Page 6 of 8 FirstFirst ... 2345678 LastLast
Results 126 to 150 of 188

Thread: Lažni sjaj Hollywooda

  1. #126
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    827
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    212
    Thanked in
    104 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Roy Fokker View Post
    Nije dostojno odgovora. Sramota.

    Sent from my Mi A1 using Tapatalk
    Daleko od toga da bi onu prasicu Harvija branio, ali zasto nije dostojno odgovora da se kaze da su te zene pristale samo zbog slave i novca da ih on iskoristi za njegovo zadovoljstvo, cim su mu dosadile nasao je druge, e sad one uvrijedjene spremile osvetu i silovane su. Pa ako si ti pristala na to kako je mogao da te siluje, dok dobijaju najbolje uloge, dobro placene i oskare sve je super, ali kako to nestade, silovane smo, mislim daj te americke retardirane price neka za sebe zadrze. I kad neko pomenu moral,
    kakav crni moral u Holivudu, moralniji su parovi i zadruga od holivuda.
    I naravno prica oko Dzeksona, kada je trebalo da ga osude, roditelji su rado prihvatili pare da cute, sad niko od te zlostavljanje djece ne krivi roditelje nego samo je Dzekson kriv, a roditelji sto su im dozvolili prvo da dodju na to imanje razvrata i pedofilije, i sto su se provodili i putovali na racun Dzeksona niko o njima ni rijec, e to je ta "Americka ljepota".

  2. #127
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    8,989
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    160
    Thanked in
    109 Posts

    Default

    Čim kreneš da kriviš žrtve u bilo kom kontekstu, braniš monstrume iako ti možda i nije cilj. Ajde da završimo ovu priču, brisaću sve dalje postove na temu, ok?

    Sent from my Mi A1 using Tapatalk
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  3. #128
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    827
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    212
    Thanked in
    104 Posts

    Default

    U slucaju Vajnstajna, sve zene koje su zbog karijere pristale da rade to sto su radile nisu zrtve, evo primjer Lene Hedli (Serseri) koja je isto od njega dobila tu ponudu i odbila je, i nije je dugo bilo nigdje, ali je ostala dostojna sebi, nije dozvolila da zbog para i ne znam kakvih pozlacenih statuica neko je jase kad god pozeli.

    U slucaju Dzekson, ja kazem da je on pedofil, i kazem da su roditelji krivi koliko i on, i kazem da djeca treba i roditelje da krive sto su im dozvolili uopste takva druzenja, zarad njihovog zadovoljstva i uzivanja, meni su takvi roditelji monstrumi.

    Ovim zavrsavam ovu pricu.

  4. #129
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Roy Fokker View Post
    Čim kreneš da kriviš žrtve u bilo kom kontekstu, braniš monstrume iako ti možda i nije cilj.
    Smatraš li sponzoruše žrtvama ?
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  5. #130
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    8,989
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    160
    Thanked in
    109 Posts

    Default

    Nema šanse da nasjednem na tu priču. Besmislena tema.

    Sent from my Mi A1 using Tapatalk
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  6. #131
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Nije da sam očekivao odgovor ali rekoh ajde da probam, možda me iznenadi

    Da li smatraš da je Louis CK zgriješio kad je pitao neku koleginicu da li bi ga gledala dok masturbira ?

    Sent from my Mi A2 using Tapatalk
    Last edited by Rakun; 28-03-19 at 19:11.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  7. #132
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TheGovernor View Post
    U slucaju Vajnstajna, sve zene koje su zbog karijere pristale da rade to sto su radile nisu zrtve, evo primjer Lene Hedli (Serseri) koja je isto od njega dobila tu ponudu i odbila je, i nije je dugo bilo nigdje, ali je ostala dostojna sebi, nije dozvolila da zbog para i ne znam kakvih pozlacenih statuica neko je jase kad god pozeli.
    Eto vidiš na mjesto Serseri je ostala bez uloge jer je neka druga isisala ulogu iz Vajnstajna. Po dežurnom moralisti ta koja je otela ulogu na taj način nije đubre

    Seth MacFarlane je dodjeljujući neku nagradu za najbolju žensku ulogu (Oskara ili Golgen Globe)daleko prije nego se prosula priča o Harviju komentarisao da dobitnica više neće morati da se pretvara da joj se sviđa Harvi

    Sent from my Mi A2 using Tapatalk
    Last edited by Rakun; 28-03-19 at 19:32.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  8. #133
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    8,989
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    160
    Thanked in
    109 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Nije da sam očekivao odgovor ali rekoh ajde da probam, možda me iznenadi
    Ne volim besmislene provokacije, ne zanima me diskusija na ovu temu s tobom, realno, a ni na većinu tema. Lakše da se unsubscribujem.

    Sent from my Mi A1 using Tapatalk
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  9. #134
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Da vam ja odgovorim kao žensko, nema te žene koja bi ako je neko napastvovao, silovao poslije se družila sa njim. Niti tog niskog IQa koji bi stvarno pomislio da te zove u 2h po noći u sobi da vježbate ulogu.
    Gade mi se te žene, jer su spavale sa jednom ljigom (on treba da odgovara zbog ucjene, ali ne i silovanja jer su imale izbor) i sada se prave svetice. I ovi što su tada kad se desio napad imali amneziju, pa se sada sjetiše kao za slučaj Spejsi kad je postalo popularno. Sve to hoće novac. Nije da nema takvih stvari, ima paćenika i među poznatim ljudima, ali tačno se vidi kad neko folira.
    Kažu za nekoga, ne sjećam se koga, stavio mu ruku na koljeno... Ajde stvarno...mislim... velika trauma :blah:
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  10. #135
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Roy Fokker View Post
    Ne volim besmislene provokacije, ne zanima me diskusija na ovu temu s tobom, realno, a ni na većinu tema. Lakše da se unsubscribujem.

    Sent from my Mi A1 using Tapatalk
    Mislim da ti je tako najbolje, čim se niko ne slaže sa tobom. Ali problem je što će topic postati monoton
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  11. #136
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by the_lady_marianna View Post
    Niti tog niskog IQa koji bi stvarno pomislio da te zove u 2h po noći u sobi da vježbate ulogu.
    Tu se već ne slažem
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  12. #137
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,146
    Thanks Thanks Given 
    1,126
    Thanks Thanks Received 
    580
    Thanked in
    339 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Tu se već ne slažem
    HAHAHAHA, ISTINA!!! :nevreness::nevreness::nevreness:

  13. #138
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    8,989
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    160
    Thanked in
    109 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Mislim da ti je tako najbolje, čim se niko ne slaže sa tobom. Ali problem je što će topic postati monoton
    Upravo zbog ovoga ne vrijedi nastavljati: ti misliš da su tri lika s random foruma "niko". Ako ništa drugo - žalosno.


    Sent from my iPad Pro using Tapatalk
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  14. #139
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,850
    Thanks Thanks Given 
    1,146
    Thanks Thanks Received 
    1,064
    Thanked in
    515 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by the_lady_marianna View Post
    Da vam ja odgovorim kao žensko, nema te žene koja bi ako je neko napastvovao, silovao poslije se družila sa njim. Niti tog niskog IQa koji bi stvarno pomislio da te zove u 2h po noći u sobi da vježbate ulogu.
    Gade mi se te žene, jer su spavale sa jednom ljigom (on treba da odgovara zbog ucjene, ali ne i silovanja jer su imale izbor) i sada se prave svetice. I ovi što su tada kad se desio napad imali amneziju, pa se sada sjetiše kao za slučaj Spejsi kad je postalo popularno. Sve to hoće novac. Nije da nema takvih stvari, ima paćenika i među poznatim ljudima, ali tačno se vidi kad neko folira.
    Kažu za nekoga, ne sjećam se koga, stavio mu ruku na koljeno... Ajde stvarno...mislim... velika trauma :blah:
    Већина што си рекла је у принципу тачно али мораш да узмеш у обзир да то причаш из неке своје животне перспективе. Ко зна које су биле тих жена у тим тренуцима, схваташ.

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Sate sate sate

  15. #140
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,850
    Thanks Thanks Given 
    1,146
    Thanks Thanks Received 
    1,064
    Thanked in
    515 Posts

    Default

    Ја се генерално слажем и ни ја не бих Спејсија гледао више.

    Та прича да се свашта ради по Холивуду је вјероватно тачна али не можемо да правимо претпоставке такве напамет. То нема смисла.

    Ео јадног Кеистијана Роналда хоће за неко силовање исто да затворе

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Sate sate sate

  16. #141
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    798
    Thanks Thanks Given 
    715
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    56 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Da li one koje su mu dale da ih kara takođe smatraš đubradima ? Kažem zato što su uspjele preko one stvari, dok hiljade njih nisu toliko uspješne jer se nisu hebale sa Harvijem
    Mislim da je odje u pitanju jedan odredjeni narativ koji traje vec 55+ godina. Dosta muskaraca pada pod isti misleci da tako brani "zrtve". To se, u kontra-narativu, zove white knight. Mada, to se karakterise kao uvredljivo od strane tih kojima se okacio white knights label.

    U svakom slucaju, mislim da je nedostatak zivotnog iskustva razlog zasto se ne zeli pricati o ovoj temi. Naravno, ne iskustva srodnog ovom sto se u Holivudu radi, vec uopste. Zato se zeli sankcionisati pravo na govor i eventualno brisanje postova na ovu temu.

    Nadam se da se neko ne ljuti.

  17. #142
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,749
    Thanks Thanks Given 
    2,118
    Thanks Thanks Received 
    4,656
    Thanked in
    2,482 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    Ја се генерално слажем и ни ја не бих Спејсија гледао више.

    Та прича да се свашта ради по Холивуду је вјероватно тачна али не можемо да правимо претпоставке такве напамет. То нема смисла.

    Ео јадног Кеистијана Роналда хоће за неко силовање исто да затворе

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    I sta sad, da Kristina neki spektakularan gol tipa makazice, i ti kazes necu da gledam? Meni je to totalno neshvatljivo.
    Forever young, i want to be forever young

  18. #143
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pegasus View Post
    Mislim da je odje u pitanju jedan odredjeni narativ koji traje vec 55+ godina.
    Znaš šta je interesantno.
    Što se svuđe u našem društvu pljuje po sponzorušama i pored toga što je to najprirodnija pojava kod živih bića koja usput ne šteti nikom.
    Dok se za glumice koje su dobijajući uloge preko one stvari i tako uzimajući posao glumicama koje drže do morala/principa to ne priča

    Svakako da su likovi poput Vajnstajna stoka, ali glumice koje su isisale uloge na taj način su ista đubrad jer su nekome uzele hljeb.

    Sent from my Mi A2 using Tapatalk
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  19. #144
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    827
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    212
    Thanked in
    104 Posts

    Default

    Pravda za Staniju i Soraju ! ! !

  20. #145
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    Већина што си рекла је у принципу тачно али мораш да узмеш у обзир да то причаш из неке своје животне перспективе. Ко зна које су биле тих жена у тим тренуцима, схваташ.

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Zato priznajem da je bio neki vid ucjene, ali ne i silovanje. Reći žrtvi koju je neko sačekao, satjerao , izudarao da se ne bi opirala, zatim silovao, možda i na kraju urinirao po njoj da je imala izbor ... Ja ih ne mogu izjednačiti sa ovima nikako.

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Tu se već ne slažem
    Šuškalo se u njihovim krugovima za njega, nije da nisu čule "tračeve", jedna je i rekla da jeste i da zato ga nisu voljeli.


    Što se tiče ostalih i gledanja nečijih filmova ili utakmica i slično, svako je nevin dok se ne dokaže suprotno. Ja nisam svjedok bila, ne mogu ništa tvrditi, a poslije toliko godina čisto sumnjam i da je bilo nešto da bi se moglo sada dokazati. Što i jeste problem kod ovih stvari, zašto se prijavljuje poslije nekoliko godina? Evo u CG ima, pa ne mali broj, prijava lažnog silovanja. Ona donese veš, ustanovi se njegov DNK, ali ljekar na osnovu unutrašnjih povreda može lako utvrditi je li to bilo uz pristanak ili ne. Poslije tih nalaza, često se dešava da osoba prizna iz kojeg razloga je lažno prijavila osobu. Ako te poznata osoba silovala , pogotovo u Americi, ne vjerujem da bi mogao da se izvuče tako lako uz svu svoju slavu, jer upravo bi medijski bilo propraćeno.
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  21. #146
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by the_lady_marianna View Post
    Šuškalo se u njihovim krugovima za njega, nije da nisu čule "tračeve", jedna je i rekla da jeste i da zato ga nisu voljeli.
    Šuškalo se ili ne, ako muško može ići na poslovni sastanak sa nekim bez bojazni onda bi i žensko moralo biti u mogućnosti da radi isto to
    Quote Originally Posted by the_lady_marianna View Post
    Što se tiče ostalih i gledanja nečijih filmova ili utakmica i slično, svako je nevin dok se ne dokaže suprotno.
    Mene apsolutno ne interesuje da li je dokazano kriv. Sve što me u industriji u kojoj je ta stoka interesuje je kakav je ko profesionalac. Likovi poput Roy-a poistovjećuju korišćenje nečijih profesionalnih usluga sa druženjem

    Prije xy godina neko poznati doktor u Podgorici je optužen za trgovinu bijelim robljem. Da li to znači da ukoliko mi daleko bilo zatreba doktor treba da biram goreg doktora koji je bolja osoba ?
    Rastavite profesionalnost od ljudskosti, ne pijete kafu sa tim ljudima već koristite njihove usluge za koje im plaćate


    Da li je slikar koji je naslikao ovo dobar SLIKAR


    Last edited by Rakun; 31-03-19 at 18:36.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  22. #147
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,974
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,334
    Thanked in
    1,864 Posts

    Default

    Hitlerova djela....

    Poslato sa kompaktne pisaće mašine Note 8 x2

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  23. #148
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Upravo, to što je u pitanju jedno od gorih ljudskih bića u istoriji ne znači da treba da kažem da je bio užasan slikar kad je sasvim očigledno da je bio dobar impresionista
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  24. #149
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Коралово
    Posts
    2,857
    Thanks Thanks Given 
    455
    Thanks Thanks Received 
    697
    Thanked in
    379 Posts

    Default

    Блек-пипл хиро,фимејл хиро...намеће се само по себи,питање је тренутка када ће холивудски филм да добије у главној улози Геј-хиро и тако употпуни свето тројство тоталитарне идеологије коју промовише под фирмом либералне демократије.

  25. #150
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Šuškalo se ili ne, ako muško može ići na poslovni sastanak sa nekim bez bojazni onda bi i žensko moralo biti u mogućnosti da radi isto to

    Mene apsolutno ne interesuje da li je dokazano kriv. Sve što me u industriji u kojoj je ta stoka interesuje je kakav je ko profesionalac. Likovi poput Roy-a poistovjećuju korišćenje nečijih profesionalnih usluga sa druženjem
    Slažem se, ali ja sam ovdje više pričala o neshvatanju svega zdravo za gotovo, posebno kada za nekoga kruže takve priče, a za ovo drugo ja lično nisam sigurna kako bi to djelovalo na mene, možda ne bi, možda bi bilo selektivno, možda bi mi podsvjesno bilo gadno da ga gledam, pa i njegovu glumu, golove... što ćemo, svako je različit.

    Ali interesantno je to da to ljudi rade za neke iako nisu još pravosnažno osuđeni, Spejsov film je doživio debakl itd.
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

Page 6 of 8 FirstFirst ... 2345678 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Novi Sjaj Žabljaka
    By adrenaline in forum Sjeverni
    Replies: 261
    Last Post: 12-10-22, 14:44
  2. P: set stolova visoki sjaj
    By abc321 in forum Ostali oglasi
    Replies: 12
    Last Post: 09-04-09, 07:58
  3. Da vratimo stari sjaj? :)
    By independent girl in forum Centralni
    Replies: 533
    Last Post: 13-04-08, 23:59
  4. Sjaj u travi
    By Connect in forum Film
    Replies: 9
    Last Post: 08-08-04, 19:09

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •