Page 125 of 1249 FirstFirst ... 25751151211221231241251261271281291351752256251125 ... LastLast
Results 3,101 to 3,125 of 31213

Thread: Vlada Crne Gore, 42. saziv

  1. #3101
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mile_Djikanovic View Post
    Mislim da je partijama na vlasti vec sad jasno da ako ne budu radili u korist drustva, bice lagano zamijenjeni na narednim izborima. Ako ce djelovati na isti nacin kao DPS dozivjece njihovu sudbinu. Ako su pametni ucice na tudjim greskama.
    Bolje da im mi to utuvimo u glavu odmah!

    Quote Originally Posted by Mile_Djikanovic View Post
    Jos je rano za konkretne kritike, ovo sto citam podsjeca na matricu rada prethodne vlasti. Vidjecemo da li ce i koliko konkursi biti fer i sta ce se iz svega izroditi.
    Sent from my SM-A515F using Tapatalk
    Kad pozapopljavaju sestre od tetaka i zaovičiće, kasno će biti...





    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  2. #3102
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Nisam ni ja oduševljen ovakvim kadriranjem, ali ako treba da biram između lopovluka, korupcije i nesposobnosti s jedne strane - i partijskog ali (nadam se) poštenog upravljanja s druge, ipak biram ovo drugo.

    Uostalom, bitnije mi je ko su ministri, nego direktori njima podređenih državnih organa i preduzeća. Jer ipak svi ti organi i preduzeća za svoj rad odgovaraju resornim ministrima odnosno Vladi.

    -
    Last edited by Viscount; 12-01-21 at 22:24.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  3. #3103
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,661
    Thanks Thanks Given 
    2,681
    Thanks Thanks Received 
    1,068
    Thanked in
    500 Posts

    Default

    Ko nam je kriv sto nismo partijske knjizice na vrijeme podigili

    Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  4. #3104
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Viscount View Post
    Nisam ni ja oduševljen ovakvim kadriranjem, ali ako treba da biram između lopovluka, korupcije i nesposobnosti s jedne strane - i partijskog ali poštenog upravljanja s druge, ipak biram ovo drugo.

    Uostalom, bitnije mi je ko su ministri, nego direktori njima podređenih državnih organa i preduzeća. Jer ipak svi ti organi i preduzeća za svoj rad odgovaraju resornim ministrima odnosno Vladi.

    -
    Da, ali zašto im ne smanjiti benefite pa neka drežde u UO za 200-250€ i budu direktori za mnogo manje para, bez bonusa i službenih kola (jedno po firmi kojim ne smiju kući da idu)

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  5. The Following 2 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  6. #3105
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    To mi je sjajna ideja.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  7. #3106
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Niksic/Podgorica
    Posts
    622
    Thanks Thanks Given 
    306
    Thanks Thanks Received 
    284
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Bolje da im mi to utuvimo u glavu odmah!



    Kad pozapopljavaju sestre od tetaka i zaovičiće, kasno će biti...





    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Potpisao sam, i izacu na ulicu ako treba, ali mislim da je ovo faza razvoja demokratije koju narod mora da prodje da bi iz nje nesto naucio.

    To sto mozda tebi, meni ili nekom trecem pogled seze malo dalje, ne mijenja cinjenicu da vrlo vjerovatno nijesmo dovoljna vecina.

    Sto bi rekao Rambo, demokratija je danas zloupotrebljena jer se pri njenom nastanku u antickoj Grckoj dozvoljavalo da glasa 5% najobrazovanijih gradjana... :-)

    Sent from my SM-A515F using Tapatalk
    "The best argument against Democracy is a five-minute conversation with the average voter."

  8. The Following 6 Users Say Thank You to Mile_Djikanovic For This Useful Post:


  9. #3107
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Viscount View Post
    Nisam ni ja oduševljen ovakvim kadriranjem, ali ako treba da biram između lopovluka, korupcije i nesposobnosti s jedne strane - i partijskog ali (nadam se) poštenog upravljanja s druge, ipak biram ovo drugo.

    Uostalom, bitnije mi je ko su ministri, nego direktori njima podređenih državnih organa i preduzeća. Jer ipak svi ti organi i preduzeća za svoj rad odgovaraju resornim ministrima odnosno Vladi.

    -
    opet da pitam javno jer mi jedan stari Liberal nije odgovorio, a sta da radimo sa ljudima kojeg politika ne interesuje, dje ce oni da se zaposle. smiju li da konkurisu ili moraju da se uclane nedje
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  10. #3108
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,353
    Thanks Thanks Given 
    2,794
    Thanks Thanks Received 
    3,988
    Thanked in
    1,929 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    opet da pitam javno jer mi jedan stari Liberal nije odgovorio, a sta da radimo sa ljudima kojeg politika ne interesuje, dje ce oni da se zaposle. smiju li da konkurisu ili moraju da se uclane nedje
    Mislim da ti je najbolji odgovor izjava Dodika poslije izbora.
    Demokratija, šta ćeš, tako je. - Milorad Dodik.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  11. #3109
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,511
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    E pa ljudi, ko misli da nije u redu da nas partijski moljci deru za plate i benefite .... izvolite.

    https://www.peticije.online/narod_se...tokratiji#sign

    "Polazeći od sljedećih činjenica:

    -da je većina naroda Crne Gore, na posljednjim parlamentarnim izborima, glasala za promjenu partijskog sistema upravljanja državom

    -da i oni koji nijesu glasali za tu promjenu su manje ili više svjesni da je partijski sistem upravljanja državom loš, neodrživ i kontraproduktivan

    - da smo glasali da partijska knjižica ne bude prednost pri zapošljavanju i da su se, između ostalog, na tu činjenicu naslanjale i kampanje partija nove vladajuće većine

    - da smo glasali da naša djeca ne moraju biti članovi stranaka da bi imali startnu životnu prednost, benefite i prava koja im svakako pripadaju

    - da su stranke koje čine parlamentarnu većinu obećale demontažu DPS/SD/BS sistema partijskog zapošljavanja

    - da su stranke parlamentarne većine, umjesto obećanog, po partijskom ključu dogovorile podjelu članstva u upravnim odborima i odborima direktora u firmama u državnom vlasništvu, kao i u raznim Agencijama, Upravama i drugim institucijama u kojima se upravljanje vrši u korist građana Crne Gore

    - da su stranke parlamentarne većine, suprotno zakonu, dogovorile podjelu određenih funkcija koje se biraju konkursom

    - da jedino oko čega su poslanici u parlamentu saglasni, bez obzira ko je na vlasti, su besprizorno visoke zarade

    - da smo svjesni da u Crnoj Gori postoji višak zaposlenih u javnoj administraciji, kako na državnom tako i na lokalnom nivou i da je javni sektor potrebno rasteretiti a ne ga dodatno opteretiti u godini najveće krize

    - DA SU GRAĐANI TI KOJI SE PITAJU

    -PREDLAŽEMO da Parlament Crne Gore, u formi kojoj god želi, usvoji obavezujući pravilnik kojim se naknada za rad i imenovanja u upravnim odborima, odborima direktora i menadžmentu u firmama u državnom vlasništvu, kao i u raznim Agencijama, Upravama i drugim institucijama u kojima se upravlja u korist građana Crne Gore definiše na sljedeći način:

    1) Naknada za rad za članove OD sa većinskim državnim kapitalom se određuje u visini od 200€ za članove i 250 € za predsjednika Upravnog odbora/Odbora direktora/Savjeta, a u slučaju da kompanija ostvari poslovnu dobit moguć bonus u visini dvije mjesečne naknade za članstvo u OD / UO

    2)Izvršnim direktorima u kompanijama u državnom vlasništvu koja ne ostvaruju dobit mjesečna zarada se definiše u neto iznosu od 700€, a ukoliko ostvaruje dobit iz redovnih poslovnih aktivnosti u neto iznosu 1000€. Godišnji bonus je moguć, ako ima dobiti iz redovnih poslovnih aktivnosti, na nivou 2 mjesečne zarade. Pomoćnici, načelnici i ostali viši menadžment ne mogu primati više od zarade izvršnog direktora umanjene za 10%, dok je kod srednjeg menadžmena zarada utvrđena na maksimalnom nivou od 80% plate izvršnog direktora.

    Moguće je uvećanje za minuli rad. Nema varijabila na zarade, bez u slučajevima izuzetnih poslovnih rezultata uz saglasnost Vlade Crne Gore.

    Izuzetak od ovih pravila su izabrani direktori koji imaju iskustvo u realnom sektoru u zemlji i inostranstvu preko 12 godina od čega minimum 6 u struci... sa njima je moguće zaključiti menadžerski ugovor.

    Ova pravila se ne primjenjuju na zaposlene u zdravstvu, školstvu, policiji, vojsci i naravno pravosudnim organima.

    Pravila navedena pod tačkama 1) i 2) se odnose i na zaposlene u kompanijama kojima upravljaju lokalne samouprave, a u lokalnoj samopravi se vrši usklađivanje plata sa platama izvršnih direktora i menadžmenta u državnim firmama koje ostvaruju dobit.

    3)Poslanicima smanjiti zarade na baznu zaradu od 700€, a koja može bit uvećana za minuli rad

    4)Menadžment državnih kompanija ne smije da ima izuzev jedno vozilo za protokolarne potrebe. Izuzetak su naravno inspekcijske i stručne službe. Upotreba vozila za privatne potrebe,a naročito odlazak kući istim, se kažnjava u visini šest zarada.

    Pravila u vezi broja i korišćenja službenih automobila se odnose i na zaposlene u zdravstvu, školstvu, policiji, vojsci i pravosudnim organima.

    Pozivamo sve građane Crne Gore, bez obzira na nacionalna, politička, vjerska i druga opredjeljenja, da podrže ovu peticiju, jer ovo je u NAŠEM INTERESU.

    Političke partije su, sve do jedne, u kampanji navodile da će raditi u interesu građana, a ne u ličnom finansijskom interesu.

    Neka pređu sa riječi na djela!!!"









    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Potpisano.
    Ipak mislim da je izlazak na ulicu svrsishodniji.

    Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
    Last edited by Isak; 12-01-21 at 22:50.

  12. #3110
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...-i-hercegovine

    Krivokapic se i dalje pravi mrtav a Dritko nece da se izvini ali pokusa da vadi sto se izvaditi moze, sto kazu u Bosni do podna premijer od podna privatno lice
    hahahahaha
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  13. #3111
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...-i-hercegovine

    Krivokapic se i dalje pravi mrtav a Dritko nece da se izvini ali pokusa da vadi sto se izvaditi moze, sto kazu u Bosni do podna premijer od podna privatno lice
    hahahahaha
    Ta tema je toliko nebitna, pri dijeljenju državnih funkcija kao partijskog plijena....

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  14. The Following 2 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  15. #3112
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    opet da pitam javno jer mi jedan stari Liberal nije odgovorio, a sta da radimo sa ljudima kojeg politika ne interesuje, dje ce oni da se zaposle. smiju li da konkurisu ili moraju da se uclane nedje
    Nemam odgovor na to sem - glasajte partije koje obećaju da partijska knjižica neće biti uslov za funkcije

    Što se negdje naslanja na odgovor herculesa
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  16. #3113
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Viscount View Post
    Nemam odgovor na to sem - glasajte partije koje obećaju da partijska knjižica neće biti uslov za funkcije

    Što se negdje naslanja na odgovor herculesa
    pa zar nisu to obecavali ovi koji su na vlasti ili sam j ato pobrkao nesto, ili je ono bilo nece vise DPS partiski da zaposljava kad mi dodjemo na vlast nego cemo mi
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  17. #3114
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ta tema je toliko nebitna, pri dijeljenju državnih funkcija kao partijskog plijena....

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Ne ulazeći u to što je bitnije izmedju "baba i žaba", činjenica je da je Krivokapić napravio ozbiljan diplomatski gaf. Pravdanje da je to uradio u privatnom razgovoru pokazuje elementarno neznanje. On je predsjednik vlade i mora voditi računa o onom što radi. A posebno kad svojim postupcima može napraviti štetu odnosima Crne Gore sa drugim državama. Dritanova pravdanja su isto neozbiljna, da ostavimo po strani komuniciranje s lažnim profilom Komšića. Ne možeš da kažeš "ruka prijateljstva je pružena" onom kojem si mu zabio prst u oko. Moraš da se izvinis. Samo tako ćeš pokazati da poštuješ onog kojem želiš da pružiš ruku prijateljstva.

    Ne vjerujem da je postojala loša namjera. Radi se o političkom neiskustvu i neznanju.

  18. #3115
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Ne ulazeći u to što je bitnije izmedju "baba i žaba", činjenica je da je Krivokapić napravio ozbiljan diplomatski gaf. Pravdanje da je to uradio u privatnom razgovoru pokazuje elementarno neznanje. On je predsjednik vlade i mora voditi računa o onom što radi. A posebno kad svojim postupcima može napraviti štetu odnosima Crne Gore sa drugim državama. Dritanova pravdanja su isto neozbiljna, da ostavimo po strani komuniciranje s lažnim profilom Komšića. Ne možeš da kažeš "ruka prijateljstva je pružena" onom kojem si mu zabio prst u oko. Moraš da se izvinis. Samo tako ćeš pokazati da poštuješ onog kojem želiš da pružiš ruku prijateljstva.

    Ne vjerujem da je postojala loša namjera. Radi se o političkom neiskustvu i neznanju.
    sto bi Dritan rekao treba progledati kroz prste, mi vas ponizavamo i vi umjesto da nam progledate kroz prste vi se jos i ljutite
    hahahah
    ali ne treba da brine nova vlast ima dovoljno starih Liberala na forum sto ce da podrzi takve postupke koje rade, evo podrzavaju i partijsko zaposljavanje a ne ovo
    Last edited by lepetanac; 12-01-21 at 23:15.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  19. #3116
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,054
    Thanks Thanks Given 
    3,862
    Thanks Thanks Received 
    3,160
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Viscount View Post
    Nisam ni ja oduševljen ovakvim kadriranjem, ali ako treba da biram između lopovluka, korupcije i nesposobnosti s jedne strane - i partijskog ali (nadam se) poštenog upravljanja s druge, ipak biram ovo drugo.

    Uostalom, bitnije mi je ko su ministri, nego direktori njima podređenih državnih organa i preduzeća. Jer ipak svi ti organi i preduzeća za svoj rad odgovaraju resornim ministrima odnosno Vladi.

    -
    Drugar, budi realan. Koga će slušati partijski vojnik koji je postavljen neđe po partijskom ključu. Oće li slušat partiju ili nekoga nestranačkog ministra iz kilave vlade koju njegova partija može oškartat kad oće. Kome on duguje mjesto? Nekome Mandi ili nekome Mickey? Prema kome ima "obavezu"?

  20. The Following User Says Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  21. #3117
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,825
    Thanks Thanks Given 
    833
    Thanks Thanks Received 
    794
    Thanked in
    534 Posts

    Default

    Ovo je neka nova Crna Gora na koju ćete se morati navići!

    Zar ste stvarno mislili da će ovi drugačije da rade?
    Meni je žao samo ljudi koji su vjerovali da će nešto biti drugačije i bolje.
    Apsolutno ne krivim političare oko ovoga, samo neka rokaju.

    Krivac? Ko je kriv i ko je izdao ? Ispada kao da to namjerno radim ovdje, ali ne mogu da pišem drugačije od onoga što jeste.

    Niti se šta pitaju, niti su šta dobili, a prvi su tu da brane Zdravka, prvi su tu da glasaju za njigove zakone, prvi su da ismijavaju patriote, prvi su tu da... A niđe ih ni nema kada su njihovi glasači u pitanju, niti da ostvare ono što su obećavali, niti...
    Gejm čejndžeri deleted.

    Ne od DPS-a i ostalih, ne od DF-a i ostalih, nego od čupavog - stranog agenta.
    Zato se njemu ona stvar za CG u smislu njene identitetske budućnosti.
    Interes je u pitanju naravno, samo je pitanje koji, a saznaćemo u sljedećoj sezoni igre apostola.

    Glavne karte se još nisu otvorile, čekam još.

    Sent from my HTC U11 using Tapatalk
    Love, peace and respect.

  22. #3118
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,349
    Thanks Thanks Given 
    14,771
    Thanks Thanks Received 
    4,106
    Thanked in
    2,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Ne ulazeći u to što je bitnije izmedju "baba i žaba", činjenica je da je Krivokapić napravio ozbiljan diplomatski gaf. Pravdanje da je to uradio u privatnom razgovoru pokazuje elementarno neznanje. On je predsjednik vlade i mora voditi računa o onom što radi. A posebno kad svojim postupcima može napraviti štetu odnosima Crne Gore sa drugim državama. Dritanova pravdanja su isto neozbiljna, da ostavimo po strani komuniciranje s lažnim profilom Komšića. Ne možeš da kažeš "ruka prijateljstva je pružena" onom kojem si mu zabio prst u oko. Moraš da se izvinis. Samo tako ćeš pokazati da poštuješ onog kojem želiš da pružiš ruku prijateljstva.

    Ne vjerujem da je postojala loša namjera. Radi se o političkom neiskustvu i neznanju.
    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    sto bi Dritan rekao treba progledati kroz prste, mi vas ponizavamo i vi umjesto da nam progledate kroz prste vi se jos i ljutite
    hahahah
    ali ne treba da brine nova vlast ima dovoljno starih Liberala na forum sto ce da podrzi takve postupke koje rade, evo podrzavaju i partijsko zaposljavanje a ne ovo
    Koliko, da prostite, kakite vas dvojica oko ovoga. Pa ***** mu mater da li je čovjek čestitao sve praznike ili baš taj? Ona glupača izvukla to i eto teme. A ovo je Ostoja sigurno bitnije od ovih zapošljavanja. A nemoj brate mili. Nemoj. I što vas dvojicu to baš toliko pogađa da mi je znati?? 15 postova na tu temu. Da čovjek poludi. Eto. Iznervirah se

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  23. #3119
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ta tema je toliko nebitna, pri dijeljenju državnih funkcija kao partijskog plijena....

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Da si ti prisustvovao razgovoru kao ja sto sam mali bi ja "depesovac" bio po forumasima koliki bi ti bio. No, ako izadju iz januara citavi i ako URA u Niksicu kiksne ovo je nista naspram onog sta nas ocekuje do tad gutaju zabe i prave se mrtvi a poslije ce drugi biti krivi.

  24. #3120
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Koliko, da prostite, kakite vas dvojica oko ovoga. Pa ***** mu mater da li je čovjek čestitao sve praznike ili baš taj? Ona glupača izvukla to i eto teme. A ovo je Ostoja sigurno bitnije od ovih zapošljavanja. A nemoj brate mili. Nemoj. I što vas dvojicu to baš toliko pogađa da mi je znati?? 15 postova na tu temu. Da čovjek poludi. Eto. Iznervirah se

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
    Koliko "kakim"? Pazi malo na rjecnik. Uzgred, ovo je jedini post koji sam napisao na ovu temu. Postoji li neki razlog zbog kojeg se ne moze raspravljati o ovoj temi?
    Da se ne pravimo naivni, jasno je koje je sve praznike Krivokapic cestitao. Uostalom, nije demantovao da je cestitato i "dan RS". Nego sepravdao da se radilo o privatnom razgovoru. Cime je samo pokazao koliko ne zna sto moze, a sto ne moze da radi kao predsjednik vlade.

    Naravno da me zanimaju odnosi Crne Gore sa susjedima. A tebe, ako ova tema ne interesuje, zasto je ne bi preskocio?

  25. #3121
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    opet da pitam javno jer mi jedan stari Liberal nije odgovorio, a sta da radimo sa ljudima kojeg politika ne interesuje, dje ce oni da se zaposle. smiju li da konkurisu ili moraju da se uclane nedje
    Ti koje politika ne zanima su se davno zaposlili preko partije. Jedino ako nisu unavidjeli kakvo bolje mjesto.
    Najcesci izgovor uposlenika drzavne uprave.
    Sa druge strane, samo pominjanje ovoga je vec izazvalo reakcije gradjana, kao i forumasa.
    Dok si ti nekada branio sve poteze vlade i namjestenja govorom kako se cuva drzava.
    Licemjerno je prozivati ljude koji se bar bune, pa neka su dali glas za bivsu opoziciju jer vi uglavnom nista imali cohonesa za slicno.
    Ovo sto ti radis je licemjerni pokusaj da predstavis da ste vi imali slobodu da se pobunite i kazete sta mislite. Jeste ka u prkno.
    Jedino ste znali da kazete "pada li, prica li se sta"
    Nego potpisi tu peticiju i tebi je u interesu.
    Nece ti nova vecina zamjeriti i poslati partijskog poznanika da ti skrene paznhu na ponasanje

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  26. The Following 3 Users Say Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  27. #3122
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Niksic/Podgorica
    Posts
    622
    Thanks Thanks Given 
    306
    Thanks Thanks Received 
    284
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Jeste game change ali daleko od toga da je game over.

    Bice game over kad DPS i DF padnu ispod 10% i kad se trsimo balasta politicara iz devedesetih.

    Ove nacionalne price i razglabanja o identitetu i ugrozenosti su passé, zao mi je ljudi koji ih potenciraju kao neki argument, u sustini je prazna prica.

    Drugari, potpisite peticiju za pocetak, lako cemo za velikosrbe i komite, vidite prvo kad vam istice rok onoj pasteti u frizideru.

    Sent from my SM-A515F using Tapatalk
    "The best argument against Democracy is a five-minute conversation with the average voter."

  28. The Following 2 Users Say Thank You to Mile_Djikanovic For This Useful Post:


  29. #3123
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Evo cisto da podijelim sa tvitera da ce Vlada da vam da novu zanimaciju da ovo lakse svarite i da imate sa cim da se zabavljate po povrsini i ne mislite po dubini.

    "Kad ce dokument kako je bivsa vlada trosila milione na flasiranu vodu za sjednice i sastanke a branka iz bifea im je mogla sipat gratis s cesme?"

    Uskoro, uskoro... Stay tuned


    Quote Originally Posted by jozef k. View Post
    Nije se potpisivala peticija protiv partijskog zapošljavanja u poslednjih 20 godina nego baš sada kada je opozicija u mogućnosti da to radi.
    Tacno vidim da ce im zamjeriti ako dje 100 milki mrknu.
    Last edited by Rodion Romanovich; 12-01-21 at 23:51.

  30. #3124
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,825
    Thanks Thanks Given 
    833
    Thanks Thanks Received 
    794
    Thanked in
    534 Posts

    Default

    Neću potpisati tu peticiju, iako sam površno sve pročitao zbog trke s vremenom.

    Imam Vladu pa neka to odradi. Jesu li eksperti ili nisu? Jesu li gejm čejndžeri ili nisu?

    Zašto potpisujete peticiju ?
    1. ne vjerujete Vladi,
    2. razočarali ste se u Vladu... ?



    Sent from my HTC U11 using Tapatalk
    Love, peace and respect.

  31. #3125
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Ti koje politika ne zanima su se davno zaposlili preko partije. Jedino ako nisu unavidjeli kakvo bolje mjesto.
    Najcesci izgovor uposlenika drzavne uprave.
    Sa druge strane, samo pominjanje ovoga je vec izazvalo reakcije gradjana, kao i forumasa.
    Dok si ti nekada branio sve poteze vlade i namjestenja govorom kako se cuva drzava.
    Licemjerno je prozivati ljude koji se bar bune, pa neka su dali glas za bivsu opoziciju jer vi uglavnom nista imali cohonesa za slicno.
    Ovo sto ti radis je licemjerni pokusaj da predstavis da ste vi imali slobodu da se pobunite i kazete sta mislite. Jeste ka u prkno.
    Jedino ste znali da kazete "pada li, prica li se sta"
    Nego potpisi tu peticiju i tebi je u interesu.
    Nece ti nova vecina zamjeriti i poslati partijskog poznanika da ti skrene paznhu na ponasanje

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    ocemo ovako, ako nadjes i jedan post da sam branio partijsko zaposljavanje ja cu da zauvjek napustim forum ako ne nadjes da ga ti zauvijek napustis.
    jel posteno kad vec toliko prozivas
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

Page 125 of 1249 FirstFirst ... 25751151211221231241251261271281291351752256251125 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 10 users browsing this thread. (0 members and 10 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. Nova Vlada Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 173
    Last Post: 11-06-09, 11:25
  3. Vlada Crne Gore Ne Odustaje Od Potapanja Tare
    By Pirun in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 130
    Last Post: 24-11-06, 10:14
  4. Zasto cuti Vlada Crne Gore
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-05, 09:46
  5. Vlada Crne Gore krije ratne zlocince
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 10-04-05, 05:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •