim samopouzdanjem predstavili onaj anti-potrošački haos kao da je od zlata.

    A da ne pominjem tek koliko su glupi što su pustili da Valve poraste u najveću silu za PC gaming. Koliko retardiran neko treba da bude da prepusti čitavo tržište jednoj kompaniji, iako operativni sistem koji se koristi za PC dolazi od njih. Još uvijek nisu naučili na tim greškama. I dalje ignorišu PC da bi prodali što više konzola, dok Valve raste iz godine u godinu. Da su imali viziju i malo mozga u glavi, mogli su da ostvare monopol na tom tržištu ili makar da budu ozbiljan konkurent, što bi za nas kao potrošače bilo dobro.

    Slijepo povjerenje u rad korporacije čiji jedini cilj je ostvarivanje profita je u najboljem slučaju naivno.
    Ja ti opet kažem, ako si toliki stručnjak idi kod njih pa im izloži svoje stavove, ideje pa možda te i poslušaju (Microsoft).
    Uz sve to što ti pričaš oni ostvaruju ogroman profit, pa iako ne rade kako treba (po tvom mišljenju).
    Fanboy nijesam, samo mi smeta ta neka neosnovana mržnja prema nekome iz nekih nepojmljivih razloga, no ok svako ima pravo na svoje mišljenje.
    Sviđa mi se Xbox konzola, njene igre, kao i proizvodi Microsofta (koje većina ljudi koristi).
    Drugo me apsolutno ne zanima.
    Volio bih da imam neku korist od njih, ali nažalost nemam.

  9. #2634
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    164
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vanja_the_(pe)troll i joke prikaza Jepte se vishe! :P

  10. #2635
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,279
    Thanks Thanks Given 
    423
    Thanks Thanks Received 
    2,624
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jokaš View Post
    J
    Fanboy nijesam, samo mi smeta ta neka neosnovana mržnja prema nekome iz nekih nepojmljivih razloga
    A čega neosnovana? Nikad ništa na svijetu nije imalo toliko osnova, pa čak ni postojanje Nutelle.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  11. #2636
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Nikšić
    Posts
    3,945
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    nemoguce je da dobar covjek ne vjeruje u Boga.

  12. #2637
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,729
    Thanks Thanks Given 
    1,115
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Izašao Dead Rising 3, 32 gb.
    Kažu da je igra loše optimizovana i da sjecka na 8gb rama i GTX 780 i ograničena na 30 fps.
    Ali je jako zanimljiva.
    Nadam se da će ispraviti s pečevima te nedostatke.

  13. #2638
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,279
    Thanks Thanks Given 
    423
    Thanks Thanks Received 
    2,624
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    Dead Rising nikad nije bio dobro optimizovan za PC. Sjecam se da je Dead Rising 2 imao problema sa sjeckanjem. Steta sto prvi dio nikad nije izasao za PC. Od svih Dead Rising igara, prvi dio izgleda najzanimljivije.

    Ali nesto i ne volim zombie igre. Osim Resident Evil. Ali to je zato sto je RE prvenstveno horor a to je zanr koji bas gotivim. RE4 cak i nije o zombijima pa mi je najdrazi RE. Imam i Left4Dead 2 na Steam i nisam ga tri puta igrao. Mozda je zanimljiv kao co-op, ali osim toga ne znam sta ljudi vide u toj igri.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  14. #2639
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,729
    Thanks Thanks Given 
    1,115
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Dead Rising je zabavna igra sa zombijima (bar meni).
    A u pravu si za Dead Rising prvi dio, koji je bio i najbolji.
    Odigrao sam ga na X360.
    Čudi me da Capcom, koji obično radi dobro portove za PC, kako to nije uradio i s ovom igrom.

  15. #2640
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Belgrade
    Posts
    9,909
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Sta je ovo, Warframe i Destiny skoro pa jedno te isto?

    I am so post-rock I shit sad birds.


  16. #2641
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Destiny mi izgleda zabavno.
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  17. #2642
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    By The Gates of Moria
    Posts
    685
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Destiny lici na Mass Effect.
    And death will come on wings of song,
    a song of long and winding guile,
    and in the end, your end I wend,
    and in the end, a harp will smile!

  18. #2643
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorice grade moj...
    Posts
    2,685
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Meni na kombinaciju Masss Effecta i Borderlandsa. Što mi je kul.
    I like to read - once i read something, i understand it, and once i understand it i never forget it.

  19. #2644
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,729
    Thanks Thanks Given 
    1,115
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Možda Destiny izađe i za PC.
    Na svim skoro platformama je izašao a zaobišao PC.
    No znajući Bungie i njihovu politiku, ne vjerujem.

  20. #2645
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    I ja sam čuo da će izaći za pc ali kao kasnije. Mada sve je to nezvanično.
    Grafika je fenomenalna a još glas duhu daje Peter Dinklage što je makar meni još jedan ogroman plus.
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  21. #2646
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Uncharted 2 nevjerovatna igra. Uncharted 1 sasvim prosjecna sto sam nedje prije i rekao, ali nevjerovatno podignuta ljestvica za drugi dio. Naughty Dogu treba dati da odradi Tomb Raider, jaci Nejt iz drugog dijela od Lare za klasu.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  22. #2647
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Gta V za PC izlazi 27. januara.

  23. #2648
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,729
    Thanks Thanks Given 
    1,115
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PavleCL View Post
    Gta V za PC izlazi 27. januara.
    Prvo da se malo poguraju "next shit" konzole, jer za njih prvo izlazi, pa onda PC igrači na kraju ka` i vazda.

  24. #2649
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jokaš View Post
    Prvo da se malo poguraju "next shit" konzole, jer za njih prvo izlazi, pa onda PC igrači na kraju ka` i vazda.
    Bolje nego da dobijemo sra*e od porta.

  25. #2650
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default


Page 106 of 163 FirstFirst ... 65696102103104105106107108109110116156 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. [Borilačke vještine] Upcoming Events
    By makelele in forum Ostali sportovi
    Replies: 14609
    Last Post: Today, 09:06
  2. P: PS2 + games
    By N_L in forum Ostali oglasi
    Replies: 9
    Last Post: 25-08-09, 14:51
  3. EA Games
    By Drake_ in forum Game Server CG
    Replies: 0
    Last Post: 01-08-05, 09:36

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •