View Poll Results: Ko osvaja?

Voters
72. You may not vote on this poll
  • Španija

    25 34.72%
  • Italija

    47 65.28%
Page 9 of 10 FirstFirst ... 5678910 LastLast
Results 201 to 225 of 234

Thread: Finale : Spain - Italy

  1. #201
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Recordare, samo si mu mane nas'o a toliko dobrog je uradio za tu reprezentaciju. treba dodat i da to nije previse iskusan trener, iako je dugo godina na italijanskoj fudbalskoj sceni. nema mnogo iskustva u LS a prvi put je na velikom takmicenju. sto se taktike/formacije tice, po meni, trebao je citavo prvenstvo da odigra u 3-5-2. jednostavno, tako odbrana najbolje funkcionise. ne mislim samo na 3 cb-a vec na kompletnu ekipu. ako ostane na mjestu selektora, nek se nje (pomenute formacije) drzi i ponovo moze da se nada nekom dobrom rezultatu, bar dok je Pirlo tu. kad ne bude takvog mozga ili ne nadju adekvatnu zamjenu, morace se mijenjat koncepcija igre.

    za Svjetsko ce imat, bar se nadam, mnogo boljeg Giovinca (ako mu Conte pruzi sansu), onda Rossia, Balotellia koji moze bit samo bolji (ako se ne bude glupirao), ima jos mladih talentovanih spiceva poput Destra ili Gabbiadinia, u odbrani Criscito i onaj drugi iz Zenita koji su mnogo falili...

  2. #202
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    803
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I ja sam prvi put u zivotu navijao za Italiju,i mislio da mogu dobit spance.Ali vazi.Veceras ponovo da igraju isti bi rezultat bio.Moguce da je Prandeli pogrijesio sto je ubacio Kjelinija na beka,i sto je izostavio Balzaretia...Ne znam sto mu je htio Abate...Ali opet to su neke stvari koje bolje zna Prandeli od svih nas...Svaku mu cast kakav je fudbal prosuo.Hapsili su mu igrace na pripreme,od Kasana koji je imao mozdani udar ne toliko davno,izvukao maximum.Od nepredvidivog i labilnog Balotelia takodje...Prava bi steta bila za fudbal da ne nastavi da ih trenira...


    Spancima kapa dolje.U nokaut fazi,ovo im je 11ta utakmica zaredom da nisu primili gol,na zadnja tri velika turnira.To jasno govori o njihovoj dominaciji.Del Boske jos jednom pokazao kakav je fudbalski mag.Ono sto je od pocetka htio,realizovao je.Posjedom lopte su nas sve istezinjali,ali u finalu su pokazali svu svoju moć.Sad je lako pričat,ali stvarno je nerealno u danasnjem fudbalu da gazis svakoga,od protivnika u grupi,pa sve do kraja,i to tri turnira zaredom...Oni nisu gazili u grupi,ali su kako je odmica turnir,pojacavali su...Da nemaju granica,pokazalo je finale.Ne bi vise na njihov racun vise nista rekao negativno,pa kad bi Del Boske izbacio 11 centralnih bekova u prvu postavu....
    Last edited by Insua; 02-07-12 at 13:48.

  3. #203
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by clapton View Post
    Recordare, samo si mu mane nas'o a toliko dobrog je uradio za tu reprezentaciju. treba dodat i da to nije previse iskusan trener, iako je dugo godina na italijanskoj fudbalskoj sceni. nema mnogo iskustva u LS a prvi put je na velikom takmicenju.
    Ja ne sporim, samo kazhem da to nije trener za najvise domete. On je dobru osnovu napravio, sad im treba neko da to pretvori u trofej/e.
    Deserve's got nothing to do with it.

  4. #204
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,589
    Thanks Thanks Given 
    7,520
    Thanks Thanks Received 
    4,585
    Thanked in
    1,775 Posts

    Default

    Samo se ipravi za postavku na terenu, jer ako ono sinoć nije bio presing od prvog minuta, ne znam šta jeste...
    #fakenews

  5. #205
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Samo se ipravi za postavku na terenu, jer ako ono sinoć nije bio presing od prvog minuta, ne znam šta jeste...
    Presing je poceo od negdje 20og, kad su vec gubili i kad je usla voda u usi. Trajao je dok Prandelli nije iskljucio Montoliva
    Deserve's got nothing to do with it.

  6. #206
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sad kad su osvojili, neka ih svi dizu u nebesa, ali mene Spanci uopste nisu impresionirali. Naprotiv. Do finala su mi igrali onakav fudbal kakav se dugo vremena karakterise kao italijanski.
    DICIOTTO

  7. #207
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by _HokutoNoKen_ View Post
    Sad kad su osvojili, neka ih svi dizu u nebesa, ali mene Spanci uopste nisu impresionirali. Naprotiv. Do finala su mi igrali onakav fudbal kakav se dugo vremena karakterise kao italijanski.
    Jbg, odigrali su finale kako treba i ushli u istoriju. Sad ce da se hajpuju dok ih Brazil 2014 sve ne pospremi u njihov lokal
    Deserve's got nothing to do with it.

  8. #208
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,647
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    UEFA EURO 2012 Team of the Tournament
    Goalkeepers: Gianluigi Buffon (Italy), Iker Casillas (Spain), Manuel Neuer (Germany).
    Defenders: Gerard Piqué (Spain), Fábio Coentrăo (Portugal), Philipp Lahm (Germany), Pepe (Portugal), Sergio Ramos (Spain), Jordi Alba (Spain).
    Midfielders: Daniele de Rossi (Italy), Steven Gerrard (England), Xavi Hernández (Spain), Andrés Iniesta (Spain), Sami Khedira (Germany), Sergio Busquets (Spain), Mesut Özil (Germany), Andrea Pirlo (Italy), Xabi Alonso (Spain).
    Forwards: Mario Balotelli (Italy), Cesc Fŕbregas (Spain), Cristiano Ronaldo (Portugal), Zlatan Ibrahimović (Sweden), David Silva (Spain).
    Gialla come er sole, Rossa come er core mio!

    https://www.youtube.com/watch?v=K7iNbKZkY5Q

  9. #209
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,918
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tacno citava spanija,osim Arbeloe za kojeg tvrdim da je precijenjen igrac a inace je uzas od igraca sto se i pokazalo...

  10. #210
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja bas suprotno mislim za Arbelou. Mislim da je jako potcijenjen igrac, i veoma zahvalan, i da obavlja vise nego dobar posao na poziciji desnog beka. Mozda nema ofanzivne afinitete Dani Alvesa, ali je defanzivno 3 puta bolji od njega. A iako ne umije mozda namjestit go, umije ga itekako dat.
    DICIOTTO

  11. #211
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,935
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Arbeloa je odlican defanzivac, ali u napadu nije bas toliko spretan. Jbg, ne moze svako biti kao Dani u napadu, kad je na terenu vise mi dijeluje kao da igra krilo a ne beka.

  12. #212
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,918
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by _HokutoNoKen_ View Post
    Ja bas suprotno mislim za Arbelou. Mislim da je jako potcijenjen igrac, i veoma zahvalan, i da obavlja vise nego dobar posao na poziciji desnog beka. Mozda nema ofanzivne afinitete Dani Alvesa, ali je defanzivno 3 puta bolji od njega. A iako ne umije mozda namjestit go, umije ga itekako dat.
    Ako su dje probijali spaniju na ovo prvenstvo onda su po toj strani, da je spanija ispala od portugala on bi bio zasluzan za to...nije da MOZDA nema ofanzivne kvalitete,nego sigurno nema,protivnicka polovina za njega je kao minsko polje....a to kako umije itekako dat go o tome se prica

  13. #213
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,935
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by V^mne View Post
    Ako su dje probijali spaniju na ovo prvenstvo onda su po toj strani, da je spanija ispala od portugala on bi bio zasluzan za to...nije da MOZDA nema ofanzivne kvalitete,nego sigurno nema,protivnicka polovina za njega je kao minsko polje....a to kako umije itekako dat go o tome se prica
    a ko je to bolje uspio da zaustavi Ronalda na ovom prvenstvu?

  14. #214
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Na goal.com ima fine statistike, ali malo ko se nadao da će se Robin van Persie naći medju 20 najgorih na turniru

  15. #215
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    295
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne znam samo po cemu je bilo neocekivano da Spanija dobije Italiju? Spanija je bolja od Italije i to je sinoc pokazala. Kvota 2.20 na furiju je bila pravi poklon.

    I sad svi krive Prandelija. A on je najzasluzniji sto je Italija stigla do finala. Preporodio je Italiju, reprezentacija je pocela da igra kao nikad.

    Del Boske ga je sinoc takticki 'pojeo'. Fenomenalana markacija Xavia i zaustavljanje Balotelija od strane Ramosa i Pique.

    Arbeloa je odlican igrac, momak je odigrao prvenstvo bez greske, cuvao je Nania, Ronalda, Riberija i nijedan mu nije neke velike probleme napravio.

    Iniesta proglasen najboljim igracem EP.

  16. #216
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Ne bih da nesto ulazim u raspravu ali ja sam Arbelou totalno drugacije vidio Ocajan i naprijed i pozadi i konstantno su svi isli na njegovu stranu jer je rupa i cesto pase ali je imao odlicnog Pikea i Ramosa i Buskeca da ga pokriju s vremena na vrijeme.Vecina napada protiv Spanije su isli bas po njegovoj strani iz tog razloga jer je dosta nesiguran.

  17. #217
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prandeli je dobar trener i jes kriv sinoc ali nije nedorastao tako kako vi hocete da prikazete. Steta bi bila da sad ne nastavi jer je ovu Italiju podigao iz haosa. Ali otici ce on skoro 100 % a Italijani ce opet izvuci nekog starca iz naftalina da se vrati na stari dobri Katenaco.
    I Italija je sinoc igrala sve samo ne defanzivno.
    A nista im ne treba 3-5-2 formacija. Mogu oni to mnogo lakse i smekerski da urade. Samo im treba vise igraca kao Djovinko, kao Dijamanti i sl u prvoj postavi.
    Onaj Balzareti je bomba igrac i Milan bi trebalo da potrci da ga kupi.
    Sto se Arbeloe tice, nista posebno nije taj igrac. Prosjek.

  18. #218
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,647
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Gialla come er sole, Rossa come er core mio!

    https://www.youtube.com/watch?v=K7iNbKZkY5Q

  19. #219
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,032
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Celjust View Post
    Zamisli kad se oni svadjaju a eto su igrali finale a ovi qliraju
    http://www.dailymail.co.uk/sport/eur...ing-Ibiza.html
    deuscroix

  20. #220
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    100% nije tacno za buffona i balotellija.
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  21. #221
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,918
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Ne bih da nesto ulazim u raspravu ali ja sam Arbelou totalno drugacije vidio Ocajan i naprijed i pozadi i konstantno su svi isli na njegovu stranu jer je rupa i cesto pase ali je imao odlicnog Pikea i Ramosa i Buskeca da ga pokriju s vremena na vrijeme.Vecina napada protiv Spanije su isli bas po njegovoj strani iz tog razloga jer je dosta nesiguran.
    Da nebih ponavljao istu pricu i odgovarao sto se tice Arbeloe,isto nam je misljenje totalno prosjecan igrac....

    A sto se tice Inieste mislim da je totalno zasluzio,skoro svaku utakmicu je odigrao mnogo dobro da ne kazem najbolje i jos osvojio,tako da je to po meni realno skroz...

  22. #222
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo je Casillas jos jednom pokazao svoju velicinu. Trazio je postovanje za Italiju, i od sudije zahtijevao da svira kraj, jer je vec 4-0 bilo, da ih ne muce. Stvarno, veliki sportista.

    DICIOTTO

  23. #223
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    295
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jbg, Iker je cudo. Prije finala je rekao da mu je Buffon jedan od uzora i da se nada da ce i on tako dobro braniti kako godine budu odmicale.

    Zato su neki maloumnici iz Katalonije i Kastilje zamjerili Xaviu i Iniesti sto su nosili zastave Spanije sinoc.

    Sumnjam da je ovo za Buffona tacno. Momak je jedan veliki gospodin i sto ce mu da se kaci sa nekim neizivljenim djecakom koji je zeljan paznje.

    I zaboravih da kazem nesto. Uopste se ne slazem da Italiji treba novi selektor, Prandeli odlicno radi svoj posao, Italija igra nikad ljepse i bolje. Nista im ne treba ni Kapelo ni neki stariji trener, jer ce se samo vratiti na ono staro 4-4-2 a to bi bilo steta.

    Za 2 godine ce Italija (ma koliko god mi antipaticna bila) daleko dogurati u Brazilu. Ali naravno samo sa Prandelijem na klupi.

  24. #224
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Niksic
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    100% nije tacno za buffona i balotellija.
    cista fake vijest
    A man,as a general rule,owes very little to what he is born with.A man is what he makes of himself

  25. #225
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Iker treba da brani sa kravatom.

    Sto se utakmice tice, sve ste vjerovatno rekli, da ne listam.

    Ja bih samo da izdvojim Juventusove igrace koji su uglavnom odigrali dobro, ali Chiellini je odigrao losije dosta. Prije svega zbog pozicije, ali opet je kriv kod gola protiv Hrvata, pa mu je u finalu Fabregas pobjegao kod prvog. Ali zato moram da izdvojim Bonuccia, koji je odigrao bas dobro prvenstvo, skoro da greske nije imao. Poceo da igra bas iskusnije, posebno pod pritiskom, bas razmislja. Odigrao je odlicno finis sezone, tako da se mozda transformise u odlicnog stopera. We will see.

    A jedan od igraca koji mi nikako nemaju mjestu u repki je Balzaretti. Momak koji jednostavno ne razmislja, igra na pamet. Ima 2 opcije - da istrci sprint i ako se nadje igrac ispred njega vrace loptu ili centrira na pamet, pa dje padne lopta.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

Page 9 of 10 FirstFirst ... 5678910 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Italy set up Spain rematch in Sunday's final
    By Goran69 in forum Euro 2012 news
    Replies: 0
    Last Post: 29-06-12, 04:10
  2. Italy set up Spain rematch in Sunday's final
    By Goran69 in forum Euro 2012 news
    Replies: 0
    Last Post: 28-06-12, 23:00
  3. Italy in positive mood for Spain test
    By Goran69 in forum Euro 2012 news
    Replies: 0
    Last Post: 09-06-12, 21:30
  4. Italy's Chiellini confident of Spain upset
    By Goran69 in forum Euro 2012 news
    Replies: 0
    Last Post: 08-06-12, 17:00
  5. Italy's Chiellini confident of Spain upset
    By Goran69 in forum Euro 2012 news
    Replies: 0
    Last Post: 08-06-12, 09:50

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •