Page 4 of 9 FirstFirst 12345678 ... LastLast
Results 76 to 100 of 212

Thread: Svadba

  1. #76
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,830
    Thanks Thanks Given 
    4,706
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    Sprdate li se to ljudi? U Knjaz, Hilton, Salaš i slične da vam se gazda petlja oko repertuara i ozvučenja, a maktese

    Svoju sam svadbu pravio u Knjaz i bilo je savršeno, situacije koje vi opisujete mi djeluju kao neka skrivena kamera...

    Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  2. #77
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    dobro...salaš inače ima svoje ovučenje i insistira da se koristi, čisto da znaš
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  3. #78
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,830
    Thanks Thanks Given 
    4,706
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    dobro...salaš inače ima svoje ovučenje i insistira da se koristi, čisto da znaš
    Pa normalno, da je sreće svaki ozbiljan restoran bi insistirao na tome. Postoji nešto što se zove akustika, ako je kvalitetno i već podešeno prostoru ozvučenje, ne vidim razlog zašto bi isto mijenjali i rizikovali sa istim? Kad se sjetim svadbe u Verde kad je jedan bend svoje ozvučenje donio, e toga pakla, pobjegli smo glavom bez obzira posle par sati, ma na masu svadbi je to generalno problem...

    Nego restorani obično nude binu, lightshow i čuda a ozvučenje ili neko pecko ili ne nude uopšte.

    Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  4. #79
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Pa normalno, da je sreće svaki ozbiljan restoran bi insistirao na tome. Postoji nešto što se zove akustika, ako je kvalitetno i već podešeno prostoru ozvučenje, ne vidim razlog zašto bi isto mijenjali i rizikovali sa istim? Kad se sjetim svadbe u Verde kad je jedan bend svoje ozvučenje donio, e toga pakla, pobjegli smo glavom bez obzira posle par sati, ma na masu svadbi je to generalno problem...

    Nego restorani obično nude binu, lightshow i čuda a ozvučenje ili neko pecko ili ne nude uopšte.

    Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk
    Nije to bas tako....ozvučenje se plaća 100+ eura zavisi što ti treba i kakva je sala.....to ozvučeje ne može da odgovara orkestru sa tri člana ili onome sa 5 ili 7...nikako... ako ja plaćam nešto, onda oću da platim ono što ZNAM da meni treba i da mi je DOBRO...ipak ja znam najbolje kakvo meni ozvčenje odgovara? Isto kao što onaj kuvar najbolje zna koje meso mu treba za najbolej popeke?


    ps. to ozvučenje nikad nije kvalitetno i nije tu da bi ti kao gost imao dobar zvuk nego da bi se uzelo 100 eura više (mizerisanje)...inače svi muzičari donose UVIJEK svoje ozvučenje....tj od ljudi koji im stalno iznajmljuju...kojima je to posao....
    Eto to je to...svako treba svoga posla da se drži a ne mesari, kuvari i drvosjeće da određuju muzici koje im je ozvučenje dobro
    Last edited by zvoncica; 06-02-19 at 00:44.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  5. #80
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    436
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    12
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    U susini, uz spore - lose konobare kao i uz dobru kradju mesnih proizvoda kao i pica, ja mislim da je to najbolji posao u CG
    Ja sam se bunio zbog starijih konobara koji se jedva vuku, al nisu to htjeli da izmijene jer su navodili da kao oni imaju iskustva...
    Medjutim, u toku svadbe vecina gosti se zalila na njihovu sporost i na onoonesite mi flasu vina, oni su odgovarali: Evo sad cu....

  6. #81
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    6,063
    Thanks Thanks Given 
    495
    Thanks Thanks Received 
    422
    Thanked in
    234 Posts

    Default

    Samo slusam sto pisete i ne vjerujem.65% lupate i pricate takve glupos..
    1. Ovo je PG dje ako vec ne znas nekog gazeu restorana-sale doces za 2min preko rodjaka,prijatelja.

    2.Gazda kaze "ta muzika je zauzeta ,vj mi znam"
    Ada svakako cu ja zvati pa cu provjerit jel zauzeta i sigurno necu uzeti muziku po preporuci meni nekog nepoznatog.

    3. Vj cu utanacit sve detalje s muzikom (Nikad nisam cuo problem oko ozvucenja i na Salas donose muzicari svoje ako zele(Znam da sam pravio neki lom da skocio pjevac da se buni da mu ne sjeb... ozvucenje)
    Nikad nisam cuo da restoran-pjevac naplacuju ozvucenje (usko sam ucestvovao u organizaciji 3svadbe na 3lokacije)

    4. Kazu promijenio gazda meni pred svadbu. Nikakav problem posle svadbe neces bit isplacen.

    5. Muzika je najbitni faktor. Ali i ljudi.
    6. Svaki restoran barem u koji sam ja bio je imao,nudio svoju dekoraciju free klasicnu nista pretjerano goru nego sto se placalo po par eura po stolici.

    7.Cus gazda kaze muzici od 5da stisaju.Pa druze ja s tom muzikom i gazdom imam dogovor.A i s tom muzikom me neko povezao njima blizak.Ne bude li kako sam kazao leti perje ili kulturica po dzepu.

    8.Ne znam sto ste jos pricali i cuda zaboravih...
    Zenim se na Plavnicu pa dodjite...(sprdam se)

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

  7. #82
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,541
    Thanks Thanks Given 
    7,408
    Thanks Thanks Received 
    4,489
    Thanked in
    1,746 Posts

    Default

    U pravu si za većinu, sem za ozvučenje... Svuda se plaća (ako ne posebno onda je uključeno u cijenu - koja je zbog toga visočija nego realno)... Takođe skoro svi bendovi i pjevači imaju cijenu sa ozvučenjem i bez...

    P.S. Dosta bendova/pjevača ti kaže cijenu sa ozvučenjem, a kad pitaš koliko je bez ozvučenja, zadrže se na istoj cijeni... Neće da može rođaci...

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  8. #83
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Ozvucenje je najcrnje kad pojacaju a usi zvone 2 dana posle ..
    Za 100e mozes ona 3 zvucnika iznajmit i da ti zuji 3 dana posle glava..
    Nije akustika samo poperi 5 zvucnika i pojacaj no se u skladu sa prostorom odredjuje koliko cega ide a kosta jbg..

  9. #84
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    to je stvarno istina...buka je nesnosna ali nije uvijek do ozvučenja....salas, knjaz i redom objakti koji imaju puno stakla i mermera su loši za ozvučavanje i koliko god da se smanjiš stvaraju taj loš osjećaj brundanja u glavi zvoni po dva dana

    @djalac, nijesu svi ljudi preduzimlivi kao ti, neko prosto neće da se bakće, sve mu drugi zavrsava...ih da znas koliko je takvih...najteži je posao sa ljudima, vazda bilo, nikad ugodit.
    Mi smo u porodici imali prije par mjeseci malu svadbu za 40 gostiju, ručak svadbeni zapravo, tortu smo donijeli napravljenu za 150 gostiju, namjerno, da svaki gost može repete da dobije a i da ostane za posle da se ponese kući....na stranu što je sestra mladoženje vlasnica te slastičarne koja je pravila tortu i što je bratu napravila tortu koju on voli..podijelili su tortu u 6 sati i u 7 sati kad su goste ispratili sjede domaći kaže mlada ja tortu probala nijesam pa bih sad pojela parče torte veli konobar NEMA, sve smo podiejlili?! I što da mu radiš?? Eto takva im je svaka rabota
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  10. #85
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,953
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    svaka cast onome kome se radi o svemu tome
    ja ne bih.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    nothing comes from violence and nothing ever could

  11. #86
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Ada ima firma koju platis i to zavrsi sve..
    Ja sam na knjaz bio na svadbi dje je muzika bila top ali jbg placeno je dosta

  12. #87
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,953
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    ne vidim sebe tu pa ni da sve neko drugi odradi
    zamisli cijeli dan 100 duša gleda u tebe
    razvlaci te, celiva... a nemojmo


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    nothing comes from violence and nothing ever could

  13. #88
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,534
    Thanks Thanks Given 
    1,932
    Thanks Thanks Received 
    2,527
    Thanked in
    1,089 Posts

    Default

    Sve sam za 3dana organizovao, dekoracija prostora, muzika, fotograf, restoran...

    Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  14. #89
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    436
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    12
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Obisao sam ih ja sve bar u PG, a ta prica:necu da im platim...to bas ne ide...
    Sve oni naplate, a u dosta restorana ti odmah ili nakon svadbe daju do znanja da moraš sve platiti i da ne smiješ ni pomisliti da izigraš bilo šta..
    Knjaz je stvarno fin, al je preskup jer najjeftinija stolica je 30 i kusur eura a njaskuplja 54 čini mi se...I to mi kažu da u tu cijenu imaš obične stolice a ako ćeš malo ljepše onda moraš da doplatiš 1,50 eura po stolici )) a meny pičetina u gorgonzola sosu sa suvim šljivama i prazilukom; ćuretina u bianko sosu sa dodatkom gljiva...a ne no bidon! i te porcije kao da su za dijete od 7 godina
    Balkan ima zanimljivu ponudu al ne rijetko mijenjaju meny i koliko sam čuo zovu policiju da im gosti ne bi ostali posle 20-21h...
    New York - gazda i uprava propali bodybilderi kojma je jedini cilj da te dobro zavrnu, kad zoveš na telefon ne javljaju se a konobari većina preko 50+--hrana nije loša al uprava 0
    Ognjište, lopingeri broj 1 pokušavaju da uvale, što na kraju i uspiju stolicu otprilike 19 eura al kao piće po računu -30%, izađe ti na kraju stolica 50 eura, jer odakle ti znaš koliko se popilo rakija i piva kad ti on na kraju donese račun 321 čaša viskija, 988 tuborga )))
    Sk Celebic, pričaju da svakoga ponedeljka portiri i konobari piju viski koji su zakučili od vikenda ))

  15. #90
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,541
    Thanks Thanks Given 
    7,408
    Thanks Thanks Received 
    4,489
    Thanked in
    1,746 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    ne vidim sebe tu pa ni da sve neko drugi odradi
    zamisli cijeli dan 100 duša gleda u tebe
    razvlaci te, celiva... a nemojmo


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Treba ruku davat da se cjeliva, da uživaš ka Risto bar jedan dan... :mrgreen:

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  16. #91
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Obala Lozovache
    Posts
    2,773
    Thanks Thanks Given 
    16
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gitarista View Post
    Obisao sam ih ja sve bar u PG, a ta prica:necu da im platim...to bas ne ide...
    Sve oni naplate, a u dosta restorana ti odmah ili nakon svadbe daju do znanja da moraš sve platiti i da ne smiješ ni pomisliti da izigraš bilo šta..
    Knjaz je stvarno fin, al je preskup jer najjeftinija stolica je 30 i kusur eura a njaskuplja 54 čini mi se...I to mi kažu da u tu cijenu imaš obične stolice a ako ćeš malo ljepše onda moraš da doplatiš 1,50 eura po stolici ))
    Malo si pobrkao cijene.
    Osnovni paket po stolici u Knjazu je 19e, pa 22, 25, 30 e itd. Osim ako nisi mislio kad se na ukupnu cijenu stolice (tj menija) doda + 8-10e za piće (žestinu uglavnom mlaenci regulišu). Čak ni tada se ne izdvajaju od ostalih restorana za neki pristojan starter ili srednji nivo ponude.

    Ti sve to možeš pokriti i sa 20 eura u Biancu u Tološima, ali...


    Inače, restorani po PG koji su specjalizovani za ovakve vrste proslava imaju, u najmanju ruku, presmiješnu logiku tj plasman ponude. Npr. evo sv se nakačismo na Knjaz, oni u ponudi bilo kojeg paketa navode šta dodje: - uniformisano osoblje (?! valjda se to podrazumijeva), pribor za jelo (!?!"=#), stolice... To je valjda NORMALNO, a ne neka ekskluziva. Sad svi ostali - što je toliki problem da se obezbijede stolice sa presvlakama i mašnicama kad se već time bave, nego se ljud koji ne žele Tifani stolice moraju slomit dok ne nadju nekog sa stoličarkama i to moraju da plate u prosjeku 200 eura, pored svih troškova. To bi bio pravi manir, a ovo što rade je šišnjarenje.
    Last edited by Babel Fish; 06-02-19 at 22:28.


  17. #92
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,953
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Treba ruku davat da se cjeliva, da uživaš ka Risto bar jedan dan... :mrgreen:

    Sent from Tapatalk
    licim li ti ja na sotonu?
    nego, oce li bit neki cdm sto kod tebe da gledamo kako od ispeglanog prelazis u kosulja svuda okolo fazu? :mrgreen:


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    nothing comes from violence and nothing ever could

  18. #93
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    6,886
    Thanks Thanks Given 
    1,482
    Thanks Thanks Received 
    774
    Thanked in
    485 Posts

    Default

    Sportski centar 2017 godina gazdu sam vidio dan prije i dan posle svadbe.. Muziku sam uzeo tako sto sam od njih dobio preporuku 4, 5 bendova da biram cak i popust jer je preko njih ostalo se do kasno niko se ziv nije cuo. Ove price za ozvucenje niko ziv pomenuo cjena se dog s muzikom i to je bilo to. Dobio sam cjenu bez chivasa i jack danijelsa i nije se ni nudilo a ako bude neko trazio da ce oni dati a ja da im vratim flasu koja prodje. Maksimalno sam ispostovan i svakom cu ih preporuciti. Ovo sto se ovdje navodi nzm prvi put cujem ovako sam ja prosao

    Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
    Satelitski resiveri/oprema

  19. #94
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kakva je hrana u konobi Paun?

  20. #95
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    6,063
    Thanks Thanks Given 
    495
    Thanks Thanks Received 
    422
    Thanked in
    234 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Olja View Post
    Kakva je hrana u konobi Paun?
    Top

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

  21. #96
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,620
    Thanks Thanks Given 
    10,574
    Thanks Thanks Received 
    5,018
    Thanked in
    2,338 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gitarista View Post
    piće po računu -30%, izađe ti na kraju stolica 50 eura, jer odakle ti znaš koliko se popilo rakija i piva kad ti on na kraju donese račun 321 čaša viskija, 988 tuborga )))
    Sk Celebic, pričaju da svakoga ponedeljka portiri i konobari piju viski koji su zakučili od vikenda ))
    Zato platiš čekera 40-50-60€(mala smo sredina,naći ćeš nekog po preporuci da je od povjerenja) i platiš tačno koliko se popilo.Mada,obavezno pri dogovoru sa restoranom definisati da ćeš imati čekera,jer se jednom desilo da je čeker došao da odradi svadbu a vlasnica počela:"Mi smo od renomea,ili neće biti čekera ili neće biti svadbe....tra lala..." Uglavnom,svadba od 14-20h...popilo se po glavi(bilo i đece i žena) više no što Finci popiju petkom na one brodove ili što su Rusi prilikom opsade Staljingrada

    Sent from my room

  22. #97
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    663
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Djalac View Post
    Top

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
    kako kome...

  23. #98
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne moze se ugoditi svakome. Ja sta god da spomenem ima neko kome se ne svidja od haljine do mesta, hrane, vremena dogadjaja... Zato samo vama dvoma ugoditi i dovoljno.

  24. #99
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,701
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    najbolje se ne zenit onda....

  25. #100
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Niksic-Pg
    Posts
    1,693
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Preporuke nekih bendova za svadbu ?

Page 4 of 9 FirstFirst 12345678 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Svadba sa pratiljom ili solo?
    By makach in forum Rođendani, svadbe, ostalo... :)
    Replies: 27
    Last Post: 09-06-14, 20:03
  2. Crnogorska svadba
    By THE_BOSS in forum Rođendani, svadbe, ostalo... :)
    Replies: 44
    Last Post: 31-12-10, 01:36
  3. Krvava svadba !
    By G R A D in forum Sve i svašta
    Replies: 9
    Last Post: 22-06-05, 09:18
  4. Svadba u Banatu!
    By WhiTeTiGeRrrGrL in forum #montecafe
    Replies: 0
    Last Post: 16-12-04, 07:38

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •