Page 120 of 146 FirstFirst ... 2070110116117118119120121122123124130 ... LastLast
Results 2,976 to 3,000 of 3642

Thread: DK Leaks

  1. #2976
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Da se vratim temi:anonymous:

    Naravno da tema koja se odnosi na insider trading itekako ima veze sa DK-Leaks, direktno se odnosi na ovu temu. Kredit od Pireus banke je upravo dobijen zbog ove nezakonite transakcije naseg predsjednika, koji kao da se i dici time sto je "obavio poslovnu transakciju". Ako je tako uspjesan biznismen, sto se nije okusao na londonskoj ili NY berzi? Treba li da zamisljamo sto bi se desilo kada bi vodeci politicar jedne drzave kupio akcije u bilo kojoj banci, a ne u banci rodjenog brata, i za kartko vrijeme na tome zaradio "prvi milion"? Naravno, kad kazem "jedne drzave" ne mislim na CG - ovakve pljacke drzave su kod nas normalne. Cujes ti ovoga, to nije posao tuzilastva? Nego koga? Zar je tesko dokazati da li je Prva banka objavila upis novih akcija i da li je ta informacija bila javna, dostupna svakom? Ovakva vrsta "insider trading"-a se desava i za nju se krivicno odgovara. Ponavljam: u pravno uredjenim drzavama. Ocekivati od Katnica da goni ovo, nakon onog kako je tretirao dokaze dobijene iz SAD o Ani Djukanovic...jel, ti to ozbiljno, ili se za*ebavas?

    Naravno da je DK u tome aktivno ucestvovao, moguce bio "idejni tvorac".

    PS
    Mislio sam da napravim jednu digresiju i postavim par mudrih poruka o lakomosti koje sam u nedjelju cuo od jednog budistickog svestenika odje na Tajlandu, koje bi bile dobra ilustracija za ovu posast koja je snasla Crnu Goru. Ali, streknuh kad vidjeh Fidelov baner. Treablo bi da malo olabavite te standarde o pridrzavanju teme, no ajde de.

  2. #2977
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Zar je tesko dokazati da li je Prva banka objavila upis novih akcija i da li je ta informacija bila javna, dostupna svakom?
    Ovaj dio ne znam, a ima i zatvorena ponuda akcija, to je li bilo ili nije bilo javnog poziva, to ne ukazuje na postojanje krivičnog djela. Jel ispitao ko je li bilo javne ponude; ako nije, je li bilo uslova za zatvorenu ponudu; i ako jeste, onda na kraju je li ko ispitao je li KHOV zakonito našla da su ti uslovi ispunjeni? Ili pričaš napamet...

    A ja ću potpuno da se složim s tobom da je u vezi poslovanja Prve banke bilo dosta svinjarija i materijala za zatvor, i da se vjerovatno štošta od toga može i danas dokazati; i da bi tu zalegao ponajprije regulator, tj CBCG. Zato je i Krgović otišao u vinograd, da ne bi dočekao ono što je dočekao Velibor Milošević...a da ako bi ko propjevao, onda bi se moglo preslikati štošta iz Atlas priče i u Prvoj, tj zaleći odgovorna lica u toj banci. Tu ja ništa ne sporim. Ne sporim ni da je u institucijama bilo dosta "dobronamjernog sugerisanja" da se prebace računi u prvu, tamo početkom ove decenije, to znam iz prve ruke, ali to se već danas teško može dokazati.

    Što se tiče dokaza za Anu Kolarević, od toga mi se već diže kosa na glavi. Amerikanci nisu dostavili nikakve dokaze, jer oni ne mogu imati dokaze iz poslovanja u CG, već samo izjave koje mogu da predstavljaju indiciju za prikupljanje dokaza u CG. Katnić kaže da tih dokaza nema. Možeš da mu ne vjeruješ, nikakav problem, ali iz SAD nisu dostavljeni nikakvi dokazi, niti mogu biti. Koji je to organ SAD ovlašćen da uđe u Telekom CG, advokatsku kancelariju Kolarević, i da provjerava dokumentaciju? Kojim kanalom?

  3. #2978
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Predsjednik Atlas grupe, Duško Knežević, rekao je da je predsjednik Crne Gore, Milo Đukanović, osim para koje je, kako kaže, od njega uzimao lično ili preko tjelohranitelja, od njega dobijao i vrijedne umjetničke slike.

    Te slike se sada, kako tvrdi, nalaze u Đukanovićevom domu.

    Knežević je u razgovoru za "Vijesti" ranije kazao da postoji snimak na kojem Đukanoviću daje sportsku torbu sa novcem. Đukanović je to juče negirao, kazavši da novca "nema i nemože ga biti".

    ”G. Đukanoviću, na istom kanabeu na kojem je bio Migo Stijepović bio si i ti. U istom ste kadru. Jedina razlika je što je Stijepović uzeo kovertu, a ti torbu. Veliku sportsku torbu plave boje. Toliko o snimku za koji tvrdiš da ne postoji i tako hrabriš sebe i druge oko tebe da te ne bi odmah napustili. Snimak ćeš odgledati onda kada bude potrebno, ukoliko nastaviš da se oglušuješ o realnost. A realnost je da ti i tebi slični, korumpirani, drski i na svakakve gadosti spremni skorojevići vise neće upravljati sudbinom jedne države i njenog naroda, gazeći sve koji vam se nađu na putu i koji nijesu spremni da se povinuju," stoji u odgovoru Kneževića.

    Da je snimak sa Stijepovićem, smatra, objavio 2016. godine, Đukanović više ne bi imao vlast.

    "G. Đukanoviću, ni Migo Stijepović, koji je i dalje tvoj generalni sekretar, nije znao da postoji snimak. Da sam taj snimak pustio 2016. godine misliš li da bi tok izbora u oktobru 2016. bio onakav kakav je bio? Da sam to tada uradio ti više ne bi imao vlast. Ti svakako vise nijesi predsjednik Crne Gore, samo to odbijaš da shvatiš i prihvatiš. Jer, predsjednik Crne Gore nikada ne može biti ortodoksni lažov", rekao je Knežević.

    Kazao je da je Đukanoviću više puta davao novac, lično ili preko tjelohranitelja, ali i vrijedna umjetnička djela.

    "Ti si g. Đukanoviću u poslednjih 25 godina od mene više puta uzimao novac. Ti lično ili si slao svoje tjelohranitelje. Osim novca, od mene si preko njih dobijao vrijedne umjetničke slike koje sada krase tvoj dom. Imaš moju saglasnost da ih pokažeš javnosti. Sjećaš li se zašto si slao svog tjelohranitelja kod mene u Ulicu Koste Stojanovića u Beogradu? Da te podsjetim – bila je to druga polovina 90-tih, kada si odlučio da ubiješ svog političkog oca Slobodana Miloševića. Došao je tvoj tjelohranitelj takođe za torbu. U njoj su takođe bile pare po koje si ga poslao. Sada ti je kriv Zapad za sve, a dok si bio ljubimac Zapada i od njih dobijao ogromnu pomoć preko fondacija iz Lihtenštajna za političko eliminisanje Miloševića, onda Zapad nije bio kriv", navodi Knežević.

    On je Đukanoviću poručio da ima "sve podatke o transferima iz Lihtenštajna i da "u knjigama koje je vodio T.N. postoji kompletna evidencija."

    "Kada si pristao da učestvuješ u političkom smaknuću svog uzora, Zapad ti je pomogao da napraviš ime i postaneš interesantan međunarodnoj zajednici. Sada te Zapad boli jer znaš moje međunarodne kontakte u Londonu, Vašingtonu i Briselu. Zbog toga pominješ mene kao kerozin za razne mašine, pa onda lupaš da izmišljam i režiram. Stvarno sam zabrinut za tvoje poznavanje tehnologije pošto sam od tebe čuo da su moje objave i klipovi na društvenim mrežama u stvari “telefonske aplikacije”," kazao je Knežević.

    On je pitao Đukanovića da li zna da "gubi konce" i da su "ljudi koji su bili zaduženi za prisluškivanje američke ambasade u Podgorici su spremni da to iznesu u javnost."

    "A tebi je dobro poznato da ti to Amerikamci nijesu nikada oprostili i da je zbog toga kasnije došlo do kadrovskih uslovljavanja u ANB-u. Počeo si da zaboravljaš o čemu smo sve razgovarali. Sto puta si mi rekao ti Amerikanci neće sastavljati Vladu. Zato si otjerao Bora Vučinića. Ako si tako “pošten” kao što kažeš, dovoljno je samo da javnosti omogućiš ulazak u palatu pod Goricom, uvid u finansiranje njene izgradnje i pozadinu procesa njene legalizacije i dobijanja dozvole za gradnju. Ako si tako “pošten”, onda otvori svoj kastodi račun i pokaže kome si prodao akcije u Prvoj banci dva puta i tako multiplikovao svoje prvi zvanični milion. Ako to uradiš, obećavam da ću te ostaviti na miru", rekao je Knežević.

    Đukanoviću je poručio da "džabe šalje bande" da ga traže po Londonu i da pokušavaju da upadnu u njegove prostorije.

    "U Londonu ćeš ti lično morati da se pojaviš i to na sudu zbog pranja para i kreditnog aranžmana sa Pireus bankom. Ti, Duško Ban i Željko Mihailović. Dobro znaš g. Đukanoviću da Miodrag Ivanović i Oleg Obradović nijesu ništa krivi u vezi prodaje Telekoma. Samo su naplatili svoj menadžerski dodatak, a sve ostalo su radili za tebe, plus što je Obradović zaradio metak. Tvrdiš da nisam mogao da imam informacije. Ne znam kako sam onda mogao da učestvujem u mnogim projektima od državnog interesa i zašto sam bio blizak sa osobama iz tvog najbližeg političkog i privatnog okruženja? Ne bih rekao da su fotografije iz svjetskih mondenskih ljetovališta fotomontaža. Zato bi ti g. Đukanoviću, kako reče jedan duhoviti čovjek, bilo bolje da ne lažes, nego samo lezi i pravi se mrtav”, stoji u Kneževićevom reagovanju.



    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  4. #2979
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,413
    Thanks Thanks Given 
    4,199
    Thanks Thanks Received 
    4,512
    Thanked in
    2,187 Posts

    Default

    Veli vi skorojevici....a iz Mojanovica nikao.


    Bogme DK udario zestoki napad. Da vidimo kako odbrana odreaguje.
    Last edited by avet; 19-03-19 at 17:58.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  5. #2980
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    PG
    Posts
    6,156
    Thanks Thanks Given 
    67
    Thanks Thanks Received 
    57
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    Ovaj dio ne znam, a ima i zatvorena ponuda akcija, to je li bilo ili nije bilo javnog poziva, to ne ukazuje na postojanje krivičnog djela. Jel ispitao ko je li bilo javne ponude; ako nije, je li bilo uslova za zatvorenu ponudu; i ako jeste, onda na kraju je li ko ispitao je li KHOV zakonito našla da su ti uslovi ispunjeni? Ili pričaš napamet...

    A ja ću potpuno da se složim s tobom da je u vezi poslovanja Prve banke bilo dosta svinjarija i materijala za zatvor, i da se vjerovatno štošta od toga može i danas dokazati; i da bi tu zalegao ponajprije regulator, tj CBCG. Zato je i Krgović otišao u vinograd, da ne bi dočekao ono što je dočekao Velibor Milošević...a da ako bi ko propjevao, onda bi se moglo preslikati štošta iz Atlas priče i u Prvoj, tj zaleći odgovorna lica u toj banci. Tu ja ništa ne sporim. Ne sporim ni da je u institucijama bilo dosta "dobronamjernog sugerisanja" da se prebace računi u prvu, tamo početkom ove decenije, to znam iz prve ruke, ali to se već danas teško može dokazati.

    Što se tiče dokaza za Anu Kolarević, od toga mi se već diže kosa na glavi. Amerikanci nisu dostavili nikakve dokaze, jer oni ne mogu imati dokaze iz poslovanja u CG, već samo izjave koje mogu da predstavljaju indiciju za prikupljanje dokaza u CG. Katnić kaže da tih dokaza nema. Možeš da mu ne vjeruješ, nikakav problem, ali iz SAD nisu dostavljeni nikakvi dokazi, niti mogu biti. Koji je to organ SAD ovlašćen da uđe u Telekom CG, advokatsku kancelariju Kolarević, i da provjerava dokumentaciju? Kojim kanalom?
    Ocigledno o akcijama pojma nemate, pa se ne bavite tom tematikom.
    Ovdje se vjerovatno radi o kupovini Milovih akcija od strane Di Keja, Milovim parama, po znacajno vecoj cijeni, a nenormalnim naduvavanjem cijene, Milo pere pare, i legalizuje jos koji milion.
    Amerikanci su istrazivali Deutche Telekom, koji se kotira na njihovoj berzi, i otkrili su korupciju i imaju dokaze.
    Zato je i Deutche Telekom na ime poravnanja (citaj priznanja korupcije i krivice) platio oko 100 miliona dolara Americkoj KHoV.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #2981
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    186
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Coek i dalje pokusava da trguje sa Milom, nevjerovatno...
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

  7. #2982
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    PG
    Posts
    6,156
    Thanks Thanks Given 
    67
    Thanks Thanks Received 
    57
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Olosh View Post
    Coek i dalje pokusava da trguje sa Milom, nevjerovatno...
    Ne trguje s Milom, nego sa “zdravim tkivom”, a Mila pritiska da podnese ostavku.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  8. #2983
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    186
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Trguje direktno sa Milom, tj. pokusava, trazi nesto u zamjenu za snimak, koji ja mislim i da ne postoji. Blefira.A usput naravno pokusava da ga prisili da podnese ostavku...
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

  9. #2984
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    PG
    Posts
    6,156
    Thanks Thanks Given 
    67
    Thanks Thanks Received 
    57
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Olosh View Post
    Trguje direktno sa Milom, tj. pokusava, trazi nesto u zamjenu za snimak, koji ja mislim i da ne postoji. Blefira.A usput naravno pokusava da ga prisili da podnese ostavku...
    To je u koliziji, ne moze da trguje s nekim od koga ocekuje ostavku.
    A takodje je i u koliziji trgovanje sa snimkom koji i ne postoji.



    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. #2985
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    186
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aleksa007 View Post
    To je u koliziji, ne moze da trguje s nekim od koga ocekuje ostavku.
    A takodje je i u koliziji trgovanje sa snimkom koji i ne postoji.



    Sent from my iPhone using Tapatalk
    A moze li da trguje s nekim ko bi za snimak uradio neku "protiv uslugu", tipa povlacenje potjernice ili sl. a da to nije ostavka, koja se svejedno ocekuje zbog niza drugih dogadjaja? S obzirom da coek ne zna postoji li ili ne postoji s nimakmoguca je svakakva varijacija trgovine. Normalno, ovo su sve nagadjanja po meni realna
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

  11. #2986
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    PG
    Posts
    6,156
    Thanks Thanks Given 
    67
    Thanks Thanks Received 
    57
    Thanked in
    43 Posts

    Default






    Jedino ti je ovo realno


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  12. #2987
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Bokan iz Volija je imao više ukusa, kad je kuća u pitanju...

    https://goo.gl/maps/ZbDsakZVK182

  13. #2988
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,227
    Thanks Thanks Given 
    2,769
    Thanks Thanks Received 
    4,559
    Thanked in
    2,410 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Olosh View Post
    A moze li da trguje s nekim ko bi za snimak uradio neku "protiv uslugu", tipa povlacenje potjernice ili sl. a da to nije ostavka, koja se svejedno ocekuje zbog niza drugih dogadjaja? S obzirom da coek ne zna postoji li ili ne postoji s nimakmoguca je svakakva varijacija trgovine. Normalno, ovo su sve nagadjanja po meni realna
    Valjda i jedan i drugi znaju postoji li snimak ili ne.

    Samo narod ne zna, jedni iscekuju, drugi se plase, trece boli tuki.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  14. #2989
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,360
    Thanks Thanks Given 
    1,346
    Thanks Thanks Received 
    1,470
    Thanked in
    595 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    Bokan iz Volija je imao više ukusa, kad je kuća u pitanju...

    https://goo.gl/maps/ZbDsakZVK182
    Komsija sa milom, je li ovo podgoricko dedinje za ime boga?
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  15. #2990
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Komsija sa milom, je li ovo podgoricko dedinje za ime boga?
    Zajebavaš li se ili me ozbiljno pitaš je li Gorica C podgoričko Dedinje?

    Naravno da jeste, znaš ko je sve živio ili živi u Beogradskoj, Atinskoj, Vukice Mitrović...od Blaža Jovanovića na ovamo. A ove bijele lamele na sprat, one su pravljene kad su krajem 60-ih i početkom 70-ih u Titograd došli inženjeri francuskog Pechiney-ja, da pruže ekspertizu prilikom izgradnje kombinata aluminijuma. Još od tad su Beogradska i Vukice Mitrović dom za svakog ko je nešto značio u KPCG, kasnije u DPS... Ja mislim tek da je sa izgradnjom Vektre počela bolumenta političara da se seli preko Morače...

  16. #2991
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,349
    Thanks Thanks Given 
    14,777
    Thanks Thanks Received 
    4,109
    Thanked in
    2,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    Bokan iz Volija je imao više ukusa, kad je kuća u pitanju...

    https://goo.gl/maps/ZbDsakZVK182
    Bokanova je i ova pored. ;-)

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  17. #2992
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    PG
    Posts
    6,156
    Thanks Thanks Given 
    67
    Thanks Thanks Received 
    57
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...tuma-opoziciji


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  18. #2993
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,454
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,154
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aleksa007 View Post
    Znači nije dr duško bitanga, slazem se nije bitanga nego obična ljudska splačina.

    Revolucionar, vođa protesta, pokretač narodnih masa itd itd
    Last edited by remark; 20-03-19 at 16:28.

  19. #2994
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    PG
    Posts
    6,156
    Thanks Thanks Given 
    67
    Thanks Thanks Received 
    57
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Znači nije dr duško bitanga, slazem se nije bitanga nego obična ljudska splačina.
    More bit, ali jedini koji je Mila raskrinkrao za sve ove decenije, a ovaj tekst je upucen svim nevjernim Tomama koji i dalje misle da trguje s Milom. On trguje, ali jedino ne s Milom.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  20. #2995
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Evo ce DK da izbaci video o organizatorima protesta ako budu postavljali uslove opoziciji

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  21. #2996
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,808
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,324
    Thanked in
    2,174 Posts

    Default

    Ko kaže da ovo nije dio trgovine sa Milom? Neka izbaci sve što ima, neka povuče na dno one sa kojima je decenijama krao. Iste one decenije u kojima nije raskrinkao Mila. Neka batali priču o mučeništvu, vođstvu, o svojoj ulozi u revolucijama i sličnim glupostima.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  22. #2997
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Ko kaže da ovo nije dio trgovine sa Milom? Neka izbaci sve što ima, neka povuče na dno one sa kojima je decenijama krao. Iste one decenije u kojima nije raskrinkao Mila. Neka batali priču o mučeništvu, vođstvu, o svojoj ulozi u revolucijama i sličnim glupostima.
    Pa to mu je jedino ostalo, da izigrava zrvtu, ali ne svoje pohlepe nego Milovu, ja bi im pozelio da se opet sretnu u nekoj celiji od 5 kvadrata.

  23. #2998
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Zadatak onih koji se predstavljaju kao organizatori protesta je da, na primjer, povedu nezadovoljni narod na vilu od 10 miliona eura pod Goricom, koja je u vlasništvu Mila Đukanovića,


    Kakav nam je DK... misli stvarno da je on nekakav maestralni matador koji nam mase crvenom krpom a mi se zalijecemo gdje on hoce.

    Jes', za tvoje milione cemo da jurisamo na Vodjinu vilu
    :stupid:

  24. #2999
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    PG
    Posts
    6,156
    Thanks Thanks Given 
    67
    Thanks Thanks Received 
    57
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Kakav nam je DK... misli stvarno da je on nekakav maestralni matador koji nam mase crvenom krpom a mi se zalijecemo gdje on hoce.

    Jes', za tvoje milione cemo da jurisamo na Vodjinu vilu [/FONT][/COLOR]:stupid:
    Nisi pravi Skojevac prika, za svoje pokradene milione treba da jurisas na Vodjinu vilu.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  25. #3000
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aleksa007 View Post
    Nisi pravi Skojevac prika, za svoje pokradene milione treba da jurisas na Vodjinu vilu.

    Kad meni bude volja, a ne kad mi lopov bankar komanduje iz Londona.

Page 120 of 146 FirstFirst ... 2070110116117118119120121122123124130 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •